Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
108 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 108 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 35 ... 44  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 44]

626ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 04, 2011 11:22 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:
tatijana έγραψε:

Με εκανες και κοκκινησα...... Embarassed
Μμμμμ,ευχαριστω τσιτωμενακι....Αληθεια πως σε λενε?Ποσο βδ εισαι εγκυος κ αμα μου πεις οτι περιμενετε κοριτσακι τοτε 3 οι γυναικες στην οικογενεια....Χαχαχαχαχ!!!

Να ευθυμησουμε λιγο γιατι δε μας βλεπω καλα..

Την αλήθεια λέω απλώς.Είμαστε μια ηλικία,βλέπω ταιριάζουν οι απόψεις μας και εμφανισιακά βλέπω ομοιότητες!!! Βίκυ με λένε είμαι στις 30εβδομάδες και ΝΑΙ ΝΑΙ ΝΑΙ περιμένουμε ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ και ο αντρας μου το έχει χάσει...αφού για να τον πειράξουν οι φίλοι μας μου λένε να αρχίσω να αγοράζω κ για κείνον πανες Smile Smile Smile

Ωωωωω ρε οι σερβιετες θα πηγαινουν συννεφο,χαχαχα...Χαλαμε ομως το θεμα...Τουλαχιστον φτιαχτηκε η διαθεση μου γιατι πριν ημουν για χαστουκια...
Να σου ζησει το μαναρακι σας και καλοτυχη να ειναι και παντα γερη και υγειεστατη!!
Χαρηκα Βικυ μου!!

627ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 04, 2011 11:31 am

tsitomeni

tsitomeni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
[quote="tatijana"

Ωωωωω ρε οι σερβιετες θα πηγαινουν συννεφο,χαχαχα...Χαλαμε ομως το θεμα...Τουλαχιστον φτιαχτηκε η διαθεση μου γιατι πριν ημουν για χαστουκια...
Να σου ζησει το μαναρακι σας και καλοτυχη να ειναι και παντα γερη και υγειεστατη!!
Χαρηκα Βικυ μου!![/quote]

Έχεις δίκιο.Κι εμένα μ'εκανες κ γέλασα,να'σαι παντα καλά κι εσύ κ οι αγαπημένοι σου κ να χαίρεσαι το κουκλάκι σου που είναι μια γλύκα.Πόλυ μ'άρέσει στη φωτ. ο μπέμπης σου.

628ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Παρ Νοε 04, 2011 11:43 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsitomeni έγραψε:[quote="tatijana"

Ωωωωω ρε οι σερβιετες θα πηγαινουν συννεφο,χαχαχα...Χαλαμε ομως το θεμα...Τουλαχιστον φτιαχτηκε η διαθεση μου γιατι πριν ημουν για χαστουκια...
Να σου ζησει το μαναρακι σας και καλοτυχη να ειναι και παντα γερη και υγειεστατη!!
Χαρηκα Βικυ μου!!

Έχεις δίκιο.Κι εμένα μ'εκανες κ γέλασα,να'σαι παντα καλά κι εσύ κ οι αγαπημένοι σου κ να χαίρεσαι το κουκλάκι σου που είναι μια γλύκα.Πόλυ μ'άρέσει στη φωτ. ο μπέμπης σου.[/quote]

Στην φωτο που γελαει ειναι 2 μηνων και....Σου ευχομαι ετσι να ειναι κ η κορη σου!!!!

629ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:18 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τρελλαινομαι...

Ενω εχω ενα υπεροχο παιδι...Εναν καλο αντρα..Μια υπεροχη μαμα,Υπεροχα αδερφια..Μια-δυο καρδιακες φιλες..

Αισθανομαι οτι θα εκραγω..Γιατι αισθανομαι οτι πιεζομαι παλι..Κι αν δε κανω κατι παλι θα νιωσω πιεση κι αν το κανω παλι θα το κανω κ θα νιωσω πιεση...

Τι σκατα θελει πια αυτη η γαμιολα απο τη ζωη μου?
Γιατι δε σταματαει το μυαλο μου?Δε μιλαω και εχουν μαζευτει?Μαλλον...Μου ερχεται να κλαψω,απο χθες ειμαι πολυ καπως..
Και που να τα πω?Ο πατερας μου λεει "κανε υπομονη"

...Βαρεθηκα να μη μιλαω και να κανω ΥΠΟΜΟΝΗ...Να κανω τον μαλακα,να κανω οτι ολα καλα...

630ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:26 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Τρελλαινομαι...

Ενω εχω ενα υπεροχο παιδι...Εναν καλο αντρα..Μια υπεροχη μαμα,Υπεροχα αδερφια..Μια-δυο καρδιακες φιλες..

Αισθανομαι οτι θα εκραγω..Γιατι αισθανομαι οτι πιεζομαι παλι..Κι αν δε κανω κατι παλι θα νιωσω πιεση κι αν το κανω παλι θα το κανω κ θα νιωσω πιεση...

Τι σκατα θελει πια αυτη η γαμιολα απο τη ζωη μου?
Γιατι δε σταματαει το μυαλο μου?Δε μιλαω και εχουν μαζευτει?Μαλλον...Μου ερχεται να κλαψω,απο χθες ειμαι πολυ καπως..
Και που να τα πω?Ο πατερας μου λεει "κανε υπομονη"

...Βαρεθηκα να μη μιλαω και να κανω ΥΠΟΜΟΝΗ...Να κανω τον μαλακα,να κανω οτι ολα καλα...

τωρα αν σου πω κ εγω υπομονη οπως ο αντρας σου θα με βρισεις! να σου πω οτι ειδα στα τζαμπο φτηνους σακους του μποξ, αγοραζεις , κολλας τη φωτο της πεθερας κ ξεσπας οποτε εχεις αναγκη...αγχολιτικο σιγουρα! βγαλτο απο μεσα σου γιατι θα σε αρρωστησει αυτο το πραγμα, μονη σου το ειπες οτι η οικογενεια σου ειναι μια χαρα, μονο αυτη θα σκεφτεσαι!ξερω οτι ειμαι εξω απ το χορο, αλλα σιγουρα αν συνεχισει να σε τρωει αυτο το πραγμα θα φτασεις σε σημειο να εχεις νευρα συνεχεια κ κατα πασα πιθανοτητα να ξεσπας σε λαθος ατομα.

631ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:31 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε Τατιανάκι, γιατί τους αφήνεις να σε κάνουν έτσι; Άστην να πάει... Αυτό θέλει, να σε φέρνει στα όριά σου! Γιατί της δίνεις την ικανοποίηση;

Έγινε κάτι καινούριο ή με όσα έχουν γίνει είσαι έτσι;

632ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:34 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tat εαν μιλησεις εσυ θα βγεις η κακια και θα σε βγαλουν φταιχτρα..παιξτο τρελη κουκλα μου κοιτα μονο το σπιτι σου και την οικογενεια σου και ασε τους να βουρλιζονται.

633ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:40 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Αχ βρε Τατιανάκι, γιατί τους αφήνεις να σε κάνουν έτσι; Άστην να πάει... Αυτό θέλει, να σε φέρνει στα όριά σου! Γιατί της δίνεις την ικανοποίηση;

Έγινε κάτι καινούριο ή με όσα έχουν γίνει είσαι έτσι;

Ειναι ενα απο τα σκ που με πιανει τρελλα.Τα σκεφτομαι ολα και υστεριαζομαι.και κλαιω....Φυσικα ειναι οτι θα την δω.Και δε ξερω πως θα αντιδρασω.Μου λενε να ειμαι ηρεμη,μην της δωσω την ικανοποιηση να βγει απο πανω....Μα δε μπορω να ειμαι ανετη κι ουτε θελω,θελω να την ξεμαλλιασω....
Θελω να του ανοιξω κι αυτουνου το κεφαλι που δε καταλαβαινει.Τι να κανω να χωρισω?Δε θελω γιατι αγαπιομαστε,απλα σε αυτο το θεμα ειναι μαλακας...Και τις δικες του μαλακιες τις λουζομαι εγω.

Δεν αντεχω....Εχω φρικαρει!!

634ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:43 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το ξέρω πόσο δύσκολο σου φαίνεται να το παίξεις ήρεμη και άνετη αλλά πιστεύω πως είναι η καλύτερη λύση. Όπως το κατάφερες στα βαφτίσια, έτσι θα το κάνεις και τώρα. Και πάλι εσύ θα είσαι από πάνω όπως είσαι μέχρι στιγμής.

Και μην κλαις ρε συ... Δεν αξίζει!

635ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:45 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
elena25 έγραψε:Αχ βρε Τατιανάκι, γιατί τους αφήνεις να σε κάνουν έτσι; Άστην να πάει... Αυτό θέλει, να σε φέρνει στα όριά σου! Γιατί της δίνεις την ικανοποίηση;

Έγινε κάτι καινούριο ή με όσα έχουν γίνει είσαι έτσι;

Ειναι ενα απο τα σκ που με πιανει τρελλα.Τα σκεφτομαι ολα και υστεριαζομαι.και κλαιω....Φυσικα ειναι οτι θα την δω.Και δε ξερω πως θα αντιδρασω.Μου λενε να ειμαι ηρεμη,μην της δωσω την ικανοποιηση να βγει απο πανω....Μα δε μπορω να ειμαι ανετη κι ουτε θελω,θελω να την ξεμαλλιασω....
Θελω να του ανοιξω κι αυτουνου το κεφαλι που δε καταλαβαινει.Τι να κανω να χωρισω?Δε θελω γιατι αγαπιομαστε,απλα σε αυτο το θεμα ειναι μαλακας...Και τις δικες του μαλακιες τις λουζομαι εγω.

Δεν αντεχω....Εχω φρικαρει!!

Δυστυχώς μόνο υπομονή μπορείς να κάνεις...γιατί τα σκέφτεσαι αφού δεν έγινε τίποτα καινούριο.??!!..άσε να γίνει πρώτα..

την φώτο κάτω δεξιά που έχεις ένα ανθρωπάκι να σκοτώνει ένα άλλο με μανία...για την πεθερούλα το έβαλες??? ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 587529 ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 587529

636ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:47 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αφου αγαπιεστε γιατι να χωρισεις? τους εχεις κ σε αποσταση. σιγα μη διαλυσεις την οικογενεια σου γι αυτην!

637ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:49 am

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
κουκλιτσα μου μη τρελλαινεσαι και προπαντων μη δινεις σημασια.....
το ξερω οτι το εχεις ξανακουσει και πως ειναι πολυ δυσκολο εως και ακατορθωτο να μην δινεις σημασια αλλα ετσι ειναι πρεπει να το χωνεψουμε ολες...οι πεθερες υπαρχουν για να μας σπανε τ'αρχ@@@@...σορρυ κι'ολας!!!υπομονη - κουραγιο - και οσο μπορεις πιο μακρυα....αμα σου πω τι τραβαω εγω απο τη δικια μου (τη σκυλα) που μπροστα στους αλλους ειναι : ''αχ κοριτσι μου,κουκλιτσα μου κ.α τετοια, και απο πισω με βριζει και με καταριεται...αλλα δεν βαριεσαι...τωρα απαιτει ν'ακουσει τ'ονομα στο μωρακι μου (ακομα δεν εχω γεννησει)χαχαχαχαχαχααχαχαχα.....για να την ευχαριστησω για τα καλα που μου εχει κανει.
να σκεφτεσαι οτι θα γυρισει ο τροχος - θα γαμ@@@ και ο φτωχος.
που θα παει ...εγω συνεχεια σκεφτομαι οτι υπαρχει θεος και στο τελος θα με δικαιωσει.
το βασικο ειναι να εισαι καλα με τον αντρα σου ,να σε καταλαβαινει ,να σε υπερασπιζεται οταν χρειαζεται και οπως σου ειπα στην αρχη
Μ Α Κ Ρ Υ Α για να σωθεις εσυ (η ψυχικη σου υγεια) και ο γαμος σου.
ελπιζω να μην σε κουρασα.......
ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕς ΤΙς ΒΑΣΑΝΙΣΜΕΝΕς ΑΠΟ ΠΕΘΕΡΕς - ΠΕΘΕΡΟΠΛΗΚΤΕΣ!!!!!!!!!!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την κατινα στις Σαβ Νοε 05, 2011 6:03 am, 1 φορά

638ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:56 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Το ξέρω πόσο δύσκολο σου φαίνεται να το παίξεις ήρεμη και άνετη αλλά πιστεύω πως είναι η καλύτερη λύση. Όπως το κατάφερες στα βαφτίσια, έτσι θα το κάνεις και τώρα. Και πάλι εσύ θα είσαι από πάνω όπως είσαι μέχρι στιγμής.

Και μην κλαις ρε συ... Δεν αξίζει!

Στην βαφτιηση ουτε καν της εριξα βλεμμα...Και ημασταν και σε αποσταση.Τωρα θα πρεπει να παω σπιτι της...Ενω δε γουσταρω.Να παρω ταξι κ τον μικρο κ να φυγω?Θα εχουν να λενε.Να παω και να μη φαω?Θα εχουν να λενε.Στο διαολο η καργια....

639ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 5:59 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γι' αυτό σου λέω.. Κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς, μη δώσεις δικαίωμα να πεί τίποτα! Βούλωσέ της το στόμα και άστην να κουρεύεται! Κάνε υπομονή, λίγες ώρες είναι θα περάσουν. Ξέρω πως σου ακούγεται βουνό τώρα αλλά αν καταφέρεις και συγκρατηθείς (που εγώ πιστεύω πως αυτό θα κάνεις) θα είναι υπέρ σου!

640ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:00 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αν επαιρνες κανενα απ τα αδερφια σου ή τη μαμα σου μαζι θα ενιωθες πιο καλα???

641ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:14 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:αν επαιρνες κανενα απ τα αδερφια σου ή τη μαμα σου μαζι θα ενιωθες πιο καλα???

Δεν θελουν καμια επαφη με αυτους τους ανθρωπους οι δικοι μου....Θεωρουν οτι μου κανανε πολλα και δε θελουν.Και με το δικιο τους.Ετσι μου ερχετια να τα ακυρωσω ολα και να μη παω πουθενα.Γιατι πιεζομαι...

642ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:15 am

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αχ ρε τατιανα εγω τι να πω που μου εβγαλαν ξυνη την βαφτηση του μωρου μου κ δεν ευχαριστηθηκα τιποτα ουτε χαρουμενη ημουν και τωρα το παιζει τρελη σαν να μην εγινε τιποτα.ειναι να τρελαινεσαι

643ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:30 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:αν επαιρνες κανενα απ τα αδερφια σου ή τη μαμα σου μαζι θα ενιωθες πιο καλα???

Δεν θελουν καμια επαφη με αυτους τους ανθρωπους οι δικοι μου....Θεωρουν οτι μου κανανε πολλα και δε θελουν.Και με το δικιο τους.Ετσι μου ερχετια να τα ακυρωσω ολα και να μη παω πουθενα.Γιατι πιεζομαι...


Βρε κουκλίτσα μου, παρακολουθω εδω και ώρα αυτά που γραφεις... Αφού δεν θες να πας και πιέζεσαι τοσο πολύ μην πας... Βρες κάτι να το ακυρώσεις... Δεν θα χαλιεσαι εσυ και θα χαλας και την ψυχική σου υγεία για την πεθερά σου.. Εξήγησε στον άνδρα σου οτι δεν θελεις, ότι δεν σου βγαίνει και πες του πως αισθάνεσαι και οτι σου έχει γίνει εφιάλτης (γιατί έτσι είναι) και κοψε καθε επαφή... Ο ανδρας σου ας κάνει ότι θέλει... Εσυ όμως δεν χρειάζεται να ανέχεσαι άλλο την μάνα του... Δεν χρειάζεται να μαλώσεις με τον άνδρα σου γι αυτό... Πιστεύω πως αν του πεις πως νιωθεις και του μιλήσεις ανοιχτά όπως κάνεις εδω αποκλείεται να μην σε καταλάβει... Αν σ'αγαπαει θα σε καταλάβει...
Κοίτα να είσαι ηρεμη και να μην χαλιέσαι για πράγματα και ανθρώπους που δεν αξίζουν...
Έχεις έναν μπόμπιρα να σκεφτείς... Μην δίνεις σημασία σε τρίτους..

644ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:37 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:


Βρε κουκλίτσα μου, παρακολουθω εδω και ώρα αυτά που γραφεις... Αφού δεν θες να πας και πιέζεσαι τοσο πολύ μην πας... Βρες κάτι να το ακυρώσεις... Δεν θα χαλιεσαι εσυ και θα χαλας και την ψυχική σου υγεία για την πεθερά σου.. Εξήγησε στον άνδρα σου οτι δεν θελεις, ότι δεν σου βγαίνει και πες του πως αισθάνεσαι και οτι σου έχει γίνει εφιάλτης (γιατί έτσι είναι) και κοψε καθε επαφή... Ο ανδρας σου ας κάνει ότι θέλει... Εσυ όμως δεν χρειάζεται να ανέχεσαι άλλο την μάνα του... Δεν χρειάζεται να μαλώσεις με τον άνδρα σου γι αυτό... Πιστεύω πως αν του πεις πως νιωθεις και του μιλήσεις ανοιχτά όπως κάνεις εδω αποκλείεται να μην σε καταλάβει... Αν σ'αγαπαει θα σε καταλάβει...
Κοίτα να είσαι ηρεμη και να μην χαλιέσαι για πράγματα και ανθρώπους που δεν αξίζουν...
Έχεις έναν μπόμπιρα να σκεφτείς... Μην δίνεις σημασία σε τρίτους..

Εχω να τους δω 7 μηνες με μονη εξαιρεση την ημερα της βαφτισης που και παλι δεν ανταλλαξαμε κουβεντα.
Αμα δε παω οπως δε παω τοσο καιρο,μου λεει συνεχεια να παρει το παιδι και να παει μονος του.Δεν του το δινω γιατι δε μου εχουν δειξει δειγματα οτι μπορουν να το προσεξουν κανενας τους.συν οτι κανανε λες και ειχε λεπρα.[το παιδι]
Οσο και να μιλησω ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ,καταλαβαινει για λιγο μεχρι να παει στην μανα του.Μετα ξεχναει οτι εμενα μου εχουν κανει ο,τι μου εχουν κανει.Γιατι μπαινει στη μεση η μανα του και ολα διαγραφονται.

645ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:42 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:


Βρε κουκλίτσα μου, παρακολουθω εδω και ώρα αυτά που γραφεις... Αφού δεν θες να πας και πιέζεσαι τοσο πολύ μην πας... Βρες κάτι να το ακυρώσεις... Δεν θα χαλιεσαι εσυ και θα χαλας και την ψυχική σου υγεία για την πεθερά σου.. Εξήγησε στον άνδρα σου οτι δεν θελεις, ότι δεν σου βγαίνει και πες του πως αισθάνεσαι και οτι σου έχει γίνει εφιάλτης (γιατί έτσι είναι) και κοψε καθε επαφή... Ο ανδρας σου ας κάνει ότι θέλει... Εσυ όμως δεν χρειάζεται να ανέχεσαι άλλο την μάνα του... Δεν χρειάζεται να μαλώσεις με τον άνδρα σου γι αυτό... Πιστεύω πως αν του πεις πως νιωθεις και του μιλήσεις ανοιχτά όπως κάνεις εδω αποκλείεται να μην σε καταλάβει... Αν σ'αγαπαει θα σε καταλάβει...
Κοίτα να είσαι ηρεμη και να μην χαλιέσαι για πράγματα και ανθρώπους που δεν αξίζουν...
Έχεις έναν μπόμπιρα να σκεφτείς... Μην δίνεις σημασία σε τρίτους..

Εχω να τους δω 7 μηνες με μονη εξαιρεση την ημερα της βαφτισης που και παλι δεν ανταλλαξαμε κουβεντα.
Αμα δε παω οπως δε παω τοσο καιρο,μου λεει συνεχεια να παρει το παιδι και να παει μονος του.Δεν του το δινω γιατι δε μου εχουν δειξει δειγματα οτι μπορουν να το προσεξουν κανενας τους.συν οτι κανανε λες και ειχε λεπρα.[το παιδι]
Οσο και να μιλησω ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ,καταλαβαινει για λιγο μεχρι να παει στην μανα του.Μετα ξεχναει οτι εμενα μου εχουν κανει ο,τι μου εχουν κανει.Γιατι μπαινει στη μεση η μανα του και ολα διαγραφονται.


Κοίτα, είναι λογικό (μέχρι ενός σημείου) να την αγαπάει γιατί είναι μάνα του...
Αστον όμως λίγο να αναλάβει τις υποχρεώσεις του... Καταλαβαίνω σου είναι δύσκολο να στείλεις τον μικρό χωρίς να είσαι και εσύ μαζί του... Και εγώ στη θέση σου δεν θα ήθελα τα πεθερικά μου να έχουν σχέση με τα παιδιά μου (οταν κάνω με το καλό) γιατι δεν τους αξίζει... Αλλα ο άνδρα σου όσο και να σε καταλάβει θα είναι πάντα γονείς του...Δυστυχώς...
Στείλε το παιδί και μην πας εσυ... Δε νομίζω θα το κάνουν τίποτα... Απλά ζήτα από τον άνδρα σου η επίσκεψη να είναι συντομή... Αφου θα κάνεις ένα βήμα πίσω... Θα πρέπει και αυτός να σε καταλάβει...

646ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:52 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
tatijana έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:


Βρε κουκλίτσα μου, παρακολουθω εδω και ώρα αυτά που γραφεις... Αφού δεν θες να πας και πιέζεσαι τοσο πολύ μην πας... Βρες κάτι να το ακυρώσεις... Δεν θα χαλιεσαι εσυ και θα χαλας και την ψυχική σου υγεία για την πεθερά σου.. Εξήγησε στον άνδρα σου οτι δεν θελεις, ότι δεν σου βγαίνει και πες του πως αισθάνεσαι και οτι σου έχει γίνει εφιάλτης (γιατί έτσι είναι) και κοψε καθε επαφή... Ο ανδρας σου ας κάνει ότι θέλει... Εσυ όμως δεν χρειάζεται να ανέχεσαι άλλο την μάνα του... Δεν χρειάζεται να μαλώσεις με τον άνδρα σου γι αυτό... Πιστεύω πως αν του πεις πως νιωθεις και του μιλήσεις ανοιχτά όπως κάνεις εδω αποκλείεται να μην σε καταλάβει... Αν σ'αγαπαει θα σε καταλάβει...
Κοίτα να είσαι ηρεμη και να μην χαλιέσαι για πράγματα και ανθρώπους που δεν αξίζουν...
Έχεις έναν μπόμπιρα να σκεφτείς... Μην δίνεις σημασία σε τρίτους..

Εχω να τους δω 7 μηνες με μονη εξαιρεση την ημερα της βαφτισης που και παλι δεν ανταλλαξαμε κουβεντα.
Αμα δε παω οπως δε παω τοσο καιρο,μου λεει συνεχεια να παρει το παιδι και να παει μονος του.Δεν του το δινω γιατι δε μου εχουν δειξει δειγματα οτι μπορουν να το προσεξουν κανενας τους.συν οτι κανανε λες και ειχε λεπρα.[το παιδι]
Οσο και να μιλησω ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ,καταλαβαινει για λιγο μεχρι να παει στην μανα του.Μετα ξεχναει οτι εμενα μου εχουν κανει ο,τι μου εχουν κανει.Γιατι μπαινει στη μεση η μανα του και ολα διαγραφονται.


Κοίτα, είναι λογικό (μέχρι ενός σημείου) να την αγαπάει γιατί είναι μάνα του...
Αστον όμως λίγο να αναλάβει τις υποχρεώσεις του... Καταλαβαίνω σου είναι δύσκολο να στείλεις τον μικρό χωρίς να είσαι και εσύ μαζί του... Και εγώ στη θέση σου δεν θα ήθελα τα πεθερικά μου να έχουν σχέση με τα παιδιά μου (οταν κάνω με το καλό) γιατι δεν τους αξίζει... Αλλα ο άνδρα σου όσο και να σε καταλάβει θα είναι πάντα γονείς του...Δυστυχώς...
Στείλε το παιδί και μην πας εσυ... Δε νομίζω θα το κάνουν τίποτα... Απλά ζήτα από τον άνδρα σου η επίσκεψη να είναι συντομή... Αφου θα κάνεις ένα βήμα πίσω... Θα πρέπει και αυτός να σε καταλάβει...

Ειναι 9 μηνων δεν τους το εμπιστευομαι...Εχω κανει πολλα βηματα πισω.Εκεινον δεν τον βλεπω να κανει.

647ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:53 am

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευαγγελίτσα μου εγώ διαφωνώ. Πιστεύω πως πρέπει να είναι εκεί. Με κάποιον τρόπο πρέπει να καταλάβουν τα πεθερικά της ότι υπάρχει εκείνη και εκείνη κάνει κουμέντο στην οικογένειά της. Αν στείλει μόνο το παιδί αυτοί θα χαρούν. Θα έχουν και το πεδίο ελεύθερο και θα θριαμβολογούν ότι την έβγαλαν από τη μέση.

Εγώ πιστέυω Τατιάνα ότι πρέπει να επιβάλλεις την παρουσία σου τόσο πολύ όσο δεν πάει άλλο. Πρέπει να κατανοήσουν πλέον ότι εσύ και ο γιος σας είστε η οικογένεια του άντρα σου και με το να μην πας θα είναι μια μικρή νίκη γι' αυτούς.

Αυτά είναι προσωπική μου γνώμη βέβαια και αυτό που θα έκανα εγώ.

648ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 6:58 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Ευαγγελίτσα μου εγώ διαφωνώ. Πιστεύω πως πρέπει να είναι εκεί. Με κάποιον τρόπο πρέπει να καταλάβουν τα πεθερικά της ότι υπάρχει εκείνη και εκείνη κάνει κουμέντο στην οικογένειά της. Αν στείλει μόνο το παιδί αυτοί θα χαρούν. Θα έχουν και το πεδίο ελεύθερο και θα θριαμβολογούν ότι την έβγαλαν από τη μέση.

Εγώ πιστέυω Τατιάνα ότι πρέπει να επιβάλλεις την παρουσία σου τόσο πολύ όσο δεν πάει άλλο. Πρέπει να κατανοήσουν πλέον ότι εσύ και ο γιος σας είστε η οικογένεια του άντρα σου και με το να μην πας θα είναι μια μικρή νίκη γι' αυτούς.

Αυτά είναι προσωπική μου γνώμη βέβαια και αυτό που θα έκανα εγώ.

ΑΚΡΙΒΩΣ!!
Αχ,Ελενα μου ευχαριστω.Ολες ευχαριστω.Θα τα πουμε την Δευτερα που θα παμε και θα γυρισω...

649ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Σαβ Νοε 05, 2011 7:04 am

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Ευαγγελίτσα μου εγώ διαφωνώ. Πιστεύω πως πρέπει να είναι εκεί. Με κάποιον τρόπο πρέπει να καταλάβουν τα πεθερικά της ότι υπάρχει εκείνη και εκείνη κάνει κουμέντο στην οικογένειά της. Αν στείλει μόνο το παιδί αυτοί θα χαρούν. Θα έχουν και το πεδίο ελεύθερο και θα θριαμβολογούν ότι την έβγαλαν από τη μέση.

Εγώ πιστέυω Τατιάνα ότι πρέπει να επιβάλλεις την παρουσία σου τόσο πολύ όσο δεν πάει άλλο. Πρέπει να κατανοήσουν πλέον ότι εσύ και ο γιος σας είστε η οικογένεια του άντρα σου και με το να μην πας θα είναι μια μικρή νίκη γι' αυτούς.

Αυτά είναι προσωπική μου γνώμη βέβαια και αυτό που θα έκανα εγώ.


Ελενίτσα μου συμφωνώ ότι πρέπει να επιβάλλει την παρουσία της... Απλά εγω αναφέρθηκα σε περίπτωση που η Τατιάνα δεν μπορεί να πάει... Μακάρι να οπλιστεί με κουράγιο και δύναμη και να τους αντέξει... Εγώ αναφέρθηκα στο να στείλει το παιδί με τον ανδρα της με δεδομένο οτι η ίδια δεν θέλει και δεν έχει το κουράγιο να ασχοληθεί...
Αν μπορείς Τατιάνα μου τα τους αντιμετωπίσεις και να το παίξεις τρελίτσα εννοείται!!!!!!! Να πας και να τους τρελάνεις!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

650ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! - Σελίδα 26 Empty Απ: ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ 2!!! Κυρ Νοε 06, 2011 11:29 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΝ ΔΕ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΤΕ Ε? ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Η ΩΡΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Κ ΑΝΩΔΥΝΑ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 44]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 35 ... 44  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις