Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
363 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 363 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 12:51 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και άλλη μια (όχι που δεν θα έβρισκα...)
Όταν δω πχ ένα πιάτο στο τραπέζι ενώ θα έπρεπε να είναι στο νεροχύτη, κι ενώ εγώ έχω να κάνω του κόσμου τις δουλειές, δεν τις κάνω μια μια, τις κάνω όλες μαζί, πχ θα βάλω το πιάτο στο νεροχύτη, θα βγω να τινάξω το τραπεζομάντηλο και θα σκουπίσω και τη βεράντα, μπαίνοντας θα τινάξω το χαλάκι της εξώπορτας, και θα διορθώσω τα παπούτσια στην παπουτσοθήκη, θα πάρω τη ζακέτα που έπεσε από την κρεμάστρα για να τη βάλω στη ντουλάπα και θα διορθώσω και τα ρούχα της ντουλάπας, θα βγάλω κάποια άπλυτα από τη ντουλάπα και επι τη ευκαιρία θα βάλω και πλυντήριο, θα δω ότι τελείωσε το μαλακτικό και θα κάνω και μια λίστα για ψώνια γενική, κι επειδή θα πρεπει να δω και τι λείπει από το ψυγείο μπορεί και να κάνω και μια γενική καθαριότητα ψυγείου, και αν δω ότι έχουμε βιτάμ πχ μπορεί και να φτιάξω και κανενα γλυκό.... Και όλα θα ξεκινήσουν από ένα πιατάκι που άφησε ο άντρας μου στο τραπέζι..Βέβαια, όλη την ώρα μουρμουρίζω "αντρες, και δεν κάνουν τίποτα, και όλα εγώ πρέπει να τα κάνω, αμάν, κουράστηκα, μπιρι μπιρι μπίρι" ώσπου ο άντρας μου για να μη με ακούει βάζει κι αυτός μια σκούπα και ξεμπερδεύει... Razz Razz Razz

127Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 12:57 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΡ ΜΠΑΝΙΟ( ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΤΗΛ/ΝΟ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ.

ΧΑ κι εμένα άρχισε να ουρλιάζει.Μου λέει είσαι τρελή;;;;;Να με κάψεις θέλεις;;;;;Και να σκεφτείς οτι δεν ήταν τόσο καυτό όσο κάνω συνήθως. Very Happy

128Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 1:04 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΡ ΜΠΑΝΙΟ( ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΤΗΛ/ΝΟ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ.

ΧΑ κι εμένα άρχισε να ουρλιάζει.Μου λέει είσαι τρελή;;;;;Να με κάψεις θέλεις;;;;;Και να σκεφτείς οτι δεν ήταν τόσο καυτό όσο κάνω συνήθως. Very Happy

α κ μεις δν κανουμε μπανιο μαζι πια,απο σχεση που ειχαμε,γτ εκεινος κανει με πολυ χλιαρο προς το κρυο νερο,κ εγω καμμια φορα ανοιγω ελαχιστα το κρυο για να ισορροπησει.
κ ετσι οταν ειχαμε σχεση ακομα,δν ηταν για μας το μπανιο.

129Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 1:18 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Και άλλη μια (όχι που δεν θα έβρισκα...)
Όταν δω πχ ένα πιάτο στο τραπέζι ενώ θα έπρεπε να είναι στο νεροχύτη, κι ενώ εγώ έχω να κάνω του κόσμου τις δουλειές, δεν τις κάνω μια μια, τις κάνω όλες μαζί, πχ θα βάλω το πιάτο στο νεροχύτη, θα βγω να τινάξω το τραπεζομάντηλο και θα σκουπίσω και τη βεράντα, μπαίνοντας θα τινάξω το χαλάκι της εξώπορτας, και θα διορθώσω τα παπούτσια στην παπουτσοθήκη, θα πάρω τη ζακέτα που έπεσε από την κρεμάστρα για να τη βάλω στη ντουλάπα και θα διορθώσω και τα ρούχα της ντουλάπας, θα βγάλω κάποια άπλυτα από τη ντουλάπα και επι τη ευκαιρία θα βάλω και πλυντήριο, θα δω ότι τελείωσε το μαλακτικό και θα κάνω και μια λίστα για ψώνια γενική, κι επειδή θα πρεπει να δω και τι λείπει από το ψυγείο μπορεί και να κάνω και μια γενική καθαριότητα ψυγείου, και αν δω ότι έχουμε βιτάμ πχ μπορεί και να φτιάξω και κανενα γλυκό.... Και όλα θα ξεκινήσουν από ένα πιατάκι που άφησε ο άντρας μου στο τραπέζι..Βέβαια, όλη την ώρα μουρμουρίζω "αντρες, και δεν κάνουν τίποτα, και όλα εγώ πρέπει να τα κάνω, αμάν, κουράστηκα, μπιρι μπιρι μπίρι" ώσπου ο άντρας μου για να μη με ακούει βάζει κι αυτός μια σκούπα και ξεμπερδεύει... Razz Razz Razz

αυτο ακριβως παθαινω κι εγω και μετα λες οτι δε ξεκουραζομαι και τρεχω ολη μερα!γιατι εσυ τι κανεις? Laughing

130Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 1:33 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
αυτο ακριβως παθαινω κι εγω και μετα λες οτι δε ξεκουραζομαι και τρεχω ολη μερα!γιατι εσυ τι κανεις? Laughing

Αστα... Γι'αυτό έχω κόψει το σίδερο, το καθάρισμα των φωτιστικών και το πλύσιμο των κουρτινών... Μόνο σε γιορτές τύπου Χριστούγεννα, Πάσχα και 15Αύγουστο (κι αυτό το τελευταίο επειδή γιορτάζουμε και οι δύο αλλιώς...)
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 654316 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 654316 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 654316 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 654316

131Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 3:35 am

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Athin@ έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΡ ΜΠΑΝΙΟ( ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ) ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΤΟΥ ΕΔΩΣΑ ΤΟ ΤΗΛ/ΝΟ ΠΕΤΑΧΤΗΚΕ ΣΑΝ ΤΡΕΛΟΣ.

ΧΑ κι εμένα άρχισε να ουρλιάζει.Μου λέει είσαι τρελή;;;;;Να με κάψεις θέλεις;;;;;Και να σκεφτείς οτι δεν ήταν τόσο καυτό όσο κάνω συνήθως. Very Happy
ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ!!!!ΑΦΟΥ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΙ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΣΑΟΥΝΑ!!!!!ΟΛΟ ΑΤΜΟΣ!!!!!!!ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!!!

132Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 6:19 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ και εγω ζεματιστο το θελω το νερο, να βραζει!!!!

133Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 7:18 am

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω παλι το νερο το θελω κρυο!!!!
και ενα σφουγγαρι που να μπορει να γδαρει και το δερμα!!!! Laughing Laughing Laughing

134Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 12:48 pm

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
με εκνευριζει αφανταστα να μου βαζει πλυντηριο η να μου σιδερωνει τα ρουχα η πεθερα ή η μαμα μου!!!! Μπορει να γινω τρελη..

επισης..δε θελω να ειναι τα ταπερ στα ντουλαπια κλειστα με το καπακι τους (το κανει η πεθερα...) να μου κρεμας τα ρουχα και να πιανεις τα μανταλακια σε σημειο που αφηνει σημαδι (μαμα & πεθερα)...να μου ανοιγεις τα παντζουρια ενω εξω ριχνει καρεκλες (μαμα) και τελος να βαζεις τα λαχανικα / φρουτα στο ψυγειο ΧΩΡΙΣ να τα πλυνεις (πεθερα)

135Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 12:54 pm

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Δεν μπορώ να βλέπω μισοκλειστα ντουλάπια / παντζούρια τρελαίίί νομαι!!!!!!Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 606100

136Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τετ Νοε 10, 2010 2:52 pm

tzeni

tzeni
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula3 έγραψε:εγω κοριτσια απ'τη μερα που γεννηθηκα χαδια ηθελα κ μασαζ!!ακομα μου το λεει η μαμα μου!!! Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 328109
''απο τοτε που αρχισες να μιλας δεν υπηρχε μερα που να μην ηθελες καπου να σε τριψουμε!!!'' Razz Razz Razz
κ τα μαλλια μ'αρεσει να μου χαιδευουν!επισης εχω κ το αλλο κουλο!!μπορει να μου κανεις μασαζ σε ολο το σωμα κ μετα απο 10 λεπτα αμα μου ξανακανεις νιωθω το ιδιο,σαν να μην μου ειχες κανει πριν κ θελω απ'την αρχη!! Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 215994 Razz
ακομα μου το χτυπανε οι φιλες μου που τους ελεγα στο σχολειο,την ωρα του μαθηματος να μου κανουν μασαζ, διακριτικα βεβαια!!!φυσικα οι τυχερες ηταν αυτες που καθοντουσαν ακριβως πισω μου!!αχαχαχα!!!

αυτο που με συγχυζει απιστευτα ειναι το τσιμπημα!!οπουδηποτε κ να με τσιμπησεις με πιανει κριση!!το μισω!! Razz Razz
σαν να το γραψα εγω!!!!!!!!!
και να προσθεσω ο τι δεν μπορω να κοιμηθω αν η ντουλαπα ειναι ανοιχτη...φοβαμαι Rolling Eyes

137Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Πεμ Νοε 11, 2010 2:53 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σαν να το γραψα εγω!!!!!!!!!
και να προσθεσω ο τι δεν μπορω να κοιμηθω αν η ντουλαπα ειναι ανοιχτη...φοβαμαι
Κ εγω το παθαινω που κ που Laughing Laughing

138Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 2:40 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι ένα ακόμα που το κατάλαβα διότι σήμερα είχε καλή μέρα κι έφτιαξα φραπέ αντί για ζεστό καφέ. Όταν τελειώσει με το καλό ο φραπές, βάζω νερό μέσα και ξεπλένει τον αφρό που έχει κολλήσει στα τοιχώματα του ποτηριού, και πίνω το ξέπλυμα αυτό με το καλαμάκι. Με΄τα συνεχίζω να βάζω νερό και να πίνω, μεχρι να είναι σχεδόν καθαρό το νερό μέσα, να έχει φύγει δλδ κ το τελευταίο ίχνος καφέ από το ποτήρι! Έχει τυχει να αδειάσω 1,5 λίτρο νερό μέ αυτόν τον τρόπο!
Razz Razz Razz

139Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 3:02 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:

Θα σου έλεγα οτι δεν πας καλά αλλά δεν ξέρω κατα πόσο είναι βάσιμο να το πει ένας άνθρωπος που πίνει νες με 40 βαθμούς το καλοκαίρι....ακόμα και στην παραλίαLaughing Laughing Laughing

(νες:κάτι δεν μου πάει καλά έτσι που το βλέπω γραμμένο) cyclops

140Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 3:24 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
(νες:κάτι δεν μου πάει καλά έτσι που το βλέπω γραμμένο) cyclops

Razz Razz Razz Razz Razz
xaxaxaxaxaxaxaxaxa

141Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 6:12 am

gelly

gelly
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Λοιπον:
1.Δε μπορω με τιποτα να φορεσω παντοφλες απο την ωρα που θα ξυπνησω μεχρι την ωρα που θα κοιμηθω θα φοραω τα αθλητικα μου.Παρολα αυτα τη λεω συνεχεια στον αντρα μου αν κυκλοφορει στο σπιτι με τα παπουτσια
2.χειμωνα - καλοκαιρι στον υπνο απο κατω φοραω μακρυ παντελονι γιατι τα σορτσακια και νυχτικα ανεβαινουν πανω και ξυπναω μεσα στα νευρα κ μετα δε μπορει να με ξαναπαρει ο υπνος.
3.οταν κοιμαμαι δε θελω να με ακουμπαει ανθρωπος ουτε καν ο αντρας μου...δε μπορω να κοιμαμαι αγκαλια με καποιον καταπιεζομαι(εκτος απο το παιδι μου )
3.νευριαζω οταν η κουρτινα στο μπανιο ειναι ανοιχτη και ολα τα νερα ειναι απ εξω
4.ειμαι υστερικη με τη κορη μου..θεωρω οτι κανενας δε μπορει να τη ταισει καθαρισει ντυσει καλυτερα απ οτι το κανω εγω...επισης ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ οταν πανε και τις δινουν ρουφηχτα φιλια στα μαγουλα
5.Δε μπορω με τιποτα να φοραω δαχτυλιδια βραχιολια κολιε σκουλαρικια ρολογια.με σφιγγουν με νευριαζουν με πιανει φαγουρα και μονο που τα βλεπω..
Και αλλα πααααααααααααααααρα πολλα!!!!Ορεξη να χετε να διαβαζετε

142Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 6:44 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Θα σου έλεγα οτι δεν πας καλά αλλά ...

Δεν πάω καλά εγώ?????? Που εχω γράψει ΜΟΝΟ 35 posts σε αυτο το θέμα?????
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 215994 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 215994 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 215994 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 215994
Razz Razz Razz Razz Razz Razz

143Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 7:10 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σιγα τα πολλα!!!!!!!!!!!!!!!

144Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 7:13 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικά νόμιζα ότι εγώ είμαι η παράξενη αλλά με αυτό το θέμα είδα ότι όλες μας λίγο πολύ είμαστε ντιπ για ντιπ...
Razz



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nena στις Σαβ Νοε 20, 2010 7:15 am, 1 φορά

145Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 7:14 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καμια φορα οταν παω για πιπι κατουραω γρηγορα γιατι πιστευω οτι εχει τυπου καλικατζαρακια κατω στο νερο και τα τσισα νομιζω οτι ειναι ενα ειδος "ασανσερ" που θα τους ανεβασει γρηγορα και θα μου κανουν κακο..... Embarassed Ειμαι για το Δαφνί εγω αλλα μην το πειτε πουθενα.. Τα φυσιολογικα μου ειναι τα μαλλια.Μου αρεσει να μουτο πειραζουν στον υπνο μου αλλα οζι αμα ειμαστε εξω γιατι ειναι σπαστα και οπως τα πας εκει θα μεινουν και σπαζομαι... Μου την σπαει που μου αλλαζουν τα κατσαρολικα και τα μπαχαρικα...Αμα δεν ξερεις που μπαινουν αστα πανω στον παγκο,θα τα φτιαξω εγω...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

146Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 7:36 am

nomikoula

nomikoula
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΟΛΗΤΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!

147Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 7:38 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
nomikoula έγραψε:ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΞΥΠΟΛΗΤΗ ΟΛΗ ΜΕΡΑ Κ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩΩΩ ΤΟ ΣΟΥΤΙΕΝ..ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!!!!!!!!!
εγω παλι θελω να φορω καλτσες ολη μερα κ ειδικα στον υπνοοο απαραιτητο αξεσουαρ!

148Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 7:58 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Καμια φορα οταν παω για πιπι κατουραω γρηγορα γιατι πιστευω οτι εχει τυπου καλικατζαρακια κατω στο νερο και τα τσισα νομιζω οτι ειναι ενα ειδος "ασανσερ" που θα τους ανεβασει γρηγορα και θα μου κανουν κακο..... Embarassed

Μη φοβάσαι, οι καλικάντζαροι μόνο το δωδεκαήμερο των Χριστουγέννων ανεβαίνουν στη γη... Razz

149Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 7:59 am

Λευκή

Λευκή
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Όταν ξυπνήσω, αν δεν πιώ καφέ,"μην του μιλάτε του παιδιού..." Γιαυτό ξυπνάω 1 ωρα νωρίτερα για να μην είμαι επικίνδυνη.

Δεν θέλω να μου αλλάζουν θέση στα πράγματα μου, εγώ στο χάος μου βρίσκω άκρη και στην τάξη χάνομαι...

Στο σπίτι μου, ακόμα και μισοπεθαμένη, δεν θέλω να κάνει κανείς δουλειές.Πλήν του άντρα μου που ξέρουμε που μπαίνει τι.

Γενικά είμαι μια γρουσούζα, μην μου δίνετε σημασία Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 4872

150Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 6 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 8:04 am

ROSE 1980


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΓΩ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΛΑΤΤΩΜΑ!ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΝΗΜΗ ΚΑΙ ΤΑΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΛΟ ΜΝΗΜΟΝΙΚΟ!ΠΡΟΤΙΜΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩΚΑΤΩ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΘΕΤΙ ΠΑΡΑ ΝΑ ΜΠΕΙ ΞΕΝΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΦΤΙΑΞΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΤΡΟΠΟ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις