Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
101 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 101 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 44]

651ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 12:52 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΤΕ Ε? ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΑΝΩΔΥΝΑ!

Κοριτσαρα μου ευχαριστω,θα ταπουμε μετα.....Προς βραδακι..

652ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 1:04 am

dimitra37

dimitra37
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τατιανα με τσαμπουκα μη μασας σκιστην τη σκυλα...........................

http://www.worldjamboree.gr

653ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 1:20 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitra37 έγραψε:Τατιανα με τσαμπουκα μη μασας σκιστην τη σκυλα...........................

χαχαχααχα,α ρε Δημητρα!!!

654ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 1:24 am

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitra37 έγραψε:Τατιανα με τσαμπουκα μη μασας σκιστην τη σκυλα...........................

ΧΑΧΑΧΑ Respect Respect Respect Respect ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ!!

655ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 4:52 am

eyanthia

eyanthia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
την παρασκευη ηταν τα γενεθλια του γιου μου...καναμε τη γιορτη το σαββατο. το απογευμα της παρασκευης λοιπον επαιρνε τηλ η πεθερα μου κ η ανιψια της που μενει διπλα κ μας θαβουν παρεα αλλα εμεις λειπαμε γιατι ειμασταν στα τζαμπο κ ο αντρας μου κοιμοταν κ δε το ακουγε...το σαββατο λοιπον που ηρθε στη γιορτη κ μεσα σε ολο το κοσμο τι μου ειπε κ μου ηρθε να τη πνιξω?
- επαιρνε η χριστινα(η ανιψια) χθες το απογευμα, επαιρνα κ εγω κ ΔΕΝ ΤΟ ΣΗΚΩΣΑΤΕ!!!!

μιλαμε,εφριξα, εβγαλα καπνους αλλα κρατηθηκα γιατι ειχα κ κοσμο...πηρα μια βαθια ανασα κ της ειπα οτι ειμασταν στα τζαμπο...

απο κει κ περα βγαζετε τα συμπερασματα σας...

656ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 5:02 am

eyanthia

eyanthia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
επισης, νομιζω το εχω ξαναποσταρει, επειδη αποφασισα να ξεκοψω γιατι εδω κ 5 χρονια μου εχει κανει παααααρα πολλα κ εχω ανεχτει αλλα τοσα, εδω κ 3 μηνες περιπου δε παιρνω τηλεφωνα, δε σηκωνω τηλεφωνα, δε παω στο σπιτι της.

μιλαγε τη παρασκευη το πρωι με το γιο της κ του ειπε αν θελουμε να μας παρει κρεατα γιατι θα παει στο χασαπη. κ ειχα δασκαλεψει τον αντρα μου ο,τι δε θελω τιποτα απο εκεινη πια. θα προτιμουσα λιγη κατανοηση κ λιγη βοηθεια εστω κ ψυχολογικη παρα υλικα(κρεατα, λεφτα κλπ) μονο κ μονο για να εχει αυτη καθαρη τη συνειδηση της. κ αφου ο αντρας μου της ειπε οτι δε θελουμε τιποτα. του λεει"ετσι σου εχει πει η γυναικα σου να λες? τοσο ακαταδεχτοι εισαστε πια? που δε με παιρνει ενα τηλ να δει τι κανω, κ θα της τα πω εγω αυριο που θα ερθω στα γενεθλια του παιδιου" κλπ κλπ
κ την αποστομωσε ο γιος της...
"αμα ειναι να ερθεις κ να μας κανεις τα γενεθλια του γιου μου μπ&^%$λο καλυτερα να μην ερθεις οπως δεν ειχες ερθει κ περυσι!" κ μετα φυσικα εκεινη εβαλε τα κλαματα...για να τη λυπηθει...

βρε ουυυυυστττ!!!

657ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 5:13 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eyanthia έγραψε:επισης, νομιζω το εχω ξαναποσταρει, επειδη αποφασισα να ξεκοψω γιατι εδω κ 5 χρονια μου εχει κανει παααααρα πολλα κ εχω ανεχτει αλλα τοσα, εδω κ 3 μηνες περιπου δε παιρνω τηλεφωνα, δε σηκωνω τηλεφωνα, δε παω στο σπιτι της.

μιλαγε τη παρασκευη το πρωι με το γιο της κ του ειπε αν θελουμε να μας παρει κρεατα γιατι θα παει στο χασαπη. κ ειχα δασκαλεψει τον αντρα μου ο,τι δε θελω τιποτα απο εκεινη πια. θα προτιμουσα λιγη κατανοηση κ λιγη βοηθεια εστω κ ψυχολογικη παρα υλικα(κρεατα, λεφτα κλπ) μονο κ μονο για να εχει αυτη καθαρη τη συνειδηση της. κ αφου ο αντρας μου της ειπε οτι δε θελουμε τιποτα. του λεει"ετσι σου εχει πει η γυναικα σου να λες? τοσο ακαταδεχτοι εισαστε πια? που δε με παιρνει ενα τηλ να δει τι κανω, κ θα της τα πω εγω αυριο που θα ερθω στα γενεθλια του παιδιου" κλπ κλπ
κ την αποστομωσε ο γιος της...
"αμα ειναι να ερθεις κ να μας κανεις τα γενεθλια του γιου μου μπ&^%$λο καλυτερα να μην ερθεις οπως δεν ειχες ερθει κ περυσι!" κ μετα φυσικα εκεινη εβαλε τα κλαματα...για να τη λυπηθει...

βρε ουυυυυστττ!!!


δωσε τα συχαρικια μουστον αντρα σου κουκλα μου! σωστος!!!!

658ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 5:57 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ας γραψω κι εγω τα τελευταια νεα...την προηγουμενη κυριακη(οχι χθες) ειχε ο αντρας μου υπηρεσια κι εγω ημουν σπιτι με τα παιδια.πηρε λοιπον η μανα του τηλεφωνο-καθοτι την κυριακη οι υπεραστικες κλησεις χρεωνονται για αστικες απο τον οτε,μην χρεωθουμε παραπανω...............ειδα κι εγω την αναγνωριση και δε το σηκωσα.το συνολο ολη την μερα πηρε 4-5 φορες και δε το σηκωσα.καποια στιγμη ομως που μιλησα με τον αντρα μου του ειπα οτι πηρε τηλ η μανα του και να την παρει τηλεφωνο.μου ειπε κατι κουλα στυλ "γιατι βρε αγαπη μου δε την παιρνεις ενα τηλεφωνο"και κατι τετοιες τριχες,πηρα κι εγω βαθια ανασα και τα ξεστομισα....ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ του ειπα ΕΚΑΝΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ Ή ΕΙΠΕ ΜΑΛΑΚΙΑ?ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΤΗΣ ΕΙΠΕΣ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΝΑ ΕΙΠΕΣ/ΕΚΑΝΕΣ ΑΥΤΟ ΣΤΗΝ ΕΥΑ?ΠΟΤΕ!!!ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΘΑ ΜΟΥ ΞΑΝΑΠΕΙΣ ΠΟΤΕ "ΓΙΑΤΙ?" ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΑΦΟΡΑ ΣΤΗ ΜΑΝΑ ΣΟΥ...ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ,ΠΑΙΖΟΥΜΕ,ΓΕΛΑΜΕ,ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΑΖΙ ΤΗΣ?ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΑΥΤΗ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ....(μη χεσω........)ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΕ ΤΗΝ ΑΝ ΔΕ ΘΕΣ ΜΗ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΕΓΩ ΔΕ ΣΟΥ ΕΙΠΑ ΠΟΤΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΤΗ ΜΑΝΑ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ...
τσουπ στανιαρε ο δικος μου...την επομενη το πρωι σχολασε,ηρθε σπιτι και πηρε αυτη τηλεφωνο στο κινητο του...που ειστε ανησυχησα και τετοιες μπουρδες...αμα ανησυχουσες μανδαμ θα επαιρνες απευθειας στο κινητο την κυριακη,εγω αυτο ξερω...μη σας πολυλογω της ειπε ο γιος της οτι ειχε υπηρεσια την προηγουμενη οποτε η μανδαμ το επιασε το υπονοουμενο...οτι δλδ εγω ουτε να την φτυσω...
παιρνει τηλεφωνο χθες-κυριακη ητανε ντε?τι να χρεωθουμε?εμεις ειχαμε παρεα,γινοταν το ελα να δεις...και αφου μιλησε με τον γιο της του λεει "εχετε και παρεα βεβαια αλλα μηπως η ευα θα ηθελε να μου μιλησει?"
ετσι μπραβο κυρα μου οχι ειχαμε μια νυφουλα ζαχαρη και την ειχαμε στο χεσιμο...σαν ειδες οτι τα πηρα αγρια και χανεις τα κεκτημενα σου σε πηραν τα ζουμια...........αλλα τωρα ειναι αργα αγαπη μου γλυκια.........τωρα εισαι εξω απο το σπιτι ΜΟΥ...πιο εξω κι απο τον ζητιανο που στεκεται εξω απο το μετρο στο συνταγμα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

659ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 6:00 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:ς...και αφου μιλησε με τον γιο της του λεει "εχετε και παρεα βεβαια αλλα μηπως η ευα θα ηθελε να μου μιλησει?"
ετσι μπραβο κυρα μου οχι ειχαμε μια νυφουλα ζαχαρη και την ειχαμε στο χεσιμο...σαν ειδες οτι τα πηρα αγρια και χανεις τα κεκτημενα σου σε πηραν τα ζουμια...........αλλα τωρα ειναι αργα αγαπη μου γλυκια.........τωρα εισαι εξω απο το σπιτι ΜΟΥ...πιο εξω κι απο τον ζητιανο που στεκεται εξω απο το μετρο στο συνταγμα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


...και της μίλησες ευάκι????????????? αν ναι τι είπατε??????,,,
γιατί και εγώ δεν την παίρνω πια και άρχισε να με ζητάει...

660ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 6:09 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Ευάκι έγραψε:ς...και αφου μιλησε με τον γιο της του λεει "εχετε και παρεα βεβαια αλλα μηπως η ευα θα ηθελε να μου μιλησει?"
ετσι μπραβο κυρα μου οχι ειχαμε μια νυφουλα ζαχαρη και την ειχαμε στο χεσιμο...σαν ειδες οτι τα πηρα αγρια και χανεις τα κεκτημενα σου σε πηραν τα ζουμια...........αλλα τωρα ειναι αργα αγαπη μου γλυκια.........τωρα εισαι εξω απο το σπιτι ΜΟΥ...πιο εξω κι απο τον ζητιανο που στεκεται εξω απο το μετρο στο συνταγμα.... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


...και της μίλησες ευάκι????????????? αν ναι τι είπατε??????,,,
γιατί και εγώ δεν την παίρνω πια και άρχισε να με ζητάει...

της μιλησα μπομπουκιτσα μου.πολυ ψυχρα,τι κανεις,καλα ευχαριστω ενα πραμα...πως παει η δουλεια με ρωτησε ουτε οτι ειχα αδεια δε της ειπα...ενα χαου μπου γιου μπου κι εξω απο την πορτα!!!!!!!χχαχαχαχαχαχα

661ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 10:30 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λοιποοοοοοοοοον....
Έκανε σα τρελλη που είδε το μωρό το πήρε αγκαλιά,της το πήρα πίσω...την χαιρέτησα πολυ ψυχρά.κ αρχισεεεεεε..
Νικολάκη μου σου πήρα κάτι ρούχα....δε ξέρεις να ντυνεσαι....εγω σε ντυνω με την τελευταία λέξη της μόδας..
Μπλα,μπλα,μπλα...μαλακιες...
Τι να δώσω στο παιδι να φάει,έχει φάει....τι να του κάνω πατάτες τηγανιτες;;9 μηνών μωρό....εγω σας ταιζα κανονικά...με λίγα λόγια το παιδι είναι ορφανο δεν έχει μάνα....με προσπερνουσε κανονικά...δεν άγγιξα το φαγητό της....και της λέω,για να τα πούμε ΈΝΑ χεράκι...γιατί στην βάφτιση πρέπει να ήρθε άλλη λέω κι όχι ΕΣΥ....κ εκεί αχρισαμε.....ΕΣΥ θα περνεις το παιδι κ θα έρχεσαι εγω είμαι μεγάλη ΕΣΥ γιατί το πας στην μάνα σου,εγω θέλω τον γιο μου,την κόρη μου κ το εγγόνι μου....κ της λέω το παιδι χωρίς την μάνα του δε παει πουθενά....άμα σου αεσει...και μπλα μπλα μπλα....εσένα δε σε θέλω εδώ εμένα το μάτι μου είχε ήδη γυρίσει....και σηκωνομαι να φύγω γιατί ήδη είχαμε ξεφύγει,και μου λέει άντε γαμησου.....αυτο ήταν....δεν την εβρισα ο Νικόλας να προσπαθεί να με σταματήσει το ίδιο κ η αδερφή του εγω πήρα τον γιο μου κι έφυγα...αυτη να λέει πως σε κρατάει έτσι σιγά ΈΝΑ παιδι σου έκανε.....και λέω,να το ποιον της γυναίκας.....έφυγα ήρθε ο Νικ απο πίσω μου επιβιναστηκαμε στο αμάξι εγω να τρεμω γιατί ήθελα πολυ να την βρισω αλλ δε το έκανα...μου ζήτησε συγγνώμη κ του είπα όλοι ευπρόσδεκτοι εκτός απο αυτήν.μην τολμησεις να μου τηνφερεις ποτέ....δεν ήρθε αυτη για να με υποβιβάζει....αν αυτη για τον γιο της ήθελε δε ξέρω τι εμένα σίγουρα οι δικοί μου δε θα θέλανε μάγειρα που ο πατέρας μου είχε μπολικους απο δαύτους....καθ'οτι εστιάτορας κάποτε....το καλό είναι ότι δεν την εβρισα και βγήκα απο πάνω.αλλα δε με αφορά του είπα ότι όταν θα πηγαίνεις απο δω κ πέρα θα της κάθε τι που έχει σχέση με μένα,σα να μη με γνώρισε ποτέ....και το παιδι δε θα το ξαναδεί...τέρμα...να τουδωσει πατάτα τηγανιτη κ μένα να με γράφει στο μουνι της;
Αυταααααα..

662ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 10:38 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι λες τώρα?????? Σου είπε αντε γαμήσου???????????????
Παει καλα;;;;;Τι ρωτάω... Τατιάνα μου, αντε γαμησε την την μαλακισμένη... τι ασχολήσε... Αυτή δεν είναι ανθρωπος... Ουτε καν σκύλα είναι... πολύ καλά θα κάνεις να μην της ξαναπας ποτέ το παιδί σου... Η ανόητη!!!!

663ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:09 am

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ακου αντε και γαμησου???? Συγνωμη πως αντεξες? εγω θα ειχα δωσει το παιδι στον αντρα μου να το κρατησει και θα της ειχα δωσει μια σφαλιαρα να γυρισει το κεφαλι της!

Και εννοειται οτι δεν θα ξαναεβλεπε το παιδι ουτε εμενα! Καλα του τα ειπες του αντρα σου! Και μην τολμησει και σου φερει αντιρρηση η διαφωνησει γιατι εχεις το απολυτο δικιο!

Πως εισαι ηρεμησες καθολου η μπα?

664ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:11 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Ακου αντε και γαμησου???? Συγνωμη πως αντεξες? εγω θα ειχα δωσει το παιδι στον αντρα μου να το κρατησει και θα της ειχα δωσει μια σφαλιαρα να γυρισει το κεφαλι της!

Και εννοειται οτι δεν θα ξαναεβλεπε το παιδι ουτε εμενα! Καλα του τα ειπες του αντρα σου! Και μην τολμησει και σου φερει αντιρρηση η διαφωνησει γιατι εχεις το απολυτο δικιο!

Πως εισαι ηρεμησες καθολου η μπα?

Οχι βραζω μεσα μου και που και που βαζω τα κλαματα.....Ξερεις πνιγμενο κλαμα....Το κεφαλι μου ποναει..

665ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:13 am

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
siren έγραψε:Ακου αντε και γαμησου???? Συγνωμη πως αντεξες? εγω θα ειχα δωσει το παιδι στον αντρα μου να το κρατησει και θα της ειχα δωσει μια σφαλιαρα να γυρισει το κεφαλι της!

Και εννοειται οτι δεν θα ξαναεβλεπε το παιδι ουτε εμενα! Καλα του τα ειπες του αντρα σου! Και μην τολμησει και σου φερει αντιρρηση η διαφωνησει γιατι εχεις το απολυτο δικιο!

Πως εισαι ηρεμησες καθολου η μπα?

Οχι βραζω μεσα μου και που και που βαζω τα κλαματα.....Ξερεις πνιγμενο κλαμα....Το κεφαλι μου ποναει..


καλέ σταμάτα να το σκέφτεσαι!
στην τελική κερδισμένη βγήκες σήμερα. σκέψου να φερόταν καλά και να έπρεπε να τη βλέπεις κάθε τόσο!

666ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:14 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Απορώ πως άντεξες και δεν την έβρισες.... και το άλλο "αυτη να λέει πως σε κρατάει έτσι σιγά ΈΝΑ παιδι σου έκανε...." έλεος δηλαδή...
Τουλάχιστον πήγες είδε ο ανδρας σου πως είχες δίκαιο που δεν ήθελες να πας... Και μετά από αυτό δεν πιστεύω να σου ξαναπεί να πάτε....

667ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:14 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιανα αψογα το χειριστηκες! Η άλλη για μια φορά ακόμα εδειξε πόσο χαζή είναι γιατί δεν φέρθηκε λιγο πονηρά για να μην εκτεθει... Όπως είχε κάνει και στην βάπτιση δηλαδή! Μόνο που αυτή την φορά ήταν πιο τρανταχτό και φυσικά ο άντρας σου δεν θα μπορεί πλέων τίποτα υπέρ της μάνας του που μπροστά του και μπροστά σε όλους ξεστόμισε τέτοια κουβέντα στην μάνα του εγγονου της! Ενός παιδιού σαν όλα τα άλλα δηλαδή, σιγά -όπως θεωρεί! Αν ειναι ένα παιδί σαν όλα τα άλλα και για τον άντρα σου, θα φανεί απο εδώ και πέρα -που δεν το νομίζω. Θα το πάρει αποφαση και αυτός ότι δεν σας τα φτιάξει ποτε και θα μαζευτεί.

668ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:16 am

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
siren έγραψε:Ακου αντε και γαμησου???? Συγνωμη πως αντεξες? εγω θα ειχα δωσει το παιδι στον αντρα μου να το κρατησει και θα της ειχα δωσει μια σφαλιαρα να γυρισει το κεφαλι της!

Και εννοειται οτι δεν θα ξαναεβλεπε το παιδι ουτε εμενα! Καλα του τα ειπες του αντρα σου! Και μην τολμησει και σου φερει αντιρρηση η διαφωνησει γιατι εχεις το απολυτο δικιο!

Πως εισαι ηρεμησες καθολου η μπα?

Οχι βραζω μεσα μου και που και που βαζω τα κλαματα.....Ξερεις πνιγμενο κλαμα....Το κεφαλι μου ποναει..

κοιτα να ηρεμησεις καλε που θα παθεις και τιποτα για την ηλιθια!τελος!σκεψου και το αλλο της τα ειπες και τα εβγαλες απο μεσα σου!!!η μανα μου η δολια που δε προλαβε να της τα πει και τωρα μονολογει που και που κανενα ψυχοσαββατο "αν γινοταν να την ζωντανεψω και να της τα πω και να την πνιξω με τα ιδια μου τα χερια πολυ θα το χαιρομουν" χαχαχαχαχα παντως εκανες καλα που δεν εβρισες και ειδε ο νικολας ποιος αξιζει σεβασμο...

669ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:17 am

sandramoments

sandramoments
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
gei se oles koritsia kai egv kainoyria eimai kai apo tis tixeres 8a po.... kalh einai kai h dikia moy...alla bebaia den tis exo dosei to dikaioma kai den mporese na to parei monh ths an kai menoyme konta den pataei katholoy....an den toys kalesoyme alla kai o antras moy an xreiastei tioys bazei sthn 8esh toys.... ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 654316

http://www.sandramoments.gr

670ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:17 am

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ηρεμησε και εγω ετσι ημουν για πολλες μερες, στην δικια σου περιπτωση εισαι και μεσα στην ατυχια σου τυχερη!

Τα ειδε και ο αντρας σου δεν θα την ξαναδεις και αντε γεια μια για παντα!

671ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:20 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:
siren έγραψε:Ακου αντε και γαμησου???? Συγνωμη πως αντεξες? εγω θα ειχα δωσει το παιδι στον αντρα μου να το κρατησει και θα της ειχα δωσει μια σφαλιαρα να γυρισει το κεφαλι της!

Και εννοειται οτι δεν θα ξαναεβλεπε το παιδι ουτε εμενα! Καλα του τα ειπες του αντρα σου! Και μην τολμησει και σου φερει αντιρρηση η διαφωνησει γιατι εχεις το απολυτο δικιο!

Πως εισαι ηρεμησες καθολου η μπα?

Οχι βραζω μεσα μου και που και που βαζω τα κλαματα.....Ξερεις πνιγμενο κλαμα....Το κεφαλι μου ποναει..


καλέ σταμάτα να το σκέφτεσαι!
στην τελική κερδισμένη βγήκες σήμερα. σκέψου να φερόταν καλά και να έπρεπε να τη βλέπεις κάθε τόσο!

Ω,μαι γκοντ.....οχι ευτυχως....κοριτσια ναι του ειπε οτι ηρθα ετοιμη για καβγα,ναι της λεει αλλα δε σε εβρισε και ειδα οτι ειχε χτυπημενη γροθια...κατι εσπασε σιγουρα....Δε προλαβα να παω 2 στενα πιο κατω και ηρθε το αντρακι μου παντως....ειναι τυχερος που δεν βρηκα ταξι,αν και θα μας σταματαγε και ο μικρος μου να με κοιταει και να μου κανει ναζακια....το τσουτσουνακι μου...

672ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:23 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κουκλίτσα μου κοίτα να είσαι καλά με τον άνδρα σου... Δυστυχώς δεν επιλέγουμε τους γονείς μας... Παντως σε παραδέχομαι... Εγω στη θέση σου θα τα έσπαζα όλα πρώτα και μετά θα έφευγα...

673ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:25 am

sandramoments

sandramoments
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΒΡΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΓΛΥΤΩΝΕ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΗΔ.... ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΗΣ..... Very Happy

http://www.sandramoments.gr

674ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:25 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
florentiab έγραψε:
tatijana έγραψε:
siren έγραψε:Ακου αντε και γαμησου???? Συγνωμη πως αντεξες? εγω θα ειχα δωσει το παιδι στον αντρα μου να το κρατησει και θα της ειχα δωσει μια σφαλιαρα να γυρισει το κεφαλι της!

Και εννοειται οτι δεν θα ξαναεβλεπε το παιδι ουτε εμενα! Καλα του τα ειπες του αντρα σου! Και μην τολμησει και σου φερει αντιρρηση η διαφωνησει γιατι εχεις το απολυτο δικιο!

Πως εισαι ηρεμησες καθολου η μπα?

Οχι βραζω μεσα μου και που και που βαζω τα κλαματα.....Ξερεις πνιγμενο κλαμα....Το κεφαλι μου ποναει..


καλέ σταμάτα να το σκέφτεσαι!
στην τελική κερδισμένη βγήκες σήμερα. σκέψου να φερόταν καλά και να έπρεπε να τη βλέπεις κάθε τόσο!

Ω,μαι γκοντ.....οχι ευτυχως....κοριτσια ναι του ειπε οτι ηρθα ετοιμη για καβγα,ναι της λεει αλλα δε σε εβρισε και ειδα οτι ειχε χτυπημενη γροθια...κατι εσπασε σιγουρα....Δε προλαβα να παω 2 στενα πιο κατω και ηρθε το αντρακι μου παντως....ειναι τυχερος που δεν βρηκα ταξι,αν και θα μας σταματαγε και ο μικρος μου να με κοιταει και να μου κανει ναζακια....το τσουτσουνακι μου...

Ξέρει ο μικρός ότι από τέτοια γιαγιά δεν χάνει και τιποτα να μην την ξαναδεί, αφού και εκείνη το θεωρεί ένα παιδί σαν όλα τα άλλα και δεν το συγγενεύει.

675ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 27 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Δευ Νοε 07, 2011 11:29 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
sandramoments έγραψε:ΒΡΕ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΛΑΚΩΣΕΙ ΣΤΟ ΞΥΛΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΟΥ ΓΛΥΤΩΝΕ ΕΜΕΝΑ ΑΝ ΤΗΝ ΕΙΧΑ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΠΗΔ.... ΓΙΑ ΝΑ ΕΚΠΛΗΡΩΣΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΗΣ..... Very Happy

χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 27 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 35 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις