Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 16]

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα!!!Μου χει ανεβει το αιμα στο κεφαλι!!Καταρχάς ειμαι 6 μηνων εγκυος ειχα φυγει με τα άλλα 2 παιδια μου από το σπίτι κ ειχα παει στη θεία μου ο αντρας μου βρήκε μια δικαιολογία κ καλά κ δεν μπορουσε να έρθει να μας πάρει κ έκατσε σπίτι.Γυρίζω κ γω ανοίγω τον υπολογιστή και βλέπω οτι εχει μπει σε τσοντοsite και έχει δει τουλαχιστον 10 τσόντες!!Εσείς τι θα κάνατε?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η τσοντα και η ''χειροκινηση'' δεν κοβεται ποτε Razz Razz
τα βρισκω και τα 2 απολυτως φυσιολογικα.. καλητερα να ξεσπαει εκει παρα καπου αλλου Wink

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
katarina έγραψε:Καλησπέρα!!!Μου χει ανεβει το αιμα στο κεφαλι!!Καταρχάς ειμαι 6 μηνων εγκυος ειχα φυγει με τα άλλα 2 παιδια μου από το σπίτι κ ειχα παει στη θεία μου ο αντρας μου βρήκε μια δικαιολογία κ καλά κ δεν μπορουσε να έρθει να μας πάρει κ έκατσε σπίτι.Γυρίζω κ γω ανοίγω τον υπολογιστή και βλέπω οτι εχει μπει σε τσοντοsite και έχει δει τουλαχιστον 10 τσόντες!!Εσείς τι θα κάνατε?

αααααααααααααα ακριβως το ιδιο θεμα ειχα και εγω και μου ειχε ανεβει το αιμα στο κεφαλι. για να δω τι θα απαντησετε γτ εχω περιεργια γτ ακομα και μετα απο συζητησεις αυτο συνεχιζετε δε το παραδεχετε αλλα το ανακαλυπτω.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι είπε ψέματα για να κάτσει σπίτι να ****** θα συμφωνήσω με τη Σωτηρία...
Είναι φυσιολογικό...
Μήπως τώρα που είσαι έγκυος δεν κάνετε... κι είπε ο άνθρωπος να τη βρει μόνος του μπας και δει άσπρη μέρα??? (χωρίς παρεξήγηση)

????????


Επισκέπτης
Εαν ηταν στα φυσιολογικα μας, που κανουμε σεξ πααααρα πολυ συχνα, θα με ενοχλουσε...
Αν γινοταν τωρα που ειμαι εγκυος και λογω αποκολλησης δε κανουμε τιποτα, δε θα με ενοχλουσε. Ισα ισα που θα εκανα και τα στραβα ματια... Απο το να με κερατωσει, καλυτερα αυτο!!!!! Laughing
Μη στεναχωριεσαι κοριτσι μου. Ειναι επειδη εισαι εγκυουλα. Εδω εγω που ειμαι γυναικα, εχω σαλταρει απο την ελλειψη... Φαντασου εκεινοι... Και αν ημουν στη θεση των αντρων μας ισως να εκανα το ιδιο... Τι να κανουν οι ταλαιπωροι, πρεπει καπως να εκτονωθουν!!!! Laughing

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tziz έγραψε:Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι είπε ψέματα για να κάτσει σπίτι να ****** θα συμφωνήσω με τη Σωτηρία...
Είναι φυσιολογικό...
Μήπως τώρα που είσαι έγκυος δεν κάνετε... κι είπε ο άνθρωπος να τη βρει μόνος του μπας και δει άσπρη μέρα??? (χωρίς παρεξήγηση)
Καμία σχέση ίσα ίσα που αν δεν μπορώ τον βοηθάω αλλιώς αν καταλαβαίνεις!!!

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ax koritsia anoiksate megalo thema mou tin spaei poly ayto o dikos mou eixe kanei to allo hmoun 10 meres se nosokomeio me provleima ygeias k otan gireisa spiti eixa vrei k egw kati tetoia hthela na tou therw ton ypologeisth sto kefallh ma na eimai egw xalia k aytos na vlepei tetoia

supermom

supermom
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ποιος άνδρας δεν βλέπει τσόντες; Ή μάλλον ποια γυναίκα πιστεύει ότι ο άνδρας της δεν βλέπει τσόντες;

Το βρίσκω φυσιολογικότατο. Και για να σου απαντήσω και σε αυτο που ρώτησες γέλασα, τον πείραξα λίγο και τον παρακάλεσα να μην ανοίγει τα sites από τον υπολογιστή μου γιατί μου την σπάει να βγαίνουν στο ιστορικό...

Δες το αλλιώς...

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Άντρες... άντρες...άντρες...άντρακλες.... με το χέρι στο πουλί μια ζωή. Αφού λέω να γίνω άντρας για μια μέρα να δω τι το τρομερό έχει αυτό το τσουτσούνι πια. Όταν τα χαμε με τον άντρα μου είχε πολλές τσόντες, άπειρες θα έλεγα. Τις οποίες έλεγε ότι και καλά τους τις έδινε ένας φίλος του που έκανε διανομή τύπου. Μπούρδες. Αλλά κι έτσι να ναι δεν αλλάζει κάτι. Τις οποίες βέβαια τις μετέφερε στο σπίτι που παντρευτήκαμε. Κάνουμε πάλι μετακόμιση και τις βρίσκω τυχαία θα τις έπαιρνε πάλι. Της βάζω λοιπόν κάπου για να τις πετάξω. Τις βρίσκουν οι μεταφορείς και τις μεταφέρουν. Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 679259 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 679259 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 679259 Ούτε μια δουλειά σωστή δεν μπορώ να κάνω. Τελικά είχαμε μια συζήτηση με κάποιο φιλικό ζευγάρι που ο γιος τους είχε βρει κάντει τσόντες του μπαμπά. Ηλικία 14. Ορίστε του λέω να βρει καμία το παιδί... μπλα μπλα μπλα και συμφώνησε να τις πετάξουμε. Βέβαια δεν πήγαινε η καρδιά του, αλλά εμένα μια χαρά πήγε. Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 536304 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 536304 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 536304

Όταν ήμουν έγκυος στο πρώτο δεν κάναμε τίποτα 8 μήνες γιατί φοβόμασταν. Γενικά κάθεται μέχρι αργά και βλέπει τηλεόραση αν πετύχει κάτι καλό. Λέω μια μέρα να σηκωθώ να δω τι κάνει. Το πάτημα της γάτας και πιο ελαφρύ. Βλέπαμε φιλμνετ ξέρετε τι. Δεν με είχε πάρει χαμπάρι. Περνάω από πίσω και πάω στο ψυγείο να πιω νερό. Χέστηκε. Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 328109 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 328109 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? 328109

Τα είχα πάρει κι εγώ πάρα πολύ. Αλλά μετά σκέφτηκα καλύτερα εκεί παρά αλλού. Συζήτησα με πολύ κοντινούς φίλους και συγγενείς πως το έχουν οι άντρες αυτό και ίσιωσα. Η πρώτη αντίδραση είναι χαλάρωσε έχεις και το μωράκι στην κοιλίτσα

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω δεν το βρισκω κακο...Ισα ισα που εχουμε δει και μαζι κι οχι απαραιτητα για να "φτιαχτουμε" αλλα για να κανουμε χαβαλε...Στην αρχη τα εκρυβε...Δεν ηθελε λεει να τα βλεπει αυτα με γυναικα...Μετα πως "ξεκολλησε" δε ξερω και τωρα τα κοιταμε μαζι..Ειδικα στην Τζουλια και στην αλλη την χοντρη την Ντουβλη ποοοολυ γελιο ριξαμε..

Νομιζω οτι λογω ορμονων εισαι πιο τσιτωμενη...Μη χαλας την ζαχαρενια σου..Ολοι οι αντρες το κρυβουν..

Οσο για σενα φιλεναδα Γιουλη μου το αγορακι σου πολυ πιο συντομα θα μαθει για τις τσοντες...Θυμαμαι τα αδερφια μου που τα κρυβαν τα τσοντοπεριοδικα στο καλαθι των απλυτων λες και η μανα μου δε θα τα εβλεπε...Χαχαχα..Μεχρι κι εγω τα ειχα δει..Και τα ζωγραφιζα κι ολας μιας και ημουν μικρακι..Κανα δυο φορες και μετα αλλαξε η κρυψωνα μολις ειδαν τα ζωγραφιστα τσουτσουνακια... Razz

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[
Νομιζω οτι λογω ορμονων εισαι πιο τσιτωμενη...Μη χαλας την ζαχαρενια σου..Ολοι οι αντρες το κρυβουν..

τατιανα μου δεν παιζει αυτο που λες και πριν μεινω εγκυος την ιδια αντιδραση ειχα

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
α και εγω τον ειχα πιασει και μαλιστα προσφατα....και οταν του το ειπα την επομενη μερα εκανε τον ανηξερο.πολυ γελιο εριξα!!περα απο την πλακα ομως και εγω ειχα νευριασει παρα πολυ αλλα αν το δουμε λογικα ειναι φυσιολογικο οταν γινεται με οριο!!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
katarina έγραψε:
Tziz έγραψε:Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι είπε ψέματα για να κάτσει σπίτι να ****** θα συμφωνήσω με τη Σωτηρία...
Είναι φυσιολογικό...
Μήπως τώρα που είσαι έγκυος δεν κάνετε... κι είπε ο άνθρωπος να τη βρει μόνος του μπας και δει άσπρη μέρα??? (χωρίς παρεξήγηση)
Καμία σχέση ίσα ίσα που αν δεν μπορώ τον βοηθάω αλλιώς αν καταλαβαίνεις!!!

Καταλαβαίνω και πολύ καλά κάνεις!
Κι εγώ "βοηθάω" ακόμα κι όταν είμαι αδιάθετη, που δεν κάνουμε.
Αλλά οκ. Δεν έγινε και τίποτα.
Και με τη σειρά μου να ρωτήσω το εξής: Εσάς, δε σας ήρθε ποτέ η "επιθυμία" ?
Είτε για "μόνες σας", είτε να χαζέψετε μια τσόντα, είτε να φαντασιωθείτε διάφορα...???

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Οσο για σενα φιλεναδα Γιουλη μου το αγορακι σου πολυ πιο συντομα θα μαθει για τις τσοντες...Θυμαμαι τα αδερφια μου που τα κρυβαν τα τσοντοπεριοδικα στο καλαθι των απλυτων λες και η μανα μου δε θα τα εβλεπε...Χαχαχα..Μεχρι κι εγω τα ειχα δει..Και τα ζωγραφιζα κι ολας μιας και ημουν μικρακι..Κανα δυο φορες και μετα αλλαξε η κρυψωνα μολις ειδαν τα ζωγραφιστα τσουτσουνακια... Razz

Άμα βρω τον γιο μου να βλέπει τσόντες από τώρα που είναι 3 μέχρι και τα 15-16, ή μάλλον σε οποιαδήποτε ηλικία θα πηδηχτώ απ το παράθυρο. Κοίτα κι εμείς είχαμε δει μαζί, αλλά για χαβαλέ όπως λες. Αλλά όταν έχει σχέση βρίσκεις ένα ντουλάπι γεμάτο. Λες κάτι δεν πάει καλά. Αν δεν του αρέσει το σεξ που κάνουμε ας μου το πει να αλλάξουμε κάτι. Αλλά όταν συζήτησα με άλλους άντρες το έχουν όπως βλέπουν τις ειδήσεις ένα τέτοιο πράγμα.

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και το παντελώς άσχετο:
Έχει σήμερα γενέθλια η κόρη σου?
Ή το τικεράκι σου είναι αλλού για αλλού??

????????


Επισκέπτης
Tziz έγραψε:
katarina έγραψε:
Tziz έγραψε:Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι είπε ψέματα για να κάτσει σπίτι να ****** θα συμφωνήσω με τη Σωτηρία...
Είναι φυσιολογικό...
Μήπως τώρα που είσαι έγκυος δεν κάνετε... κι είπε ο άνθρωπος να τη βρει μόνος του μπας και δει άσπρη μέρα??? (χωρίς παρεξήγηση)
Καμία σχέση ίσα ίσα που αν δεν μπορώ τον βοηθάω αλλιώς αν καταλαβαίνεις!!!

Καταλαβαίνω και πολύ καλά κάνεις!
Κι εγώ "βοηθάω" ακόμα κι όταν είμαι αδιάθετη, που δεν κάνουμε.
Αλλά οκ. Δεν έγινε και τίποτα.
Και με τη σειρά μου να ρωτήσω το εξής: Εσάς, δε σας ήρθε ποτέ η "επιθυμία" ?
Είτε για "μόνες σας", είτε να χαζέψετε μια τσόντα, είτε να φαντασιωθείτε διάφορα...???

Και εγω τον βοηθαω, αλλα θα προτιμουσα να καταλαβαινα οτι κατι κανει και μονος του και να μην ειχα και το ''αγχος'' αυτο!!! Βρε κοριτσια εχει μεγαλωσει η κοιλια και κουραζομαι με το παραμικρο,δεν αντεχω και την τρελη ζεστη, οποτε και αυτο βουνο μου φαινεται πλεον!!!!!

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Tziz έγραψε:Και το παντελώς άσχετο:
Έχει σήμερα γενέθλια η κόρη σου?
Ή το τικεράκι σου είναι αλλού για αλλού??
Ειναι αλλού για αλλού 1/6 είχε

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tziz έγραψε:
katarina έγραψε:
Tziz έγραψε:Αν εξαιρέσουμε το γεγονός ότι είπε ψέματα για να κάτσει σπίτι να ****** θα συμφωνήσω με τη Σωτηρία...
Είναι φυσιολογικό...
Μήπως τώρα που είσαι έγκυος δεν κάνετε... κι είπε ο άνθρωπος να τη βρει μόνος του μπας και δει άσπρη μέρα??? (χωρίς παρεξήγηση)
Καμία σχέση ίσα ίσα που αν δεν μπορώ τον βοηθάω αλλιώς αν καταλαβαίνεις!!!

Καταλαβαίνω και πολύ καλά κάνεις!
Κι εγώ "βοηθάω" ακόμα κι όταν είμαι αδιάθετη, που δεν κάνουμε.
Αλλά οκ. Δεν έγινε και τίποτα.
Και με τη σειρά μου να ρωτήσω το εξής: Εσάς, δε σας ήρθε ποτέ η "επιθυμία" ?
Είτε για "μόνες σας", είτε να χαζέψετε μια τσόντα, είτε να φαντασιωθείτε διάφορα...???

Ντλεπομαι... Embarassed

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:
tatijana έγραψε:Οσο για σενα φιλεναδα Γιουλη μου το αγορακι σου πολυ πιο συντομα θα μαθει για τις τσοντες...Θυμαμαι τα αδερφια μου που τα κρυβαν τα τσοντοπεριοδικα στο καλαθι των απλυτων λες και η μανα μου δε θα τα εβλεπε...Χαχαχα..Μεχρι κι εγω τα ειχα δει..Και τα ζωγραφιζα κι ολας μιας και ημουν μικρακι..Κανα δυο φορες και μετα αλλαξε η κρυψωνα μολις ειδαν τα ζωγραφιστα τσουτσουνακια... Razz

Άμα βρω τον γιο μου να βλέπει τσόντες από τώρα που είναι 3 μέχρι και τα 15-16, ή μάλλον σε οποιαδήποτε ηλικία θα πηδηχτώ απ το παράθυρο. Κοίτα κι εμείς είχαμε δει μαζί, αλλά για χαβαλέ όπως λες. Αλλά όταν έχει σχέση βρίσκεις ένα ντουλάπι γεμάτο. Λες κάτι δεν πάει καλά. Αν δεν του αρέσει το σεξ που κάνουμε ας μου το πει να αλλάξουμε κάτι. Αλλά όταν συζήτησα με άλλους άντρες το έχουν όπως βλέπουν τις ειδήσεις ένα τέτοιο πράγμα.

Γυρω στα 12 να το περιμενεις...Φυσικο επομενο ειναι με τους φιλους του τα αλλα αγορακια να χαζολογανε τετοια πραγματα...Μην τρελλαινεσαι..

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια εγω οταν ήμουν εγκυος επειδη καναμε πολυ σπανια.... καποια στιγμη του το πα μεταξυ σοβαρου και αστειου!!! "Αγαπη μου υπομονη... 9 μηνες ειναι θα περασουν... Στα δυσκολο τρβακα και καμια... χμ ... όλες καταλαβατε..."! Και το ελεγα και το εννοουσα και το ευχομουν κιολας απο το να με απατησει γιατι αυτο ειδικα στην περιοδο εγλυμοσυνης μου δεν θα το συγχωρουσα ποτε και για κανενα λόγο και θα με καταρρακωνε κιολας. Ωστοσο από την άλλη θα με χαλουσε να τον επιανα στα πρασα... Να μαθει να εχει τακτ!!!!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
νομιζω οτι οι περισσοτεροι αντρες ειτε κρυφα ειτε φανερα βλεπουν τσοντες!εμενα παντως δεν με ενοχλει και τοσο!χιλιες φορες να παρακολουθει τσοντες παρα να κανει αλλα.....

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
stefy έγραψε:Κοριτσια εγω οταν ήμουν εγκυος επειδη καναμε πολυ σπανια.... καποια στιγμη του το πα μεταξυ σοβαρου και αστειου!!! "Αγαπη μου υπομονη... 9 μηνες ειναι θα περασουν... Στα δυσκολο τρβακα και καμια... χμ ... όλες καταλαβατε..."! Και το ελεγα και το εννοουσα και το ευχομουν κιολας απο το να με απατησει γιατι αυτο ειδικα στην περιοδο εγλυμοσυνης μου δεν θα το συγχωρουσα ποτε και για κανενα λόγο και θα με καταρρακωνε κιολας. Ωστοσο από την άλλη θα με χαλουσε να τον επιανα στα πρασα... Να μαθει να εχει τακτ!!!!
Ναι αλλά εγώ όταν του το πα αυτό που ειπες κ εσυ μου είπε οχι κ δεν έχω ανάγκη να δω τσόντες λες κ ειμαι κανα παιδακι

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ειναι και θέμα ανθρωπου. Ολοι το κανουν... καποιοι το παραδεχοντε καποιοι οχι! Και μενα μην νομιζεις οτι μου απαντησε "Ναι αγαπη μου , θ ατην παιζω σε ολη την περιοδο της εγκυμοσυνης σου!". Very Happy Δεν απαντησε καν.Γελασε.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Ειναι και θέμα ανθρωπου. Ολοι το κανουν... καποιοι το παραδεχοντε καποιοι οχι! Και μενα μην νομιζεις οτι μου απαντησε "Ναι αγαπη μου , θ ατην παιζω σε ολη την περιοδο της εγκυμοσυνης σου!". Very Happy Δεν απαντησε καν.Γελασε.

Τωρα ΠΟΙΑ δεν εχει ολιγον τι τακτ???

Ακου εκει "θα την παιζω"....Μιλα ποιο ομορφα σε παρακαλω...Εγω ειμαι μια κιουρια...

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχχαχα σορρυ..... πως να το πω...

-ΤΟΝ ΠΑΣΠΑΛΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις