Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
368 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 368 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

51Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:18 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
Ήρια έγραψε:ΑΑΑΑΑΑ ΕΠΙΣΗΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΠΙΩ ΝΕΡΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΩ!!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!
Ούτε εγώ μπορώ να πιω νερό μετά από ύπνο,ακόμα και όταν ξυπνάω τη νύχτα. Έχει τύχει να έχω πιεί τα άντερά μου σε μπύρες, να έχω πέσει για ύπνο τύφλα, και να ξυπνάω ξημερώματα έχοντας λυσσάξει στη δίψα, αλλά δεν μπορώ να πιώ νερό με τίποτα (και αναγκάστηκα να ανοίξω άλλη μια μπύρα που είχα στο ψυγείο)...Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 4872 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 4872
Φοιτήτρια ήμουν, μη νομίσει καμιά ότι σηκώνομαι με τα μωρά και τα τσούζω νυχτιάτικα... (όχι ότι δεν μου έρχεται ωρες-ωρες με τον νυχτόβιο τύπο που έχω για γιό...)
Laughing Laughing απιστευτες!
εγω παλι δεν πινω νερο κ παντα εχω διπλα μου στο κομοδινο κ χαρτοπετσετα απαραιτητη η δε τσαντα μου ειναι γεματη απο χαρτομαντηλα κ χαρτοπετεσετες οπως επειδης κ τα σακακια,μπουφαν κλπ Rolling Eyes

52Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:39 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
το καλοκαίρι όση ζέστη και να κάνει σκεπάζομαι με τη γωνία του σεντονιού ακριβώς όπως ο Παπαγιαννόπουλος στο "Τζένη-Τζένη" γιατί αλλιώς νιώθω ανασφάλεια Rolling Eyes,

εισαι το αλλο μου μισο!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
κι εγω το κανω αυτο και ο αντρας μου με κοροιδευει και λεει "πολυ κρυο ε?" Mad επισης μου ειχε κολλησει σε καποια φαση που ειχαμε συχνα πυκνα σεισμους να μην γδυνομαστε τελειως στο σεξ γιατι αμα γκρεμιζοταν το σπιτι θα ηταν ντροπη να μας βρουν τα σωστικα συνεργεια τσιτσιδι... Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 966307
εχω κι εγω κολλημα με την οδοντοκρεμα και δε μπορω να πιω και να φαω τιποτα το πρωι μολις ξυπνησω!
και να μην ξεχασω το οτι θελω η κουζινα να αστραφτει πριν πεσω για υπνο το βραδυ!!!
εχω κι αλλα,θα επανελθω!!!!!!!!!

53Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:54 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
επισης μου ειχε κολλησει σε καποια φαση που ειχαμε συχνα πυκνα σεισμους να μην γδυνομαστε τελειως στο σεξ γιατι αμα γκρεμιζοταν το σπιτι θα ηταν ντροπη να μας βρουν τα σωστικα συνεργεια τσιτσιδι...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing δες μυαλο το ευακι Razz

54Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:04 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
annaki έγραψε:επισης μου ειχε κολλησει σε καποια φαση που ειχαμε συχνα πυκνα σεισμους να μην γδυνομαστε τελειως στο σεξ γιατι αμα γκρεμιζοταν το σπιτι θα ηταν ντροπη να μας βρουν τα σωστικα συνεργεια τσιτσιδι...

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing δες μυαλο το ευακι Razz

να τονισω βεβαια οτι δε με πειραζε να γινει σεισμος οσο εκανα μπανιο αλλα μονο οσο εκανα σεξ!!!!!!!δε θελω να νομισει καμια οτι δεν εκανα μπανιο δηλαδη Razz Razz Razz Razz
να συμπληρωσω οτι εχω κι εγω εμμονη με τα ντουλαπια και δε θελω να απλωνει κανεις αλλος ρουχα σπιτι μου γιατι τα θελω σε συγκεκριμενη θεση,τα εσωρουχα απο τη μεσα πλευρα να μη φαινονται στα απεναντι μπαλκονια!!!
και φοραω παντα κορμακι φανελακι γιατι κρυωνει η μεση μου με τα κανονικα φανελακια!!! Laughing
θα σκεφτω και θα επανελθω!

55Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:06 am

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΒΕΡΕΣ.ΠΩΣ ΜΑΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ????

ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΖΩ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΣΣΑ ΣΚΟΤΑΔΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΣΗΧΙΑ. ΔΕΝ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΙΖΩ ΠΛΑΤΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ).ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΚΑΛΤΣΕΣ ΠΟΤΕ!!!
ΘΕΛΩ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΜΕΣΟΠΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΕΣ.
ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΣΕ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 215994
ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΙΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ. ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ. ΧΛΩΡΙΝΙΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙΣ ΛΕΚΑΝΕΣ, ΤΙΣ ΜΠΑΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΕΡΟΧΥΤΗ.(ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΧΛΩΡΙΝΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ). ΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΦΕ, ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΙΑΜΙΣΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 5 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ. ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΩΝ ΑΥΤΩΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΜΠΡΕΛΟΚ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ.ΚΑΙ ΓΩ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ.ΝΙΩΘΩ ΜΙΣΗ.

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΕΕΕΕΕ??? ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ.

ΕΙΜΑΙ Η ΠΑΡΑΞΕΝΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ!!! Embarassed Embarassed Embarassed

56Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:14 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:φοραω παντα κορμακι φανελακι γιατι κρυωνει η μεση μου με τα κανονικα φανελακια

Σοβρακοφανέλα;;;;;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

57Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:15 am

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΙΜΑΙ Η ΠΑΡΑΞΕΝΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ!!!
οι περισσοτερες ετσι ειμαστε οπως διαβασες οποτε Be cool Wink

58Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:20 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marianna έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ. ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΟΒΕΡΕΣ.ΠΩΣ ΜΑΣ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ????

ΛΟΙΠΟΝ ΑΡΧΙΖΩ: ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΙΣΣΑ ΣΚΟΤΑΔΙ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΠΟΛΥΤΗ ΥΣΗΧΙΑ. ΔΕΝ ΑΠΟΧΩΡΙΖΟΜΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΙΖΩ ΠΛΑΤΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ (ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ).ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΜΕ ΚΑΛΤΣΕΣ ΠΟΤΕ!!!
ΘΕΛΩ ΠΑΝΤΑ ΟΙ ΜΕΣΟΠΟΡΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΚΛΕΙΔΩΜΕΝΕΣ.
ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΣΕ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΙ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 215994
ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΙΣ ΜΥΡΩΔΙΕΣ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΣΤΑΣΙΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΚΥΝΗΓΑΩ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΥΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥ. ΠΛΕΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ. ΧΛΩΡΙΝΙΑΖΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΙΣ ΛΕΚΑΝΕΣ, ΤΙΣ ΜΠΑΝΙΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΝΕΡΟΧΥΤΗ.(ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΩ ΠΕΡΙΠΟΥ 4 ΧΛΩΡΙΝΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ). ΒΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΕ ΟΤΙ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΟΥΝ. ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΑΝ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΕΤΕ ΚΑΦΕ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΦΕ, ΕΓΩ ΘΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΙΑΜΙΣΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΩ, ΑΛΛΙΩΣ ΑΝ ΠΕΡΑΣΟΥΝ 5 ΛΕΠΤΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΓΩ. ΠΑΝΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΔΙΑ ΤΩΝ ΑΥΤΩΚΙΝΗΤΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΤΟ ΜΠΡΕΛΟΚ ΠΟΥ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΠΟΤΕ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. ΕΠΙΣΗΣ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΤΣΑΝΤΑ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΣ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΡΕΙΑΣΤΟΥΝ.ΚΑΙ ΓΩ ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΒΓΑΖΩ ΤΗΝ ΒΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΤΕ.ΝΙΩΘΩ ΜΙΣΗ.

ΣΑΣ ΖΑΛΙΣΑ ΕΕΕΕΕ??? ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΧΩ ΚΙ ΑΛΛΕΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΤΩΡΑ.

ΕΙΜΑΙ Η ΠΑΡΑΞΕΝΙΑ ΠΡΟΣΩΠΟΠΟΙΗΜΕΝΗ!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Mαριαννα μου και εγω εχω πολλα κοινα με εσενα . Δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθω ποτε αν δεν εχει απολυτο σκοταδι και απολυτη ησυχια στο δωματιο. Θελω παντα το δικο μου μαξιλαρι και φυσικα εννοειτε οτι καθε μερα καθαριζω το μπανιο με χλωρινη και καθε μερα σκουπιζω το σπιτι. Αμα στρωσω τα χαλια δεν αφηνω κανενα να μπει μεσα στο σπιτι με τα παπουτσια ουτε καν τα παιδια. Τα μονα κοσμηματα που φοραει και δεν υπαρχει ποτε περιπτωση να βγαλω απο πανω μου ειναι η βερα μου , ενα δαχτυλιδη που μου πηρε πριν 1,5 χρονο ο αντρας μου , ενα βραχιολι της μακαριτισσας της μανας μου και τον σταυρο και την βερα της που τα φοραω στον λαιμο μου. Δεν πινω ποτε ζεστο νερο και χειμωνα καλοκαιρι πινω παντα παγωμενο . Προτιμω να τρωω παγωτα το χειμωνα παρα το καλοκαιρι. Επισης δεν μου αρεσει να εχω τιποτα πανω στο κεφαλι μου , μονο το κλαμερ και αυτο με τα χιλια ζορια γιατι με εκνευριζουν τα μαλλια μου να πεφτουν μεσα στα ματια μου. Ειμαι ως ενα σημειο υστερικη με την καθαριοτητα του σπιτιου σε σημειο που 2 φορες την εβδομαδα κανω μια γενικη το σπιτι. Το ξερω ειμαι ανωμαλη Razz Razz Razz Razz Razz

59Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:25 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:φοραω παντα κορμακι φανελακι γιατι κρυωνει η μεση μου με τα κανονικα φανελακια

Σοβρακοφανέλα;;;;;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

πες το κι ετσι!!!σαν αυτο που φορανε τα μωρα,με κουμπακια απο κατω!
αρκει να μη κρυωνω!!! Razz

60Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 11:50 am

maria2010

maria2010
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλά οι περισσοτερες απο εσας που εχετε τετοια παραξενιά με την καθαριότητα και την τακτοποίηση όλη μέρα δουλειές πρεπει να κανετε για να ειναι όλα πεντακαθαρα και παντα στη θεση τους, ειδικά εφοσον έχετε και παιδιά!!
Γενικα δεν εχω παραξενιές. Η μοναδικη που μπορω να σκεφτω ειναι ότι δεν αφήνω τον αντρα μου να με φιλήσει αν έχει φάει κάτι γλυκό. Προτιμώ να έχει φάει σκόρδο παρά γλυκό!!

61Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 12:18 pm

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Rinoula έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:ακόμα και αφού έχω πλύνει τα πιάτα,πάω στο μπάνιο να τα πλύνω!
Γι'αυτό το σκοπό έχω σαπούνι χεριών στην κουζίνα!
Άλλο που θυμήθηκα είναι ότι δεν πίνω νερό από τη βρύση του μπάνιου, μόνο της κουζίνας.
α!!εγώ πίνω μόνο εμφιαλωμένο νερό...αν πιω της βρύσης σε καμμιά επίσκεψη δεν ξεδιψάω...

62Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 12:29 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νερο απο μπρικι δε μπορω να πιω γιατι εχει γευση "μεταλλιλας"(δικο μου κουσουρι δικη μου επινοηση και η λεξη!!!!!!) Razz
δε πινω ΠΟΤΕ αλκοολ και δε τρωω γλυκα παρα μονο αν ειναι φουλ σοκολατα!!!
και τρελαινομαι αν πινει ο αντρας μου απο τον καφε μου!ακομη κι αν πιει 1 γουλιτσα ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!

63Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 12:33 pm

marianna

marianna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε: Δεν πινω ποτε ζεστο νερο και χειμωνα καλοκαιρι πινω παντα παγωμενο . Επισης δεν μου αρεσει να εχω τιποτα πανω στο κεφαλι μου , μονο το κλαμερ και αυτο με τα χιλια ζορια γιατι με εκνευριζουν τα μαλλια μου να πεφτουν μεσα στα ματια μου. Ειμαι ως ενα σημειο υστερικη με την καθαριοτητα του σπιτιου σε σημειο που 2 φορες την εβδομαδα κανω μια γενικη το σπιτι.

ΑΧ ΦΑΙΗ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ. ΚΑΙ ΓΩ ΜΕ ΤΑ ΜΑΛΙΑ ΕΧΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΤΑ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ!!!

64Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 12:41 pm

*fifitsa*

*fifitsa*
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλα πολυ γελιο...
λοιπον αλλο που θυμηθηκα ειναι πως στην μπουγαδα δεν απλωνω ποτε μα ποτε στο ιδιο ρουχο διαφορετικο χρωμα στα μανταλακια... ενα ρουχο δυο ιδια μανταλακια! κ φυσικα ολα τα ρουχα απλωμενα με σειρα κ παντα τα εσωρουχα απο μεσα να τα βλεπω μονο εγω!
με τα χαλια φυσικα οταν στρωσω κανεις μα κανεις δεν μπαινει μεσα στο σπιτι με παππουτσια...
θελω απολυτη ησυχια κ εγω για να κοιμηθω κ να με ακουμπαει εστω κ ι=μια ακρουλα απο το σεντονι-κουβερτα κλπ
παντα μα παντα γυρναω πλατη σε οποιον κοιμαμαι αλλιως δεν θα με παρει ο υπνος ποτε...
επισης δεν θελω αγκαλια οταν θελω να κοιμηθω(σε αντιθεση με τον καημενο τον αντρα μου) δεν θελω να με ακουμπαει ουτε καν με τα ποδια του...
δεν μαζευω ποτε τα ρουχα απο την μπουγαδα οπως να ναι..οσο κ αν βιαζομαι παντα τα βαζω στην λεκανη διπλωμενα κ παντα πανω πανω ειναι τα εσωρουχα...
αυτα θυμαμαι για την ωρα..
κοριτσια τα διαβαζω κ γελαω μονη μου αυτα που γραφουμε!
θα επανελθω κ εγω...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:...τρελαινομαι αν πινει ο αντρας μου απο τον καφε μου!ακομη κι αν πιει 1 γουλιτσα ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!

"Αγάπη μου θές καφέ?"
"Όχι"
"Σίγουρα?"
"Σίγουρα."
"Έχω βράσει νερό, έβγαλα και κούπα για σένα, σίγουρα δε θες?"
"Δε θέλω"
"Να βάλω την κούπα στο ντουλάπι?"
"Ναι"
Και πώς γίνεται ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ να πίνει από τον καφέ μου, μετά από μια τέτοια στιχομυθία??? Και δεν πίνουμε τον ίδιο καφέ, εγώ γλυκό-γάλα, αυτός μετριο-χωρίς...
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 438696 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 438696 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 438696

Επίσης, όταν κοιμάμαι, το πρόσωπό μου κοιτάζει από την έξω πλευρά του κρεβατιού. Αλλά μπορώ να κοιμηθώ σε οποιαδήποτε πλευρά του κρεβατιού, δεν έχω συγκεκριμένη.

Δεν αντέχω με τίποτα τα μαλλιά μου μέσα στα μάτια μου, γι'αυτό και δεν κόβω φράντζα ή αφέλειες..Ακόμα και στο γάμο που μου είχε αφήσει ο κομμωτής ένα τσουλούφι να κρέμεται στα αριστερά, όλο το έβαζα πίσω από το αυτί μου..

Δεν αντέχω με τίποτα κοσμήματα στα χέρια μου και τα αυτιά μου μέσα στο σπίτι - ούτε το ρολόι, όταν γύριζα σπίτι από τη μανία μου να το βγάλω από πάνω μου το άφηνα όπου να'ναι.

Έχω καμιά 15αριά ντοσιέ όπου είναι φακελωμένα ΤΑ ΠΑΝΤΑ για μας (πτυχία, μεταφράσεις, ληξιαρχικά, λογαριασμοί, ασφαλιστικά κτλ) - μια φορά είχα ξεχάσει το πιν μιας κάρτας ενώ ήμουν στην τράπεζα, και πήρα τηλ στο σπίτι και είπα "στο πράσινο ντοσιέ, που λέει "τράπεζες" στην αρχή έχω τα χαρτιά με τα πιν, βρες το πιν της "Πειραιώς""
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 875502 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 875502 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 875502

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Δεν αντέχω με τίποτα κοσμήματα στα χέρια μου και τα αυτιά μου μέσα στο σπίτι - ούτε το ρολόι

Αχ κι εγώ.Πάντα τα βγάζω μολις μπω σπίτι.Και συνήθως φοράω 8-9 βραχιόλια στο αριστερό χέρι και στο δεξί τίποτα γιατί με ενοχλούν όταν γραφω ή όταν κουνάω το ποντίκι.

anastazia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
1) ΘΕΛΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ
2)ΣΚΕΠΑΖΟΜΑΙ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ ΣΧΕΔΟΝ ΠΑΝΤΑ ΚΟΙΜΑΜΕ ΜΕ ΚΑΛΤΣΕΣ!
3)ΠΑΡΑΤΗΡΩ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΤΩΝ ΠΟΔΙΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ Κ ΝΑ ΜΕ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ ΑΛΛΟΣ...
4)ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΠΡΑΓΜΜΑΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΟ Η ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΝΤΟΥΛΑΠΙΑ ΜΕΣΑ.
5)ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΙΑΝΩ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΜΟΥ ΚΟΤΣΟ.
6)ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΤΡΩΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΕ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΕΡΙ..ΕΚΤΟΣ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΕΝΑ ΜΟΥ!



ΕΧΩ Κ ΑΛΛΑ ΑΣ ΜΗΝ ΜΕ ΘΑΨΩ ΑΛΛΟ! Twisted Evil

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙΙΙΙ!!!! ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ

1. ΤΡΩΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟ ΠΑΣΤΙΤΣΙΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΟΥΣΑΚΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ, ΑΝΑΠΟΔΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΜΠΕΣΑΜΕΛ.
2. ΣΤΟ ΚΛΑΜΠ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΒΓΑΖΩ ΟΛΑ ΤΑ ΤΥΡΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΝΩ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΩΩ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΑΛΙΜΟΝΟ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΠΕΤΑΞΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΑ ΦΑΕΙ.
3. ΔΕΝ ΠΑΤΑΩ ΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΔΙΑΧΩΡΙΣΤΙΚΕΣ ΓΡΑΜΜΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΑΚΕΣ!
4. ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΠΑΝΤΑ ΞΥΠΟΛΗΤΗ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΣΠΙΤΙΑ. ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΧΤΩ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΠΑΝΤΟΦΛΕΣ ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ. ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΔΙΑΚΟΠΕΣ. ΑΝ ΦΟΡΕΣΩ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΘΙΣΩ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΨΑΧΝΩ ΜΕΤΑ
5. ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΕΛΕΕΙΝΑ ΝΑ ΦΤΙΑΧΝΩ ΒΑΛΙΤΖΕΣ- ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΕΙΣΜΑΤΙΚΑ ΛΕΩ ΒΑΛΙΤΖΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΒΑΛΙΤΣΑ, ΑΠΟ ΤΟ ΙΤΑΛΙΚΟ VALIGGIA- ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΤΙΑΧΝΩ ΠΑΝΤΑ 5 ΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΩ ΓΙΑ ΤΑΞΙΔΙ
6. ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΗ ΤΗ ΝΤΟΥΛΑΠΑ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΔΕ ΦΟΡΕΣΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΩ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΑΩ, ΘΑ ΣΚΑΣΩ!
7.ΟΤΑΝ ΔΙΑΒΑΖΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟ/ΒΙΒΛΙΟ/ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΔΕ ΘΕΛΩ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ.
8.ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΟ ΝΕΡΟΧΥΤΗ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΓΕΜΙΣΕΙ Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ
9.ΘΕΛΩ ΤΑ ΣΕΝΤΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΣΕΤ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΠΛΩΜΑΤΩΘΗΚΗ-Η ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΑΙΡΙΑΖΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΤΟΙΧΟΥ.
10.ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΓΥΡΝΩΝΤΑΣ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΜΑΞΙΛΑΡΙ - ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΓΡΑΨΙΜΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ
11. ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΚΟ. ΤΑ ΤΕΤΡΑΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΒΙΒΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΜΟΥΤΖΟΥΡΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΣΑΛΑΚΩΜΑ. ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΣΑΛΑΚΩΣΕΙ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΝ ΕΦΑΓΑ. ΕΠΙΣΗΣ ΓΡΑΦΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΤΥΛΟ PILOT ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ, ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΓΡΑΦΩ.
12.ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕΡΒΙΡΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΜΟΥ
13. ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙ ΤΡΩΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΠΙΕΖΟΥΝ ΝΑ ΦΑΩ ΟΙ ΘΕΙΑΔΕΣ ΣΕ ΤΡΕΠΕΖΩΜΑΤΑ.
14. ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ (ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΩΣ) ΚΑΘΟΜΑΙ 20 ΛΕΠΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΝΕΡΟ ΠΟΥ ΖΕΜΑΤΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΧΑΛΑΡΩΝΩ. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ.
15.ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΓΡΑΤΖΟΥΝΑΕΙ ΤΑ ΤΗΓΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΕΣΤΙΑ. ΤΟΥ ΕΧΩ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΕΙ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΕΙ!
16.ΔΕΝ ΠΑΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΩ ΓΥΑΛΙΑ ΗΛΙΟΥ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΛΑΣΤΙΧΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΑΚΟΜΑ ΚΙ ΑΝ ΦΟΡΑΩ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΓΑΜΟ -Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΛΕΕΙ ΒΛΑXΑ-ΧΙΧΙΧΙΧΙ

ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ!!! ΕΧΕΤΕ ΠΟΛΛΗ ΠΛΑΚΑ ΟΛΕΣ!!!
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 215994 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 215994 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 215994 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 215994



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Maya στις Τρι Νοε 09, 2010 1:06 am, 1 φορά

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχω ενα ακομα και καυσωνα να εχει κατω κατω οι πατουσες μεχρι λιγο κατω απο τα γονατα θα εχουν σεντονι θα ειμαι σκεπασμενη, δεν θελω καποιο εντομο η κατσαριδα να αγγιξει τα ποδια μου οσο κοιμαμαι λες και αμα ερθει δεν θα με αγγιξει αλλου, πολυ κολημα Razz Razz αντε οντως εχω και μια εντελως παραξενια ομως

annaki

annaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια γελαω μονη σαν χαζο Laughing Laughing
απολαυστικες!

selini-giorgos

selini-giorgos
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λοιπον ο καφες μου πινεται κι εμενα παντα με κουταλι διαφορετικα δεν τον πινω κι ευχαριστω τους φιλους,συγγενεις κτλ που μου φερνουν καφε με κουταλι.
Το νερο το πινω μονο αν ειναι παγωμενο αλλιως δεν ξεδιψαω.
Οταν κοιμαμαι θελω να αγκαλιαζω μαξιλαρι και να κοιταω προς την εξω μερια.
Οταν φοραω καλτσες μεσα στο σπιτι χωρις παντοφλες συνηθως θελω να μην εχει νερα στο μπανιο γιατι μου την δινει οταν βρεχονται.
Τξ κρωι θελω κρωτα να σηκωθω και μετα να ανοιξει το παντζουρι και οχι πριν σηκωθω...
Θα επανελθω αν θυμηθω κατι αλλο.

xrysa7

xrysa7
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
loipon,katalava oti exo polla koysoyria mazi sas!!!simera poy ekana tis ntoylapes katalava oti exo ena themataki oi kremastres na koitane panta deksia!!!thn tv thn thelo anoixth otan koimamai kai an kleisei ksypnao!!!thelo na me xaideyoyne gia na koimitho(pantoy den exo problima kai ayto to ematha kai sthn kori moy)den mporo na koimamai moni moy thelo aparetita kapoion sto krevati moy an leiepei oantras moy perno thn kori moy(kako ayto giati tha synithisi i mikri kai prepei na to kopso)!!thelo ta potiria sto ntoylapi na einai ana eksades den mporo anakatemena moy ti dinei!!!kai ta piata !!!tha thimitho kai alla!!!otan tha faei o antras moy panta tha fao mia mpoykia apo to piato toy kai as min peinao kai ekeinos panta tha neyriasei!!!aa ayto me ta sentonia to exo kai ego den thelo na koyne pano sto krevati pragmata idika tis valitses poyis paratame opoy na nai(to kanei o syzigos)kai meta allazo sentonia!!! ttha thimitho kai alla!!!

73Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:29 pm

xristinoula

xristinoula
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εγω νομιζω ειμαι πολυ βολικος ανθρωπος... εχω ελαχιστα κουσουρια (τα οποια δεν ενοχλουν και κανεναν)
1.αποστηθιζω για καποια δευτ/πτα τις πινακιδες απο τα αμαξια.
2. οταν καθομαι στην τουαλετα διαβαζω τις ετικετες απο σαμπουαν κλπ.
3. δεν μου αρεσει να αγγιζουν τα μαλλια και το προσωπο μου.
4. δεν θελω αμεσως μετα το φαγητο να πλενω τα πιατα (και με εκνευριζουν οσες το κανουν - πριν καταπιουν την τελευταια μπουκια καλα καλα)
5.δεν θελω με τιποτα να μου παιρνουν την τελευταια μπουκια.
6.η ταξη στα στην ντουλαπα, στα συρταρια και στα ντουλαπια, μου προκαλει αγχος.
7. σιχαινομαι οταν βλεπω γοβες με φορμες (αισχος- αλλα το εχω δει)
8.δεν μου αρεσει η μουσικη να ειναι πολυ δυνατα .(ειτε σπιτι, ειτε εξω)
9. μετραω και γω σκαλια, πλακακια , καγκελα κλπ.
10. στην τουαλετα ξοδευω παρα πολυ χαρτι υγειας (ο αντρας μου φωναζει- και με εκνευριζει )
αυτα μου ερχονται τωρα.... νομιζω ειναι πολυ light αυτα εεε?

74Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:33 pm

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι να γραψω?με καλυψατε ολες!!!!!!!!! για τα σεντονια τις ντουλαπες τα καδρα(αν δω στραβο καδρο και σε ξενο σπιτι παω και το ισιωνω)χαχαχα α και το βραδυ διπλα στο κρεβατι οι παντοφλες στοιχισμενες οχι απο δω και απο κει και το ιδιο κανει και η κορη μου! Very Happy

75Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 3 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 07, 2010 10:34 pm

ευουλα

ευουλα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
xristinoula έγραψε:εγω νομιζω ειμαι πολυ βολικος ανθρωπος... εχω ελαχιστα κουσουρια (τα οποια δεν ενοχλουν και κανεναν)
1.αποστηθιζω για καποια δευτ/πτα τις πινακιδες απο τα αμαξια.
2. οταν καθομαι στην τουαλετα διαβαζω τις ετικετες απο σαμπουαν κλπ.
3. δεν μου αρεσει να αγγιζουν τα μαλλια και το προσωπο μου.
4. δεν θελω αμεσως μετα το φαγητο να πλενω τα πιατα (και με εκνευριζουν οσες το κανουν - πριν καταπιουν την τελευταια μπουκια καλα καλα)
5.δεν θελω με τιποτα να μου παιρνουν την τελευταια μπουκια.
6.η ταξη στα στην ντουλαπα, στα συρταρια και στα ντουλαπια, μου προκαλει αγχος.
7. σιχαινομαι οταν βλεπω γοβες με φορμες (αισχος- αλλα το εχω δει)
8.δεν μου αρεσει η μουσικη να ειναι πολυ δυνατα .(ειτε σπιτι, ειτε εξω)
9. μετραω και γω σκαλια, πλακακια , καγκελα κλπ.
10. στην τουαλετα ξοδευω παρα πολυ χαρτι υγειας (ο αντρας μου φωναζει- και με εκνευριζει )
αυτα μου ερχονται τωρα.... νομιζω ειναι πολυ light αυτα εεε?
αυτο με τις πινακιδες το χω και γω!τι κολλημα ειναι κι αυτο?χαχαχα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις