Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλά απίστευτο και εγω σήμερα μιλαγε με την πεθερά μου κ μου λέει αυτήν ακόμα ειναι μικρη! Το μικρη λέω εντάξει 3 μηνών γινεται δεν είπα να την βγάλω απο 20 ημερων ουτε απο 40 αλλα αφου κοιμάται γιατι μα μην παει να εχει κ εκείνη τον χώρο της αλλα κ εμείς τον δικο μας ίσα όσα εγω πάλι θα το τραβηξω το παλουκι που θα σηκώνονται καθε 3 κ λίγο για πιπιλα ! Και το γυρνάει κ μου λέει ασε κάνει ακόμα κρύο!!!! Καλα πάτε καλε τις λέω;; Αφου έχουμε καλοριφέρ στο φουλ τι σχέση εχει το κρύο!!! Έλεος!!! Ελπίζω να ειναι ολα καλα με τα κορίτσια τη μπουμπούκα κ την λιλι.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόνο λόγω εορτών χάθηκαν τα κορίτσια. Θα επανέλθουν!
Με τσαντίζει που ανακατεύεται η πεθερά. Δεν παίζει θα πάει και πιο νωρίς στο δωμάτιο του. Κοιμαται μια χαρά σερί. Λέω θα βάλουμε και την ενδοεπικοινωνια μια χαρά θα τον ακούμε. Καλά αυτό με τη ζέστη τι κουλό ηταν;;;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μακαρι να εχεισ δικιο. Αλλα γιατι να μην μπουν λίγο ; Τέλος πάντων! Ναι όντως αυτο με το κρύο ήταν άσχετο!!! Με την ενδοεπικοινωνια θα ειναι μια χαρα θα την βάλεις δίπλα σου δυνατά κ ίσα ίσα που απο εκει ακούγεται κ το παραμικρό! Τώρα κοιμούνται όλοι αλλα εγω δεν έχω ύπνο! Το απόγευμα οι απο πάνω μας οι φίλοι μας γινεται η κορούλα τους 1 έτους και θα κόψουν τουρτα κ θα πάμε κατα τις 7 . Εχουν άλλο ενα παιδάκι αγόρι 5 χρονων φαντάζεσαι θα τρελάθουν πάλι τα παιδια στο παιχνίδι. Εν τω μεταξύ νόμιζα οτι ήταν ανοιχτά τα μαγαζια σήμερα αλλα μπερδεύτηκε κ δεν πήρα τίποτα στο παιδι!!!! Ντροπή!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κάποια μαγαζιά είναι ανοιχτά. Πχ τα πρακτικερ είναι. Ίσως κάποια πολύκαταστήματα είναι. Όπως και τα media markt μπορείς να βρεις τπτ εκεί.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα γυρίσαμε! Καλα η μπεμπα ουτε που ακουστηκε!!!! Τα παιδια το ευχαριστηθηκαν πολυ! Εσείς τι κανετε; Πριν λίγο την κάναμε μπάνιο την ταισα κ έπεσε τεζα!!! Το ίδιο και τα αλλα δυο! Αχ σαββατοβραδο! Ασε ήπιαμε λίγο κ έχω ζαλιστη!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Α μια χαρά. Εμάς βολτάρει! Αυτό το παιδί τι να πω. ΜΑΣ βγήκε ξανυχτης.

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ξύπνιος ειναι ε; Ε έτσι άντρας σωστός!!! Δεν ει κ τοποτα η τηλεόραση!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι παιδί μου. Ο άντρας μου λέει ότι είμαι αχάριστη. Κοιμαται τόσες ώρες το παιδί. Όλο χαμόγελα είναι το μικρο

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι παιδί μου. Ο άντρας μου λέει ότι είμαι αχάριστη. Κοιμαται τόσες ώρες το παιδί. Όλο χαμόγελα είναι το μικρο

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ναι ρε μια χαρα ειναι το μωρο κ εμένα έτσι μου λέει πάντως αν συμπεθεριασουμε θα κοιμούνται πολυ Χί Χί!! Αχ αυτα τα χαμογελα όσες φορές κ να το ζήσω καθε φορα ειναι κάτι μαγικό!!!! Ειναι απίστευτο πως αναζητά μια λέξη ενα βλέμμα για να αρχίσει να γελαει με αυτα τα ονειρεμενα ουλα! Εμάς γελαει και γυρνάει κ το κεφάλι στο πλάι ναζί!!!!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ είναι και ναζιάρα! Εμ κοριτσάκι! Έτσι είναι αυτά! Ναι αν του μιλάνε αρχίζει και χαμογελάει. Μέρα με τη μέρα όλο και πιο πολύ! Μιλάει και στα παιχνίδια του. Ενθουσιαζεται αν κουνιούνται τα κρεμαστά και τσαντίζεται αν σταματάνε! Μια βδομάδα έμεινε καθισιο. Μετά δουλειά! Ο άντρας μου μετράει 3 εργάσιμες!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ωχ ναι το είχα ξεχάσει ! Πως νιώθεις;;; Τουλάχιστον να κοιμάσαι την νύχτα κάτι ειναι κ αυτο! Χαρα ο άντρας σου ε;; Εγω στις 5 του μήνα πάω οαεδ για τα χαρτια ξεκινάει το 6μηνο! Εμείς της πήραμε το γυμναστήριο κ το βάλαμε στο πάρκο κ τις αρέσει πολυ. Αλλα δεν κοιτάει πολυ ανάσκελα πιο πολυ γυρνάει δεξιά αριστερα το κεφάλι της κ μένει ωρα έτσι παρα ανάσκελα.

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Νιώθω ήρεμη ότι δεν θα είναι η πεθερά μου εδώ κάθε τρεις και λίγο. Δεν ξέρω έχω στραβώσει πολύ μαζί της ενώ δεν είχα ποτέ θέμα. Με ενόχλησε που πήρε σήμερα και επέμενε μα βγούμε αύριο για να μείνει με το παιδί. Χωρίς να της πούμε τίποτα ότι σκεφτόμασταν να βγαίναμε που δεν θέλω κιόλας. Και να της λέει ο άντρας μου ότι δεν θα βγούμε και αν είναι θα πάρουμε μαζί το παιδί και εκείνη να επιμένει ότι δεν βγαίνουμε και που να τραβολογαμε το παιδί. Τεσπα εγώ φταίω που δεν την έπαιρνα στα σοβαρά όταν έλεγε αντέ να γεννήσεις θα έρχομαι συχνά να βλέπω το εγγονό μου όχι όπως τώρα. Ήταν προειδοποιηση τελικά και εγώ το πήρα στο χαβαλέ.
Εντάξει τέλος η γκρίνια μου.
Ο άντρας μου περιμένει πως και πως
Καληνύχτα!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα!!!!! Τι κάνετε; Εμένα ξύπνησε απο το βραδυ τώρα στις 8 κ έφαγε!! Και τωρα ξανα κοιμάται! Πως πήγατε;;; Θα κοιμάται τώρα ο μπεμπουλης! Θα δεις εντελώς διαφορετική συμπεριφορά τώρα απο την πεθερά σου! Μένει κοντά σας; Τι θα κάνετε σήμερα; Ντε κ καλα να βγείτε ε ;;;αχ τι τραβάμε!

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η πεθερά μένει Φάληρο. Είναι κοντά σχετικά με τους δικούς μου. Ο μικρός κοιμήθηκε χθες 10 ξύπνησε 1 έφαγε και κοιμήθηκε ως τις 10 τον ταισα και κοιμήθηκε ως τις 12.30
Σήμερα λέω να μαζέψω το δωμάτιο του
Δεν ξέρω τι θα κάνουμε χάλασε και ο καιρός. Εσείς;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς Σπιτι έχουμε αραξει κ κάνω δουλειές! Εγω ευχαριστηθηκα ύπνο εχθές που ξύπνησε στις 7 μιση απο τις 9 μιση το βραδυ το χαρηκα. Πρεπει να πάω τώρα τον Γενάρη για τεστ παπ εσυ έκανες;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μου είπε στο 6μηνο να πάω για τεστ ΠΑΠ. Οπότε έχω ακόμα καιρό μπροστά μου. Τι κάνουν τα παιδια;

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τώρα τα βάλαμε να κοιμηθούνε κ τα 3 τρελαιηκαν στο παιχνίδι απο το πρωι ενασπιτι πανικός δεν ξέρει το να πρωτο μαζεύω!!!!!! Το καθένα με τα δικά του πια!!! Κοιμάται και το μωρο ευτυχώς!!!εσενα το κάνει ο μπεμπης;

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!!! Καλή χρονιά να έχουμε!!!! Τι κάνετε όλα καλά!!! Εμείς περάσαμε πολύ καλά!!! Το μόνο που μας στεναχώρησε λίγο είναι η γαστρεντερίτιδα που πέρασε ο μπαμπάκας μας!
Πήγαμε στο χωριό του μπαμπά μου και αλλάξαμε λίγο περιβάλλον!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελα βρε μπουμπούκα μου κ ανησύχησα! Καλη χρόνια να χαίρεσαι την οικογένεια σου να εχετε πάντα υγεία και ευτυχία στο σπιτικό σας! Μπράβο που πήγατε μια χαρα ! Ξεκουραστηκες καθόλου;; Τα παιδια τι κάνουν; Η μπεμπα;;; Καλε ποτε ανοιγουν τα σχολεία;;;

Titino

Titino
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μπουμπού χρόνια πολλά να χαίρεσαι την οικογένεια σου! Αντέ και νομίζαμε πως σε χάσαμε! Τον κάναμε μπάνιο νωρίς σήμερα μήπως και κοιμηθεί νωρίτερα

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμάς τώρα έπεσε έφαγε κ κοιμάται! Ο για μου βλέπει Μπαλα με τον άντρα μου κ η μεγαλη μου κόρη βλέπει στρουμφακια! Εμείς τώρα παραγγειλαμε! Απο αυριο ξεκιναω δίαιτα!!!!

boubouka

boubouka
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα!!! Τα σχολεία ανοίγουν στις 8 του μηνός. Οι γονείς μου βοήθησαν πολύ, πάρα πολύ θα έλεγα ξεκουράστηκα αρκετά, εσείς πως περάσατε?

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μια χαρα και εγω ξεκουραστηκα πολυ μιασ κ η μπεμπα κοιμάται πολυ καλα τα βραδια! Φάγαμε ήπιαμε πήγαμε σα φίλους δόξα τω Θεό και του χρόνου να είμαστε καλα! Α μετα του Αγίου Ιωάννη ανοιγουν ε;; Την πεμπτη γιορτάζει ο άντρουλης μου!!!!!!

tinag

tinag
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!! Τι κάνετε;;; Αχ ποσο μ αρέσει αυτός ο καιρος ο βροχερος!!! Τι νέα;;; Πως ειναι τα μπεμπακια;;;;;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 9]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις