Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 13]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
tatijana έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
markellajohny έγραψε:ΧΑΧΑΧΑ!!!!τι μου θυμιζουν αραγε ολα αυτα????

ελα μου ντε....τιιιιιιι????????? scratch scratch scratch scratch scratch

Ετσι θα γινουμε κι εμεις?

τι να σου πω ρε τατιανα ελπιζω πως οχι!αλλα και παλι αν δε γινουμε δε ξερω σιγουρα να σου πω!αν παντως πινουμε κανα καφεδακι στην παραλια και λεω μ@λ@κιες για τη νυφη μου δωσε μια καρπαζια να συνελθω!!!!!!!! Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994

Κι εμενα δωσε μου καμια μπουνια στα μουτρα να μου φυγουν τα δοντια...Μονο ετσι συνερχομαι...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Δεν εβλεπες The bold and the beautiful????? Ήταν το πρώτο θέμα στο σχολείο όταν πρωτοβγήκε, και ξεκινούσε θυμάμαι 13.30, σκοτωνόμασταν να πάμε σπίτι μη χάσουμε τα κατορθώματα του Ριτζ!

Ο Ριτζ,λοιπόν, γνωστός μαμάκιας αλλά πολύ ωραίος ο πούσ...ς, ζαμπλουτος, με τη μεγαλύτερη επιχείρηση μόδας στον πλανήτη, παντρεύεται την Καρολάιν, η οποία είναι κόρη μεγαλοεκδότη, τα λεφτά στα λεφτά πάνε, η Καρολάιν πεθαίνει, ο Ριτζ αγ@μητος να μείνει δε λέει, τα φτιάχνει με τη Μπρούκ, φτωχή πλην τίμια βιοχημικό (εκεί μου κόλλησε κι εμένα να γίνω βιοχημικός αλλά δε μου έκατσε κανένας πλούσιος Ριτζ...κάτι πήγε στραβα...) την οποία απεχθάνεται η μάνα του, η Στεφανι, γιατι νομίζει ότι τον θέλει μόνο για τα λεφτά του, και έχει καταστρώσει τα ΑΠΕΙΡΑ για να τους χωρίσει. Όλα αυτα εν ετει 1988-92, κάπου κατά κει που το έβλεπα. Τώρα καμιά φορά αν το πετύχω, ο Ριτζ με την μπρουκ έχουν παντρευτει, έχουν χωρίσει, έχουν κάνει παιδιά, έχουν ξαναπαντρευτεί, έχουν ξαναχωρίσει, παντρεύτηκαν με άλλους, κάναν παιδιά με άλλους, ξαναπαντρέυτηκαν μεταξύ τους, ξαναχώρισαν, ξανακάναν παιδιά, ξαναπαντρευτηκαν, ξαναχώρισαν, κοινώς η μισή τόλμη και γοητεία έχει περάσει από τα κρεβάτια τους ή είναι συγγενείς τους, και η Στεφανι εξακολουθεί να μισεί την Μπρουκ η οποία θέλει να της κλέψει το γιο, η κακούργα!
Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994



Respect Respect Respect Respect

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:
Nena έγραψε:
Δεν εβλεπες The bold and the beautiful????? Ήταν το πρώτο θέμα στο σχολείο όταν πρωτοβγήκε, και ξεκινούσε θυμάμαι 13.30, σκοτωνόμασταν να πάμε σπίτι μη χάσουμε τα κατορθώματα του Ριτζ!

Ο Ριτζ,λοιπόν, γνωστός μαμάκιας αλλά πολύ ωραίος ο πούσ...ς, ζαμπλουτος, με τη μεγαλύτερη επιχείρηση μόδας στον πλανήτη, παντρεύεται την Καρολάιν, η οποία είναι κόρη μεγαλοεκδότη, τα λεφτά στα λεφτά πάνε, η Καρολάιν πεθαίνει, ο Ριτζ αγ@μητος να μείνει δε λέει, τα φτιάχνει με τη Μπρούκ, φτωχή πλην τίμια βιοχημικό (εκεί μου κόλλησε κι εμένα να γίνω βιοχημικός αλλά δε μου έκατσε κανένας πλούσιος Ριτζ...κάτι πήγε στραβα...) την οποία απεχθάνεται η μάνα του, η Στεφανι, γιατι νομίζει ότι τον θέλει μόνο για τα λεφτά του, και έχει καταστρώσει τα ΑΠΕΙΡΑ για να τους χωρίσει. Όλα αυτα εν ετει 1988-92, κάπου κατά κει που το έβλεπα. Τώρα καμιά φορά αν το πετύχω, ο Ριτζ με την μπρουκ έχουν παντρευτει, έχουν χωρίσει, έχουν κάνει παιδιά, έχουν ξαναπαντρευτεί, έχουν ξαναχωρίσει, παντρεύτηκαν με άλλους, κάναν παιδιά με άλλους, ξαναπαντρέυτηκαν μεταξύ τους, ξαναχώρισαν, ξανακάναν παιδιά, ξαναπαντρευτηκαν, ξαναχώρισαν, κοινώς η μισή τόλμη και γοητεία έχει περάσει από τα κρεβάτια τους ή είναι συγγενείς τους, και η Στεφανι εξακολουθεί να μισεί την Μπρουκ η οποία θέλει να της κλέψει το γιο, η κακούργα!
Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994



Respect Respect Respect Respect



χαχαχαχαχα μου έφτιαξες τη μέρα. ΘΕΑ ΝΕΝΑ

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ????ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑΚΙΑΣΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΥΤΟ ΑΥΤΟ!!!!

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
GEODATOU έγραψε:ΑΡΑ ΠΟΥ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΜΕ????ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΡΑΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΜΑΜΑΚΙΑΣΗ ΜΕΣΑ ΤΟΥ!!!!!!ΕΙΝΑΙ ΕΜΦΥΤΟ ΑΥΤΟ!!!!



οχι καλε γιατι το λες αυτο??!!! Razz

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να προσεχουμε πως θα κανουμε τους γιους μας εεε??? Razz

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pantews esti den tha kanoume auto einai to mono sigouro!opws kanoun oi dikes mas petheres twra!

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="Ευάκι"]
oxiden tha exw markadorous,tha exw aporipantika tha tous dinw xlwrinei se sfinakia gia na tous kanw katharsi!!!!!!!!!!!!!!


Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 215994

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ζουζουνάκι, τη χλωρίνη στις πεθερές υποθέτω :p
"Καθαρίζει???? λευκαίενι??? ναι, αλλά το δικό σου απολυμαίνει???????"
Razz Razz Razz Razz Razz

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Nena έγραψε:ζουζουνάκι, τη χλωρίνη στις πεθερές υποθέτω :p
"Καθαρίζει???? λευκαίενι??? ναι, αλλά το δικό σου απολυμαίνει???????"
Razz Razz Razz Razz Razz
enoeiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Κάπου είχα διαβάσει ότι "όπως είναι η πεθερά είναι και η νύφη" εννοώντας ότι μπορεί εσύ να ξεκινάς με τις καλύτερες προθέσεις αλλά αν η πεθερά σου βγάζει τον αδόξαστο τότε κι εσύ γίνεσαι bitch.

zouzounaki 24 έγραψε:
ζουζουνομαμα έγραψε:λετε να γινουμε σαν αυτες? ποτε μην λες ποτε. ευχομαι ομως οχι!!! γιατι και οι πεθερες μας ως νυφες, περασαν ασχημα οπως λενε, αλλα οντας πεθερες οι ιδιες μαλλον βγαζουν τα απωθημενα τους πανω μας!
den prokite na ginei kamia mas esti giati poli apla emeis zoume sto twra stin apoxi tou 2010 kai opws exei proxwrisei i texnologia mas kai i ekseliksei twn pragmatwn etsi proxoraei kai to mialo mas!!!!!!! Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 328109 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 328109 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 328109 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 328109 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 328109 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 328109 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 328109 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 328109


Κορίτσια εγώ ξέρω την παροιμία που λέει:
"Η νύφη σαν θα γεννηθεί, στην πεθερά θα μοιάσει"!!
Μήπως κατά βάθος γιαυτό μας διαλέγουν οι άντρες μας?
Επειδή τους θυμίζουμε τις μαμάδες τους?
Μπλιαχ!!! Λες να με συγκρίνει μαζί της? Ουουουουου, ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό ούτε εγώ θέλω να το σκέφτομαι, κι ας είναι καλή η πεθερά μου!!!
Razz Razz Razz

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nα ξερασω τωρα που θα μοιαζω και σ'αυτην ή λιγο πιο μετα????

rirena

rirena
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΓΕΙΑΣ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΑΣ ΜΑΣ ΒΑΣΑΝΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΕΘΕΡΕΣ!!! ΕΜΕΝΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΟΣ ΗΛΙΘΙΑ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΠΕΙΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΓΑΜΟ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 11 ΜΗΝΩΝ!! ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΔΕΝ ΜΙΛΑΓΑ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ Μ@Λ@ΚΙΕΣ ΚΑΙ ΚΑΘΟΜΟΥΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΑΝ ΤΟ ΒΛΑΜΜΕΝΟ, ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΜΙΛΑΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΡΕΣΕΙ ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΣΠΑΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!! ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΡΟΛΟ ΕΧΩ ΕΓΩ, ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΠΑΝΤΟΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

zouzounaki 24


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
na pw kai egw kati??den pistevw stin parimia pou leei oti oi nifi san genithei stin pethera tha mia sei gia ton aploustero logo den tha eixame tosa polla diazigia!giati ena logos pou ta zeugaria erxontai se riksei kai pane gia diazigio einai oi petheres kai oi petheroi pou anakatevontai stin zwi ton paidiwn tous.anti na poun ok to paidi mou vrike enan anthrwpo teriazoun ola kala einai eutixismena ara o rolos mou emena san gonios teleiwse twra prepei otan tha me xreiastoun kai mporw na ta stiriksw kai na ta voithisw!eimai lathos re koristia??????

rirena

rirena
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΟΧΙ ΒΡΕ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ 24 ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΛΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΑΣ ΜΕ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΡΝΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΜΕ ΩΡΑΙΑ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΖΟΥΠ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΠΕΤΑΞΟΥΝ ΤΗΝ ΚΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ!!! ΕΓΩ ΕΧΘΕΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΦΥΛΑΓΕ ΑΥΤΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ , ΝΑ ΤΗ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ! ΑΝΤΕ Γ@ΜΗΣΟΥ ΠΗΓΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΩ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΑΓΡΙΟΚΟΙΤΑΞΑ ΚΑΙ ΛΕΕΙ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΩΡΑΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ! ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙ ΜΕ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑ ΕΧΩ ΜΠΛΕΞΕΙ! ΠΑΝΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑ ΠΩ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝ ΤΑ ΘΥΜΗΘΩ ΘΑ ΣΠΑΣΤΩ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΛΑΚΩΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rirena έγραψε:... ΝΑ ΤΗ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ! ...

Έπρεπε να πεις "τι να κάνω, δε θέλω να το παρατάω στα ξένα χέρια αλλά πρέπει να πάω στη δουλειά"..
μερικές είναι για πολλές μπάτσες...
Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 679259 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 679259 Πεθερά, γεννητούρια, γάμος και βαφτίσια! - Σελίδα 11 679259

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rirena έγραψε: ΤΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ , ΝΑ ΤΗ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΣΕ ΠΑΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ ΛΕΙΠΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ!

Και γιατί δεν της απάντησες;;;;
Πως τις αντέχετε ρε γαμώτο.Ευτυχώς Παναγίτσα μου που έχω καλή πεθερούλα,εγώ άμα της την αφήνω μου λέει γύρισες κιόλας;Γιατί δεν πήγαινες και καμιά βόλτα;Και αν έχουμε χρόνο με βγάζει για καφέ για να ξεσκάσω απο το παιδί!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Ευτυχώς Παναγίτσα μου που έχω καλή πεθερούλα....

Κι εγώ αυτό σκέφτομαι...
Βέβαια, και οι καλύτερες πεθερές έχουν κι αυτές καποια κουσούρια, αλλά είναι πταίσματα μπροστα σε αυτα που διαβάζω εδω μέσα..

rirena

rirena
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΙΑ!! ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΚΥΟΣ ΕΙΧΑ 2 ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΕΙΣ 9 ΜΗΝΕΣ ΣΧΕΔΟΝ ΞΑΠΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Ο ΓΙΟΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΑΥΤΗ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΗΣ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΕΓΓΟΝΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ! ΤΩΡΑ ΝΕΥΡΙΑΣΑ Twisted Evil ΘΕΛΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΞΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΡΕ ΑΔΕΛΦΕ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΘΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!! ΑΝΤΙ ΝΑ ΛΕΕΙ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΦΥΛΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΠΙΤΡΕΠΩ ΜΕ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ!!!
ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΙΠΕ ΟΤΑΝ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΕ ΧΑΡΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟ ΨΥΓΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΙ 2 ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥ ΚΑΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΠΕΡΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΜΕ ΡΩΤΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΕΙΣΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ 9 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΓΙΑΓΙΑΔΕΣ ΤΟΥ! ΕΕΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΦΑΣΑΡΙΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΡΟΠΟΥΣ ΔΕΝ ΤΗΝ ΣΕΒΟΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΦΥΣΙΚΑ ΑΝΟΙΞΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΗΝ ΕΙΠΑ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΕΦΥΓΕ ΤΡΕΧΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΕΙΠΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΑΚΟΥΣΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ!!!! ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΚΑΤΩ
SORRY ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΕΣΚΑΓΑ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΛΕΓΑ

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rirena έγραψε:ΒΑΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΝΥΦΗ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ ΣΑΝ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΑΦΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΘΕΛΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΙ ΡΟΛΟ ΕΧΩ ΕΓΩ, ΦΥΣΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ!ΠΑΝΤΟΣ ΣΑΝ ΤΗΝ ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΓΙΝΩ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ


από εκεί ξεκινάνε όλες. αυτή είναι η φράση κλειδί. όλες οι πεθερές λένε οτι δεν θα δημιουργήσουν ποτέ πρόβλημα στην νύφη τους αρκεί να είναι καλή. HELLOΟΟΟΟ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΤΟΥΣ

rirena

rirena
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΟΥ ΤΟ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ, ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
rirena έγραψε:ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΟΥ ΤΟ ΤΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΩ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ, ΑΝ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΤΗΝ ΜΙΖΕΡΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΦΤΑΙΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΥΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΤΟΥ!



συμφωνώ απόλυτα

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι γυναικες εχουν προβλημα.........ερχετε μια κυρια στο μαγαζι και μου λεει.........<<πηγε και ο γιος μου στο καραβι και γκαστρωσε μια....τωρα ειναι 4 μηνων.....και τα χριστουγεννα θα κανουμε πολιτικο!και της απαντω ποσο χρονων ειναι ο γιος σας?????35 λεει.....και της λεω...το αποπλανησε το ανηλικο να την αφησει και εγκυο για να τον τυλιξει....δεν θα ειχε ξαναπαει και με γυναικα........κοκκαλο η κυρια.......
μα δεν αντεξα!!!!!



rirena

rirena
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΛΑ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΒΡΕ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ Ε ΜΑ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΣΟΥΝ!!! ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΤΟΥΣ ΤΟ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΠΕΘΕΡΑ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΕΠΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ( ΔΟΥΛΕΥΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ)!!! ΕΕ ΟΠΩΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΛΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΑΣΑΡΙΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 13]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις