Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
376 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 376 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

101Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 2:01 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω τρωω κολλημα με τα φωτιστικα,τα κοιταω συνεχεια μην εχουν σκονες!τα ξεσκονιζω καθε τρεις μερες και μια φορα τη βδομαδα τα κανω "γενικη"(ζεστο νερο με αζαξ και στεγνωμα)μου τη δινει τρελα που η μανα μου,η πεθερα μου και αλλοι πολλοι τα κανουν μονο στις γιορτες..... Laughing

Ρε Ευάκι, δουλεύεις κιόλας, έχεις και δυτο παιδιά, κάνεις και γενική στο σπίτι κάθε βδομάδα ή συχνότερα, καθαρίζεις και τα φωτιστικά... Να σε ρωτήσω... Για κατούρημα προλαβαίνεις να πας ή φοράς ειδικές πάνες ????

Razz Razz Razz Razz

Πες μου ότι κατεβάζεις και κουρτίνες συχνότερα από τρεις φορές το χρόνο, να πάθω τέτανο!!! Shocked Shocked Shocked

μια φορα στους 2 μηνες οι κουρτινες!!!και για κατουρημα μη φανταστεις οτι παω σκετα,κατουραω και κοιταω αν θελουμε σαμπουαν ή κατουραω και κοβω τα νυχια μου ή κατουραω και βγαζω τα φρυδια μου!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

102Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 2:06 am

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:Λοιπον ενας ακομα ψυχαναγκασμος μου ειναι οτι με το που τελειωνουμε το φαγητο πρεπει να μαζεψω αμεσως το τραπεζι και μετα να κατσω να ξεκουραστω γιατι ξερω οτι αν παραχαλαρωσω δεν θα εχω ορεξη μετα να σηκωθω να το κανω . Συγγνωμη ξερω οτι ειναι εκνευριστηκο αλλα δεν μπορω να κανω και αλλιως . Δεν μου αρεσει να καθομαι σε ενα τραπεζι που εχει αποφαγια πανω και να ειμαι εγω χαλαρη . Embarassed Razz
ακριβως το ιδιο κολημα εχω και εγω...
αφου συνηθως τρωω πιο γρηγορα και αρχιζω να μεζευω το πιατο μου πριν ακομα καλα καλα ο αντρας μου να εχει τελειωσει...

103Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 2:09 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:για κατουρημα μη φανταστεις οτι παω σκετα,κατουραω και κοιταω αν θελουμε σαμπουαν ή κατουραω και κοβω τα νυχια μου ή κατουραω και βγαζω τα φρυδια μου!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Αποκλείεται.Στο κατούρημα δεν προλαβαίνεις.Εγώ αυτά τα κάνω στην επόμενη δουλειά που κάνουμε στο μπάνιο.Όπως και το κόψιμο της ψαλίδας μου.

104Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 2:17 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:για κατουρημα μη φανταστεις οτι παω σκετα,κατουραω και κοιταω αν θελουμε σαμπουαν ή κατουραω και κοβω τα νυχια μου ή κατουραω και βγαζω τα φρυδια μου!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Αποκλείεται.Στο κατούρημα δεν προλαβαίνεις.Εγώ αυτά τα κάνω στην επόμενη δουλειά που κάνουμε στο μπάνιο.Όπως και το κόψιμο της ψαλίδας μου.

εννοειται καλε οτι δε προλαβαινω γι'αυτο θα με δεις πολλες φορες με το ενα φρυδι βγαλμενο και το αλλο οχι!το αφηνω για το επομενο κατουρημα Razz

105Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 2:30 am

*fifitsa*

*fifitsa*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 875502 γελαω μονη μου παλι!!!

Μαya δεν τρωω ποτε το παστιτσιο οπως ειναι κανονικα αλλα ΠΑΝΤΑ κ ΠΑΝΤΟΥ αναποδα!!
διαβαζω κ εγω τις ετικετες απο τα μπουκαλια στο μπανιο εχω μαθει απ εξω το τηλ απο το κεντρο δηλητηριασεων πια...
βαζω απαραιτητα ηλεκτρικη καθε μερα ακομα κ αν λειπαμε ολη μερα κ δεν εχει πατησει κανενας πουθενα..
η ντουλαπα μου ειναι συνεχως χαλια εκτος απο τα κρεμασμενα που ειναι παντα σε ταξη αλλα η ντουλαπα του αντρα μου κ του μωρου μου ειναι αλφαδιά!!ολα τελεια!
δεν παταω κ εγω ποτε σε διαχωριστικη γραμμη στα πλακακια του δρομου αλλα αν πατησω μετα περπαταω μονο πανω σε αυτην κ οχι μεσα στα κενα...
τις πινακιδες των αυτοκινητων συνηθιζω να τις κανω προσθεση...
το χαρτι υγειας θελω παντα να ειναι κοντα στον τοιχο...
δεν με νοιαζει αν τελειωσει το χαρτι υγειας αλλα θελω ΠΑΝΤΑ να εχω διπλα στην τουαλετα μωρομαντιλα...
δεν κοιμαμαι ποτε με κατω τα μαλλια ειναι μακρια κ νομιζω οτι θα πνιγω ετσι οπως στριφογυρναω!!
κ το χειροτερο μου ειναι την ωρα του φαγητου να τρωει κ να πινει ο αλλος δυνατα...σκοτωστε με καλυτερα....να ακουω αυτο το κλατς-κλατς κ το γκλου-γκλου....αχ ανατριχιασα..δεν εχω χειροτερο,φευγω απο το τραπεζι επιτοπου Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 667478

να πω την αληθεια ομως κοριτσια μου εχουν αλλαξει πολλα πραγματα απο τις συνηθειες μου απο τοτε που ηρθε ο μικρος μου στον κοσμο...
πλεον αν δεν προλαβω να πλυνω τα πιατα δεν θα χαραμισω μιση ωρα βραδυνου υπνου για να τα κανω..θα τα κανω αμεσως μολις ξυπνησω.ειναι που δεν κοιμαμαι κ σχεδον καθολου εδω κ 9 μηνες κ δεν βαζω πια τιποτε αλλο πανω απο τις λιγες ωρες υπνου μου!!

106Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 3:38 am

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γινεται ολο κ πιο απολαυστικο!!! Razz Razz Razz

κ γω δεν θελω με τιποτα να με αγγιζουν στον αφαλο!!πεταγομαι σαν ελατηριο!!!μπρρρ!!το σιχαινομαι!!


επισης σιχαινομαι το τριξιμο των ποδιων,των χεριων
!!απαπαπαπ!!!μαζοχισμος!!! Razz Razz

ααα ολα κ ολα με την οδονοκρεμα δεν εχω προβλημα!!!εγω την παταω οπου
να ναι να κανω τη δουλεια μου κ οταν κοντευει να τελειωσει τοτε ξεκιναω απ'το τελος!!χαχαχα!!!!

φυσικα ολα τα χαρτια φακελωμενα!!!

107Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 4:24 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πωπω φουλ στους ψυχαναγκασμους ειμαστε ολες κ εγω που νομιζα οτι ειμαι η μονη Laughing Razz Razz

108Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 6:15 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια νομιζω οτι ολες μαζι χρειαζομαστε εναν καλο ψυχαναλυτη χεχεχεχεεχεχεχε

http://www.gatospito.com

109Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 7:18 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ladycat έγραψε:κοριτσια νομιζω οτι ολες μαζι χρειαζομαστε εναν καλο ψυχαναλυτη χεχεχεχεεχεχεχε
εντελως ομως Laughing Laughing

110Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 8:36 am

*fifitsa*

*fifitsa*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
πρεπει να κανουμε group therapy!!
εγω παντως ειμαι η Σοφια κ δεν ειμαι καλα!! affraid Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 536304
ενα σωρο σπαστκα πραγματα εχω...χι χι χι

111Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 9:13 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θελω οπωσδηποτε group therapy το χρειαζομα!!!
λιγες παραξενες και σπαστικες για αλλους συνηθειες μου ειναι..
θελω το σπιτι να ειναι σε ταξη, παιζει η μικρη κι εγω απο πισω να τα μαζευω!!
δε θελω ο νεροχυτης μου να εχει απλυτα..ουτε ενα ποτηρι κ οπου παω σε γνωστους αμα λαχει κανω και καμια λαντζα!!!
οταν κοιμαμαι πρεπει να κουβαριαζω - να φασκιωνω τα ποδια μου με κουβερτα. ΜΟΥΜΙΑμε λεει ο αντρας μου!!
τα νυχια μου πρεπει να ειναι παντα κοντα!!
τα μαλλια μου να μην ακουμπουν το προσωπο μου( οταν τα ειχα μακρυα) δεν αντεξα τα εκοψα..
το ματι το πρωι να εχει μασκαρα...
η τουαλετα να μυριζει χλωρινη.
Rolling Eyes
αααααααα και η μπιτζαμα την λεω εγω!!! να ειναι απο μεσα και οχι απο εξω..ΑΝΤΙΣΕΞΟΥΑΛΙΚΟ αλλα ετσι με αρεσει!!!
Razz Razz
αυτες ειναι μερικες απο τις παραξενες συνηθειες μου..εχω και αλλες αν θελετε!!! Laughing Laughing Laughing Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 215994 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 215994

112Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 12:47 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με το καινουργιο ποστ'παραξενιες των αντρων'ξεχαστηκαν οι δικες μας Razz Razz Razz

113Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 1:22 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula3 έγραψε:γινεται ολο κ πιο απολαυστικο!!! Razz Razz Razz

κ γω δεν θελω με τιποτα να με αγγιζουν στον αφαλο!!πεταγομαι σαν ελατηριο!!!μπρρρ!!το σιχαινομαι!!

ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟΝ ΑΝΗΡ, Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΦΑΛΟ!!!!ΤΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ!!!!ΑΠΟ ΜΩΡΟ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΒΛΕΠΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ????ΕΙΠΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟ ΤΟ ΓΟΝΙΔΙΟ ΤΟΥ ΑΝΗΡ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

114Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 2:32 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:Λοιπον ενας ακομα ψυχαναγκασμος μου ειναι οτι με το που τελειωνουμε το φαγητο πρεπει να μαζεψω αμεσως το τραπεζι και μετα να κατσω να ξεκουραστω γιατι ξερω οτι αν παραχαλαρωσω δεν θα εχω ορεξη μετα να σηκωθω να το κανω . Συγγνωμη ξερω οτι ειναι εκνευριστηκο αλλα δεν μπορω να κανω και αλλιως . Δεν μου αρεσει να καθομαι σε ενα τραπεζι που εχει αποφαγια πανω και να ειμαι εγω χαλαρη . Embarassed Razz

ΦΑΙΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ??? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!! ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΕΛΦΕΣ???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

115Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 2:40 am

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω οταν θα παω για υπνο πρεπει να βγαλω τις καλτσες δεν αντεχω να φοραω στον υπνο μου ,χειμωνα ,καλοκαιρι θελω να ειμαι παντα σκεπασμενη μεχρι το λαιμο και το ιδιο το εχει παρει και ο ενας μου γιος!!οταν παω στο μπανιο αρχιζω να διαβαζω ολες τις πινακιδες απο το αφρολουτρο,το σαμπουαν και οτι αλλο υπαρχει στο οπτικο μου πεδιο!!

116Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 3:11 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna έγραψε:
faye έγραψε:Λοιπον ενας ακομα ψυχαναγκασμος μου ειναι οτι με το που τελειωνουμε το φαγητο πρεπει να μαζεψω αμεσως το τραπεζι και μετα να κατσω να ξεκουραστω γιατι ξερω οτι αν παραχαλαρωσω δεν θα εχω ορεξη μετα να σηκωθω να το κανω . Συγγνωμη ξερω οτι ειναι εκνευριστηκο αλλα δεν μπορω να κανω και αλλιως . Δεν μου αρεσει να καθομαι σε ενα τραπεζι που εχει αποφαγια πανω και να ειμαι εγω χαλαρη . Embarassed Razz

ΦΑΙΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΜΕ??? ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!! ΜΗΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΔΕΛΦΕΣ???? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Χαχαχαχα λες ρε συ;; Να το ψαξουμε λιγο με τα μαιευτηρια να δουμε τι παιζει ιχιχι.

117Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 4:26 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
naysika έγραψε:εγω οταν θα παω για υπνο πρεπει να βγαλω τις καλτσες δεν αντεχω να φοραω στον υπνο μου ,χειμωνα ,καλοκαιρι θελω να ειμαι παντα σκεπασμενη μεχρι το λαιμο και το ιδιο το εχει παρει και ο ενας μου γιος!!οταν παω στο μπανιο αρχιζω να διαβαζω ολες τις πινακιδες απο το αφρολουτρο,το σαμπουαν και οτι αλλο υπαρχει στο οπτικο μου πεδιο!!
εγω παλι δε μπορω να κοιμηθω αν δε φοραω καλτσες χειμωνα-καλοκαιρι Razz

118Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 6:17 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annaki έγραψε:
naysika έγραψε:εγω οταν θα παω για υπνο πρεπει να βγαλω τις καλτσες δεν αντεχω να φοραω στον υπνο μου ,χειμωνα ,καλοκαιρι θελω να ειμαι παντα σκεπασμενη μεχρι το λαιμο και το ιδιο το εχει παρει και ο ενας μου γιος!!οταν παω στο μπανιο αρχιζω να διαβαζω ολες τις πινακιδες απο το αφρολουτρο,το σαμπουαν και οτι αλλο υπαρχει στο οπτικο μου πεδιο!!
εγω παλι δε μπορω να κοιμηθω αν δε φοραω καλτσες χειμωνα-καλοκαιρι Razz

Εγώ έχω κοιμηθεί με ή χωρίς κάλτσες, με ή χωρίς πιτζάμες Wink, με νυχτικιά, με φανελάκι, με σουτιέν, με καλσόν, με το τζίν, με τα ρούχα, με φόρεμα, με ό,τι μπορείτε να φανταστείτε, ακόμα και με σκουλαρίκια κρίκους, αλλά μή μου πείτε να πέσω για ύπνο με το ρολόι... ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!

affraid affraid affraid

119Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 7:10 am

Μαιρη-Ν

Μαιρη-Ν
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Εχω κολλημα με το κολαν κυριως οταν παω για προπονηση,καλα το καλοκαιρι χειμωνα ομως με θερμοκρασιες κατω απο 10 βαθμους κελσιου κολαν μεχρι το γονατο και τρεξιμο εξω στη φυση tongue

Με το μπανιο εχω θεμα οταν παω πρεπει οπωσδηποτε να εχω περιοδικο cat η τωρα τελευταια να εχω το κινητο να παιζω παιχνιδι cat (κουλο)



120Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 10:58 am

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να συμπληρώσω οτι δεν μου αρέσει κανένα είδος μασάζ.
Το σιχαίνομαι Mad
Και να μου χαιδεύουν τα μαλλιά ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΣΧΗΜΑ!!!
Επίσης δεν μου αρέσουν οι αγκαλιές κατα τη διάρκει του ύπνου.
Όταν κοιμόμαστε - κοιμόμαστε ! Cool

121Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 1:48 pm

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:Να συμπληρώσω οτι δεν μου αρέσει κανένα είδος μασάζ.
Το σιχαίνομαι Mad
Και να μου χαιδεύουν τα μαλλιά ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΣΧΗΜΑ!!!
Επίσης δεν μου αρέσουν οι αγκαλιές κατα τη διάρκει του ύπνου.
Όταν κοιμόμαστε - κοιμόμαστε ! Cool
αααα εμενα μαρεσει να μου χαιδευουν τα μαλλια.
αλλα ο υπνος υπνος Laughing

122Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 2:26 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annaki έγραψε:
Και να μου χαιδεύουν τα μαλλιά ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΣΧΗΜΑ!!!

Κι εγώ δεν μπορώ καθόλου, καταρχήν γαργαλιέμαι και κατά δεύτερο λόγο με εκνευρίζει να μην ακολουθείται η φυσική πορεία της τρίχας. Και στο σώμα δε θέλω πολλά χάδια, το βρίσκω πολύ ενοχλητικό!Ο άντρας μου από την άλλη το ακριβώς αντίθετο!
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 35468

123Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 11:24 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω κοριτσια απ'τη μερα που γεννηθηκα χαδια ηθελα κ μασαζ!!ακομα μου το λεει η μαμα μου!!! Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 328109
''απο τοτε που αρχισες να μιλας δεν υπηρχε μερα που να μην ηθελες καπου να σε τριψουμε!!!'' Razz Razz Razz
κ τα μαλλια μ'αρεσει να μου χαιδευουν!επισης εχω κ το αλλο κουλο!!μπορει να μου κανεις μασαζ σε ολο το σωμα κ μετα απο 10 λεπτα αμα μου ξανακανεις νιωθω το ιδιο,σαν να μην μου ειχες κανει πριν κ θελω απ'την αρχη!! Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 215994 Razz
ακομα μου το χτυπανε οι φιλες μου που τους ελεγα στο σχολειο,την ωρα του μαθηματος να μου κανουν μασαζ, διακριτικα βεβαια!!!φυσικα οι τυχερες ηταν αυτες που καθοντουσαν ακριβως πισω μου!!αχαχαχα!!!

αυτο που με συγχυζει απιστευτα ειναι το τσιμπημα!!οπουδηποτε κ να με τσιμπησεις με πιανει κριση!!το μισω!! Razz Razz

124Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 11:44 pm

mama marilenas


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ βρε κοριτσια αφου σχεδον ολες τα ιδια κανουμε λετε τελικα να μην ειναι παραξενιες?Ο άντρας μου με λέει περίεργη αλλά μετά απο αυτά που διάβασα θα του πώ οτι δεν είμαι μόνη,χιχιχιχι!Εγώ αυτα που μπορώ να σκεφτώ τώρα(γιατι στην πραγματικότητα είναι άπειρες οι παραξενιές μου)είναι:το πρωί μην μου μιλήσεις αν δεν έχω πιει καφέ και καλύτερα μην με ρωτήσεις οτιδήποτε αν δεν έχω τελειώσει και την 2η κούπα γιατι σκοτώνω,δεν πίνω κρύο νερό ακόμα και αν έχει 100 βαθμούς στην χειρότερη μισό-μισό και να υπερισχύει το ζεστό,κάνω μπάνιο με καυτό νερό χειμώνα-καλοκαίρι,αν κάνω δουλειές σπίτι και βοηθήσεις χωρίς να το ζητήσω εκνευρίζομαι,αν κάποιος αλλάξει τα πραγματά μου και δεν τα βρίσκω παθαίνω νευρικό κλονισμό,εχω ψύχωση με την ισσοροπία των πραγμάτων στον χώρο αν απο την μια έχω 5πράγματα τόσα πρέπει να έιναι και απο την άλλη,προσθέτω τις πινακίδες των αυτοκινήτων,στα ταξίδια μετράω τις λάμπες και αν βαρεθώ σταματάω μόνο όταν έχω φτάσει σε ζυγό αριθμό αν και προτιμόω τους μονούς κάτι που δεν βγάζει νοήμα αφού οι μονοί δεν δίνουν ισσοροπία(γκρρρ), πολλές φορές κοιτάω κάτι και απο εκεί οδηγούμε να κάνω ολόκληρη ιστορία στο μυαλό μου και αν με διακόψεις ενω ονειροπολώ σε πήρε και σε σήκωσε.Αν μου πείς την μισητή έκφραση "τι θα πει ο κόσμος" σε έχω διαγράψει(είναι παραξενιά γιατί θεωρείτε πολύ κοινή έκφραση αλλά πραγματικά αν μου τι πείς δεν θέλω να σε ξέρω!)Τρώω πάντα το δέξι μου χείλη είτε απο άνια ή άγχος ή ευχαρίστηση με αποτέλεσμα απο την μια πλευρά το στόμα μου να είναι ελαφρώς πρησμένο ΠΑΝΤΑ!όταν ξυπνάω για να πιω νερό πίνω με το χέρι τίποτα δεν με ξεδιψάει περισσότερο,εκεί που κάθομαι σκέφτομαι οτι κατι κακό θα γίνει σε κάποιον δικό μου αν δεν κάνω κάτι κάτι π.χ να ακουμπήσω την μύτη με την γλώσσα(ναι είμαι τόσο ηλίθια,έχω σώσει όλο το σοι εκατομύρια φορές!)Θέλω πάντα κάτι να σκεπάζομαι όταν κοιμάμαι ή χουζουρεύω,αν με ακουμπήσεις στα γόνατα ή τον οφαλό μπορεί μέχρι και εμετό να κάνω και τέλος γιατι αν συνεχίσω θα βεβαιωθώ οτι πρέπει να νοσηλευτώ το κάνω και εγώ αυτό με τα πλακάκια στο πεζοδρόμιο!

125Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 5 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Νοε 09, 2010 11:56 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama marilenas έγραψε:Αχ βρε κοριτσια αφου σχεδον ολες τα ιδια κανουμε λετε τελικα να μην ειναι παραξενιες?Ο άντρας μου με λέει περίεργη αλλά μετά απο αυτά που διάβασα θα του πώ οτι δεν είμαι μόνη,χιχιχιχι!Εγώ αυτα που μπορώ να σκεφτώ τώρα(γιατι στην πραγματικότητα είναι άπειρες οι παραξενιές μου)είναι:το πρωί μην μου μιλήσεις αν δεν έχω πιει καφέ και καλύτερα μην με ρωτήσεις οτιδήποτε αν δεν έχω τελειώσει και την 2η κούπα γιατι σκοτώνω,δεν πίνω κρύο νερό ακόμα και αν έχει 100 βαθμούς στην χειρότερη μισό-μισό και να υπερισχύει το ζεστό,κάνω μπάνιο με καυτό νερό χειμώνα-καλοκαίρι,αν κάνω δουλειές σπίτι και βοηθήσεις χωρίς να το ζητήσω εκνευρίζομαι,αν κάποιος αλλάξει τα πραγματά μου και δεν τα βρίσκω παθαίνω νευρικό κλονισμό,εχω ψύχωση με την ισσοροπία των πραγμάτων στον χώρο αν απο την μια έχω 5πράγματα τόσα πρέπει να έιναι και απο την άλλη,προσθέτω τις πινακίδες των αυτοκινήτων,στα ταξίδια μετράω τις λάμπες και αν βαρεθώ σταματάω μόνο όταν έχω φτάσει σε ζυγό αριθμό αν και προτιμόω τους μονούς κάτι που δεν βγάζει νοήμα αφού οι μονοί δεν δίνουν ισσοροπία(γκρρρ), πολλές φορές κοιτάω κάτι και απο εκεί οδηγούμε να κάνω ολόκληρη ιστορία στο μυαλό μου και αν με διακόψεις ενω ονειροπολώ σε πήρε και σε σήκωσε.Αν μου πείς την μισητή έκφραση "τι θα πει ο κόσμος" σε έχω διαγράψει(είναι παραξενιά γιατί θεωρείτε πολύ κοινή έκφραση αλλά πραγματικά αν μου τι πείς δεν θέλω να σε ξέρω!)Τρώω πάντα το δέξι μου χείλη είτε απο άνια ή άγχος ή ευχαρίστηση με αποτέλεσμα απο την μια πλευρά το στόμα μου να είναι ελαφρώς πρησμένο ΠΑΝΤΑ!όταν ξυπνάω για να πιω νερό πίνω με το χέρι τίποτα δεν με ξεδιψάει περισσότερο,εκεί που κάθομαι σκέφτομαι οτι κατι κακό θα γίνει σε κάποιον δικό μου αν δεν κάνω κάτι κάτι π.χ να ακουμπήσω την μύτη με την γλώσσα(ναι είμαι τόσο ηλίθια,έχω σώσει όλο το σοι εκατομύρια φορές!)Θέλω πάντα κάτι να σκεπάζομαι όταν κοιμάμαι ή χουζουρεύω,αν με ακουμπήσεις στα γόνατα ή τον οφαλό μπορεί μέχρι και εμετό να κάνω και τέλος γιατι αν συνεχίσω θα βεβαιωθώ οτι πρέπει να νοσηλευτώ το κάνω και εγώ αυτό με τα πλακάκια στο πεζοδρόμιο!
ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΓΕΛΙΟ!!!ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΙΑ ΜΟΥ ( ΣΙΓΑ ΚΙΟΛΑΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΞΕΝΙΑ).ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΠΛΕΝΟΜΑΙ ΜΕ ΚΑΥΤΟ ΝΕΡΟ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΜΟΥ.ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΡ ΜΠΑΝΙΟ( ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΤΗΛ/ΝΟ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ.ΝΟΜΙΖΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΠΑΘΕΙ ΕΓΚΑΥΜΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΑΠΟΡΗΣΕ ΠΩΣ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΑΘΑΙΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΣΟ ΚΑΥΤΟ ΝΕΡΟ!!!!!Η ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΜΑΛΛΟΝ!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις