Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
103 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 103 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 44]

326ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:28 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
μήπως να την πάρουμε εμείς που είμαστε πιο κοντά;

το μπελα σου γυρευεις αδερφη?????εδω πηρε στη μανα το πρωι να ρωτησει για τον γιωργο και εγινα λουης!!!!!!ποτε εδεσα τα μικρα στο αμαξι κι εξαφανιστηκα δε μπορεις να φανταστεις!!!!! Laughing

τρελή...!!!!!!!!!!!!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 215994 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 215994

Ευάκι, άσε να την πάρουμε εμείς, πες της "μια μαμά από το φόρουμ θα έρθει να σε παραλάβει, ότι ώρα θές, με όσα μπαγκάζια θες, από όπου θες..." Θες??? Wink Wink Wink Wink

θελω θελω!!!!!!!!!να παρεις και την τατιανα και την βασουλα οπωσδηποτε μαζι σου!!!!!!!!!!!!!!! Wink Wink Wink
Ωραία, έκλεισε, λοιπόν, πες της εσύ να ερθει με το τρενο και θα πάω να την παραλάβω...
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 654316 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 654316

να σου πω ομως αμα δεν την αντεξεις μη την στειλεις σε μενα,στειλτην ακομη πιο μακρυα!!!! καλα?!?!?!?!?!!?!?

327ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:30 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ιιιιιιιιιιιιιιιιι, να μην την αντέξω?? Μετα απο τόσα που μας έχεις πει γι'αυτο το πλάσμα???

328ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:31 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Ιιιιιιιιιιιιιιιιι, να μην την αντέξω?? Μετα απο τόσα που μας έχεις πει γι'αυτο το πλάσμα???

το πλασμα το θεικο???? Shocked

329ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:32 pm

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:Ιιιιιιιιιιιιιιιιι, να μην την αντέξω?? Μετα απο τόσα που μας έχεις πει γι'αυτο το πλάσμα???

το πλασμα το θεικο???? Shocked

το αιθέριο...!!!!!!

330ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:33 pm

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:Ιιιιιιιιιιιιιιιιι, να μην την αντέξω?? Μετα απο τόσα που μας έχεις πει γι'αυτο το πλάσμα???

το πλασμα το θεικο???? Shocked

το αιθέριο...!!!!!!
Αυτο ακριβώς καταλαβα κι εγω... Μια νεραϊδένια υπαρξη.. Ε?
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 604962 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 604962 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 604962 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 604962

331ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:35 pm

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kalliopitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:Ιιιιιιιιιιιιιιιιι, να μην την αντέξω?? Μετα απο τόσα που μας έχεις πει γι'αυτο το πλάσμα???

το πλασμα το θεικο???? Shocked

το αιθέριο...!!!!!!

κατι ξερεις εσυ κατι ξερεις!!!!! Razz Razz Razz Razz

332ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Αυγ 29, 2011 12:49 pm

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Nena έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:Ιιιιιιιιιιιιιιιιι, να μην την αντέξω?? Μετα απο τόσα που μας έχεις πει γι'αυτο το πλάσμα???

το πλασμα το θεικο???? Shocked

το αιθέριο...!!!!!!
Αυτο ακριβώς καταλαβα κι εγω... Μια νεραϊδένια υπαρξη.. Ε?
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 604962 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 604962 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 604962 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 604962

αυτή και η τινκερμπελ!!! (καλά το λέω; ) ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 328109 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 328109

333ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 31, 2011 5:25 am

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφιέρωμα στις πεθερόπληκτες :

Κακό είναι συναπάντημα,
να δεις παπά μπροστά σου,
μα πιό κακό είναι το πρωί,
να δεις την πεθερά σου.

Στο κόσμο τρία πραγματα
δε κανουν σ'ένα σπιτι
δυό κούνελοι, δυό πετινοί
και πεθερά με νύφη

Την πεθερά μου θέλω να δω
στα χασαπιά σφαγμένη
με το κιλό να την πουλούν
κανείς να μην την παίρνει

Την πεθερά μου δάγκωσε
στο πόδι ένα λιακώνι
και το λιακώνι ψόφησε
κι εκείνη ζει ακόμη!.....
Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz


334ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 31, 2011 5:27 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
διαβαστε τι εγινε χθες!ηρθε
με το τρενο,πηρε το αστικο και ηρθε σπιτι.με το που ηρθε πηγε και
τρυγυρναγε στο παιδικο,ειχε δεν ειχε τον ξυπνησε τον κωνσταντινο-η μικρη
ηταν απο πριν ξυπνια...
εβγαλε τα ρουχα των παιδιων και μετα αφησε
πανω στο τραπεζι 2 σακουλες χωριας να πει ουτε τι ειναι ουτε να τα
συμμαζεψει...καποια στιγμη γυριζω τα βλεπω δε δινω σημασια γιατι
εφτιαχνα τις πιτσες εκεινη την ωρα.οσο τα αφηνα ρε κοριτσια εκει
καθονταν οι σακουλες.με ρωταει καποια σριγμη "θες να κανω κατι?" μου'ρθε
να της πω "να μη σκορπας πραγματα σου απο δω κι απο εκει..." ανοιγω
μετα απο ωρα τις σακουλες και ειχε 20 αυγα-μετρημενα- και μισο ματσακι
μαιντανο...............κακη σοδεια φετος μαλλον..........τα συμμαζευω
γιατι θελει να πας πανεπιστημιο για να βαλεις 20 αυγα σε 24 αδειες
τρυπες στο ψυγειο.............καποια στιγμη βλεπω παλι στο τραπεζι
παρατημενο ενα βιβλιο της μπαρμπαρηγου με συνταγες.ρωταω αυτο τι
ειναι?λεει "ε το εφερα εδω" εσεις τι καταλαβαινετε απο αυτο???????
το
βιβλιο αυτο το πηρε με κατι κουπονια που δινει ο ογα για δωρεαν βιβλια
και την τελευταια φορα που ημασταν στο χωριο δινει στον μεγαλο ενα
βιβλιο δωρο δινει και σε μενα αυτο,εγω νομιζα μου το εκανε δωρο-οχι πως
ξοδευτηκε αλλα να που με σκεφτηκε- και το παινευω και λεω ευχαριστω και
μου το παιρνει μεσα απο τα χερια και το παει στο δωματιο της.....απλα
μου το εδειχνε δηλαδη..και τωρα μου το εφερε???????????και δε μου το
εδωσε να πει "για σενα" ειπε "ε να....."ε οχι μανταμ δε το
θελω...........της ειπα κι εγω να το παρει πισω γιατι εγω εχω απο το
ιντερνετ ανα πασα στιγμη οτι συνταγη γουσταρω.............. Twisted Evil
παγοκολονα η μανδαμ............

335ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τετ Αυγ 31, 2011 5:36 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:...τα συμμαζευω
γιατι θελει να πας πανεπιστημιο για να βαλεις 20 αυγα σε 24 αδειες
τρυπες στο ψυγειο....
Α, μη το λες αυτο, κι ο αντρας μου, με τόσα πτυχία και αν μας φέρουν αβγα αναρωτιέται πού να τα βάλει... Νομίζω ότι χρειάζεται τουλάχιστον επίπεδο Νομπελ..

336ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 5:29 am

alstxr

alstxr
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΑΓΧΟΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ,ΑΓΧΟΣ!ΕΧΕΙ ,ΛΕΕΙ ΑΓΧΟΣ!ΠΟΥ ΤΟ ΒΡΗΚΕΣ ,ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥΛΑ,ΕΣΥ ΤΟ ΑΓΧΟΣ;ΤΗΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ !ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΑΓΧΟΛΥΤΙΚΑ!ΘΑ ΤΡΑΒΗΞΩ ΤΙΣ ΚΟΤΣΙΔΕΣ ΜΟΥ!ΘΑ ΣΚΙΣΩ ΤΑ ΠΡΟΙΚΙΑ ΜΟΥ!ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΘΕΣΑΙ,ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΤΣΕΣ ΣΟΥ,ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ( ΓΙΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΙΑΤΟ ΦΑΪ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!),ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΣ!ΑΠΟ ΠΟΥ ,ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΙΑ,ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ;ΚΙ Ο ΓΙΟΚΑΣ ΝΑ ΤΗΝ ΤΡΕΧΕΙ ΣΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ!Η ΜΑΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΖΗΤΗΣΑΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΚΡΑΤΗΣΕΙ,ΚΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑΤΡΟ!ΚΙ ΕΠΕΣΕ ΤΟΥ ΘΑΝΑΤΑ,ΜΗΗΗ ΧΕΣΩ!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 667478 ΑΛΛΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΣΗΚΩΝΕΙ ΟΟΟΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΟΠΑΝΑΕΙ ΟΟΟΛΑ ΕΞΩ ΜΠΟΡΕΙ!!!ΑΑΑΧ!!!ΤΑ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΞΕΘΥΜΑΝΑ!!! ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 679259

337ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 5:39 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειμαι περιεργη να δω με τι μουτρα θα σκασουν στα βαφτισια την κυριακη οι ακατανομαστοι....Και πως θα το παρω εγω γιατι ειμαι ικανη για τα παντα αμα δω κοροιδια στο προσωπο μου....Αχ,αχ....

338ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 5:42 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ειμαι περιεργη να δω με τι μουτρα θα σκασουν στα βαφτισια την κυριακη οι ακατανομαστοι....Και πως θα το παρω εγω γιατι ειμαι ικανη για τα παντα αμα δω κοροιδια στο προσωπο μου....Αχ,αχ....



Αν σου πω οτι πριν λιγο το θεμα σου σκεφτομουν...με οτι μουτρα και αν ερθουν εσυ κοιτα να λαμπεις γιατι ειναι μια πολυ ιερη μερα για το κουκλακι σου...γι΄αυτους χε@@@κες

339ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 5:43 am

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα επειδή έχω χάσει λίγο τη μπάλα...
Τελικά θα το δώσεις το όνομα??
(σόρρυ αλλά δεν μπαίνω συχνά τώρα τελευταία κι έχω χάσει επεισόδια)
Το γλέντι θα το κάνετε ή όχι??

Επίσης, με το καλό!!
Να σου ευχηθώ κιόλας!
Να σας ζήσει και να είναι πάντα ευτυχισμένος!
Η τρελόφατσα! χαχαχαχα!!!

340ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 5:59 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γλεντι Αγγελικη [τζιζ] οχι δε θα κανουμε δεν ηθελα εξ αρχης...τωρα αν αυτοι θελουν ας το κανουν μονοι...οσο για το ονομα ειχα πει στο τελος οκ δε μαμιεται?αλλα κατι μεσα μου με φαγουριζει,δε ξερω...

Αγγελικη μου[5579]ασε,εσαι τυχερη που εχεις αντρα με αρχι:,εγω ετοιμη να εκραγω ειμαι...Μπουρλοτοοοοο..

341ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 6:11 am

aggeliki5579

aggeliki5579
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αγγελικη μου[5579]ασε,εσαι τυχερη που εχεις αντρα με αρχι:,εγω ετοιμη να εκραγω ειμαι...Μπουρλοτοοοοο..

Βρε μην σκας...κι οαντρας μου δεν ηταν παντα ετσι...ολοι εχουν τα ορια τους ομως...σημασια εχει να εξαντλησει τα δικα του ο αντρουλης σου...που πιστευω θα το κανει...και μετα κατσε και καμαρωσε

342ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 6:17 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aggeliki5579 έγραψε:
Αγγελικη μου[5579]ασε,εσαι τυχερη που εχεις αντρα με αρχι:,εγω ετοιμη να εκραγω ειμαι...Μπουρλοτοοοοο..

Βρε μην σκας...κι οαντρας μου δεν ηταν παντα ετσι...ολοι εχουν τα ορια τους ομως...σημασια εχει να εξαντλησει τα δικα του ο αντρουλης σου...που πιστευω θα το κανει...και μετα κατσε και καμαρωσε

Αμφιβαλλω... Crying or Very sad

343ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 8:36 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τάτι μου με το καλό το αντράκι σου. Τελικά μου λύθηκε η απορία για το πότε. Όλα καλά να πάνε και μην σκας για τέτοια. Για το θέμα του άντρα σου δεν μπορώ να πω και πολλά γιατί δεν τον ξέρω.

Ευάκι παρόλο που παρακολουθώ από την αρχή την ιστορία δεν θυμάμαι καλά την πεθερά σου. Μην με φας με αυτό που θα πω. ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 667478 Μήπως σε κάποια υπερβάλεις? Αν κατάλαβα καλά μένει χωριό? Ήρθε ήθελε να δει το παιδί, δεν είναι ωραίο να το ξυπνάμε κι εμένα θα μου την έσπαγε. Με τα πράγματα αν της έχεις κόψει τον αέρα ίσως να μην θέλει να γίνει ενοχλητική? Το βιβλίο με την μαγειρική ίσως σκέφτηκε ότι θα έπρεπε να στο δώσει για αυτό το έφερε? Λέω εγώ τώρα. Μη με φάτε..... δεν θυμάμαι αν έχει γίνει κάτι χοντρό. Εδώ το μεσημέρι πήγα σουπερ να ψωνίσω μαναβική και τα μισά τα άφησα στη ζυγαριά.χαχαχ Που να θυμάμαι την πεθερά.

344ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 11:37 am

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου έχουν σπάσει τα νεύρα...
Εντάξει δεν μπορώ να πω ότι η πεθερά μου μού κάνει τη ζωή πατίνι αλλά ώρες ώρες με βγάζει από τα ρούχα μου. Αυτό που μου την δίνει είναι όταν γίνεται κάτι, θυμώνει, και μετά βγάζει άλλα δέκα παράπονα άκυρα και άσχετα τα οποία πετάει στον άνδρα μου. Αυτό, βασικά με εκνευρίζει γενικότερα να το κάνει κάποιος πόσο μάλλον όταν δεν μπορώ και να απαντήσω...
Χθες γιόρταζε η κόρη μου και πήρε τηλέφωνο για να ευχηθεί και να μου πει ότι θα περάσει το απόγευμα από το σπίτι για να την δει. Την ρώτησα τι ώρα θα έρθει. Ακολουθεί ο διάλογος:
Ε(γώ)- τι ώρα θα περάσετε;
Π(εθερά)- ε, τι τι ώρα θα περάσω; Σήμερα γιορτάζει η εγγονή και θα είναι στο σπίτι να δέχεται επισκέψεις
Ε- ναι, απλά κατ´α τις 7:30-8 θα περάσει μια φίλη μου για να την δει
Π- ε, και τι πειράζει; Θα την φάω την φίλη σου αν είμαι κι εγώ εκει;
Ε- όχι, αλλά θέλω να ξέρω...
Καταλαβαίνω αμέσως ότι στραβώνει και αλλάζει διάθεση και το κλείνουμε λέγοντας καλά, θα δούμε τι ώρα θα έρθω...εντάξει...λέω κι εγώ. Πάρτε με τηλέφωνο.

Δεν πήρε τηλέφωνο και δεν ήρθε ποτέ και είχε μούτρα στον άνδρα μου που πέρασε από εκει με τά την συνομιλία μας. Σήμερα, του τα έσπασε( όπως μου είπε ο ίδιος) κάνοντας του χίλια δύο παράπονα.
Ότι δεν ήθελα να έρθει γιατί την ρώτησα τι ώρα θα έρθει και ότι η φίλη μου μπορούσε να έρθει άλλη μέρα και ότι νιώθει ανεπιθύμητη στο σπίτι μας. Και κότσαρε και μερικά ακόμη, ότι δεν θα της ξαναπάρει δώρο γιατί ποτέ δεν της φοράω αυτα που της παίρνει και να να της πάρω ό,τι θέλω εγώ και να της πούμε πόσο έκαναν για να μας δώσει τα λεφτά. κ.ο.κ.

345ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 11:48 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermom έγραψε:Μου έχουν σπάσει τα νεύρα...
Εντάξει δεν μπορώ να πω ότι η πεθερά μου μού κάνει τη ζωή πατίνι αλλά ώρες ώρες με βγάζει από τα ρούχα μου. Αυτό που μου την δίνει είναι όταν γίνεται κάτι, θυμώνει, και μετά βγάζει άλλα δέκα παράπονα άκυρα και άσχετα τα οποία πετάει στον άνδρα μου. Αυτό, βασικά με εκνευρίζει γενικότερα να το κάνει κάποιος πόσο μάλλον όταν δεν μπορώ και να απαντήσω...
Χθες γιόρταζε η κόρη μου και πήρε τηλέφωνο για να ευχηθεί και να μου πει ότι θα περάσει το απόγευμα από το σπίτι για να την δει. Την ρώτησα τι ώρα θα έρθει. Ακολουθεί ο διάλογος:
Ε(γώ)- τι ώρα θα περάσετε;
Π(εθερά)- ε, τι τι ώρα θα περάσω; Σήμερα γιορτάζει η εγγονή και θα είναι στο σπίτι να δέχεται επισκέψεις
Ε- ναι, απλά κατ´α τις 7:30-8 θα περάσει μια φίλη μου για να την δει
Π- ε, και τι πειράζει; Θα την φάω την φίλη σου αν είμαι κι εγώ εκει;
Ε- όχι, αλλά θέλω να ξέρω...
Καταλαβαίνω αμέσως ότι στραβώνει και αλλάζει διάθεση και το κλείνουμε λέγοντας καλά, θα δούμε τι ώρα θα έρθω...εντάξει...λέω κι εγώ. Πάρτε με τηλέφωνο.

Δεν πήρε τηλέφωνο και δεν ήρθε ποτέ και είχε μούτρα στον άνδρα μου που πέρασε από εκει με τά την συνομιλία μας. Σήμερα, του τα έσπασε( όπως μου είπε ο ίδιος) κάνοντας του χίλια δύο παράπονα.
Ότι δεν ήθελα να έρθει γιατί την ρώτησα τι ώρα θα έρθει και ότι η φίλη μου μπορούσε να έρθει άλλη μέρα και ότι νιώθει ανεπιθύμητη στο σπίτι μας. Και κότσαρε και μερικά ακόμη, ότι δεν θα της ξαναπάρει δώρο γιατί ποτέ δεν της φοράω αυτα που της παίρνει και να να της πάρω ό,τι θέλω εγώ και να της πούμε πόσο έκαναν για να μας δώσει τα λεφτά. κ.ο.κ.


Δεν ξέρω τι έχω πάθει σήμερα και παίρνω το μέρος των πεθερών. Καλέ ας με ξεματιάσει καμία. Παναγία μου φτου σκόρδα.Καταρχήν να πω και σε σένα ότι δεν θυμάμαι την ιστορία σου... έχω και αλτσχάιμερ μαζί. Πάει το χάνω. Λοιπόν αν ήμουν εγώ η πεθερά σου τα ίδια θα νόμιζα. Δεν είναι και τόσο ωραίο να ρωτάς συνέχεια τι ώρα θα έρθετε και μετά ότι θα ρθει μια φίλη μου. Εντάξει να ρωτήσεις μια φορά κουβέντα να γίνεται ή να έχεις ετοιμάσει κάποια πράγματα οκ. Εγώ αν μου έλεγες γιατί θα είναι και μια φίλη μου, θα το έπαιρνα ότι δεν θέλει να είμαι εκεί μαζί με την φίλη σου και μπορεί να τα παιρνα και να μην ερχόμουν καθόλου. Επίσης αυτό που λέει για τα δώρα ότι δεν της φοράτε τίποτα ισχύει? Αν ισχύει δεν έχει και πολύ άδικο. Αχ καλέ πάω να βάλω κανά σταυρό ήρθε ο πεθεροσατανάς μέσα μου

346ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 11:51 am

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να χαίρεσαι και την κορούλα σου το ξέχασα. Επίσης απαράδεκτο αυτό που πρήζουν τους γιους χωρίς να ήταν καν στην κουβέντα. ας ερχόταν και να έλεγε σε σένα για να λυθεί η παρεξήγηση.

347ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 11:55 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα, εγω θυμάμαι στις γιορτές του μπαμπά μου, μαζευόταν αρκετός κόσμος στο σπίτι, ερχόταν κι ο παππους με τη γιαγια, και δε φεύγανε μέχρι τις 12-1 το βράδυ, όλους τους ξεπροβόδιζαν. Οκ πήγες στη γιορτή του παιδιού σου, ευχήθηκες, σήκω φύγε μια λογική ωρα, αλλιώς μιλάνε οι συνομήλικοι μεταξύ τους κι αλλιώς με 3-4 γέρους στην κομπανία.
Σε μας τα πρωινά στις γιορτες μας εχουμε τις μαμαδοπεθερες, και το απόγευμα είναι ελεύθερο να έρθει όποιος φίλος θέλει.
Οκ, για ευχές θα έρθουν οι άνθρωποι, δε λέω, αλλά να καταλαβαίνεις μέχρι πού σε παίρνει. Εγω πάω μαζί τους εκδρομή με τα ΚΑΠΗ???

348ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 11:58 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να χαίρεσαι την κορούλα σου καλή μου!

Να πω κι εγώ τη γνώμη μου;;;

Καταρχήν το θεωρώ απαράδεκτο να κάθεται να βάζει λόγια στον άντρα σου. Αυτό το ξεκαθαρίζουμε. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ! Ό,τι θέλει να έρθει να σου το πει στα ίσα αφού το θέμα το έχει μαζί σου.

Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω με τη Γιούλη. Ήταν λίγο "κάπως" αυτό που είπες. Τι θα πείραζε δηλαδή να είναι και η πεθερά σου εκεί την ώρα που θα ήταν και η φίλη σου; Αν ήταν οποιαδήποτε άλλη μέρα το καταλαβαίνω απόλυτα να θες να πιεις τον καφέ σου χαλαρά με τη φίλη σου και να τα πείτε χωρίς να είναι κανείς άλλος εκεί, αλλά μιας και ήταν η γιορτή της μπουμπούς σου νομίζω πως δεν έπρεπε να αναφέρεις κάτι τέτοιο.

Χίλια συγνώμη που τα λέω όλα αυτά. Τα λέω όμως με πολύ καλή πρόθεση, πραγματικά.

349ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 12:14 pm

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν ξέρω τι έχω πάθει σήμερα και παίρνω το μέρος των πεθερών. Καλέ ας με ξεματιάσει καμία. Παναγία μου φτου σκόρδα.Καταρχήν να πω και σε σένα ότι δεν θυμάμαι την ιστορία σου... έχω και αλτσχάιμερ μαζί. Πάει το χάνω. Λοιπόν αν ήμουν εγώ η πεθερά σου τα ίδια θα νόμιζα. Δεν είναι και τόσο ωραίο να ρωτάς συνέχεια τι ώρα θα έρθετε και μετά ότι θα ρθει μια φίλη μου. Εντάξει να ρωτήσεις μια φορά κουβέντα να γίνεται ή να έχεις ετοιμάσει κάποια πράγματα οκ. Εγώ αν μου έλεγες γιατί θα είναι και μια φίλη μου, θα το έπαιρνα ότι δεν θέλει να είμαι εκεί μαζί με την φίλη σου και μπορεί να τα παιρνα και να μην ερχόμουν καθόλου. Επίσης αυτό που λέει για τα δώρα ότι δεν της φοράτε τίποτα ισχύει? Αν ισχύει δεν έχει και πολύ άδικο. Αχ καλέ πάω να βάλω κανά σταυρό ήρθε ο πεθεροσατανάς μέσα μου[/quote]

Μην ανησυχείς δεν έχω ξαναγράψει γί αυτό δεν θυμάσαι!
Να διευκρινίσω κάτι...η φίλη μου που θα ερχόταν ζει στο εξωτερικό, δεν την είχε ξαναδεί, έφευγε σήμερα και μάλλον θα ξαναέρθει του χρόνου...έτυχε να είναι η μέρα της γιορτής της. Φυσικά και ήθελα να είμαι μόνη με την φίλη μου αλλά έκανα την ερώτηση για να μην πέσουν όλοι μαζι και για κανέναν άλλο λόγο. Και επίσης μέχρι χθες δεν είχαμε ποτέ πει ότι θα κάνουμε κάτι φοβερο την μέρα αυτή ώστε να έχω κανονίσει κι εγω τα προγράμματά μας.

Όσο για τα ρούχα...τι να σου πω; Δεν μετράω πόσες φορές φοράω στο παιδί μου το κάθε ρούχο. Προφανώς όμως κάποιος άλλος το κάνει.

350ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 14 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Σεπ 02, 2011 12:25 pm

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς σαν υποτιθέμενα νιάτα σε καταλαβαίνουμε ότι ήθελες να είσαι μόνη σου με τη φίλη. Άντε εξήγησέ το αυτό σε μια πιο μεγάλη γυναίκα. Ήταν και ιδιαίτερη μέρα. Δεν θέλω να την δικαιολογήσω. Αλλά νομίζω είπες ότι δεν έχεις ιδιαίτερο παράπονο. Όπότε μη χαλαστείς. Για τα ρούχα σε ρώτησα γιατί μπορεί να παίρνει χαζομάρες να μην σου αρέσουν και για αυτό να μην τα φοράς. Κι εκείνη μέσα στην στεναχώρια της να είπες μα..ιες.... Πάρτην τηλέφωνο κι εξήγησέ πως έχουν τα πράγματα. Ότι θα ξανάβλεπες την φίλη σε ένα χρόνο ήθελε να σου πει τα δικά της δεν θα ένιωθε άνετε με την πεθερά κλπ. Και ο μόνος λόγος που την ρώτησες ήταν για να κανόνιζες το χρόνο με τη φίλη σου. Δεν είναι τραγικό πιστεύω να της κάνεις μια κουβέντα αφού δεν έχετε θέματα γενικότερα. Έτσι τα αφήνουμε και μαζεύονται διάφορα.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 29 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις