Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
102 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 102 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 44]

701ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:49 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TATIANA ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ! ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΕΚΑΝΕΣ Κ ΕΦΥΓΕ! Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΔΕΣΙΜΟ! ΑΝ Η ΚΟΥΝΙΑΔΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΘΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ, ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ. ΑΝ Ο ΠΕΘΕΡΟΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΜΥΑΛΟ , ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΟ ΤΟΥ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΣΥΓΝΩΜΗ... ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΩΣ ΑΝΕΓΚΕΦΑΛΟΙ. ΑΚΟΥΣ ΕΚΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΒΡΙΣΙΑ! Ε ΡΕ ΝΑ ΤΗΣ ΕΧΩΝΕΣ ΜΙΑ ΣΦΑΛΙΑΡΑ ΝΑ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ. ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΛΗ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ! ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ ΠΑΤΑΤΕΣ ΘΑ ΔΩΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ! ΧΑΜΕΝΗ! ΜΗ ΞΟΔΕΨΕΙΣ ΟΥΤΕ ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΟ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙ ΑΥΤΗΝ, ΜΟΝΟ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ. ΜΠΡΑΒΟ Κ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ!Ο ΣΑΤΑΝΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΜΕΝΟΣ!ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!

702ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:53 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΑΡΚΕΛΛΑ η δικια σου ειναι στον κοσμο της! μη δινεις σημασια κ παρατατην, το σπορακι σου κ τα ματια σου!

703ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 1:27 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella01 έγραψε:
boubou έγραψε:

Χωρις να θελω να κανω τον δικηγορο του διαβολου, μηπως πραγματικα δν το ελεγε με κακια η πεθερα σου και το ελεγε επειδη νοιαζεται??Λεω εγω τωρα, μπορει να λεω και βλακειες!!

Επισης!!!Εσεις κυρια μου κοιταξτε να ειστε ηρεμη και χαλαρη και αφηστε τους αλλους να χορευουν!!! Εχετε μια ψυχουλα τωρα να φροντισετε και πρεπει να ειστε οσο καλυτερα γινεται!!! Ειναι γεγονος οτι η ψυχολογια παιζει μεγαλο ρολο σε ολο αυτο!

Αχ κορίτσι μου...αμα έβλεπες τα μούτρα της τα ξυνισμένα και τα νεύρα της , θα καταλάβαινες! Θα προσπαθήσω να ηρεμήσω, ειλικρινά, καταλαβαίνω ότι μου κάνει κακό! Σε φιλώ!
Φιλικα παντα
Ελλη ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 417472

Καλημέρα! Μα και για καλό να το έλεγε, ΤΩΡΑ που έμεινε έγκυος η κοπέλα το είπε?!
ΤΩΡΑ που έχει σποράκι την κοιλιά της ΤΙ το θελε και το πε?Για καλό??
Μου την δίνει αυτό το πράγμα πάρα πολύ.
Ψωνίζαμε για τον μπέμπη μας απο την πρώτη μέρα που μάθαμε οτι είμαι έγκυος, και σίγουρα πολλές θα διαφωνείτε, αλλά έτσι νιώθαμε.
Γύρισε και είπε το ούφο ο πεθερός μου (στον 7 μήνα εγώ) οτι δεν είναι λογικό να ψωνίζουμε πριν γεννηθεί το μωρό.ΚΡΑΤΑ το μέσα σου βρε μαλάκα, τι μου το λες να μου μαυρίσεις την ψυχή οτι δεν θα αγκαλιάσω το μωρό μου??....
Τους είπε ο άντρας μου οτι με πείραξε, τους έχωσε και ένα χέσιμο, και μετά απο 4-5 μέρες ΌΛΟΙ έκαναν σαν να μην συνέβει ποτέ!
Μάλιστα είπε η πεθερά μου "ε όλα την πειράζουν πια, εγώ ήμουν πιο χοντρόπετση στην εγκυμοσύνη".ΑΝΤΕ μίλα ξανά με αυτόν τον άνθρωπο.
Απλά και εγώ με το που μου πει ο άντρας μου "ε θα στραβώσει η μανα μου" Η οποιαδήποτε δικαιολογία, του λέω "μα καλά η μανα σου δεν είναι χοντρόπετση? μόνη της το είπε! Να κάτσει να τα λουστεί τώρα!"

Αγνόησε την ΟΣΟ μπορείς, ξύπνησε μέσα της η σκύλα με το που έμαθε οτι θα γίνει γιαγιά..Κοίτα να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και όλοι απο έξω!!

704ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 3:49 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
markella01 έγραψε:Άρχισαν τα όργανα κορίτσια...μέχρι χτες η πεθερά μου κρατούσε τα προσχήματα...μου φερόταν καλά, εντάξει το γιό της τρελή αδυναμία άλλα κι εμένα υποτίθεται ότι με θεωρούσε σαν κόρη της...
Πάμε σήμερα το βράδυ να της ανακοινώσουμε την εγκυμοσύνη και κορίτσια δεν πίστευα αυτά που άκουγα...
Η γυναίκα μας έβαζε χέρι γιατί βιαστήκαμε για μωρό, και τι θα κάνουμε και ότι δεν έχουμε μυαλό στο κεφάλι μας....διάφορες τέτοιες μαλακίες...
Και να πεις ότι μας έχει δώσει ποτέ λεφτά, μας έχει βοηθήσει σε κάτι...Άνεργη είναι χωρίς κανένα εισόδημα...εμείς τη χαρτζιλικώνουμε, εμείς της ψωνίζουμε αν θέλει κάτι απο το σούπερ, εμείς θα της δώσουμε λεφτά για ότι χρειαστεί. Τώρα που ήρθε η εγκυμοσύνη και δε βγαίνουμε οικονομικά οι δικοί μου μας πρότειναν να μείνουμε μαζί τους να γλιτώνουμε τουλάχιστο το ενοίκιο, κι ούτε στραβομουτσούνιασαν με την εγκυμοσύνη ούτε τίποτα...η μάνα μου η πρώτη της κουβέντα ήταν "τα παιδιά είναι ευτυχία" ....κι αν δε μας έχουν βοηθήσει οι δικοί μου...
Και δεν είπα εγώ γαμώτη μου να μας βοηθήσεις...αφού δε μπορείς, δε θα είχα ποτέ τέτοια απαίτηση...γιατί δε μπορείς να πεις έναν καλό λόγο μωρή κάργια, έπρεπε να σε ρωτήσω αν θα κάνω παιδί ή πότε να το κάνω για να το εγκρίνεις εσύ? Εγγόνι θα σου κάνω μωρή , δε σου ζήτησα δανεικά....
Έχω χάσει πάσα ιδέα κορίτσια, τα είπα ένα χεράκι στον δικό μου (ο οποίος φυσικά την ξέχεσε) και απο δω και πέρα εγώ και η κυρία πεθερά από μακριά και αγαπημένες. Δε σου χρωστάω κυρία μου, μου χρωστάς!



Χρύσα μου μην ασχολήσε...
Ελεος δηλαδή με αυτές τις πεθερές!!!
Μέχρι χθες μια χαρα χαρούμενη ήσουν και έτσι να φροντίσεις να παραμείνεις!!!!
Εχεις ενα μωράκι στην κοιλίτσα σου να σκεφτείς και ένα κοριτσάκι που δεν θέλει να βλέπει τη μαμα του τώρα στεναγχωρημένη...
Γι αυτό χεσε την πεθερά σου και κοίτα να χαρείς την εγκυμοσύνη σου και την οικογενειά σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

705ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 3:55 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χρύσα μου, μη στενοχωριέσαι, τώρα έχεις και ένα ζουζούνι στην κοιλίτσα σου να φροντίσεις!

Λίγο πολύ, όλες τα έχουμε ζήσει αυτά! Νομίζω πως δεν σκέφτονται και απλά πετάνε αυτό που θα τους έρθει πρώτο στο μυαλό! Για παράδειγμα εμένα η κουνιάδα μου μου πετάει σπόντες πως δεν είναι καιρός για να κάνουμε παιδί τώρα κτλ κτλ. Η πεθερά μου από την άλλη μου λέει κάνε ένα και φέρτο μου εμένα να το μεγαλώσω!

Γι' αυτό σου λέω, δε σκέφτονται. Δε νομίζω να τα λένε από κακία αυτά, απλά νοιάζονται και δεν μπορούν να καταλάβουν ότι με αυτόν τον τρόπο επεμβαίνουν στο ζευγάρι. Μη δίνεις σημασία. Εγώ λέω πως σήμερα πρέπει να πας στο τραπέζι πιο πολύ για να δεις αντιδράσεις. Μπορεί να σκέφτηκε το λάθος της και να θέλει να επανορθώσει. Ή μπορεί να έχει την ίδια συμπεριφορά οπότε από εκεί και πέρα θα ξέρεις και εσύ με τι άνθρωπο έχεις να κάνεις.

706ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 4:08 am

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Με πήρε ο καλός μου κορίτσια και μου είπε οτι μίλησε μαζί της και είπε η πεθερά μου ότι να ήταν λιγάκι απότομη γιατί της ήρθε ξαφνικό...

Τεσπα, κορίτσια μου γλυκά, να είστε καλά...δε θα κάτσω να σκάσω άλλο...φτάνει! Ο καθένας θα πάρει αυτό που του αξίζει και τέλος....

707ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 4:24 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:Με πήρε ο καλός μου κορίτσια και μου είπε οτι μίλησε μαζί της και είπε η πεθερά μου ότι να ήταν λιγάκι απότομη γιατί της ήρθε ξαφνικό...

Τεσπα, κορίτσια μου γλυκά, να είστε καλά...δε θα κάτσω να σκάσω άλλο...φτάνει! Ο καθένας θα πάρει αυτό που του αξίζει και τέλος....

Και ξαφνικο που ηταν δε δικαιολογειται τετοια συμπεριφορα.Λοιπον κοριτσακι μου να ξερεις οτι η πεθερα σου εβγαλε τον αληθινο εαυτο της,κρατα αποστασεις....

708ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 5:10 am

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markella01 έγραψε:Με πήρε ο καλός μου κορίτσια και μου είπε οτι μίλησε μαζί της και είπε η πεθερά μου ότι να ήταν λιγάκι απότομη γιατί της ήρθε ξαφνικό...

Τεσπα, κορίτσια μου γλυκά, να είστε καλά...δε θα κάτσω να σκάσω άλλο...φτάνει! Ο καθένας θα πάρει αυτό που του αξίζει και τέλος....

Δεν ήξερα οτι έπρεπε να πάρετε άδεια για να ξεκινήσετε προσπάθειες ΕΛΕΟΣ..
Συμφωνώ με την Τατιάνα, έδειξε τον πραγματικό της εαυτό καταλάθως βέβαια!

709ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 5:36 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι δεν το ηξερες pumking μου οτι επρεπε να παρουμε συγκαταθεση για το ΑΝ οχι το ΠΟΤΕ θα πρεπει να κανουμε παιδια....Αν ειμαστε αξιες για τους γιους τους..

Γαμιολοπουτανες του κερατα...Τωρα θα κανω πιο γρηγορα παιδι να της φυγει η μαγκια της καργιας....Εκει που ελεγα σε κανα 2μηνο????Ποιο 2μηνο.....ΤΩΡΑ..

710ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 5:51 am

lenaki1982


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Τωρα θα κανω πιο γρηγορα παιδι να της φυγει η μαγκια της καργιας....Εκει που ελεγα σε κανα 2μηνο????Ποιο 2μηνο.....ΤΩΡΑ..
μπράβο σου Τατιάνα!!! πολύ καλά το χειρίστηκες το θέμα με την πεθερά...κοίταξε το παιδάκι σου και τον άντρα σου γιατί εκείνη είναι ΞΕΝΗ και ΞΕΝΗ θέλει να παραμείνει...
και βουρ για το επόμενο!!! Laughing Laughing Laughing

711ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 6:06 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλά πόσο καιρό έχω να μπώ???πότε γράψατε τόσα????????

κορίτσια έχω μείνει!!! τί είναι αυτά τε τατιάνα??πωπω....
και για την άλλη πεθερά που διάβασα..

ένα έχω να πω και βάλτε το στο μυαλό σας

ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΥΧΕΡΕς!!!!

που οι πεθερές σας είναι τόσο ηλίθιες ....έχουν αυτοκαταστρεφει πλεον...δεν το συζηταω..ουτε καλημερα...!!

τατιανα ειναι ολοφανερο οτι θελει να σας χωρισει!!δεν το συζητάω!!!

μακρια!!!!!!!!!!!!!

ποσο πολυ τυχερες είσαστε βρε κορίτσια..θα με πιασουν κλάματα ..αλήθεια που η δικια μου κανει τις ίδιες πουστιές και ειναι τόσο πονηρή που μπροστα στον άντρα μου κάνει την καλη...

712ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 6:23 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:καλά πόσο καιρό έχω να μπώ???πότε γράψατε τόσα????????

κορίτσια έχω μείνει!!! τί είναι αυτά τε τατιάνα??πωπω....
και για την άλλη πεθερά που διάβασα..

ένα έχω να πω και βάλτε το στο μυαλό σας

ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΤΥΧΕΡΕς!!!!

που οι πεθερές σας είναι τόσο ηλίθιες ....έχουν αυτοκαταστρεφει πλεον...δεν το συζηταω..ουτε καλημερα...!!

τατιανα ειναι ολοφανερο οτι θελει να σας χωρισει!!δεν το συζητάω!!!

μακρια!!!!!!!!!!!!!

ποσο πολυ τυχερες είσαστε βρε κορίτσια..θα με πιασουν κλάματα ..αλήθεια που η δικια μου κανει τις ίδιες πουστιές και ειναι τόσο πονηρή που μπροστα στον άντρα μου κάνει την καλη...

Επαθες ετσι????
Εγω να δεις....Η αληθεια ειναι οτι δε το περιμενα κατι τετοιο...Αλλα ευτυχως που συνεβει.Δε ξερω αν ο Νικολας καταλαβε η παλι θα μου τα γυρναει αλλα για μενα αυτη ειναι νεκρη...Δεν υπαρχουμε εγω κι ο γιος μου γι'αυτην...

713ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 6:38 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οξω οι σαυρες...
εγω θα τη σκοτωνα αλλα βλεπεις θα μας αφησει και χρεος

714ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 6:38 am

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανα, το ανθρωπακι στην υπογραφη σου που αλλάζει τα φωτα (να μην πω τίποτα χειροτερο) στο άλλο ανθρωπακι, ειστε αντιστοιχα εσυ κ η πεθερά?
ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 186566

715ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 6:42 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλά Τατιάνα μου δεν το πιστεύω!!! Πλάκα μας κάνεις έτσι?
Δεν παίζεται η γυναίκα...!!
Σου είπε άντε γαμήσου? Δεν πάμε καλά έτσι!? Σου βγάζω το καπέλο πάντως που κρατήθηκες και δεν της τα είπες ένα χεράκι! Αλλά ήταν πολλή καλή κίνηση! Ελπίζω ο άντρας σου να μην ξαναβάλει πάνω από εσάς την "καλή" του την μανούλα! Της είπε τίποτα εκείνη την στιγμή ή μόνο έτρεξε από πίσω σου?
Εμένα πάντως αν μου έκανε αυτό το σκηνικό δεν θα έβλεπε το παιδί μου ούτε ζωγραφιστό! Όχι να της το πηγαίνω κιόλας! Έπαιξε και έχασε...!!! Εσείς βουρ για το 2ο! Φαντάζεσαι αν κάνετε κοριτσάκι αυτή τη φορά να θέλει να το βγάλετε και στο όνομά της? Πλάκα θα έχει...!!!

716ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 6:44 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lenaki1982 έγραψε:
tatijana έγραψε:Τωρα θα κανω πιο γρηγορα παιδι να της φυγει η μαγκια της καργιας....Εκει που ελεγα σε κανα 2μηνο????Ποιο 2μηνο.....ΤΩΡΑ..
μπράβο σου Τατιάνα!!! πολύ καλά το χειρίστηκες το θέμα με την πεθερά...κοίταξε το παιδάκι σου και τον άντρα σου γιατί εκείνη είναι ΞΕΝΗ και ΞΕΝΗ θέλει να παραμείνει...
και βουρ για το επόμενο!!! Laughing Laughing Laughing


Nα τα τα ευχαριστα!!! Γρήγορα Τατιάνα για δεύτερο! Τη βλέπω να παθαίνει εγκεφαλικό! Α, και να είναι κοριτσι και να βγάλεις την μαμά σου, εκεί να δεις σκασίλα... Καλέ τι σκέφτομαι, έφτασα και στο όνομα, χαχαχα!

717ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 6:55 am

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
MariaM έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
tatijana έγραψε:Τωρα θα κανω πιο γρηγορα παιδι να της φυγει η μαγκια της καργιας....Εκει που ελεγα σε κανα 2μηνο????Ποιο 2μηνο.....ΤΩΡΑ..
μπράβο σου Τατιάνα!!! πολύ καλά το χειρίστηκες το θέμα με την πεθερά...κοίταξε το παιδάκι σου και τον άντρα σου γιατί εκείνη είναι ΞΕΝΗ και ΞΕΝΗ θέλει να παραμείνει...
και βουρ για το επόμενο!!! Laughing Laughing Laughing


Nα τα τα ευχαριστα!!! Γρήγορα Τατιάνα για δεύτερο! Τη βλέπω να παθαίνει εγκεφαλικό! Α, και να είναι κοριτσι και να βγάλεις την μαμά σου, εκεί να δεις σκασίλα... Καλέ τι σκέφτομαι, έφτασα και στο όνομα, χαχαχα!

Και εγώ μια από τα ίδια Μαράκι! Γιατί πιστεύεις πως δεν θα γίνει θέμα? Χιχιχιχι!!!

718ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 7:08 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Λοιποοοοοοοοοον....
Έκανε σα τρελλη που είδε το μωρό το πήρε αγκαλιά,της το πήρα πίσω...την χαιρέτησα πολυ ψυχρά.κ αρχισεεεεεε..
Νικολάκη μου σου πήρα κάτι ρούχα....δε ξέρεις να ντυνεσαι....εγω σε ντυνω με την τελευταία λέξη της μόδας..
Μπλα,μπλα,μπλα...μαλακιες...
Τι να δώσω στο παιδι να φάει,έχει φάει....τι να του κάνω πατάτες τηγανιτες;;9 μηνών μωρό....εγω σας ταιζα κανονικά...με λίγα λόγια το παιδι είναι ορφανο δεν έχει μάνα....με προσπερνουσε κανονικά...δεν άγγιξα το φαγητό της....και της λέω,για να τα πούμε ΈΝΑ χεράκι...γιατί στην βάφτιση πρέπει να ήρθε άλλη λέω κι όχι ΕΣΥ....κ εκεί αχρισαμε.....ΕΣΥ θα περνεις το παιδι κ θα έρχεσαι εγω είμαι μεγάλη ΕΣΥ γιατί το πας στην μάνα σου,εγω θέλω τον γιο μου,την κόρη μου κ το εγγόνι μου....κ της λέω το παιδι χωρίς την μάνα του δε παει πουθενά....άμα σου αεσει...και μπλα μπλα μπλα....εσένα δε σε θέλω εδώ εμένα το μάτι μου είχε ήδη γυρίσει....και σηκωνομαι να φύγω γιατί ήδη είχαμε ξεφύγει,και μου λέει άντε γαμησου.....αυτο ήταν....δεν την εβρισα ο Νικόλας να προσπαθεί να με σταματήσει το ίδιο κ η αδερφή του εγω πήρα τον γιο μου κι έφυγα...αυτη να λέει πως σε κρατάει έτσι σιγά ΈΝΑ παιδι σου έκανε.....και λέω,να το ποιον της γυναίκας.....έφυγα ήρθε ο Νικ απο πίσω μου επιβιναστηκαμε στο αμάξι εγω να τρεμω γιατί ήθελα πολυ να την βρισω αλλ δε το έκανα...μου ζήτησε συγγνώμη κ του είπα όλοι ευπρόσδεκτοι εκτός απο αυτήν.μην τολμησεις να μου τηνφερεις ποτέ....δεν ήρθε αυτη για να με υποβιβάζει....αν αυτη για τον γιο της ήθελε δε ξέρω τι εμένα σίγουρα οι δικοί μου δε θα θέλανε μάγειρα που ο πατέρας μου είχε μπολικους απο δαύτους....καθ'οτι εστιάτορας κάποτε....το καλό είναι ότι δεν την εβρισα και βγήκα απο πάνω.αλλα δε με αφορά του είπα ότι όταν θα πηγαίνεις απο δω κ πέρα θα της κάθε τι που έχει σχέση με μένα,σα να μη με γνώρισε ποτέ....και το παιδι δε θα το ξαναδεί...τέρμα...να τουδωσει πατάτα τηγανιτη κ μένα να με γράφει στο μουνι της;
Αυταααααα..


αν την ξαναδεις αυτην και την ξαναδει το παιδι σου θα εισαι ...τι να σου πω!δεν βρισκω λεξεις!
Δεν επιτρεπεται να μιλαει ετσι για την μανα του εγγονου της κ γυναικα του γιου της!!!ουστ!!
και οσο για το αν δωσεις δικαιωμα ή οχι στον αντρα σου...σορυ κιολας εδω σε σκυλοβριζουν τα δικαιωματα μας μαραναν.....

μπηκα να δω τι σου ειπε βασικα,εγω δοξα το θεο εχω μια γλυκυτατη -χαρωπη-καλοκαρδη-αθωα-τελεια νοικοκυρα-τελεια μανα-τελειος ανθρωπος-ολα τελεια τα εχει λεμε*- πεθερουλα κ δεν μπαινω σε αυτο το θεμα..................................... pale


*εκτος απο τελεια νυφη,εκει η καημενη ηταν ατυχη...

719ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 7:11 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Despoinaki έγραψε:
MariaM έγραψε:
lenaki1982 έγραψε:
tatijana έγραψε:Τωρα θα κανω πιο γρηγορα παιδι να της φυγει η μαγκια της καργιας....Εκει που ελεγα σε κανα 2μηνο????Ποιο 2μηνο.....ΤΩΡΑ..
μπράβο σου Τατιάνα!!! πολύ καλά το χειρίστηκες το θέμα με την πεθερά...κοίταξε το παιδάκι σου και τον άντρα σου γιατί εκείνη είναι ΞΕΝΗ και ΞΕΝΗ θέλει να παραμείνει...
και βουρ για το επόμενο!!! Laughing Laughing Laughing


Nα τα τα ευχαριστα!!! Γρήγορα Τατιάνα για δεύτερο! Τη βλέπω να παθαίνει εγκεφαλικό! Α, και να είναι κοριτσι και να βγάλεις την μαμά σου, εκεί να δεις σκασίλα... Καλέ τι σκέφτομαι, έφτασα και στο όνομα, χαχαχα!

Και εγώ μια από τα ίδια Μαράκι! Γιατί πιστεύεις πως δεν θα γίνει θέμα? Χιχιχιχι!!!

Δε θα προλαβει κανεις να κανει βημα....Θα παω πριν γινει η αναγνωριση και θα βαλω ομοατα,οτι θελω....Και φυσικα το ενα θα ειναι της μανας μου...Οχι μονο για σπασιμο αλλα γιατι το αξιζει!!!!

Σημερα οταν ηταν να φυγει ο αντρας μου για την δουλεια οπως καθε μερα τον ξεπροβοδιζω με τον μικρο στην αγκαλια μου,και γυρναει μας πιανει αγκαλια και μας φιλαει και λεει:"η οικογενεια μου"
Να δουμε αν το πηρε χαμπαρι..
Κατι της ειπε γιατι εγω ηδη ειχα φταει 2 στενα πιο κατω πηγαινα για ταξακι...Αν δεν ερχοταν.. Twisted Evil

Νενα ναι αυτη τη φορα εγω κι εκεινη ειμαστε,θεϊκο ετσι???????
Σωτηρια αστην μη μπητε σε εξτρα εξοδα για παρτη της και πας και φυλακη,τι θα κανει η μελλουσα νυφη μου????Θα τρεχουμε να σου πεταμε τσιγαρα?Μπααα.Χαχαχαχα..

720ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 7:15 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Λοιποοοοοοοοοον....
Έκανε σα τρελλη που είδε το μωρό το πήρε αγκαλιά,της το πήρα πίσω...την χαιρέτησα πολυ ψυχρά.κ αρχισεεεεεε..
Νικολάκη μου σου πήρα κάτι ρούχα....δε ξέρεις να ντυνεσαι....εγω σε ντυνω με την τελευταία λέξη της μόδας..
Μπλα,μπλα,μπλα...μαλακιες...
Τι να δώσω στο παιδι να φάει,έχει φάει....τι να του κάνω πατάτες τηγανιτες;;9 μηνών μωρό....εγω σας ταιζα κανονικά...με λίγα λόγια το παιδι είναι ορφανο δεν έχει μάνα....με προσπερνουσε κανονικά...δεν άγγιξα το φαγητό της....και της λέω,για να τα πούμε ΈΝΑ χεράκι...γιατί στην βάφτιση πρέπει να ήρθε άλλη λέω κι όχι ΕΣΥ....κ εκεί αχρισαμε.....ΕΣΥ θα περνεις το παιδι κ θα έρχεσαι εγω είμαι μεγάλη ΕΣΥ γιατί το πας στην μάνα σου,εγω θέλω τον γιο μου,την κόρη μου κ το εγγόνι μου....κ της λέω το παιδι χωρίς την μάνα του δε παει πουθενά....άμα σου αεσει...και μπλα μπλα μπλα....εσένα δε σε θέλω εδώ εμένα το μάτι μου είχε ήδη γυρίσει....και σηκωνομαι να φύγω γιατί ήδη είχαμε ξεφύγει,και μου λέει άντε γαμησου.....αυτο ήταν....δεν την εβρισα ο Νικόλας να προσπαθεί να με σταματήσει το ίδιο κ η αδερφή του εγω πήρα τον γιο μου κι έφυγα...αυτη να λέει πως σε κρατάει έτσι σιγά ΈΝΑ παιδι σου έκανε.....και λέω,να το ποιον της γυναίκας.....έφυγα ήρθε ο Νικ απο πίσω μου επιβιναστηκαμε στο αμάξι εγω να τρεμω γιατί ήθελα πολυ να την βρισω αλλ δε το έκανα...μου ζήτησε συγγνώμη κ του είπα όλοι ευπρόσδεκτοι εκτός απο αυτήν.μην τολμησεις να μου τηνφερεις ποτέ....δεν ήρθε αυτη για να με υποβιβάζει....αν αυτη για τον γιο της ήθελε δε ξέρω τι εμένα σίγουρα οι δικοί μου δε θα θέλανε μάγειρα που ο πατέρας μου είχε μπολικους απο δαύτους....καθ'οτι εστιάτορας κάποτε....το καλό είναι ότι δεν την εβρισα και βγήκα απο πάνω.αλλα δε με αφορά του είπα ότι όταν θα πηγαίνεις απο δω κ πέρα θα της κάθε τι που έχει σχέση με μένα,σα να μη με γνώρισε ποτέ....και το παιδι δε θα το ξαναδεί...τέρμα...να τουδωσει πατάτα τηγανιτη κ μένα να με γράφει στο μουνι της;
Αυταααααα..


αν την ξαναδεις αυτην και την ξαναδει το παιδι σου θα εισαι ...τι να σου πω!δεν βρισκω λεξεις!
Δεν επιτρεπεται να μιλαει ετσι για την μανα του εγγονου της κ γυναικα του γιου της!!!ουστ!!
και οσο για το αν δωσεις δικαιωμα ή οχι στον αντρα σου...σορυ κιολας εδω σε σκυλοβριζουν τα δικαιωματα μας μαραναν.....

μπηκα να δω τι σου ειπε βασικα,εγω δοξα το θεο εχω μια γλυκυτατη -χαρωπη-καλοκαρδη-αθωα-τελεια νοικοκυρα-τελεια μανα-τελειος ανθρωπος-ολα τελεια τα εχει λεμε*- πεθερουλα κ δεν μπαινω σε αυτο το θεμα..................................... pale


*εκτος απο τελεια νυφη,εκει η καημενη ηταν ατυχη...

Λακι γκερλ..... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 215994

οσο για το αν θα με ξαναδει?Θα ειμαι για ντοματες ρε....το λεω πολυ ομορφα μη πω τιποτε αλλο....και φυσικα το παιδι παει πακετο παντα μαζι μου...ή τα παιδια...εχεις καποιο δικιο για το τοι με σκυλοεβρισε αλλα δε πα να γαμηθει?εγω με τα χιλια τατουαζ ημουν πολυ ανωτερη απο την πωλητριουλα απο το κιλκις....Δεν εχω κατι με τις πωλητριες,αλλα με αυτην την πωλητρια του κωλου...

721ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 7:15 am

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σωστα τι θα πει και ο γαμπρος μου εις το μελλον??? Laughing

υπομονη φιλεναδα! κρατα τυπο Wink

722ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 7:20 am

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:
tatijana έγραψε:Λοιποοοοοοοοοον....
Έκανε σα τρελλη που είδε το μωρό το πήρε αγκαλιά,της το πήρα πίσω...την χαιρέτησα πολυ ψυχρά.κ αρχισεεεεεε..
Νικολάκη μου σου πήρα κάτι ρούχα....δε ξέρεις να ντυνεσαι....εγω σε ντυνω με την τελευταία λέξη της μόδας..
Μπλα,μπλα,μπλα...μαλακιες...
Τι να δώσω στο παιδι να φάει,έχει φάει....τι να του κάνω πατάτες τηγανιτες;;9 μηνών μωρό....εγω σας ταιζα κανονικά...με λίγα λόγια το παιδι είναι ορφανο δεν έχει μάνα....με προσπερνουσε κανονικά...δεν άγγιξα το φαγητό της....και της λέω,για να τα πούμε ΈΝΑ χεράκι...γιατί στην βάφτιση πρέπει να ήρθε άλλη λέω κι όχι ΕΣΥ....κ εκεί αχρισαμε.....ΕΣΥ θα περνεις το παιδι κ θα έρχεσαι εγω είμαι μεγάλη ΕΣΥ γιατί το πας στην μάνα σου,εγω θέλω τον γιο μου,την κόρη μου κ το εγγόνι μου....κ της λέω το παιδι χωρίς την μάνα του δε παει πουθενά....άμα σου αεσει...και μπλα μπλα μπλα....εσένα δε σε θέλω εδώ εμένα το μάτι μου είχε ήδη γυρίσει....και σηκωνομαι να φύγω γιατί ήδη είχαμε ξεφύγει,και μου λέει άντε γαμησου.....αυτο ήταν....δεν την εβρισα ο Νικόλας να προσπαθεί να με σταματήσει το ίδιο κ η αδερφή του εγω πήρα τον γιο μου κι έφυγα...αυτη να λέει πως σε κρατάει έτσι σιγά ΈΝΑ παιδι σου έκανε.....και λέω,να το ποιον της γυναίκας.....έφυγα ήρθε ο Νικ απο πίσω μου επιβιναστηκαμε στο αμάξι εγω να τρεμω γιατί ήθελα πολυ να την βρισω αλλ δε το έκανα...μου ζήτησε συγγνώμη κ του είπα όλοι ευπρόσδεκτοι εκτός απο αυτήν.μην τολμησεις να μου τηνφερεις ποτέ....δεν ήρθε αυτη για να με υποβιβάζει....αν αυτη για τον γιο της ήθελε δε ξέρω τι εμένα σίγουρα οι δικοί μου δε θα θέλανε μάγειρα που ο πατέρας μου είχε μπολικους απο δαύτους....καθ'οτι εστιάτορας κάποτε....το καλό είναι ότι δεν την εβρισα και βγήκα απο πάνω.αλλα δε με αφορά του είπα ότι όταν θα πηγαίνεις απο δω κ πέρα θα της κάθε τι που έχει σχέση με μένα,σα να μη με γνώρισε ποτέ....και το παιδι δε θα το ξαναδεί...τέρμα...να τουδωσει πατάτα τηγανιτη κ μένα να με γράφει στο μουνι της;
Αυταααααα..


αν την ξαναδεις αυτην και την ξαναδει το παιδι σου θα εισαι ...τι να σου πω!δεν βρισκω λεξεις!
Δεν επιτρεπεται να μιλαει ετσι για την μανα του εγγονου της κ γυναικα του γιου της!!!ουστ!!
και οσο για το αν δωσεις δικαιωμα ή οχι στον αντρα σου...σορυ κιολας εδω σε σκυλοβριζουν τα δικαιωματα μας μαραναν.....

μπηκα να δω τι σου ειπε βασικα,εγω δοξα το θεο εχω μια γλυκυτατη -χαρωπη-καλοκαρδη-αθωα-τελεια νοικοκυρα-τελεια μανα-τελειος ανθρωπος-ολα τελεια τα εχει λεμε*- πεθερουλα κ δεν μπαινω σε αυτο το θεμα..................................... pale


*εκτος απο τελεια νυφη,εκει η καημενη ηταν ατυχη...

Λακι γκερλ..... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 215994

οσο για το αν θα με ξαναδει?Θα ειμαι για ντοματες ρε....το λεω πολυ ομορφα μη πω τιποτε αλλο....και φυσικα το παιδι παει πακετο παντα μαζι μου...ή τα παιδια...εχεις καποιο δικιο για το τοι με σκυλοεβρισε αλλα δε πα να γαμηθει?εγω με τα χιλια τατουαζ ημουν πολυ ανωτερη απο την πωλητριουλα απο το κιλκις....Δεν εχω κατι με τις πωλητριες,αλλα με αυτην την πωλητρια του κωλου...

εμ....δεν παει....αν πηγαινε ετσι θα ηταν ολες νομιζεις?

723ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 7:55 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιάνα περιμένω να ακούσω ανακοίνωση για το επόμενο μωρό!!!

..καλά θα σκάσει όμως!!...τι θα λέει μετά...''καλά μόνο 2 παιδιά σου έχει κάνει??''' και αυτή 2 δεν έχει??

και όπως είπε και μια κοπέλα παραπάνω ...ρίξε έναν πολιτικό να την αποτελειώσεις!!


..χαχα....απίστευτη πάντως...ακόμη δεν μπορώ να πιστέψω αυτά που διάβασα!!!
τυχερούλααααααααααααααααααα!!!!

724ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 8:52 am

phoenix


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ειχα καιρο να μπω βλεπω οι πεθερες ξεσπαθωσαν ρε τις καριολες δεν ντρεπονται..
Τατιανα μπραβο κυρια τωρα ομως σταθεροτητα δε θα την ξαναδεις τη μουλαρα.Αν θελεις αντε πες γιατι εισαι καλος ανθρωπος να πηγαινει ο αντρας σου με το παιδι αλλα αυτη ειναι επικινδυνη.να δωσει σε μωρο τηγανητο πραμα σε μωρο που τρωει αλεσμενα να υποθεσω ε?

ΑΧ θυμαμαι τα δικα μου...τελοσπαντων

Τατιανα γερα τον αντρα σου και το παιδι σου κοιτα ασε τους αλλους

να πω κ εγω να με βοηθησετε την Παρασκευη θα παω σε ενα γαμο οι γονεις του συντροφου μου δε μου μιλανε και θα ναι κ αυτοι εκει τι κανω λεω γεισα σας κ ας μην παρω απαντηση η απλα τους κοιταω σαν να μην υπαρχουν?

725ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 29 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Τρι Νοε 08, 2011 10:34 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
phoenix έγραψε:ειχα καιρο να μπω βλεπω οι πεθερες ξεσπαθωσαν ρε τις καριολες δεν ντρεπονται..
Τατιανα μπραβο κυρια τωρα ομως σταθεροτητα δε θα την ξαναδεις τη μουλαρα.Αν θελεις αντε πες γιατι 1ον) εισαι καλος ανθρωπος 2ον) να πηγαινει ο αντρας σου με το παιδι αλλα αυτη ειναι επικινδυνη. 3ον) να δωσει σε μωρο τηγανητο πραμα σε μωρο που τρωει αλεσμενα να υποθεσω ε?

ΑΧ θυμαμαι τα δικα μου...τελοσπαντων

Τατιανα γερα τον αντρα σου και το παιδι σου κοιτα ασε τους αλλους

να πω κ εγω να με βοηθησετε την Παρασκευη θα παω σε ενα γαμο οι γονεις του συντροφου μου δε μου μιλανε και θα ναι κ αυτοι εκει τι κανω λεω γεισα σας κ ας μην παρω απαντηση η απλα τους κοιταω σαν να μην υπαρχουν?


1ον) Οχι σε αυτους επαψα να ειμαι ο ΚΑΛΟΣ ανθρωπος....Αυτοι δε ξερουν απο καλοσυνες..

2ον) Το παιδι ουτε να το διανοηθει να το παρει,για να μαθουν να σεβονται την μανα του εγγονου τους..

3ον) Δεν εχω θεματα με το φαγητο,σαφως οχι τηγανιτα,αλλα δε θα επρεπε να με ρωτησει?Η μανα του ειμαι..Εγω μπορει να του δινω σκατα,αυτη δε θα επρεπε να ρωτησει?Τι ρωταει τον γιο της που δουλευει 15ωρες την ημερα????Εδω η μανα μου με ρωταει που αν ξερει απο παιδια...4 μεγαλωσε και αλλα 3 περασαν απο τα χερια της,τωρα κοιταει το 4ο και το δικο μου επισης....Αλλα παρ'ολα αυτα με ρωταει για το οτιδηποτε..
Μη τρελλαθω με το σουργελο...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις