Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 16]

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:επειδη απο καποιο σημειο και μετα σας εχασα θελω να ρωτησω !
δηλαδη ειναι απιστευτο καποιος αντρας να κρατηθει χωρις σεξ και χωρις τσοντες??? γιατι τους βαζουμε ολους στο ιδιο σακι??? εγω ποτε δεν σηκωθηκα στις 5 να του κανω παρεα να πιει τον καφε του πριν παει στη δουλεια μονο και μονο για να κρατησω τη φλογα και αν το εκανα εκεινος θα ητανε που θα μου ελεγε να παω για υπνο γιατι ξερει την κουραση που τραβαω ολη μερα! γενικα ειναι ανθρωπος που με στηριζει και με βοηθαει πολυ απο την αρχη μου ειπε πως στο μεγαλωμα των παιδιων μας θα εχει κι αυτος συμμετοχη και ποτε μα ποτε δεν σκεφτηκα πως επειδη δεν καναμε σεξ θα με απατουσε ουτε καθεται να δει τσοντες "για να περασει καλα μονος του" ειμαστε μαζι 16 χρονια σχεδον και ειμαι πολυ περηφανη γιαυτον και η φλογα κρατιεται απο τις εμπειριες που ζουμε μαζι βλεποντας τα παιδια μας να μεγαλωνουνε! γιατι θα πρεπει να κανει κατι οπωσδηποτε επειδη ειναι αντρας ??? οχι λοιπον εμενα δεν κανει και γιαυτο τον λατρευω οσο τιποτα αλλο!
αυτη ηταν η πρωτη ατακα,στην οποια σου απαντησα

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τζενη έγραψε:ο καθε ανθρωπος ειναι ανταξιος των επιλογων του,επισης το να εισαι με καποιον 16 χρονια και να τον αγαπας ειναι υπεροχο.ιδιαιτερα οταν τον εχεις αγιοποιησει δηλ.δεν αυτοικανοποιειται,δεν τρεχει τιποτα και χωρις συχνο σεξ,δεν κοβει τις φλεβες του ακομη και αν σηκωθεις στις 6 το πρωι μαζι του...α!και φυσικα ουτε που γυρισε να κοιταξει αλλη γυναικα.εχεις την τελεια σχεση λοιπον! Sleep
ή απαντηση μου ηταν αυτη

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τζενη έγραψε:η τελειοτητα απλα ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!ειναι ωραιο οι ανθρωποι να εχουν τις αδυναμιες τους και να μην ντρεπονται,να μην εχουν κομπλεξ.ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΜΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ...ΟΧΙ ΤΕΛΕΙΟΣ Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 16 893968
επισης και αυτη.σε ολα αυτα εσυ απαντησες...

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
mama katerina έγραψε:ποιος μιλησε πως δεν κανει σεξ??? την ωρα που εσυ καθεσαι και του κανεις παρεα με τον πρωινο καφε για να μη ξενοκοιταξει εγω κανω σεξ και μετα κοιμαμαι! και ναι ειναι αγιος ο αντρας μου ο Αγιος Ιωαννης μεγαλη η χαρη του !

και ναι για μενα ειναι ο τελειος Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
αυτες λοιπον ηταν οι καθολου εριστικες σου απαντησεις.καλα να περνας με τον αντρα σου,αυτο ειναι το μονο ευχαριστο για τα παιδια σας.αλλατο να κατακρινεις τον αλλον,μπορει να προκαλεσει το ιδιο συναισθημα στον συνομιλητη.αυτα απο μενα.λογος αντιπαραθεσης δεν υπαρχει,μα δεν χωριζουμε και περιουσιες πια!δεν ειναι ολοι οι ανθρωποι ιδιοι,και αυτο πρεπει να το δεχομαστε ολες μας Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 16 893968

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τζενη εχουμε διαβασει ολα τα ποστ δεν χρειαζεται να τα βαζεις και να τα ξαναβαζεις! το ποστ το δικο μου δεν ηταν ατακα αλλα "γνωμη" και πουθενα δεν λεει μεσα τη προταση "ζω την τελειοτητα" οσον αφορα για την αποχη αναφερομουν στην περιοδο της εγκυμοσυνης.. δεν ειπα να συμφωνησεις σε αυτα αλοιμονο αλλα για ολα υπαρχει τροπος εγω πουθενα και σε κανεναν δεν ημουν εριστικη και προκλητικη μιλησα μονο για το τι κανω εγω με τον αντρα μου! αν για σενα αυτα που διαβασες ειναι το τελειο ε τοτε τι να πω ο καθενας βγαζει τα συμπερασματα του..

το τελευταιο μηνυμα που εβαλες το εγραψα αφου ειχες ηδη γραψει το προσβλητικο σου ποστ και ειχες βαλει και τις κοιμισικες φατσουλες!!! μετα κι εγω ναι σε ειρωνευτηκα δεν θα καθομαι να σε ανεχομαι!!!!

τελος παντων οποιος καταλαβε καταλαβε το θεμα κυλουσε μια χαρα ωσπου μπηκες εσυ παλι σαν βρυκολακας μες τη νυχτα να δημιουργησεις ενταση φαινεται αλλωστε ποιος το ξεκιναει απο τις ημερομηνιες !!!!

υ.γ και παλι ΕΣΥ το φερνεις στην επιφανεια το θεμα αναμασουλωντας τα ιδια και τα ιδια ειναι που ΔΕΝ θες εντασεις...
αντε καληνυχτα κατσε να στοιχιωσεις το φορουμ μονη σου



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Πεμ Αυγ 18, 2011 2:34 pm, 1 φορά

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια μου μην τρελαίνεστε! Εδώ γράφουμε για να μοιραζόμαστε τις απόψεις μας, να λέμε τον πόνο μας και να νιώθουμε καλύτερα. Νομίζω πως δεν μπαίνει κανείς σε αυτό το forum για να εκνευρίζεται και να εκνευρίζει κόσμο, σωστά; Γιατί δεν το παίρνεται από την αρχή λοιπόν το θεματάκι, να ηρεμήσετε λίγο και να τα βρείτε; Δεν θέλω να δικαιολογήσω ούτε τη μια ούτε την άλλη πλευρά, απλά κατανοώ πως ο καθένας έχει έναν συγκεκριμένο τρόπο να εκφράζεται που μπορεί κάποιες φορές να είναι λάθος. Επίσης ο γραπτός λόγος δεν είναι τόσο ξεκάθαρος όσο ο προφορικός, οπότε είναι λογικό κάποιες φορές να δημιουργούνται παρεξηγήσεις. Τις οποίες όμως μπορούμε εύκολα να τις λύσουμε, σωστά; Και τέλος, με όλα αυτά έχουμε ξεχάσει τη συγγραφέα του αρχικού ποστ.

Επανέρχομαι λοιπόν: Κοριτσάκι μου, πώς είσαι τώρα; Έχεις ηρεμήσει καθόλου; Με τον άντρα σου τα βρήκατε; Ελπίζω πως ναι γιατί είναι κρίμα να περνάς μια τόσο όμορφη περίοδο της ζωής σου έχοντας άσχημα συναισθήματα. Περιμένουμε νέα σου σύντομα!

RANIAASIKIDOY

RANIAASIKIDOY
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΙ ΚΑΤΙ.. ΕΓΩ ΔΕΝ ΑΝΕΧΟΜΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΕΤΟΙΟ! ΚΑΠΟΙΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΟΤΑΝ ΕΠΙΡΕΑΖΕΣΑΙ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ!ΕΓΩ ΤΟΥ ΕΙΧΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ! ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΟΤΑΝ ΜΕΙΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΦΕΡΕ ΚΑΤΙ ΠΡΑΜΑΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙ ΣΙΝΤΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΜΕ ΤΣΟΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΗΡΑ.ΕΓΙΝΕ ΧΑΜΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΧΡΙΑΖΕΤΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΗΡΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΑ ΒΡΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ.ΤΑ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΕΝΘΥΜΙΟ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΙΧΕ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΣ.ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ.ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΑ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΟΚ. ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΕΙΔΟΣ ΑΠΙΣΤΙΑΣ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ 15 ΧΡΟΝΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΔΕΙΤΕ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ! ΑΥΤΟΥΝΟΥ ΘΑ ΤΟ ΑΡΕΣΕ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΝΑ ΙΚΑΝΟΠΙΗΣΕ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ???? ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΑΡΕΣΕΙ ΛΟΙΠΟΝ??

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εγω παλι βρε κοριτσια ειμαι στην αλλη κατηγορια...
και μονος του βλεπει πορνο.. και μονη μου βλεπω πορνο.. και μαζι βλεπουμε πορνο.. και ο,τι περνα απο το χερι μου κανω για να κρατησω τη σεξουαλικη μας ζωη ζωντανη!
Δεν πιστευω οτι η αυτοικανοποιηση ειναι μονο για 15χρονα και για ελευθερους. Ειναι δικαιωμα ολων μας και κανεις δε θα πρεπει να δικαιολογηται.
Ο καθενας κανει οτι θελει με το σωμα του.
Ακομη και να μην μου αρεσε σαν ιδεα, παλι τιποτα δε θα μπορουσα να πω στον αντρα μου. Ειναι κατι που κανει μονος του και δεν επηρεαζει κανεναν μα κανεναν αλλο. Τα ιδια ισχυουν και για μενα φυσικα..και για ολον τον κοσμο κατα τη γνωμη μου.

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tzef έγραψε:ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΠΩΣ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ Ή ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΑΣ.
Συμφωνω και επαυξανω ειναι υγειες αυτο....οταν το ζευγαρι τα εχει βρει και νιωθει ανετα με αυτο γιατι οχι???και ξεχωριστα και μαζι ειναι τελειως φυσιολογικο να βλεπουμε τσοντες...ας ειμαστε ανοιχτοι σε ολα....και ας διευρινουμε λιγο τα μυαλουδακια μας..ειναι μια εμπειρια και αυτο..εξαλλου δεν ειναι κατι που κανουμε καθε μερα!Το πιο σημαντικο ειναι να νιωθουμε και οι δυο καλα και ανετα και να συζηταμε τα παντα...αν η τσοντες γιννουν εμμονη και γινετε πολυ συχνα...ισως εχει αλλο υποβαθρο και λειπει κατι στη σχεση..εδω ανοιγει αλλο θεμα παλι...αλλα εννοειται ολα ειναι συζητησιμα!με συνχωρειτε για το μεγαλο post!σας φιλω!!!

ninaki.

ninaki.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mamarena έγραψε:Εγω παλι βρε κοριτσια ειμαι στην αλλη κατηγορια...
και μονος του βλεπει πορνο.. και μονη μου βλεπω πορνο.. και μαζι βλεπουμε πορνο.. και ο,τι περνα απο το χερι μου κανω για να κρατησω τη σεξουαλικη μας ζωη ζωντανη!
Δεν πιστευω οτι η αυτοικανοποιηση ειναι μονο για 15χρονα και για ελευθερους. Ειναι δικαιωμα ολων μας και κανεις δε θα πρεπει να δικαιολογηται.
Ο καθενας κανει οτι θελει με το σωμα του.
Ακομη και να μην μου αρεσε σαν ιδεα, παλι τιποτα δε θα μπορουσα να πω στον αντρα μου. Ειναι κατι που κανει μονος του και δεν επηρεαζει κανεναν μα κανεναν αλλο. Τα ιδια ισχυουν και για μενα φυσικα..και για ολον τον κοσμο κατα τη γνωμη μου.
Συμφωνω.

giwtoulitsats


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εγω δεν εχω προβλημα αν βλεπει μονος του αλλο να βλεπει και αλλο να κανει κατι με αλλες..θα ειχα προβλημα αν μας ειχε επυρεασσει αυτο ερωτικα δλδη μονο αν του ειχε γινει τροπος ζωης και ικανοποιησης το πορνο σε σημειο να μειωθουν οι επαφες μας..ευτυχως σπανια βλεπει πορνο και τον βλεπω οτι δεν ασχολειται με τετοια απο την αρχη που γνωριστικαμε σε σχεση με πολλους γνωστους που βλεπω και εχουν τσοντες περιοδικα παντου πιστευω οτι για να βλεπει καποιος πορνο συνεχεια και ειδικα κρυφα και να μη το παραδεχεται πρεπει να χει καποιο προβλημα αν καποιος ειναι ικανοποιημενος ερωτικα απο τη σχεση του δεν εχει αναγκη να αυτοικανοποιειται περισσοτερο με πορνο!!επισης οι περισσοτερες τσοντες ειναι ξενερωτες και προσποιητες εγω τις εχω βαρεθει πλεον σπανια θα δω αν τυχει με το αγορι μου οσο μεγαλωνεις δεν σου κανουν αισθηση μονο σε μικρες ηλικιες μας συναρπαζουν απολυτα χωρις να τις αποκλειω τελειως μπορει καποια στιγμη να βοηθησουν..

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamarena έγραψε:Εγω παλι βρε κοριτσια ειμαι στην αλλη κατηγορια...
και μονος του βλεπει πορνο.. και μονη μου βλεπω πορνο.. και μαζι βλεπουμε πορνο.. και ο,τι περνα απο το χερι μου κανω για να κρατησω τη σεξουαλικη μας ζωη ζωντανη!
Δεν πιστευω οτι η αυτοικανοποιηση ειναι μονο για 15χρονα και για ελευθερους. Ειναι δικαιωμα ολων μας και κανεις δε θα πρεπει να δικαιολογηται.
Ο καθενας κανει οτι θελει με το σωμα του.
Ακομη και να μην μου αρεσε σαν ιδεα, παλι τιποτα δε θα μπορουσα να πω στον αντρα μου. Ειναι κατι που κανει μονος του και δεν επηρεαζει κανεναν μα κανεναν αλλο. Τα ιδια ισχυουν και για μενα φυσικα..και για ολον τον κοσμο κατα τη γνωμη μου.

Συμφωνώ απόλυτα, τα έθεσες πολύ πολύ ωραία Very Happy.

Είναι κρίμα γμτ, ενώ μπορούμε να γελάσουμε τόοοοσο πολύ μαυτό το θέμα να μην το κάνουμε.
Ωχ, το κάναμε? affraid affraid
Το κάναμε? Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 16 534787 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 16 534787
Ουφ, τρόμαξα προς στιγμής. Razz

xazomammy

xazomammy
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Maya έγραψε:Θα τον μαλωνα που βλεπει μονος του και δε φωναξε κι εμενα!!!μπορει να του κρατουσα και μουτρα! Razz Razz Razz Razz

Ακριβώς!!!!! Laughing Laughing Laughing

Maya

Maya
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
xazomammy έγραψε:
Maya έγραψε:Θα τον μαλωνα που βλεπει μονος του και δε φωναξε κι εμενα!!!μπορει να του κρατουσα και μουτρα! Razz Razz Razz Razz

Ακριβώς!!!!! Laughing Laughing Laughing

αδελφη ψυχη μου!!!!!!!!

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


σωστοτατη!!!!!και εγω το ιθα τσαντιζομουν που δεν με φωναξε....και θα του κραταγα και μουτρακια..... Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 16 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 14, 15, 16

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις