Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
39 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 39 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τις καλημέρες μου! τι κάνετε κοριτσάκια?
τα παιδάκια σας καλά? καλύτερα τουλάχιστον?

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερουδια,εμενα η μικρη τα ιδια ειναι αλλα τουλαχιστον το βραδυ κοιμαται,κατι ειναι κ αυτο,κ σημερα σαν να την ακουσα να βηχει μια φορα,μου κακοφαινεται γτ σπανια αρρωσταινει.την πλακωσα στους φρεσκους χυμους να μν γινει βαρυτερο.εχτες εβρεχε πολυ εδω τα εκανε ολα χαλια,και σημερα λεω να κανω μια γενικη το δωματιο μας.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλό κουράγιο μανούλα! εμένα κάθε βράδυ το σπιτι γίνεται πάλι σαν εμπόλεμη ζώνη! χαμός γίνετε τώρα και λέω να πάω και εγώ να καθαρίσω σε λίγο!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω θα ειμαι η μονη που θα καθομαι σημερα μιας που τα καθαρισα ολα χθες!!! Laughing μαγειρεψα κιολας το βραδυ,μια ψαροσουπα θα κανω την μικρη κ ειμαι μανταμ κιουρι για σημερα!!!το απογευμα θα παω με τη νυφη μου για ψωνια ελπιζω να βρω μποτες ετσι οπως τις ψαχνω!!! καλημεραααα!

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Εύα μου! αχ πάρε με και μένα μαζί για ψώνια! Very Happy
γιατί δεν περιμένεις να αρχίσουν οι εκπτώσεις? σε λίγες μέρες δεν αρχίζουν? ή άρχισαν? δεν ξέρω που βρίσκομαι όπως κατάλαβες!και εγώ θέλω ένα ζευγάρι καφέ μπότες! άμα βρεις πάρε μου και μένα! Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:Καλημέρα Εύα μου! αχ πάρε με και μένα μαζί για ψώνια! Very Happy
γιατί δεν περιμένεις να αρχίσουν οι εκπτώσεις? σε λίγες μέρες δεν αρχίζουν? ή άρχισαν? δεν ξέρω που βρίσκομαι όπως κατάλαβες!και εγώ θέλω ένα ζευγάρι καφέ μπότες! άμα βρεις πάρε μου και μένα! Razz Razz

απο το σαββατο νομιζω αρχιζουν αλλα αμα βρω κατι θα τους πω να το κρατησουν και θα παω σαββατο να το παρω.μου το κανουν αυτο στον πετριδη,ολο απο εκει ψωνιζω παπουτσια και με ξερουν οποτε θα μου τις κρατησουν!ασε που σιγουρα εχουν ριξει τις τιμες κατι σαν προεκπτωσεις!και δεν ερχεσαι?θα πιουμε και καφεδακι!θα περασουμε σουπερ!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΟΤΙΛΙΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ 24ΩΡΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ.ΞΕΚΙΝΑΩ 1 ΩΡΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ.

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οκ βάζω φτερά και έρχομαι Εύα! Razz

ρε κορίτσια τι μου είπε ο γιος μου πριν!

παίζαμε με κάτι εκπαιδευτικές κάρτες και τον ρωτάω: Μπορείς να μου πεις πιο ζώο μας δίνει το γάλα? και τι μου απαντάει?
-"η Μαμά"!!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μαρία έγραψε:οκ βάζω φτερά και έρχομαι Εύα! Razz

ρε κορίτσια τι μου είπε ο γιος μου πριν!

παίζαμε με κάτι εκπαιδευτικές κάρτες και τον ρωτάω: Μπορείς να μου πεις πιο ζώο μας δίνει το γάλα? και τι μου απαντάει?
-"η Μαμά"!!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz Razz

ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Respect Respect Respect Respect

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε παιδιά! ακόμα σκέφτομαι την έκφρασή του και τον τρόπο που το είπε και γελάω μόνη μου! Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΟΤΙΛΙΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ 24ΩΡΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ.ΞΕΚΙΝΑΩ 1 ΩΡΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ.

καλα τι μου θυμησες τωτα?!ετσι ειχαν απεργια οταν δουλευα αθηνα μια φορα και βγαινω απο το νοσοκομειο και βλεπω μια κινηση αλλο πραμα!!!ειχα σχολασει και αργα,ειχε παει το χειρουργειο μου μεχρι τις 5 παρα.λεω δε παω στο ντιναν διπλα ειναι ο τσισμετζογλου που ηθελα να παρω κατι για τη στολη?το κοβω με τα ποδια και αντιλαμβανομαι οτι εγω κινουμαι πιο γρηγορα απο τα ταξι οποτε αφου βγηκα απο το μαγαζι συνεχισα μεχρι το χιλτον με τα ποδια!!!αγορασα ρουχα παπουτσια τσαντα εφαγα και κατι αυλογυρους(πολυ μ'αρεσει ο αυλογυρος!!)και γυρισα σπιτι στις 9 μπανιο και κρεβατωμα κατευθειαν!το μονο που με ειχε χαλασει ηταν που εχασα το βερα στο δεξι(το παρακολουθουσα με μανια!!) Razz Razz Razz

vasoula

vasoula
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι απο εμένα!!
Μαράκι ο Νικόλας δεν παίζεται Very Happy

Το παιδάκι ξενυχτα καθε βραδυ απο τις 4 παρα έως τις 8 παρά, αυτό που πρέπει να κάνει τις νυχτες να κοιμαται δηλαδή το κάνει την ημέρα πως θα του το αλλάξω αυτο γιατι δεν παλευεται αλλο;
Τωρα κοιμαται ξερό!! Μηπως επειδή ειναι μικρούλι;..κι αν συνηθίσει για μηνες αυτό το τροπάριο;;

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΟΤΙΛΙΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ 24ΩΡΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ.ΞΕΚΙΝΑΩ 1 ΩΡΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ.


ωωωωωωχ! δηλαδή και στη επιστροφή μια από τα ίδια θα έχεις ε?

GEODATOU

GEODATOU
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΟΤΙΛΙΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ 24ΩΡΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ.ΞΕΚΙΝΑΩ 1 ΩΡΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ.

ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΤΟΝ ΛΟΥΗ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΜΑΡΑΘΑΝΟΔΡΟΜΟΣ???????ΕΛΕΟΣ!!!ΑΠΟ ΤΟ 401 ΕΦΤΑΣΕΣ ΤΕΡΑΣ ΣΤΟΝ ΤΣΙΣΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ????????ΑΜΑΝ!!!!
καλα τι μου θυμησες τωτα?!ετσι ειχαν απεργια οταν δουλευα αθηνα μια φορα και βγαινω απο το νοσοκομειο και βλεπω μια κινηση αλλο πραμα!!!ειχα σχολασει και αργα,ειχε παει το χειρουργειο μου μεχρι τις 5 παρα.λεω δε παω στο ντιναν διπλα ειναι ο τσισμετζογλου που ηθελα να παρω κατι για τη στολη?το κοβω με τα ποδια και αντιλαμβανομαι οτι εγω κινουμαι πιο γρηγορα απο τα ταξι οποτε αφου βγηκα απο το μαγαζι συνεχισα μεχρι το χιλτον με τα ποδια!!!αγορασα ρουχα παπουτσια τσαντα εφαγα και κατι αυλογυρους(πολυ μ'αρεσει ο αυλογυρος!!)και γυρισα σπιτι στις 9 μπανιο και κρεβατωμα κατευθειαν!το μονο που με ειχε χαλασει ηταν που εχασα το βερα στο δεξι(το παρακολουθουσα με μανια!!) Razz Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
GEODATOU έγραψε:
ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΤΟΝ ΛΟΥΗ ΤΙ ΤΟΝ ΕΧΕΙΣ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΜΑΚΡΙΝΟΣ ΣΥΓΓΕΝΗΣ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΕΧΕΙΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΓΙΑ ΜΑΡΑΘΑΝΟΔΡΟΜΟΣ???????ΕΛΕΟΣ!!!ΑΠΟ ΤΟ 401 ΕΦΤΑΣΕΣ ΤΕΡΑΣ ΣΤΟΝ ΤΣΙΣΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ????????ΑΜΑΝ!!!!


α καλα εχω κανει και χειροτερα!!!και μονο να σκεφτεις οτι καθε μερα για να παω απο το σπιτι στο μετρο και παλι πισω ηταν πολυυυυς δρομος!εμενα πισω απο το παρκο ιλισσιων και πηγαινα μεγαρο μουσικης!γενικα μ'αρεσει το γρηγορο περπατημα!οχι ομως και το τρεξιμο!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
GEODATOU έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΥΡΙΕΣ ΜΟΥ.ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΛΑΣΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΜΠΟΤΙΛΙΑΡΙΣΜΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΝΑ ΒΡΩ ΝΑ ΠΑΡΚΑΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΕΙΧΑΝ ΦΕΡΕΙ ΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ 24ΩΡΗΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΑΠΕΡΓΙΑΣ ΤΩΝ ΜΕΣΩΝ!!!ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΠΕΡΓΗΣΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΙΣΟΠΕΔΩΣΕΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΕΡΓΙΕΣ.ΞΕΚΙΝΑΩ 1 ΩΡΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ.


ωωωωωωχ! δηλαδή και στη επιστροφή μια από τα ίδια θα έχεις ε?

στην επιστραφη ειναι χειροτερα μαρια μου!γιατι την ωρα που πιανουμε εμεις(δλδ 7 το πρωι) δε πιανουν ολοι!ομως ολοι μα ολοι σχολανε 3 το μεσημερι!!!!!!!!!!!!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια! Μαρακι πεθανα με την ατακα του γιου ακομα γελαω χαχαχα, εμενα μου πεταξε προχτες αλλες ατακες ο κυριος, βλεπεις εμεις εστιαζουμε στις γυναικες, οποτε ετοιμαζομασταν για τον παιδιατρο και αρχιζει με την πρωτη ατακα στο σπιτι και μου λεει μαμα ειναι ωραια τα ρουχα σου εσυ παλι οχι γιατι δεν εισαι ξανθια(αδυναμια στις ξανθιες απο τωρα) Laughing και οπως ειμασταν στο αυτοκινητο στην διαδρομη μας αποτελειωσε... βλεπει μια ξανθια να περιμενει να βγαλει λεφτα στο ατμ 40 αρα και λεει αυτη εκει ειναι ξανθια αλλα δεν ειναι ωραια ειναι σκυλε Razz Razz Razz Razz Razz μειναμε κοκαλο και ξεραθηκαμε στα γελια

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ειναι απιστευτοι και οι 2!!!!!!!!!εχουν πολυ γελιο σε αυτη την ηλικια!αντε να πω τι ειπε κι ο δικος μου!δειχνει το σταρ στις ειδησεις τη μπεζεντακου και λεει ο κωνσταντινος "αυτη μαμα ειναι ωραια!γιατι εχει μεγαλα-μεγαλα-μεγααααλα" (ωχ λεμε εμεις τι θα πει τωρα...περιμεναμε να πει βυζια)και λεει "γυαλια!!!"λεμε κι εμεις "ααααααααα γυαλια"!κι ο μικρος λεει "ε τι νομιζατε λεει θα ελεγα?βυζια?! "Shocked Shocked Shocked

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μιλουπακι έγραψε:καλημερα κοριτσια! Μαρακι πεθανα με την ατακα του γιου ακομα γελαω χαχαχα, εμενα μου πεταξε προχτες αλλες ατακες ο κυριος, βλεπεις εμεις εστιαζουμε στις γυναικες, οποτε ετοιμαζομασταν για τον παιδιατρο και αρχιζει με την πρωτη ατακα στο σπιτι και μου λεει μαμα ειναι ωραια τα ρουχα σου εσυ παλι οχι γιατι δεν εισαι ξανθια(αδυναμια στις ξανθιες απο τωρα) Laughing και οπως ειμασταν στο αυτοκινητο στην διαδρομη μας αποτελειωσε... βλεπει μια ξανθια να περιμενει να βγαλει λεφτα στο ατμ 40 αρα και λεει αυτη εκει ειναι ξανθια αλλα δεν ειναι ωραια ειναι σκυλε Razz Razz Razz Razz Razz μειναμε κοκαλο και ξεραθηκαμε στα γελια




αχαχαχαχααχαχαχαχαχα! σκυλέ! Razz Razz Razz είπαμε ξανθιά ξανθιά αλλά όχι και έτσι βρε παιδί μου! Razz Razz βρε τι σου είναι τα ατιμούτσικα! από μικρό και από τρελό μαθαίνεις την αλήθεια! έχουμε και εμείς προτιμήσεις στα μαλλιά! όταν βλέπει και τα έχω ψηλά πιασμένα αρχίζει την γκρίνια! όχι δεν μου αρέσουν έτσι τα μαλλιά σου! βγάλτο αυτό! το κοκαλάκι! Shocked


Ευάκι????????? Razz Razz Razz Razz Razz σας την έφερε ο μικρός έτσι! χαχαχαχαχα εμ τι νομίζατε ότι θα έλεγε το παιδί! αμέσως και εσείς! Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α δε σου ειπα εν τω μεταξυ λεει συνεχεια ο κωνσταντινος ποτε θα ξαναπαμε με το νικο να παιξουμε?και ενα απογευμα σε κανω αντ στο φεισμπουκ και εχιε φωτο τον νικου και λεει ο αντρας μου ποιο ειναι αυτο το παιδακι?ριχνει ο κωνσταντινος μια ματια και λεει "ο νικος ρε μπαμπα τπτ δε ξερεις πια?"!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:α δε σου ειπα εν τω μεταξυ λεει συνεχεια ο κωνσταντινος ποτε θα ξαναπαμε με το νικο να παιξουμε?και ενα απογευμα σε κανω αντ στο φεισμπουκ και εχιε φωτο τον νικου και λεει ο αντρας μου ποιο ειναι αυτο το παιδακι?ριχνει ο κωνσταντινος μια ματια και λεει "ο νικος ρε μπαμπα τπτ δε ξερεις πια?"!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked


Laughing Laughing αγάπη μουυυυυυυ! Very Happy α κάτι πρέπει να κάνω, καμιά συνωμοσία με τον Κωνσταντίνο, να του βάλω λόγια, να σας πείσει να έρθετε πάλι Κόρινθο να μείνετε! Razz

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα ε εχω λυσει με τα παιδια σας,και εμενα πεταει κατι τετοια και μενουμε παγωτο.εγω μαζεψα τα ρουχα απο το δωματιο τα διπλωσα για σιδερο,εβαλα 1πλυντηριο και συμμαζεψα το σαλονι και εχω ακομα να σκουπισω να ξεσκονισω το δωματιο μου,αλλα το κανω τακα τακα,να πλυνω τα πιατα,να σκουπισω το σαλονι λιγο και αν προλαβω να ξεσκονισω κιολας,ευτυχως σφουγγαρισμα δν εχω γτ εχω στρωμμενα οποτε το γλιτωσαμε αυτο.κ ουτε μαγειρεμα εχω,γτ εχω απο χτες ρυζι,μαυρομυτικα και κρεας,μια χαρα ημαστε,το σαββατο που
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΘΑ ΞΕΣΤΟΛΙΣΟΥΜΕ
Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 13 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 13 654316 Μια καλημέρα είναι...Πες την κι ας πέσει κάτω! Ν.7!! - Σελίδα 13 654316 :kankanθα κανω μια γενικη καλη το σπιτι.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαρια μου τη θεσσαλονικη δεν την αλλαζω με τιποτα!!!οσο και να συνωμοτησεις με τον κωνσταντινο!!!εκτος κι αν κανεις κορη και τον θελεις για γαμπρο!!!οποτε ξεκιναααααααααα!!!!!!! Razz Razz Razz

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:μαρια μου τη θεσσαλονικη δεν την αλλαζω με τιποτα!!!οσο και να συνωμοτησεις με τον κωνσταντινο!!!εκτος κι αν κανεις κορη και τον θελεις για γαμπρο!!!οποτε ξεκιναααααααααα!!!!!!! Razz Razz Razz


Razz Razz εντάξει έχω ελπίδες τότε! γιατί έτσι και αλλιώς κόρη θα ήθελα τώρα! βέβαια άλλο θέλω και άλλο τι θα είναι, όταν με το καλό! Very Happy
ε δεν έχεις και άδικο! σιγά μην άλλαζες την Θεσσαλονίκη για την Κόρινθο!
πλάκα κάνεις?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
Ευάκι έγραψε:μαρια μου τη θεσσαλονικη δεν την αλλαζω με τιποτα!!!οσο και να συνωμοτησεις με τον κωνσταντινο!!!εκτος κι αν κανεις κορη και τον θελεις για γαμπρο!!!οποτε ξεκιναααααααααα!!!!!!! Razz Razz Razz


Razz Razz εντάξει έχω ελπίδες τότε! γιατί έτσι και αλλιώς κόρη θα ήθελα τώρα! βέβαια άλλο θέλω και άλλο τι θα είναι, όταν με το καλό! Very Happy
ε δεν έχεις και άδικο! σιγά μην άλλαζες την Θεσσαλονίκη για την Κόρινθο!
πλάκα κάνεις?

για μενα η θεσσαλονικη εχει το πιο σπουδαιο πραγμα του κοσμου!!!την οικογενεια μου!!!γι'αυτο μονο δε την αλλαζω!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις