Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
107 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 107 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maria1985 έγραψε:...ti fovountai, oti 8a tous klepsoume ta prwteia?? fovounte mhpws mas agaphsoun perissotero? pou auto den usxeih giati mana einai mono mia.. ti na pw?

Μα αυτό δεν είναι το φυσιολογικό? Θα έχω εγώ το γιο μου 35 χρονών και θα με ρωτάει για το κάθε τι που θα θέλει να κάνει? Δεν είπαμε να παντρευτούν και να ρίξουν μαύρη πέτρα πίσω τους, αλλά το φυσιολογικό είναι να έρχεται σε προτεραιότητα η οικογένεια (σύζυγος κ παιδιά). Σε μας τις γυναίκες δλδ γιατί είναι έτσι? Σε μένα γιατί να θεωρείται φυσιολογικό να παρατάω γονείς κ αδέλφια για να ακολουθήσω τον άντρα μου και ο άντρας πρέπει όπου πάει να κουβαλάει και τη μάνα του?
[δε μιλάω ως καμένη, να το ξεκαθαρίσω αυτό Very Happy ]

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγώ δεν έχω κουνιάδα αλλά κουνιάδο και είναι καλό παιδί. Και η κοπέλα του είναι χρυσή, ελπίζω αυτή να πάρει!
Πάντως νομίζω ότι πρέπει να μιλάς στον άντρα σου για ότι σε απασχολεί αλλά και σε αυτές μη χαρίζεις μία...γιατί δλδ εσενα να σου ανεβάζουν το αίμα στο κεφάλι και αυτές να είναι καλά;;;
Γίνε ειρωνική, πέτα τις κακίες σου μεταξύ αστείου και σοβαρού, ανέβασε τον τόνο της φωνής σου... εγώ έτσι κάνω σε όποιον με φέρνει στα όριά μου. Και να σκεφτείς ότι είμαι πολύ χαμηλών τόνων και δεν μιλάω εύκολα.
Απλά κατάλαβα ότι δεν αξίζει να χαλιεσαι. Κι αν είναι να χαλαστείς εσυ ας χαλαστούν και οι άλλοι.
Μπορεί να είναι κακία αλλά όταν μου φέρονται έτσι, έχω κι εγώ την ανάλογη αντιμετώπιση.
Οι άντρες τελικά είναι σαν μωρά! Πρέπει μαλλον να τους αναγκάζουμε να διαλέξουν πλευρά γιατί το να μας αδικούν και ούτε ο "εκλεκτός" μας να μη μας υποστηρίζει είναι τρέλα!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:καλησπερα κοριτσια..

ολες ειχαμε θεματα με πεθερες...
με τις αδερφες του αντρα μας..τις κουνιαδες...
εχετε καμια ιστορια να παρηγορηθω και εγω λιγακι...γιατι η δικια μου ειναι οτι χειροτερο..
αυτη τη στιγμη δεν εχω καν κουραγιο να πω...
θελω συμπαρασταση...
Εμένα ο άντρας μου είναι 4 αγόρια και 2 κορίτσια.Με τα πεθερικά μου κανένα απολύτως πρόβλημα δεν έχω ήρεμοι άνθρωποι που δεν ανακατεύονται καθόλου εκτός και αν τουσ ενοχλήσεις το κακομαθημένο τους που δεν είναι άλλη απο την κουνάδια μου.Το κακομαθημένο είναι 23 χρονών και γραπωμένη απο τον άντρα μου(Ξέχασε οτι έχει και άλλα αδέρφια,διότι ο δικός μου της έστελνε στην πόλη που σπούδαζε λεφτάκια για βολτίτσες εκδρομούλες ταξιδάκια ενίοτε στο εξωτερικό,κινητά τελευταίας τεχνολογίας κ.α)που εν πάσει περιπτώσει δεν με ενοχλούσαν (ναι το ξέρω δεν γίνομαι πιστευτή)αλλα βρε κορίτσια τρελάθηκα γιατί απο την ώρα που αρραβωνιαστήκαμε μου έκοψε την καλημέρα.Ναθ έτσι απλά με αγνοεί σαν να μην υπάρχω στο χώρο και δεν είναι ιδέα μου μέχρι και ο άντρας μου το παρατήρησε και τη μάλωσε αλλα το χαβά της αυτή.Ετσι λοιπόν και εγώ(Ξέρω παλιμπαιδίζω)σταμάτησα να της μιλάω ή τουλάχιστον να προσπαθώ.Το θέμα είναι ότι καμια δυο φορές έβαλε λόγια στον άντρα μου με ναζιάρικο ύφος πάντα και τσακωθήκαμε.Πολλές κατινιές και μικροπρέπειες που θα μου πείτε ότι είναι λογικό γιατί είναι μικρή και νιώθει οτι απειλείται και χάνει τον αγαπημένο αδερφό αλλα βρε κορίτσια την πλησίασα προσπαθησα(αλήθεια!)να γίνουμε φίλες τις έδωσα πράγματά μου και στιγμιαία φάνηκε να τα βρίσκουμε μετά πάλι το ίδιο σαν να μην υπάρχω.Αφού έμεινα έγκυος τους το ανακοινώσαμε καιτης πήρε 4 μήνες να μου ευχηθεί και αυτο διαδικτυακά με ένα μύνημα..Το καλό είναι πρώτον-Μένουμε σε άλλη χώρα και δεύτερον ο άντρας μου με υποστηρίζει.Πλέον και εγώ πέρα απο τα τυπικά δεν της μιλάω και τελειώνει εκεί.Ασ τολμησει να βάλει λόγια πάλι....Για όνομα του Θεου να μην έχουμε πρόβλημα με τα πεθερικά και να έχουμε με την κουνιάδα...!!

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Rolling Eyes Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

nopi30


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ρανου ειναι φως φαναρι οτι η μικρη ζηλευει! Μην αγχωνεσε καποια μερα θα γινει και εκεινη η νυφη καποιας κουνιαδας και θα καταλαβει. Η αδιαφορια ειναι οτι καλητερο μπορεις να κανεις. Και η δικια μου οταν ηταν σ' αυτη την ηλικια την ειδε πριγκηπισσα και μαλιστα τσακωθηκε και με τον αντρα μου πολλες φορες για μενα. Δεν της εκανα βλεπεις.... Οταν ομως μεγαλωσε καταλαβε οτι ,οτι και να κανει δεν μπορει να γινεται το δικο της και σε πληροφορο οτι εχουμε φτασει σε σημειο να προσεχει το παιδι , να το πηγαινει στο σχολειο και να πινουμε σαν ανθρωποι ολοι μαζι εναν καφε. Ειναι της ηλικιας θα της περασει, δεν μπορει να κανει κι αλλιως, γιατι θα καταλαβει οτι στο τελος δεν θα ασχολειτε μαζι της ουτε και ο αδερφος της, γιατι θα την βαρεθει...
Το οτι ειστε μακρια αυτο ειναι πολυ καλο γιατι δεν υπαρχει η καθημερινη τριβη, ασε που αμα βρει κανενα αγορι ΜΠΟΡΕΙ και ν απαψει πιο συντομα να ασχολειτε μαζι σας...
Εμενα ευτυχως ο αντρας μου με υποστηριζε απο την αρχη γιατι γνωριζε οτι ειναι πολυ κακομαθημενη απο τους δικους του...
Οχι οτι τωρα εχει ωρημασει απλα τωρα δεν ασχολειτε πια με εμας, εχει και αλλη νυφη να ασχολειθει, μονο που εκεινη δεν της χαριζει καστανο...

mary85


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και το χειρότερο είναι ο άντρας να μην παίρνει το μέρος σου...εμένα είναι 500 χιλιόμετρα μακρυά και πάλι καταφέρνει να επεμβαίνει σε όλα...7 μηνών πήγα να χάσω το παιδί απο τα νεύρα μου με τις μ@λ@κίες της...και πάλι ο άντρας μου παίρνει πάντα μα πάντα μα πάντα το μέρος της και την δικαιολογεί σε όοοοοολα και αυτό είναι που με βιδώνει όσο τίποτα άλλο,είναι χωρισμένη και είναι μοναχούλα η καιμένη...και επειδή του έχω πει οτι νευριάζω να μιλάνε μπροστά μου κάθε λίγο και λιγάκι μιλάνε όταν είναι στη δουλειά,και λένε τα πάαααντα,απο τα φασόλια που χάλασαν γιατι δε τα είχα βάλει σε βάζο μέχρι το πιο προσωπικό...και ψέματα του έχει πει για να μας βάλει να τσακωθούμε...άλλα δε μασάω την πέρνω και της τα λέω μπροστά στον άντρα μου και πάλι πορότι την ξεμπροστιάζω την δικαιολογεί και κάπου εκεί έρχεται η έκρηξη... πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 679259 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 679259 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
γεια σας εγω εχω 2 κουνιαδες , πριν μεινω εγγυος οι σχεσεις μου με τις κουνιαδες μου ηταν καλες πηγεναμε τακτικα επισκεψειςδωρα στα παιδια τους τηλεφωνα κ.τ.λ. με την πεθερα μου τυπικα αλλα καλα ,απο καποια στιγμη και μετα απο οταν γεννησα περιπου σαν να μη με ξερουν εχουν γινει παρα πολυ "κρυες" δεν με παιρνουν τηλ. ουτε ερχονται στο σπιτι μου ,(παντα εμεις πηγεναμε συχνοτερα αλλα τουλαχιστον ερχοντουσαν και αυτες)κανανε να φανταστητε να ερθουν 1,5 χρονο απο τοτε που πηραμε με δανειο φυσικα δικο μας σπιτι δεν ξερω που οφειλετε η αλλαγη τους στην αρχη με στεναχορουσε τωρα τους εχω ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αννα έγραψε:Σημερινό σκηνικό:΄
Πήγε η πεθερά μου να πάρει το παιδί από το σχολείο και το είχε πιάσει η λύσσα του. Έπαιζε με τα νερά. Λέει στην πεθερά μου μια φίλη μου (μαμά συμμαθητή). Πολύ ζωηρός είναι, στο σπίτι θα την κουράζει πολύ τη μαμά του.
Απάντηση πεθεράς ΜΟΥ: Η νύφη μου δεν ασχολείται....εγώ το μεγαλώνω.
Σε δική μου ελεύθερη μετάφραση: Η νύφη μου είναι εργαζόμενη και δεν έχει ωράριο. Πολύ θα ήθελε να μπορούσε να καθίσει σπίτι της και να μην έχει την ανάγκη μου.. αλλά δεν θέλει να βάλει τον γιο μου να δουλεύει 3 δουλειές για ζήσουν.
Δεν θα της δώσω καμία σημασία. Ας νομίζει ότι θέλει....την έχω χεσμένη....

Ε Λ Ε Ο Σ !!!! και πολύ καλά θα κάνεις!!!

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ολγα μ έγραψε:γεια σας εγω εχω 2 κουνιαδες , πριν μεινω εγγυος οι σχεσεις μου με τις κουνιαδες μου ηταν καλες πηγεναμε τακτικα επισκεψειςδωρα στα παιδια τους τηλεφωνα κ.τ.λ. με την πεθερα μου τυπικα αλλα καλα ,απο καποια στιγμη και μετα απο οταν γεννησα περιπου σαν να μη με ξερουν εχουν γινει παρα πολυ "κρυες" δεν με παιρνουν τηλ. ουτε ερχονται στο σπιτι μου ,(παντα εμεις πηγεναμε συχνοτερα αλλα τουλαχιστον ερχοντουσαν και αυτες)κανανε να φανταστητε να ερθουν 1,5 χρονο απο τοτε που πηραμε με δανειο φυσικα δικο μας σπιτι δεν ξερω που οφειλετε η αλλαγη τους στην αρχη με στεναχορουσε τωρα τους εχω ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655

η λέξη ζήλεια σου λέει τίποτα???γιατι για εμένα αυτο μου κάνει..δεν έχεις ανάγκη κανένα κούκλα μου η οικογενειά σου να είναι καλά και αυτους ασε τους να βράζουνε στο ζουμί τους..καλύτερα κιόλας να μην σε ζαλίζουνε κιόλας γιατί όλο και κάποια γνώμη θα έχουνε.. Rolling Eyes

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ααααα συγουρα απο οτι καταλαβα καλυτερα απο μακρια και "αγαπημενοι"τροπος του λεγειν

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολγα μ έγραψε:γεια σας εγω εχω 2 κουνιαδες , πριν μεινω εγγυος οι σχεσεις μου με τις κουνιαδες μου ηταν καλες πηγεναμε τακτικα επισκεψειςδωρα στα παιδια τους τηλεφωνα κ.τ.λ. με την πεθερα μου τυπικα αλλα καλα ,απο καποια στιγμη και μετα απο οταν γεννησα περιπου σαν να μη με ξερουν εχουν γινει παρα πολυ "κρυες" δεν με παιρνουν τηλ. ουτε ερχονται στο σπιτι μου ,(παντα εμεις πηγεναμε συχνοτερα αλλα τουλαχιστον ερχοντουσαν και αυτες)κανανε να φανταστητε να ερθουν 1,5 χρονο απο τοτε που πηραμε με δανειο φυσικα δικο μας σπιτι δεν ξερω που οφειλετε η αλλαγη τους στην αρχη με στεναχορουσε τωρα τους εχω ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΣ πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655
εγω εχω μια κουνιαδα(δοξα τον θεο)..
ειχαμε κι εμεις καλες σχεσεις,πηγαιναμε,ερχοντουσαν, μιλουσαμε στο τηλ,κρατουσα τον μικρο της γιο(8 χρονων τωρα)..ολα καλα!!ποτε δεν μου ειχε δημιουργησει θεμα και ποτε δεν μου μιλουσε για πεθερες,για νυφες κλπ...ολα αυτα μεχρι να μεινω εγκυος..
απο την μερα που εμεινα και κυριως τους μεγαλους μηνες της εγκυμοσυνης με ΖΑΛΗΣΕ τον ερωτα με την λεξη πεθεραααααα...
αυτο εκανε αυτη η πεθερα στην μια!!
αυτο εκανε η αλλη πεθερα κοκ..
εγω επαθα πλακα,λεω κατι δεν παει καλα!!
τα πηρα μια,τα πηρα δυο και στο τελος αρχισα να μην σηκωνω τα τηλεφωνα!!φυσικα και θυμωσε και εκανε παραπονα στον αδελφο της(εχουν γινει και καποια σκηνικα με την τρελη την μανα της(την πεθερα μου φτου)αλλα δεν αντεχω αλλο να καταστρεφω την ψυχολογια μου ρε κοριτσια και να καθομαι να μαλωνω με τον αντρα μου(οχι οτι ειναι σωστο να μαλωνω μαζι του )αλλα οταν με νευριαζει η μανα μου και η αδελφη του καποιος πρεπει να τα ακουσει τα παραπονα..

ολγα μ

ολγα μ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω εχω μια κουνιαδα(δοξα τον θεο)..
ειχαμε κι εμεις καλες σχεσεις,πηγαιναμε,ερχοντουσαν, μιλουσαμε στο τηλ,κρατουσα τον μικρο της γιο(8 χρονων τωρα)..ολα καλα!!ποτε δεν μου ειχε δημιουργησει θεμα και ποτε δεν μου μιλουσε για πεθερες,για νυφες κλπ...ολα αυτα μεχρι να μεινω εγκυος..
απο την μερα που εμεινα και κυριως τους μεγαλους μηνες της εγκυμοσυνης με ΖΑΛΗΣΕ τον ερωτα με την λεξη πεθεραααααα...
αυτο εκανε αυτη η πεθερα στην μια!!
αυτο εκανε η αλλη πεθερα κοκ..
εγω επαθα πλακα,λεω κατι δεν παει καλα!!
τα πηρα μια,τα πηρα δυο και στο τελος αρχισα να μην σηκωνω τα τηλεφωνα!!φυσικα και θυμωσε και εκανε παραπονα στον αδελφο της(εχουν γινει και καποια σκηνικα με την τρελη την μανα της(την πεθερα μου φτου)αλλα δεν αντεχω αλλο να καταστρεφω την ψυχολογια μου ρε κοριτσια και να καθομαι να μαλωνω με τον αντρα μου(οχι οτι ειναι σωστο να μαλωνω μαζι του )αλλα οταν με νευριαζει η μανα μου και η αδελφη του καποιος πρεπει να τα ακουσει τα παραπονα..
[/quote] ξερεις κατι απο οτι εχω καταλαβει οταν δεν ειχαμε παιδακια ειμαστε μια χαρα "ντανταδες" γι αυτο δεν υπειρχε προβλημα απο τη στηγμη που αλλαξε αυτο .............αλλαξανε και εκεινες αλλα αρκετα οπως λες και εσυ δεν χρειζετε να χαλας την ψυχολογια σου απλα αστες να βραζουν στο ζουμη τους Twisted Evil

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ολγα μ έγραψε:εγω εχω μια κουνιαδα(δοξα τον θεο)..
ειχαμε κι εμεις καλες σχεσεις,πηγαιναμε,ερχοντουσαν, μιλουσαμε στο τηλ,κρατουσα τον μικρο της γιο(8 χρονων τωρα)..ολα καλα!!ποτε δεν μου ειχε δημιουργησει θεμα και ποτε δεν μου μιλουσε για πεθερες,για νυφες κλπ...ολα αυτα μεχρι να μεινω εγκυος..
απο την μερα που εμεινα και κυριως τους μεγαλους μηνες της εγκυμοσυνης με ΖΑΛΗΣΕ τον ερωτα με την λεξη πεθεραααααα...
αυτο εκανε αυτη η πεθερα στην μια!!
αυτο εκανε η αλλη πεθερα κοκ..
εγω επαθα πλακα,λεω κατι δεν παει καλα!!
τα πηρα μια,τα πηρα δυο και στο τελος αρχισα να μην σηκωνω τα τηλεφωνα!!φυσικα και θυμωσε και εκανε παραπονα στον αδελφο της(εχουν γινει και καποια σκηνικα με την τρελη την μανα της(την πεθερα μου φτου)αλλα δεν αντεχω αλλο να καταστρεφω την ψυχολογια μου ρε κοριτσια και να καθομαι να μαλωνω με τον αντρα μου(οχι οτι ειναι σωστο να μαλωνω μαζι του )αλλα οταν με νευριαζει η μανα μου και η αδελφη του καποιος πρεπει να τα ακουσει τα παραπονα..
ξερεις κατι απο οτι εχω καταλαβει οταν δεν ειχαμε παιδακια ειμαστε μια χαρα "ντανταδες" γι αυτο δεν υπειρχε προβλημα απο τη στηγμη που αλλαξε αυτο .............αλλαξανε και εκεινες αλλα αρκετα οπως λες και εσυ δεν χρειζετε να χαλας την ψυχολογια σου απλα αστες να βραζουν στο ζουμη τους Twisted Evil [/quote]

δεν ξερω πραγματικα,παθαινουν μεγαλη κριση παντος!!!!!!
ισως σκεφτονται αυτα που κανανε αυτες στις πεθερες τους και δεν θελουν να τα κανουμε κι εμεις στις δικες μας γιατι ειναι μανες τους..
η δικια μου παντος ετσι οπως το χειριστηκε το θεμα τα εκανε ποιο χαλια!!

ANNAMARIA25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΕΛΕΙΕΣ! Η ΜΙΑ ΠΕΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ...ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ! ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΧ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ?

ANNAMARIA25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="ANNAMARIA25"]ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΕΛΕΙΕΣ! Η ΜΙΑ ΠΕΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΙΣΩ ΘΑΨΙΜΟ ΚΑΝΟΝΙΚΑ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤΑ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Κ ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ-30 ΕΤΩΝ Κ ΑΡΑΒΒΩΝΙΣΜΕΝΗ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΚΤΛ ΛΕΣ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΑ! ΕΧΩ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣ

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ANNAMARIA25 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΕΛΕΙΕΣ! Η ΜΙΑ ΠΕΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ...ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ! ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΧ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ?


Εκτελεστικό απόσπασμα είναι η λύση....
όλες οι γκόσες εκεί πρέπει να πάνε...
Twisted Evil

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ANNAMARIA25 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΕΛΕΙΕΣ! Η ΜΙΑ ΠΕΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ...ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ! ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΧ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ?

Έμπλεξες...

ANNAMARIA25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Σούλα έγραψε:
ANNAMARIA25 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΕΛΕΙΕΣ! Η ΜΙΑ ΠΕΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ...ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ! ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΧ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ?


Εκτελεστικό απόσπασμα είναι η λύση....
όλες οι γκόσες εκεί πρέπει να πάνε...
Twisted Evil

ΑΥΤΕΣ ΑΣ ΨΟΦΗΣΟΥΝ ΚΑΡΦΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΙΓΕΤΑΙ! ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΠΩΣ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ? Twisted Evil

ANNAMARIA25


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
mary85 έγραψε:και το χειρότερο είναι ο άντρας να μην παίρνει το μέρος σου...εμένα είναι 500 χιλιόμετρα μακρυά και πάλι καταφέρνει να επεμβαίνει σε όλα...7 μηνών πήγα να χάσω το παιδί απο τα νεύρα μου με τις μ@λ@κίες της...και πάλι ο άντρας μου παίρνει πάντα μα πάντα μα πάντα το μέρος της και την δικαιολογεί σε όοοοοολα και αυτό είναι που με βιδώνει όσο τίποτα άλλο,είναι χωρισμένη και είναι μοναχούλα η καιμένη...και επειδή του έχω πει οτι νευριάζω να μιλάνε μπροστά μου κάθε λίγο και λιγάκι μιλάνε όταν είναι στη δουλειά,και λένε τα πάαααντα,απο τα φασόλια που χάλασαν γιατι δε τα είχα βάλει σε βάζο μέχρι το πιο προσωπικό...και ψέματα του έχει πει για να μας βάλει να τσακωθούμε...άλλα δε μασάω την πέρνω και της τα λέω μπροστά στον άντρα μου και πάλι πορότι την ξεμπροστιάζω την δικαιολογεί και κάπου εκεί έρχεται η έκρηξη... πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 679259 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 679259 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655 πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 654655

ΑΥΤΗ Η ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ! ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΑΛΘΑΚΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΠΙΑ? Mad

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα που ζει ο πεθερος μου τι καταλαβα?τον εχουν σηκω κατσε κατσε σηκω κι ας εκανε μωρο....ας εκανε δικη του οικογενεια,η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΜΑ ΤΟΥ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΚΙ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ,τελος!!!!

Βρε δε πανε να γ@@@@ λεω εγω?

95πεθερες και κουνιαδες εναντιον νυφης! - Σελίδα 4 Empty http://forum.eimaimama.gr/t2243-topic Τετ Ιουν 22, 2011 6:50 am

katerina780

katerina780
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΙΤΣΕΣ...
ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΕΚΑΤΟ ΦΙΔΙΑ.Ο ΑΝΔΡΑΣ ΜΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΩΝ ΤΟΝΩΝ Κ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΧΑΛΑΕΙ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ.Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ,Κ Η ΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ Κ ΟΙ ΑΝΕΨΙΕΣ ΤΟΥ.ΕΚΕΙΝΗ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΣΤΟΜΑ ΠΟΙΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠ ΤΟ ΜΠΟΙ ΤΗΣ.ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΕ ΚΟΥΝΙΑΔΑ...

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ANNAMARIA25 έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΣΟΥΠΕΡ ΠΑΚΕΤΑΚΙ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΤΕΛΕΙΕΣ! Η ΜΙΑ ΠΕΝΕΥΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Η ΖΗΛΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ...
ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΤΗ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΩΣ ΚΑΝΩ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΦΟΥΣΤΑΝΙ ΦΟΡΑΩ Κ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ! ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΚΗΝΙΚΑ ... ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΜΕ ΑΦΟΡΜΗ ΚΑΤΙ ΑΣΗΜΑΝΤΟ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΣΚΗΝΗ ΜΕ ΚΛΑΜΑΤ Κ ΤΕΤΟΙΑ ΟΤΙ ΤΑΧΑ ΤΗΣ ΜΙΛΗΣΑ ΑΣΧΗΜΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΜΟΥ...ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΙΣΧΥΕ! ΜΕ ΚΑΤΗΓΟΡΗΣΕ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΣ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΘΕΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΗΣ- Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΘΑΝΕΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ Ο ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ-. ΕΔΩΣΑ ΤΟΠΟ ΣΤΗΝ ΟΡΓΗ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΑ ΠΑΝΤΡΕΥΤΗΚΑΜΕ ΟΜΩΣ Η ΠΕΘΕΡΑ ΕΧΕΙ ΚΟΛΛΗΣΕΙ! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΑΛΛΑΞΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ.. ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΤΗΛ Κ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΜΟΥ ΑΝ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΚΤΛ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ! ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΟΤΙΜΟΣ Κ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙ ΜΕ ΤΑ ΔΗΘΕΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΠΧ ΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ Η ΟΧΙ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣ! ΕΜΕΙΣ ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΥΣΗ?
[youtube][/youtube]
αυτη ειναι η λυση κοπελα μου Laughing

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ κοριτσια ολες σας καταλαβαινω!!! η κουνιαδα μου ειναι πολυ δυσκολος ανθρωπος...λεει συνεχεια ψεματα για το καθε τι ακομη και ειναι ανευ σημασιας..,και παντα προσπαθει να με πληγωσει και να με στεναχωρησει....'

φυσικα λεει συνεχεια πως αυτοι (δηλ αυτη και τα αδερφια της ειναι οικογενεια....και αλλα πολλα....
οικογενεια για αυτην και την πεθερα μου σημαινει εμεις να τους λεμε τα παντα ...και μετα να τα κανουν βουκινο...απο την αλλη αυτη δεν μας λεει τιποτα απολυτως...ακομη και για το που θα πηγαινε σχολειο το παιδι ειπε ψεματα..λες και μας ενοιαζε....

ειλικρινα δεν τους καταλαβαινω..

και το χειροτερο απο ολα ..που δεν το ξεχνω και δεν το συγχωρω ειναι πως επειδη εβαλα το ονομα της πεθερας μου στο πρωτο ...ενω τι ειχε ξανακουσει...αντι να πει και ευχαριστω..βγηκε αποπανω και ελεγε και λεει πως δεν ηθελα να βαλω τη μαμα μου για αυτο...
θα μπορουσα να βρισω πολυ τωρα αλλα θα σεβαστω το φορουμ...
ηλιθιες ..ανεγκεφαλες...
και φυσικα η μια συμπληρωνει την αλλη σαν να ειναι ενας ανθρωπος...

aris17anna14


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΥΝΙΑΔΑ 12 ΕΤΩΝ ( ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 33)ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΟΥΝΙΑΔΟ 31 ΕΤΩΝ.
ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΛΕΕΙ Η ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ?
(ΤΟ ΥΠΟΝΟΕΙ ΔΗΛΑΔΗ).
ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΩ ΕΓΩ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΤΗΣ!!!
ΕΜ, ΑΦΟΥ Η ΚΟΡΗ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ, ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ.
ΤΙ ΛΕΣ ΜΩΡΗ????
ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 12 ΚΑΙ ΕΣΥ 50.ΟΤΑΝ ΓΕΡΑΣΕΙΣ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙ.
ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΣΚΑΤΟ Η ΚΟΡΗ?
ΑΣ ΤΟ ΦΑΕΙ Η ΝΥΦΗ.ΕΜ, ΔΕΝ ΣΦΑΞΑΝΕ!!!ΚΑΙ ΠΕΤΑΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΑΛΑΚΙΕΣ ΤΟΥ ΣΤΥΛ "ΤΑ ΧΡΥΣΑΦΙΚΑ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΕΙ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕΙ" ΚΑΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ.
ΧΕΣΤΗΚΑ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΥΣΑ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΟΡΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΠΟΤΕ!!!
ΚΑΙ ΕΓΩ ΛΕΩ ΤΙ ΤΥΧΕΡΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΚΟΥΝΙΑΔΟΥΛΑ.

roulitsa25

roulitsa25
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Twisted Evil



Έχει επεξεργασθεί από τον/την roulitsa25 στις Τετ Ιουλ 20, 2011 12:09 pm, 1 φορά

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:αχ κοριτσια ολες σας καταλαβαινω!!! η κουνιαδα μου ειναι πολυ δυσκολος ανθρωπος...λεει συνεχεια ψεματα για το καθε τι ακομη και ειναι ανευ σημασιας..,και παντα προσπαθει να με πληγωσει και να με στεναχωρησει....'

φυσικα λεει συνεχεια πως αυτοι (δηλ αυτη και τα αδερφια της ειναι οικογενεια....και αλλα πολλα....
οικογενεια για αυτην και την πεθερα μου σημαινει εμεις να τους λεμε τα παντα ...και μετα να τα κανουν βουκινο...απο την αλλη αυτη δεν μας λεει τιποτα απολυτως...ακομη και για το που θα πηγαινε σχολειο το παιδι ειπε ψεματα..λες και μας ενοιαζε....

ειλικρινα δεν τους καταλαβαινω..

και το χειροτερο απο ολα ..που δεν το ξεχνω και δεν το συγχωρω ειναι πως επειδη εβαλα το ονομα της πεθερας μου στο πρωτο ...ενω τι ειχε ξανακουσει...αντι να πει και ευχαριστω..βγηκε αποπανω και ελεγε και λεει πως δεν ηθελα να βαλω τη μαμα μου για αυτο...
θα μπορουσα να βρισω πολυ τωρα αλλα θα σεβαστω το φορουμ...
ηλιθιες ..ανεγκεφαλες...
και φυσικα η μια συμπληρωνει την αλλη σαν να ειναι ενας ανθρωπος...


Bou boukitsa...είναι δύδιμες με τις δικές μου!!!Ακριβώς αυτά που σου κάνουν...ακριβώς όμως...αχ...υπομονή και κουράγιο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 5]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις