Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

101ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 2:42 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου βρε νενα απαιχτη!δεν υπαρχουν ολα αυτα που εγραψες!!!!!!
επισης
-δεν πρεπει να κουρεψεις τα μαλλια σου 9μηνες γιατι θα σου φυγει η δυναμη κ δεν θα μπορεις να βγαλεις περα τον τοκετο ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 679259
-οταν γεννηθει το μωρο να το αφησεις ακοπα τα νυχια ΓΙΑ 40ΜΕΡΕΣ μη ρωτατε γιατι απλα ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 679259
-κ τελευταιο κ καλυτερο ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να κλαινε τα αγορια,γιατι?απαντηση:θα τους κοπει ο σπορος!
θα μουρθουν κ αλλα σιγα-σιγα!!!!!!

102ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 2:44 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
sktv έγραψε:γεια σου βρε νενα απαιχτη!δεν υπαρχουν ολα αυτα που εγραψες!!!!!!
επισης
-δεν πρεπει να κουρεψεις τα μαλλια σου 9μηνες γιατι θα σου φυγει η δυναμη κ δεν θα μπορεις να βγαλεις περα τον τοκετο ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 679259
-οταν γεννηθει το μωρο να το αφησεις ακοπα τα νυχια ΓΙΑ 40ΜΕΡΕΣ μη ρωτατε γιατι απλα ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 679259
-κ τελευταιο κ καλυτερο ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να κλαινε τα αγορια,γιατι?απαντηση:θα τους κοπει ο σπορος!
θα μουρθουν κ αλλα σιγα-σιγα!!!!!!

Τα αλλα δεν τα είχα ακούσει αλλα όσον για τα νύχια εμάς λένε ότι δεν τα κόβεις μέχρι τη βάφτιση και αν τα κόψεις τα φυλάς κάπου καλα και τα ρίχνεις στο νερό της κολυμβίθρας Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked Shocked

103ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 2:47 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="Chrisi"]
sktv έγραψε:αλλα όσον για τα νύχια εμάς λένε ότι δεν τα κόβεις μέχρι τη βάφτιση και αν τα κόψεις τα φυλάς κάπου καλα και τα ρίχνεις στο νερό της κολυμβίθρας Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked Shocked
κ αν το βαφτισης μετα απο ενα χρονο?θα γεμισεις ενα βαζακι με νυχακια κ θα το πας στον παπα Shocked Razz Razz
για τα μαλλια εμας λενε εδω απαγορευεται να κουρευτει πριν βαφτιστη!ας παει κ με μαλλι ως την πλατη! Razz

104ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 2:50 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ συμπληρωνω:οταν το πρωτο παιδι που θα γεννηθει βαλι κατευθειαν τα ποδια σταυροποδι τοτε το δευτερο θαθρει πολυ συντομα κ θα ναι αγορι! Laughing Laughing
οχι πειτε ολα τα παιδακια δεν βαζουν τα ποδια τους σταυροποδι?τοτε επρεπε να χουμε γεμισει αγορια!!!! Laughing

105ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 2:51 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="sktv"]
Chrisi έγραψε:
sktv έγραψε:αλλα όσον για τα νύχια εμάς λένε ότι δεν τα κόβεις μέχρι τη βάφτιση και αν τα κόψεις τα φυλάς κάπου καλα και τα ρίχνεις στο νερό της κολυμβίθρας Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Shocked Shocked Shocked Shocked
κ αν το βαφτισης μετα απο ενα χρονο?θα γεμισεις ενα βαζακι με νυχακια κ θα το πας στον παπα Shocked Razz Razz
για τα μαλλια εμας λενε εδω απαγορευεται να κουρευτει πριν βαφτιστη!ας παει κ με μαλλι ως την πλατη! Razz

Ναι και για τα μαλλιά το λένε αλλά επειδή εμένα η Μοδεστίνα άργησε πολύ να βγάλει μαλλιά το είχα ξεχάσει όσο για τα νύχια εννοείται ότι της τα έκοβα και τα πετούσα

106ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 3:26 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η λυση για τα νυχια ειναι μια....και εισαι τυχερη αν εχεις κοριτσι...........κανεις ενα ωραιοτατο γαλλικο μεχρι τη βαφτιση!!!!!!!!

107ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 3:29 am

sktv

sktv
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:η λυση για τα νυχια ειναι μια....και εισαι τυχερη αν εχεις κοριτσι...........κανεις ενα ωραιοτατο γαλλικο μεχρι τη βαφτιση!!!!!!!!
καλο!!!!!!!!!!!!

108ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 3:30 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ελεος!!!ενταξει για τα μαλλια το καταλαβαινω γιατι κοβει τα πρωτα ο παπας αλλα τα νυχια???αν ειναι δυνατον!!!

109ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 3:30 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιιιιιιι, εμείς που τα πετούσαμε τα νύχια, λέτε να παθουμε τίποτα????
Προτείνω να κρατάμε και τα κακάκια τους, ποτέ δεν ξέρεις..
Κι επειδή μαλλί δεν είχαμε και ιδιαίτερο, στη βάφτιση ο παπάς έψαχνε από δώ, έψαχνε από κει, μαλλί ντιπ, για μας τους φαλακροκόρακες ισχύουν άλλα δεδομένα όσον αφορά την κόμη?

ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 654316 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 654316 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 654316

110ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 3:34 am

Chrisi

Chrisi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
athina24 έγραψε:η λυση για τα νυχια ειναι μια....και εισαι τυχερη αν εχεις κοριτσι...........κανεις ενα ωραιοτατο γαλλικο μεχρι τη βαφτιση!!!!!!!!

Καλό στην Μοδεστίνα δεν το είχα σκεφτεί αλλά τώρα θα το κάνω

111ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Τετ Νοε 17, 2010 3:37 am

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τελεια!!!ουτε κι εγω το ειχα σκεφτει στη μαρκελλα!!!αν ειναι το επομενο κοριτσι θα το κανω!!!

112ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Πεμ Νοε 18, 2010 4:49 am

μιμή


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
athina24 έγραψε:
μιμή έγραψε:ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΝΑΤΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΣΚΠΟΥΠΑ ΓΙΑΤΙ ΡΟΥΦΑΕΙ ΤΟ ΤΥΧΕΡΟ ΤΟ ΞΕΡΑΤΕ????

τι ειναι το τυχερο????????? scratch scratch
τυχερό ειναι η τύχη

113ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Πεμ Νοε 18, 2010 5:29 am

ζουζουνομαμα


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ! εγω που την πατησα τι να πω? ακουσα μανα και πεθερα[κυριως] και δεν το ετοιμασα. τα ειχαμε παρει ολα αλλα δεν τα ειχαμε στησει. και οταν γυρισα σπιτι απο την κλινικη, ωχ τα νευρα μου! τα ειχε κανει ολα η πεθερα!

114ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Πεμ Νοε 18, 2010 6:34 am

VASOG1

VASOG1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ, ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟ 2 ΠΑΙΔΑΚΙ. ΣΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΕΦΤΙΑΞΑ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΑΦΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΑΡΓΗΣΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ. ΤΑ ΝΥΧΑΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑ ΕΚΟΒΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕΓΑΛΩΝΑΝ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΟΒΑ ΘΑ ΕΒΓΑΖΕ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΕΙ ΠΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΣΤΟ 3 ΜΕ 4 ΜΗΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΒΡΩΝΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ (ΣΤΑΒΡΟΠΟΔΙ) ΓΙΑ ΝΑ "ΓΥΡΙΣΕΙ" ΤΟ ΠΑΙΔΙ.....

ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΛΩΣΤΡΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΟΥΜΕ.....ΠΡΙΝ ΠΕΣΕΙ Ο ΗΛΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΑΠΤΙΣΤΕΙ...
ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΑ ΑΚΟΥΜΕ ΑΥΤΑ ΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΛΑ....

115ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Αυγ 28, 2011 2:24 pm

????????


Επισκέπτης
Εγω κοριτσια πιστευω οτι μετα τη β επιπεδου ειναι η ιδανικη στιγμη για να αρχισεις ψωνια...
Κοντα στη β επιπεδου λοιπον αρχισα να λεω στη πεθερα μου οτι θελω να παω να δω επιπλα κτλ. και συνεχεια μου ελεγε ''ειναι νωρις ακομα''. Εγω βεβαια δε ψιλιαστηκα το θεμα ''γρουσουζια'' και απορουσα που μου ελεγε ετσι. Ευτυχως μετα το εριξα οτι θελω να προλαβω τις εκπτωσεις και σταματησε να μου λεει (γιατι της το εριξα οτι θα γλιτωσω 200-300 ευρω!!), εψαχνα ολο τον Αυγουστο λοιπον και προχθες παρηγγειλα τα παντα!!!! Very Happy
Οσο για τη γρουσουζια... δηλαδη αφου γεννησεις δε παιζει να συμβει κατι κακο;; Τι να κανεις;; Να μη ψωνισεις ποτε και να κοιμαται στο πατωμα;; Ανθρωποι ειμαστε, το κακο μπορει να γινει ειτε ψωνισεις ειτε οχι... ελεος...

Και εγω απορω με ενα πραγμα.. Προχθες που πηγα για κουνια, ειδα κοπελες με τη κοιλια στο στομα (τουλαχιστον στον 8ο) να παραγγελνουν κουνια και καροτσι.. Δηλαδη το εχουμε δεσει οτι το παιδι θα βγει νταν 40 εβδομαδων;;; Δε ξερω, εγω μπαινω στον 7ο και εχω αρχισει να αγχωνομαι, επειδη τωρα ξεκιναω το δωματιο..Περναει πολυ γρηγορα ο καιρος!!!

Και να ρωτησω κατι.. αμα για 40 μερες αφου γεννησω δεν αφησω να πατησει κανεις στο σπιτι και το ριξω στη γρουσουζια Laughing , θα το δεχτουν ή εκει δε θα τους βολευει και θα ειμαι περιεργη εγω;; Laughing Laughing Laughing

116ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Αυγ 28, 2011 7:43 pm

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
Και να ρωτησω κατι.. αμα για 40 μερες αφου γεννησω δεν αφησω να πατησει κανεις στο σπιτι και το ριξω στη γρουσουζια Laughing , θα το δεχτουν ή εκει δε θα τους βολευει και θα ειμαι περιεργη εγω;; Laughing Laughing Laughing

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ? ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ? ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΨΗΛΟ? ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ 2ο? ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ? ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ? ΕΠΕΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ? ΠΟΣΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΑΚΟΥΣΑ....
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ 7ο ΕΙΧΑΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ... ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ!

117ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Αυγ 28, 2011 11:57 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαμακα μου έγραψε:
etoile! έγραψε:
Και να ρωτησω κατι.. αμα για 40 μερες αφου γεννησω δεν αφησω να πατησει κανεις στο σπιτι και το ριξω στη γρουσουζια Laughing , θα το δεχτουν ή εκει δε θα τους βολευει και θα ειμαι περιεργη εγω;; Laughing Laughing Laughing

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΗ! ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΛΑΣΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΣΟΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟ ΜΩΡΟ? ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΜΟΙΑΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ? ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΨΗΛΟ? ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ 2ο? ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ? ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΑΛΑ? ΕΠΕΣΕ Η ΚΟΙΛΙΑ ΣΟΥ? ΠΟΣΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΜΑΚΑΚΙΕΣ ΑΚΟΥΣΑ....
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΣΤΟΝ 7ο ΕΙΧΑΜΕ ΕΤΟΙΜΟ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΜΑΣ... ΑΣΤΟΥΣ ΝΑ ΛΕΝΕ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙ!


Χαχαχαχα! Έτσι ακριβώς! Α, ειναι γρουσουζιά να βγεις πριν τις 40 μέρες οπότε ταμπουρωθείτε μέσα και έχε όλο το σόι να ερχεται... Μέσα σε ένα κλειστό περιβάλλον είναι ότι χειρότερο... Και μερικοί θα θελουν να το πάρουν αγκαλιά, δεν θα πλένουν τα χέρια τους και θα θυμόνουν άμα τους στελνεις στο μπάνιο, άλλοι θα σου λενε 'καθαρα είναι, τα έπλυνα στο σπίτι" (οπότε στο μεσοδιάστημα έπιασαν πομολα, τιμόνι, κλειδιά, ισως λεφτά, κουμπιά ασανσερ κτλ), αλλοι θα το φιλάνε, θα το φτύνουν να μην βασκαθεί cyclops και άλλα τέτοια χαριτωμένα... Αλλά έσυ όχι μην το βγάλεις έξω, δεν κάνει ακόμα... Και οι λόγοι που θα ακούσεις:
'στην μήτρα είχε ζέστη οπότε τώρα θα κρυωνει αν το βγάλεις έξω" cyclops
"δεν κάνει να βγεις έξω γιατί έχει μικρόβια και είναι μικρό' (κι ας έχουν μεταφέρει όλοι τα μικρόβιά τους μεσα στον κλειστο χώρο της γυάλας σας)
'στην γυάλα θα μεγαλώσει το μωρό σου;' αν τους πεις να πλύνουν τα χέρια τους ή δεν τους το δώσεις αγκαλιά.
"αλλού κι αλλου ξέρουν να πηγαίνουν, στα γενέθλια της Χριστινουλας δεν ήξεραν να ερθουν' αν τολμήσεις να βγεις απο το σπιτι με το μωρο πριν 4Οσετε, αλλά δεν πας στο παιδικό πάρτυ συγγενών που θα ειναι σε κλειστο χώρο και γεμάτο από ενήλικες που οι μισοί θα καπνίζουν και με παιδιά που θα χαλάνε τον κοσμο και θα έχουν και περιέργεια για το τόσο μικρο μωράκι!
"τι θηλάζεις; Δωστου ξένο να χορτάσει που έχει και βιταμίνες! Έτσι όπως έχουν γίνει οι τροφές που τρώμε, κακο του κάνεις!' Ασχολιαστο...

Κτλ, κτλ, κτλ,... Πάρε το στην πλάκα και σημειωνε κάπου τις άκυρες ατάκες που θα ακούς! Κάποια στιγμή θα ειναι τόσες πολλές που θα βγάλεις πολλά χρήματα! Θα τις εκδοσεις σε βιβλιο με τίτλο την πιο αστεία από όλες! Θα γίνει best seller! Wink

118ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:44 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σου ρε Μαρακι, ετσι ακριβως ειναι!!
Βεβαια οπως εχω ξαναπει δυστυχως ειναι πολλες νεες κοπελες που τα τηρουν..!!!

Εχουν πλακα παντως.Εγω προσωπικα παντα το διασκεδαζα!

119ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Αυγ 29, 2011 1:04 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
xara έγραψε:Γεια σου ρε Μαρακι, ετσι ακριβως ειναι!!
Βεβαια οπως εχω ξαναπει δυστυχως ειναι πολλες νεες κοπελες που τα τηρουν..!!!

Εχουν πλακα παντως.Εγω προσωπικα παντα το διασκεδαζα!

Γεια σου και εσένα, χαχα! Νομίζω πως αν θες να το τηρήσεις δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά άλλο είναι να στο επιβάλλουν! Αυτά τα 'ΠΡΕΠΕΙ' μου την δίνουν!
Εννοείται πάντως πως έχει πολύ πλάκα όλο αυτό! Ειδικά αν δεν τα πιστεύεις! Πρόσφατα ακουσα το θεικό. Η κουμπάρα μου ειναι λεχώνα και βγαίνει βόλτα με το μωρό. Την είδε λοιπόν μια θεία της στην είσοδο του σπιτιού και τι της είπε; Ότι κάθε φορά που βλέπει λεχώνα την πονάνε τα ούλα της και την πιάσανε και εκείνη την στιγμή!!! Της λέω της κουμπάρας μου 'και δεν της είπες να πάει σε οδοντίατρο να το κοιτάξει;;;" Χαχαχαχα! Κατα φαντασίαν πονοδοντος!

120ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Αυγ 29, 2011 1:12 am

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
MariaM έγραψε:
xara έγραψε:Γεια σου ρε Μαρακι, ετσι ακριβως ειναι!!
Βεβαια οπως εχω ξαναπει δυστυχως ειναι πολλες νεες κοπελες που τα τηρουν..!!!

Εχουν πλακα παντως.Εγω προσωπικα παντα το διασκεδαζα!

Γεια σου και εσένα, χαχα! Νομίζω πως αν θες να το τηρήσεις δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά άλλο είναι να στο επιβάλλουν! Αυτά τα 'ΠΡΕΠΕΙ' μου την δίνουν!
Εννοείται πάντως πως έχει πολύ πλάκα όλο αυτό! Ειδικά αν δεν τα πιστεύεις! Πρόσφατα ακουσα το θεικό. Η κουμπάρα μου ειναι λεχώνα και βγαίνει βόλτα με το μωρό. Την είδε λοιπόν μια θεία της στην είσοδο του σπιτιού και τι της είπε; Ότι κάθε φορά που βλέπει λεχώνα την πονάνε τα ούλα της και την πιάσανε και εκείνη την στιγμή!!! Της λέω της κουμπάρας μου 'και δεν της είπες να πάει σε οδοντίατρο να το κοιτάξει;;;" Χαχαχαχα! Κατα φαντασίαν πονοδοντος!



xαχαχαχαχαχα....!!!ομολογω η ατακα της θειας μακραν η πιο ακυρη που εχω ακουσει....!!! tongue

121ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Αυγ 29, 2011 1:17 am

xara

xara
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχαχ ναι!!
δεν υπαρχει!!
εμενα ειχαν και παραδειγματα, οτι να πηγε επισκεψη καποιος βραδυ σε αραραντιγο(προσεξε, οχι ασαραντιστο, ασαραντιγο) και το παιδι στραβωθηκε απο το ενα ματι...
Οταν λεω οτι τα τηρουν οι νεες, δεν εννοω το να μεινω σπιτι με το παιδι, αλλα πιστευουν ολα αυτα τα χαριτωμενα.Στον μικρο μου δεν ερχοταν μια φιλη μου γιατι ηταν αδιαθετη, ε οταν μου το ξεφουρνησε εμεινα καγκελο.Ακομα την δουλευω!!!

122ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Αυγ 29, 2011 1:19 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μπορεί εμείς σαν νέες κοπέλες να μην τα πιστεύουμε όλα αυτά αλλά δυστυχώς μας τα μεταδίδουν με πολλούς και απίστευτους τρόπους.
Όταν ήμουν λεχώνα και είχα την Βαγγελίτσα μου στη θερμοκοιτίδα έτυχε να χαλάσει σε μία θεία μου κάτι ηλεκτρολογικό και πήρε τον άντρα μου τηλεφωνάκι.Πήγαμε λοιπόν, αλλά επειδή πολλοί δεν θέλουν λεχώνες στο σπίτι δεν ήθελα να βγω από το αμάξι μας.Η θεία μου όμως μου είπε πως οι λεχώνες φέρνουν τύχη..Εννοείται πως μετά κατέβηκα.Δεν τρώω και ιδιαίτερα κολλήματα σε τέτοια θέματα.
Επειδή ζήτησα από μία κοπέλα να μου κρατήσει την Αννούλα για να πάω στο νοσοκομείο, έμαθα και το πιο κουλό από όλα πιστεύω..Έκοψε η γνωστή ένα κομμάτι από την ταμπελίτσα της μπλούζας της και μου το έδωσε γιατί σε λεχώνα και νεογέννητο δεν πας τα βράδια και αν πας, τότε πρέπει να αφήσεις κάτι δικό σου....Ντόιγκ. Shocked
Να φανταστείτε πως η κοπέλα είναι 2 χρόνια μεγαλύτερη μου και τα πιστεύει όλα αυτά και έχει και δικά της από τα μέρη της...Αν την άκουγα σε όλη εκείνη την περίοδο, θα είχα αρρωστήσει από το πόσα έπρεπε να κάνω και να μην κάνω....

123ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Αυγ 29, 2011 1:20 am

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xara έγραψε:χαχαχαχ ναι!!
δεν υπαρχει!!
εμενα ειχαν και παραδειγματα, οτι να πηγε επισκεψη καποιος βραδυ σε αραραντιγο(προσεξε, οχι ασαραντιστο, ασαραντιγο) και το παιδι στραβωθηκε απο το ενα ματι...
Οταν λεω οτι τα τηρουν οι νεες, δεν εννοω το να μεινω σπιτι με το παιδι, αλλα πιστευουν ολα αυτα τα χαριτωμενα.Στον μικρο μου δεν ερχοταν μια φιλη μου γιατι ηταν αδιαθετη, ε οταν μου το ξεφουρνησε εμεινα καγκελο.Ακομα την δουλευω!!!

Άσχετο αλλά ωραία δικαιολογία για να μην πας κάπου...Α, δεν μπορώ να έρθω γιατί είμαι αδιάθετη....χαχαχα

124ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Αυγ 29, 2011 1:29 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
didumomama έγραψε:
xara έγραψε:χαχαχαχ ναι!!
δεν υπαρχει!!
εμενα ειχαν και παραδειγματα, οτι να πηγε επισκεψη καποιος βραδυ σε αραραντιγο(προσεξε, οχι ασαραντιστο, ασαραντιγο) και το παιδι στραβωθηκε απο το ενα ματι...
Οταν λεω οτι τα τηρουν οι νεες, δεν εννοω το να μεινω σπιτι με το παιδι, αλλα πιστευουν ολα αυτα τα χαριτωμενα.Στον μικρο μου δεν ερχοταν μια φιλη μου γιατι ηταν αδιαθετη, ε οταν μου το ξεφουρνησε εμεινα καγκελο.Ακομα την δουλευω!!!

Άσχετο αλλά ωραία δικαιολογία για να μην πας κάπου...Α, δεν μπορώ να έρθω γιατί είμαι αδιάθετη....χαχαχα

Ναι όντως, χαχαχαχα!

125ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Αυγ 29, 2011 3:43 am

????????


Επισκέπτης
MariaM έγραψε:
xara έγραψε:Γεια σου ρε Μαρακι, ετσι ακριβως ειναι!!
Βεβαια οπως εχω ξαναπει δυστυχως ειναι πολλες νεες κοπελες που τα τηρουν..!!!

Εχουν πλακα παντως.Εγω προσωπικα παντα το διασκεδαζα!

Γεια σου και εσένα, χαχα! Νομίζω πως αν θες να το τηρήσεις δεν υπάρχει πρόβλημα, αλλά άλλο είναι να στο επιβάλλουν! Αυτά τα 'ΠΡΕΠΕΙ' μου την δίνουν!
Εννοείται πάντως πως έχει πολύ πλάκα όλο αυτό! Ειδικά αν δεν τα πιστεύεις! Πρόσφατα ακουσα το θεικό. Η κουμπάρα μου ειναι λεχώνα και βγαίνει βόλτα με το μωρό. Την είδε λοιπόν μια θεία της στην είσοδο του σπιτιού και τι της είπε; Ότι κάθε φορά που βλέπει λεχώνα την πονάνε τα ούλα της και την πιάσανε και εκείνη την στιγμή!!! Της λέω της κουμπάρας μου 'και δεν της είπες να πάει σε οδοντίατρο να το κοιτάξει;;;" Χαχαχαχα! Κατα φαντασίαν πονοδοντος!

Αμα δει 2 λεχωνες τι γινεται;;; Της πεφτει και η μασελα;;;; Laughing Laughing Laughing Laughing
Ε Λ Ε Ο Σ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 679259 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 679259 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 679259

Παντως κοριτσια μου φαινεται θα το ριξω και εγω στη γρουσουζια για να μη πατησει κανεις 40 μερες τουλαχιστον... Γιατι αν αρχισω να αναλυω για τα μικροβια...δε θα βγαλω ακρη!!! Πιο πολυ θα συγχιστω!!!! ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 311356 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 311356 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 5 311356 Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις