Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
61 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 61 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

151ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Σεπ 04, 2011 2:00 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
3 Φεβρουαρίου ξέρω, πρεπει να έχει κ μια γιορτη μέσα στο Σεπτέμβρη... κάτσε να δω... ο ατιμος, όλο γιορτάζει...

ΥΓ - ναι, γιόρταζε και στι; 1 σεπτεμβρίου... λιγο αργα το ειδαμε.. Razz

152ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Σεπ 04, 2011 4:28 am

jojo_mama


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τι εννοειτε να μην καθομαστε κατω; Εγω δηλαδη που κοιμαμαι στο πατωμα για να δροσιζομαι ειμαι για πολλες σφαλιαρες ε;;;;

153ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Σεπ 04, 2011 6:10 am

kalliopirev

kalliopirev
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
μολις εκανα την δεθτερη κορη κ αφου ειχα να βγω 1 χρονο και πηγα με τον αντρα μου για καφε..εδω ειναι κλειστει κοινωνια(ναξο) κ ολοι γνωριζαν ποτε γεννησα..οταν κατσαμε ηρθε καποιος απο τους ιδιοκτητες κ μου ειπε( να πω ομως ,οτι με γνωριζε καλα,ωστε να εχει το θαρρος)
-εισαι ασραντιστη ,ειναι τρομερη γρουσουζια για το μαγαζι κ θα γεμισει ποντικια!!
πραμγατικα τν κοιτουσα με ανοιχτο το στομα..τον ρωτησα αν ηθελε να φυγω κ η απαντηση ηταν
-τωρα η ζημια εγινε..
τωρα γελαω.τοτε, ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει!!

154ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Σεπ 04, 2011 6:20 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopirev έγραψε:μολις εκανα την δεθτερη κορη κ αφου ειχα να βγω 1 χρονο και πηγα με τον αντρα μου για καφε..εδω ειναι κλειστει κοινωνια(ναξο) κ ολοι γνωριζαν ποτε γεννησα..οταν κατσαμε ηρθε καποιος απο τους ιδιοκτητες κ μου ειπε( να πω ομως ,οτι με γνωριζε καλα,ωστε να εχει το θαρρος)
-εισαι ασραντιστη ,ειναι τρομερη γρουσουζια για το μαγαζι κ θα γεμισει ποντικια!!
πραμγατικα τν κοιτουσα με ανοιχτο το στομα..τον ρωτησα αν ηθελε να φυγω κ η απαντηση ηταν
-τωρα η ζημια εγινε..
τωρα γελαω.τοτε, ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει!!
και τελικά??? γεμισε ποντικια το μαγαζι??? scratch scratch scratch

155ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Σεπ 04, 2011 6:26 am

kalliopirev

kalliopirev
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Nena έγραψε:
kalliopirev έγραψε:μολις εκανα την δεθτερη κορη κ αφου ειχα να βγω 1 χρονο και πηγα με τον αντρα μου για καφε..εδω ειναι κλειστει κοινωνια(ναξο) κ ολοι γνωριζαν ποτε γεννησα..οταν κατσαμε ηρθε καποιος απο τους ιδιοκτητες κ μου ειπε( να πω ομως ,οτι με γνωριζε καλα,ωστε να εχει το θαρρος)
-εισαι ασραντιστη ,ειναι τρομερη γρουσουζια για το μαγαζι κ θα γεμισει ποντικια!!
πραμγατικα τν κοιτουσα με ανοιχτο το στομα..τον ρωτησα αν ηθελε να φυγω κ η απαντηση ηταν
-τωρα η ζημια εγινε..
τωρα γελαω.τοτε, ηθελα να ανοιξει η γη να με καταπιει!!
και τελικά??? γεμισε ποντικια το μαγαζι??? scratch scratch scratch

σιγα μην περιμεναν εμενα..χαχαχα!!!οχι,πραγματικα αυτο δν το γνωριζω!!

156ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Παρ Σεπ 09, 2011 8:44 am

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
αχ βρε κοριτσια....
εγω να δειτε τι τραβαω...
ειμαι στον 7ο μηνα και ξεκινησα να δω μαγαζια - τιμες - σχεδια κ.α. το τι ακουω καθε μερα απο τη μανα μου δεν λεγετε...''πρωτα θα'ρθει το μωρο στο σπιτι και μετα τα πραγματα'',δεν παμε καλα...
εδω 2 ρουχαλακια και 1 κουβερτουλα πηρα προχθες και το πως εκανε δεν περιγραφετε.. ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 311356 μου ζαλισε το κεφαλιΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 911307 ..τι να πω? τι να κανω?
ΥΠΟΜΟΝΗ........................ ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 679259

157ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Παρ Σεπ 09, 2011 2:42 pm

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΓΩ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΙ ΕΠΑΘΑ ΣΗΜΕΡΑ.....ΓΕΝΝΗΣΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ...ΣΤΟ ΝΟΣΚΟΜΕΙΟ ΕΡΧΕΤΕ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΔΕΙ ΕΡΧΕΤΕ ΚΟΝΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕ ΦΙΛΗΣΕΙ ΠΑΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΙΟ ΚΟΝΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΑΑΑ ΔΕΝ ΦΙΛΑΕΙ ΛΕΧΩΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΑΥΤΟΥ Η ΛΕΧΩΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΒΡΩΜΙΚΕΣ!ΔΕΝ ΜΙΛΗΣΑ....ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΧΘΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΣΤΗΣ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΗΣ 9 ΜΕ ΞΥΠΝΑΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΕΙ!!! ΑΦΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΜΕ ΒΓΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΝΑ ΠΙΩ ΚΑΦΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΤΣΙΓΑΡΟ.... ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΕΝΑ ΜΑΤΙ ΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΠΑΛΕΥΑ ΝΑ ΞΥΠΝΗΣΩ ΑΚΟΥΩ ΑΠΟ ΑΠΕΝΤΑΝΤΙ! ΚΑΤΕΡΙΝΑ???ΠΩΠΩ ΝΤΡΟΠΗ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΜΕΣΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΙΣΑΙ ΛΕΧΩΜΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΘΑ ΜΟΛΥΝΕΙΣ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΕΔΩ....ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΕ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ ΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΓΕΛΟΥΣΕ!!!!ΑΦΟΥ ΑΥΤΗ ΕΛΕΓΕ ΕΛΕΓΕ ΕΓΩ ΤΣΑΝΤΗΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΟΛΟΙ Η ΚΟΥΤΣΟΥ ΣΤΡΑΒΗ ΚΑΙ ΖΑΒΟΙ Σ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΓΕΙΤΩΝΙΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙ ΡΕ Γ@ΜΟΤΟ???ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΤΑΡΣΤΕΙΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΑΥΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΛΕΧΩΝΕΣ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΡΑΓΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΒΟΥΝΟ!!! ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΠΟΚΟΡΥΦΟΜΑ ΜΠΑΙΝΟΝΤΑΣ ΜΕΣΑ ΤΗΣ ΛΕΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΠΑΡΑΤΑΣ ΡΕ ΘΕΙΤΣΑ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΘΑ ΡΑΓΙΣΩ ΚΑΙ ΒΟΥΝΟ???? 2 ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΝΑΣ Ο ΓΙΟΥΡΙ ΓΛΕΛΕΡ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΤΑΛΙΑ ΤΟΥ! ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.....

158ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Παρ Σεπ 09, 2011 11:24 pm

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ο άγιος Συμεών υποδέχτηκε το Χριστό στην πόρτα του Ναού όταν ήταν 40 ημερών. Επειδή ήταν πολύ ενάρετος άνθρωπος,είχε λάβει την υπόσχεση από το θεό ότι θα δει το Μεσσία πριν πεθάνει. Ο ίδιος προειδοποίησε την Παναγία ότι "θα διαπεράσει την καρδιά της ένα ξίφος", εννοώντας ότι θα δει το παιδί Της σταυρωμένο.

Θεωρείται προστάτης των εγκύων γυναικών, γιαυτό γιορτάζει δυο φορές το χρόνο, όχι επειδή είναι άτιμος ούτε επειδή έχει άχτι στις εγκύους. Δεν "σημαδεύει" και δεν καταριέται.Αυτά είναι λαϊκές προλήψεις και να το εξηγείτε σε όσους-ες σας εκφοβίζουν.
Συνηθίζεται οι έγκυοι να τιμούν τον άγιο με αργία, δηλ.να εκκλησιάζονται και να μην κάνουν ιδιαίτερες δουλειές στο σπίτι. Όπως θα κάναμε την Κυριακή ή σε μια μεγάλη γιορτή. Για να τον τιμήσουν όμως, όχι για να μην πάθουν κάτι.

Μια και λέμε για προλήψεις, στεναχωρήθηκα πολύ όταν μια καλή μου φίλη σταμάτησε να μου μιλάει και να έρχεται σπίτι, επειδή ήταν έγκυος κι εγώ είχα πένθος για πολύ στενό μου (και αγαπημένο) συγγενικό πρόσωπο. Όταν με έβλεπε στο δρόμο με τα μαύρα, άλλαζε πεζοδρόμιο για να μη συναντηθούμε. Όταν έβγαλα τα μαύρα μου ξαναμίλησε σαν να μη συνέβη τίποτε...

159ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Σαβ Σεπ 10, 2011 12:08 am

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bonheur έγραψε:Ο άγιος Συμεών υποδέχτηκε το Χριστό στην πόρτα του Ναού όταν ήταν 40 ημερών. Επειδή ήταν πολύ ενάρετος άνθρωπος,είχε λάβει την υπόσχεση από το θεό ότι θα δει το Μεσσία πριν πεθάνει. Ο ίδιος προειδοποίησε την Παναγία ότι "θα διαπεράσει την καρδιά της ένα ξίφος", εννοώντας ότι θα δει το παιδί Της σταυρωμένο.

Θεωρείται προστάτης των εγκύων γυναικών, γιαυτό γιορτάζει δυο φορές το χρόνο, όχι επειδή είναι άτιμος ούτε επειδή έχει άχτι στις εγκύους. Δεν "σημαδεύει" και δεν καταριέται.Αυτά είναι λαϊκές προλήψεις και να το εξηγείτε σε όσους-ες σας εκφοβίζουν.
Συνηθίζεται οι έγκυοι να τιμούν τον άγιο με αργία, δηλ.να εκκλησιάζονται και να μην κάνουν ιδιαίτερες δουλειές στο σπίτι. Όπως θα κάναμε την Κυριακή ή σε μια μεγάλη γιορτή. Για να τον τιμήσουν όμως, όχι για να μην πάθουν κάτι.

Μια και λέμε για προλήψεις, στεναχωρήθηκα πολύ όταν μια καλή μου φίλη σταμάτησε να μου μιλάει και να έρχεται σπίτι, επειδή ήταν έγκυος κι εγώ είχα πένθος για πολύ στενό μου (και αγαπημένο) συγγενικό πρόσωπο. Όταν με έβλεπε στο δρόμο με τα μαύρα, άλλαζε πεζοδρόμιο για να μη συναντηθούμε. Όταν έβγαλα τα μαύρα μου ξαναμίλησε σαν να μη συνέβη τίποτε...

εμενα η μανα μου με ειδε να φοραω μαυρο σουτιεν και μου λεει βγαλτο αυτο παιδι μου.....βαλε ασπρο δεν κανει να βλεπει το μωρο! για τον αγιο συμεων μου ειχαν πει λεει οτι αν ακουμπησεις καπου εκεινη την μερα το παιδι στο σημειο που θα ακουμπησει η μαμα θα εχει καποιο σημαδακι!!(εμενα παντωσ τα δικα μου δεν εχουν και ακουμπησα οπουδηποτε εκεινη την μερα)

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις