Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
402 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 402 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

26Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 12:57 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:τα μισάνοιχτα ντουλάπια .......
τα περιοδικά τα ξεφυλλίζω ΠΑΝΤΑ αρχίζοντας από το τέλος,

Τρελαίνομαι με τα μισάνοιχτα ντουλάπια,μου τη δίνει απίστευτα.Και όταν έμενα μόνη μου όταν πήγαινα για ύπνο ήθελα ΟΛΕΣ οι πόρτες του σπιτιού να είναι κλειστές.
Τα περιοδικά έτσι κι εγώ.

Rinoula έγραψε:δε θέλω κανείς να ανεβαίνει στο κρεβάτι με τα ρούχα και να ακουμπάει πάνω πράγματα γιατί σιχαίνομαι

Πως το ξέχασα;;;Η παραξενιά!!!
Απαγορεύεται να κάθομαι κι εγώ η ίδια με τα ρούχα απ'έξω πάνω στα σεντόνια.

markellajohny έγραψε:πλενω συνεχεια τα χερια μου

Ναι,συνέχεια όμως.Όταν μαγειρεύω απο την αλλαγή αλάτι σε πιπέρι θα τα ξεπλύνω και σε κάθε μπαχαρικό χωριστά για να μην πιάσω τα μπουκαλάκια λερωμένη.

markellajohny έγραψε:θελω αγκαλιτσα στο κρεβατι απο πισω μου σε εμβρυικη σταση, αλλιως δε τη θελω καθολου!

Μου αρέσει πολύ αλλά την αποφεύγω γιατί με εκνευρίζει η αναπνοή πάνω στον σβέρκο μου.

nikoleta έγραψε:Όταν έχω ποικιλία στο πιάτο μου αφήνω πάντα ένα κομμάτι από το κάθε είδος για την τελευταία μπουκιά (θέλω να τελειώνουν ταυτόχρονα)

ΚΙ ΕΓΩΩΩ!!!!!

Επίσης:
Όταν περπατάω στο δρόμο θέλω ο άλλος να είναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στα δεξιά μου.Αν είμαστε πολλοί τουλάχιστον ο ένας να είναι δεξιά μου.

Γράψτε γράψτε,θα βρω κι άλλα...
Αννάκι δεν με πίστευες ε;;;;

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θεες!!
εγω εκτος απ τις καλτσες που τις θελω χειμωνα καλοκαιρι εχω κ εναν μικρο ψυχαναγκασμο με την καθαριοτητα στο γραφειο μου πριν καθησω το καθαριζω απαριτητα με καθαρο οινοπνευμα το ιδο ιδιο κ στο γεραφειο της δουλειας κ οσι μπαινουν λενε:αχ εδω μεσα μυριζει σαν νοσοκομειο Laughing Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kalliopi έγραψε:Η ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΣΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ.

Πωωωωωωω, εγώ ακριβώς το αντίθετο, πρέπει να κοιτάει προς τα έξω το άνοιγμα.

Επίσης, δεν μπορώ να πιω νερό από ποτήρι που δεν είναι διάφανο/γυάλινο, θέλω να το βλέπω το νερό, αλλιώς νιώθω ότι δεν ξεδιψάω. Παλιά, στο εργαστήριο, είχε ο καθένας την κούπα του για καφέ και πολλοί πίναν και νερό εκεί μέρσα, εγώ προτιμούσα να σκάσω από τη δίψα παρά να πιω νερό στην κούπα. Εξαιρείται το μπρίκι και οτιδήποτε μεταλλικό, άνετα πίνω νερό από μπρίκι..
Τα ρούχα που απλώνω τα απλώνω με τη σειρά - εδώ τα εσώρουχα, εκεί οι κάλτσες, εκεί οι μπλούζες, του μωρού, του μεγάλου, του μπαμπά, οι δικές μου κτλ...
Δεν μπορεί, θα έχω κι άλλα...
alien alien alien

despoinag

despoinag
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Τί ωραίο θέμα!!

Λοιπόν. Χειμώνα καλοκαίρι πρέπει να είμαι σκεπασμένη από το κεφάλι μέχρι τα δάχτυλα των ποδιών.

Αν φοράω κάλτσες είμαι ικανή να μείνω ξύπνια όλη νύχτα.

Δεν περπατάω ποτέ ξυπόλητη ΠΟΤΕ. Πρέπει να φοράω έστω κάλτσες.

Δεν υπάρχει περίπτωση να πιω νερό από κούπα. Το ποτήρι πρέπει να είναι γυάλινο και να με εξυπηρετεί και το σχήμα του :Ρ, ούτε μεγάλο, ούτε μικρό, ούτε πολύ στενό, ούτε πολύ φαρδύ.

Το κορυφαίο είναι ότι δεν μπορώ να μαγειρέψω αν δεν είναι ανοιχτό το φωτάκι του απορροφητήρα, έστω και αν είναι ανοιχτά όλα τα φώτα της κουζίνας!!! Μία φορά που που κάηκε ή μαγείρευα στο φούρνο ή έπερνα delivery μέχρι να το αλλάξει ο άντρας μου Embarassed

Επίσης αν οι κουζίνα δεν είναι απολύτως τακτοποιημένη και όλα τα πράγματα στη θέση τους δεν ξεκινάω να μαγειρέψω. Μου είναι αδύνατον!

Αν δεν έχω ανοικτή τηλεόραση στο δωμάτιο δεν με παίρνει ο ύπνος. Θέλω να την ακούω. Αν όμως μπει κανείς μέσα και κάνει τον παραμικρό θόρυβο (κλειδιά, περπάτημα, βήξει κτλ.) τότε έχω ξυπνήσει αμέσως και ας είναι η tv στην τσίτα.

Είναι και άλλα πολλά αλλά άπλωσα σεντόνι, οπότε θα τα γράψω σε άλλο ποστ.

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βελπω κοριτσια εχετε μεγαλη σχεση με τον Μιστερ Μονκ χεχεχε εγω το μονο φετιχ που εχω ειναι να μην μου πειραξει κανεις το γραφειο μου εκει γινομαι τουρκος χανετε ολος μου ο κοσμος [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

http://www.gatospito.com

tolazarakimou!

tolazarakimou!
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
GEODATOU έγραψε:ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΜΕΤΡΗΜΑ!!!ΜΕΤΡΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ.
ΜΕΤΡΑΩ ΠΑΝΤΑ ΤΙΣ ΣΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ.

ΔΕΝ ΠΙΝΩ ΠΟΤΕ ΝΕΡΟ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΤΡΩΩ( ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΚΑΝ ΠΟΤΗΡΙ,ΤΩΡΑ ΑΝ ΠΝΙΓΟΜΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ).


Και εγώ μετράω τα σκαλιά!.. Επίσης το πρώτο πράγμα που θα κάνω μόλις μπω στο σπίτι είναι να πλύνω τα χέρια μου. Γενικότερα δεν μπορώ να τα νιώθω βρώμικα. Τέλος, δεν αντέχω να μου πειράζουν τα μαλλιά. Εκνευρίζομαι!

Geodatou δεν είναι οτι καλύτερο να πίνουμε νερό την ώρα που τρώμε, οπότε καλώς κάνεις και δεν πίνεις. Κανείς από εμάς δεν βάζει ποτήρι στο τραπέζι (για νερό μιλάμε)

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολλά από αυτά μου θυμίζουν τις δικιές μου παραξενιές!!!
-το πρώτο πράγμα που θα κάνω αμέσως μόλις μπω σπίτι είναι να πλύνω τα χέρια μου,ούτε γεια δεν λέω του άντρα μου!
-τα χέρια κατά τη διάρκεια της ημέρας τα πλένω ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!ακόμα και αφού έχω πλύνει τα πιάτα,πάω στο μπάνιο να τα πλύνω!
-δεν πίνω τίποτα κατά τη διάρκεια του φαγητού,μόλις τελείωσω πίνω.
-φοράω πάντα κάλτσες στον ύπνο.
-έχω ένα κόλλημα να ισιώνω συνέχεια τα ριχτάρια στους καναπέδες,αφού ξέρω πως αμέσως θα καθήσω.

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
despoinag έγραψε:



Αν δεν έχω ανοικτή τηλεόραση στο δωμάτιο δεν με παίρνει ο ύπνος. Θέλω να την ακούω. Αν όμως μπει κανείς μέσα και κάνει τον παραμικρό θόρυβο (κλειδιά, περπάτημα, βήξει κτλ.) τότε έχω ξυπνήσει αμέσως και ας είναι η tv στην τσίτα.

ααα βρηκα κατι εισαι δικια μου και εγω το ιδιο παθαινω και μαλλον το κληρονομησε και η κορη μου Razz και κατι ακομα δεν μπορω να πιω νερο στο σπιτι απο ποτηρι θελω απο μπουκαλι και να ειναι στο ψυγειο και να προσθετω και λιγο απο την βρυση, ε μην παθουμε και λαιμα χειμωνιατικα

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Kalliopi έγραψε:Η ΑΝΟΙΧΤΗ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΞΙΛΑΡΟΘΗΚΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΗ ΜΕΣΑ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΚΡΕΒΑΤΙΟΥ.

Πωωωωωωω, εγώ ακριβώς το αντίθετο, πρέπει να κοιτάει προς τα έξω το άνοιγμα.

Επίσης, δεν μπορώ να πιω νερό από ποτήρι που δεν είναι διάφανο/γυάλινο, θέλω να το βλέπω το νερό, αλλιώς νιώθω ότι δεν ξεδιψάω. Παλιά, στο εργαστήριο, είχε ο καθένας την κούπα του για καφέ και πολλοί πίναν και νερό εκεί μέρσα, εγώ προτιμούσα να σκάσω από τη δίψα παρά να πιω νερό στην κούπα. Εξαιρείται το μπρίκι και οτιδήποτε μεταλλικό, άνετα πίνω νερό από μπρίκι..
Τα ρούχα που απλώνω τα απλώνω με τη σειρά - εδώ τα εσώρουχα, εκεί οι κάλτσες, εκεί οι μπλούζες, του μωρού, του μεγάλου, του μπαμπά, οι δικές μου κτλ...
Δεν μπορεί, θα έχω κι άλλα...
alien alien alien

νερο απο το μπρικι, ειναι πιο δροσερο! coca cola μονο απο το κουτακι, αλλιως παει δεν μπορω.
Δεν μ αρεσει να μου ακουμπουν το κεφαλι,εκνευριζομαι. Και οταν τρωω πρεπει οπωσδηποτε να διαβαζω κατι,αλλιως δεν ευχαριστιεμαι Smile
εχω κι αλλους ψυχαναγκασμους, δεν τους θυμαμαι τωρα.

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:ακόμα και αφού έχω πλύνει τα πιάτα,πάω στο μπάνιο να τα πλύνω!
Γι'αυτό το σκοπό έχω σαπούνι χεριών στην κουζίνα!
Άλλο που θυμήθηκα είναι ότι δεν πίνω νερό από τη βρύση του μπάνιου, μόνο της κουζίνας.

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:τελικα ειμαι πολυ νορμαλ ατομο Razz Razz Razz Razz Razz
ΕΓΩ ΣΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΥΤΟ!!!!!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΣΑΙ!!!
...ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ: δεν μου αρεσει να με φωναζουν Γωγώ!!!!!Μπορω να σε βρισω αν με πεις ετσι!!!Βιτσιο???Δεν μου αρεσει καθολου!!!Πες με Γεωργια,georgia,georgette ή ακομα και ψιτ κοπελια αλλα μην με πεις Γωγώ!!!
Δεν παω για υπνο αν ο νεροχυτης δεν ειναι καθαρος και στραγγισμενος ακομα και απο τα νερα.
Οταν στρωνω το κρεβατι βαζω και το κατωσεντονο και το πανωσεντονο κατω απο το στρωμα με ειδικο τροπο ( που μαθαμε στη σχολη- του φακελου για οσες ξερουν απο στρατιωτικες σχολες).
Οταν μπαινω για μπανιο πρωτα λουζομαι και μετα πλενω το σωμα.Α!!!και ποτε δεν λουζω μονο τα μαλλια.Δεν μπορω!!!Παντα κανω και τα 2!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
έτοιμο το έχουμε το group therapy!!!!! χαχαχαχα
-κάθε πράγμα στο σπίτι έχει τη θέση του και αν τοποθετηθεί έστω και 5 εκατοστά πιο δίπλα παθαίνω κρίση.
-μόλις μπω σπιτι πρέπει οπωσδήποτε να βγάλω παπούτσια και σουτιέν.
-όταν κάνω δουλειές στο σπίτι μετά πάντα κάνω μπάνιο και στεγνώνω μαλλιά και μετά ξαναβάζω σκούπα γιατί νομίζω οτι έχει γεμίσει το δωμάτιο τρίχες.
έχω και άλλα, όμως αυτά είναι τα βασικά.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:έτοιμο το έχουμε το group therapy!!!!! χαχαχαχα
-κάθε πράγμα στο σπίτι έχει τη θέση του και αν τοποθετηθεί έστω και 5 εκατοστά πιο δίπλα παθαίνω κρίση.
-μόλις μπω σπιτι πρέπει οπωσδήποτε να βγάλω παπούτσια και σουτιέν.
-όταν κάνω δουλειές στο σπίτι μετά πάντα κάνω μπάνιο και στεγνώνω μαλλιά και μετά ξαναβάζω σκούπα γιατί νομίζω οτι έχει γεμίσει το δωμάτιο τρίχες.
έχω και άλλα, όμως αυτά είναι τα βασικά.


και πάντα πίνω νερό παγωμένο χειμώνα καλοκαίρι. ζεστό δεν πίνω με τίποτα

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΧΩ:

ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΘΕΩ ΝΑ ΛΟΥΣΤΩ , ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΠΟΤΕ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΒΡΕΓΜΕΝΑ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΑΝΕ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΕΓΝΟ!!! ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!! ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΝΑ ΞΑΠΛΩΣΩ Ή ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΗΔΗ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΔΩ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΗΣ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ ΑΝΟΙΧΤΕΙ Ή ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΡΤΑΡΙ ΘΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΩ ΑΜΕΣΩΣ!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!! ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΔΩ ΣΤΡΩΜΜΕΝΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΣΤΡΩΣΩ ΕΓΩ ΟΜΟΡΦΑ!! ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΟΤΕ ΜΕ ΑΠΛΥΤΑ ΠΙΑΤΑ ΣΤΟΝ ΝΕΡΟΧΥΤΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ Τ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΔΩ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ!!! ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΙΩ ΜΙΑ ΓΟΥΛΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΤΕ Ή ΜΟΟΥ ΧΤΥΠΑΤΕ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ!!!! ΠΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠΩΠ ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΣΟΥΡΙΑ!!!

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
GEODATOU έγραψε:
Οταν στρωνω το κρεβατι βαζω και το κατωσεντονο και το πανωσεντονο κατω απο το στρωμα με ειδικο τροπο ( που μαθαμε στη σχολη- του φακελου για οσες ξερουν απο στρατιωτικες σχολες).
Οταν μπαινω για μπανιο πρωτα λουζομαι και μετα πλενω το σωμα.Α!!!και ποτε δεν λουζω μονο τα μαλλια.Δεν μπορω!!!Παντα κανω και τα 2!!!
na rvthsv kati asxeto ean to katvsentono exei λαστιχο τι κανεις???? scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch

http://www.gatospito.com

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΑΑΑΑΑΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΝΕΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΩ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiki έγραψε:Δεν ξερω αν ειναι κολλημα , παράξενη συνηθεια ή απλώς τσαπατσουλιά αλλα η δικια μου ντουλάπα αν δεν ειναι αχταρμας δεν νιώθω καλά, αντιθέτως των παιδιών μου τις εχω τακτοποιημένες Very Happy Very Happy εχω και γω ενα κόλλημα με τα καθαρά χέρια...πρέπει να αλλαξω ρούχα με το που μπω στο σπίτι...πρέπει οπωσδηποτε να φαω την τελευταια μπουκια απο το πιάτο μου,δεν με νοιάζει για το υπόλοιπο...δεν βγαινω απο το σπίτι αν δεν εχω τουλάχιστον 50 Ευρώ και ας μην χρειαστεί να τα ξοδεψω... επίσης αν δεν κρατάω τσαντα νιώθω γυμνή....ατελειωτη λίστα Embarassed Very Happy Very Happy


Laughing tsiki εχουμε το ιδιο θεμα με την ντουλαπα! αν ανοιξεις την δικη μου θα πεσουν ρουχα κατω,αλλα αν ανοιξεις τις υπολοιπες ειναι με αλ΄φαβητικη σειρα τα ρουχα Shocked δεν ειναι τελειως κουλο αυτο?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ladycat έγραψε:
na rvthsv kati asxeto ean to katvsentono exei λαστιχο τι κανεις???? scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΑΡΑΞΕΝΙΑ!!!!!!!!ΔΕΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΜΕ ΛΑΣΤΙΧΟ!!!!!!ΤΑ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!ΜΟΥ ΕΦΕΡΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΟΤΑΝ ΑΡΡΑΒΩΝΙΑΣΤΗΚΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΑΡΑΞΕΝΗ!!!!!!!!Ε,ΡΕ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΘΡΑΥΣΗ!!!!!!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Rinoula έγραψε: Επίσης, δε θέλω κανείς να ανεβαίνει στο κρεβάτι με τα ρούχα και να ακουμπάει πάνω πράγματα γιατί σιχαίνομαι.

ψιτ rinoula, αυτο ειναι πολυ νορμαλ! ειναι καθαριοτητα!δεν το διαπραγματευομαι!

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αθηνα κ εγω τα περιοδικα παντα απ το τελος αλλα το θεμα ξερεις ποιο ειναι??οτι κ τα βιβλια του σχολειου ετσι να διαβαζα Laughing Laughing

Ήρια

Ήρια
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΟΝΤΩΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΕΣΩΡΟΥΧΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΑ ΠΙΑΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΙΑ ΤΗΣ ΣΕΛΑΣ!!!! ΑΝ ΔΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ Ή ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΛΥΣΙΜΟ ΑΜΕΣΩΣ!!

*fifitsa*

*fifitsa*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κοριτσια διαβαζω τις απαντησεις σας..το ποσο εχω γελασει δεν λεγετε!!! ειστε φοβερες! κ καταληγω στο συμπερασμα οτι τελιλα ολες μοιαζουμε παρα πολυ!!! κανω σχεδον τα παντα απο αυτα που λετε αλλα εχω να σημειωσω οτι δεν μετραω μονο τα σκαλια στο σπιτι η γενικα αλλα μετραω τις γραμμες που ειναι στο δρομο για προσπεραση!
επισης οτι μπορει να μετρηθει το μετραω...φοβερος ψυχαναγκασμος! ευτυχως που δεν το κανω οταν οδηγω εγω..
τα σαμπουαν εννοειται στην σειρα...
η μαμα μου λεει οτι ειμαι λεπτολογος κ ο αντρας μου τρελη!!! Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 2 328109

φοβερο θεμα!!

48Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:03 am

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χμ...
1. σιχαινομαι τα πιρουνια/κουτάλια/ ποτηρια -να αγγιξουν την γλώσσα μου όταν πάω να φαω -να πιώ...(μπλιαχ..)
2.ουτε στο δικο μου μπάνιο πατάω ξυπόλητη- και αν αναγκαστώ καλύτερα να μου κόψεις τα δαχτυλάκια του ποδιού παρα να τα ακουμπίσω κάτω...(αχ..μου σηκώνεται η τριχα μονο που το σκεφτομαι- γιαυτο κ γενικοτερα τα δαχτυλα του ποδιου μου εινια σε ..ορθια θεση!!! cyclops )
3. δεν μπορω το αποόλυτο σκοτάδι- μου κόβεται ο αέρας- κ παθαινω πανικό....

ΑΥΤΑΑΑ!!!

49Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:08 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Athin@ έγραψε:
Nena έγραψε:τα μισάνοιχτα ντουλάπια .......
τα περιοδικά τα ξεφυλλίζω ΠΑΝΤΑ αρχίζοντας από το τέλος,

Τρελαίνομαι με τα μισάνοιχτα ντουλάπια,μου τη δίνει απίστευτα.Και όταν έμενα μόνη μου όταν πήγαινα για ύπνο ήθελα ΟΛΕΣ οι πόρτες του σπιτιού να είναι κλειστές.
Τα περιοδικά έτσι κι εγώ.

Rinoula έγραψε:δε θέλω κανείς να ανεβαίνει στο κρεβάτι με τα ρούχα και να ακουμπάει πάνω πράγματα γιατί σιχαίνομαι

Πως το ξέχασα;;;Η παραξενιά!!!
Απαγορεύεται να κάθομαι κι εγώ η ίδια με τα ρούχα απ'έξω πάνω στα σεντόνια.

markellajohny έγραψε:πλενω συνεχεια τα χερια μου

Ναι,συνέχεια όμως.Όταν μαγειρεύω απο την αλλαγή αλάτι σε πιπέρι θα τα ξεπλύνω και σε κάθε μπαχαρικό χωριστά για να μην πιάσω τα μπουκαλάκια λερωμένη.

markellajohny έγραψε:θελω αγκαλιτσα στο κρεβατι απο πισω μου σε εμβρυικη σταση, αλλιως δε τη θελω καθολου!

Μου αρέσει πολύ αλλά την αποφεύγω γιατί με εκνευρίζει η αναπνοή πάνω στον σβέρκο μου.

nikoleta έγραψε:Όταν έχω ποικιλία στο πιάτο μου αφήνω πάντα ένα κομμάτι από το κάθε είδος για την τελευταία μπουκιά (θέλω να τελειώνουν ταυτόχρονα)

ΚΙ ΕΓΩΩΩ!!!!!

Επίσης:
Όταν περπατάω στο δρόμο θέλω ο άλλος να είναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στα δεξιά μου.Αν είμαστε πολλοί τουλάχιστον ο ένας να είναι δεξιά μου.

Γράψτε γράψτε,θα βρω κι άλλα...
Αννάκι δεν με πίστευες ε;;;;
κ αν θελει κ αυτος να σ εχει απο δεξια του??το χεις σκεφτει?? Laughing Laughing
αχ κοριτσια να στε καλα με κανατε κ γελασα

50Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 2 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:14 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ήρια έγραψε:ΑΑΑΑΑΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΝΕΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΩ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!
Ούτε εγώ μπορώ να πιω νερό μετά από ύπνο,ακόμα και όταν ξυπνάω τη νύχτα. Έχει τύχει να έχω πιεί τα άντερά μου σε μπύρες, να έχω πέσει για ύπνο τύφλα, και να ξυπνάω ξημερώματα έχοντας λυσσάξει στη δίψα, αλλά δεν μπορώ να πιώ νερό με τίποτα (και αναγκάστηκα να ανοίξω άλλη μια μπύρα που είχα στο ψυγείο)...Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 2 4872 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 2 4872
Φοιτήτρια ήμουν, μη νομίσει καμιά ότι σηκώνομαι με τα μωρά και τα τσούζω νυχτιάτικα... (όχι ότι δεν μου έρχεται ωρες-ωρες με τον νυχτόβιο τύπο που έχω για γιό...)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις