Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
62 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 62 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

nfragkou


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
x-katerina-x έγραψε:kalhspera sas!!

Eimai h katerina 34 etwn.. logo ths ygias moy den mporw na minw eggios thatan poly epikindino gia mena... o monos tropos na apoktisw ena mwraki einai mesoy parentheths mhteras..

edw kai 2 xrwnia twra psaxnoume egw kai o antras moy se gnostous kai filous.. ala tpt den kataferame ws twra.. kserw yparxoun isws merikes gynaikes poy tha voithousoun mia allh gynaika na ginei to oneiro ths pragmatikotita.. alla pou einai?? Sad..

makari na mporouse kapia kapios na mou dwsei kamia pliroforia isws apo kamia gnosth kamia fili pou tha htan etoimh na ginei parentheth mhtera kai na mas voithisei na apoktisoume kai emeis to mwraki pou epithimoume...

psaxnw gia parentheth mhtera.. einai poly diskolo :( - Σελίδα 6 215994


thelo poli na gino parenthiti mitera.. to skeftome edo k para poli kero. eimai idi mama se 2 iperoha koritsakia.. lipon den eho idea pou boro na epenfthitho se afto to thema. opote os gineka pou psahni parenthiti mitera thelo na se rotiso an ehis vri, apo pou tis vrikes? thelo para poli na to kano!!!

https://www.facebook.com/profile.php?id=1580575411&ref=tn_tnm

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το θέμα της παρένθετης μητέρας είναι πολύ ευαίσθητο και από την θεωρία στην πράξη έχει διαφορά. Αρχικά σαν ιδέα σαν θεσμό τον βρίσκω υπέροχο να μπορεί μια γυναίκα να 'φιλοξενήσει "στο σώμα της ένα πλασματάκι το οποίο δεν μπορεί να επιβιώσει στο σώμα της μητέρας του. Το θέμα είναι πόσο έτοιμη είναι η κάθε γυναίκα να γίνει παρένθετη , δεν ξέρω αλλά αρχίζουν και δημιουργούνται αισθήματα και πόσο εύκολο θα είναι να αποχωριστεί το μωρό; Δεν ξέρω αν θα το έκανα μόνο και μόνο για αυτό το λόγο δένομαι πολύ εύκολα .Θα το έκανα ίσως με την προϋπόθεση να έχω κάποιο ρόλο μετά στη ζωή αυτού του παιδιού, ίσως να γινόμουν νονά να μπορούσα να είχα κάποιο ενεργό ρόλο η να το βλέπω και να έχουμε φιλικές σχέσεις με τους γονείς .
Πάντως είναι αξιοθαύμαστο όσες το κάνουν

art86

art86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
διαβασα κ εγω το αλλο θεμα σχετικα με την παρενθετη μητερα κ εχω μεινει αναυδη....ισως το γεγονος οτι δεν ειμαι μαμα με κανει να βλεπω τα πραγματα αλλιως ?δεν ξερω...απλα θεωρω κατα την ταπεινη μου αποψη κ χωρις να θελω να παρεξηγηθω με καμια απο τα κοριτσια μερικες αποψεις σκληρες κ υπερβολικες....γιατι ειναι κακο μια γυναικα που θελει κ μπορει να δωσει σε μια αλλη ενα μωρακι γιατι ειναι κακο να βοηθησει ενα ζευγαρι που το επιθυμει να φερει στον κοσμο ενα μωρο δεν το καταλαβαινω....ξερω περιπτωση γυναικας που κυοφορησε το παιδι της αδερφης της...μιας αδερφης που χρονια προσπαθουσε να κανει παιδι μιασ αδερφης που οι γιατροι τισ ανακοινωσαν οτι δεν θα μπορεσει να κανει παιδι....γιατι αυτο να ναι κακο...?ειναι κακο να κανεισ εναν ανθρωπο ευτυχισμενο?θα μου πεις γιατι δεν υιοθετουσε ενα....?γιατιο καθε ανθρωπος αντιλαμβανεται αλλιως τα πραγματα γιατι ενδεχομενως αυτη η γυναικα κ καθε γυναικα που καταφευγει σε αυτη τη λυση να επιθυμει ενα δικο της παιδι γιατι ασχετα ποια το κυοφορει το παιδι ειναι του ζευγαριου που δινει τα ωαρια κ τα σπερματοζωαρια....δεν το θεωρω κακο αυτο...οσο για το δεσιμο που ενδεχομενως αποκτα η παρενθετη μητερα ειναι κατι που πρεπει να το σκεφτει πριν αποφασισει να προχωρησει σε αυτη τη κινηση...αυτο δεν ειναι κατι που αποφασιζεται σε λιγα λεπτα...αρα κ η παρενθετη πρεπει να συνειδητοποιησει οτι απλα κυοφορει το μωρο..ξαναλεω δεν ειναι κακο να κανεια ανθρωπους ευτυχισμενουσ ειναι δωρο θεου κ το λεω εγω που προσπαθω χρονια που ζω καθε μηνα με την αγωνια που πεφτω ψυχολογικα καθε φορα που αδιαθετω που φανταζομαι πως θα το πω στον αντρα μου που εχω τοσηηηηηηηηηη αγαπη να δωσω σε ενα μωρο αλλα δεν ερχεται..για μενα ειτε μεσω παρενθετης ειτε μεσω εξωσωματικης ειτε μεσα απο υιοθεσια το αποτελεσμα ειναι ενα χαρα σε ανθρωπους που το θελουν κ το περιμενουν...μπορει να ακουγομαι μελο αλλα αυτη ειναι η αποψη μου κ ξερω οτι πολλα κοριτσια θα διαφωνησουν μαζι μου αλλα αν συμφωνουσαμε ολοι με ολους η ζωη δν θα ειχε ενδιαφερον.....

LINA_GTWINS

LINA_GTWINS
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια σημασια εχει ποιος μεγαλωνει και οχι ποιος γενναει ενα παιδι..να γεννησει μπορει σχεδον ο καθενας η σωστη ανατροφη και η αγαπη ειναι που παιζει ρολο στην ζωη του...

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δυστυχώς υπάρχουν πολλές γυναίκες που έχουν κάποιο πρόβλημα και δε μπορούν γεννήσουν. Οπως το βλέπω εγώ, σε μια τέτοια περίπτωση υπάρχει η λύση της υιοθεσίας, κάτι που δεν είναι πιστεύω και τόσο απλό. Για μένα που έμεινα εύκολα εγκυος και στα δύο, μου είναι δύσκολο να μπω στην ψυχολογία μιας γυναίκας που ο γιατρός της έχει πει ότι δε θα μπορέσει ποτέ να μείνει έγκυος. Νομίζω ότι είναι σοκ για την ίδια, όπως όταν λες σε έναν άντρα ότι είναι στείρος. Για αυτό ας μην είμαστε απόλυτες και ας μην εκφραζόμαστε με σκληρά λόγια για κάτι που δεν έχουμε περάσει. Και να πω και κάτι ακόμα, όταν γέννησα το πρώτο μου παιδάκι, δεν σημαίνει ότι έγινα αυτόματα μαμά επειδή το είχα μέσα μου, αντίθετα ένιωθα περίεργα και μου πήρε αρκετό διάστημα για να νιώσω ότι είναι το παιδάκι μου. Το κοίταζα και σκεφτόμουν, καλά αυτό ειναι δικό μου τώρα;;;Δεν ξύπνησε αμέσως το μητρικό μου αίσθημα, και στο δεύτερο πάλι τα ίδια αισθήματα ένιωθα. Εχω ακούσει και πολλές γυναίκες που λένε πόσο άσχημα νιώθουν στην περίοδο της εγκυμοσύνης, δηλ. αυτές με το που θα γεννήσουν θα γίνουν μαμάδες; Μαμά είσαι όταν φροντίσεις το μωρό, όταν το μεγαλώσεις, όταν ξενυχτήσεις μαζί του και όχι επειδή το κυοφόρησες. Δική μου αποψη πάντα! Τώρα για το αν θα γινόμουν παρένθετη μαμά για κάποια γυναίκα, η απάντηση είναι δεν ξέρω. Είναι μια δύσκολη απόφαση, περνάς το στάδιο της εγκυμοσύνης, το στάδιο του τοκετού και υπάρχει και ο περίγυρος που θα σε πρήζει με τις ερωτήσεις τους γιατί το κάνεις,αν έχεις πάρει χρήματα και όλα αυτά. Επίσης μπορεί και ο άντρας μου, να μην δεχόταν κάτι τέτοιο. Είναι πολλά που πρέπει να λυθουν, να τα έχεις βρει πολύ με τον εαυτό σου, να έχεις κατασταλάξει, να νιώθεις σίγουρη και μετά να προχωρήσεις σε κάτι τέτοιο. Και όχι τόσο για το πώς θα δώσεις το μωρό μετά, γιατί δεν είναι δικό σου, ούτε καν τα παιδιά μας δεν είναι δικά μας γιατί δεν μας ανήκουν τελικά. Εύχομαι στην κοπέλα που άνοιξε το θέμα, να βρει την λύση και να αποκτήσει αυτό που επιθυμεί.

131psaxnw gia parentheth mhtera.. einai poly diskolo :( - Σελίδα 6 Empty psaxnw gia parentheth mhtera Τετ Δεκ 07, 2011 1:17 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ιδιαιτερα ευαισθητο και λεπτο θεμα.απ'οσο ξερω,καποια κεντρα εξωσωματικης "συνεργαζονται"με παρενθετες μητερες.εχουν κανει εξετασεις οτι ειναι ενταξει και τα κεντρα εχουν τα στοιχεια τους προς αξιοποιηση.παντως και μονο οτι σκεφτεσαι αυτη την ακρη δειχνει ποσο δυνατη εισαι και ποση θεληση εχεις

alhas


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα. Ψάχνεις ακόμα για παρένθετη μητέρα?

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alhas έγραψε:Καλησπέρα. Ψάχνεις ακόμα για παρένθετη μητέρα?
Alhas θα σου προτεινα να στειλεις απευθειας προσωπικο μηνυμα στην κοπελα

koukou

koukou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΚΑΠΟΙΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ

135psaxnw gia parentheth mhtera.. einai poly diskolo :( - Σελίδα 6 Empty παρένθετη μητέρα Δευ Μαρ 19, 2012 6:28 am

melouxrisa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα Κατερίνα,

Και εμείς σκεφτόμαστε τη λύση της παρένθετης μητέρας γιατί και εγώ αντιμετωπίζω προβλήματα να κυοφορήσω.΄Ηθελα να ήξερα βρήκατε εσείς την κατάλληλη γυναίκα? Ελπίζω να πάνε όλα καλά,

Melouxrisa

x-katerina-x έγραψε:kalhspera sas!!

Eimai h katerina 34 etwn.. logo ths ygias moy den mporw na minw eggios thatan poly epikindino gia mena... o monos tropos na apoktisw ena mwraki einai mesoy parentheths mhteras..

edw kai 2 xrwnia twra psaxnoume egw kai o antras moy se gnostous kai filous.. ala tpt den kataferame ws twra.. kserw yparxoun isws merikes gynaikes poy tha voithousoun mia allh gynaika na ginei to oneiro ths pragmatikotita.. alla pou einai?? Sad..

makari na mporouse kapia kapios na mou dwsei kamia pliroforia isws apo kamia gnosth kamia fili pou tha htan etoimh na ginei parentheth mhtera kai na mas voithisei na apoktisoume kai emeis to mwraki pou epithimoume...

psaxnw gia parentheth mhtera.. einai poly diskolo :( - Σελίδα 6 215994

136psaxnw gia parentheth mhtera.. einai poly diskolo :( - Σελίδα 6 Empty παρένθετη μητέρα Δευ Μαρ 19, 2012 6:36 am

melouxrisa


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Καλησπέρα Κλοκλο,

Αν ποτέ το αποφασίσεις τελικά να κάνεις αυτήν την καλή πράξη, ήθελα να ξέρεις ότι εμείς ενδιαφερόμαστε να βρούμε μία τέτοια κοπέλα. Σκεφτόμαστε την λύση αυτή γιατί δυστυχώς έχω πολύ σοβαρή ανεπάρκεια τραχήλου που οδήγησε σε πρόωρο τοκετό 2 φορές πριν τα μωρά να είναι βιώσιμα...



kloklo έγραψε:kalimera.sigoura nomizw pws pewpwi na kanw kapoio sxoliasmo panw sto thema,mias k egw eixa anoiksei to thema parentheti mitera , pou ksesikwse ginane pareksigisei k kleidwthike kai adikws gia mena akomi k otan ta pneumata kateunastikan den ksekleidwthike.adikws giati den itan anarmosto.diavase to thema, tha to vreis, tha diavaseis apopsei k antilipseis, me kapoies apo aytes tha peseis apo ta sunnefa.alla prepei na einai dunati k na kaneis ayto pou theleis.prepei na vreis mia kopela,kata tin gnwmi mou na exei idi perasei egumosuni k na exei paidaki.k prepei na skefteite tin stiriksi pou prepei na lavei.den einai apla diladi na plirwnete ta eksoda twn giatrwn k tou toketou.xreiazontai polu perissotera pragmata na kanete gia mia tetoia kopela.k den ennow aparaitita oikonomika.mporeis na pseksei k ektos elladas, mia kopela pou na meinei mazi sas px apo agglia, k na min exei provlima sayto.to lew giati oi anthrwpoi eksw einai pio anoixtomualoi k eueliktoi...
egw proswpika prepei na to pw k ayto, eixa pei k emmenw pws eimai uper.k tha ginomoun k h idia upo katalliles sunthikes kapoia stigmi stin zwi mou.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eui έγραψε:Είδα την δημοσίευσή σου και ενδιαφέρομαι να σε βοηθήσω.Είμαι μητέρα 2 κοριτσιών και 38 ετών.Αν θελήσεις να επικοινωνήσεις μαζί μου τηλ. επικοινωνίας:6999105450 κάτοικος γλυφάδας.Έυη. Smile

πολλα μπραβο και μονο στην σκεψη σου.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:
Eui έγραψε:Είδα την δημοσίευσή σου και ενδιαφέρομαι να σε βοηθήσω.Είμαι μητέρα 2 κοριτσιών και 38 ετών.Αν θελήσεις να επικοινωνήσεις μαζί μου τηλ. επικοινωνίας:6999105450 κάτοικος γλυφάδας.Έυη. Smile

πολλα μπραβο και μονο στην σκεψη σου.

Αραγε τι να εγινε?? ειναι παλια δημοσιευση αυτη...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι... ποιος ξερει.. μαλλον κατι θα εγινε.. Wink

λουλουδακι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κορίτσια, ψάχνω ακόμη, δεν έχω βρει παρένθετη.
¨Εκανα ένα διάλλειμα απο αυτή τη σκέψη και σκέφτηκα ότι ίσως να κυοφορούσα εγώ το παιδί μου αλλά πέφτω πάλι σε τέλμα επειδή οι κίνδυνοι για τη ζωή μου είναι πολλοί και άμεσοι.
Με τα άλλα κορίτσια που ψάχνουν τι έγινε?

ΥΓ. Ναι επανήλθα στην κοινότητα σας αν και πικραμένη αλλά δεν υπάρχει λόγος για περαιτέρω συζήτηση.

didet0


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kalispera Smile Elpizo akomi na psaxnete gia parentheti mitera. Ego tha ithela na gino Wink

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tzeni έγραψε:
kloklo έγραψε:eimai para polu cool.profanws opws exw ksanapei o graptos logos parerminevetai giati o kathenas to diavazei k to antilamvanetai opws ekeinos thelei....anywayssss nai kserw oti aytos itan o logos pou h parker ekane oti ekane,giati tote akougotan pantou.....
ksereis vasika giati tsatizomai.eixa anoiksei to thema, k kleidwthike giati kapoies eftasan sta akra k milisan polu varia k mpikane k sfina alles upoduoumenes tis endiaferomenes gia parentheti, sta kafnika gia na psarepsoun an sovarologw.tous fainotan toso paralogo.k parolo pou egw den eftaiga, to thema MOU kleidwthike, k den ksekleidwthike mexri simera.k itan to thema MOU.adiko.epeidi apla kapoies den elegan na dextoun tin antitheti apo tin diki tous apopsi.
οντως ειχαν ειπωθει απο καποιες κοπελες πολυ βαριες κουβεντες που προσεβαλλαν ατομα χωρις λογο.. πρεπει να δεχομαστε ολες τις αποψεις οσο αντιθετοι κιαν ειμαστε!!ισως η ολιβια αναγκαστηκε να κλεισει το θεμα για να μην ξεφυγει κι αλλο η κατασταση σιγουρα οχι απο προσωπικη επιθεση σε σενα η επειδη εφταιγες εσυ σε κατι!τελικα η αλλη κοπελα που μπηκε εκεινη την μερα μαθαμε αν ηταν ψευτικη???κι εμενα με παρεξηγησες αλλα δεν ειχα πραγματικα ιδεα οτι μπορει να ηταν ψεμματα!!!!κι ολα αυτα φιλικα ετσι???μην παρεξηγηθω παλι Very Happy Very Happy Very Happy

παντως θα συμφωνησω μαζι σου απολυτα οτι ο γραπτος λογος μπορει πολυ ευκολα να παρερμηνευτει και γιαυτο προσεχω πολυ πλεον τι θα πω και πως θα το πω!!!!!!στο κατω κατω δεν ξερουμε με ποιον μιλαμε...
auto ksana pesto ego pantos den tha to ekana h na elega stin aderfi mou na ginei parentheti mitera oxi me tipota kalitera na min kano pote kai pali an ego eimoun h parentheti mitera den nomizo oti tha mporousa na apoxoristo to paidi pou megalone mesa mou tha tin eixa kanei eksoteriko prin geniso oxi pistevo oti to kalitero an den mporis na kaneis paidia einai na yiothetisis kai oxi na vris mia parentheti mitera nai nai to ksero einai xronovora h diadikasia tis yiothesias alla kai auta ta paidakia xriazonte mia aggalitsa na eidate o xristoulis mas ta stelni kai auta kai kati allo h sara tzesika einai lesvia kai siga tin gineka pou anefere kai oi alloi giauto kai eixe parentheti mitera an theli na kseri h kopelia an hthele na pi ena dimosio prosopo as elege kalitera tis antzelina tzoli kai tin mpekan pou exoun iothetisi paidia kai oxi oti o antras mou edose sperma se mia alli

anampel


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anampel έγραψε:
tzeni έγραψε:
kloklo έγραψε:eimai para polu cool.profanws opws exw ksanapei o graptos logos parerminevetai giati o kathenas to diavazei k to antilamvanetai opws ekeinos thelei....anywayssss nai kserw oti aytos itan o logos pou h parker ekane oti ekane,giati tote akougotan pantou.....
ksereis vasika giati tsatizomai.eixa anoiksei to thema, k kleidwthike giati kapoies eftasan sta akra k milisan polu varia k mpikane k sfina alles upoduoumenes tis endiaferomenes gia parentheti, sta kafnika gia na psarepsoun an sovarologw.tous fainotan toso paralogo.k parolo pou egw den eftaiga, to thema MOU kleidwthike, k den ksekleidwthike mexri simera.k itan to thema MOU.adiko.epeidi apla kapoies den elegan na dextoun tin antitheti apo tin diki tous apopsi.
οντως ειχαν ειπωθει απο καποιες κοπελες πολυ βαριες κουβεντες που προσεβαλλαν ατομα χωρις λογο.. πρεπει να δεχομαστε ολες τις αποψεις οσο αντιθετοι κιαν ειμαστε!!ισως η ολιβια αναγκαστηκε να κλεισει το θεμα για να μην ξεφυγει κι αλλο η κατασταση σιγουρα οχι απο προσωπικη επιθεση σε σενα η επειδη εφταιγες εσυ σε κατι!τελικα η αλλη κοπελα που μπηκε εκεινη την μερα μαθαμε αν ηταν ψευτικη???κι εμενα με παρεξηγησες αλλα δεν ειχα πραγματικα ιδεα οτι μπορει να ηταν ψεμματα!!!!κι ολα αυτα φιλικα ετσι???μην παρεξηγηθω παλι Very Happy Very Happy Very Happy

παντως θα συμφωνησω μαζι σου απολυτα οτι ο γραπτος λογος μπορει πολυ ευκολα να παρερμηνευτει και γιαυτο προσεχω πολυ πλεον τι θα πω και πως θα το πω!!!!!!στο κατω κατω δεν ξερουμε με ποιον μιλαμε...
auto ksana pesto ego pantos den tha to ekana h na elega stin aderfi mou na ginei parentheti mitera oxi me tipota kalitera na min kano pote kai pali an ego eimoun h parentheti mitera den nomizo oti tha mporousa na apoxoristo to paidi pou megalone mesa mou tha tin eixa kanei eksoteriko prin geniso oxi pistevo oti to kalitero an den mporis na kaneis paidia einai na yiothetisis kai oxi na vris mia parentheti mitera nai nai to ksero einai xronovora h diadikasia tis yiothesias alla kai auta ta paidakia xriazonte mia aggalitsa na eidate o xristoulis mas ta stelni kai auta kai kati allo h sara tzesika einai lesvia kai siga tin gineka pou anefere kai oi alloi giauto kai eixe parentheti mitera an theli na kseri h kopelia an hthele na pi ena dimosio prosopo as elege kalitera tis antzelina tzoli kai tin mpekan pou exoun iothetisi paidia kai oxi oti o antras mou edose sperma se mia alli
tha edine htela na po sperma se mia all auti h katastasi tha me eferne se xorizmo oxi se mia kaliteri zoi kai oikogeneia

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 6]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις