Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
92 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 92 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 44]

301ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 9:35 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mammyblue έγραψε:o antras mou kanei ta strava matia.oso me vlepei oti antexo.alla varethika na tsakonomai mazi tou gia aftous.einai san na tous dino tin ikanopoiisi.isos na theloun na me xorisoun.a kai to kerasaki.einai poli theosevoumenoi anthropoi.nisteia kai proseuxi.entometaxi otan ego leo mia antitheti apopsi,lene oti eimai agenis kai den tous sevomai.vazoun mprosta ton sevasmo gia na mou epivalloun ta panta.otan leo mia antitheti gnomi apo aftous pianoun ton antra mou k tou vazoun logia.se afto voithaei kai i agapiti aderfoula tou. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259

Εεεεεε...συγγνωμη...μηπως μιλαμε για την οικογενεια του δικου μου???Διαβαζω για θεοσεβουμενους για αδερφη για ασεβεια για ολα αυτα τελος παντων και....Λες και ειναι η οικογενεια του αντρα μου κι ανατριχιαζω..Κοριτσακι μου οσο δυσκολο κι αν ειναι γιατι κι εγω ακομη δεν εχω κανει την κινηση μου φοβαμαι μην ειμαι ολο λογια κι εγω την ημερα της βαφτισης,θα δειξει ας μη πω για μενα,οσο λοιπον δυσκολο κι αν ειναι ΠΡΕΠΕΙ να πατησεις ποδι...Οχι δε θα φτιαξουν αυτοι το σπιτι οπως θελουν...
Η μανα μου λεει "καλυτερα να σε φοβουνται παρα να σε λυπουνται"
Κανε κατι το λιγοτερο που μπορουν να σου κανουν ειναι να σε στειλουν τρελλαδικο,το ζχειροτερο ειναι να παθεις κανενα ανευρισμα....Οπως εχω μαθει απο αλλη ιστορια που επαθε μια κοπελα επειδη της ανεβηκε η πιεση και ειχε και ασχημη συνεχεια η κοπελα...
Ας προσεχουμε για να εχουμε..

302ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 9:50 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τελικα κοριτσια νομιζα οτι η δικη μου πεθερα ηταν για δεσιμο,αλλα αποτι φαινεται τα συγκεκριμενα πεθερικα δεν παιζονται με τιποτα.
Κοριτσι μου γλυκο,με ολο το θαρρος και την καλη διαθεση προς το προσωπο σου θα σου πω οτι αν δεν θες στο τελος να καταληξεις σε κανα τρελοκομειο εξαιτιας του....ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ ΤΩΡΑ..ΟΧΙ ΤΩΡΑ..ΧΘΕΣ...οι ανθρωποι ειναι επικινδυνοι και παιζουν με την ψυχολογια σου και την ισορροπια σου...ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΥΝΕΤΑΙ...ΚΟΒΕΤΑΙ

303ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 10:03 am

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mammyblue έγραψε:eimai 27 xronon,o antras mou 37.tous anexomai 3 xronia.me esteilan sto nosokomeio meta apo megalo kavga.to provlima tous itan oti den ithela na me sinodeusei o pateras mou kai protimisa tin mana mou.oi goneis mou xorisan apo tin epoxi pou imouna 2 xronon.o pateras mou me eixe grammeni gia 25 xronia.ta agapita petherika ithelan na me anagkasoun na me sinodeusei ekeinos stin ekklisia giati tha tous exetheta ston koinoniko tous perigero.fovontousan to reziliki.epemenan me fones kai peismata,me ekanan na tsakotho me ton antra mou kai piga sto nosokomeio me 18-19 piesi.


Νομιζω ότι ανέχεσαι πολλά και επεμβαίνουν σε σοβαρά πράγματα που δεν τους αφορούν.
Ενα θα σου πω : η ζωη είναι μικρή και είναι δική σου και έχεις το δικαίωμα να τη ζήσεις όπως θέλεις εσύ!!!
Εξήγησε στον άνδρα σου ότι τους γονείς τους αγαπάμε, τους σεβόμαστε αλλά μετά το γάμο το ζευγάρι κανονίζει μόνο του τα θέματά του. Δε μπορεί να σας κανονίζουν τη ζωή.
Ειλικρινά θα τους αφήσεις να σου χτίσουν το σπίτι όπως θέλουν? Και να μην είχε βάλει λεφτά η μαμά σου, πάλι έχεις δικαίωμα να φτιάξεις το χώρο που θα μείνεις όπως θες εσύ!!!!!
Πώς θα μπορείς να είσαι ήρεμη και ευτυχισμένη σε ένα χώρο που έχουν διαλέξει τα παντα οι άλλοι? ...αυτοί οι άλλοι? Απαράδεκτο!

304ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 10:07 am

bouboulina

bouboulina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
aggeliki5579 έγραψε:Τελικα κοριτσια νομιζα οτι η δικη μου πεθερα ηταν για δεσιμο,αλλα αποτι φαινεται τα συγκεκριμενα πεθερικα δεν παιζονται με τιποτα.
Κοριτσι μου γλυκο,με ολο το θαρρος και την καλη διαθεση προς το προσωπο σου θα σου πω οτι αν δεν θες στο τελος να καταληξεις σε κανα τρελοκομειο εξαιτιας του....ΠΑΤΑ ΠΟΔΙ ΤΩΡΑ..ΟΧΙ ΤΩΡΑ..ΧΘΕΣ...οι ανθρωποι ειναι επικινδυνοι και παιζουν με την ψυχολογια σου και την ισορροπια σου...ΟΤΙ ΔΕΝ ΛΥΝΕΤΑΙ...ΚΟΒΕΤΑΙ

Συμφωνώ και επαυξάνω!!!
Πάτα πόδι τώρα! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 186566
Γιατί τόση καταπίεση δεν αντέχεται. Πόση υπομονή να έχεις?
Βρες τον τρόπο...

305ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 10:16 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσια,βρισκουν κ τα κανουν....

306ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 11:09 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αν κατάλαβα καλά παιδιά δεν έχεις. Θα ήθελα αν θες κι εσύ φυσικά να μου πεις ένα πολύ σοβαρό λόγο που τα ανέχεσαι όλα αυτά. Ο άντρας σου σ έχει γραμμένη. Στο λέω χοντρά αλλά έτσι είναι. Είναι ποτέ δυνατόν να κανονίζουν οι γονείς του πως θα πάει η γυναίκα του στην εκκλησία, τελικά να την στέλνουν νοσοκομείο και να μην παίρνει θέση? Είναι ποτέ δυνατόν να κανονίζουν εκείνοι πως θα είναι το σπίτι που θα μείνετε? Κάθε πότε κατουράτε και κάνετε σεξ σας λένε? Εσύ όσο και να αντιμιλήσεις ότι και να πεις αυτοί θα χώνονται γιατί αυτό τους αρέσει. Ο άντρας σου πρέπει να πάρει θέση. Απλά είναι βολεμένος ή βαριέται να ασχοληθεί. Ότι και να ναι από τα 2 για μένα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Θέλεις πραγματικά να είσαι σε όλη αυτή την ιστορία? Το ότι κάποια στιγμή θα χωρίσεις ή θα πάθεις τίποτα χειρότερο θεός φυλάξει είναι σίγουρο. Σκέψου λίγο το μέλλον. Είπαμε να μη δίνουμε την ικανοποίηση στα πεθερικά να κάνουν αυτό που θέλουν. Αλλά πάνω από όλα είναι και η υγεία μας τουλάχιστον. Αν ο άντρας μου ήταν τόσο αδιάφορος απέναντί μου να τον κάνω τι? Ζευγάρι, γάμος, συμβίωση σημαίνει ΕΝΑ πράγμα. Προχωράμε μαζί και καλά. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα δέχεσαι. Όταν θα έρθουν τα παιδιά θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολα τα πράγματα. Σκέψου καλά το μέλλον κάνε μια σοβαρή κουβέντα με τον άντρα σου και πράξε.

307ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 2:45 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
giouli73 έγραψε:Αν κατάλαβα καλά παιδιά δεν έχεις. Θα ήθελα αν θες κι εσύ φυσικά να μου πεις ένα πολύ σοβαρό λόγο που τα ανέχεσαι όλα αυτά. Ο άντρας σου σ έχει γραμμένη. Στο λέω χοντρά αλλά έτσι είναι. Είναι ποτέ δυνατόν να κανονίζουν οι γονείς του πως θα πάει η γυναίκα του στην εκκλησία, τελικά να την στέλνουν νοσοκομείο και να μην παίρνει θέση? Είναι ποτέ δυνατόν να κανονίζουν εκείνοι πως θα είναι το σπίτι που θα μείνετε? Κάθε πότε κατουράτε και κάνετε σεξ σας λένε? Εσύ όσο και να αντιμιλήσεις ότι και να πεις αυτοί θα χώνονται γιατί αυτό τους αρέσει. Ο άντρας σου πρέπει να πάρει θέση. Απλά είναι βολεμένος ή βαριέται να ασχοληθεί. Ότι και να ναι από τα 2 για μένα είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ. Θέλεις πραγματικά να είσαι σε όλη αυτή την ιστορία? Το ότι κάποια στιγμή θα χωρίσεις ή θα πάθεις τίποτα χειρότερο θεός φυλάξει είναι σίγουρο. Σκέψου λίγο το μέλλον. Είπαμε να μη δίνουμε την ικανοποίηση στα πεθερικά να κάνουν αυτό που θέλουν. Αλλά πάνω από όλα είναι και η υγεία μας τουλάχιστον. Αν ο άντρας μου ήταν τόσο αδιάφορος απέναντί μου να τον κάνω τι? Ζευγάρι, γάμος, συμβίωση σημαίνει ΕΝΑ πράγμα. Προχωράμε μαζί και καλά. Ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τα δέχεσαι. Όταν θα έρθουν τα παιδιά θα γίνουν ακόμα πιο δύσκολα τα πράγματα. Σκέψου καλά το μέλλον κάνε μια σοβαρή κουβέντα με τον άντρα σου και πράξε.

με κάλυψες απολυτα.. Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

308ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 3:20 pm

mammyblue


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Αν κατάλαβα καλά παιδιά δεν έχεις. Θα ήθελα αν θες κι εσύ φυσικά να μου πεις ένα πολύ σοβαρό λόγο που τα ανέχεσαι όλα αυτά. Ο άντρας σου σ έχει γραμμένη.


giouli73
exo ena koritsaki 8 minon....kai ekei epemvainoun.to xero oti kapote tha spaso.

309ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 3:27 pm

mammyblue


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tatijana
Ρε κοριτσια,βρισκουν κ τα κανουν....


tatijana mou kai ego palia otan akouga kati tetoia elega oti vriskoun xazes kai ta kanoun,alla distixos otan mplexteis se tetoia katastasi einai katalavaineis.thimoneis tous trizeis ta dontia,apeileis ton antra sou alla aftoi sinexizoun akathextoi na epemvainoun pantou.einai ena toso sixamero komma afto to zeugari, pou omoio tou den exo xanadei.a iparxei kai mia aderfi striggla sto team tin opoia vazoun na vgalei to fidi apo tin tripa otan o antras mou tsakonetai mazi tous.ekeini panta ton peithei oti oi goneis tous,ta kanoun ola apo agapi kai endiaferon.tous miso.proti fora exo euxithei kako gia anthropo.

310ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Αυγ 20, 2011 10:53 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mammyblue έγραψε:tatijana
Ρε κοριτσια,βρισκουν κ τα κανουν....


tatijana mou kai ego palia otan akouga kati tetoia elega oti vriskoun xazes kai ta kanoun,alla distixos otan mplexteis se tetoia katastasi einai katalavaineis.thimoneis tous trizeis ta dontia,apeileis ton antra sou alla aftoi sinexizoun akathextoi na epemvainoun pantou.einai ena toso sixamero komma afto to zeugari, pou omoio tou den exo xanadei.a iparxei kai mia aderfi striggla sto team tin opoia vazoun na vgalei to fidi apo tin tripa otan o antras mou tsakonetai mazi tous.ekeini panta ton peithei oti oi goneis tous,ta kanoun ola apo agapi kai endiaferon.tous miso.proti fora exo euxithei kako gia anthropo.

πόσο μα πόσο σε καταλαβαίνω...... γερνάνε και θέλουν να νιώσουν ότι περνάει ακόμη η μπογιά τους.. και το επιδιώκουν αυτό με την επιβολή εξουσίας στο ίδιο τους το παιδί... και το παιδί για να μη τους στεναχωρήσει κάνει την πάπια... το καρτέλ των πεθερικών ΔΕΝ χτυπιέται με τίποτα!!!!!!!!!!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 679259

311ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Αυγ 21, 2011 2:56 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mammyblue έγραψε:Αν κατάλαβα καλά παιδιά δεν έχεις. Θα ήθελα αν θες κι εσύ φυσικά να μου πεις ένα πολύ σοβαρό λόγο που τα ανέχεσαι όλα αυτά. Ο άντρας σου σ έχει γραμμένη.


giouli73
exo ena koritsaki 8 minon....kai ekei epemvainoun.to xero oti kapote tha spaso.


Οκ κοριτσάκι.. αφού έχεις παιδάκι πάω λίγο πάσο. Φρόντισε όμως να μιλήσεις με τον άντρα σου σοβαρά και ήρεμα. Κι εσύ μόνο να τους έχεις γραμμένους μπορείς (όσο μπορείς). Δεν ξέρω την συνταγή ειλικρινά. Όλοι στη θεωρία καλοί είμαστε. Το μόνο που ξέρω με σιγουριά είναι το εξής. Αν ο άντρας μου είχε πρόβλημα με τους δικούς μου και δεν λυνόταν θα έφταιγα εγώ που δεν το λύνω.

312ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Αυγ 21, 2011 5:16 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bouboulina έγραψε:
Νομιζω ότι ανέχεσαι πολλά και επεμβαίνουν σε σοβαρά πράγματα που δεν τους αφορούν.
Ενα θα σου πω : η ζωη είναι μικρή και είναι δική σου και έχεις το δικαίωμα να τη ζήσεις όπως θέλεις εσύ!!!
Εξήγησε στον άνδρα σου ότι τους γονείς τους αγαπάμε, τους σεβόμαστε αλλά μετά το γάμο το ζευγάρι κανονίζει μόνο του τα θέματά του. Δε μπορεί να σας κανονίζουν τη ζωή.
Ειλικρινά θα τους αφήσεις να σου χτίσουν το σπίτι όπως θέλουν? Και να μην είχε βάλει λεφτά η μαμά σου, πάλι έχεις δικαίωμα να φτιάξεις το χώρο που θα μείνεις όπως θες εσύ!!!!!
Πώς θα μπορείς να είσαι ήρεμη και ευτυχισμένη σε ένα χώρο που έχουν διαλέξει τα παντα οι άλλοι? ...αυτοί οι άλλοι? Απαράδεκτο!

θα συμφωνήσω με την bouboulina!!...αυτο με το σπιτι παει πολύ!!

313ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Αυγ 21, 2011 5:30 am

????????


Επισκέπτης
mammyblue έγραψε:koritsares mou eimai mia apo ta idia.emena o antras mou einai oikonomika anexartitos alla akomi den exei apogalakistei...exei dio goneis apaisious autarxikotatous pou an den perasei to diko tous ginontai etsii:twisted:
emeis gia na katalavaite tha arxisoume na xtizoume spiti.ta petherika mou etoimazontai na xothoun pantou...apo an tha valo parke i an tha valo marmaro.ti xroma epipla tha valo,ti eidous xalia,graniti i marmaro.ktl.exoun gnomi gia ta panta kai mou lene oti eimai mikri akomi gia na apofasizo sosta. ekeinoi xeroun ta panta,exoun peira giati exoun xtisei spiti etsi prepei na ipakouo.an emena mou aresei logou xari to parke tha poune oti PREPEI na mpei marmaro.kai tha epimenoun me mania mexri na varetho.etsi kai go tous eipa oti DEN THA ASXOLITHO KATHOLOU ME TO SPITI.TOUS EDOSA TO ELEUTHERO NA KANOUN OTI THELOUN.tous eipa oti etsi kai allios meta apo deka xronia tha to kano anakainisi gia tin istoria na po oti paradosa ta opla giati sto gamo xonontan pantou pernouse to diko mou meta apo polla klamata kai kavgades me ton antra mou.to kerasaki itan otan ena mina prin to gamo meta apo ena omiriko kavga me esteilan me 19 piesi sto nosokomeio.afta einai ta petherika mou.mou exoun kanei ti zoi patini.ta pragmata pou eprepe na ta kano me xara kai kefi ta kano me thlipsi klamata kai anastatosi.tous apexthanomai

Θελω να ελπιζω οτι δε μενετε κοντα,ετσι;;; Αν μενεις, μαζεψε τις βαλιτσες και αντε σε αλλο σπιτι!! Θα δυστυχισεις!!!
Εμας επειδη οταν φτιαχναμε το σπιτι, δεν αφησα περιθωρια να μας πει τι θα κανουμε, αφου εκανα τα παντα οπως ηθελα, βρηκε ευκαιρια μια μερα που ειχα παει για ψωνια, πετυχε τον μπογιατζη μονο του και τον εβαλε να βαψει την εισοδο ΜΟΥ ασπρη (εγω σιχαινομαι το ασπρο, ηθελα ζαχαρι). Οταν γυρισα μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι ,αλλα τι να εκανα που ειχε τελειωσει τα παντα;;; Δε μιλησα και μετα , οταν ηταν να βαψουμε το εξωτερικο μερος και τα καγκελα, την αγνοησα και εγω, τα εκανα οπως ηθελα, δε της αρεσαν Laughing και το καταχαρηκα!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

314ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Αυγ 21, 2011 7:47 am

mammyblue


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
cinderella: το καρτέλ των πεθερικών ΔΕΝ χτυπιέται με τίποτα!!!!!!!!!!!!!!



cinderella theiki ataka
Twisted Evil

315ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 9:37 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το διάβασα σήμερα και σας το παραθέτω Smile

Εισαι φωτογραφος κ βρισκεσαι μεσα σε μια βαρκα οταν ξαφνικα βλεπεις τη πεθερα σου μεσα στη θαλασσα να παλεύει για τη ζωη της με ενα καρχαρια,ενω παραληλα σε εκλιπαρει να τη τραβηξεις και να τη σωσεις
Έχεις 2 επιλογές:
1) Μπορεις να σωσεις την ζωη της
2) Να τραβήξεις μοναδικες φωτογραφιες που αναπαριστούν τη μαχη ενος ανθρωπου για την επιβιωση του με ενα απο τα πιο τρομερα και επικινδυνα ζωα πανω στον πλανητη.
ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ:


Θα επιλέξεις έγχρωμο φιλμ με υψηλή αντίθεση ή θα πας για την κλασική απλότητα του ασπρόμαυρου;

316ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 9:58 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:Το διάβασα σήμερα και σας το παραθέτω Smile

Εισαι φωτογραφος κ βρισκεσαι μεσα σε μια βαρκα οταν ξαφνικα βλεπεις τη πεθερα σου μεσα στη θαλασσα να παλεύει για τη ζωη της με ενα καρχαρια,ενω παραληλα σε εκλιπαρει να τη τραβηξεις και να τη σωσεις
Έχεις 2 επιλογές:
1) Μπορεις να σωσεις την ζωη της
2) Να τραβήξεις μοναδικες φωτογραφιες που αναπαριστούν τη μαχη ενος ανθρωπου για την επιβιωση του με ενα απο τα πιο τρομερα και επικινδυνα ζωα πανω στον πλανητη.
ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ:


Θα επιλέξεις έγχρωμο φιλμ με υψηλή αντίθεση ή θα πας για την κλασική απλότητα του ασπρόμαυρου;
χαχαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!να σαι καλα! πανω που ειχα μελαγχολησει μεκανες και γελασα!!!

317ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 10:08 am

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
το διαβασα και'γω σημερα το μεσημερι και γελασα παρα πολυ ενω δεν ειχα και πολυ κεφι ομολογω οτι μου το εφτιαξε!!
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 272517
παντως κοριτσια μην τρελλαινεστε....οι πεθερες γεννηθηκαν γι'αυτο το λογο..για να σπανε τα νευρα στις νυφες τους..γι'αυτο μια ειναι η λυση: ΜΑΚΡΥΑ ΚΑΙ 'ΑΓΑΠΗΜΕΝΕΣ' και αφηστε τες να λενε!!!εγω στη δικια μου εφαρμοζω το ..σε γραφω καταμουτρα και συ λυσσα.(και αυτη λυσσαει χαχαχα).βεβαια καποιες φορες με στελνει και μενα στο δαφνι αλλα ...ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την κατινα στις Δευ Αυγ 29, 2011 10:26 am, 1 φορά

318ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 10:22 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Το διάβασα σήμερα και σας το παραθέτω Smile

Εισαι φωτογραφος κ βρισκεσαι μεσα σε μια βαρκα οταν ξαφνικα βλεπεις τη πεθερα σου μεσα στη θαλασσα να παλεύει για τη ζωη της με ενα καρχαρια,ενω παραληλα σε εκλιπαρει να τη τραβηξεις και να τη σωσεις
Έχεις 2 επιλογές:
1) Μπορεις να σωσεις την ζωη της
2) Να τραβήξεις μοναδικες φωτογραφιες που αναπαριστούν τη μαχη ενος ανθρωπου για την επιβιωση του με ενα απο τα πιο τρομερα και επικινδυνα ζωα πανω στον πλανητη.
ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ:


Θα επιλέξεις έγχρωμο φιλμ με υψηλή αντίθεση ή θα πας για την κλασική απλότητα του ασπρόμαυρου;


xaxaxaxaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

319ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 11:53 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Το διάβασα σήμερα και σας το παραθέτω Smile

Εισαι φωτογραφος κ βρισκεσαι μεσα σε μια βαρκα οταν ξαφνικα βλεπεις τη πεθερα σου μεσα στη θαλασσα να παλεύει για τη ζωη της με ενα καρχαρια,ενω παραληλα σε εκλιπαρει να τη τραβηξεις και να τη σωσεις
Έχεις 2 επιλογές:
1) Μπορεις να σωσεις την ζωη της
2) Να τραβήξεις μοναδικες φωτογραφιες που αναπαριστούν τη μαχη ενος ανθρωπου για την επιβιωση του με ενα απο τα πιο τρομερα και επικινδυνα ζωα πανω στον πλανητη.
ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ:


Θα επιλέξεις έγχρωμο φιλμ με υψηλή αντίθεση ή θα πας για την κλασική απλότητα του ασπρόμαυρου;

χαχαχαχα νενα φοβεροοοοοοοοο!!!!!!!!!!
Respect Respect Respect Respect Respect
αχ ρε κοριτσακια αυριο εχω το παρτυ της μικρης και θα ερθει η ακατανομαστη...αχ and βαχ...δε τη θελω ρε κοριτσια καθολου.....μου τη δινει αυτη η σκατοφατσα,μονο παραπονα εχει απο ολους και ποτε δε βλεπει τι κανει στους αλλους και ποσο τους παιδευει...για παραδειγμα δε μου ειπε τι ωρα θα ερθει,μεσημερι?απογευμα?να την υπολογισω στο φαι?οχι?δε ξερω τιποτα...αλλα ειπα στον γιο της ουαι κι αλλοιμονο της αν παρει τηλεφωνο να παω να την παρω απο το τρενο...θα της πω μανδαμ στη βαφτιση του παιδιου μου ηρθες τελευταια στιγμη(ηρθε σπιτι 11.35 αντυτη,ασιδερωτη και παει το ραντεβου με τον φωτογραφο στις 11.40) για να μη χρεωνεσαι στα ταξια και πηρες αστικο...τωρα δε βιαζεται κανεις,παρε το αστικουλι σου κι ελα....αδικο θα εχω?????

320ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:03 pm

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:Το διάβασα σήμερα και σας το παραθέτω Smile

Εισαι φωτογραφος κ βρισκεσαι μεσα σε μια βαρκα οταν ξαφνικα βλεπεις τη πεθερα σου μεσα στη θαλασσα να παλεύει για τη ζωη της με ενα καρχαρια,ενω παραληλα σε εκλιπαρει να τη τραβηξεις και να τη σωσεις
Έχεις 2 επιλογές:
1) Μπορεις να σωσεις την ζωη της
2) Να τραβήξεις μοναδικες φωτογραφιες που αναπαριστούν τη μαχη ενος ανθρωπου για την επιβιωση του με ενα απο τα πιο τρομερα και επικινδυνα ζωα πανω στον πλανητη.
ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΙΛΗΜΜΑ:


Θα επιλέξεις έγχρωμο φιλμ με υψηλή αντίθεση ή θα πας για την κλασική απλότητα του ασπρόμαυρου;

χαχαχαχα νενα φοβεροοοοοοοοο!!!!!!!!!!
Respect Respect Respect Respect Respect
αχ ρε κοριτσακια αυριο εχω το παρτυ της μικρης και θα ερθει η ακατανομαστη...αχ and βαχ...δε τη θελω ρε κοριτσια καθολου.....μου τη δινει αυτη η σκατοφατσα,μονο παραπονα εχει απο ολους και ποτε δε βλεπει τι κανει στους αλλους και ποσο τους παιδευει...για παραδειγμα δε μου ειπε τι ωρα θα ερθει,μεσημερι?απογευμα?να την υπολογισω στο φαι?οχι?δε ξερω τιποτα...αλλα ειπα στον γιο της ουαι κι αλλοιμονο της αν παρει τηλεφωνο να παω να την παρω απο το τρενο...θα της πω μανδαμ στη βαφτιση του παιδιου μου ηρθες τελευταια στιγμη(ηρθε σπιτι 11.35 αντυτη,ασιδερωτη και παει το ραντεβου με τον φωτογραφο στις 11.40) για να μη χρεωνεσαι στα ταξια και πηρες αστικο...τωρα δε βιαζεται κανεις,παρε το αστικουλι σου κι ελα....αδικο θα εχω?????

ας έρθει και με τα πόδια.. πάλι θα προλάβει!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 328109
μήπως να την πάρουμε εμείς που είμαστε πιο κοντά;

όσο για το δίλημμα με το φιλμ: το ασπρόμαυρο θα το κάνει πιο δραματικό και δε το θέλουμε. συνεπώς έγχρωμο με καλή αντίθεση και ζουμ στα γεμάτα ανυπομονησία από την πείνα μάτια του καρχαρία...... δίνουμε και αξία τώρα.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 654655 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 654655

321ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:06 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
μήπως να την πάρουμε εμείς που είμαστε πιο κοντά;

το μπελα σου γυρευεις αδερφη?????εδω πηρε στη μανα το πρωι να ρωτησει για τον γιωργο και εγινα λουης!!!!!!ποτε εδεσα τα μικρα στο αμαξι κι εξαφανιστηκα δε μπορεις να φανταστεις!!!!! Laughing

322ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:09 pm

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
μήπως να την πάρουμε εμείς που είμαστε πιο κοντά;

το μπελα σου γυρευεις αδερφη?????εδω πηρε στη μανα το πρωι να ρωτησει για τον γιωργο και εγινα λουης!!!!!!ποτε εδεσα τα μικρα στο αμαξι κι εξαφανιστηκα δε μπορεις να φανταστεις!!!!! Laughing

τρελή...!!!!!!!!!!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994

323ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:13 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
μήπως να την πάρουμε εμείς που είμαστε πιο κοντά;

το μπελα σου γυρευεις αδερφη?????εδω πηρε στη μανα το πρωι να ρωτησει για τον γιωργο και εγινα λουης!!!!!!ποτε εδεσα τα μικρα στο αμαξι κι εξαφανιστηκα δε μπορεις να φανταστεις!!!!! Laughing

τρελή...!!!!!!!!!!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994

Ευάκι, άσε να την πάρουμε εμείς, πες της "μια μαμά από το φόρουμ θα έρθει να σε παραλάβει, ότι ώρα θές, με όσα μπαγκάζια θες, από όπου θες..." Θες??? Wink Wink Wink Wink

324ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:18 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
μήπως να την πάρουμε εμείς που είμαστε πιο κοντά;

το μπελα σου γυρευεις αδερφη?????εδω πηρε στη μανα το πρωι να ρωτησει για τον γιωργο και εγινα λουης!!!!!!ποτε εδεσα τα μικρα στο αμαξι κι εξαφανιστηκα δε μπορεις να φανταστεις!!!!! Laughing

τρελή...!!!!!!!!!!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994

Ευάκι, άσε να την πάρουμε εμείς, πες της "μια μαμά από το φόρουμ θα έρθει να σε παραλάβει, ότι ώρα θές, με όσα μπαγκάζια θες, από όπου θες..." Θες??? Wink Wink Wink Wink

θελω θελω!!!!!!!!!να παρεις και την τατιανα και την βασουλα οπωσδηποτε μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!! Wink Wink Wink

325ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:23 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
μήπως να την πάρουμε εμείς που είμαστε πιο κοντά;

το μπελα σου γυρευεις αδερφη?????εδω πηρε στη μανα το πρωι να ρωτησει για τον γιωργο και εγινα λουης!!!!!!ποτε εδεσα τα μικρα στο αμαξι κι εξαφανιστηκα δε μπορεις να φανταστεις!!!!! Laughing

τρελή...!!!!!!!!!!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 215994

Ευάκι, άσε να την πάρουμε εμείς, πες της "μια μαμά από το φόρουμ θα έρθει να σε παραλάβει, ότι ώρα θές, με όσα μπαγκάζια θες, από όπου θες..." Θες??? Wink Wink Wink Wink

θελω θελω!!!!!!!!!να παρεις και την τατιανα και την βασουλα οπωσδηποτε μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!! Wink Wink Wink
Ωραία, έκλεισε, λοιπόν, πες της εσύ να ερθει με το τρενο και θα πάω να την παραλάβω...
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 13 654316

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 28 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις