Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
45 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 45 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

irenehr

irenehr
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χαχα Μαρία σου συμμαζεύει βλέπω ο μικρός σου Smile

Ναι Κική έγινε η αρχή οπότε πιστεύω θα το συνηθίσω σιγά σιγά...

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χα!!χα!!!χα!!!!

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!!!!!!!! Respect

Mare

Mare
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσάκια τι κάνετε; Με γεια το νέο μας θεματάκι! Έχω πολύ καιρό να μπω, έχω πολλή δουλειά και δεν προλαβαίνω, διάβασα στα πεταχτά τα νέα σας!
Να πω στην kate να ζήσετε και να σας ζήσει ο μικρός σας!! Δεν θυμάμαι αν βάφτισε και κάποια ακόμη...;;
Εμείς μεγαλώνουμε με θεαματικούς ρυθμούς (εμ βέβαια, αφού τρώει όλο του το φαγητό), βάλαμε στη διατροφή του ψάρι που του άρεσε πολύ, έβγαλε 3!! Shocked δόντια επάνω (μας ψόφησε στην γκρίνια όπως καταλαβαίνετε), μάλλον περιμένουμε και τέταρτο, σηκώνεται στον καναπέ ή στο πάρκο και κάνει βηματάκια μόνος του, λέει μαμά και μπαμπά πολύ καθαρά (δεν ξέρω αν τα έχει συνδέσει ακόμη με μας, παρόλο που κάνουμε σαν χαζοί όταν μας φωνάζει Razz), κάνει κουλουράκια με το τραγουδάκι, έμαθε να κάνει γεια σου με το χεράκι και πλέον χαιρετάει όλο τον κόσμο σαν δήμαρχος, κρύβει τα ματάκια του με τα χεράκια για να μας κάνει κουκου-τζα, ή κρύβεται πίσω από την κουβέρτα του, παίζουμε κρυφτό στο σπίτι (κρύβομαι πίσω από τον καναπέ και έρχεται μπουσουλώντας να με βρει), ανοίγει τα χεράκια όταν τον ρωτάμε πόσο μ΄ αγαπάς, γενικά έχει αρχίσει να γίνεται ανθρωπάκι I love you  και παραμένει ένα κοινωνικότατο πλάσμα που χαμογελάει σε όλους και τους μιλάει στη γλώσσα του (α ντα ντα ντα τα τα τα) Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 4 654316
Φιλάκια στα μωράκια σας, θα προσπαθήσω να μπαίνω πιο συχνά!!

tassoula

tassoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Την Ηλέκτρα μου την ξεχασατε στην λίστα!!!! Γεννήθηκε 11/01 !!!!!

Μαρια τρέλα ο μικρός σου!!!!!!

Κορίτσια εγώ έχω ήδη γυρίσει στην δουλειά γιατί δεν πήρα το 6μηνο. Όλα μια ιδέα είναι να ξέρετε.
Πάντος έχω και την μάνα μου που μου το κρατάει όταν είμαι στην δουλεια. Κατά τα άλλα όταν δεν δουλεύω θέλω να είμαι συνέχεια μαζί της. Να αναπληρωσω τον χρόνο που χάνω απο κοντά της.

Εγω ταξίδια την παίρνω μαζί μου πάντα, ακόμα και Κύπρο την πήρα. Και Φλωρεντία που κοιταζουμε για πρωτοχρονιά πάλι με την Ηλέκτρα μαζί. Θέλω να έχω χρόνο με το παιδί μου γιατί με την δουλειά χάνω την μισή μέρα.

Ricola


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπερα μανουλες.
Βραδυνη σημερα.
Jolie το λεω εγω τσαμπα λεφτα σε παιχνιδια δινουμε αφου κολλανε με οτιδηποτε Μηπαιχνιδι.Χαχαχα...οντως Ο δικος μου μεγαλη ταυτιση με την Ελισαβετ τις τελευταιες μερες.Οσο για τη δουλεια που λες...να και ενα θετικο στο οτι ειμαι και εγω ανεργη.Ουτε εγω τον εχω αφησει σχεδον ποτε!!!Μονο με τον αντρα μου και αυτο ελαχιστες φορες και για λιγο.Απο επιλογη ειμαστε μονοι μας.Η μητερα μου δε θα μπορουσε γιατι δουλευει η ιδια και την πεθερα την ξεκοψαμε απο την αρχη.Μια χαρα ανθρωπος ειναι αλλα κυριως στην αρχη ηταν τοοοοσσσσοοοο υπερβολικη με ολα(κρυωνει,πειναει,κτλ)που δεν θα την αντεχα.Επισης η μαμα μου ερχεται καθε Παρασκευή και περναει καποιες ωρες με το μικρο μετα τη δουλεια και η αλλη γιαγια συνηθως Σαββατο.Και ναι ουτε εγω μπορω να τον παω στο δωματιο του ακομα.Λογικο να γκρινιαζεις που και που....ανθρωπος εισαι.Και επειδη το θεμα υπνου το περασα προσφατα.....απαπαπαπα.....ουτε εγω ξαναλεω τιποτα και ας στρωσαμε καπως!
Κικη λες να συμπεθεριασουμε και εμεις?χαχαχα!
Μαρια τελειος ο μικρος!!!!
Mare μπραβο στο μικρακι σου για ολα του τα κατορθωματα!!!

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα! Από ότι κατάλαβα μεγάλο θέμα άνοιξα πάλι! Χιχιχι! Κι εγώ μόνο 3-4 φορές τον έχω αφήσει κι αυτό για να βάψω τα μαλλιά μου και τον είχε ο άντρας μου με το καρότσι γύρω τριγύρω από το κομμωτήριο! Διαφορετικά δε θα μπορούσα να τον αφήσω. Στην ιδέα και μόνο να είναι πιο μακριά μου και να μην μπορώ ανά πάσα στιγμή να είμαι δίπλα του, αν πχ πεινάσει ή γκρινιάζει, με λούζει κρύος ιδρώτας... Πάντως εγώ δε μετανιώνω που τον έχουμε μόνοι μας (εννοώ χωρίς γονείς ή καλύτερα για την ακρίβεια χωρίς πεθερικά), απλά θα ήθελα μια βοήθεια όχι με το μωρό αλλά πχ με ένα φαγητό ή κάποιες δουλειές (κυρίως με το σιδέρωμα που μου τη δίνει, γιατί και στα άλλα, λόγω του ότι είμαι υποχόνδρια, θέλω να τα κάνω όπως θέλω εγώ και δε θέλω γενικά να ανακατεύονται στα πράγματά μου). Σήμερα είχαμε λίγη γκρίνια παραπάνω, γιατί "σκάει" μύτη και το 2ο δοντάκι μας! Maria_dou, τι ζουζούνι το μικράκι σου! Σκούρυναν λίγο τα μαλλιά του ή έτσι φαίνεται στη φώτο; Μάλλον έχετε τακτοποιηθεί μια χαρούλα, ε;; Όλα ok με το νέο σας σπιτάκι; Ειρήνη, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! ΜΠΡΑΒΟ, έκανες ένα βήμα (δηλ. για τα δικά μου δεδομένα αυτό είναι πολλά βήματα!!)! Και τι καλά που μπορείς να επιλέξεις πότε θα επιστρέψεις στη δουλειά! Κλαψ κλαψ περνάει ο καιρός κι εγώ αντί να συνηθίζω στην ιδέα αναστατώνομαι όλο και πιο πολύ! Τασούλα, περίμενα την ημερομηνία της Ηλέκτρας σου, γιατί δεν έχω και τόσο καλή μνήμη και έπρεπε να μου το θυμίσεις! Wink Mare, ο δικός σου είναι ευνοημένος από το Βαρδάρη και κάνει πολλά πραγματάκια, μπράβο σας!! Κική, εμείς μόνο ένα ταξίδι έχουμε πάει με τον άντρα μου (εκδρομή με τον ΠΑΟΚ στο εξωτερικό) κι ευτυχώς που επέμενα τότε, γιατί μετά μπήκαμε στη διαδικασία του δανείου για σπίτι και μας έχουν ξεζουμίσει! Κάθε πράγμα έχει και το τίμημά του, απλά στην Ελλάδα αυτό το τίμημα το πληρώνεις πολλές φορές και με πολλούς τρόπους κι αυτό το μαθαίνεις στην πορεία...

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Βούλα, σ΄ ευχαριστώ για την κατανόηση!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 4 417472

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα.....αλλη μια νυχτα βρυκολακιασματος.... affraid
τρελες αυπνιες εχω βρε κοριτσια ...τα νευρα μου!!!!
η ελισαβετ δεν μου κανε το χατηρι για λιγο υπνο παραπανω Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 4 35468

Ricola


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερααααααα!!!!!
Κικη μην κατηγορεις τη νυφη μου!!!!!Ποσο παραπανω να κοιμηθει το μικρακι αν εσυ ξαγρτπνας απο μονη σου????χεχεχε!!!!

Ricola


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Jolie ουτε εγω μετανιωνω για τη βοηθεια κτριως για τη πεθερα αφου γταν επιλογη μου.Οσο για το σιδερο ειναι το χειροτερο μου.Οταν σιδερωνα του μθκρου ομως ηθελα να το κανω μονο εγω....λες και οι αλλοι δεν ηξεραν.

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλα τα λες Ricola....απο τις 9 εως τισ 8μιση μια χαρα ειναι που κοιμηθηκε...αλλα εγω ειμαι κομματια!!!δευτερη μερα αυπνη..

χμμμμ......κατι μου λεει πως θα γινεις καλη πεθερα!!!! Laughing Laughing

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!! mare τι τελεια κανετε πολλα πραγματακιαμπραβο για την αναπτυξη σας... δεν θυμαμαι τι αλλο ηθελα να σχολιασω...

βασικα εγω δεν ενιωσα ποτε περιορισμενη λογω μωρου αν εξεραισεις βραδυνες εξοδους που και πριν το παιδι σπανια βγαιναμε για ποτο ... οπου παω την παιρνω μααζζι ,για καφε σε γαμους ,διακοπες,πανυγηρια ( χαχαχα) παντου μαζι και περναμε παρα πολυ ωραια , απλα αν ξερεις οτι εχεις εναν ανθρωπο να το αφησεις για κατι εκτακτο που μπορει να συμβει ( πχ πηγα για μια αξονικη προχθες και την πηρα μαζι μετον αντρα μου)  ειναι οτι καλυτερο..

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κι εμενα κοριτσια μ αρεσει να πηγαινω παντου με το μωρο κ ειδικα βολτες... στο μολ στο μακαρθουρ στα ικεα κ στα λερο-ι ...τρελαινεται κι αυτη...οσες ωρες κι αν βολταρουμε δεν βγαζει κιχ....και για σουπερ μαρκετ ψοφαει...αλλα υπαρχουν κ φορες που θελω-το εχω αναγκη δηλαδη-...να παω καπου με τον αντρα μου κ να ειμαστε οι δυο μας...

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kαλησπέρα! Κική, Βούλα, δε δώσατε τα εύσημα στην "προξενήτρα" που τα κατάφερε μια χαρά!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 4 328109 Τώρα που σηκώνεται μόνος του το αγόρι μου δε θέλει πλέον να κάθεται στο καρότσι, γκρινιάζει, κλαίει... Τα δικά σας κάθονται; Επίσης τις τελευταίες 4 ημέρες έκοψε και το μισάωρο που κοιμόταν το πρωί γύρω στις 11.30-12.00. Πφφφ, κάποια αλλαγή που να περιλαμβάνει αύξηση αντί για μείωση των ωρών ύπνου πότε προβλέπεται να συμβεί, οεο;; Rolling Eyes

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Jollie εισαι καλη προξενητρα τελικα!!!!
εγω για να καθεται την βαζω στο καρεκλακι φαγητου...και σε γενικες γραμμες καθεται αρκετα...οταν τσιναει την βαζω πανω στον καναπε κ ειναι ορθια κ ολη την ωρα πεφτει-σηκωνεται κ ου το καθε εξης...αν εχω δουλειες κ θελω να μαι ησυχη για την ασφαλεια της, την βαζω στο παρκο...μολις την βαζω κατευθειαν αρχιζει κ κλαιει...δεν της δινω σημασια ομως κ σταματαει κ καθεται κ παιζει με τα παιχνιδια στο παρκο η βολταρει εκει μεσα...η δικια μου θελει οληηηη την ωρα να ασχολεισαι μαζι της ομως εχω κ καποιες δουλειες να κανω κ δεν γινεται

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σ ολη την δειαρκεια της ημερας ποση ωρα κοιμουνται τα μωρα σας?

η Ελισαβετ εδω κ αρκετο διαστημα κοιμαται απο 45 λεπτα εως το παρα πολυ... μιαμιση ωρα..

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εννοείται ότι έχουμε και δουλειές να κάνουμε και ότι πρέπει να τα αφήνουμε και μόνα τους. Εγώ ρώτησα για όταν τα πάτε βόλτα με το καρότσι, πώς συμπεριφέρονται. Ο δικός μου ξεκίνησε στον 8ο μήνα, αν θυμάμαι καλά, να κοιμάται για 1η δόση το πρωί περίπου ένα 3ωρο από την ώρα που ξυπνούσε για μισή ώρα τις περισσότερες φορές και άλλη μία δόση κοιμόταν κάποιες φορές κατά τις 5 το απόγευμα για άλλο ένα μισάωρο. Σε πολύ σπάααανιες περιπτώσεις συνολικά έκλεισε σε αυτές τις 2 δόσεις το 2ωρο. Τώρα όμως έκοψε τον πρωινό ύπνο και κοιμάται λίγο το μεσημέρι (μισή με μία ώρα).

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
SORRY καταλαβα οτι εννοουσες τ ο καροτσι μεσα στο σπιτι...οταν παμε βολτα ειναι η καλυτερη της...δεν την νοιαζει οσες ωρες κι αν καθεται στο καροτσι αρκει να βολταρει...δεν δειχνεικαν να θελει να σηκωθει ενω στο σπιτι θελει συνεχεια ορθια...

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Κανένα πρόβλημα, εννοείται ότι γίνονται παρανοήσεις όταν υπάρχει μόνο ο γραπτός λόγος. Μπορεί να παίζει ρόλο και το ότι εσύ έχεις κοριτσάκι, εεε, δεν μπορεί;; Μπορεί να έχεις μια σουρτούκα!!! Οι αγορομάνες τι λέτε, οι δικοί σας κάθονται στο καρότσι στις βόλτες σας;

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σουρτουκα ε?????πολυ ωραια λεξη!!!!μ αρεσει!!!!
μπορει να ναι και κουτσομπολα καλε αφου οταν βολταρει παρακολουθει τους παντες κ τα παντα!!!!
εφτιαξα σπανακορυζο σημερα...λετε να δωσω στο μωρο λιγΟ???

jollie


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ που προσπάθησα πάντως, δεν... Ούτε ξυστά δεν πέρασε. Ακόμα στο ψυγείο το έχω (το έκανα λίγο πιο νιανιά και τώρα ούτε εμείς μπορούμε να το φάμε) Mad

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτά τα τραβάω κάθε φορά που είμαι στην κουζίνα..πάει στο ντουλάπι του το ανοίγει και παίζει..είναι τέλειο το καινούριο σπίτι κορίτσια,λατρεύω να.είμαι πλέον εδώ,αν και μεταξύ μας το σπίτι μας στη Θεσσαλονίκη είναι μοναδικό (για μένα)και θα προτιμούσα να βρίσκομαι εκεί..δεν πειράζει...mare υπέροχα τα νέα σας και πιο υπέροχο το μωρό σου..από ύπνο χτες πήγα να κοιμησω το μωρό γύρω στης 9:30 και κοιμηθηκαμε μαζί μέχρι της 8του πρωί..λιωσαμε..μετά βγήκαμε βόλτα με το καρότσι γύρω στης 10:30 ξανακοιμηθηκε κάνα μισάωρο και τώρα κοιμάται πάλι για μεσημέρι εδώ και μια ώρα..παράπονο δεν έχω και τρώει και κοιμάται..Αααααα είπατε για σπανακορυζο και εγώ εχτές είχα και του έδωσα δεν τρελάθηκε αλλά έφαγε ικανοποιητικη ποσότητα..
Εμένα κάθεται άνετα στο καρότσι του και του αρέσουν οι βόλτες.όπου κι αν πάμε χαζεύει τα πάντα,αλλά το αγαπημένο του είναι όταν περνάμε έξω από ένα petshop και κοιτάει ένα μαλτεζακι και του μιλάει..αφού αν μπορούσα να τους νταντευω και τους 2(3 με τον άντρα μου)θα του το αγόραζα..Όσο για ταξίδια επειδή είμαστε Αθήνα Θεσσαλονίκη δεν μπορούμε να πάμε αλλού αν και πολύ θα ήθελα ένα 3ημερο..ίσως τηβ άνοιξη να καταφέρουμε..

vasoulagal

vasoulagal
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maria_dou έγραψε:Αυτά τα τραβάω κάθε φορά που είμαι στην κουζίνα..πάει στο ντουλάπι του το ανοίγει και παίζει..είναι τέλειο το καινούριο σπίτι κορίτσια,λατρεύω να.είμαι πλέον εδώ,αν και μεταξύ μας το σπίτι μας στη Θεσσαλονίκη είναι μοναδικό (για μένα)και θα προτιμούσα να βρίσκομαι εκεί..δεν πειράζει...mare υπέροχα τα νέα σας και πιο υπέροχο το μωρό σου..από ύπνο χτες πήγα να κοιμησω το μωρό γύρω στης 9:30 και κοιμηθηκαμε μαζί μέχρι της 8του πρωί..λιωσαμε..μετά βγήκαμε βόλτα με το καρότσι γύρω στης 10:30 ξανακοιμηθηκε κάνα μισάωρο και τώρα κοιμάται πάλι για μεσημέρι εδώ και μια ώρα..παράπονο δεν έχω και τρώει και κοιμάται..Αααααα είπατε για σπανακορυζο και εγώ εχτές είχα και του έδωσα δεν τρελάθηκε αλλά έφαγε ικανοποιητικη ποσότητα..
Εμένα κάθεται άνετα στο καρότσι του και του αρέσουν οι βόλτες.όπου κι αν πάμε χαζεύει τα πάντα,αλλά το αγαπημένο του είναι όταν περνάμε έξω από ένα petshop και κοιτάει ένα μαλτεζακι και του μιλάει..αφού αν μπορούσα να τους νταντευω και τους 2(3 με τον άντρα μου)θα του το αγόραζα..Όσο για ταξίδια επειδή είμαστε Αθήνα Θεσσαλονίκη δεν μπορούμε να πάμε αλλού αν και πολύ θα ήθελα ένα 3ημερο..ίσως τηβ άνοιξη να καταφέρουμε..
maria εγω νομιζα οτι θεσσαλονικη ειχες μετακομησει.. δεν ελεγεα οτι θα επιστρεφατε θεσσαλονικη? τωρα που μενετε? ποια περιοχη? 

ποιες αλλες μαμαδες μενουν αθηνα?

kikimam

kikimam
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΤΕΛΙΚΑ δεν εφαγε απ το σπανακορυζο αλλα ουτε κι απ το φαγητο της που ηταν κοτοπουλο με τραχανα...ουφ!!!!
και η ελισαβετ μολις δει αδεσποτα σκυλια κ την γατα του μπαμπα μου κανει ουυυυ....σφυριζει ενθουσιασμενη...!!!!! Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #13# - Σελίδα 4 35468
μπραβο μαρια που σου αρσει το νεο σας σπιτι κ περνας ευχαριστα γιατι ειναι σημαντικο να μαςε αρεσει ο χωρος μας...οσο για το σπιτι σας στην θεσσαλονικη ισως καποια στιγμη επιστρεψετε..αν θυμαμαι καλα λογω εργασιας του συζυγου δεν ηρθατε αθηνα?
βασουλα εγω αθηνα μενω...στου Ζωγραφου...

maria_dou

maria_dou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι κικη ειναι στρατιωτικος και γι αυτο ειμαστε αθηνα τωρα..
βασουλα τωρα μενουμε ιλιον,μακρι να μετακομιζα θεσσαλονικη αλλα γι ακομα μια φορα μεταθεση δεν πηρε και ετσι μειναμε αθηνα.ειμαστε απο θεσσαλονικη και εχουμε δικο μας σπιτι εκει το οποιο το φτιαξαμε περισυ τον αυγουστο,πριν παντρευτουμε δλδ..
δεν θυμαμαι πια με ρωτησε για τα μαλλακια του μικρου...εχουν σκουρινει λιγο η αληθεια ειναι αλλα οχι τοσο οσο φινεται στη φωτο..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις