Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
12 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 12 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 16]

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:-ΤΟ ΣΦΥΡΑΕΙ ΤΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ....!!!

Επίσης .. αν ενας εξωγηινος ήθελε να μαθει για τον πολιτισμό μας βλέποντας μια τσοντες σε τι συμπερασματα θα κατέληγε?... :

1. Στο σπιτι εχουμε κερια για φωτισμο και γουνες στο πατωμα, ενω το τζακι καιει χειμωνα-καλοκαιρι.
2. Οι γυναικες ξαπλωνουν παντα φορωντας τα ψηλοτακουνα τους
3. Κανονικα κανεις δεν φορα εσωρουχα κατω απο τα ρουχα του. Τα εσωρουχα τα φοραμε μονο οταν καθομαστε μονοι μας στο σπιτι.
4. Οι γυναικες ποτε δεν ειναι κουρασμενες, εχουν πονοκεφαλο, ή περιοδο.
5. Οι γυναικες οταν δεν εχουν πως να περασουν την ωρα τους, παιζουν με τον εαυτο τους.
6. Αν ενας ανδρας μπει σε ενα δωματιο που μια γυναικα παιζει με τον εαυτο της, δεν ζηταει συγγνωμη και φευγει, αλλα της προσφερει το πεος του.
7. Το μεσο μηκος του αντρικου οργανου ειναι 30 εκατοστα.
8. Η γυναικα παντα εντυπωσιαζεται οταν βρισκει μεσα στο παντελονι ενος αντρα ενα πεος γιαυτο το βγαζει εξω και το κοιταει.
9. Αν αυτη παρ'ολα αυτα, δειξει αδιαφορια, ο αντρας της το χτυπαει στο κουτελο, μεχρι να κεντρισει το ενδιαφερον της.
10. Αυτη μην εχοντας τι να το κανει, το βαζει στο στομα της.
11. Αυτη η πραξη γνωριμιας τους ενωνει, γιατι και οι δυο βογγανε.
12. Η γυναικα δειχνει να το απολαμβανει πιο πολυ απο τον αντρα γιατι την πιανει φρενιτης και δεν λεει να το φτυσει.
13. Καμια φορα ο αντρας καλο ειναι να της υπενθυμιζει τι να το κανει.
14. Τα χερια του αντρα πρεπει να ειναι στη μεση του για να τον στηριζουν οση ωρα την αφηνει να το απολαυσει.
15. Οταν βαρεθει ο αντρας, ή μουδιασουν οι μυς του προσωπου της, αλλαζουν θεση.
16. Το στοματικο σεξ προς τη γυναικα σε χρονο διαρκει το 1/10 απ'οτι προς τον ανδρα, παρ'ολα αυτα αυτη "τελειωνει" αλλες 4 φορες.
17. Ο αντρας παντα κατι ψαχνει να βρει μεσα στη γυναικα, αλλα τελικα δεν το βρισκει ποτε.
18. Οταν αποφασιζουν να ενωθουν, το ιεραποστολικο απαγορευεται.
19. Το κρεβατι ειναι μονο για τα προκαταρτικα, για την πραξη αυτη καθ'αυτη προτιμάται η χρηση των επιπλων.
20. Αν κατα την διαρκεια της συνουσιας, ανοιξει παλι η πορτα και μπει ο υδραυλικος, η γυναικα με χαρα θα βαλει στο στομα της και το δικο του πεος.
21. Δεν τους πιανει καθολου γελιο, γιατι προκειται για πολλη σοβαρη πραξη.
22. Παρα το γεγονος οτι ο γυναικείος κολπος εχει βαθος μονο 8 ~12 εκατοστα, φωναζει συνεχεια να εισχωρησει ο αντρας πιο βαθεια.
23. Ολες οι γυναικες ειναι ευλύγιστες σαν τον Τιραμολα.
24. Οι γυναικες ειναι ατριχες παντου.
25. Με χαρα θα δεχτουν και τον βοηθο του υδραυλικου στην παρεα και ευχαριστως θα βαλΕΙ και αυτου το πεος στο στομα της. Μαλλον προκειται για καποιο ειδος χαιρετισμου, οπως τα σκυλια κουνανε την ουρα τους.
26. Αυτο που ξεκινησε σαν μια ησυχη βραδια, κατεληξε σαν το Ι.Κ.Α. Αμαρουσιου πρωι Δευτερας, γιατι τωρα προστεθηκε και η οικιακη βοηθος και ο κηπουρος στην παρεα.
27. Η οικιακη βοηθος ειναι μικρης ηλικιας γιατι εχει κοτσιδακια.
28. Οι αντρες ανεξαιρετως φωναζουν συχνα πυκνα "Oh yeah!" και αλλαζουν θεσεις κατι σαν μουσικες καρεκλες.
29. Η γυναικα δεν ειναι ευχαριστημενη αν δεν κλεισουν ολες οι διαθεσιμες σωματικες της κοιλοτητες ταυτοχρονα, γιαυτο κι οταν συμβε,ι αυτη το δειχνει χαμογελωντας στο κινηματογραφικο συνεργειο.
30. Το κινηματογραφικο συνεργειο ΠΟΤΕ δεν παιρνει μερος ακομα κι αν τα πραγματα περιπλεκονται και λογω ελλειψης αντρων οι γυναικες αρχιζουν να το κανουν μεταξυ τους.
31. Η μεση διαρκεια μιας ερωτικης πραξης ειναι 15 με 20 λεπτα ενω η ολη ιεροτελεστια διαρκει 90 και πειλαμβανει κι εξωτερικους χωρους, αλλα και αλλα μελη της παρεας.
32. Οι γυναικες γενικα φωναζουν πολυ και οι αντρες απλα υπομενουν στωικα την διαδικασια.
33. Ο μονος τροπος για να ερθει σε οργασμο ενας αντρας παρόλα αυτα, ειναι να αυνανιστει, ενω μια γυναικα τουλαχιστον ειναι απο κατω και περιμενει τα πρωτοβροχια.
34. Οι ανδρες οταν ερθει η ωρα, "τελειωνουν" στο δερμα της γυναικας και πρεπει το σπερμα να απλωθει σε μεγαλη επιφανεια χρησιμοποιοντας το οργανο τους σαν πινελο.
35. Κανεις δεν φευγει μεχρι να τελειωσουν ολοι οι ανδρες με αυτον τον τροπο.
36. Οι ασιατες δεν κανουν σεξ!!

Τι να πρωτοσχολιάσω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 966307 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 966307 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 966307 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 966307 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:εγω παντως κοριτσια ..αν και ολες εισαστε πολυ cool...
οσο φυσικο και αναμενιμενο να ειναι δεν εχω καμια ορεξη να βλεπω τον αντρα μου να βλεπει τσοντα...ουτε εχω καμια ορεξη να δω εγω....ουτε εχουμε δει ποτε μαζι..ουτε μου το εχει ζητησει..
ας δει στα κρυφα αμα θελει...

και δεν θελω να το ξερω γιατι μου φαινονται χαμηλου επιπεδου ΄΄διασκεδαση΄΄ ..!

μια μια τις ντοματες παρακαλω..!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994

κατσε να τις φαμε μαζι τις ντοματες συμφωνω μαζι σου....... Wink

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:
stefy έγραψε:-ΤΟ ΣΦΥΡΑΕΙ ΤΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ....!!!

Επίσης .. αν ενας εξωγηινος ήθελε να μαθει για τον πολιτισμό μας βλέποντας μια τσοντες σε τι συμπερασματα θα κατέληγε?... :

1. Στο σπιτι εχουμε κερια για φωτισμο και γουνες στο πατωμα, ενω το τζακι καιει χειμωνα-καλοκαιρι.
2. Οι γυναικες ξαπλωνουν παντα φορωντας τα ψηλοτακουνα τους
3. Κανονικα κανεις δεν φορα εσωρουχα κατω απο τα ρουχα του. Τα εσωρουχα τα φοραμε μονο οταν καθομαστε μονοι μας στο σπιτι.
4. Οι γυναικες ποτε δεν ειναι κουρασμενες, εχουν πονοκεφαλο, ή περιοδο.
5. Οι γυναικες οταν δεν εχουν πως να περασουν την ωρα τους, παιζουν με τον εαυτο τους.
6. Αν ενας ανδρας μπει σε ενα δωματιο που μια γυναικα παιζει με τον εαυτο της, δεν ζηταει συγγνωμη και φευγει, αλλα της προσφερει το πεος του.
7. Το μεσο μηκος του αντρικου οργανου ειναι 30 εκατοστα.
8. Η γυναικα παντα εντυπωσιαζεται οταν βρισκει μεσα στο παντελονι ενος αντρα ενα πεος γιαυτο το βγαζει εξω και το κοιταει.
9. Αν αυτη παρ'ολα αυτα, δειξει αδιαφορια, ο αντρας της το χτυπαει στο κουτελο, μεχρι να κεντρισει το ενδιαφερον της.
10. Αυτη μην εχοντας τι να το κανει, το βαζει στο στομα της.
11. Αυτη η πραξη γνωριμιας τους ενωνει, γιατι και οι δυο βογγανε.
12. Η γυναικα δειχνει να το απολαμβανει πιο πολυ απο τον αντρα γιατι την πιανει φρενιτης και δεν λεει να το φτυσει.
13. Καμια φορα ο αντρας καλο ειναι να της υπενθυμιζει τι να το κανει.
14. Τα χερια του αντρα πρεπει να ειναι στη μεση του για να τον στηριζουν οση ωρα την αφηνει να το απολαυσει.
15. Οταν βαρεθει ο αντρας, ή μουδιασουν οι μυς του προσωπου της, αλλαζουν θεση.
16. Το στοματικο σεξ προς τη γυναικα σε χρονο διαρκει το 1/10 απ'οτι προς τον ανδρα, παρ'ολα αυτα αυτη "τελειωνει" αλλες 4 φορες.
17. Ο αντρας παντα κατι ψαχνει να βρει μεσα στη γυναικα, αλλα τελικα δεν το βρισκει ποτε.
18. Οταν αποφασιζουν να ενωθουν, το ιεραποστολικο απαγορευεται.
19. Το κρεβατι ειναι μονο για τα προκαταρτικα, για την πραξη αυτη καθ'αυτη προτιμάται η χρηση των επιπλων.
20. Αν κατα την διαρκεια της συνουσιας, ανοιξει παλι η πορτα και μπει ο υδραυλικος, η γυναικα με χαρα θα βαλει στο στομα της και το δικο του πεος.
21. Δεν τους πιανει καθολου γελιο, γιατι προκειται για πολλη σοβαρη πραξη.
22. Παρα το γεγονος οτι ο γυναικείος κολπος εχει βαθος μονο 8 ~12 εκατοστα, φωναζει συνεχεια να εισχωρησει ο αντρας πιο βαθεια.
23. Ολες οι γυναικες ειναι ευλύγιστες σαν τον Τιραμολα.
24. Οι γυναικες ειναι ατριχες παντου.
25. Με χαρα θα δεχτουν και τον βοηθο του υδραυλικου στην παρεα και ευχαριστως θα βαλΕΙ και αυτου το πεος στο στομα της. Μαλλον προκειται για καποιο ειδος χαιρετισμου, οπως τα σκυλια κουνανε την ουρα τους.
26. Αυτο που ξεκινησε σαν μια ησυχη βραδια, κατεληξε σαν το Ι.Κ.Α. Αμαρουσιου πρωι Δευτερας, γιατι τωρα προστεθηκε και η οικιακη βοηθος και ο κηπουρος στην παρεα.
27. Η οικιακη βοηθος ειναι μικρης ηλικιας γιατι εχει κοτσιδακια.
28. Οι αντρες ανεξαιρετως φωναζουν συχνα πυκνα "Oh yeah!" και αλλαζουν θεσεις κατι σαν μουσικες καρεκλες.
29. Η γυναικα δεν ειναι ευχαριστημενη αν δεν κλεισουν ολες οι διαθεσιμες σωματικες της κοιλοτητες ταυτοχρονα, γιαυτο κι οταν συμβε,ι αυτη το δειχνει χαμογελωντας στο κινηματογραφικο συνεργειο.
30. Το κινηματογραφικο συνεργειο ΠΟΤΕ δεν παιρνει μερος ακομα κι αν τα πραγματα περιπλεκονται και λογω ελλειψης αντρων οι γυναικες αρχιζουν να το κανουν μεταξυ τους.
31. Η μεση διαρκεια μιας ερωτικης πραξης ειναι 15 με 20 λεπτα ενω η ολη ιεροτελεστια διαρκει 90 και πειλαμβανει κι εξωτερικους χωρους, αλλα και αλλα μελη της παρεας.
32. Οι γυναικες γενικα φωναζουν πολυ και οι αντρες απλα υπομενουν στωικα την διαδικασια.
33. Ο μονος τροπος για να ερθει σε οργασμο ενας αντρας παρόλα αυτα, ειναι να αυνανιστει, ενω μια γυναικα τουλαχιστον ειναι απο κατω και περιμενει τα πρωτοβροχια.
34. Οι ανδρες οταν ερθει η ωρα, "τελειωνουν" στο δερμα της γυναικας και πρεπει το σπερμα να απλωθει σε μεγαλη επιφανεια χρησιμοποιοντας το οργανο τους σαν πινελο.
35. Κανεις δεν φευγει μεχρι να τελειωσουν ολοι οι ανδρες με αυτον τον τροπο.
36. Οι ασιατες δεν κανουν σεξ!!

Τι να πρωτοσχολιάσω Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 966307 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 966307 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 966307 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 966307 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 50580


καλε μονη σου το σκεφτηκες ολο αυτο??????
η το αντεγραψες?????
χαχα

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ε bouboukitsa!!! Ειπαμε ανωμαλιαρα ... Τοσοοοοο? Χαχαχαχαχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Αλλα αυτο με το ΙΚΑ Αμαρουσιου ειναι "Η ΑΤΑΚΑ"!!!

ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΘΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ! ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
- Γιατί οι Πόντιοι δεν βλέπουν τσόντες;
- Γιατί δεν έχει λύρα....,
...μόνο κλαρίνο!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο σύζυγος κάθεται στον καναπέ στο σαλόνι κάνοντας συνεχώς ζάπινγκ, ανάμεσα σε δυο κανάλια όταν από το βάθος ακούγεται η φωνή της συζύγου...- Τι κάνεις εκεί ρε Δημήτρη, θα την κάψεις την τηλεόραση!
- Τι να κάνω ρε γυναίκα; Αφού βάλανε το μπάσκετ μαζί με την τσόντα και δεν ξέρω ποιο από τα δυο να δω...
Και η γυναίκα του:
- Την τσόντα δες... Μπάσκετ ξέρεις!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Ε bouboukitsa!!! Ειπαμε ανωμαλιαρα ... Τοσοοοοο? Χαχαχαχαχ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Αλλα αυτο με το ΙΚΑ Αμαρουσιου ειναι "Η ΑΤΑΚΑ"!!!

ΚΑΠΟΥ ΤΟ ΕΙΧΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΘΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ! ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ...

οχι καλε ..θα σε ελεγα ποτε ανωμαλιαρα??..ποιος το ειπε αυτο?....απλα παραξενευτηκα η γυναικα...

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μια κοπέλα πάει στο μαιευτήριο να γεννήσει καθώς είχαν σπάσει τα νερά της.

-Όνομα πατρός... ρωτάει η νοσοκόμα.

-Ααα.., ξέρετε είμαι μόνη μου. απαντά η κοπέλα.

Μετά τις....
γραφειοκρατικές διαδικασίες, γεννά τελικά η κοπέλα και όταν συνέρχεται από τη νάρκωση βλέπει από πάνω της τη νοσοκόμα.

-"Συγχαρητήρια, μόλις γεννήσατε ένα υγιέστατο αγοράκι"... λέει η νοσοκόμα "Μόνο που .."

-"Μόνο που τι;" ρωτά ανήσυχη η κοπέλα.

-"Εεεε να το αγοράκι είναι μαύρο ενώ εσείς είστε...
λευκή" λέει η νοσοκόμα...

-"Ααα ναι, λέει η κοπέλα. Πριν γεννήσω είχα παίξει σε μία τσόντα για να βγάλω λεφτά και ο πρωταγωνιστής ήταν μαύρος. Έτσι εξηγείται. Μην ανησυχείτε.."

-"Συγνώμη που γίνομαι αδιάκριτη κοπέλα μου... Υπάρχει και κάτι άλλο. Το μωρό είναι ξανθό... Ναι, στην τσόντα που έπαιξα, υπήρχε και ένας Σουηδός, προσθέτει η κοπέλα..."

-"Πωπώ... συγνώμη που σου φέρνω σε δύσκολη θέση κοπέλα μου. Υπάρχει και κάτι άλλο όμως...Το παιδί έχει "σκιστά" μάτια..."

-"Ναι.. πράγματι. Στην τσόντα υπήρχε και ένας Κινέζος..."

-"Ωωω συγννώμη για την αδιακρισία μου κοπέλα μου", λέει η νοσοκόμα... "Αλλά σίγουρα θα θέλεις να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου, έτσι δεν είναι ..;"

Φεύγει η νοσοκόμα και επιστρέφει με το μωρό στην αγκαλιά... Δίνει το Μωρό στην κοπέλα και τότε το μωρό αρχίζει να κλαίει...

-"Ουφ. τώρα ησύχασα", λέει με ανακούφιση η κοπέλα...

-"Γιατί τι συμβαίνει"; ρωτάει απορημένη η νοσοκόμα. Και η κοπέλα:

-"Εεεε να. περίμενα ότι θα γαβγίζει...."!

Πηγή: http://dinatos.blogspot.com/2010/09/blog-post_8380.html#ixzz1TuY6ddrs

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:εγω παντως κοριτσια ..αν και ολες εισαστε πολυ cool...
οσο φυσικο και αναμενιμενο να ειναι δεν εχω καμια ορεξη να βλεπω τον αντρα μου να βλεπει τσοντα...ουτε εχω καμια ορεξη να δω εγω....ουτε εχουμε δει ποτε μαζι..ουτε μου το εχει ζητησει..
ας δει στα κρυφα αμα θελει...

και δεν θελω να το ξερω γιατι μου φαινονται χαμηλου επιπεδου ΄΄διασκεδαση΄΄ ..!

μια μια τις ντοματες παρακαλω..!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994

κατσε να τις φαμε μαζι τις ντοματες συμφωνω μαζι σου....... Wink

ωραια!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 587529 να τις μοιραστουμε..χαχα τι να κανουμε?..θεμα που ανοιξαμε βραδιατικα..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Μια κοπέλα πάει στο μαιευτήριο να γεννήσει καθώς είχαν σπάσει τα νερά της.

-Όνομα πατρός... ρωτάει η νοσοκόμα.

-Ααα.., ξέρετε είμαι μόνη μου. απαντά η κοπέλα.

Μετά τις....
γραφειοκρατικές διαδικασίες, γεννά τελικά η κοπέλα και όταν συνέρχεται από τη νάρκωση βλέπει από πάνω της τη νοσοκόμα.

-"Συγχαρητήρια, μόλις γεννήσατε ένα υγιέστατο αγοράκι"... λέει η νοσοκόμα "Μόνο που .."

-"Μόνο που τι;" ρωτά ανήσυχη η κοπέλα.

-"Εεεε να το αγοράκι είναι μαύρο ενώ εσείς είστε...
λευκή" λέει η νοσοκόμα...

-"Ααα ναι, λέει η κοπέλα. Πριν γεννήσω είχα παίξει σε μία τσόντα για να βγάλω λεφτά και ο πρωταγωνιστής ήταν μαύρος. Έτσι εξηγείται. Μην ανησυχείτε.."

-"Συγνώμη που γίνομαι αδιάκριτη κοπέλα μου... Υπάρχει και κάτι άλλο. Το μωρό είναι ξανθό... Ναι, στην τσόντα που έπαιξα, υπήρχε και ένας Σουηδός, προσθέτει η κοπέλα..."

-"Πωπώ... συγνώμη που σου φέρνω σε δύσκολη θέση κοπέλα μου. Υπάρχει και κάτι άλλο όμως...Το παιδί έχει "σκιστά" μάτια..."

-"Ναι.. πράγματι. Στην τσόντα υπήρχε και ένας Κινέζος..."

-"Ωωω συγννώμη για την αδιακρισία μου κοπέλα μου", λέει η νοσοκόμα... "Αλλά σίγουρα θα θέλεις να το κρατήσεις στην αγκαλιά σου, έτσι δεν είναι ..;"

Φεύγει η νοσοκόμα και επιστρέφει με το μωρό στην αγκαλιά... Δίνει το Μωρό στην κοπέλα και τότε το μωρό αρχίζει να κλαίει...

-"Ουφ. τώρα ησύχασα", λέει με ανακούφιση η κοπέλα...

-"Γιατί τι συμβαίνει"; ρωτάει απορημένη η νοσοκόμα. Και η κοπέλα:

-"Εεεε να. περίμενα ότι θα γαβγίζει...."!

Πηγή: http://dinatos.blogspot.com/2010/09/blog-post_8380.html#ixzz1TuY6ddrs

ε ποτε!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχαχαχα ελιωσααααααααα

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
bou-boukitsa έγραψε:εγω παντως κοριτσια ..αν και ολες εισαστε πολυ cool...
οσο φυσικο και αναμενιμενο να ειναι δεν εχω καμια ορεξη να βλεπω τον αντρα μου να βλεπει τσοντα...ουτε εχω καμια ορεξη να δω εγω....ουτε εχουμε δει ποτε μαζι..ουτε μου το εχει ζητησει..
ας δει στα κρυφα αμα θελει...

και δεν θελω να το ξερω γιατι μου φαινονται χαμηλου επιπεδου ΄΄διασκεδαση΄΄ ..!

μια μια τις ντοματες παρακαλω..!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 215994

Μπουμπουκίτσα συμφωνώ απολύτως !!! Ούτε από το στόμα μου να τα έπαιρνες !!!

filina

filina
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
STEFY ΕΙΣΑΙ ΘΕΑ!!!! ΕΧΩ ΞΕΡΑΘΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ Η ΓΥΝΑΙΚΑ!!! ΠΑΝΤΩΣ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΤΙ ΠΑΡΟΛΗ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ ΑΤΣΑΛΑΚΩΤΕΣ ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ! ΤΟΣΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΑΛΛΙ ΑΦΑΝΑ! ΕΛΕΟΣ! ΠΑΝΤΩΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟΙ "ΤΟ ΚΑΝΕΛΩΝΟΥΝ ΤΟ ΡΥΖΟΓΑΛΟ"!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
-θα θελα να μουν ποιητης να ρθω να σε υμνήσω....
Ομως δεν ειμαι ποιητης... να ρθω να σε γ@@ήσω?

ΧΑΧΑΧΑΧ

Κοριτσια ζητω συγχωρεση! Ειναι η ωρα τετοια... Θα μεταφερθω στο θέμα " Ετσι για να σκασει το χειλάκι μας"!

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε Στέφυ! Μου έλειψες!!!χαχαχαχα!!

katarina έγραψε:
athina24 έγραψε:να ρωτησω κατι τα κοριτσια που ενοχλουνται....σας ενοχλει η ταινια ή το οτι αυτο γινετε κρυφα?
Απορώ πως το παιρνετε όλες τόσο ψύχραιμα!!!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 679259 Προσωπικά με ενοχλεί η κοροιδία,πες μου ρε συ οτι εχεις καυ... και οτι θες να δεις τσοντα η δεν ξερω γω τι μη μου το παιζεις κινέζος!Κ το ότι ντράπηκε το ακούω βερεσέ όταν τα κανε δεν ντρεπόταν που θα το βλεπα μετα?

Συμφωνώ απόλυτα.
Κι εμένα η κοροϊδία με ενοχλεί....

giouli73 έγραψε:... Στην ερώτηση της τζιζ σόρυ όλο ξεχνάω το όνομά σου, καμία δεν απάντησε. Όλες παρθενοπιπίτσες είμαστε.

Αγγελική. (δεν πειράζει)
Λοιπόν κορίτσια το έχω ξαναπεί (οι πιο παλιές ίσως το θυμούνται σε συζητήσεις μας) αλλά εγώ από μικρούλα "παίζω" μόνη μου. Κι όσο για τσόντες... Κι εγώ βλέπω. Μόνη μου.
Γιατί ο άντρας μου μου το παίζει δύσκολος και πρέπει να είναι καμιά γιορτή για να δούμε παρέα τέτοια πράματα...(τη Τζούλια κι εμείς την είδαμε).
Δεν ξέρω αν φταίει η διαφορά ηλικίας που έχουμε ή ο χαρακτήρας. Τα λόγια του πάντως είναι ότι έχει "χορτάσει" από τσόντες κι ότι τις βαριέται (να βλέπει να πη... επί 25 λεπτά στην ίδια πόζα...). Εγώ λέω απλά ότι ζηλεύει. Είτε γιατί δεν είναι τόσο ωραίος όσο αυτοί εκεί, ή επειδή δεν έχει τσουτσού 40 πόντους, ή την αντοχή μιάμισης ώρας, ή επειδή ίσως νομίζει ότι εγώ γουστάρω να φαντασιώνομαι αυτούς που βλέπω εκεί πέρα....
Γιαυτό κι εγώ ικανοποιώ την περιέργειά μου μόνη μου... Σνιφ...

fratzolaki έγραψε:...Το δε φίδι, ψόφησε μεμιας!
....
Οπότε καλύτερα χειροτεχνία στο σπίτι, παρά εξωσχολικές δραστηριότητες!

Καλά το πόσο γέλασα!!!
Όσο για τη χειροτεχνία, συμφωνώ κι επαυξάνω!!

Ρε κορίτσια θα προσθέσω ακόμα ένα ερώτημα:
Έχετε φαντασιώσεις που ενώ γουστάρετε τρελά, παρόλαυτά θέλετε και να παραμείνουν φαντασιώσεις??
Θέλω να πω πως θα "κωλώνατε" να τις πραγματοποιήσετε ή τες πα, για κάποιους λόγους "αδυνατείτε" να τις πραγματοποιήσετε....
Ε έτσι πιστεύω πως είναι και οι άντρες.
Πχ το να πάνε με δύο γυναίκες.
Το θέλουν αλλά δεν το κάνουν.
Κι αν ρωτήσετε θα εκπλαγείτε με την απάντηση που θα σας δώσουν
Παράδειγμα εμένα ο άντρας μου μου είπε "ναι θα μου άρεσε, αλλά δε θέλω να σε μοιράζομαι με κανέναν, είτε άντρα είτε γυναίκα"
Για σκεφτείτε το λίγο...

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μονο εγω δεν την εχω δει την Τζουλια και την Ντουβλη??? Ααααα!!! Αυριο κιολας πρωι πρωι!!! Θα παω στο βιντεο κλαμπ!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
1. Θετικός οργασμός:
Ναι...Ναι...Ναι...
2. Αρνητικός οργασμός:
Όχι...Όχι...Όχι...
3. Θρησκευτικός χριστιανικός οργασμός:
Παναγία μ'...Παναγία μ'...Παναγία μ'...
4. Οθωμανικός οργασμός:
Αμάν...Αμάν...Αμάν...
5. Οθωμανικός και χριστιανικός μαζί:
Αμάν Παναγία μ'...Αμάν Παναγία μ'...Αμάν Παναγία μ'...
6. Χρονικός οργασμός:
Τώρα...Τώρα...Τώρα...
7. Επίπονος οργασμός:
Ωωωχ...Ωωωωωχ...Ωωωωχ
8. Γεωγραφικός οργασμός:
Εκεί...εκεί...εκεί...
9. Τροπικός οργασμός Νο1:
Πιο δυνατά...πιο δυνατά...
10. Τροπικός οργασμός Νο2:
Πιο γρήγορα/αργά...Πιο γρήγορα/αργά...Πιο γρήγορα/αργά...
11. Ο μουγκός οργασμός:
...
12. Ο βουκολικός οργασμός:
Αχ Μήτσουμ! Αχ Μήτσουμ! Αχ Μήτσουμ!
13. Ο indoor οργασμός:
Πιο μέσα! Πιο μέσα! Πιο μέσα!
14. Ο οργασμός της αγελάδας:
Μμμμ...μμμμ...μμμμ!
15. Ο πρακτικός:
Τι σου κάνω; Τι σου κάνω;
16. Ο οργασμός τις ασθενούς:
Πάρ' τα μωρή άρρωστη!
17. ο αποτελειωτικός:
Τελειώνωωω!
18. Ο οργασμός με τη βοήθεια του χεριού του Θεού:
Oh God! Oh God!
19. Ο καταχρηστικός:
Κι άλλο! Κι άλλο!
20. Ο ασύγκριτος:
Ήταν καλύτερος από τον προηγούμενο. Πάμε κι άλλο;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Μονο εγω δεν την εχω δει την Τζουλια και την Ντουβλη??? Ααααα!!! Αυριο κιολας πρωι πρωι!!! Θα παω στο βιντεο κλαμπ!

ποιο βιντεοκλαμπ??? εχω τον πακιστανο καθε φορα στο φαναρι να μου λεει:
"καλε κυρια παρε εχω ντουβλη" χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ ωχ ωχ να τα! Παρασυρω κόσμο!!! Γεια σου ρε Γιούλη! Σαν τα μουτρα μου σ εκανα κι εσενα! Ειμαστε 2 οι χαχες!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 417472

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι ε??? Να την αγορασω δηλαδή λες? Τοοοσο καλη ????

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefy έγραψε:Ναι ε??? Να την αγορασω δηλαδή λες? Τοοοσο καλη ????

τι να σου πω στεφυ μου δεν την εχω δει την κιουρια!!!!! σταματησα στην πρωτη ταινια της τζουλιας που αναρωτιομουνα "μα ειναι τοσο κακη οσο δειχνει?"

Tziz


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια αν συνεχίσουμε, θα πάω να τον ξυπνήσω τον αντρούλη μου!!! Με πονηρεύετε βραδιάτικο!
χιχιχιχιχιχι!!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι να τον κανεις τον αντρουλη σου?? Βαλε μια τσόντα!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
stefy έγραψε:Μονο εγω δεν την εχω δει την Τζουλια και την Ντουβλη??? Ααααα!!! Αυριο κιολας πρωι πρωι!!! Θα παω στο βιντεο κλαμπ!

ποιο βιντεοκλαμπ??? εχω τον πακιστανο καθε φορα στο φαναρι να μου λεει:
"καλε κυρια παρε εχω ντουβλη" χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ούτε εγώ το χω δει. Καλέ από πιο φανάρι περνάς να περάσουμε κι εμείς? Στο ιντερνετ δεν έχει βγει ακόμα?
Στεφυ είπα να γράψω κι εγώ 2 λογάκια και να σας χαιρετίσω, γιατί με όλα αυτά θα πάω να ξυπνήσω τον άντρα μου στο τέλος και θα του την πέσω.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
giouli73 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
stefy έγραψε:Μονο εγω δεν την εχω δει την Τζουλια και την Ντουβλη??? Ααααα!!! Αυριο κιολας πρωι πρωι!!! Θα παω στο βιντεο κλαμπ!

ποιο βιντεοκλαμπ??? εχω τον πακιστανο καθε φορα στο φαναρι να μου λεει:
"καλε κυρια παρε εχω ντουβλη" χαχαχαχα Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Ούτε εγώ το χω δει. Καλέ από πιο φανάρι περνάς να περάσουμε κι εμείς? Στο ιντερνετ δεν έχει βγει ακόμα?
Στεφυ είπα να γράψω κι εγώ 2 λογάκια και να σας χαιρετίσω, γιατί με όλα αυτά θα πάω να ξυπνήσω τον άντρα μου στο τέλος και θα του την πέσω.

φαναρι αερογεφυρα Μανδρας!!!!!!!!!
χαχαχαχαχαχα

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:-θα θελα να μουν ποιητης να ρθω να σε υμνήσω....
Ομως δεν ειμαι ποιητης... να ρθω να σε γ@@ήσω?

ΧΑΧΑΧΑΧ

Κοριτσια ζητω συγχωρεση! Ειναι η ωρα τετοια... Θα μεταφερθω στο θέμα " Ετσι για να σκασει το χειλάκι μας"!


χαχαχαχαχαχα οταν λειπω χανω τα καλυτερα γαμωτο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing


Καλα δεν το συζητω ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΣΕΝΙΚΟ.."που δεν παιζει την φλογερα του"!!!!!!!!!!!!
δεν υπαρχει λεμε!!! και το κλασικο ,δεν παραδεχονται οι περισσοτεροι οτι τους συναιβει η οτι το κανουν!!
αμ εγω δεν ειδα τσοντοσαιτ στο ιστορικο καποτε???αλλα τιποτα με εβγαζε τρελλη!!εγω τετοιες λαλακιες θα βλεπω??μα αγαπη μου να δουμε παρεα τοτε μονος σου θα αρμεγεις στον τενεκε?????????

ενταξει δεν υπαρχει ον που να μην εχει δει τσοντα! καλε ποια τζουλια και ντουβλη αυτες ειναι αρχαριες χαχαχαχαχαχα!!!!!

βεβαια ειναι και πως θα το παρει ο καθενας...εγω ας πουμε αρχικα ειχα ενοχληθει.Λεω ε του π@...στη δηλαδη εχεις ζωντανη συνδεση μαζι μου και θες και δια αλληλογραφιας μεσω dvd ??βεβαια ενταξει δεν εχω παρατηρησει οτι ειναι το στυλ του να βλεπει απο δαυτα συνεχεια..αν κατσει κι οταν κατσει φαση πχ εεε μπορει να μυριστω κατι!!!

στην εγκυμοσυνη μου ας που ε θα ειδε τι σκατα!! θα βουλωναν οι τρυπες μετα και θα εσκαγε και η φλογερα μας!!!βεβαια καλο ειναι να υπερισχυουμε εμεις απο μια οποιαδηποτε τσοντα..

Και εννοω πως με τα τσαλιμακια μας ,τα ναζακια μας,την προστυχια μας και την πονηρια μας να κανουμε τον αντρα μας να μην εχει αναγκη ουτε απο τσοντα ουτε απο εξωσχολικη απασχοληση!!! αμ πως αλλιως?????!!! Laughing Laughing


Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 604962 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 604962 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 3 604962

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 9 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις