Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
364 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 364 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

151Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 10:32 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Βασικά νόμιζα ότι εγώ είμαι η παράξενη αλλά με αυτό το θέμα είδα ότι όλες μας λίγο πολύ είμαστε ντιπ για ντιπ...

Δεν εννοείς κι εμένα έτσι;;;Cool

tatijana έγραψε:Καμια φορα οταν παω για πιπι κατουραω γρηγορα γιατι πιστευω οτι εχει τυπου καλικατζαρακια κατω στο νερο και τα τσισα νομιζω οτι ειναι ενα ειδος "ασανσερ" που θα τους ανεβασει γρηγορα και θα μου κανουν κακο.....
affraid affraid affraid
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 522194 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 522194 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 522194 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 966307

152Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 12:11 pm

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δε μου αρεσουν οι μονοι αριθμοι
αν σκεφτω κατι κακο,χτυπαω 3 φορες καπου το χερι μου,οπουδηποτε..
αν με ξυπνησουν με γκρινια μου καταστρεφουν τη διαθεση μεχρι την αλλη μερα που θα ξαναξυπνησω-ευχομαι καλα..
αν δεν πλυνω δοντια,δεν κανω την προσευχη μου,δεν κλειδωσω ολο το σπιτι δεν μπορω ν κοιμηθω..
πριν το σξ κανω μπανιο
μετα το σξ κανω μπανιο
καθε βραδυ κανω μπανιο βασικα κανω μπανιο παντα πριν ξαπλωσω στο κρεββατι
δεν λεω ποτε "ειμαι ευτυχισμενη",ισως μετα αλλα ποτε τη δεδομενη στιγμη
δεν καθομαι στη λεκανη εκτος σπιτιου,για να μην πω κ εντος κ με πειτε ψυχανωμαλλο!
δεν θελω να καθονται στο κρεββατι μου
δεν θελω να βλεπω ταινιες που δειχνουν βιασμους,βασανιστηρια,κακοποιηση ζωων γινομαι εξαλλη,επιθετικη..
δεν θελω να με πιεζουν να φαω κατι που δε μ αρεσει,το ιδιο ισχυει κ για το παιδι μου
χειμωνα καλοκαιρι θελω να σκεπαζομαι,χρειαζομαι 2 μαξιλαρια-1 για το κεφαλι μου και 1 για να το πααιρνω αγκαλια αλλιως δεν μπορω να κοιμηθω..κοιμαμαι στο πλαι και με τα εσωρουχα,δεν αντεχω ρουχα πανω μου ακομη κ το χειμωνα
δεν αντεχω τα ζιβαγγο,πνιγομαι
δεν θελω να αγγιζουν τις φλεβες μου
δεν θελω να ακουω γκρινια

θα γινω καλα γιατρε μου?? Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 534787

153Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 12:13 pm

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="tatijana"]Καμια φορα οταν παω για πιπι κατουραω γρηγορα γιατι πιστευω οτι εχει τυπου καλικατζαρακια κατω στο νερο και τα τσισα νομιζω οτι ειναι ενα ειδος "ασανσερ" που θα τους ανεβασει γρηγορα και θα μου κανουν κακο..... 94.gif[/img][/quote]

το ειχα κ εγω αλλα το ξεπερασα..

154Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 12:25 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marizakismom έγραψε:δε μου αρεσουν οι μονοι αριθμοι
Shocked Shocked Shocked εμένα δε μου αρέσουν οι ζυγοί, με έπιασαν οι πόνοι στον πρώτο μου γιο στις 24 Ιουλίου και παρακαλούσα να γεννήσω την επόμενη!!

marizakismom έγραψε:δεν καθομαι στη λεκανη εκτος σπιτιου,για να μην πω κ εντος κ με πειτε ψυχανωμαλλο!
νομίζω είναι θέμα υγιεινης, οι μαμάδες μας έτσι μας έμαθαν, ε??

marizakismom έγραψε:δεν θελω να βλεπω ταινιες που δειχνουν βιασμους,βασανιστηρια,κακοποιηση ζωων γινομαι εξαλλη,επιθετικη..
ούτε εγώ, με τίποτα...

marizakismom έγραψε:χειμωνα καλοκαιρι θελω να σκεπαζομαι,χρειαζομαι 2 μαξιλαρια-1 για το κεφαλι μου και 1 για να το πααιρνω αγκαλια αλλιως δεν μπορω να κοιμηθω..
αυτό με τα μαξιλάρια το έχω κι εγώ... και 3 μαξιλάρια μπορώ να πάρω...

155Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 12:30 pm

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eνταξει δεν ειμαι η μονη δλδ στην τουαλετα... εγω κυκλοφορω και με το βρακι μεσα στο σπιτι μου εκτος οτι κοιμαμαι με τα εσωρουχα κι εγω και το καλοκαιρι μονο με το βρακι..εχω δυο μαξιλαρια στα ποδια βαζω αναμεσα ενα κουκλι που εχω και επισης το καλοκαιρι σκεπαζομαι κι εγω με σεντονακι...κυκλοφορω παντα ξυπολυτη....

156Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 4:36 pm

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
θυμηθηκα κι αλλα..εχω ρουχα,αρωματα,αξεσουαρ,κοσμηματα τα οποια δεν φοραω γιατι μου φερνουν γρουσουζια Embarassed Rolling Eyes
δεν μπορω να βλεπω πραγματα στο πατωμα,τα μαζευω..καποτε εκανα παρεα με μια κοπελα ακαταστατη,εμπαινα στο δωματιο της και εψχνα να βρω που θα πατησω,κι οποτε πηγαινα της μαζευα τα πραγματα απο το πατωμα Laughing
μολις τελειωσω το μπανιο μου κλεινω τα πωματα σε ολα τα μπουκαλια..
οταν κοιμαμαι θελω το φως της τηλεορασης αλλα καθολου φωνη,ο παραμικρος θορυβος ειναι ικανος να με κρατησει ξυπνια..
στο αυτοκινητο μου θελω να ακουω τη δικη μου μουσικη και τσατιζομαι απιστευτα οταν κακομεταχειριζονται τα cd μου..
επισης σεληνιαζομαι οταν μιλαω σε καποιον και με γραφει,παταει πανω στην φωνη μου η δεν με προσεχει με αποτελεσμα να χρειαζεται να λεω το ιδιο πραγμα 2 και 3 φορες..
εχω κι αλλαααα..κι αρχιζω να αναρωτιεμαι ποσο υπομονετικος ειναι ο αντρας μου,τελικα παντρευτηκε τον θηλυκο γκρινιαρη Shocked φιου!!!παλι καλα που βρηκα και παντρευτηκα Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 328109 Laughing Laughing Laughing

157Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Σαβ Νοε 20, 2010 11:02 pm

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
λοιποοοοοοοοοοοοοοοοον δεν μου αρεσει να τρωω οπουδιποτε αλλου παρα μονο στο τραπεζι ( κρεβατια καναπες κλπ ) δεν θελω να αλαζουν τα πραγματα μου θεση και οποιος κιαν το κανει αυτο ακουει τον εξαψαλμο ακομα και η ιδια μου η μανα οταν μιλαω στο τηλ δεν θελω να μου μιλαει  κανεις αλλος  ουτε να με ρωταει με ποιον μιλας ;; το πρωι αν δεν πιω το γαλα μου δεν λειτουργω ολη την υπολοιπη μερα θελω μια συγκεκριμενη οδοντοκρεμα και αν μου παρει αλλη ο  αντρας μου τρελενομαι και τον στελνω να την επιστρεψει αγοραζω συνεχεια δαχτυλιδακια βραχιολακια αλλα δεν τα φοραω ποτε δαγκωνω συνεχεια τα χειλη μου και τα ξεπετσιαζω εχω μανια με τις ζακετες !!!! εχω πααααααααααρα πολλες και αγοραζω συνεχεια !! νομιζω αυτα φτανουν εεε ;;;

158Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 21, 2010 2:13 pm

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α αυτο με το τηλεφωνο το χω κι εγω!και οταν τρωω θελω να εχω την ησυχια μου και να βλεπω τηλεοραση η να διαβαζω κατι,οτιδηποτε..επισης μισω το να με αγγιζουν στο λεωφορειο η το μετρο(ισως φταιει το οτι δεν χρησιμοποιω συχνα)..και ανατριχιαζω οταν ακουω το κρακ-κρακ στα δαχτυλα κι ειμαι ικανη να κανω εμετο αν ακουσω καποιον αλλον να ξερναει..Α!κι οταν βλεπω καποιον να κλαιει,βουρκωνω ασυναισθητα-το ιδιο κι αν καποιος εχει κοκκινα ερεθισμενα ματια..

159Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 21, 2010 2:16 pm

marizakismom

marizakismom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μα ποτε επιτελους θα με ανακηρυξετε ΣΤΑΡ ΣΤΡΑΒΟΞΥΛΛΟ?? queen Laughing Laughing Laughing Laughing

160Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 21, 2010 4:55 pm

Lia


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Nena έγραψε:

Δεν μπορώ να πιω καφέ αν δεν έχει μέσα και το κουταλάκι... Μπορεί να κοντεύω να βγάλω το μάτι μου έτσι αλλά το κουταλάκι δεν το βγάζω...




Απίστευτο! Είναι η πρώτη φορά στη ζωή μου που βρίσκω άνθρωπο να έχει αυτό το κόλλημα! Το έχω κι εγώ από μικρή. Δεν μπορούσα να πιω το γάλα μου αν δεν είχε το κουταλάκι μέσα! Ακόμα και τώρα στα 32 μου το ίδιο κάνω πάντα σε όλα τα ροφήματα εκτός άν πίνονται με καλαμάκι.
Μέχρι τα 15 μου ήθελα όταν πήγαινα στην τουαλέτα για πάνω από 1 λεπτό για κακά δηλαδή) έβγαζα πάντα όλα μου τα ρούχα!

161Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Κυρ Νοε 21, 2010 10:54 pm

manoula3

manoula3
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
marizakismom έγραψε:Α!κι οταν βλεπω καποιον να κλαιει,βουρκωνω ασυναισθητα-το ιδιο κι αν καποιος εχει κοκκινα ερεθισμενα ματια..

κ γωωωωωωωωω!!!!!!!επισης με πιανει κ μενα παραπονο οταν βλεπω καποιον να κλαιει κ να τρεμουν τα χειλια του!!απαπαπα δεν το μπορω αυτο,νιωθω λυπη!!γι'αυτο αλλωστε εχω σακατευτει να κλαιω καθε δευτερα με το νησι!!!! Razz Razz Razz Razz οταν εδειξε τον γιωργη να συναντα τη γυναικα του στη σπιναλογκα κ μετα να την αποχαιρεταει...ααααα καλα που να με βλεπατε!!!
κ ελεγα οχι παλι ρε γαμωτο!!θολωνουν κ τα ματια μου μωρε!!!χαχαχα!!! Razz

το ιδιο παθαινω κ με τα παιδια μου κ ολο με τουμπαρουν!!τα μαλωνω καμια φορα κ ετσι κ αρχιζουν να τρεμουν τα χειλακια κ τα πιανει παραπονο,τα παιρνω αγκαλια κ τα φιλαω για να μην προλαβουν να κλαψουν!!! Sad Crying or Very sad


162Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 7:27 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΤΥΧΑΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΑΝ Κ ΠΑΛΙΟ ΕΙΠΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ!(ΜΠΑΣ Κ ΞΕΧΑΣΤΩ ΚΙΟΛΑΣ!!)
ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ Κ ΝΑΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΗΣ:
1)ΠΛΕΝΩ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ΤΣΙΓΑΡΙΛΑΣ.
2)ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΩ ΞΕΣΚΟΝΙΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!
3)ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ Κ ΑΣ ΕΧΕΙ ΕΞΩ Κ ΜΕΙΟΝ 20!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΟΞΥΓΟΝΟ Κ ΚΑΘΑΡΟΣ ΑΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!
4)ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΞΕΝΟΣ!ΖΗΤΑΩ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΞΩ!
5)ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΥΝΩ ΕΣΤΩ Κ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΘΑ ΡΙΞΩ ΑΜΕΣΩΣ ΧΛΩΡΙΝΗ ΣΤΟΝ ΝΕΡΟΧΥΤΗ Κ ΕΠΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ Κ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ!
6)ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΕΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΩ ΧΛΩΡΙΝΗ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΖΑΝΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!
7)Ο ΝΙΠΤΗΡΑΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΝΑ ΓΥΑΛΙΖΟΥΝ!
CoolΠΡΙΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ!ΑΝ ΣΗΚΩΘΩ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΧΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙ ΠΕΤΑΜΕΝΟ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΙΑ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!
9)ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ Κ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ!
10)ΜΠΑΝΙΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ Κ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ Κ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΡΙΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ!ΕΠΙΣΗΣ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ 1 ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!ΑΚΟΥΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΕ Η ΤΡΙΧΑ!
11)ΘΑ ΦΙΛΗΣΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΑΝ ΒΓΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝ ΒΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!
12)ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΥΒΟ ΚΝΟΡ ΣΕ ΟΤΙ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ!
13)ΘΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΒΙΔΑ ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ!
13)ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ!
14)ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΦΟΥΣΚΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΞΕΝΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΠΕΤΑΝΕ!!
15)ΔΕΝ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΒΕΝΖΙΝΗ!
16)ΑΝ ΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΚΤΛ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΑΙ!!
17)ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΠΙΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!
18)ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΙΛΑΝΕ ΖΟΥΛΑΝΕ ΜΩΡΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΩ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!ΓΙΑΤΙ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!
19)ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ Κ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΜΑΣ!ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ Η ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ΜΟΥ Η ΜΕ ΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΟ ΡΙΧΤΑΡΙ ΠΟΥ ΣΤΡΩΝΕΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!
20)ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!
ΑΝ ΘΥΜΗΘΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ Razz Razz !!
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ Υ Σ Τ Έ Ρ Ο[/color] ΛΕΤΕ Embarassed Embarassed Embarassed ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

163Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 7:38 am

ΔώραΝι25

ΔώραΝι25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
θα συμφωνήσω με την Ναταλι-Μαρία στο 2,3,6,7,10,13,14,17,18,19,20
συν ότι αν δεν φοράω και γω κάλτσες πριν κοιμηθώ τρελένομαιαιαιαι!!!


164Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 9:15 am

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koritsia an kai to thema to eida tora tha sas grapsokapoies apo tis sinithies mou.kai ego den mporo na pio sokolata oxi kafe giati den pino an den exei koutalaki.thelo to polo tou mpaniou na ksetiligete apo tin ekso plevra.koimomouna pada me kaltses mexri pou gnorisa ton adra mou kai den dexotan na mou zestanei ta podia mou an den tis evgaza.den thelo na mou pernoun apo to piato mou tipota an den teleioso kai as ksero oti den tha ta fao. den thelo na erxomai se epafi kathe eidous me ntomata kai frouta giati ta sixainomai kai an o adras mou piasei kati apo afta stin kouzina prepei na ta katharisei poli kala kai monos tou.kano kai ego mpanio pada meta to sex oti ora kai na einai oso kourasmeni kai na eimai.koimame pada apo tin plevra pou vlepei porta.den mporo na koimitho agalia me kanenan.den thelo na me xaidevoune giati den mporo na koimitho.pada kskinao toulaxiston misi ora pio noris apo oti xreiazete gia na pao kapou kai giafto den argo pote.vazo pada tin zoni mou sto amaksi.den mporo na katso akoma kai otan troo kai opou kai na ktso me ta podia kato ta vazo pano stin karekla.koimame mono me malako sxodon aniparkto maksilari den pino pote nero an den teleioso to fagito mou kai polla polla alla. Laughing

165Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 12:03 pm

kerasaki

kerasaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Οι δικές μου παραξενιές είναι σχετικά συνηθισμένες.Δεν μπορώ με τίποτα να πιώ από άλλα ποτήρια.Δεν πίνω νερό από το wc ακόμα και αν είναι ανάγκη.Σιχαίνομαι να αγγίζω νεροχύτες/νυπτήρες και λερωμένα σκεύη μαγειρικής.Δεν πίνω και δεν τρώω σε πλαστικά σκεύη.Νομίζω ότι θα πιάσουν μούχλα στον πάτο τους.Δυσκολεύομαι να κάνω μπάνιο σε αλλες μπανιέρες εκτός του σπιτιού μου,ακόμα και στο εξοχικό στενών φίλων μου.Σιχαίνομαι να πιάσω τη σακούλα των σκουπιδιών Embarassed

166Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 12:59 pm

Mamadaki

Mamadaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Ειμαι καινουργια σχετικα στην παρεα σας και ομολογω οτι αυτη η ενοτητα με εκανε και ενιωσα πολυ πολυ καλα! Smile Δεν ειμαι μονη!!! Υπαρχουν και αλλες σαν και εμενα!!!! Laughing Laughing Laughing
Απο παραξενιες πολλες αλλα τωρα που βλεπω οτι δεν ειμαι μονη μου λεω να μην τις ξαναπω παραξενιες.
Που να αρχισω.....
1) Δεν φοραω ποτε καλτσες στο σπιτι χειμωνα-καλοκαιρι
2) Οταν τοποθετω τα πραγματα του σουπερ μαρκετ στα ντουλαπια και στο ψυγειο η ετικετες κοιτανε παντα μπροστα και εννοειται δεν ειναι αναποδα
3) Οι κουρτινες ειναι παντα τραβηγμενες ΟΛΕΣ και του μπανιου.
4) Δεν θελω να ακουμπανε απο το πιατο μου ΤΙΠΟΤΑ αν δεν τελειωσω.
5) Δεν αντεχω να βλεπω ανθρωπους κυριως που αγαπω πολυ (μαμα-αδερφια...) να κλαινε, λυγιζω σπαω γινομαι κομματια.
6) ΟΛΑ τα πραγματα στο σπιτι μας εχουν πολυ πολυ συγκεκριμενη θεση η οποια δεν αλλαζει εκτος εαν εγω και μονο εγω αποφασισω να την αλλαξω.
7) Δεν μπορω να κοιμηθω αν δεν βλεπω τηλεοραση η αν δεν διαβαζω ενα βιβλιο.
Cool ΚΑΝΕΝΑΣ δεν καθαριζει καλυτερα το σπιτι μου απο εμενα και αν το προχωρησω λιγακι αυτο στο θεμα παιδιου καταλαβαινετε οτι ΜΟΝΟ εγω ξερω ακριβως τι πρεπει να κανω για το οτιδηποτε αφορα το παιδι μου. Ολιγον ψυχασθενικο και το δουλευω γιατι ειναι πολυ πολυ αδικο για τον μπαμπα του και νιωθω οτι το καταπιεζω το μικρουλι μου αρκετες φορες....
9) Αν εχω αλλαξει σεντονια δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθω χωρις να κανω μπανιο. Ισχυει φυσικα και για τον αντρα μου και το παιδι μου.
10) Αν γυρισω απο βραδινη εξοδο και εχουν μυρισει τα μαλια μου τσιγαριλα δεν ξαπλωνω στα σεντονια αν δεν κανω μπανιο.
11) Τις λιγες φορες που το βραδυ κοιμαμαι χωρις να εχουν πλυθει πιατα στην κουζινα το πρωι δεν υπαρχει περιπτωση να φτιαξω καφε και πρωινο αν δεν τακτοποιηθει εντελως η κουζινα. Αλλιως η μερα δεν ξεκινα.
12) Στο αυτοκινητο οταν οδηγα ο αντρας μου καθομαι παντα με την τσαντα στα ποδια μου. Τον εκνευριζει απιστευτα και με κοροιδευει οτι ειμαι σαν γιαγια αλλα δεν μπορω να την ακουμπησω πουθενα αλλου. Μην ρωτησετε γιατι δεν ξερω...

καλα σιγουρα θα θυμηθω και αλλα, αυτα ηταν τα πρωτα ευκολα που δεν ηθελαν πολυ σκεψη. Laughing

167Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 1:09 pm

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Mamadaki έγραψε:Ειμαι καινουργια σχετικα στην παρεα σας και ομολογω οτι αυτη η ενοτητα με εκανε και ενιωσα πολυ πολυ καλα! Smile Δεν ειμαι μονη!!! Υπαρχουν και αλλες σαν και εμενα!!!! Laughing Laughing Laughing
Απο παραξενιες πολλες αλλα τωρα που βλεπω οτι δεν ειμαι μονη μου λεω να μην τις ξαναπω παραξενιες.
Που να αρχισω.....
1) Δεν φοραω ποτε καλτσες στο σπιτι χειμωνα-καλοκαιρι
2) Οταν τοποθετω τα πραγματα του σουπερ μαρκετ στα ντουλαπια και στο ψυγειο η ετικετες κοιτανε παντα μπροστα και εννοειται δεν ειναι αναποδα
3) Οι κουρτινες ειναι παντα τραβηγμενες ΟΛΕΣ και του μπανιου.
4) Δεν θελω να ακουμπανε απο το πιατο μου ΤΙΠΟΤΑ αν δεν τελειωσω.
5) Δεν αντεχω να βλεπω ανθρωπους κυριως που αγαπω πολυ (μαμα-αδερφια...) να κλαινε, λυγιζω σπαω γινομαι κομματια.
6) ΟΛΑ τα πραγματα στο σπιτι μας εχουν πολυ πολυ συγκεκριμενη θεση η οποια δεν αλλαζει εκτος εαν εγω και μονο εγω αποφασισω να την αλλαξω.
7) Δεν μπορω να κοιμηθω αν δεν βλεπω τηλεοραση η αν δεν διαβαζω ενα βιβλιο.
Cool ΚΑΝΕΝΑΣ δεν καθαριζει καλυτερα το σπιτι μου απο εμενα και αν το προχωρησω λιγακι αυτο στο θεμα παιδιου καταλαβαινετε οτι ΜΟΝΟ εγω ξερω ακριβως τι πρεπει να κανω για το οτιδηποτε αφορα το παιδι μου. Ολιγον ψυχασθενικο και το δουλευω γιατι ειναι πολυ πολυ αδικο για τον μπαμπα του και νιωθω οτι το καταπιεζω το μικρουλι μου αρκετες φορες....
9) Αν εχω αλλαξει σεντονια δεν υπαρχει περιπτωση να κοιμηθω χωρις να κανω μπανιο. Ισχυει φυσικα και για τον αντρα μου και το παιδι μου.
10) Αν γυρισω απο βραδινη εξοδο και εχουν μυρισει τα μαλια μου τσιγαριλα δεν ξαπλωνω στα σεντονια αν δεν κανω μπανιο.
11) Τις λιγες φορες που το βραδυ κοιμαμαι χωρις να εχουν πλυθει πιατα στην κουζινα το πρωι δεν υπαρχει περιπτωση να φτιαξω καφε και πρωινο αν δεν τακτοποιηθει εντελως η κουζινα. Αλλιως η μερα δεν ξεκινα.
12) Στο αυτοκινητο οταν οδηγα ο αντρας μου καθομαι παντα με την τσαντα στα ποδια μου. Τον εκνευριζει απιστευτα και με κοροιδευει οτι ειμαι σαν γιαγια αλλα δεν μπορω να την ακουμπησω πουθενα αλλου. Μην ρωτησετε γιατι δεν ξερω...

καλα σιγουρα θα θυμηθω και αλλα, αυτα ηταν τα πρωτα ευκολα που δεν ηθελαν πολυkai an den exo kanei tis douleies pou thelo den perno proino pote an den tis teleioso to proi me to pou ksipnao kano douleies kai telika ftano na min troo proino. Laughing
po po telika exo kai alla kai ego den mporo an den travikso oles tis kourtines kai ego den adexo na vlepo kapoion na klaiei

168Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 1:12 pm

Rinoula

Rinoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cassiani έγραψε:vazo pada tin zoni mou sto amaksi
Αυτό δεν είναι παραξενιά, είναι πολύ σωστό! Προσέχουμε για να εχουμε!

169Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 1:13 pm

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΤΥΧΑΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ Κ ΑΝ Κ ΠΑΛΙΟ ΕΙΠΠΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ!(ΜΠΑΣ Κ ΞΕΧΑΣΤΩ ΚΙΟΛΑΣ!!)
ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ Κ ΝΑΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΗΣ:
1)ΠΛΕΝΩ ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΝΙΖΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ ΤΣΙΓΑΡΙΛΑΣ.
2)ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΖΩ ΞΕΣΚΟΝΙΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ!
3)ΑΝΟΙΓΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΑ ΠΑΡΑΘΥΡΑ Κ ΑΣ ΕΧΕΙ ΕΞΩ Κ ΜΕΙΟΝ 20!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΟΞΥΓΟΝΟ Κ ΚΑΘΑΡΟΣ ΑΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ Κ ΘΑ ΣΚΑΣΩ!
4)ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ Κ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Κ ΞΕΝΟΣ!ΖΗΤΑΩ ΕΥΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙ ΕΞΩ!
5)ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΛΥΝΩ ΕΣΤΩ Κ 1 ΠΟΤΗΡΙ ΘΑ ΡΙΞΩ ΑΜΕΣΩΣ ΧΛΩΡΙΝΗ ΣΤΟΝ ΝΕΡΟΧΥΤΗ Κ ΕΠΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ Κ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ!
6)ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΕΣΤΩ Κ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ ΘΑ ΡΙΞΩ ΠΡΙΝ ΚΑΤΣΩ ΧΛΩΡΙΝΗ ΘΑ ΠΑΤΗΣΩ ΚΑΖΑΝΑΚΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΜΟΥ Κ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΤΟ ΙΔΙΟ!
7)Ο ΝΙΠΤΗΡΑΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΜΟΝΙΜΩΣ ΝΑ ΓΥΑΛΙΖΟΥΝ!
CoolΠΡΙΝ ΠΕΣΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ!ΑΝ ΣΗΚΩΘΩ ΤΟ ΠΡΩΙ Κ ΕΧΕΙ ΕΣΤΩ Κ ΕΝΑ ΚΑΛΤΣΑΚΙ ΠΕΤΑΜΕΝΟ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΥΣΤΕΡΙΑ Κ ΟΥΡΛΙΑΖΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ!!
9)ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΠΩΣ ΝΤΟΥΛΑΠΕΣ Κ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΑΥΤΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΕΛΕΙΑ!
10)ΜΠΑΝΙΟ 2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΠΡΩΙ Κ ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΥΠΝΟ Κ ΣΤΑΝΤΑΡ ΠΡΙΝ Κ ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ!ΕΠΙΣΗΣ Κ ΑΠΟ ΤΗΝ 1 ΗΜΕΡΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ!ΑΚΟΥΩ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΠΑΝΙΟ ΜΕ ΠΕΡΙΟΔΟ Κ ΜΟΥ ΣΗΚΩΝΕΤΕ Η ΤΡΙΧΑ!
11)ΘΑ ΦΙΛΗΣΩ ΠΑΝΤΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ Κ ΑΝ ΒΓΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΚΟΜΗ Κ ΑΝ ΒΓΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΩ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ!
12)ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΥΒΟ ΚΝΟΡ ΣΕ ΟΤΙ ΦΑΓΗΤΟ Κ ΝΑ ΚΑΝΩ!
13)ΘΑ ΜΟΥ ΓΥΡΙΣΕΙ Η ΒΙΔΑ ΑΝ ΑΝΟΙΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΝΤΟΥΛΑΠΑΚΙ ΜΟΥ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΤΟΠΕΤΣΕΤΑ!
13)ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΥ ΠΡΙΝ ΚΟΙΜΗΘΩ!
14)ΠΡΟΤΙΜΩ ΝΑ ΣΚΑΣΕΙ Η ΦΟΥΣΚΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΞΕΝΗ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΑΝ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΣΩ!ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΠΕΤΑΝΕ!!
15)ΔΕΝ ΠΑΩ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΝ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΜΕΣΗ ΒΕΝΖΙΝΗ!
16)ΑΝ ΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΕΠΑΘΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΤΙ ΠΕΘΑΝΕ ΑΤΥΧΗΜΑ ΚΤΛ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΩ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!ΑΥΤΟΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΜΑΙ!!
17)ΝΕΥΡΙΑΖΩ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΣΕ ΑΛΛΟ ΣΠΙΙ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ!
18)ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΦΙΛΑΝΕ ΖΟΥΛΑΝΕ ΜΩΡΑΚΙΑ Κ ΤΟ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΝΩ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΑΝΕΙΣ!ΓΙΑΤΙ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ!
19)ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΡΟΥΧΑ ΘΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ Κ ΘΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΡΙΧΤΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΙΑ ΜΑΣ!ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΣΩ Η ΝΑ ΑΚΟΥΜΠΗΣΩ ΜΕ ΤΙΣ ΠΥΤΖΑΜΟΥΛΕΣ ΜΟΥ Η ΜΕ ΤΑ ΚΑΘΑΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΡΟΥΧΑΚΙΑ ΤΟ ΡΙΧΤΑΡΙ ΠΟΥ ΣΤΡΩΝΕΙ ΤΟΝ ΚΩΛΟ ΤΟΥ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!
20)ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΝΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!
ΑΝ ΘΥΜΗΘΩ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ Razz Razz !!
ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ Υ Σ Τ Έ Ρ Ο[/color] ΛΕΤΕ Embarassed Embarassed Embarassed ?ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

με το συμπαθειο αλλα ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!

170Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 1:53 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πωωωω, και νόμιζα ότι δεν θα βρω άλλες παραξενιές... τελικά χρειάζομαι ψυχοθεραπευτή. Ιδου μερικά ακόμα:

Παραξενιά #1476: Το τηλέφωνο ΠΡΕΠΕΙ να χτυπήσει ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2 φορές πριν το σηκώσω αλλά όχι περισσότερες από 5.
Παραξενιά #1477: Με ενοχλούν απίστευτα οι ανορθογραφίες, ακόμα κι όταν βλέπω κείμενα που έχω γράψει εγώ και έχουν τυπογραφικά, συγχίζομαι! Περιττό να πώ πως όταν διορθώνω αναφορές φοιτητων, διορθώνω ΚΑΙ τα ορθογραφικά τους Embarassed
Παραξενιά #1478: Τους αριθμούς τηλεφώνων τους μαθαίνω με συγκεκριμένο τρόπο κι αν μου το πεις με άλλο τρόπο μπορεί να μην το καταλάβω, πχ 694 41 23 4 56 και όχι 69 44 12 34 56... για τέτοιο κόλλημα μιλάμε
Παραξενιά #1479: Κάνω λίστες για τα πάντα, από τα ψώνια (λογικό) μέχρι τις δουλειές που έχω να κάνω μέσα στη βδομάδα (ελαφρώς παρανοϊκό) και τα πράγματα που θα πρέπει να πάρω μαζί μου σε ένα ταξίδι πχ (ντιπ για ντιπ) tongue
Παραξενιά #1480: Τα βιβλία πρέπει να έχουν σελιδοδείκτες, όχι τσακισμένες σελίδες, α πα πα... καμια φορά βάζω και τσιμπιδάκια μαλλιών Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 4872
τζίζους, για δεσιμο ειμαι.....
Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 966307 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 966307 Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 966307

171Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 2:17 pm

Mamadaki

Mamadaki
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αχ αυτο με τις τσακισεις στα βιβλια το εχω και εγω. Με τρελενει!!! Θελω τα βιβλια μου ανεγγιχτα και δεν θελω να τα δανειζω ποτε.
Και τωρα που το σκεφτομαι ΤΙΠΟΤΑ δεν θελω να δανειζω. Οταν το κανω, αναγκαζομαι γιατι δεν εχω τα κοτσια να αρνηθω η κοτα..... Rolling Eyes

172Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Δευ Ιαν 03, 2011 9:28 pm

stella.s

stella.s
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
1)δεν θελω να μου πασπατευουνε το μωρακι μου πολυ πολυ 2)εγω το φροντιζω καλυτερα,κανενας δεν ξερει καλυτερα απο μενα 3)δεν θελω να μου κανουν υποδειξεις,ουτε βεβαια παρατηρησεις 4)εκνευριζομαι με αυτους που λενε συνεχεια ΄΄εγω΄΄ 5)νευριαζω να ακουω τον ηχο της φτερνας σε παντοφλες σλατς σλουτς 6)αυτα τα γλουκ γλουκ με το νερο,τα πλατς πλουτς με το φαγητο καθως κ το χτυπημα του κουταλιου στα δοντια με τρελαινει 7)δεν μ αρεσει να φοραω παντοφλες μεσα στο σπιτι,προτιμω ξυπολητη Coolοταν ξυπαω πρεπει να πιω καφε για να παω τουαλετα 9)χειμωνα καλοκαιρι πινω φραπεδακι 10)καθε βραδυ κανω μπανιο για να χαλαρωσω 11)θελω να κοιμαμαι το βραδυ πρωτα στο σαλονι για 1 2 ωριτσες κ μετα να παω στην κρεβατοκαμαρα να κοιμηθω σαν πουλακι(οσο μπορω τωρα με τον μπεμπη) 12)τρελαινομαι οταν η πεθερα μου αποκαλει τον μπεμπουλη μου αγορι μου κ οταν για ευχη θελει να την λες ΄΄να χαιρεσαι τον εγγονο σου΄΄ τελος 13)δεν μ αρεσει που ο αντρας μου το αυτοκινητο μου το θεωρει κ δικο του.ειμαι πολυ παραξενη κ στριγκλα?μπααααααα δεν νομιζω

173Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Ιαν 04, 2011 12:57 am

ninaki-giorgaki

ninaki-giorgaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ!!!
ΕΓΩ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΑΞΕΝΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΗΔΗ ΠΕΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΞΗΣ:
1) ΑΠΛΩΝΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΕΙΡΑ, ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΚΟΙΝΙ ΚΑΛΤΣΕΣ, ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΣΩΡΟΥΧΑ, ΣΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΠΛΟΥΖΕΣ, ΣΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ, ΣΤΟ ΠΕΜΠΤΟ ΣΕΝΤΟΝΙΑ Ή ΜΠΟΥΦΑΝ ΚΛΠ. Shocked
2) ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΚΑΛΤΣΕΣ
3) ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΚΟΙΤΑΖΟΝΤΑΣ ΠΑΝΤΑ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΝΙΩΘΩ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ!
4) ΠΙΝΩ ΝΕΡΟ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΤΗΡΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ
5) ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΤΙΣ ΠΙΤΣΙΛΙΕΣ ΝΕΡΟΥ ΣΤΟΝ ΝΙΠΤΗΡΑ. ΕΧΩ ΠΑΝΤΑ ΕΝΑ ΒΕΝΤΕΞΑΚΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΚΟΥΠΙΖΩ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΛΕΝΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ.
6) ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΙΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ, ΜΕ ΕΚΝΕΥΡΙΖΕΙ! Twisted Evil
ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ...

174Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Ιαν 04, 2011 5:51 am

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
με το συμπαθειο αλλα ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!![/quote]


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!Κ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ!!ΕΧΩ Κ ΑΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ.. Very Happy Very Happy !!ΕΠΕΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ... Razz Razz !!

175Παραξενες συνηθειες μας.. - Σελίδα 7 Empty Απ: Παραξενες συνηθειες μας.. Τρι Ιαν 04, 2011 6:28 am

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:....

Έχεις καμία συγγένεια με τον Κωνσταντίνο Κατακουζινό;;;;Με τον ντεντέκτιβ Μονκ;;;;
ΠΩ ΠΩΩΩΩΩΩΩΩ Shocked Shocked Shocked
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις