Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
80 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 80 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

26ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Πεμ Ιουν 03, 2010 8:50 am

vasomits

vasomits
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Olivia έγραψε:Το είπες μόνη σου: ΤΟΥΣ ΑΓΝΟΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ!!!

Αν περίμενα να γεννήσω για να φτιάξω το δωμάτιο του μωρού, θα έσκαγα!!!!!!

Θα συμφωνήσω κι εγώ με την Ολίβια!!!

27ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Πεμ Ιουν 03, 2010 9:06 am

ntintina

ntintina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ενα θα σου πω ,το καροτσακι το αγορασε η μαμα μου οταν ημουν 13 εβδομαδων.....αυτο και αν ηταν γρουσουζια ε?

28ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Πεμ Ιουν 03, 2010 9:07 am

afro81

afro81
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγω στον 7 τα ειχα ΟΛΑ ετοιμα!!
Ας κουρευοντε!!

29ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Πεμ Ιουν 03, 2010 9:29 am

Ηλιάννα

Ηλιάννα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Στο πρωτο την κουνια την ειχα στο σπιτι απο τον 6ο και τα πρωτα ρουχαλακια κανενα 15μερο μετα,ακολουθησαν και τα υπολοιπα μετα απο λιγες μερες

Στα επομενα που ΟΛΑ ηταν στο σπιτι μεσα ποσο γρουσουζια θα μπορουσε να ηταν;;;; jocolor

30ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 6:20 am

ladybeat

ladybeat
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ααα καλά απο τέτοια θα ακούσουμε πολλά!!Εγώ καρότσι πήρα μετά τη β επιπέδου,χθές στήσαμε την κούνια μας για να συνηθίζουμε τον χώρο (θα είναι στο δωμάτιο μας λόγω έλλειψης χώρου Embarassed ) και την προίκα δεν την έστρωσα μόνο και μόνο για να μη σκονιστεί.
Ασε τους να λένε λοιπόν,κάνε τα ψώνια σου όπως και όποτε εσύ θες και με το καλό να έρθει η μπεμπούλα!
Και σε οτι ακούς λέγε ΝΑΙ!!χεχεχε

31ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 6:30 am

Αννα Κ.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ναι ρε γαμωτο αυτο το εχουμε εδω στην Ελλαδα...
Εμεις αρχισαμε αγορες κατα τον 6ο μηνα (πριν τον 6ο) και παλι η μαμα μου ειχε αντιρρησεις να μην βιαστω...Τελικα και την κουνια εστησα και το καλαθακι το ειχα ετοιμο και την προικα της την πλυναμε απο τα Χριστουγεννα ενω γεννουσα Μαρτιο...
Νομιζω οτι δεν πρεπει να ξεκινας με τετοια ψυχολογια οπως ειπε μια κοπελα ηδη...
Ασε που καλυτερα να εισαι προετοιμασμενη γιατι καμια φορα γεννας και νωριτερα.
Εγω π.χ. θυμαμαι οτι βαλιτσα για κλινικη εφτιαξα μολις μπηκα στον 8ο και παλι η μικρη ηρθε στις 37 εβδομαδες...Αστους να λενε και κανε ο,τι σου γουσταρει...
Ο,τι θελεις και ο,τι σε κανει να χαιρεσαι! ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 328109

32ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 6:43 am

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λοιπόόόόόόόόνννν...

Εμείς δωμάτιο δεν είχαμε ετοιμάσει στο Μαράκι μου γιατί μέναμε ακόμα στο πατρικό μου (εδώ και λίγους μήνες που μετακομίσαμε ξεκινήσαμε να το φτιάχνουμε και πριν λίγες μέρες το τελειοποιήσαμε), αλλά...

Όταν ήμουν 7 μηνών ήρθε ο άντρας μου από το Κόσοβο. Ήταν η μοναδική μας ευκαιρία να βγούμε για τα ψώνια του νεογέννητου γιατί αλλιώς θα τα έκανα μόνη μου και ήταν κρίμα. Ο άντρας μου θα καθόταν μόνο μία εβδομάδα.
Πήγαμε λοιπόν jumbo, ΛΗΤΩ, prenatal κτλ κτλ, παραγγείλαμε και το καρότσι, μέσα στην τρελλή χαρά εγώ, δεν χόρταινα να τα κοιτάω και να τα ξανακοιτάω, οι γονείς μου κλαίγανε από συγκίνηση, όλα καλά!!!

Πάω λοιπόν την καθιερωμένη μου απογευματινή βόλτα στο μαγαζί της φίλης της μαμάς μου (αφού έχει φύγει ο άντρας μου) και αρίζω και λέω μέσα στον ενθουσιασμό για τα ψώνια που είχα κάνει και ιδίως για το καρότσι.
Η φίλη της μαμάς μου με κοιτούσε και χαμογελούσε... Η αδερφή της ξεκίνησε... "Σιγά μωρέ, τι βιαστήκατε, το καρότσι θα το χρειαστείς μετά από 40 μέρες, δεν ξέρεις ότι είναι γρουσουζιά και αν πάθει κάτι το μωρό τι θα τα κάνεις όλα αυτά? Δεν το εύχομαι, αλλά είδες τι έπαθε η νύφη μου -του αδερφού της-, έχασε το παιδί στη γέννα και μετά πήραμε και πετάξαμε όλα όσα είχε ψωνίσει γιατί καθόταν από πάνω τους και έκλαιγε".

Διατηρώντας την ψυχραιμία μου λοιπόν της απάντησα... "Μπράβο σας! Και πιστεύετε ειλικρινά ότι με το να τα πετάξετε την κάνατε να αισθανθεί καλύτερα? Το ξεπέρασε?" "Ε, ίσως λιγάκι"μου απάντησε..

Και μετά άρχισε με την ανηψιά της που έκανε 2 παιδιά και ότα τα ψώνισε αφού τα γέννησε, ίσα ίσα είχε πάρει 3-4 φορμάκια, το καρότσι το πήρε ο άντρας της όταν αυτή ήταν στο μαιευτήριο κτλ κτλ.

Ευτυχώς εκείνη την ώρα χτύπησε το κινητό μου και προσποιήθηκα ότι με περιμένουν και έφυγα!
Στο δρόμο μέχρι το σπίτι, δε σταμάτησα να κλαίω. Με έβαλε στο τριπάκι η ηλίθια να σκεφτώ ότι μπορεί όντως το παιδί μου να παθει κάτι πάνω στη γέννα! Για τα πράγματα κυριολεκτικά χ$%^&στηκα! Θα τα χάριζα!

Το είπα στη μαμά μου, πήρε τηλέφωνο στη φίλη της και μου ζήτησε συγνώμη εκ μέρους της αδερφής της! Και να σας πω και το πιο κουφό?
Αυτή η γυναίκα για μένα είναι το πιο ανοιχτόμυαλο άτομο που υπάρχει. Δεν μπόρεσαν να κάνουν άλλο παιδί ο αδερφός και η νύφη της και έμεινε έγκυος στο 3ο, το γέννησε και τους το έδωσε.
Το κοριτσάκι είναι τώρα 17 ετών και ξέρει όλη μα όλη την αλήθεια από τα 3 της!
Έχει το ανοιχτό μυαλό και το σθένος να κάνει μια τέτοια πράξη και κατά τα άλλα... Οι προλήψεις, προλήψεις!!! Mad

33ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 6:50 am

oneirena

oneirena
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εμένα ευτυχώς δεν εχει βρεθεί κανείς να μου πεί τέτοιες χαριτωμενιές!!! Νομίζω πως γενικά πρέπει είσαι: α) Ανόητος, β) κακόψυχος ή γ) μιας κάποιας ηλικίας για να πεις σε έγκυο για γουρσουζια κτλ. Μπορεί πάντα να ισχύουν και τα 3 βεβαια.
Σε παρόμοιες περιπτώσεις πάντως έχω πετάξει ένα : φάε τη γλώσσα σου και έφυγα!! o tempora o mores!!!! Mad Mad

34ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 6:51 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα δεν υπαρχει τιποτα πιο εκνευριστηκο . Καλα δεν σκεφτονται οτι με αυτα που λενε μπορει η μελλουσα μανουλα να ανεβασει καμια πιεση και να εχει προβλημα το μωρο ; Μετα τι θα κανουν; θα ζητησουν συγγνωμη; Τι να την κανω μετα την συγγνωμη. Το καλυτερο να μην ακουμε κανενα ή να τα κανουμε ολα και να μην λεμε σε κανενα τιποτα. Δυστυχως στην χωρα μας υπαρχουν πολλα ατομα που εχουν ακομα πολλες προκαταληψεις.

35ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 7:37 am

mitsi

mitsi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι να λεμε τωρα βλακειες...
αλλα ρε κοριτσια αυτο που δεν καταλαβαινω σε τετοια σκηνικα ειναι ποσο αμυαλοι ειναι αυτοι οι ανθρωποι

ερχετε η εγκυος και σου λεει την χαρα της,και πας και λες οτι ειναι γρουσουζια και μπορεις να χασεις το μωρο
δηλ ποσο μυαλο θελει να καταλαβεις οτι αυτα δεν τα λενεεεε????????
τα πιστευεις οκ(βλακεια ναι αλλα σεβαστο ο καθενας πιστευει τα δικα του)
αλλα να το πεις και τι θα αλλαξει??
δεν λενε τετοια πραγματα σε εγκυμονουσες....ημαρτον!!!!!!!! Shocked

36ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 7:51 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mitsi έγραψε:τι να λεμε τωρα βλακειες...
αλλα ρε κοριτσια αυτο που δεν καταλαβαινω σε τετοια σκηνικα ειναι ποσο αμυαλοι ειναι αυτοι οι ανθρωποι

ερχετε η εγκυος και σου λεει την χαρα της,και πας και λες οτι ειναι γρουσουζια και μπορεις να χασεις το μωρο
δηλ ποσο μυαλο θελει να καταλαβεις οτι αυτα δεν τα λενεεεε????????
τα πιστευεις οκ(βλακεια ναι αλλα σεβαστο ο καθενας πιστευει τα δικα του)
αλλα να το πεις και τι θα αλλαξει??
δεν λενε τετοια πραγματα σε εγκυμονουσες....ημαρτον!!!!!!!! Shocked
και εγω συμφωνω μαζι σου κουκλα μου . Αν ειναι δυνατον να θελεις να χαλασεις την χαρα μιας μελλουσας μανουλας.

37ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 9:53 am

vasomits

vasomits
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευτυχώς δεν έχω τέτοια θέματα...ακόμα τουλάχιστον...Βοηθάει και πολύ το "ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ" με μερικές θειάκες μας!

Εντάξει, έχω τον άντρα μου που είναι της τελευταίας στιγμής γενικότερα, αλλά δεν το κάνει απο προκατάληψη απλά έτσι είναι...
Πως ταιρίαξαμε εμείς οι δυο δεν μπορώ να καταλάβω... ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 4872 Εγώ είμαι του προγραμματισμού και τα θέλω όλα έτοιμα πολύ πιο νωρίς...Συνέχεια μαλώνουμε γι´αυτό το θέμα...

Σε δυο βδομάδες θα πάμε για να πάρουμε κρεββατάκι, καροτσάκι, καθισμα αυτοκινητου και ανυπομονώ!!!
Ο άντρας μου πάλι "Νωρίς είναι ακόμα...Μέχρι τον Αύγουστο έχουμε καιρό...Τι βιάζεσαι;" ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 966307

ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 688264

38ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 10:01 am

Olivia

Olivia
Admin
Admin
ladybeat έγραψε:ααα καλά απο τέτοια θα ακούσουμε πολλά!!Εγώ καρότσι πήρα μετά τη β επιπέδου,χθές στήσαμε την κούνια μας για να συνηθίζουμε τον χώρο (θα είναι στο δωμάτιο μας λόγω έλλειψης χώρου Embarassed ) και την προίκα δεν την έστρωσα μόνο και μόνο για να μη σκονιστεί.

Μωρέ εγώ και την προίκα είχα στημένη και σκεπασμένη με σεντόνι, χαχαχαχαχα!!! Όχι που θα άντεχα!! Laughing Laughing

http://www.eimaimama.gr

39ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 10:58 am

mariaz

mariaz
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Εννοειται οτι θα τα χεις ολα ετοιμα , κυρίως γιατί είναι υπέροχο να φτιάχνεις το δωματιάκι σου και να φαντάζεσαι το πλασματάκι που θα ερθει, αλλά κυρίως γιατι μετα απο το ξενύχτι και την κούραση δε θα εχεις χρόνο να κάνεις τίποτα απο το να ταίζεις το μωρακι σου και να ξεκουραζεσαι..!με το καλο να το δεχτεις και να ξερεις οτι η δικια σου διαισθηση για το τι ειναι καλο για το μωρακι σου ειναι και η πιο σωστη!! Very Happy

40ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Κυρ Ιουν 06, 2010 11:08 am

noni


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Περίμενα πως και πως να μάθω το φύλο για να αρχίσουμε τα ψώνια και τις ετοιμασίες και χ@#@κα τι λένε

41ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 5:26 am

ladybeat

ladybeat
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Olivia έγραψε:
ladybeat έγραψε:ααα καλά απο τέτοια θα ακούσουμε πολλά!!Εγώ καρότσι πήρα μετά τη β επιπέδου,χθές στήσαμε την κούνια μας για να συνηθίζουμε τον χώρο (θα είναι στο δωμάτιο μας λόγω έλλειψης χώρου Embarassed ) και την προίκα δεν την έστρωσα μόνο και μόνο για να μη σκονιστεί.

Μωρέ εγώ και την προίκα είχα στημένη και σκεπασμένη με σεντόνι, χαχαχαχαχα!!! Όχι που θα άντεχα!! Laughing Laughing

xμμμμ..επειδή κι εγώ λυσσάω να τη στρώσω ΛΕΣ να ρίξω κι εγώ κάτι απο πάνω????? ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 587529 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 875502 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 875502

42ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 5:28 am

mariposa

mariposa
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vetkat μην μασάτε και μην ακούτε κανένα!αυτά είναι απλά χαζομάρες για εμένα!με το καλό το μωράκι σας!

43ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 5:54 am

Konstantina-olinomanoula

Konstantina-olinomanoula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κ πολύ καλά κάνετε κ τους αγνοείτε κοριτσάκι μου!!!!
Μια απ τα ίδια..Κ όχι τίποτα άλλο,με κάνανε κ στεναχωριόμουν για κάτι που είχα ετοιμάσει με τόση χαρά κ λαχτάρα!!!!
Μη δίνετε σημασία σε κανέναν κ ακόμη καλύτερα?Μη λέτε τίποτα σε κανέναν!!
Να μπαίνετε μόνοι σας στο δωμάτιο του μωρού,να το χαζεύετε,να νιώθετε απο τώρα την ευτυχία κ να εξοικειώνεστε με την αξεπέραστη μυρωδιά του μωρού..
Με το καλό μέσα απ την καρδιά μου!!

44ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 6:04 am

ladycat

ladycat
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
loipon να σας πω το δικο μου να κατουρηθητε στα γελια ο θειος μου μου εχει αδυναμια αλλα επειδη φευγει στο εξωτερικο ειχε τηνιδεα να παει να μου ψωνισει για το μωρο που θα ερθει με το καλο επειδη ηξερα οτι η μανα μου θα φρικαρει του ειπα να τα παραγγειλα κ να μου τα στειλουν τον οκτωμβρη με το καλο.Ε περασαν οι μερες κ την περασμενη τεταρτη με περνει η μανα μου εξαλλη τηλ κ μου λλει οτι της πηγαν στο σπιτι ψωνια για το μωρο κ δεν εχει που να τα βαλει μενω καγκελο.Παω απο εκει κ τι να δω 2 καορατσι 2 καλαθουνες 2 κουνιες 1 καθησμα αυτοκινητο ενα πορτ μπεμπε κ αλλα διαφορα μωρουδιακα ολα απο 2 μενω καγελο λεω λαθος θα εγινε περνω τηλ στην εταιρια μου λενε οτι ειναι σωστη περνω τον θειο μου κ τι γυριζει κ μου λεει τα πηρα διπλα μηπως εχεις διδυμα
ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 911307 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 911307 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 911307 ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 911307
ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 911307 κ μενω καγκελο τωρα τα μισα θα τα παρω στο νησι κ ο θεος βοηθος τελικα δεν την πειραξε που ψωνισε
αλλα που θα τα εβαζε η μανα μου χαχαχαχαχχαχαχα

http://www.gatospito.com

45ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 6:10 am

ladybeat

ladybeat
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
χαχαχα!!φοβερός ο θείος!!!!

46ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 7:03 am

ANGEL


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΑ ΚΑΛΑ,ΤΙ ΛΕΤΕ;;ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙΣ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΑΠΟ ΠΡΙΝ;ΚΑΙ ΤΙ ΔΗΛΑΔΗ,ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΣΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΑΡΑ;ΕΜΕΙΣ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΝ 8ο ΜΗΝΑ ΤΑ ΑΝΟΙΞΑΜΕ ΟΛΑ,ΚΟΥΝΙΑ,ΚΑΡΟΤΣΙ,ΚΛΠ ΚΑΙ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΑΝ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ!

47ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 7:05 am

Octarin

Octarin
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
LOL!!!!!!!! kala afto tous enoiakse? hahaha pes tous na sou pleksoune kana zipounaki gia to kainourgio dwmatio kai na afhsoune tis m....ies. Razz

48ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 7:23 am

ΗΡΩ

ΗΡΩ
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΤΑΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΡΙΞΕΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΕΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΗΝ ΚΑΘΕΣΕ ΣΤΑΥΡΟΠΟΔΙ ΟΛΟ ΜΗΝ ΜΗΝ ΜΗΝ.ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΙ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ

49ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 7:25 am

γουργουριτσας

γουργουριτσας
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω ειμαι στην 22η εβδομαδα κυησεως κι εχουμε αγορακι....εχουμε ψαξει για κουνια και καροτσι και καθισματακι...εαν μπορουσα θ ατα επαιρνα απο τωρα αλλα δυστυχως εμεις μετακομιζουμε τον αυγουστο οποτε θα περιμενω λιγακι κι επισης δεν ξερουμε ποιος θα μας κανει δωρο τι ακομα οποτε θα παμε να κλεισουμε εστω την κουνια και για καροτσι και προικα και καθισματακι αυτοκινητου αργοτερα αλλα και παλι ψαχτηκα απο πολυ νωρις παρολο που μας ελεγε η πεθερα μην βιαζεστε.
εμεις πεφτουμε και πανω στον αυγουστο που ειναι σχεδον ολα κλειστα οποτε λεμε καλυτερα να ψαχτουμε απο νωρις μην τρεχουμε τελευταια στιγμη...

50ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΠΡΟΚΑΤΑΛΗΨΕΙΣ.. ΕΛΕΟΣ!!! Δευ Ιουν 07, 2010 11:09 am

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γουργουριτσας έγραψε:
εμεις πεφτουμε και πανω στον αυγουστο που ειναι σχεδον ολα κλειστα οποτε λεμε καλυτερα να ψαχτουμε απο νωρις μην τρεχουμε τελευταια στιγμη...

Έτσι κι εγώ επειδή γέννησα Αύγουστο είχα κάνει τις παραγγελίες μου μέχρι μέσα Ιουλίου γιατί μετά οι εταιρίες έκλειναν!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις