Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 44]

151ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 09, 2011 6:46 am

titikos

titikos
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε βρισκω σατανικη!!! αλλα καλη... Very Happy

152ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 09, 2011 7:26 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
titikos έγραψε:σε βρισκω σατανικη!!! αλλα καλη... Very Happy

Ετσι θελουν!!!!!!

153ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 09, 2011 10:37 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόπη μου έχουμε καιρό να τα πούμε...
Είσαι έγκυος???

(Ωραία η ιδέα σου)

154ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 09, 2011 12:33 pm

MariaIoanna

MariaIoanna
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αγγελική σε διαβάζω μέρες.. και λέω πόσο η δικιά σου μου θυμίζει τη δική μου κάργια Mad

Μακάρι να βγω ψεύτρα αλλά να ξέρεις μετά το γάμο έπονται και τα χειρότερα Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Έχω ακούσει εγώ από τη δικιά μου!!! Ο σατανάς είναι Twisted Evil . Αφου έχω φτάσει σε σημείο να σκέφτομαι πως θα εγκληματίσω και δεν θα φάω τα υπόλοιπα χρονάκια μου στη φυλακή.
Πλέον δε μιλάμε κι έχει να δει τα κορίτσια μας κανα χρόνο. Τι να κάνουμε επιλογή της. Εμείς ήδη είμαστε στο σημείο τα κορίτσια να λένε τη μαμά μου "η γιαγιά μας η καλή" και την άλλη δεν ξέρω αν και για πόσο θα τη θυμούνται ακόμη. Αλλά τι να κάνουμε. Με το ζόρι δε γίνεται. Επέλεξε να ξεγράψει τις εγγονές της.
Και αυτή έτσι τα ίδια ζόρια τραβούσε με τους γονείς και την αδερφή μου.

Να σου πω και κάτι αλλά εσύ κάνε πως δεν το διάβασες και μη το λάβεις υπόψη σου. ΕΓΩ μετά απο αυτό το σκηνικό θα ακύρωνα το γάμο Crying or Very sad
Εσύ άλλωστε είσαι ήδη παντρεμένη.

Σου εύχομαι καλό κουράγιο και να μην είσαι και συ στην ίδια κατάσταση με μένα σε λίγα χρόνια. Αν και το κόβω να παθαίνεις τα ίδια. Τουλάχιστον οι σχέσεις σας να μην επηρεάζουν την υπόλοιπη ζωή σου.

ΥΓ Ο άντρας μου είναι με το μέρος μου με όλο του το είναι και το απέδειξε περίτρανα. Πλέον κι εγώ να τη συγχωρέσω κάποτε (που δεν θα το κάνω) ο ίδιος δε νομίζω γιατί τον έχει πληγώσει πολύ η στάση της ιδιαίτερα απέναντι στα κοριτσάκια μας.

155ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 09, 2011 1:28 pm

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Θα σου πω πως με μεγάλη μου ευχαρίστηση θα τον ακύρωνα αλλά δυστυχώς θα ακολουθήσει και η βάφτιση της μικρής μου....
Περισσότερο γιαυτό κάνω υπομονή. Να γίνει το "μπλουμ" και να ησυχάσω.
Ύστερα, ο άλλος λόγος για τον οποίο δέχτηκα να γίνει όλο αυτό είναι ο άντρας μου. Καταλαβαίνω πως και αυτός το ονειρευόταν κάποια μέρα για τον εαυτό του - ξέρεις, να με περιμένει στην εκκλησία ντυμένος γαμπρός κτλ κτλ - αλλά και για τους γονείς του να τους δώσει αυτή τη χαρά.
Αλλιώς πίστεψέ με, έχω και τα κότσια και τον τσαμπουκά να τα διαλύσω όλα.
Και ξέρεις γιατί? Γιατί δεν τους έχω ανάγκη.

Ύστερα σε αυτό που λες ότι μετά θα έρθουν τα χειρότερα είμαι πεπεισμένη και το περιμένω πως, ναι, θα έρθουν.
Εγώ δήλωσα στον άντρα μου πως δε θέλω να μας κρατάει το παιδί και πως θα ψάξω για παιδικό σταθμό.
Ξέρω πως είναι μικρούλα η κόρη μου ακόμα, αλλά 1000 φορές αυτό ή να την ταλαιπωρώ πηγαίνοντάς τη στη μάνα μου, παρά να βάζω στο σπίτι μου τη γκιόσα.

Θα τους κάνω να μου ζητάνε γονατιστοί συγνώμη. Ίσως δεν το καταφέρω άμεσα, αλλά το έχω βάλει πείσμα....
Βέβαια λένε πως το γινάτι βγάζει μάτι, αλλά καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα!
χαχαχα!

Εν καιρώ...

156ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 09, 2011 9:19 pm

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Πόπη μου έχουμε καιρό να τα πούμε...
Είσαι έγκυος???

(Ωραία η ιδέα σου)


Ναιι!!!11βδομαδων!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 215994

157ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Αυγ 09, 2011 11:21 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Θα σου πω πως με μεγάλη μου ευχαρίστηση θα τον ακύρωνα αλλά δυστυχώς θα ακολουθήσει και η βάφτιση της μικρής μου....
Περισσότερο γιαυτό κάνω υπομονή. Να γίνει το "μπλουμ" και να ησυχάσω.
Ύστερα, ο άλλος λόγος για τον οποίο δέχτηκα να γίνει όλο αυτό είναι ο άντρας μου. Καταλαβαίνω πως και αυτός το ονειρευόταν κάποια μέρα για τον εαυτό του - ξέρεις, να με περιμένει στην εκκλησία ντυμένος γαμπρός κτλ κτλ - αλλά και για τους γονείς του να τους δώσει αυτή τη χαρά.
Αλλιώς πίστεψέ με, έχω και τα κότσια και τον τσαμπουκά να τα διαλύσω όλα.
Και ξέρεις γιατί? Γιατί δεν τους έχω ανάγκη.

Ύστερα σε αυτό που λες ότι μετά θα έρθουν τα χειρότερα είμαι πεπεισμένη και το περιμένω πως, ναι, θα έρθουν.
Εγώ δήλωσα στον άντρα μου πως δε θέλω να μας κρατάει το παιδί και πως θα ψάξω για παιδικό σταθμό.
Ξέρω πως είναι μικρούλα η κόρη μου ακόμα, αλλά 1000 φορές αυτό ή να την ταλαιπωρώ πηγαίνοντάς τη στη μάνα μου, παρά να βάζω στο σπίτι μου τη γκιόσα.

Θα τους κάνω να μου ζητάνε γονατιστοί συγνώμη. Ίσως δεν το καταφέρω άμεσα, αλλά το έχω βάλει πείσμα....
Βέβαια λένε πως το γινάτι βγάζει μάτι, αλλά καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα!
χαχαχα!

Εν καιρώ...

Και εγω που προτιμω τις γιαγιαδες να κρατανε μωρα, στην δική σου περιπτωση τον παιδικο θα προτιμουσα.

158ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 10, 2011 2:27 am

kaena_v

kaena_v
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
etoile! έγραψε:
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
μα ποσο ποσο ποσο χαζοί ειναι αυτοι οι αντρες οεο???????

πες μου οτι η ερωτηση σου ειναι ρητορικη και δεν την εννοεις σε παρακαλω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!οι ααντρες χαζοι???????ελα τωρα...!!!
η λεξη αντρας ειναι ταυτοσημη με τη λεξη χαζος!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil
Ω μα ελάτε!! δεν ειναι χαζοι, αφελεις είναι - εχει διαφορά! Razz Razz Razz

ΥΓ - το παιρνω πισω αυτο που ειπα, χαζοι ειναι, ο αντρας μου βγηκε να μετακινησει την απλωστρα προς τη μεσα μερια της βεραντας επειδη εβρεχε κι οταν τον ρωτησα αν πηρε και τις πετσετες που ηταν απλωμενες πανω στα κάγκελα μου ειπε ότι δεν τις ειδε... Shocked Δηλαδη ειδε οτι η απλώστρα ηταν προς την εξω πλευρα (αυτο το εσωτερικο μοιρογνωμόνιο τελικα λειτουργει) αλλά δεν πρόσεξε τις πετσετες (το ρανταρ ηταν χαλασμενο)...

Μαλλον βαριοταν να μαζεψει τις πετσετες!!!! Χαχαχα Laughing Laughing Laughing

Οσον αφορα το σόι τους δεν ειναι χαζοι, το παιζουν χαζοι γιατι βαριουνται να ασχολουνται!!!! Δεν ειναι σαν και εμας που βραζει το αιμα μας!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 215994 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
+fwnw

159ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 10, 2011 2:57 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ με τη ΜαρίαΜ. Κι εγώ πιστεύω πως είναι καλό για τα παιδάκια να μένουν με τον παππού και τη γιαγιά αλλά στη δική σου περίπτωση δεν νομίζω να είναι καλύτερο. Συνεχώς θα προσπαθεί να σε μειώνει στο παιδί σου και άσε που θα αποκτήσει στο μυαλό της και περισσότερα δικαιώματα έτσι και θα σας ανακατεύει συνέχεια! Κάνε λίγη υπομονή μέχρι να τελειώσει η φασαρία του γάμου! Και κοίτα να το ευχαριστηθείς! Αφού σε πίεσαν να το κάνεις και αφού κάνεις και τόσα έξοδα εσύ και οι γονείς σου απόλαυσέ το χωρίς να σε επηρρεάζει κανείς.

Εγώ στη θέση σου όμως ξέρεις τι θα έκανα; Θα την έπαιρνα με το καλό! Θα της έλεγα να έρθει παντού, και στο νυφικό, και στο μακιγιάζ, και στο χτένισμα... Θα της έδινα λίγη αξία απλά για να νιώθει ότι κάνει και αυτή κάτι και χαίρεται το γάμο του γιου της. Δε θα την άφηνα να επηρρεάσει τις αποφάσεις μου αλλά θα της ζητούσα τη γνώμη της για όλα. Απλά και μόνο για να την κάνω να νιώσει ότι έχει κάποιο ρόλο. Και πού ξέρεις, μπορεί να σε δει μετά με άλλο μάτι! Αυτό βέβαια θα έκανα εγώ στη θέση σου, εσύ ξέρεις καλύτερα πιο είναι το σωστότερο για σένα.

160ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 10, 2011 3:42 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Θ


Θα τους κάνω να μου ζητάνε γονατιστοί συγνώμη. Ίσως δεν το καταφέρω άμεσα, αλλά το έχω βάλει πείσμα....
Βέβαια λένε πως το γινάτι βγάζει μάτι, αλλά καλύτερα να σου βγει το μάτι παρά το όνομα!
χαχαχα!

Εν καιρώ...


πως θα το κανεις αυτο βρε κοριτσι
??????
πες και σε μενα την ανιδεη γιατι ενω εχω φτασει στι αμην δεν εχω ξεσπασει ακομη...και το χειροτερο δεν μιλαω ..τα καταπινω και σκαω μονη μου..

161ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 11, 2011 2:25 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TZIZZZZZZZZZZZZZ!!!!!!!!! που εισαι???ανησυχω!!!τα πηραμε τα παπουτσια τελικα????

162ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 11, 2011 7:39 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόπη μου με το καλό το μωράκι σου!!
Η κόρη σου πώς το πήρε??? Το περιμένει??
(σόρρυ για τη σπόντα κορίτσια)

Λοιπόν μπουμπουκίτσα μου, αυτοί φύγανε για Λάρισα, να μοιράσουν τις προσκλήσεις. Έχουν γυρίσει αλλά είναι άφαντοι...
Ίσως περιμένουν από μένα την πρώτη κίνηση - ή τους γονείς μου- μιας και γιορτάζει τη Δευτέρα η ακατανόμαστη...
Αν εξαιρέσουμε τα 10 λεπτά που τσακωνόμασταν την προηγούμενη Πέμπτη, έχουν να δουν το παιδί κοντά 10 μέρες.
Τώρα μέχρι τη Δευτέρα που γιορτάζει αυτή (και μάλλον θα πάμε γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ δε μπορώ να κάνω κι αλλιώς) θα έχει δυο βδομάδες να δει το παιδί.
Κι όταν θα κάνει πάλι δυο βδομάδες να το ξαναδεί -δήθεν γιατί δεν προλαβαίνω με τις ετοιμασίες του γάμου- να δούμε αν θα της αρέσει.

Κι όταν θα της πω πως το παιδί θα πάει παιδικό σταθμό (ή στη μάνα μου), να δούμε πάλι αν θα της αρέσει.

Κι ας τολμήσει να μου πει τίποτα. Ήταν να μην πάρω φόρα! Τώρα που τα έχωσα μία φορά, θα βρω το κουράγιο και θα το ξανακάνω.
Δε με νοιάζει αν θα με πει "κακιά νύφη", ή αν θα με κακολογεί στους ξένους...
Εμένα η ησυχία μου με ενδιαφέρει.
Κι αφού ο άντρας μου, είναι με το μέρος μου, ακόμα καλύτερα για μένα.

Όπως τα λέει αυτή και καλά "έξω από τα δόντια" και χωρίς περιστροφές, και χωρίς να σκέφτεται αν θα πληγώσει τον άλλο, έτσι κι εγώ! Θα τις φάει τις μπηχτές και τις κακιούλες, να σκάσει να ηρεμήσει!

163ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 11, 2011 9:05 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σευχαριστωωω,μια χαρα το πηρε κι ερχεται κ παντα μαζι μου στους υπερηχους.

Τωρα οσον αφορα το θεμα,καλα κανεις κ εφοσον πηρες φορα τους τα λες εξω αποτ α δοντια.
Ετσι εκανα κι γω με τα κουνιαδο-συννεφαδες που εχω κι τελικα εγινε ενας τρικουβερτος καυγας κι φτασανε στο σημειο να πουνε οτι για να ξαναγινει αδερφος τους θα πρεπει πρωτα να με χωρισει κ υστερα.Φυσικα ο αντρας μου πηρε το μερος μου κι τελικα βρηκαμε την ησυχια μας,παει ενας χρονος τωρα κι ημαστε υπερ-καλα,που κ που η μικρη η αδερφη του βρισκει δικαιολογιες κι τον παιρνει,αλλα της κοβει τη φορα γρηγορα,τυπου-θες κατι αλλο?Κι το κλεινει.
Αυτο για μενα δηλωνει πολλα οτι με υποστηριξε κι εξαιτιας μου δν μιλανε,αν κ ο ιδιος λεει οτι δν φταιω εγω απλα ημουνα η αφορμη για να δει ξεκαθαρα τι ανθρωποι εινα.
Εμενα με πειραξε πανω απολα,οτι μετα τον καυγα θυμηθηκαν το παιδι το πασχα.Τσακωθηκαμε Αυγουστο.Περασαν 2 γιορτες,γενεθλια,χριστουγεννα,κι υστερα απο σποντα την θυμηθηκαν το πασχα.Αλλα τους την φυλαω καλα,το επομενο πασχα που θα την ξαναθυμηθουνε θα τα στειλω πισω τα πραγματα,κι οταν εβαλα τη μικρη να παρει τηλ για να πει ευχαριστω,δν το σηκωναν κι δν πηραν τηλ μετα πισω.
Ουφ συγχυστηκα παλι...

Σορρυ για την ασχετη σποντα....



ΥΣ λεω για τη μικρη γτ ο αδερφος του κ η γυναικα του την βαφτισαν..
Μεγα λαθος..αλλα τεσπα...

164ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 11, 2011 9:52 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:Πόπη μου με το καλό το μωράκι σου!!
Η κόρη σου πώς το πήρε??? Το περιμένει??
(σόρρυ για τη σπόντα κορίτσια)

Λοιπόν μπουμπουκίτσα μου, αυτοί φύγανε για Λάρισα, να μοιράσουν τις προσκλήσεις. Έχουν γυρίσει αλλά είναι άφαντοι...
Ίσως περιμένουν από μένα την πρώτη κίνηση - ή τους γονείς μου- μιας και γιορτάζει τη Δευτέρα η ακατανόμαστη...
Αν εξαιρέσουμε τα 10 λεπτά που τσακωνόμασταν την προηγούμενη Πέμπτη, έχουν να δουν το παιδί κοντά 10 μέρες.
Τώρα μέχρι τη Δευτέρα που γιορτάζει αυτή (και μάλλον θα πάμε γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ δε μπορώ να κάνω κι αλλιώς) θα έχει δυο βδομάδες να δει το παιδί.
Κι όταν θα κάνει πάλι δυο βδομάδες να το ξαναδεί -δήθεν γιατί δεν προλαβαίνω με τις ετοιμασίες του γάμου- να δούμε αν θα της αρέσει.

Κι όταν θα της πω πως το παιδί θα πάει παιδικό σταθμό (ή στη μάνα μου), να δούμε πάλι αν θα της αρέσει.

Κι ας τολμήσει να μου πει τίποτα. Ήταν να μην πάρω φόρα! Τώρα που τα έχωσα μία φορά, θα βρω το κουράγιο και θα το ξανακάνω.
Δε με νοιάζει αν θα με πει "κακιά νύφη", ή αν θα με κακολογεί στους ξένους...
Εμένα η ησυχία μου με ενδιαφέρει.
Κι αφού ο άντρας μου, είναι με το μέρος μου, ακόμα καλύτερα για μένα.

Όπως τα λέει αυτή και καλά "έξω από τα δόντια" και χωρίς περιστροφές, και χωρίς να σκέφτεται αν θα πληγώσει τον άλλο, έτσι κι εγώ! Θα τις φάει τις μπηχτές και τις κακιούλες, να σκάσει να ηρεμήσει!


ρε παιδι μου εμενα το κακο ειναι πως δεν τα λεει ευθεως και μπροστα μου για να απαντησω..ετσι αν πω μου ειπανε..ακουσα..κλπ...θα βγει και αποπανω...
επισης αλλιως μιλαει σε μενα και αλλιως στο ν ανδρα μου..εκει ειναι καλη...ρωταει για ολους και για μενα...κλπ...αλλο αν δεν περνει ουτε σε γιορτες ουτε τιποτα...αν πισω απο την πλατη μας θαβει εμας και τα παιδια..ειχε φτασει να λεει για το παιδι οτι εχει προβλημα(απλα επειδη γεννηθηκε προωρα)..να με περνει και να με ρωταει ΄΄η νοημοσυνη του πως ειναι??΄΄ και καλα για να με εκνευρισει...στον αντρα μου ομως μονο ποσο μου λειπει ..και τι παιδι ειναι αυτο κλπ...
πως να την ξεσκεπασω για να μην βγω τρελη???
ειναι διπροσωπη βρε παιδι μου...η προσωποποιηση της διπροσωπιας!!!
α..και τωρα εχει να δει τα παιδια 2 χρονια..απο κοντα..και το μωρο δεν το εχει δει καθολου..και παρολου που ηξερε πως θα ερθεουμε πηγε διακοπες!!!!
αλλα στο τηλ στον αντρα μου ολο γλυκες και αχ το πουλακι μου που θα γινει 6 μηνων αυριο ..και το σκεφτομαι συνεχεια ,,και αλλες μ@@@2κιες..
τι να κανω??

165ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 11, 2011 10:07 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νομίζω μπουμπουκίτσα μου πως η δική σου περίπτωση είναι ανίατη...
Αν το παίζει καλή στο γιο κι εκείνος δε βρίσκει τίποτα κακό στη συμπεριφορά της, τότε δε νομίζω πως θα ξεμπλέξεις.
Αλλά αφού έτσι κι αλλιώς -απότι κατάλαβα- δεν είστε "κοντά" ώστε να βλέπεστε συχνά, τι κάθεσαι κι ασχολείσαι?
Ξέρω πως -όπως κι εγώ- ίσως να έχεις πληγωθεί από τη συμπεριφορά της (στο παρελθόν) και να εξακολουθεί να σε πληγώνει με τις μ@λ@κίες που λέει κατά καιρούς, αλλά νομίζω πως τσάμπα ψάχνεις τρόπο...
Ή θα πρέπει να την ηχογραφήσεις να λέει τις βλακείες ή θα πρέπει να στήσεις ολόκληρη "πλεκτάνη" για να την ξεσκεπάσεις όπως λες....

166ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 11, 2011 10:21 am

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
Tziz έγραψε:Πόπη μου με το καλό το μωράκι σου!!
Η κόρη σου πώς το πήρε??? Το περιμένει??
(σόρρυ για τη σπόντα κορίτσια)

Λοιπόν μπουμπουκίτσα μου, αυτοί φύγανε για Λάρισα, να μοιράσουν τις προσκλήσεις. Έχουν γυρίσει αλλά είναι άφαντοι...
Ίσως περιμένουν από μένα την πρώτη κίνηση - ή τους γονείς μου- μιας και γιορτάζει τη Δευτέρα η ακατανόμαστη...
Αν εξαιρέσουμε τα 10 λεπτά που τσακωνόμασταν την προηγούμενη Πέμπτη, έχουν να δουν το παιδί κοντά 10 μέρες.
Τώρα μέχρι τη Δευτέρα που γιορτάζει αυτή (και μάλλον θα πάμε γιατί ΔΥΣΤΥΧΩΣ δε μπορώ να κάνω κι αλλιώς) θα έχει δυο βδομάδες να δει το παιδί.
Κι όταν θα κάνει πάλι δυο βδομάδες να το ξαναδεί -δήθεν γιατί δεν προλαβαίνω με τις ετοιμασίες του γάμου- να δούμε αν θα της αρέσει.

Κι όταν θα της πω πως το παιδί θα πάει παιδικό σταθμό (ή στη μάνα μου), να δούμε πάλι αν θα της αρέσει.

Κι ας τολμήσει να μου πει τίποτα. Ήταν να μην πάρω φόρα! Τώρα που τα έχωσα μία φορά, θα βρω το κουράγιο και θα το ξανακάνω.
Δε με νοιάζει αν θα με πει "κακιά νύφη", ή αν θα με κακολογεί στους ξένους...
Εμένα η ησυχία μου με ενδιαφέρει.
Κι αφού ο άντρας μου, είναι με το μέρος μου, ακόμα καλύτερα για μένα.

Όπως τα λέει αυτή και καλά "έξω από τα δόντια" και χωρίς περιστροφές, και χωρίς να σκέφτεται αν θα πληγώσει τον άλλο, έτσι κι εγώ! Θα τις φάει τις μπηχτές και τις κακιούλες, να σκάσει να ηρεμήσει!


ρε παιδι μου εμενα το κακο ειναι πως δεν τα λεει ευθεως και μπροστα μου για να απαντησω..ετσι αν πω μου ειπανε..ακουσα..κλπ...θα βγει και αποπανω...
επισης αλλιως μιλαει σε μενα και αλλιως στο ν ανδρα μου..εκει ειναι καλη...ρωταει για ολους και για μενα...κλπ...αλλο αν δεν περνει ουτε σε γιορτες ουτε τιποτα...αν πισω απο την πλατη μας θαβει εμας και τα παιδια..ειχε φτασει να λεει για το παιδι οτι εχει προβλημα(απλα επειδη γεννηθηκε προωρα)..να με περνει και να με ρωταει ΄΄η νοημοσυνη του πως ειναι??΄΄ και καλα για να με εκνευρισει...στον αντρα μου ομως μονο ποσο μου λειπει ..και τι παιδι ειναι αυτο κλπ...
πως να την ξεσκεπασω για να μην βγω τρελη???
ειναι διπροσωπη βρε παιδι μου...η προσωποποιηση της διπροσωπιας!!!
α..και τωρα εχει να δει τα παιδια 2 χρονια..απο κοντα..και το μωρο δεν το εχει δει καθολου..και παρολου που ηξερε πως θα ερθεουμε πηγε διακοπες!!!!
αλλα στο τηλ στον αντρα μου ολο γλυκες και αχ το πουλακι μου που θα γινει 6 μηνων αυριο ..και το σκεφτομαι συνεχεια ,,και αλλες μ@@@2κιες..
τι να κανω??


Το καλύτερο που έχεις να κάνεις μπουμπουκίτσα μου είναι να μην ασχοληθείς μαζί της άλλη φορά...ΑΛΛΑ πως γίνετε αυτό δεν ξέρω!!!αν το μάθω θα σου πω!!!
Νομίζουν ότι είναι πιο ξύπνιες από εμάς....?????
ας νομίζουν ότι θέλουν!!
χαμένες αυτές είναι...

167ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Πεμ Αυγ 11, 2011 10:46 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μας σωζει ο στρατος κοριτσια που ειμαστε μακρια..και αυτη δεν κανει ποτε τον κοπο να ερθει...σε αυτη την μεταθεση ημουν και εγω 2 φορες εγκυος και δεν ταξιδεψα ..οποτε ουτε τα παιδια...
αλλά τωρα?...τι θα κανω οεο?...
και πραγματικα δεν εχω ορεξη να ασχολουμαι..το ξεχναω για λιγο και μου θυμιζει η ιδια πως ειμαστε σε πολεμο γιατι αυτη δεν τα παραταει..δουλευει συνεχεια υπογειως ..απορω βρε παιδι μου δεν εχει αλλο να ασχοληθει??

οχι ,,,ολη της η εννοια ειναι πως να θαψει τους παντες και να ΄΄ανεβασει ΄΄ την κορη της..
ειναι και τρελε ζηλιαρα..
ακομη και σε αδιαφορα πραγματα ασχολειτε...
ακομη και οταν γεννηθηκε το μωρο επειδη ηταν 4 κιλα και κατι λεει αμεσως ..και εμενα τοσο ηταν το πρωτο μωρο μου...ακριβως ομως!!...1,50 γυναικα..
τεσπα αυτα ειναι τα απλα...με τα χοντρα τι κανουμε??

168ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Αυγ 12, 2011 2:34 am

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ax βρε κορίτσια πόσο σας νιώθω.Τziz μου σε θαυμάζω πάντως!
Μπράβο σου που τα λες!Εμείς είναι να κατεβούμε αύριο για την βάφτιση που είναι το άλλο Σάββατο και μένα με έχει πιάσει το στομάχι μου στην ιδέα και μόνο πως θα πρέπει να την φάω στη μάπα.Και μου τη σπάει και ο χάιβανος ο άντρας μου που την μαμάκα του την έχει για πολύ αγνή ψυχή και πρότυπο και ότι κι αν του πω δεν με πιστεύει.Κι αυτή είναι μια μουσίτσα, μπροστά του είναι όλο νάζι και όλο γλύκα.Μου χάλασε που μου χάλασε τα σχέδια για τη βάφτιση του παιδιού μου, θα πρέπει να την βλέπω κιόλας όλη μέρα!Να σκάσω είμαι!Και πάλι μπράβο σου κορίτσι μου!

169ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Αυγ 12, 2011 3:45 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fratzolaki έγραψε:....Και μου τη σπάει και ο χάιβανος ο άντρας μου που την μαμάκα του την έχει για πολύ αγνή ψυχή και πρότυπο και ότι κι αν του πω δεν με πιστεύει.Κι αυτή είναι μια μουσίτσα, μπροστά του είναι όλο νάζι και όλο γλύκα!


xaxa...απιστευτο παντως βρε κοριτσια,,,πως ειναι δυνατον να μην βλεπουν τα αυτονοητα και αν συνεχισουν οι μαναδες να περνανε για αγιες...τραγικο!!..αραγε ετσι θα ειναι και με τους γιους μας?..οτι χοντραδα και να κανουμε δεν θα βλεπουν τιποτα??!!!

κουραγιο και εσυ κοπελα μου!!...εγω σε νοιωθω απολυτα και σιγουρα πολες εδω μεσα..

170ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Αυγ 12, 2011 7:22 am

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οντως πιστευετε οτι οι αντρες δεν ξερουν τι ακριβως πλασματα ειναι οι μανουλες??????μια χαρα ξερουν αλλα εθελοτυφλουν και θα αντιδρασουν μονο οταν τα πραγματα φτασουν στο απροχωρητο!

171ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Αυγ 12, 2011 7:31 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Συμφωνώ με την Αθηνά...

fratzolaki έγραψε:Ax βρε κορίτσια πόσο σας νιώθω.Τziz μου σε θαυμάζω πάντως!
Μπράβο σου που τα λες!Εμείς είναι να κατεβούμε αύριο για την βάφτιση που είναι το άλλο Σάββατο και μένα με έχει πιάσει το στομάχι μου στην ιδέα και μόνο πως θα πρέπει να την φάω στη μάπα.Και μου τη σπάει και ο χάιβανος ο άντρας μου που την μαμάκα του την έχει για πολύ αγνή ψυχή και πρότυπο και ότι κι αν του πω δεν με πιστεύει.Κι αυτή είναι μια μουσίτσα, μπροστά του είναι όλο νάζι και όλο γλύκα.Μου χάλασε που μου χάλασε τα σχέδια για τη βάφτιση του παιδιού μου, θα πρέπει να την βλέπω κιόλας όλη μέρα!Να σκάσω είμαι!Και πάλι μπράβο σου κορίτσι μου!

Μη νομίζεις ότι τα λέω πάντα.
Απλά από τότε που γέννησα και γίνανε οι ορμόνες μου λίγο κάπως, κάτι η λοχεία, κάτι η πίεση με το παιδί, κάτι η "κατάντια" μας με την ανεργία του άντρα μου, ε έχω φτάσει κι εγώ στο αμήν!
Γιατί ωραία ήταν όσο ήμουν κι εγώ στη μανούλα μου. Ήμουν ανεξάρτητη, με τα λεφτάκια μου, με τα ψώνια μου, το μηχανάκι μου, το αυτοκίνητό μου, το "γκόμενο"... Τώρα είμαι που είμαι "υπό περιορισμό", πρέπει να με χορεύει στο ταψί και η πεθερά?

Μα με έφτασε στο αμήν η κάργια!
Κι έχω κι άλλα να της σούρω! Αρκεί μόνο να μου δώσει την αφορμή. Θα σου πω εγώ! Εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε...

172ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Αυγ 14, 2011 10:32 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια ειλικρινα θα σκασω!

που ειναιν η θεια δικη???που ειναι αυτο που λεμε ολα εδω πληρωνονται???ε??/

πως γινεται η πεθερουλα μου που ειναι η προσωποποιηση της διπροσωπιας να το παιζει στους αλλους καλη και να πιανει??? φερεται σε εμενα χαλια ..και στο γιο της (ααλο αν δεν μιλαει)..για τα εγγονια μην πω καλυτερα....ουτε τα θυμαται ...αλλα στους αλλους μιλαει με καλα λογια και σαν να μας λατρευει ....ποσο π@@@@τνια ειναι αυτο βρε παιδι μου???
τι να κανω???
πειτε μου γιατι θα την σκοτωσω σιγουρα..δεν βλεπω αλλο τροπο να γλιτωσω....

λοιπον κοριτσια θα καω στην κολαση αλλα καλυτερα να την παρει ο Θεουλης κοντα του...δεν την αντεχωωωωωωωωωωωωω!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

173ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Αυγ 14, 2011 10:38 am

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:Κορίτσια ειλικρινα θα σκασω!

που ειναιν η θεια δικη???που ειναι αυτο που λεμε ολα εδω πληρωνονται???ε??/

πως γινεται η πεθερουλα μου που ειναι η προσωποποιηση της διπροσωπιας να το παιζει στους αλλους καλη και να πιανει??? φερεται σε εμενα χαλια ..και στο γιο της (ααλο αν δεν μιλαει)..για τα εγγονια μην πω καλυτερα....ουτε τα θυμαται ...αλλα στους αλλους μιλαει με καλα λογια και σαν να μας λατρευει ....ποσο π@@@@τνια ειναι αυτο βρε παιδι μου???
τι να κανω???
πειτε μου γιατι θα την σκοτωσω σιγουρα..δεν βλεπω αλλο τροπο να γλιτωσω....

λοιπον κοριτσια θα καω στην κολαση αλλα καλυτερα να την παρει ο Θεουλης κοντα του...δεν την αντεχωωωωωωωωωωωωω!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τί έγινε, βρε κορίτσι, πάλι; έτσι ξαφνικά τέτοιο ξέσπασμα;παραμονή της Παναγίας;;;;

174ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Αυγ 14, 2011 10:55 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:Κορίτσια ειλικρινα θα σκασω!

που ειναιν η θεια δικη???που ειναι αυτο που λεμε ολα εδω πληρωνονται???ε??/

πως γινεται η πεθερουλα μου που ειναι η προσωποποιηση της διπροσωπιας να το παιζει στους αλλους καλη και να πιανει??? φερεται σε εμενα χαλια ..και στο γιο της (ααλο αν δεν μιλαει)..για τα εγγονια μην πω καλυτερα....ουτε τα θυμαται ...αλλα στους αλλους μιλαει με καλα λογια και σαν να μας λατρευει ....ποσο π@@@@τνια ειναι αυτο βρε παιδι μου???
τι να κανω???
πειτε μου γιατι θα την σκοτωσω σιγουρα..δεν βλεπω αλλο τροπο να γλιτωσω....

λοιπον κοριτσια θα καω στην κολαση αλλα καλυτερα να την παρει ο Θεουλης κοντα του...δεν την αντεχωωωωωωωωωωωωω!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

τί έγινε, βρε κορίτσι, πάλι; έτσι ξαφνικά τέτοιο ξέσπασμα;παραμονή της Παναγίας;;;;

ειδες βρε παιδι μου μερα που βρηκε να με κολασει η ακατονομαστη...!! ....ασ το καλο!!
δεν εχω καν ηρεμια να γραψω....
αλλα ενα πραγμα μονο δεν μπορω να απαντησω..?!..
πως αντιμετοπιζεις την υποκρισια και την διπροσωπια???πως..πως...ΠΩΣ???

175ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 7 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Αυγ 14, 2011 11:19 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι μου καταρχήν ηρέμησε! Ό,τι κι αν έκανε μην της δίνεις την ικανοποίηση να σε κάνει έξω φρενών!

Ίσως σε βοηθήσει αν μας πεις τι σου έκανε; Μπορεί να σε κάνουμε να νιώσεις λίγο καλύτερα.

Όποτε νιώσεις ότι θέλεις να τα βγάλεις από μέσα σου εμείς εδώ θα είμαστε. Στο μεταξύ, χαλάρωσε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 25 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις