Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
17 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 17 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 16]

????????


Επισκέπτης
bouki έγραψε:ΣΥΓΝΩΜΗ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΩ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΚΟ?

Σου αρεσουν;;; Εμεις βαλαμε να δουμε 1-2 φορες, οκ δεν ειδαμε πανω απο 5 λεπτα, το γλεντησαμε, αλλα δε μ αρεσουν βρε παιδι μου... Πολυ με ξενερωνουν ολα αυτα τα ''στημενα''. Δεν εχει κατι το φυσικο στην πραξη... Αχ, τι μου κανετε... Εχω φουντωσει παλι.... Κουραγιο.... αλλοι 4 μηνες εμειναν... Laughing

????????


Επισκέπτης
giouli73 έγραψε:[quote="etoile]

Παντως κοριτσια, με την ανασφαλεια της εγκυμοσυνης βλεπω κατι ονειρα... Πριν λιγο καιρο ειδα οτι του την επεφτε η Φουρέιρα... Πολυ γελιο... Και πηγα και την πλακωσα στο ξυλο και ενω πλακωνομασταν της ελεγα ''μονο μη με χτυπησεις στην κοιλια, ειμαι εγκυος'' Laughing Laughing Laughing Laughing χαχαχα
τρελοοοοο γελιο!!!
Του το ειπα και απο τοτε όποτε την πετυχουμε στην τηλεοραση ΠΕΘΑΙΝΟΥΜΕ στο γελιο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing


Τρέμε Φουρέιρα. Έβλεπα κι εγώ στην εγκυμοσύνη τέτοιου είδους όνειρα κι άλλα πολλά βεβαίως. Μια φορά θυμάμαι είχα δει ότι με κεράτωνε και ήταν τόσο έντονο που ξύπνησαμε το πρωί και είχα νεύρα όλη μέρα. Δεν του μίλαγα μου ερχόταν να τον πλακώσω στις σφαλιάρες. Με δούλευε όλη μέρα όταν του είπα τι έχω.[/quote]

Και εγω το εχω παθει αυτο!!! Και αυτος πεθανε στο γελιο εννοειται!! Το καρδουλινι μου!!!! I love you

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω δεν καταλαβαινω την λογικη καλυτερα να βλεπει τσοντα από το να με κερατωσει! αν ισχυει αυτο τοτε κακως ανοιγουμε σπιτια! ειπαμε ενστικτο αλλα χι κι ετσι!!δεν ειμαι της τσοντας αλλα για τους αντρες το καταλαβαινω! οχι ομως το για να μην με κερατωσει! μια περιοδος ειναι θα περασει!! με την ξαδερφουλα μου χθες αυτα λέγαμε και γελουσαμε! ειναι εγκυος στον 7ο και την χαϊδευα και πειραζε ο άντρας της " τη χαϊδευεις γιατι μετα εγω θα την πληρωσω"!!! πολυ γελασα!!παντως συμφωνω με το να μην πολυ αναλύεις τα πάντα γιατι μυαλο ειναι και ειναι πολυευκολο να ξεφυγει!! υπομονη στις "ανενεργες" εγκυουλες!!! θα περασει ο καιρος! μεχρι τοτε οπως βολευεται ο καθενας!!!

????????


Επισκέπτης
eirini.pav έγραψε:εγω δεν καταλαβαινω την λογικη καλυτερα να βλεπει τσοντα από το να με κερατωσει! αν ισχυει αυτο τοτε κακως ανοιγουμε σπιτια! ειπαμε ενστικτο αλλα χι κι ετσι!!

Της το λεμε ετσι για να καταλαβει ποσο ανουσιο ειναι και οτι δεν ειναι κερατο, γιατι εκεινη το βλεπει οτι και καλα επειδη βλεπει τσοντα, την κερατωνει κιολας... Γι αυτο το θεσαμε ετσι...

????????


Επισκέπτης
momirene έγραψε:Βασικα η ολη συζητηση με εβαλε σε περιεργεια να μαθω πως το βλεπουν ολο αυτο οι αντρες. Δηλαδη θα τους πειραζε να μας δουν να βλεπουμε κρυφα τσοντα?

ααα,θα τον ρωτησω το βραδυ...
αν και νομιζω οτι δε θα εχουν προβλημα..
οι αντρες ειναι πιο πρακτικοι, δε ''σκανε'' με χαζομαρες που εμεις φερνουμε την καταστροφη!!!!! Laughing

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:... παίρναμε το αστικό λεωφορείο με τους φίλους μου για Λούτσα. κάθε Σάββατο που πηγαίναμε ήταν μέσα και ο Γκουσγκούνης αυτοπροσώπως....
Ωστε πήγαινες για μπάνιο με τον Γκουσγκουνη, ε? Κάπου στην Αττική, στα πεταχτα???

florentiab έγραψε:Η Janice Dickinson (ένα παλιό τοπ μόντελ) είχε πει κάποτε: "αν παίρνεις κάθε πρωί μία π%$α στον άνδρα σου, δεν θα σε απατήσει ποτέ"
Ομοίως, αν μου κάνει κι αυτος το αντίστοιχο κάθε βράδυ, δεν θα τον απατήσω ούτε εγω.. Wink

etoile! έγραψε:...με την ανασφαλεια της εγκυμοσυνης βλεπω κατι ονειρα... Πριν λιγο καιρο ειδα οτι του την επεφτε η Φουρέιρα... Πολυ γελιο... Και πηγα και την πλακωσα στο ξυλο...
Κι εσυ τη Φουρέιρα έπρεπε να δεις? Χαθηκε να δεις να του την πέφτει η Λουκά? Έστω η Διαμαντοπούλου βρε παιδάκι μου...

Επειδη κάπου είδα ότι πολλές εκλαμβάνουν το ζήτημα ως δίλημμα "τσόντα ή απιστία" σας λέω ότι δεν ισχύει. ΑΚομα κι αν σε απατήσει, ακόμα κι αν το κάνει με 40 γυναίκες, ακόμα κι αν κάνει σεξ με τη Ναομι, την Αντζελινα και την Ευα Μέντες ταυτοχρονα, πάλι θα δει τσόντες. Του προσφέρουν μια ..χμ..χμ..διαφορετική οπτική γωνία που δεν μπορεί να τη δει στο real thing. Και δεν έχει άμεση σχέση με το πόσο σεξ λαμβάνει (βεβαια αυτος που δεν είναι ντιπ ικανοποιημένος απο τη σεξουαλική του ζωη είναι πιο επιρρεπής στις τσόντες, αν και μάλλον θα προτιμήσει την απιστία).

Δειτε το κι αλλιώς. Κι εσεις είστε ερωτευμένες, παντρεμένες και με μια όμορφη οικογένεια, αλλά σας αρέσει να βλέπετε αισθηματικές ταινιες. Απατάτε τον άντρα σας? Ή σημαίνει ότι δεν είστε ικανοποιημένες από τη ζωή σας? Το ιδιο συμβαίνει και στους άντρες. Απλά είναι πιο πεζοι.

stardust

stardust
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εμενα οταν τον ειχα πει αν ειναι ας δουμε μαζι ρε παιδι μου να δω τι ειναι αυτο τελοσπαντων που θελεις να βλεπεις.και η απαντηση που πηρα ηταν:γιατι αννα εχεις περιεργεια να δεις και αλλονων το π...?και του απανταω γιατι εσυ για αυτο βλεπεις?και πηγε ο κυριος να βγει και απο πανω.τα ακουσα κιολαςVery Happy

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
για να καταλαβετε... πριν απο λίγο λεω στον αντρα θα κατεβάσω μια τσοντα! η απαντηση ... ναι και μετα κατουρα και ορθια!!! αυτα τα στερεοτυπα μου την δινουν!! αυτους γιατι τους πειραζει δηλαδη αν το κανεις αλλα εμεις πρεπει να το δεχομαστε ως η φυση των ανδρων!! δεν ξερω ρε κοριτσαι αλλα ισως επειδη εμενα δεν μου αρεσουν καθολου δεν θα μου αρεσει αν τον πετυχω να βλεπει! θεωρω οτι αυτα πρεπει να γινονται σε πιο μικρη ηλικια και μετα ξεθυμενει! φευγεις απο αυτην τη φάση!

????????


Επισκέπτης
Nena έγραψε:
florentiab έγραψε:... παίρναμε το αστικό λεωφορείο με τους φίλους μου για Λούτσα. κάθε Σάββατο που πηγαίναμε ήταν μέσα και ο Γκουσγκούνης αυτοπροσώπως....
Ωστε πήγαινες για μπάνιο με τον Γκουσγκουνη, ε? Κάπου στην Αττική, στα πεταχτα???

florentiab έγραψε:Η Janice Dickinson (ένα παλιό τοπ μόντελ) είχε πει κάποτε: "αν παίρνεις κάθε πρωί μία π%$α στον άνδρα σου, δεν θα σε απατήσει ποτέ"
Ομοίως, αν μου κάνει κι αυτος το αντίστοιχο κάθε βράδυ, δεν θα τον απατήσω ούτε εγω.. Wink

etoile! έγραψε:...με την ανασφαλεια της εγκυμοσυνης βλεπω κατι ονειρα... Πριν λιγο καιρο ειδα οτι του την επεφτε η Φουρέιρα... Πολυ γελιο... Και πηγα και την πλακωσα στο ξυλο...
Κι εσυ τη Φουρέιρα έπρεπε να δεις? Χαθηκε να δεις να του την πέφτει η Λουκά? Έστω η Διαμαντοπούλου βρε παιδάκι μου...

Επειδη κάπου είδα ότι πολλές εκλαμβάνουν το ζήτημα ως δίλημμα "τσόντα ή απιστία" σας λέω ότι δεν ισχύει. ΑΚομα κι αν σε απατήσει, ακόμα κι αν το κάνει με 40 γυναίκες, ακόμα κι αν κάνει σεξ με τη Ναομι, την Αντζελινα και την Ευα Μέντες ταυτοχρονα, πάλι θα δει τσόντες. Του προσφέρουν μια ..χμ..χμ..διαφορετική οπτική γωνία που δεν μπορεί να τη δει στο real thing. Και δεν έχει άμεση σχέση με το πόσο σεξ λαμβάνει (βεβαια αυτος που δεν είναι ντιπ ικανοποιημένος απο τη σεξουαλική του ζωη είναι πιο επιρρεπής στις τσόντες, αν και μάλλον θα προτιμήσει την απιστία).

Δειτε το κι αλλιώς. Κι εσεις είστε ερωτευμένες, παντρεμένες και με μια όμορφη οικογένεια, αλλά σας αρέσει να βλέπετε αισθηματικές ταινιες. Απατάτε τον άντρα σας? Ή σημαίνει ότι δεν είστε ικανοποιημένες από τη ζωή σας? Το ιδιο συμβαίνει και στους άντρες. Απλά είναι πιο πεζοι.

Συμφωνω σε ολα μαζι σου!!!
Εκτος αυτου, πιστευω οτι ''μονοι'' τους το ευχαριστιουνται κιολας γιατι ξερουν και ακριβως πως να ..χειριστουν τη ματζουρανα.. ποσο να πιεσουν... κτλ!!!
Σας λεω, δεν τον εχω πιασει να κανει κατι ή να βλεπει, ουτε τωρα που ειμαι εγκυος, αλλα δε νομιζω οτι δε το κανει.. Απλα ισως να μη βλεπει τσοντες, μαλλον δε του αρεσουν κιολας!!! Αλλα ειλικρινα δε με απασχολει, γιατι το καταλαβαινω. Και εγω το ιδιο θα εκανα στη θεση τους.. Αν δε μπορεις να κανεις σεξ 9 μηνες τι να κανουν, να το κοπανανε στον τοιχο;;;; Laughing
Τωρα, αν γινοταν πολυ συχνα και εκτος εγκυμοσυνης θα με προβληματιζε... Και πιο πολυ θα σκεφτομουν μηπως εγω δε τον καλυπτω... Οπως ειπα και πριν , αν τον ξεζουμιζεις συχνα δε νομιζω να προλαβαινει να σκεφτει την μοναχικη ευχαριστηση....
Αλλα δε θα εκανα καβγα, μια απλη συζητηση αρκει. Γιατι αν πας να μιλησεις με υφος λες και κανει εγκλημα, πως να το παραδεχτει και να κατσει να το συζητησει κιολας;;;; Νοιωθει ασχημα,λες και εκανε κατι κακο, νοιωθει οτι ακυρωσε τη γυναικα του, σκεφτεται και τη συνεχεια της συζητησης που θα ειναι καβγας τεραστιων διαστασεων... ετσι λεει ψεματα...
Και εγω ψεματα θα ελεγα στη θεση τους, κυριως απο ντροπη...

markellajohny

markellajohny
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν υπαρχει αντρας που δεν βλεπει τσοντα!!!κι οποια πιστευει το αντιθετο ειναι επειδη δεν τον εχει πιασει ακομη στα πρασσα!!!

eirini.pav


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
markellajohny έγραψε:δεν υπαρχει αντρας που δεν βλεπει τσοντα!!!κι οποια πιστευει το αντιθετο ειναι επειδη δεν τον εχει πιασει ακομη στα πρασσα!!!

χαχα!!με βρισκεις απόλυτα σύμφωνη!!! ειδικα αυτοι που λενε τα χειροτερα για τις τσόντες!!!

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
βασικα η εγκυμοσυνη δεν συμαινει οτι δεν μπορει να υπαρχει και επαφη.υπαρχουν πολυ τροποι να ικανοποιεις τον συντροφο σου.πολλες εχουν την εγκυμοσυνη για δικαιολογια για να μην μπαινουν σε ιδιαιτερες διαδικασιες...η αποχη σιγουρα μπορει να σπρωξει τον αντρα στην απιστια,γιατι οτι και να λεμε ,την εγκυμοσυνη την αισθανομαστε οπως και τα προβληματα της μονο εμεις...σιγουρα δειχνουν κατανοηση αλλα δεν το περνανε οπως εμεις.ετσι το να μπεις στην διαδικασια να τον κανεις να νιωσει ενοχος για την τσοντα ειναι το μεγαλυτερο λαθος,μπορει να πεισμωσει,να τον προσβαλλει τατοια συμπερηφορα και να τον απομονωσει πιο πολυ.γυρο του σιγουρα υπαρχουν καλοθελητες που θα εμπλακουν να τα κανουν χειροτερα.ειμαι εναντια στην αποχη θεωρω οτι υπαρχουν τροποι...αρκει να μην υπαρχουν ταμπου και γκρινια
Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 9 604962

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!



το ολο θεμα περα απο την πλακα ειναι εγωιστικο λιγακι γιατι και η γυναικα ανθρωπος ειναι και θελει να νιωσει τον οργασμο..οταν μια κοπελα εχει καποιο προβλημα στην εγκυμοσυνη ο οργασμος δεν επιτρεπεται λενε οποτε γιατι να ευχαριστηθει μονο ο ενας??? επαφη σημαινει η ικανοποιηση μονο του ενος??? οχιιιιιιιι βεβαια ας δει τσοντες κρυφα ας κανει οτι θελει κι αν νομιζει πως δεν μπορει πια να κρατηθει ας απατησει κι ολας αρκει να μη το μαθω!!!!!! η αποφαση του να κανεις παιδι δεν την παιρνεις μονη σου ειναι κι αυτος εκει οποτε θα ακολουθησει εσενα τι παει να πει να μην τον κανω να νιωσει ενοχος??? να νιωσει οπως νιωθω εγω που τραβαω ζορι 9 μηνες κι εχω κι εγω σεξουαλικη επιθυμια αλλα κανω υπομονη .. ποτε δεν το καταλαβα αυτο μονο ο αντρας εχει ορμες??? δεν ξερω αυτη ειναι η γνωμη μου εμενα

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
εν μερει εχεις δικιο και καλα τα λες...αλλα δεν νομιζω οτι καποιος αντρας θελει να συμπασχει με αυτον τον τροπο.αν καταλαβει δηλαδη οτι μπορεις αλλα δεν θελεις,γιατι δεν το γουσταρεις μονοπλευρο...και μετα απο μια γερη δοση προλογου και γκρινιας...στην καλυτερη θα πει αι και...

????????


Επισκέπτης
mama katerina έγραψε:


το ολο θεμα περα απο την πλακα ειναι εγωιστικο λιγακι γιατι και η γυναικα ανθρωπος ειναι και θελει να νιωσει τον οργασμο..οταν μια κοπελα εχει καποιο προβλημα στην εγκυμοσυνη ο οργασμος δεν επιτρεπεται λενε οποτε γιατι να ευχαριστηθει μονο ο ενας??? επαφη σημαινει η ικανοποιηση μονο του ενος??? οχιιιιιιιι βεβαια ας δει τσοντες κρυφα ας κανει οτι θελει κι αν νομιζει πως δεν μπορει πια να κρατηθει ας απατησει κι ολας αρκει να μη το μαθω!!!!!! η αποφαση του να κανεις παιδι δεν την παιρνεις μονη σου ειναι κι αυτος εκει οποτε θα ακολουθησει εσενα τι παει να πει να μην τον κανω να νιωσει ενοχος??? να νιωσει οπως νιωθω εγω που τραβαω ζορι 9 μηνες κι εχω κι εγω σεξουαλικη επιθυμια αλλα κανω υπομονη .. ποτε δεν το καταλαβα αυτο μονο ο αντρας εχει ορμες??? δεν ξερω αυτη ειναι η γνωμη μου εμενα

Βασικα δε πολυκαταλαβα τι εννοεις. Οτι επειδη η γυναικα δε μπορει να κανει σεξ στην εγκυμοσυνη, λογω προβληματος να μην εκτονωνεται και ο αντρας;;; Αν εννοεις αυτο, διαφωνω. ΟΚ, εγω δε μπορω να κανω τιποτα, αλλα θελω ο αντρας μου να ειναι χαρουμενος, οποτε κανω πραγματα για να εκτονωθει... Δε το βρισκω σωστο, επειδη εγω δε μπορω, να το στερησω και απο εκεινον...
Αν πχ εκεινος θελησει να κανει διαιτα, θα πρεπει να στερηθω και εγω φαγητα επειδη ειμαστε ζευγαρι και 2;;;
Και θεωρω οτι αν δει τσοντα δεν πρεπει να νοιωθει ενοχος... Δεν κανει εγκλημα... Δε κερατωνει... Δε ξερω γιατι μεγαλοποιουμε ετσι τα πραγματα... Δε τον εχω πιασει να κανει κατι, αλλα αν καταλαβω οτι βλεπει δε θα του πω τιποτα, γιατι πολυ απλα δεν κανει κατι κακο. Δηλαδη εγω που κατεβασα και ειδα την Ντουβλη (απο περιεργεια);;; Επρεπε να με κρεμασει;;;; Δε γινεται να τους θελουμε αψυχα κορμια, να μη νοιωθουν, να μην εχουν ορεξεις... Και αν ηταν ο αντρας μου εγκυος με αποκολληση και οχι εγω και μπορουσα να τη βρω μονη μου, θα το εκανα και εκεινος σιγουρα θα χαιροταν για μενα... Αυτο ειναι αγαπη αλλωστε... Να χαιρεσαι με ο,τι κανει χαρουμενο τον αλλο... Και σας το λεει μια κοπελα πολυ οπισθοδρομικη στα μυαλα, που την κραζουν οι γνωστοι για τα ''παλια'' της μυαλα, που πηγε 20 χρονων για να κανει σεξ και παντρευτηκε τον πρωτο της... Και ομως στο θεμα τσοντας δε νομιζω οτι υπαρχει κατι κατακριτεο...

Οσο για το κερατο, αμα θελει να στο φορεσει και εγκυος να μην εισαι θα το κανει. Εγω οταν του λεω την αποψη οτι στην εγκυμοσυνη απατουν οι πιο πολλοι, γελαει και μου λεει οτι αυτο ειναι χαζη αποψη, οτι απλα βρισκουν σαν πατημα την εγκυμοσυνη και οτι θα το εκαναν ουτως ή αλλως....Αποψη αντρα,ετσι;;; Very Happy

Μη σκατε σας παρακαλω.. Να απολαμβανετε τη ζωη και τους αντρες σας...
Σημερα τον ρωτησα τι θα εκανε εαν επιανε εμενα να βλεπω τσοντα και να ..γκουχου γκουχου Laughing
Μου ειπε οτι εαν εκανα μονο αυτο και δεν εκανα τιποτα μαζι του, θα θυμωνε. Αν απλα τυχαινε και το εκανα, ενω εκανα και με εκεινον συχνα,δε θα ειχε προβλημα...
Πανω εκει του λεω εγω αν δεν ημουν εγκυος και σε τσακωνα μονο σου να..., θα στεναχωριομουν νομιζω. Και ξερετε τι μου ειπε;;; Βρε αγαπη μου κανουμε τοσο συχνα σεξ ,ποτε να προλαβω να τη ''βρω'' και μονος μου;;; Χα χα χα!!! Και τον πιστευω... Αυτο ειναι το κλειδι κοριτσια... Το συχνο σεξ... Ξεζουμισμα!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
mama katerina έγραψε:


το ολο θεμα περα απο την πλακα ειναι εγωιστικο λιγακι γιατι και η γυναικα ανθρωπος ειναι και θελει να νιωσει τον οργασμο..οταν μια κοπελα εχει καποιο προβλημα στην εγκυμοσυνη ο οργασμος δεν επιτρεπεται λενε οποτε γιατι να ευχαριστηθει μονο ο ενας??? επαφη σημαινει η ικανοποιηση μονο του ενος??? οχιιιιιιιι βεβαια ας δει τσοντες κρυφα ας κανει οτι θελει κι αν νομιζει πως δεν μπορει πια να κρατηθει ας απατησει κι ολας αρκει να μη το μαθω!!!!!! η αποφαση του να κανεις παιδι δεν την παιρνεις μονη σου ειναι κι αυτος εκει οποτε θα ακολουθησει εσενα τι παει να πει να μην τον κανω να νιωσει ενοχος??? να νιωσει οπως νιωθω εγω που τραβαω ζορι 9 μηνες κι εχω κι εγω σεξουαλικη επιθυμια αλλα κανω υπομονη .. ποτε δεν το καταλαβα αυτο μονο ο αντρας εχει ορμες??? δεν ξερω αυτη ειναι η γνωμη μου εμενα

Βασικα δε πολυκαταλαβα τι εννοεις. Οτι επειδη η γυναικα δε μπορει να κανει σεξ στην εγκυμοσυνη, λογω προβληματος να μην εκτονωνεται και ο αντρας;;; Αν εννοεις αυτο, διαφωνω. ΟΚ, εγω δε μπορω να κανω τιποτα, αλλα θελω ο αντρας μου να ειναι χαρουμενος, οποτε κανω πραγματα για να εκτονωθει... Δε το βρισκω σωστο, επειδη εγω δε μπορω, να το στερησω και απο εκεινον...
Αν πχ εκεινος θελησει να κανει διαιτα, θα πρεπει να στερηθω και εγω φαγητα επειδη ειμαστε ζευγαρι και 2;;;
Και θεωρω οτι αν δει τσοντα δεν πρεπει να νοιωθει ενοχος... Δεν κανει εγκλημα... Δε κερατωνει... Δε ξερω γιατι μεγαλοποιουμε ετσι τα πραγματα... Δε τον εχω πιασει να κανει κατι, αλλα αν καταλαβω οτι βλεπει δε θα του πω τιποτα, γιατι πολυ απλα δεν κανει κατι κακο. Δηλαδη εγω που κατεβασα και ειδα την Ντουβλη (απο περιεργεια);;; Επρεπε να με κρεμασει;;;; Δε γινεται να τους θελουμε αψυχα κορμια, να μη νοιωθουν, να μην εχουν ορεξεις... Και αν ηταν ο αντρας μου εγκυος με αποκολληση και οχι εγω και μπορουσα να τη βρω μονη μου, θα το εκανα και εκεινος σιγουρα θα χαιροταν για μενα... Αυτο ειναι αγαπη αλλωστε... Να χαιρεσαι με ο,τι κανει χαρουμενο τον αλλο... Και σας το λεει μια κοπελα πολυ οπισθοδρομικη στα μυαλα, που την κραζουν οι γνωστοι για τα ''παλια'' της μυαλα, που πηγε 20 χρονων για να κανει σεξ και παντρευτηκε τον πρωτο της... Και ομως στο θεμα τσοντας δε νομιζω οτι υπαρχει κατι κατακριτεο...

Οσο για το κερατο, αμα θελει να στο φορεσει και εγκυος να μην εισαι θα το κανει. Εγω οταν του λεω την αποψη οτι στην εγκυμοσυνη απατουν οι πιο πολλοι, γελαει και μου λεει οτι αυτο ειναι χαζη αποψη, οτι απλα βρισκουν σαν πατημα την εγκυμοσυνη και οτι θα το εκαναν ουτως ή αλλως....Αποψη αντρα,ετσι;;; Very Happy

Μη σκατε σας παρακαλω.. Να απολαμβανετε τη ζωη και τους αντρες σας...
Σημερα τον ρωτησα τι θα εκανε εαν επιανε εμενα να βλεπω τσοντα και να ..γκουχου γκουχου Laughing
Μου ειπε οτι εαν εκανα μονο αυτο και δεν εκανα τιποτα μαζι του, θα θυμωνε. Αν απλα τυχαινε και το εκανα, ενω εκανα και με εκεινον συχνα,δε θα ειχε προβλημα...
Πανω εκει του λεω εγω αν δεν ημουν εγκυος και σε τσακωνα μονο σου να..., θα στεναχωριομουν νομιζω. Και ξερετε τι μου ειπε;;; Βρε αγαπη μου κανουμε τοσο συχνα σεξ ,ποτε να προλαβω να τη ''βρω'' και μονος μου;;; Χα χα χα!!! Και τον πιστευω... Αυτο ειναι το κλειδι κοριτσια... Το συχνο σεξ... Ξεζουμισμα!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

δεν λεω να μην εκτονωνεται λεω οτι δεν θα ειναι η μονη μου ενοια μην με απατησει επειδη δεν θα κανουμε σεξ ...λεω να σεβαστει και μενα γιατι ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ειμαι κ εχω ορμες. το παιδι δεν το κανω μονο για μενα οποτε απο τη στιγμη που εχουμε μπει σε αυτη τη διαδικασια θα τα υποστουμε ΟΛΑ μαζι..φυσικα και θα εκτονωθει αλλα δεν μπορω να μπαινω σε διαδικασια να σκεφτομαι μηπως τον κανω να νιωσει ενοχο γιατι κ εχω θα εχω τα ζορια μου!! τωρα το να κατσουμε μαζι να δουμε μια τσοντα για πλακα το εχω κανει κ εγω αλλα το να βλεπει μονος του δεν μπορω να καταλαβω το λογο τι παει να πει ειναι αντρες αυτοι? θα του αρεσε να μπαινει μεσα και να με βλεπει να κοιταω τσ....α κι εγω???

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κραξτε με όσο θέλετε, αλλά το "αντρες είναι κι αυτοι" οντως ισχύει σε συγκεκριμένες περιπτώσεις. Και βλέπουν το σεξ διαφορετικά απο ότι εμεις. Και αυτο δεν ειναι ουτε φεμινιστικο, ουτε φαλλοκρατικο, είναι η κοινη αλήθεια.
Κι εμένα μου αρέσει το σεξ, κι αυτου του αρέσει το σεξ, αλλά αλλιώς αντέχει μια γυναίκα στην έλλειψη, κι αλλιώς ο άντρας. Βιολογικά εννοώ. Δε λέω ότι εγώ είμαι μια χαρά και δε βαριέσαι, αλλά στον ενα μήνα πλήρους απουσίας θα είχα αρχισει να λαλάω λίγο. Οι άντρες σε μια βδομάδα. Και πολύ λέω.
ΔΕΝ δικαιολογώ την απιστία σε καμια περίπτωση, ειδικά όταν η γυναίκα είναι έγκυος. Ενας αντρας που σε αγαπάει θα μπορέσει να περιμένει αυτην τη περίοδο τουλάχιστον. Αλλά βιολογικά θέλει να "ξαλαφρώνει". Κι αν αυτο τον βοηθάει να περάσει πιο ευκολα μια περίοδο αναγκαστικής ξηρασίας όπως είναι η εγκυμοσυνη μας, ας είναι!
(βεβαια μιλάω εκ του ασφαλους, εμεις δεν το κοψαμε και ιδιαιτερα την εγκυμοσύνη.. Embarassed Embarassed Embarassed Αλλά τα πρώτα χρόνια της σχέσης μας ειμασταν μακρια για 3-4 μήνες τη φορά, οπότε έχω μια ιδέα του τι σημαίνει να βραζει το αιμα και να μην μπορείς..διότι δεν θες.. Wink )

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Κραξτε με όσο θέλετε, αλλά το "αντρες είναι κι αυτοι" οντως ισχύει σε συγκεκριμένες περιπτώσεις. Και βλέπουν το σεξ διαφορετικά απο ότι εμεις. Και αυτο δεν ειναι ουτε φεμινιστικο, ουτε φαλλοκρατικο, είναι η κοινη αλήθεια.
Κι εμένα μου αρέσει το σεξ, κι αυτου του αρέσει το σεξ, αλλά αλλιώς αντέχει μια γυναίκα στην έλλειψη, κι αλλιώς ο άντρας. Βιολογικά εννοώ. Δε λέω ότι εγώ είμαι μια χαρά και δε βαριέσαι, αλλά στον ενα μήνα πλήρους απουσίας θα είχα αρχισει να λαλάω λίγο. Οι άντρες σε μια βδομάδα. Και πολύ λέω.
ΔΕΝ δικαιολογώ την απιστία σε καμια περίπτωση, ειδικά όταν η γυναίκα είναι έγκυος. Ενας αντρας που σε αγαπάει θα μπορέσει να περιμένει αυτην τη περίοδο τουλάχιστον. Αλλά βιολογικά θέλει να "ξαλαφρώνει". Κι αν αυτο τον βοηθάει να περάσει πιο ευκολα μια περίοδο αναγκαστικής ξηρασίας όπως είναι η εγκυμοσυνη μας, ας είναι!
(βεβαια μιλάω εκ του ασφαλους, εμεις δεν το κοψαμε και ιδιαιτερα την εγκυμοσύνη.. Embarassed Embarassed Embarassed Αλλά τα πρώτα χρόνια της σχέσης μας ειμασταν μακρια για 3-4 μήνες τη φορά, οπότε έχω μια ιδέα του τι σημαίνει να βραζει το αιμα και να μην μπορείς..διότι δεν θες.. Wink )

γιατι να σε κραξουμε οι γνωμες διιστανται και ειναι ολες σεβαστες απλα εγω μαλλον δεν μπορω να το δεχτω βρε παιδι μου ζηλευω δεν θελω μπορει να ειμαι λαθος αλλα ετσι νιωθω!!!!!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="markellajohny"]δεν υπαρχει αντρας που δεν βλεπει τσοντα!!!κι οποια πιστευει το αντιθετο ειναι επειδη δεν τον εχει πιασει ακομη στα πρασσα!!

συμφωνώ απόλυτα! δεν υπάρχει ούτε ένας που δεν βλέπει.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:

Εκτος αυτου, πιστευω οτι ''μονοι'' τους το ευχαριστιουνται κιολας γιατι ξερουν και ακριβως πως να ..χειριστουν τη ματζουρανα.. ποσο να πιεσουν... κτλ!!!



γι αυτό βγήκε το "αν πετύχει η μ@λ@κι@, τύφλα να χει το γ@μ&σι"

και να για επανέλθω στην αρχική ερώτηση τι θα έκανα αν θα τον έπιανα να βλέπει τσόντες. Μόνο με χιούμορ αντιμετωπίζεται.
Ολοι οι άνδρες βλέπουν, στις περισσότερες γυναίκες δεν αρέσει που το κάνουν, αλλά δεν μπορεί να γίνει και κάτι διαφορετικό.
Αν υποσχεθεί οτι δεν θα ξαναδει, στην πραγματικότητα υπόσχεται να προσέχει να μην ξαναπιαστεί στα πράσσα.

Να ρωτήσω κάτι άσχετο/σχετικό. Οταν είσαι έγκυος και δεν πρέπει να κάνεις σεξ, αυτή η οδηγία περιλαμβάνει και τα παρελκόμενα;;; Δηλαδή απαγορεύεται να έρθεις σε οργασμο γενικώς;

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="florentiab"]
etoile! έγραψε:

...
Να ρωτήσω κάτι άσχετο/σχετικό. Οταν είσαι έγκυος και δεν πρέπει να κάνεις σεξ, αυτή η οδηγία περιλαμβάνει και τα παρελκόμενα;;; Δηλαδή απαγορεύεται να έρθεις σε οργασμο γενικώς;

Δεν παίρνω βέβαια και όρκο αλλά δεν νομίζω.
Νομίζω έχει να κάνει με την διείσδυση και τις ...παλινδρομικές κινήσεις.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:Να ρωτήσω κάτι άσχετο/σχετικό. Οταν είσαι έγκυος και δεν πρέπει να κάνεις σεξ, αυτή η οδηγία περιλαμβάνει και τα παρελκόμενα;;; Δηλαδή απαγορεύεται να έρθεις σε οργασμο γενικώς;
Λοιπόν, επειδή το ρώτησα κι αυτο στη γιατρο μου (τι εχει ακουσει κι αυτη απο μένα... Embarassed ) δεν απαγορεύεται ο οργασμός, ειναι απλα αυτο που ειπε και η Δεσποινα, με την ..παλινδρομικη κίνηση, τα "χτυπήματα" δηλαδη. Επίσης το σπέρμα έχει την ιδιότητα να προκαλεί συσπασούλες στη μήτρα, γι'αυτο και μου σύστησε επαφή μόνο με προφυλακτικο στο μέχρι και τον 9ο μηνα (με την προϋπόθεση οτι ολα είναι οκ με την εγκυμοσύνη ομως, ετσι?) και μολις μπεις στον 9ο ελευθερα.. Τωρα τι ζογκλερικά μπορείς να κάνεις με την κοιλιά τουρλα είναι άλλο θέμα.

Κατερινάκι μου, επειδή ποτέ δεν καταφερα να ζηλεψω καμια απο τις σχεσεις μου (δεν ξερω αν ειναι καλο ή κακο...), ομολογώ ότι δεν μπορώ να μπω στη δική σου ψυχολογία. Αν ο τυπος θέλει να σε κερατωσει, θα το κάνει, με ή χωρίς τσόντες. Ούτε το βλέπω ότι "κοιτάζει άλλες αρα γουσταρει τις άλλες". Δεν μπορώ να μπω σε αυτην τη σκέψη. Απλά, είναι άλλο το να σου λείπει το σεξ, κι άλλο το να πας να το βρεις "αλλού".

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Nena"]
florentiab έγραψε:.. Τωρα τι ζογκλερικά μπορείς να κάνεις με την κοιλιά τουρλα είναι άλλο θέμα.

...

Μπορείς, μπορείς...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
Nena έγραψε:Τωρα τι ζογκλερικά μπορείς να κάνεις με την κοιλιά τουρλα είναι άλλο θέμα.
...

Μπορείς, μπορείς...
Smile Laughing Smile Laughing Razz

????????


Επισκέπτης

[/quote]

Να ρωτήσω κάτι άσχετο/σχετικό. Οταν είσαι έγκυος και δεν πρέπει να κάνεις σεξ, αυτή η οδηγία περιλαμβάνει και τα παρελκόμενα;;; Δηλαδή απαγορεύεται να έρθεις σε οργασμο γενικώς;[/quote]

Απ οτι καταλαβα εγω, το βασικοτερο ολων ειναι να μην ερθεις σε οργασμο, γιατι η μητρα κανει συσπασεις και ειναι επικινδυνο. Ετσι τουλαχιστον εχω διαβασει. Στο γιατρο δε μπηκα σε τοσες λεπτομερειες. Μου ειπε οχι σεξ λογω αποκολλησης και απλα το τηρω... Με τρελη πιεση ομως... Δεν αντεχεται βρε κοριτσια... Εχω λαλησει...
Και δε πολυπλησιαζω και την αγαπη μου για παιχνιδακια, γιατι φουντωνω και μετα υποφερω, το εχει καταλαβει και εκεινος και νοιωθει ασχημα... Δραμα η κατασταση κοριτσακια μου. Γι αυτο λεω μακαρι να κανει κατι μονος, δε θελω να τραβαει ο,τι και εγω...

Αρκει να ειναι καλα το μικρουλι, λιγοι μηνες ακομα και ολα θα γινουν!!!! Laughing Laughing Laughing

Κατι ασχετο αλλα και σχετικο... Δειτε μια νεα ερευνα που ειδα σημερα...
http://news247.gr/health/sex/oi_tainies_porno_antidoto_sta_neyra.1318888.html
χιχιχι Laughing Laughing Laughing

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις