Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
64 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 64 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katerinaki84 έγραψε:Emena o Giatros mou eipe ena xrono kai oti meta mporw fysiologiko!Edw stin Germania einai synithismeno na gennas fysiologika meta apo kaisariki.ma kala pote tha ftiaksoun ta pragmata stin Ellada sto systima ygeias???gamwto exoume meinei poly pisw kai einai ntropi afou oloi oi giatroi se olo ton kosmo orkizontai ston orko tou Ippokrati!!!giati?

μου το έχει πει και μια γνωστή μου ότι στην Γερμανία τα πράγματα είναι διαφορετικά και ότι μετά από καισαρική μπορείς να γεννήσεις φυσιολογικά!
τι να πω! εγώ ρώτησα τον γιατρό μου όταν πήγα για τεστ ΠΑΠ και παρόλο που έχουν περάσει 4 χρόνια από την γέννα μου είπε ότι πάλι καισαρική θα κάνουμε, πολύ δύσκολο να κάνουμε φυσιολογικά! παρόλο που είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού ο γιατρός μου!
δεν ξέρω γιατί γίνετε αυτό!

pana

pana
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα ειναι υπερ του φυσιολογικου μετα απο καισαρικη
μου ειπε 6 μηνες για καισαρικη παλι και 17 μηνες για φυσιολογικο

Elena K.

Elena K.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Emena mou eipe meta apo 1 xrono!

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
emena koritsia mou eipe pos prepei na perasde3i enas xronos stantar....kai oso parapano toso kalutera gia na threpsoun ta rammata tis mitras....

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαρία έγραψε:
katerinaki84 έγραψε:Emena o Giatros mou eipe ena xrono kai oti meta mporw fysiologiko!Edw stin Germania einai synithismeno na gennas fysiologika meta apo kaisariki.ma kala pote tha ftiaksoun ta pragmata stin Ellada sto systima ygeias???gamwto exoume meinei poly pisw kai einai ntropi afou oloi oi giatroi se olo ton kosmo orkizontai ston orko tou Ippokrati!!!giati?

μου το έχει πει και μια γνωστή μου ότι στην Γερμανία τα πράγματα είναι διαφορετικά και ότι μετά από καισαρική μπορείς να γεννήσεις φυσιολογικά!
τι να πω! εγώ ρώτησα τον γιατρό μου όταν πήγα για τεστ ΠΑΠ και παρόλο που έχουν περάσει 4 χρόνια από την γέννα μου είπε ότι πάλι καισαρική θα κάνουμε, πολύ δύσκολο να κάνουμε φυσιολογικά! παρόλο που είναι υπέρ του φυσιολογικού τοκετού ο γιατρός μου!
δεν ξέρω γιατί γίνετε αυτό!

Εμενα η γιατρος μου μου ειχε πει οτι μπορω να γεννησω φυσιολογικα μετα απο καισαρικη δεν ξερω αν επαιξε ρολο οτι εμεινα μετα απο τρια χρονια ξανα εγκυος και ειχε περασει καιρος αλλα δεν χρειαστηκε να την ρωτησω μου ειπε απο μονη της θες να παμε φυσιολογικα η φοβασαι και της ειπα βεβαια θελω, επειδη εχει γινει καισαρικη παιζει ρολο αν επιασαν πονοι πριν την καισαρικη γιατι τοτε η μητρα θυμαται και ειναι πιο ευκολο να πας μετα φυσιολογικα, εμενα δεν με ειχαν πιασει πονοι ειχα παει με ραντεβου, στο τελος κοιταγαμε αν η μικρη ειχε κατεβει ηταν ακομα ψηλα, η γιατρος μου εξηγησε οτι θα φτασουμε μεχρι 38η εβδομαδα γιατι ειχα γεννησει πριν 36η και πιο ελαφρυ μωρο να ειμαστε στανταρ οτι αντεχει η μητρα, επισης οπως ειχα ενημερωθει και εγω μου ειπε και η ιδια οτι οξυτοκινη και προκληση δεν παιζει αν εχεια κανει καισαρικη και γιαυτο οταν θα φτασω 37η και.. θα μου ανοιγε λιγο τον τραχηλο με χερι να βοηθηθω, λοιπον ολα αυτα τα καναμε εφαγα χερι δυο φορες και πονο για να ανοιξει λιγο ο τραχηλος και να γινει δουλεια, η δουλεια εγινε παρασκευη και σαββατο βραδυ αρχισαν πονοι και ξημερωματα κυριακη σπασαν τα νερα μου, στο μαιευτηριο δυστιχως η μικρη δεν ειχε κατεβει εμενε πεισματικα ψηλα και ετσι εκανα καισαρικη παλι αλλα περασα ωδινες κτλ γιατι αργησα να παω στο μαιευτηριο και το απολαυσα χαχα, τελικα η μικρη ειχε βαλει τα χερια μπουνιες μπροστα της και ειχε και τον ομφαλιο λωρο μαζι και γιαυτο δεν ελεγε να κατεβει, ειναι θεμα γιατρου και εδω γινεται, και σας πληροφορω μεσα στο χειρουργειο μου ειπε η γιατρος μου κριμα που δεν κατεβηκε γιατι η μητρα σου αντεχε για φυσιολογικα

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
επισης εχω να σας πω και κατι αλλο, οτι πολλοι δεν το κανουν γιατι εχουν πολεμο απο τα μαιευτηρια, η γιατρος μου ειναι σε δυο μεγαλα μαιευτηρια, ειχα γεννησει τον γιο μου στο ενα και ελεγα στην μικρη να δοκιμασω το αλλο και μου ειπε την εξης φραση, θες να παμε εκει μετα απο καισαρικη φυσιολογικα χαχα θα εχουμε σοου, ειχα ξεγεννηση κοπελα μετα απο καισαρικη εκει φυσιολογικα και το μαθαν και κατεβηκε ολο το διοικητικο κατω να παω καισαρικη και τους πεταξα εξω απο την αιθουσα!!! τα σχολια δικα σας για το τι γινεται στα ιδιωτικα μαιευτηρια, ειδικα αν εχεις μια καισαρικη και εισαι ευκολο θυμα για να βγαλουν λεφτα να κανεις και αλλη

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α οπως και οταν πηγα στο αλλο για να γεννησω που ειχα ξαναγεννησει ηρθε η μαια πρωτα και αφου ειδε οτι εχουν σπασει τα νερα και ακουσε ιστορικο πηγε να δηλωσει παλι καισαρικη, την κοιταξα στραβα και της ειπα οχι αυτο θα το πει η γιατρος μου οταν θα ερθει να με δει, το εχουν σιγουρο αυτες εκει ρε παιδια καισαρικη ισον καισαρικη να πανε να χεστουνε

nikoleta

nikoleta
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μιλουπακι έγραψε:α οπως και οταν πηγα στο αλλο για να γεννησω που ειχα ξαναγεννησει ηρθε η μαια πρωτα και αφου ειδε οτι εχουν σπασει τα νερα και ακουσε ιστορικο πηγε να δηλωσει παλι καισαρικη, την κοιταξα στραβα και της ειπα οχι αυτο θα το πει η γιατρος μου οταν θα ερθει να με δει, το εχουν σιγουρο αυτες εκει ρε παιδια καισαρικη ισον καισαρικη να πανε να χεστουνε
Καλά εδώ κοιτούν την ευκολία τους! Εγώ πιστεύω ότι και πολλές πρώτες καισαρικές γίνονται χωρίς λόγο ή έστω χωρίς να το παλέψει τόσο ο γιατρός. Παλιά δηλαδή πως γεννούσαν και μάλιστα χωρίς τη σημερινή τεχνολογία! Ε, πόσο μάλλον στη δεύτερη γέννα που έχουν και την δικαιολογία...

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο νικολετα μου, εχω ακουσει κοπελα να της λεει ο γιατρος καισαρικη γιατι δεν παιρνει το παιδι καθολου και εχω μιλησει μαζι της τηλεφωνικα και εμαθα οτι πηγε σε αλλο γιατρο και το παιδι κανονικα επερνε βαρος και γεννησε φυσιολογικα και ολα αυτα γιατι θα γεννουσε χριστουγεννα, εγω ευτιχως ξερω γιατι εκανα την πρωτη καισαρικη ωριμασε πλακουντας πεσαν αμνιακα και ο μικρος δεν επαιρνε φαντασου οτι γεννησα 36η και ο μικρος ηταν μονο 2080, ενω γεννησα 37η την κορη μου που ολα ηταν καλα και γεννηθηκε 2940, γιαυτο εχω εμπιστοσυνη και ξερω οτι δεν την εφαγα τσαμπα την πρωτη καισαρικη και ειδικα και μετα που απο μονη της η γιατρος μου μιλησε για φυσιολογικα την αγαπησα ακομα πιο πολυ

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια και εγω μπορω να πω με σιγουρια γιατι εκανα καισαρικη . Λογω τις διδυμιας αλλα και του γεγονοτος οτι και οι δυο ειχαν σφηνωσει τα κεφαλια τους στην εισοδο του κολπου. Απο τοτε μαλωναν για την πρωτια. Αν και στην αρχη η γιατρος μου μου ειχε πει οτι ειναι δυσκολο να γεννησω φυσιολογικα αλλα οχι αδυνατο αν ολα μεχρι τελευταια στιγμη πηγαιναν καλα αλλα οι μικρες ειχαν αλλη γνωμη . Παντως μου ειχε πει οτι δεν υπαρχει προβλημα αν κανω και αλλο παιδι να γεννησω φυσιολογικα.

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kai mena o giatros mou einai uper tou fusiologikou...fantasteite oti eno tomoro itan toso psila 40 ebdomada mou evale texnitous ponous kai palepse mipos genniso fusiologika...alla mou eipe oti sto deutero an ola pane kala tha prospathisoume fusiologika gia na ziso thn mageia tis gennas...

Μαρία

Μαρία
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμένα πάλι όταν είχαμε πάει για επιπέδου β΄στο Ιασώ είχε γυρίσει ο γιατρός μου και μου είχε πει, βλέπεις πόσο κόσμο έχει? έρχεται το Πάσχα γιαυτό γεννάνε όλες τώρα! και τον ρώτησα τι εννοούσε! η απάντησή του ήταν κεραυνός! δεν κάνει που το λέω γιατί γιατρός είμαι κι εγώ μου λέει, αλλά έρχεται Πάσχα και για να μην χάσουν τις διακοπές τους οι γιατροί λένε σε όλες ότι κάτι δεν πάει καλά και πρέπει να κάνουν καισαρική και δεν τους νοιάζει καθόλου που τα βγάζουν τα μωρά πριν την ώρα τους, αρκεί να βολευτούν εκείνοι! καταλάβατε τώρα?
ενώ εμένα, ο καλός μου ο γιατρούλης παρόλο που ήταν να γεννήσω κοντά στο δεκαπενταύγουστο, 18 για την ακρίβεια ήταν η τελευταία μέρα, και παρόλο που πάντα έχει κλειστό το ιατρείο του τότε, με κράτησε μέχρι τελευταία στιγμή και μάλιστα κρατήσαμε και δύο μέρες παραπάνω αλλά ο μικρός τίποτα,δεν το είχε σκοπό και μιας και ήταν και τεράστιος για τα δικά μου δεδομένα και δεν υπήρχε κανένα σημάδι γέννας προχωρήσαμε σε καισαρική εσπευσμένα! ενώ στην αρχή δεν ήθελε ούτε επισκληρίδιο να κάνω, μου τόνιζε ότι δεν υπάρχει τίποτα καλύτερο από το φυσιολογικό!
βέβαια γιατί μου είπε ότι πάλι για καισαρική θα πάμε όταν με το καλό έρθει άλλο μωράκι, δεν το ξέρω!

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ και εμενα η γιατρος μου θα με εβαζε με ραντεβου 15 αυγουστου να γεννησω και ας ηταν αργια και ας γιορταζε και η ιδια δεν την ενοιαζε προτιμουσε που ειχε ησυχια εκεινη την ημερα παρα να περασει την γιορτη της οπως ηθελε, τελικα η μπουμπου της αλαξε τα σχεδια και γεννηθηκε 9 αυγουστου, αλλα ειχαμε να το λεμε με την γυναικολογο μου χαχα θα κερνουσαμε γλυκα η μια την αλλη εκεινη την ημερα αφου γιορταζαμε και οι δυο

popi.


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κι εμένα ο γιατρός μου είπε μετά από 6 μήνες. Ο Γιώργος αυτό περιμένει πως και πως!!! Εγώ ούτε που το σκέφτομαι ακόμα. Θέλω να χαρώ τον μπεμπούλη μου!
Ολίβια θα αρχίσεις κιόλας να το προγραμματίζεις;;;

Princess

Princess
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αληθεια,... ποτε ειναι η... "καταλληλη φαση" για δευτερο μωρακι???
Δεύτερη εγκυμοσύνη μετά από καισαρική! - Σελίδα 2 99132

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΜΑΜΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
egw koritsia genisa ton ioynio kai o giatros moy eipe meta ton septembrh me oktombrh mporw na ksanaminw!oso gia to fysiologika poy ton rwthsa moy eipe pws ginete alla esto kai me poli mikres pithanothtes na pathw kati moy eipe to kaneis?egw koritsia oxi den to kanw!!!!!!

katval

katval
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
θα συμφωνησω και εγω οτι ο καθε οργανισμος και η καθε γεννα ειναι διαφορετικη εμενα ο γιατρος μου μου ειπε σε 8 μηνες εμεινα τελικα στους 10 για τριτο οταν τον ρωτησα μου ειπε οτι αφου γεννησω θα μου πει γιατι εξαρτατε απο την μητρα

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Olivia έγραψε:Γεια σααααααααας!!!

Μανούλες που γεννήσατε με καισαρική, πότε μπορείτε να ξαναμείνετε έγκυες, σύμφωνα με το γιατρό σας;;;

και εμένα ο γιατρός μου είχε πει τουλάχιστον 10 μηνες η και χρόνο καλύτερα...αλλά να πω την αλήθεια δεν το πιστεύω γιατι έχω φίλη που εμεινε 3 φορές καπακι στο εξάμηνο...δηλαδή 3 καισαρικές η μια μετά την άλλη ...και ε.ιναι μια χαρά η κοπέλα...και ηταν πολυ ..πολύ κοντά τα παιδάκια...πρώτα γέννησε το τρίτο και μετά έγινε το πρώτο 3 χρονών..και έχω ακούσει και άλλα τέτοια..και πιο πολλες καισαρικές,,οπότε δεν νομίζω ότι είναι τόσο τραγικά τα πράγματα,...

stroymfita

stroymfita
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΣΥΝΗΘΩΣ ΛΕΝΕ ΜΕΤΑ ΑΠΟ1 ΧΡΟΝΟ
ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 8 ΜΗΝΕΣ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΟΚ Wink

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγώ είχα πάει την προηγούμενη εβδομάδα να με εξετάσει και μου είπε ότι δεν θα ΄΄ηθελε να μείνω έγκυος για ένα εξάμηνο. οπότε 9 μήνες μετά...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω μετα απο καισαρικη εμεινα εγκυος μετα απο 3 μηνες.............μεγαλη ταλαιπωρια!!!!!!!τωρα μου ειπε πως αν θελω τριτο να αφησω να περασουν 8 μηνες

aniakouk79


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κι εμένα η γιατρός μου είχε πει μετά από 6 μήνες τουλάχιστον, αν και το ιδανικό είναι μετά από 1 χρόνο! Νομίζω ότι γενικότερα για τον οργανισμό και όχι μόνο για τη μήτρα καλά είναι να περάσει εξάμηνο! Να συνέρθει ο αιματοκρίτης η αιμοσφαιρίνη, τα επίπεδα ασβεστίου για να μπορέσεις να θρέψεις και το επόμενο παιδάκι! Very Happy

ireneAG


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
και εμενα μετα απο ενα χρονο μου ειχε πει πως ειναι καλυτερα αλλα εχω γνωστη που εμεινε στους 4 μηνες και ολα μια χαρα!

κοριτσάκι


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
κι εμένα μου είπε ένα χρόνο

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ο γιατρος μου,μου εδωσε 6 μηνες για να ξαναμεινω εγκυος.δηλαδη απο τν οκτωμβριο κ μετα...αιωνας μου φαινεται,μιας κ γεννησα πριν 9 μερες με καισαρικη . . .με αδοξο τελος.
Μου ειπε πως η τα τοιχωματα της μητρας μου ειναι αρκετα χοντρα ετσι ωστε να μπορεσω να κανω μεχρι και αλλες 3 καισαρικες..το ελπιζω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 7]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις