Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
521 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 521 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ενα τιποτα ειμαστε κ ομως περνιομαστε για καποιοι εχουμε ημερομηνια ληξης ουτως η αλλως.σκεψου ποσοι πεθενουν καθημερινα κ αναλογισου αν ειμαι μογγολο απλα σεβομαι τη ζωη.εσυ δεν σεβεσαι ουτε το συνομιλητη σου

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maro28 έγραψε:Οποιος αψηφα κ βριζει το θεο αργα η γρηγορα θα το πληρωσει κ οπωςς ειπε η κερασουλα αφου τινετε στον αθεισμο δεν επρεπε να κανετε κανενα ιερο μυστηριο αρα εσεις κοροιδευετε κ δεν ξετετε τι σας γινεται
Συνεχιζεις και προσβαλεις επειδή δεν είμαστε με το κομποσχοίνι.Πρώτον η νταρσελ σκι η Κρις έχουμε πει είναι αστεφανωτες ,σπιτωμενς παστρικιες.Εγ παντρεύτηκε ώστε σε περίπτωση που με χωρίσει να του φάω τα μισά λεφτά και όταν πεθανει να του φάω και την σύνταξη.Καλύφθηκε εσύ και η Κερασουλα?

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede37 έγραψε:Μας λες οτι είμαστε,ακαρδες,σκληρές,τα έχουμε κανει πλακάκια με τον σατανά,δεν εχουμε τσιπα,θα μας κάψει ο Θεός και αλλά τέτοια Κούλα.Αλλά μην μας λες τώρα αμαρτωλες και αλλες τέτοιες κουλαμαρες.Εσύ χαρακτηριζεις η μάλλον κακοχαρακτηριζεις οσες δεν έχουν την ίδια αποψη με εσένα.Κλασική Θεούσα λοιπον με τον μεγαλο σταυρό απο μπροστά και το μεγαλο φτυάρι απο πίσω που είχε πει καποτε μια κοπελα.Ε τέτοια πίστη δεν θέλω να γίνω.Τετοια χριστιανοσυμη να τη βρασω.


Μάρω δεν βλέπω πουθενά "συγνώμη" για όλους τους χαρακτηρισμούς που όπως πολύ σωστά σου υπέδειξε η ede μοίρασες τόσο χριστιανικά κι απλόχερα. "βουτηγμένες στην ακολασία" και "ξετσίπωτες" εμείς; Μόγγολο με περικεφαλαία εσύ. Και πολύ άργησα και λίγα σου είπα. Κάτσε να παραληρείς τώρα.

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οπως φαινεται καλα σας ειπα ειδικα σε σενα.σιγα μην κατσω να ασχοληθω με χαμενες υποθεσεις απο χερι.καντε κσκο στον εαυτο σσς στα πσιδισ σας βγαλτε τσ ματια σας δεν με νοιαζει.καντε κ 200εκτρωσεις να πατε πιο βαθια....αντιο σιγα μην ασχοληθω με νουμερα μονο η κερασουλα μιλησε νορμαλ κ κανα 2 αλλες κοπελες...κ σ αλλα θεματα εσεισ οι δυο μην μου απευθυνετε το λογο

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω πιστευω οτι ελαφρά τη καρδιά δεν θα συμβούλευα την κόρη μου να κάνει έκτρωση.και ο λόγος ειναι οτι εχω δει σε βιντεο ολη τη διαδικασία και ειναι πραγματικα σοκαριστικό να βλέπεις μια ψυχούλα 6-7 εβδομάδων να παλεύει να σωθεί απο το εργαλείο του γιατρού που παει να το διαμελίσει.σιγουρα δεν θα ηθελα να μου συμβεί ομως ισως και να εκανα μια θυσία για το παιδι μου και να το βοηθούσα με καθε τροπο.ομως επειδη οπως εχουμε ξαναπεί, πράξη απο τη θεωρία απέχουν πολυ, γιαυτο κρατάω μικρο καλάθι γενικα....

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνω απολυτως ντορι συγχαρητηρια για τα σκεπτικα σου

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maro28 έγραψε:Οπως φαινεται καλα σας ειπα ειδικα σε σενα.σιγα μην κατσω να ασχοληθω με χαμενες υποθεσεις απο χερι.καντε κσκο στον εαυτο σσς στα πσιδισ σας βγαλτε τσ ματια σας δεν με νοιαζει.καντε κ 200εκτρωσεις να πατε πιο βαθια....αντιο σιγα μην ασχοληθω με νουμερα μονο η κερασουλα μιλησε νορμαλ κ κανα 2 αλλες κοπελες...κ σ αλλα θεματα εσεισ οι δυο μην μου απευθυνετε το λογο
Οκ .ΑΣΕ μας εμας να κάνουμε εκτρώσεις και εσύ και η κόρη σου να γεννοβολατε σαν τα χάμστερ γιατί τα μωρά έχουν ωραιο χαμογελο. βριζεις μονο γιατί δεν συμφωνουμε. μην ασχολείσαι με νούμερα.Καλα κανεις.Μιλά με την Κερασουλα που εχεις ίδιο τροπο σκέψης.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ede37 στις Δευ Σεπ 29, 2014 5:02 am, 2 φορές συνολικά

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kerasoula έγραψε:

δευτερον "εκτροση" προτιματε ενα δυστιχησμενο παιδι που θα σας μηση για παντα ? ενα παιδι θα δυσκολευτι να αποκτιση εμπιστοσηνη? που θα εχει προβλημα υγειας κ δν θα μπορει να κανει ευκολα παιδια γιατι εσυ του το προκαλεσατε αυτο?

εχετε μπλεξη τα μπουτια σας δν ξερετε γιατι ακριβος μιλατε
Ρε Κερασουλα που ζεις?Ποιος σου έχει πει κορίτσι μου πως αν κανειςεκτρωση δεν ξανακανεις παιδι?Αυτα γινοντουσαν στις αρχες του περασμενου αιωνα που εκαναν κατι αυτοσχεδιες εκτρωσεις.Η διαδικασια της εκτρωσης ως ιατρικη πραξη ειναι ιδια με αυτη της αποβοκης.Αποξεση.Δηλαδη μια γυναιμα που αποβαλει και μαλιστα παραπανω απο μια δυο φορες δεν κανει παιδια η εχει προβλημτα υγειας?

ευτυχώς που έχουμε και εσένα να μας ξεμπλεξεις που πιστευεις οτι ειασαι έτοιμος να κανεις παιδι μονο όταν παρεις χαμπαρι οτι θα ξενυχτας όταν κλαίει.

maro28

maro28
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εδε κρις δεν χρειαζεται να πλακωνομαστε απλα ειμαστε τελειως αντιθετες ουτε εγω ουτε εσεις επρεπε να λεμε χαρακτηρισμους ισως αν γνωριζομασταν απο κοντα να γινομασταν κ κολλητες οποτε ας το κοψουμε το θεμα μην χαλιομαστε αλλο για καποιο λογο ειστε κατ της θρησκειας κ γω υπερ ειστε υπερ των εκτρωσεων κβγω οχι ο καθενας εχει τα πιστευω του κ λακως κρινουμε ο ενας τον αλλο εγω απ την πλευρα μου ζητω συγνωμη αλλα μονο για τους χαρσκτηρισμους οχι για τα πιστευω μου.να στε καλα

http://<div><a target=_blank href=http://www.pregnology

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ανακαλώ κι εγώ τότε.

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maro28 έγραψε:Εδε κρις δεν χρειαζεται να πλακωνομαστε απλα ειμαστε τελειως αντιθετες ουτε εγω ουτε εσεις επρεπε να λεμε χαρακτηρισμους ισως αν γνωριζομασταν απο κοντα να γινομασταν κ κολλητες οποτε ας το κοψουμε το θεμα μην χαλιομαστε αλλο για καποιο λογο ειστε κατ της θρησκειας κ γω υπερ ειστε υπερ των εκτρωσεων κβγω οχι ο καθενας εχει τα πιστευω του κ λακως κρινουμε ο ενας τον αλλο εγω απ την πλευρα μου ζητω συγνωμη αλλα μονο για τους χαρσκτηρισμους οχι για τα πιστευω μου.να στε καλα
εγώ δεν θα ζήτησω συγνώμη γιατί νομιζω οτι δεν σε εβρισα πουθενά και δεν νομιζω πως δεν σεβαστηκα αυτό που λες. Νομιζω.....
Δεκτή η συγνώμη.Σε ευχαριστώ.

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω εχω να πω πως το θεωρω επιεικως απαραδεκτο ενα κοριτσι σε τοσο μικρη ηλικια να εχει ολοκληρωμενες σχεσεις ειτε να ειναι 14 ειτε 15 ειτε 16 ειτε 17 το ιδιο μου κανει αντι να ασχοληθει με τα μαθηματα του και το διαβασμα του πηγαινει σχολειο για να βρει γκομενο και ππηγαινει στα στενα με τον ενα και τον αλλο και για μενα η ευθυνη ειναι των γονεων και το θεμα ειναι πως εφτασε το παιδι σε τετοιο σημειο??γιατι να φτασει να ειναι εγκυος στα 15 και εννοειται οτι ενα παιδι στα 15 ντε του δεν εχει την κριση να κανει οικογενεια αυτο ειναι το μονο σιγουρο ακομα και αν μεινει εγκυος για να παντρευτει και κρατησει το μωρο και παντρευτει μετα απο 5 χρονια θα αρχισει να σκεφτεται τι εκανα εγω στη ζωη μου?τι χαρηκα εγω απο τη ζωη μου?κλειστηκα σ ενα σπιτι για να κανω τη νοικοκυρα και εκει γινεται το ΜΠΑΜ η μανα αρχιζει και πηδιεται με τον ενα και τον αλλο χωριζει για να κανει τη ζωη της και γινεται μια απελευθερωμενη ξεκολιαρα.συγνωμη για τις εκφρασεις μου

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ede37 έγραψε:
kerasoula έγραψε:

δευτερον "εκτροση" προτιματε ενα δυστιχησμενο παιδι που θα σας μηση για παντα ? ενα παιδι θα δυσκολευτι να αποκτιση εμπιστοσηνη? που θα εχει προβλημα υγειας κ δν θα μπορει να κανει ευκολα παιδια γιατι εσυ του το προκαλεσατε αυτο?

εχετε μπλεξη τα μπουτια σας δν ξερετε γιατι ακριβος μιλατε
Ρε Κερασουλα  που ζεις?Ποιος σου έχει πει κορίτσι μου πως αν κανειςεκτρωση δεν ξανακανεις παιδι?Αυτα γινοντουσαν στις αρχες του περασμενου αιωνα που εκαναν κατι αυτοσχεδιες εκτρωσεις.Η διαδικασια της εκτρωσης ως ιατρικη πραξη ειναι ιδια με αυτη της αποβοκης.Αποξεση.Δηλαδη μια γυναιμα που αποβαλει και μαλιστα παραπανω απο μια δυο φορες δεν κανει παιδια η εχει προβλημτα υγειας?

ευτυχώς που έχουμε και εσένα να μας ξεμπλεξεις που πιστευεις οτι ειασαι έτοιμος να κανεις παιδι μονο όταν παρεις χαμπαρι οτι θα ξενυχτας όταν κλαίει.

η αληθεια ειναι οτι γυναικες που κανουν εκτρωσεις η αποξηση απο αποβολες αργοτερα τους δημιουργειται καποιο προβλημα οπως πολυκιστικες ωοθηκες οινομοιωματα και αλλα τετοια που δυσκολευονται σε δευτερη εγκυμοσυνη οχι ομως οτι δεν μπορουν να κανουν μωρο γενικως οταν γινεται καποιο χειρουργειο ακομα και τα πολυ απλα και πολυ γρηγορα

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ζουζουνακι έγραψε:
ede37 έγραψε:
kerasoula έγραψε:

δευτερον "εκτροση" προτιματε ενα δυστιχησμενο παιδι που θα σας μηση για παντα ? ενα παιδι θα δυσκολευτι να αποκτιση εμπιστοσηνη? που θα εχει προβλημα υγειας κ δν θα μπορει να κανει ευκολα παιδια γιατι εσυ του το προκαλεσατε αυτο?

εχετε μπλεξη τα μπουτια σας δν ξερετε γιατι ακριβος μιλατε
Ρε Κερασουλα  που ζεις?Ποιος σου έχει πει κορίτσι μου πως αν κανειςεκτρωση δεν ξανακανεις παιδι?Αυτα γινοντουσαν στις αρχες του περασμενου αιωνα που εκαναν κατι αυτοσχεδιες εκτρωσεις.Η διαδικασια της εκτρωσης ως ιατρικη πραξη ειναι ιδια με αυτη της αποβοκης.Αποξεση.Δηλαδη μια γυναιμα που αποβαλει και μαλιστα παραπανω απο μια δυο φορες δεν κανει παιδια η εχει προβλημτα υγειας?

ευτυχώς που έχουμε και εσένα να μας ξεμπλεξεις που πιστευεις οτι ειασαι έτοιμος να κανεις παιδι μονο όταν παρεις χαμπαρι οτι θα ξενυχτας όταν κλαίει.

η αληθεια ειναι οτι γυναικες που κανουν εκτρωσεις η αποξηση απο αποβολες αργοτερα τους δημιουργειται καποιο προβλημα οπως πολυκιστικες ωοθηκες οινομοιωματα και αλλα τετοια που δυσκολευονται σε δευτερη εγκυμοσυνη οχι ομως οτι δεν μπορουν να κανουν μωρο γενικως οταν γινεται καποιο χειρουργειο ακομα και τα πολυ απλα και πολυ γρηγορα
AΝ κανεις 50 μπορεί.Εγώ έχω κανει τρεις αποξεσεις απο αποβολές και παιδιά εκανα μετα απο αυτές και μέχρι στιγμής προβλήματα δεν έχω παρουσιασει.Οι πολυκιστικες ωοθήκες είναι πολύ πιο συχνές σε κορίτσια γύρω στα 17 και δεν έχουν την εμπειρία της αποξεσης.Επίσης πλεον δεν είναι αναγκη να κανεις απόθεση.Σε περιπτωση αποβολής η πολύ αρχικό στταδιο εγκυμοσύνης αν δεν κάνω λάθος μπορεί να χορηγηθεί η ένεση μεθξετρατης( κάπως έτσι την λένε) που την χρησιμοποιουν πλεον και για τις εξωμητριες κυήσεις και δεν χάνεις πλεον την σάλπιγγα.Αν φυσικά δεν είναι σε πολύ κακή κατασταση.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ede37 στις Δευ Σεπ 29, 2014 6:58 am, 1 φορά

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω το λεω γιατι γνωστη μου εμεινε εγκυος στα 16 εκανε εκτρωση μετα παντρευτηκε επαθε αποβολη και μετα απο 7 χρονια μπορεσε να κανει παιδι με θεραπεια και ακομα αντιμετωπιζει προβλημα

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ζουζουνακι έγραψε:εγω το λεω γιατι γνωστη μου εμεινε εγκυος στα 16 εκανε εκτρωση μετα παντρευτηκε επαθε αποβολη και μετα απο 7 χρονια μπορεσε να κανει παιδι με θεραπεια και ακομα αντιμετωπιζει προβλημα
Ναι δεν ξέρεις όμως αν αφειλεται απο αυτό.Και εγώ το πρωτο το έπιασε αμέσως και προβληματα δεν είχα αλλά στα υπολοιπα και έχασα τρια και μετα ψιλοταλαιπωρηθηκα.Θέλω να πω οτι δεν ξέρεις όμως με σιγουριά οτι αν δεν είχε κανει την έκτρωση θα ηταν όλα μια χαρά.Πόσες γυναίκες υπαρχουν που παρολο δεν έκαν ποτε έκτρωση ταλαιπωρηθηκαν να μείνουν έγκυες η δεν εμειναν ποτε.

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι μπορει εγω την κορη μου εμεινα εγκυος μεσα σ ενα μηνα με 3 επαφες και τωρα εχω παθει φλεγμονη στη δεξια ωοθηκη και επιπλεον η δεξια ωοθηκη απο κατω ειναι γεματη με υγρο κι κανω θεραπεια χωρις να εχω κανει ουτε αποβολη ουτε εκτρωση

Dori


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εχω ακούσει οτι μετα απο αποξεση είτε απο έκτρωση είτε απο αποβολή, υπάρχει πιθανότητα να δημιουργηθούν συμφησεις και να εμποδίσουν μια επόμενη εγκυμοσυνη.βεβαια αυτο μπορει να γίνει με τη μια φορα μπορει με τις πέντε μπορει και ποτε.νομιζω ομως οτι αντιμετωπίζεται χειρουργικά.

ζουζουνακι


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εμενα η φλεγμονη και το υγρο μου σημιουργηθηκε μετα την καισαρικη

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δν ειπα οτι δν θα μπορει να κανει παιδι αλλα θα δισκολευτει να κανει . διαβασε σοστα κ με τα μιλα

ede37

ede37
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kerasoula έγραψε:δν ειπα οτι δν θα μπορει να κανει παιδι αλλα θα δισκολευτει να κανει . διαβασε σοστα κ με τα μιλα
Με δουλεύει????Τι να διαβασω σωστα?Τα αφροδη νοσήματα???Πλάκα μου κανεις έτσι??????Καταλαβαίνουμε αυτά που γραφείς.

kerasoula


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ποια κλανει ? κ βρομαει ολο το φορουμ ουτε ανασα δν μπορουμε να παρουμε

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ede37 έγραψε:
kerasoula έγραψε:δν ειπα οτι δν θα μπορει να κανει παιδι αλλα θα δισκολευτει να κανει . διαβασε σοστα κ με τα μιλα
Με δουλεύει????Τι να διαβασω σωστα?Τα αφροδη νοσήματα???Πλάκα μου κανεις έτσι?

Και μην ξεχνάς, η έκτρωση είναι απ'την κληρονομικότητα. Είναι η γνωστή εκτρωσιμώτητα που μεταβιβάζεται μέσω dna και την πήρα κι εγώ απ'την μάνα μου.  Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ? - Σελίδα 5 875502

bublesoaps

bublesoaps
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
To μετανοιωσα που το ανοιξα το θεμα...... !! μα ρε γαμωτο να μην μπορουμε να κρατησουμε ενα επιπεδο στη συζητηση Αν η κορη σας έμενε έγκυος στην εφηβεία τι θα κάνετε ? - Σελίδα 5 667478

Chris_E

Chris_E
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στο eimai mama forum ήρθες εσύ για επίπεδο; Χαχαχα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις