Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
151 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 151 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εχτες το βραδυ δεν κοιμηθικα καθολου πονουσα πολυ.....γιατι τοσο πολυ βρε κοριτσια......μονο το βραδυ με πιανει!!!!!!ο γιατρος μου λεει οτι δεν ειναι τιποτα...μαλλον ζορικο νινι θα βγαλω!!!!!!!!!!!1 Very Happy Very Happy

veniou

veniou
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
kalhspera koritsia egw piga thn tetarth ston giatro kai to idame alla einai mikrouli akoma den akousame kardoula giati eimai 6+2hmeron kai se ligo kairo 8a ksanapaw.kai twra 8a exw agwnia Crying or Very sad

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
veniou σοβαρά?Και εγώ την Δευτέρα που θα πάω θα είμαι 6w4d λες να μην ακούσω και εγώ τίποτα και τζάμπα να ελπίζω??

Αλήθεια ξέρει καμία σας αν μπορεί να γίνει αυτό που έγραψα παραπάνω με το ΙΚΑ και τους γιατρούς του ΟΠΑΔ-ΟΑΕΕ για τον προγεννητικό έλεγχο?

nancy85


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
καλησπερα κοριτσια.ηρθα κι εγω στην παρεα σας.η ημερομηνια της τελευταιας περιοδου μου ηταν 6/2,κ μου δωσε ΠΗΤ 12/11 αρα ειμαι 8 εβδομαδων.εχω παει ηδη δυο φορες στον γυναικολογο κ την παρασκευη θα ναι η τριτη.μηπως ειναι πολλες?μια φορα την περασμενη βδομαδα ειδαμε το φασολακι μας που ειναι 16,4 χιλιοστα κ τα χερακια κ ποδαρακια ποθ αρχιζουν να ξεπροβαλουν Very Happy

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ Π.Η.Τ.6-12-11
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Very Happy

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα κορίτσια και καλώς ήρθατε οι καινούργιες μανούλες!!!Είμαστε καλά, περάσαμε ένα πολύ ωραίο σ/κ...και αγωνιούμε για την Τρίτη...Εύχομαι σε όλες μας ο'τι καλύτερο!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!
ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ Π.Η.Τ.6-12-11
ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ Very Happy

Καλωσήρθατε nancy & kikitso!!!!Smile Να έχετε μία καλή εγκυμοσύνη!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Που χαθήκατε σήμερα??Είχε ωραίο καιρό και βγήκαμε όλες βολτούλα σαν τα σαλιγκάρια μετά την βροχή ε?

Από χθες το στομάχι μου με έχει τρελάνει στις αναγούλες!!!Στα πρόθυρα εμετού έφτασα αλλά το γλίτωσαSad Τουλάχιστον καταλαβαίνω ότι η εγκυμοσύνη αν μη τί άλλο προχωράει..!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα σε ολες και στις καινουργιες κοπελες στην παρεα μας nancy85 και nancy85!!

Εμεις σημερα λειπαμε απο το πρωι βολτουλα και η μικρη μου τωρα ξεραθηκε στον υπνο.
kikitso ειμαστε κοντα στις ημερομηνιες,εγω λογικα ειμαι 5/12.

Απο συμπτωματα εγω τιποτα βρε κοριτσια σε σημειο να αναρωτιεμαι''μα καλα ειμαι εγκυος?''

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki είσαι πολύ τυχερή!!Εγώ πλέον δεν έχω όρεξη δύο μέρες τώρα να φάω τίποτα και είμαι και κακοδιάθετη που είναι έτσι χάλια το στομάχι μου συνέχεια..

Αύριο θα τηλεφωνήσω στο ΙΚΑ να δω αν μπορούμε να εξυπηρετηθούμε από συμβεβλημένους γιατρούς εξωτερικούς γυναικολόγο και μικροβιολόγο μπας και γλιτώσουμε ταλαιπωρία και χρήματα..

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mπραβο carrie μου να με ενημερωσεις για τις εξετασεις γιατι πρεπει και εγω να παω να τις κανω.

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ναι μόλις μάθω θα σας ενημερώσω αν και πιστεύω πως θα γίνεταιSmile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα σε όλες τις εγκυούλες-υποψίφιες μανούλες!!!Να έχουμε μια υπέροχη εβδομάδα κατά την διάρκεια της οποίας θα ζήσουμε αξέχαστες στιγμές!!!

Να ευχηθώ με όλη μου την καρδιά στην Carrie μας, καλή επιτυχία για το σημερινό υπέρηχο και όλα να της πάνε καλά!!!

Σας φιλώ και πάλι όλα να μας πάνε καλά!!! Smile Smile Smile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγαπημένη μου aylin σ'ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ και σου στέλνω τα φιλιά μου και την αγάπη μου!

Λοιπόν κορίτσια σας έχω νέα!!!!Μίλησα με το ΙΚΑ πριν λίγο και μου είπανε το εξής: Μπορείς να κλείσεις ραντεβού σε έναν γυναικολόγο από τον κατάλογο που έχουν στο site τους ,τους συμβεβλημένους με ΟΠΑΔ-ΟΑΕΕ. Αυτός σου γράφει ότι εξετάσεις είναι (που σου τις έχει γράψει ο εξωτερικός σου γιατρός) και μετά πρέπει να πας σε ένα ιατρείο του ΙΚΑ (μπορείτε να βρείτε στη σελίδα τους που είναι κάποιο κοντά σας) για να σας τισ θεωρήσουν!Και μετά πας απευθείας σε εξωτερικό μικροβιολόγο από κατάλογο που σου δίνουν εκείνοι εκεί!Είμαι σίγουρη ότι ο εξωτερικός μικροβιολόγος ε όσο να'ναι δεν θα κάνει και 1 μήνα να σου δώσει τα αποτελέσματα...Εγώ πάντως αυτό λέω να κάνωSmile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου έστειλαν και από το ΙΚΑ τη σελίδα με το δελτίο τύπου http://www.ika.gr/gr/infopages/press/20110214.cfm

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα σε ολες!!!ειμαι κ εγω νεα στο forum σας κ ειμαι 9 εβδομαδων κ 3 ημερων με ΠΗΤ 12/11.ειναι το πρωτο μου μωρακι κ εχω παρα πολυ αγχος να πανε ολα καλα..ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!Το μωράκι μου είναι ένα ολόκληρο εκατοστό ήδη!!!!Και είδα την καρδούλα του να αναβοσβήνει στον υπέρηχο ,αλλά δυστυχώς δεν την ακούσαμε!!Αλλά με έπιασε τρελό κλάμα σας λέω!!!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Κορίτσια!!!!!!!!!!!!!!!!!!Το μωράκι μου είναι ένα ολόκληρο εκατοστό ήδη!!!!Και είδα την καρδούλα του να αναβοσβήνει στον υπέρηχο ,αλλά δυστυχώς δεν την ακούσαμε!!Αλλά με έπιασε τρελό κλάμα σας λέω!!!!!!

Carrie....ένα σου λέω κλαίω απο συγκίνηση!!!Μπράβο καλή μου!!!Είδες που όλα πήγαν καλά???Μπράβο μπράβο και πάλι χίλια μπράβο!!!Δεν μπορείς να φανταστείς πόσο πολύ χάρηκα!!!Αχ Παναγίτσα μου άραγε θα δω κάτι αύριο???Φιλιά αγάπη μου !!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Aylin μου δεν μπορείς να φανταστείς συναίσθημα!!!Είμαι η πιο ευτυχισμένη κλαψιάρα χαζομαμά ever!!!Και αύριο θα είσαι και εσύ και θα είμαστε δύο!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 4 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 4 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 4 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 4 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 4 328109 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 4 328109

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:καλησπερα σε ολες!!!ειμαι κ εγω νεα στο forum σας κ ειμαι 9 εβδομαδων κ 3 ημερων με ΠΗΤ 12/11.ειναι το πρωτο μου μωρακι κ εχω παρα πολυ αγχος να πανε ολα καλα..ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες!!!

Καλώς ήρθες Αλεξία όλα να σου πάνε καλά!Κατανοω την αγωνία σου!Και εμένα το πρώτο μωράκι είναι!!!Έχεις καθόλου συμπτώματα???Έκανες τον προγεννητικό έλεγχο?Με το καλό σε όλες μας!!!Φιλιά Smile Smile Smile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Aylin μου δεν μπορείς να φανταστείς συναίσθημα!!!Είμαι η πιο ευτυχισμένη κλαψιάρα χαζομαμά ever!!!Και αύριο θα είσαι και εσύ και θα είμαστε δύο!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πρός το παρόν κλαίω γιατί είχαμε συζητήσει και ήξερα ότι είχες αγωνία...είμαι πολύ πολύ συγκινημένη!!!Αχ Carrie χάρηκα πολύ για σένα!!!μακάρι αγάπη μου να είναι έτσι όπως το λές για αύριο...οι ώρες μου φαίνονται να περνούν αργάααααα!!!Φιλάκια!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
alexia-marinos έγραψε:καλησπερα σε ολες!!!ειμαι κ εγω νεα στο forum σας κ ειμαι 9 εβδομαδων κ 3 ημερων με ΠΗΤ 12/11.ειναι το πρωτο μου μωρακι κ εχω παρα πολυ αγχος να πανε ολα καλα..ευχομαι οτι καλυτερο σε ολες!!!

Καλώς μας ήρθες alexia!!Σου εύχομαι να έχεις μία καλή εγκυμοσύνη και να πάνε όλα καλά!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 4 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 - Σελίδα 4 417472

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε:
Carrie έγραψε:Aylin μου δεν μπορείς να φανταστείς συναίσθημα!!!Είμαι η πιο ευτυχισμένη κλαψιάρα χαζομαμά ever!!!Και αύριο θα είσαι και εσύ και θα είμαστε δύο!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πρός το παρόν κλαίω γιατί είχαμε συζητήσει και ήξερα ότι είχες αγωνία...είμαι πολύ πολύ συγκινημένη!!!Αχ Carrie χάρηκα πολύ για σένα!!!μακάρι αγάπη μου να είναι έτσι όπως το λές για αύριο...οι ώρες μου φαίνονται να περνούν αργάααααα!!!Φιλάκια!!!

Θα πάνε όλα τέλεια αύριο!!!!Θα δεις θα έρθεις το απόγευμα και θα είσαι και εσύ μέσα σε ένα ροζ συννεφάκι!!! Τι ώρα θα πας???Να έρθεις αμέσως να μας πεις τα νέα σου μετά!!!!

maraki85

maraki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα μελλοντικες μανουλες!!!

Καλως ηρθες Αλεχια στην παρεα μας και να εισαι σιγουρη πως θα πανε ολα καλα,θετικη σκεψη θελει!!!

carrie τελειο συναισθημα ε?χαιρομαι που ειναι ολα καλα.Τωρα ποτε θα ξαναπας?

aylin εσυ που εισαι και 8 εβδομαδων θα ακουσεις κανονικα την καρδουλα να κανει τικ-τακ,τικ-τακ!!!Περιμενουμε τα νεα σου αυριο.

Εγω κοριτσιαοπως σας εχω πει θα παω κατευθειαν για αυχενικη οποτε γυρω στις 15 Μαιου θα δω το σπορακι μου.Γενικα καλα ειμαι!!!

Τα φιλια μου σε ολες!!


αααα να ρωτησω carrie ρωτησες τελικα τι γινεαι με τον προγεννητικο ελεγχο?

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Maraki το σκέφτομαι και με πιάνουν τα κλάμματα..κι'αν δεν ακούσω κάτι....Χρίστε μου φοβάμαι τόσο που δεν περιγράφεται!!!Μακάρι όλα να πάνε καλά αύριο!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις