Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Η ΜΑΡΙΑ ΕΧΕΙ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟΜΑΧΙ!!!!!!!!!ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΚΟΛΛΗΣΕ ΤΗΝ ΙΩΣΗ ΓΑΣΤΡΕΝΕΤΡΙΤΙΔΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΕΒΕΖΑ ΟΛΑ ΤΗΝ ΠΕΙΡΑΖΟΥΝ ,ΟΛΑ ΤΗΣ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ,ΟΥΤΕ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΗΤΑΝ!!!!!ΠΑΩ ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΤΗΝ ΝΤΥΣΩ,ΓΙΑΤΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΙΝΟΣ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ, ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΞΥΠΝΑΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΟΤΙ ΤΗΣ ΜΥΡΙΖΕΙ Η ΚΟΛΟΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΕΜΕΤΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΑ


τζω εμενα η κορη μ αυτο το εχει εδω και καιρο,δν μπορω να μαγειρεψω της βρομανε τα φαγητα και κανει εμετο,μπαινουμε στην πολυκατοικια,μπορει να μαγειρευει μια στον 4ο και να πει ποιςο μαγειρευει κ μεις να μν μυριζουμε τπτ,να μην πω καλυτερα τι γινεται οταν βγαινουμε εξω,μπροστα της δν βαζουμε ποτε πολλα κρεατικα γτ μπορει να κανει εμετο εκει που καθεται.κ γενικως την ενοχλουνε οοποιεςδηποτε οσμες οχι μονο των φαγητων,αν τηνπλησιασει καποιος απλυτος??????????αχουυ τον ξερναει επιτοπου,κ δν κολλαει το λεει δν πας να κανεις κανενα μπανιο,οποτε σε καταλαβαινω απολυτα.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Manoula και Τζο πρέπει να βάλουμε τα παιδιά μας να κάνουν παρέα! μετα το Τρίο Στούντες θα γίνει το Τρίο Ξερνούντες! Razz Razz δεν θα τα προλαβαίνουμε! πιο να πρωτομαζέψεις! α ρε κορίτσια παίζω με τον πόνο σας το καταλαβαίνω αλλά μου σου γίνεται καθημερινότητα! βρε τι τραβάνε τα καμάρια μας! (και εμείς μαζί με αυτά!)

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:Manoula και Τζο πρέπει να βάλουμε τα παιδιά μας να κάνουν παρέα! μετα το Τρίο Στούντες θα γίνει το Τρίο Ξερνούντες! Razz Razz δεν θα τα προλαβαίνουμε! πιο να πρωτομαζέψεις! α ρε κορίτσια παίζω με τον πόνο σας το καταλαβαίνω αλλά μου σου γίνεται καθημερινότητα! βρε τι τραβάνε τα καμάρια μας! (και εμείς μαζί με αυτά!)

χαχαχαχαχχαχαχαχαχα καλα εε εελυσα με το τριο ξερνουντες χαχαχαχαχαχαχα
καλα ε την τελευταια φορα εκανε οτι εχει αναγουλες κ ημασταν στην γειτονισσα και εκανε κιμα σαλτσα,και την παινω δν αντεξα εχωσα τη μουρη της μες την κατσαρολα κ της λεω να μαρηηηη φαι ειναι σαλτσα στο πιατο ξες κ το τρως εεε αιντε πια,και παει να ξανακανει εμετο αφου την αφησα κατω,κ της λεω αμα ξερασεις εσυ θα καθαρισεις.και ξερεις τι μ την δινει,οτι οταν μαγειρευονται εχει προβλημα,αλλα μολις σβησει το ματι,κ μπει το φαγητο στο πιατο,σταματαει το προβλημα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 12 328109 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 12 328109 εχει προβλημα που μυριζει το κρεας το κοκκινο,αλλα το παντζαρι το κατεβαζει με τα κιλα,μην δει παντζαρι ορμαει.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
axaxaxa! α ρε Manoula! τι να τα κάνουμε! παραξενιές είναι αυτές! και εγώ μην νομίζεις, τώρα καταλαβαίνω τι τράβαγε η μανούλα μου όταν ήμουν και εγώ μικρή! έπρεπε να τα τραβήξω και εγώ τώρα με τον γιο μου για να καταλάβω πώς βασάνιζα την μάνα μου! είναι αυτό που λέει: εκεί που είσαι ήμουνα και εκεί που είμαι θα έρθεις!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε ναι σιγουρα ετσι ειναι.κ εμενα η μανα μου συνεχεια ελεγε οτι ειμαι πολυλογου οτι δν σταματαω να μιλαω κ οτι την τυρραναω και τωρα τα τραβαω χειροτερα!!!!η μικρη δν βαζει γλωσσα,αφου της κανω παρατηρηση,σταματα λιγο να ηρεμησω,τπτ αυτη,ε μετα απο λιγο ακους την ποπη κ τσιριζει σταματααααααααα δν μπορω αλλο,τις προαλλες κατεβηκα στο παρκο απο ακτω μας κ καθομουνα μια ωρα να ηρεμησω να μν ακουω κανεναν.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:ε ναι σιγουρα ετσι ειναι.κ εμενα η μανα μου συνεχεια ελεγε οτι ειμαι πολυλογου οτι δν σταματαω να μιλαω κ οτι την τυρραναω και τωρα τα τραβαω χειροτερα!!!!η μικρη δν βαζει γλωσσα,αφου της κανω παρατηρηση,σταματα λιγο να ηρεμησω,τπτ αυτη,ε μετα απο λιγο ακους την ποπη κ τσιριζει σταματααααααααα δν μπορω αλλο,τις προαλλες κατεβηκα στο παρκο απο ακτω μας κ καθομουνα μια ωρα να ηρεμησω να μν ακουω κανεναν.

Razz Razz πω πω και μένα άμα τον πιάσει δεν το κλείνει το στόμα του! αρχίζει και λέει και λέει και λέει και μιλάει μόνος του, ούτε που ξέρω τι λέει! ολόκληρη συζήτηση σου λέω! άστα να πάνε! και να του λέω: κάνε λίγο ησυχία ρε Νίκο το κεφάλι μου! τίποτα αυτός μπίρι μπίρι μπίρι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 12 911307

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:ε ναι σιγουρα ετσι ειναι.κ εμενα η μανα μου συνεχεια ελεγε οτι ειμαι πολυλογου οτι δν σταματαω να μιλαω κ οτι την τυρραναω και τωρα τα τραβαω χειροτερα!!!!η μικρη δν βαζει γλωσσα,αφου της κανω παρατηρηση,σταματα λιγο να ηρεμησω,τπτ αυτη,ε μετα απο λιγο ακους την ποπη κ τσιριζει σταματααααααααα δν μπορω αλλο,τις προαλλες κατεβηκα στο παρκο απο ακτω μας κ καθομουνα μια ωρα να ηρεμησω να μν ακουω κανεναν.

Razz Razz πω πω και μένα άμα τον πιάσει δεν το κλείνει το στόμα του! αρχίζει και λέει και λέει και λέει και μιλάει μόνος του, ούτε που ξέρω τι λέει! ολόκληρη συζήτηση σου λέω! άστα να πάνε! και να του λέω: κάνε λίγο ησυχία ρε Νίκο το κεφάλι μου! τίποτα αυτός μπίρι μπίρι μπίρι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 12 911307

να σου πω ρε συ μαρια....μηπως τα παιδια μας ειναι διδυμα?????ε δν γινεται τοσες ομοιοτητες χαχαχαχα μπας κ τα χωρισαν τα παιδια στο μαιευτηριο?????????

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
AX!!!!TI NA TA KANOYME???KAI EΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΩ.ΟΤΑΝ ΜΑΓΕΙΡΕΥΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΑ ΜΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΚΑΙ ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΤΗΝ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΕΙΧΝΩ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ.ΦΑΓΗΤΟ ΛΕΩ ΕΙΝΑΙ ΟΧΙ ΣΚ@Τ@!!!ΕΛΕΟΣ!!!!ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΑ ΤΗΝ ΘΕΑ ΤΟΥ ΚΡΕΑΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΚΙΜΑ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΤΕ!!!!ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΠΗΡΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΠΕΘΕΡΑΣ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ ΤΗΣ!!!ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΣΑΚΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΛΙΑΧ ΚΑΙ ΛΕΜΟΝΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ!!!!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
Μαρία έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:ε ναι σιγουρα ετσι ειναι.κ εμενα η μανα μου συνεχεια ελεγε οτι ειμαι πολυλογου οτι δν σταματαω να μιλαω κ οτι την τυρραναω και τωρα τα τραβαω χειροτερα!!!!η μικρη δν βαζει γλωσσα,αφου της κανω παρατηρηση,σταματα λιγο να ηρεμησω,τπτ αυτη,ε μετα απο λιγο ακους την ποπη κ τσιριζει σταματααααααααα δν μπορω αλλο,τις προαλλες κατεβηκα στο παρκο απο ακτω μας κ καθομουνα μια ωρα να ηρεμησω να μν ακουω κανεναν.

Razz Razz πω πω και μένα άμα τον πιάσει δεν το κλείνει το στόμα του! αρχίζει και λέει και λέει και λέει και μιλάει μόνος του, ούτε που ξέρω τι λέει! ολόκληρη συζήτηση σου λέω! άστα να πάνε! και να του λέω: κάνε λίγο ησυχία ρε Νίκο το κεφάλι μου! τίποτα αυτός μπίρι μπίρι μπίρι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 12 911307

να σου πω ρε συ μαρια....μηπως τα παιδια μας ειναι διδυμα?????ε δν γινεται τοσες ομοιοτητες χαχαχαχα μπας κ τα χωρισαν τα παιδια στο μαιευτηριο?????????


χαχαχαχα! μωρέ λες? και να ήταν αλλουνού και να τα μπέρδεψαν να τα χώρισαν και να τα έδωσαν σε εμάς! Razz Razz


έλα ρε συ Τζο! και εμείς έχουμε κάνει πλούσιες τις εταιρίες που βγάζουν σακούλες! Laughing παντού μαζί κουβαλάμε 5-6! στο σούπερ μάρκετ, στην βόλτα, στην Εκκλησία, σε δουλειές! στο αυτοκίνητο! στις διακοπές! ουουου! ταιριάζουν σε όλες τις δραστηριότητές μας!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχ σοβαρα?????ενταξει εμεις σαυτο δν εχουμε προβλημα,ειναι του ταξιδιου της αρεσει,εχει κανει κ υπερατλαντικο ταξιδι κ μια χαρα πηγε,εμας το προβλημα ειναι στην γη χχαχαχαχαα,ειδικα μολις μπουμε σε μααξι η λεωφορειο για κααπου,ουυυυ κοιμαται μεχρι να φτασουμε,κ με το καραβι που πηγαμε εκτακτως καλαματα κ καναμε ροδο-αθηνα με το πρεβελη 29ωρες το μεσημερι κοιμηθηκε σε καρεκλες γτ δν ειχε καναπεδες 4 ωρες σερι!!!!!κ το βραδυ κοιμηθηκε στις 12 και σηκωθηκε στις 9!!ευτυχως!!κ αυτο παλι γτ ειναι μεγαλη οταν ηταν μικρη που πηγαμε βραζιλια ηταν ενος και πιστευα οτι θα εχω προβλημα ευτυχως τιποτα!λιωνει στον υπνο!!!!ειδικα εκει ηταν κ μωρο ουυυυυυ κοιμοταν 2μερες οσο ηταν το ταξιδι ξυπνουσε φυσικα ανα διαστηματα αλλα κοιμοταν γρηγορα!!ναι μαρια κ τζω ελατε να ανοιξουμε μια αλυσιδα δικια μας με σακουλες,για σπεσιαλ παιδια!!εγω λεω να βρουμε κατι σαν ωτοασπιδα να βαζουνε στην μυτη τους να μη μυριζουνε τιποτα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
όχι μωρέ το κακομοιράκι μου! ούτε εμένα έχει πρόβλημα στο αμάξι του αρέσει πολύ, από μικρός, και ρίχνει και κάτι ύπνους άλλο πράγμα!
ούτε του μυρίζει τίποτα! αλλά βασανίζεται με τους εμετούς! έτσι στα καλά καθούμενα ξερνάει και μετά είναι μέσα στην τρελή χαρά! η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!


λέτε να κάνουμε την δική μας εταιρία? αν υπάρχουν και άλλα παιδιά σαν τα δικά μας θα χρυσαφίσουμε! Very Happy

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχααχ και γω οταν το εγραψα μου κακοφανηκε το να τους ταπωνουμε μυτες χαχαχαχαχαχα,τι να κανουμε,εχουνε κ αυτα τα ελλατωματα τους,λοιπον κορες θα συνεχισουμε αργοτερα την συζητηση γτ η κορη μου θελει να ακουσει σακιρα,κ θα την αφησω μπας κ ηρεμησω λιγο γτ μεχει τρελανει στο μπιρι μπιρι τοση ωρα,εκτος οτι μιλαει μονη της μεχει πρηξει να σηκωθω απο τν υπολογιστη ΤΗΣ,ναι ναιιι εγινε κ της γτ εγω εχω λαπτοπ κ αυτος ειναι δικος της κ του μπαμπα της κ οποτε δν σηκωνομαι το βρισκει επιχειρμα να το χτυπαει.αστα!!!φιλακια!!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχαχα! και μένα μου τραβάει το χέρι συνέχεια! όλο κάτι θέλει! μία θέλει αγγούρι μία Τιμπουκτού, μία mcqueen, μία μήλο μία αχλάδι! Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 12 911307

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσαρες βλεπω καλο καφεδακι πινατε το πρωι!εγω η ερμη σκουπισα αλλαξα τα χαλια σφουγγαρισα ξεσκονισα μαγειρεψα καθαρισα τζαμια πηρα τα καμαρια μου απο σχολειο και γιαγια και ταισα μπανιαρα και κοιμουνται!θα πεσω κι εγω ξερη ελπιζω και θα φαω οταν ξυπνησω,τωρα βαριεμαι!φιλακια!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ευακι σε ζηλευω και γω θελω να σηκωθω αυριο να κανω μια καλη γενικη,τα τζαμια δν τα κανω γτ απο κατω περνανε πολλα αμαξια και συνεχεια βρχες κ ετσι τα κανουμε μια φορα τις 20μερες με τν αντρα μου παρεα πλενουμε τα μπαλκονια μπρος πισω.

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα!
Ευάκι μου κι εγώ μια απο τα ίδια (σχεδόν).Πριν λίγο έβαλα τη μικρή για ύπνο και έκατσα αλλά ακόμα δεν έχω τελειώσει το μαγείρεμα και βαριέεεεεμαι!!!Άσε που δεν κοιμάται το σκατό,την ακούω να τραγουδάει.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Athin@ έγραψε:Καλησπέρα!
Ευάκι μου κι εγώ μια απο τα ίδια (σχεδόν).Πριν λίγο έβαλα τη μικρή για ύπνο και έκατσα αλλά ακόμα δεν έχω τελειώσει το μαγείρεμα και βαριέεεεεμαι!!!Άσε που δεν κοιμάται το σκατό,την ακούω να τραγουδάει.
χεχε ε την ζουζουνα εμας ευτυχως εχει το καλο του υπνου,αμα ξαπλωσει κ κλεισουμε τηλεορασεις κ της πω κοιμησου τελειωσε,ασε που τις περισσοτερες δν χρειαζεται καν,εχει φτασει σε σημειο πολλες φορες να ξαπλωσουμε μαζι στο διπλο ολοι μαζι εγω να την πειραζω,δλδ να την φιλαω κτλ κ να γυρναει με υφακι κ να μ λεει τι θα γινει θα μαφησεις να κοιμηθω???κ μενω παγωτο εγω....χαχαχ

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι μωρέ εύκολα κοιμάται τις περισσότερες φορές.Μόνο που το βράδυ έχει μάθει με παρέα και κοιμάται στο κρεβάτι μας.Το δύσκολο είναι το ξύπνημα και ειδικά το απόγευμα.Αν την αφήσω θα κοιμάται μέχρι τις 7 αλλά την αφήνω το πολύ μέχρι τις 5 και της μιλάω περίπου 10 λεπτά μέχρι να αρχίσει να κουνιέται. Very Happy

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ.ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΕΤΕ???ΕΓΩ ΕΔΩ ΞΑΠΛΩΣΑ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΩ!!!!ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΞΕΡΑΘΗΚΑΝ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ 6 ΞΥΠΝΙΑ ΑΦΟΥ ΤΑ ΠΗΓΑ ΕΓΩ ΣΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ.Η ΓΩΓΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ΑΘΗΝΑ???ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΕΙΣ ΓΛΥΚΑ!!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ!!!!!!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Γεωργία μου!Καλά είναι η συνονόματή σου,κοιμάται.Εσύ τι τα ξύπνησες απο τις 6 τα κακομοιρούλια,άπονη μάνα Very Happy

Έλα ντε να κανονίσουμε κανένα καφεδάκι καμιά μέρα (αλλά σε παιδότοπο για να τα πούμε και λίγο χι χι) Very Happy

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΑ ΞΥΠΝΗΣΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΚΟ ΓΙΑΤΙ Η ΜΑΡΙΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΓΑΝΕ ΣΕ ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΣΗΜΕΡΑ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΕΟΝ Ο ΝΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΒΡΑΔΥ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΚΟΥΡΑΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΗΚΩΝΕΤΑΙ.
ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ ΚΑΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ Ή ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΣ.ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ!!!

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΣΕ ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ!!!

ΧΑ ΧΑ ΧΑ!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα που θα κοιμομουν εγω!εχω καλη γειτονια τα εχουμε πει!ο καθενας το χαβα του!τι κανεις αθηνα?που χαθηκες τα πρωινα???

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κουκλες

http://www.gatospito.com

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ladycat έγραψε:γεια σας κουκλες

γεια σου γατουλα!τι κανει το γατακι?σε αφηνει να ξεκουραζεσαι που και που? Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις