Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
379 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 379 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

76Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:44 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θελω τα συρταρια με τα ρουχα των κοριτσιων να ειναι τελεια και οχι ανω κατω!

77Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:17 pm

Aurora

Aurora
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
1,Το χαρτί του μπάνιου όταν κρέμεται στη ¨θήκη" του να είναι με την άκρη του μακριά απο τον τοίχο, μάλιστα είναι τόσο μεγάλος ο ψυχαναγκασμός μου, που το αλλάζω και σε ξένα σπίτια.. Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 966307
2,Η οδοντόκρεμα να μην πιέζεται απο τη μέση της αλλά ΠΑΝΤΑ απο κάτω
3,Πάντα σουβέρ κάτω απο το ποτήρι..πάντα όμως
4,Στη ντουλάπα οι κρεμάστρες να κοιτάνε απο την ίδια μεριά.
5,Επίσης δεν αδειάζω ποτέ ότι έχει μείνει στον νεροχύτη απο το πλύσιμο των πιάτων ΜΠΛΙΑΑΑΑΧ
6,Τρώω τα όσπρια με πηρούνι
7,Δεν ακουμπάω βαμβάκι
8,Δεν ακουμπάω wetex ανατριχιάζω...

Λίγα ε? Embarassed

78Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:19 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
και τρελαινομαι αν πινει ο αντρας μου απο τον καφε μου!ακομη κι αν πιει 1 γουλιτσα ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ???ΑΦΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΦΕ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟΥ ΚΑΦΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΘΕΛΩ ΚΑΦΕ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΑΛΕΙ ΓΑΛΑ ΜΕΣΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ!!!ΒΕΒΑΙΩΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΗΡ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΔΕΙΣ ΜΑΖΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΟΥΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΝΟΜΙΣΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΛΩΜΕΝΟΙ!!!!!!

79Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:26 pm

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οταν καθομαστε να φαμε και σηκωθει καποιος απο το τραπεζι χωρις να εχουν τελειωσει ολοι το φαι τους!!!!!

80Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:35 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
και τρελαινομαι αν πινει ο αντρας μου απο τον καφε μου!ακομη κι αν πιει 1 γουλιτσα ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!
ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ???ΑΦΟΥ ΣΕ ΡΩΤΗΣΑ ΑΝΘΡΩΠΕ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΦΕ!!!

πες τα ρε γωγω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz (μη θυμωσεις πλακα κανω!!!)

81Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:39 pm

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:

πες τα ρε γωγω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz (μη θυμωσεις πλακα κανω!!!)[/quote]
ΕΥΑΚΙ,ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

82Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:39 pm

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Aurora έγραψε:1,Το χαρτί του μπάνιου όταν κρέμεται στη ¨θήκη" του να είναι με την άκρη του μακριά απο τον τοίχο, μάλιστα είναι τόσο μεγάλος ο ψυχαναγκασμός μου, που το αλλάζω και σε ξένα σπίτια.. Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 966307
2,Η οδοντόκρεμα να μην πιέζεται απο τη μέση της αλλά ΠΑΝΤΑ απο κάτω
3,Πάντα σουβέρ κάτω απο το ποτήρι..πάντα όμως
4,Στη ντουλάπα οι κρεμάστρες να κοιτάνε απο την ίδια μεριά.
5,Επίσης δεν αδειάζω ποτέ ότι έχει μείνει στον νεροχύτη απο το πλύσιμο των πιάτων ΜΠΛΙΑΑΑΑΧ
6,Τρώω τα όσπρια με πηρούνι
7,Δεν ακουμπάω βαμβάκι
8,Δεν ακουμπάω wetex ανατριχιάζω...

Λίγα ε? Embarassed



Έχει επεξεργασθεί από τον/την annaki στις Δευ Νοε 08, 2010 12:55 am, 1 φορά

83Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:42 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

πες τα ρε γωγω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz (μη θυμωσεις πλακα κανω!!!)
ΕΥΑΚΙ,ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.][/quote]

Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472

84Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:55 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
διαβαζω λιγη ωρα τις απαντησεις σας και νιωθω λες και ειμαι απο αλλο πλανητη.λες κ ειμαι η χειροτερη νοικοκυρα εδω μεσα κ οχι λες και,σιγουρα ειμαι.δν υπαρχει περιπτωση.
μαρεσει να κοιμαμαι με το κρεβατι ολα σεταρισμενα,αλλα επειδη ο αντρας μου θελει 3 μαξιλαρια δν γινεται να ειναι ολα σετ.
δν με νοιαζει πως απλωνω τα ρουχα,αλλα τα εσωρουχα απλωνονται παντα στην απλωστρα,δν με νοιαζει αν η κουπα μου εχει κουταλακι η οχι,δν με νοιαζει η οδοντοκρεμα απο που θα πατηθει,αρκει να ειναι σε ενα ποτηρι οι οδοντοκρεμες κ σε αλλο οι βουρτσες,στο μπανιο δεν παω αν δν εχω καποιο καινουριο περιοδικο να διαβασω γιαυτο και εχω μια βιβλιοθηκη στο μπανιο.δλδ 3 στοιβες περιοδικα για τα οποια τσακωνομαστε καθε τρεις κ λιγο με τον αντρα μου για να εξαφανιστουν,δεν εχω ειδικους φακελους για τα παντα,εχω ενα μεγααλο συρταρι που ολα μπαινουνε εκει μεσα,θελω τα πιατα κ τα ποτηρια να ειναι στην σειρα δλδ τα μεγαλα πιατα πρωτα μετα τα βαθια κ μετα τα μικρα του γλυκου,
κ ταποτηρια του νερου σε μια σειρα κ τα μικροτερα διπλα κατα υψος,αλλα δν θα σκασω κιολας αν δν ειναι.στο μπανιο μεσα τα σαμπουαν συνηθως γινεται ενα μπαχαλο,γτ η μπανιερα μας αποτελειτε απο σαμπουαν αφρολουτρα κ μιση συλλογη μπαρμπι η οποια εχει την μπανιερα της κ τα σφουγγαρια τα δικα της,κ μονιμως γινεται ενας πανικος,προσπαθω καθε βδομαδα που κανω γενικη την μπανιερα(μην πει καμια οτι κανω λιγο την μπανιερα γενικη κ θελει παραπανω Razz Razz Razz Razz )οι πετσετες εχω ενα σετ καλες κρεμασμενες ο αντρας μου εχει το μπουρνουζι του,αλλα οταν μπαινω για μπανιο βγαζω καινουριο σετ πετσετες για μενα δν χρησιμοποιω 2 φορες την ιδια πετσετα.,εκτος κ αν ειναι την ιδια μερα.εκτος απο το μπουρνουζι του αντρα μου δν εχουμε ξεχωριστες πετσετες,εφοσον αλλαζουμε πετσετες καθε φορα εγω δλδ δν εχουμε προβλημα.της μικρης τα ρουχα προσπαθω καθε 15μερες να φτιαχνω τα συρταρια να ειναι τακτοποιημενα,αλλα κ να γινεται ενα μπαχαλο δν με απασχολει,δν θα σκασω δλδ.το μονο που μ γυρναει τα μυαλα,εινα να σηκωθω το πρωι,κ να γινεται πανικος στον καναπε,δλδ να μην ειναι στην σειρα τα μαξιλαρια του καναπε,γτ ειναι 5-6 μαξιλαρια 2-3 με σχεδιο 2-3 σκετα,κ τα βαζω ανα σειρα ενα με σχεδιο ενα χωρις,αλλα επειδη ειναι σκληρα ο αντρας μ ξαπλωνει κ τα εξαφανιζει,συνηθως στο πατωμα,κ οταν σηκωνομαι το πρωι μ γυρναει το ματι,γτ βλεπω τα μαξιλαρια ανω κατω,οι παντοφλες του στην μεση τ σαλονιου οι πυτζαμες αλλα νταλων,οταν φαμε δν με νοιαζει να πλυνω αμεσως τα πιατα,αλλα αν σηκωθω οτι ωρα κ να παει τα πλενω γτ το πρωι δν θελω να εχει τπτ απλυτο,εκτος κ αν μαζευτηκαν το βραδυ κανα πιατο κανα ποτηρι,πανω απο 2 τα πλενω.το πρωι οταν σηκωθω,θελω πρωτα να πιω τον καφε μου στο λαπτοπ να χαζεψω λιγο κ μετα να σηκωθω να κανω δουλειες κτλ,κ οταν ξεκινησω να μαγειρευω κ καθαρη να ειναι η κουζινα δν θελω ουτε ενα πιρουνι στα πλυμενα να ειναι ολα στην θεση τους κ να τα περασω με ντετολ κ μετα να μαγειρεψω.α κ κατι αλλο δν μπορω να φαω το ιδιο φαγητο μεσημερι βραδυ αλλα ουτε κ την επομενη ιδιο φαγητο,το μονο που ισως φαω ξανα ειναι μακαρονια με σαλτσα ψευτικη.κ οταν κατσω στο τραπεζι τρελαινομαι αν ξεκινανε τρωνε κ δν εοχυμε κατσει ολοι,κ συνεχως τρελαινομαι γτ κανενας δν περιμενει κανεναν,κ οταν τελειωσουμε τρελαινομαι που ο αντρας μου τελειωνει γρηγορα κ σηκωνεται φευγει παει κανει τσιγαρο κ ουτε μιλαει,κ τσακωνομαστε συνεχεια γτ εγω καθομαι σαν τον μ** κ περιμενω να τελειωσει εκεινος αν εγω δν εχω τελειωσει.παντως παραξενιες δν εχω,δλδ να μν μπορω να κοιμηθω αν δν ειναι ολα τακτοποιημενα κτλ κτλ γτ αλλιως θα με εβλεπα ενα ζομπι να μην κοιμαμαι πια τα βραδια χαχαχαχαχα

85Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 12:02 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

πες τα ρε γωγω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz (μη θυμωσεις πλακα κανω!!!)
ΕΥΑΚΙ,ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472 [/quote]
ΑΣΕ ΤΙΣ ΓΑΛΙΦΙΕΣ!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy

86Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 12:04 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

πες τα ρε γωγω Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz (μη θυμωσεις πλακα κανω!!!)
ΕΥΑΚΙ,ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΥΡΗ ΛΙΣΤΑ!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 35468 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 417472
ΑΣΕ ΤΙΣ ΓΑΛΙΦΙΕΣ!!!!
Very Happy Very Happy Very Happy [/quote]

ελα μωρε μια πλακα καναμε!!!εβαλες κι αυτη τη μουρακλα σκιαζομαι και που την βλεπω!!!!αφου ξερεις οτι σε φωναζω τζω!!!!!!! Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 667478

87Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 12:09 am

aniakouk79


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Rinoula έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:ακόμα και αφού έχω πλύνει τα πιάτα,πάω στο μπάνιο να τα πλύνω!
Γι'αυτό το σκοπό έχω σαπούνι χεριών στην κουζίνα!
Άλλο που θυμήθηκα είναι ότι δεν πίνω νερό από τη βρύση του μπάνιου, μόνο της κουζίνας.
ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ! ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ... ΦΥΣΙΚΑ Ο ΝΕΡΟΧΥΤΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΩΡΙΟΜΕΝΟΣ!!!!!

88Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 12:13 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
ελα μωρε μια πλακα καναμε!!!εβαλες κι αυτη τη μουρακλα σκιαζομαι και που την βλεπω!!!!αφου ξερεις οτι σε φωναζω τζω!!!!!!! Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 667478
ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΚΙΑΖΕΣΑΙ!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

89Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 12:20 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xristinoula έγραψε:
1.αποστηθιζω για καποια δευτ/πτα τις πινακιδες απο τα αμαξια.
2. οταν καθομαι στην τουαλετα διαβαζω τις ετικετες απο σαμπουαν κλπ.
3. δεν μου αρεσει να αγγιζουν τα μαλλια και το προσωπο μου.
4. δεν θελω αμεσως μετα το φαγητο να πλενω τα πιατα (και με εκνευριζουν οσες το κανουν - πριν καταπιουν την τελευταια μπουκια καλα καλα)
Κι εγώ κοιτάζω τις πινακίδες, και προσπαθώ να βρώ αν μου θυμίζουν τίποτα, συνήθως ημερομηνίες ή τηλέφωνα..
Nαι, κι εγώ διαβάζω στην τουαλέτα!!!
Κι εμένα με εκνευρίζουν όσοι πλένουν τα πιάτα ΑΜΕΣΩΣ μετά το φαγητό, αλλά θέλω όποιος βάλει το πιάτο στο νεροχύτη να το ξεπλύνει με λίγο νερό πρώτα..

Aurora έγραψε:1,Το χαρτί του μπάνιου όταν κρέμεται στη ¨θήκη" του να είναι με την άκρη του μακριά απο τον τοίχο, μάλιστα είναι τόσο μεγάλος ο ψυχαναγκασμός μου, που το αλλάζω και σε ξένα σπίτια.. Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 966307
2,Η οδοντόκρεμα να μην πιέζεται απο τη μέση της αλλά ΠΑΝΤΑ απο κάτω
....
4,Στη ντουλάπα οι κρεμάστρες να κοιτάνε απο την ίδια μεριά.
...
Λίγα ε? Embarassed

Αυτό με το χαρτί το έχω κι εγώ...
Η οδοντόκρεμα είναι κλάσικ...
Εμένα στην ντουλάπα οι κρεμάστρες που είναι στα αριστερά κοιτάνε προς τα δεξιά, υπάρχει ένα μικρό ανοιγματάκι στη μέση, και οι κρεμάστρες που βρισκονται στα δεξια κοιτάνε αριστερά (ως προσανατολισμός ρούχων εννοώ). Εννοείται ότι το γαντζάκι κοιτάει ΠΑΝΤΑ προς τα μέσα..

Μπορείτε να μου πείτε πώς γίνεται με τόσους ψυχαναγκασμούς, το σπίτι μου να είναι πάντα άνω κάτω?????????????????
Mad Mad Mad scratch scratch scratch Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 679259 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 679259

90Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 12:23 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν μπορω να τα διαβασω ολα αλλα μεχρι τη δευτερη σελιδα εριξα πολυ γελιο!ειμαστε πολυ περιεργα πλασματα τελικα!οι αντρες δεν νομιζω να εχουν τετοιο προβλημα!

με τη δικια μου περιπτωση τωρα:
φοραω παντα καλτσες δεν μπορω να τις αποχωριστω νευριαζομαι που ερχεται καλοκαιρι κ πρεπει να βγαλω το ποδι εξω!
νευριαζομαι αν κπ πιει απο το ποτηρι μου το αλλαζω κατευθειαν!
δεν θελω να τρωνε απο το πιατο μου ,σταματαω το φαι!
κοιμαμαι παντα απο τη δεξια μερια του κρεβατιου.
πιανω παντα τα μαλλια μου για να κοιμηθω!
νευριαζομαι οταν ο αλλος εχει συναχι κ δεν φυσαει τη μυτη του!
τσατιζομαι κ γω με την οδοντοκρεμα!
οταν ο αντρας μου ξυριζεται αφηνει παντου τριχες,μας ακουει ολο το τετραγωνο μεχρι να τις μαζεψει ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!
κοιταω παντα τις πινακιδες των αυτοκινητων που περνανε απο διπλα μου,μπροστα μου κ ξερω ολες τις πινακιδες απο που ειναι π.χ.ΡΙΟ=ΛΑΡΙΣΑ,ΧΚΗ=ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ,κλπ κλπ!
μεχρι στιγμης αυτα μου ρχονται θα επανελθω δριμυτερη!

91Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 12:56 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοιταω παντα τις πινακιδες των αυτοκινητων που περνανε απο διπλα μου,μπροστα μου κ ξερω ολες τις πινακιδες απο που ειναι π.χ.ΡΙΟ=ΛΑΡΙΣΑ,ΧΚΗ=ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ,κλπ κλπ!

ΚΝΑ=ΚΑΤΕΡΙΝΗ Laughing Laughing

92Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 12:58 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
annaki έγραψε:κοιταω παντα τις πινακιδες των αυτοκινητων που περνανε απο διπλα μου,μπροστα μου κ ξερω ολες τις πινακιδες απο που ειναι π.χ.ΡΙΟ=ΛΑΡΙΣΑ,ΧΚΗ=ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ,κλπ κλπ!

ΚΝΑ=ΚΑΤΕΡΙΝΗ Laughing Laughing
και της κατερινης και ολοκληρης της κρητης κ της πελοπονησου κ της μακεδονιας και και και δεν εχω αφησει τπτ υσηχο! Laughing Laughing

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
sktv έγραψε:
annaki έγραψε:κοιταω παντα τις πινακιδες των αυτοκινητων που περνανε απο διπλα μου,μπροστα μου κ ξερω ολες τις πινακιδες απο που ειναι π.χ.ΡΙΟ=ΛΑΡΙΣΑ,ΧΚΗ=ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ,κλπ κλπ!

ΚΝΑ=ΚΑΤΕΡΙΝΗ Laughing Laughing
και της κατερινης και ολοκληρης της κρητης κ της πελοπονησου κ της μακεδονιας και και και δεν εχω αφησει τπτ υσηχο! Laughing Laughing
Laughing Laughing Laughing

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sktv έγραψε:δοι αντρες δεν νομιζω να εχουν τετοιο προβλημα

Θα διαφωνήσω, νομίζω ότι και οι άντρες έχουν ένα σωρό τέτοιες παραξενιές-ψυχαναγκασμούς! Ίσως θα μπορούσε να είναι άλλο ένα τόπικ, οι παραξενιές των αντρών μας χιχι!

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιπον ενας ακομα ψυχαναγκασμος μου ειναι οτι με το που τελειωνουμε το φαγητο πρεπει να μαζεψω αμεσως το τραπεζι και μετα να κατσω να ξεκουραστω γιατι ξερω οτι αν παραχαλαρωσω δεν θα εχω ορεξη μετα να σηκωθω να το κανω . Συγγνωμη ξερω οτι ειναι εκνευριστηκο αλλα δεν μπορω να κανω και αλλιως . Δεν μου αρεσει να καθομαι σε ενα τραπεζι που εχει αποφαγια πανω και να ειμαι εγω χαλαρη . Embarassed Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω τρωω κολλημα με τα φωτιστικα,τα κοιταω συνεχεια μην εχουν σκονες!τα ξεσκονιζω καθε τρεις μερες και μια φορα τη βδομαδα τα κανω "γενικη"(ζεστο νερο με αζαξ και στεγνωμα)μου τη δινει τρελα που η μανα μου,η πεθερα μου και αλλοι πολλοι τα κανουν μονο στις γιορτες..... Laughing

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:εγω τρωω κολλημα με τα φωτιστικα,τα κοιταω συνεχεια μην εχουν σκονες!τα ξεσκονιζω καθε τρεις μερες και μια φορα τη βδομαδα τα κανω "γενικη"(ζεστο νερο με αζαξ και στεγνωμα)μου τη δινει τρελα που η μανα μου,η πεθερα μου και αλλοι πολλοι τα κανουν μονο στις γιορτες..... Laughing
ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ?????3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ 1 ΓΕΝΙΚΗ?????ΕΛΕΟΣ!!!ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΑ,Ε ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΑ!!!!!!!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εγω τρωω κολλημα με τα φωτιστικα,τα κοιταω συνεχεια μην εχουν σκονες!τα ξεσκονιζω καθε τρεις μερες και μια φορα τη βδομαδα τα κανω "γενικη"(ζεστο νερο με αζαξ και στεγνωμα)μου τη δινει τρελα που η μανα μου,η πεθερα μου και αλλοι πολλοι τα κανουν μονο στις γιορτες..... Laughing
ΚΑΙ ΝΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΙΚΗΤΡΙΑ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΑΡΑΞΕΝΕΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ!!!!!!!!!!ΕΙΣΑΙ ΤΡΕΛΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ?????3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ 1 ΓΕΝΙΚΗ?????ΕΛΕΟΣ!!!ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΑ,Ε ΚΑΤΑΚΟΥΖΗΝΑ!!!!!!!!!!




Respect Respect Respect Respect

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δωστε βάση:

Το καλοκαίρι θέλω να βάζω aircondition μόνο και μόνο για να μπορώ να κοιμηθώ με πάπλωμα!!!!! affraid Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 966307 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 966307

Τυρί κίτρινο τρώω μόνο τριμμένο!!!!!!! Και μην νομίζετε οτι επειδή ας πούμε το βάζω πάνω στα μακαρόνια μου αρέσει. Ακόμη και όταν το τρώω τελείως σκέτο!! Δηλαδη ακριβώς το ίδιο τυρί σε φέτες δεν το τρώω ενώ σκέτο τριμμένο το τρώω με το κουταλάκι!!!!!!!!! afro afro afro afro afro Καλόοο?

Δεν μπορώ να μου αγγίζουν τον αφαλό!!! Ακόμα και κατα λάθος αν με αγγίξει κάποιος εκεί τρώει αντανακλαστικη σφαλιάρα!!!!!!
Αλλά δεν σταματάει εδω..... δεν μπορώ ούτε άλλους να βλέπω να πιάνουν τον αφαλό τους!!! Τρελαίνομαι!!!

Δεν μπορω να μου αλλάζουν θέση στα πράγματα μου... ακόμη κι όταν το σπίτι δεν ιδαιετέρως μαζεμένο ξέρω ακριβώς που βρίσκεται καθετι. Αν λοιπόν έρθει η μαμά μου και μου "μαζέψει" κάτι για να μην "είναι μεσα στη μέση" γίνομαι Τούρκος!!!!!!!

100Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 4 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Νοε 08, 2010 1:56 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:εγω τρωω κολλημα με τα φωτιστικα,τα κοιταω συνεχεια μην εχουν σκονες!τα ξεσκονιζω καθε τρεις μερες και μια φορα τη βδομαδα τα κανω "γενικη"(ζεστο νερο με αζαξ και στεγνωμα)μου τη δινει τρελα που η μανα μου,η πεθερα μου και αλλοι πολλοι τα κανουν μονο στις γιορτες..... Laughing

Ρε Ευάκι, δουλεύεις κιόλας, έχεις και δυτο παιδιά, κάνεις και γενική στο σπίτι κάθε βδομάδα ή συχνότερα, καθαρίζεις και τα φωτιστικά... Να σε ρωτήσω... Για κατούρημα προλαβαίνεις να πας ή φοράς ειδικές πάνες ????

Razz Razz Razz Razz

Πες μου ότι κατεβάζεις και κουρτίνες συχνότερα από τρεις φορές το χρόνο, να πάθω τέτανο!!! Shocked Shocked Shocked

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις