Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
94 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 94 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 16]

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
-ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:-ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ!

χαχαχχαχαχαχαχα

????????


Επισκέπτης
katarina έγραψε:
stefy έγραψε:Κοριτσια εγω οταν ήμουν εγκυος επειδη καναμε πολυ σπανια.... καποια στιγμη του το πα μεταξυ σοβαρου και αστειου!!! "Αγαπη μου υπομονη... 9 μηνες ειναι θα περασουν... Στα δυσκολο τρβακα και καμια... χμ ... όλες καταλαβατε..."! Και το ελεγα και το εννοουσα και το ευχομουν κιολας απο το να με απατησει γιατι αυτο ειδικα στην περιοδο εγλυμοσυνης μου δεν θα το συγχωρουσα ποτε και για κανενα λόγο και θα με καταρρακωνε κιολας. Ωστοσο από την άλλη θα με χαλουσε να τον επιανα στα πρασα... Να μαθει να εχει τακτ!!!!
Ναι αλλά εγώ όταν του το πα αυτό που ειπες κ εσυ μου είπε οχι κ δεν έχω ανάγκη να δω τσόντες λες κ ειμαι κανα παιδακι

Ντραπηκε μωρε ο κακομοιρης!!!! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

????????


Επισκέπτης
Την μελωνει την τηγανιτα.... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
na ta kanei xwris na to kserw mou tin spaei poly k h kopela exei dikio k emena trellh me evgaze oti taxa k dithen den ekane tpt einai spastiko,k den hmoyn k egkyos na peis ok

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βαζει τη καλτσα στο συρταρι....

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
-ΤΟ ΓΥΑΛΙΖΕΙ ΤΟ ΦΙΝΙΣΤΡΙΝΙ! Very Happy

ΤΟ ΣΚΙΑΣΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΑΙΛΙ... ΕΧΩ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ...

ΚΠΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ. πΑΝΤΩΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΛΟΓΟ ΝΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ. ΕΓΩ ΘΑ ΤΟΥ ΤΟ ΛΕΓΑ ΚΑΙ ΧΥΜΑ. ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΦΕΙς ΤΟ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΕΙς ΤΣΟΝΤΕΣ!

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να ρωτησω κατι τα κοριτσια που ενοχλουνται....σας ενοχλει η ταινια ή το οτι αυτο γινετε κρυφα?

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
athina24 έγραψε:να ρωτησω κατι τα κοριτσια που ενοχλουνται....σας ενοχλει η ταινια ή το οτι αυτο γινετε κρυφα?
Απορώ πως το παιρνετε όλες τόσο ψύχραιμα!!!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 679259 Προσωπικά με ενοχλεί η κοροιδία,πες μου ρε συ οτι εχεις καυ... και οτι θες να δεις τσοντα η δεν ξερω γω τι μη μου το παιζεις κινέζος!Κ το ότι ντράπηκε το ακούω βερεσέ όταν τα κανε δεν ντρεπόταν που θα το βλεπα μετα?

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emena me peirakse giati hmoun se nosokomeio 10 meres ekana xeirourgio evgala tin xolh moy mou eleipan ta mwra mou hmoun xalia,k aytos otan girnouse apo to nosokomeio evlepe tsonta e oxi re gamoto

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε κοριτσια για τους αντρες ειναι και τροπος χαλάρωσης αυτος... Καταλαβαινω γιατι σκεφτεσαι ετσι. Κι εγω αν το ανακαλυπτα θα χαλιομουν... Ειναι απο τα πραγματα που στη θεωρια ειναι πολυ νορμαλ και ξερουμε οτι γινεται... αλλα που δεν θελουμε να μαθαινουμε τίποτα γι αυτο. Προσπαθησε να ηρεμησεις και να μην το σκεφτεσαι. Ολοι μα ολοι οι αντρες το κανουν.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πιστευω οτι το εκνευριστικοτερο ειναι η μη παραδοχη και η συστολη που δειχνουν μετα οπως ειπατε!γενικοτερα παντως απο οτι βλεπετε ολοι το κανουν!πειτε τους οτι σας ενοχλει!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefy έγραψε:-ΤΟ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ!

Εμ να μπει σε ξένο φούρνο δεν θέλουμε. Καλύτερα να μελώσει τον κουραμπιέ. Πάντως κορίτσια επειδή δεν είμαστε άντρες δεν μπορούμε να μπούμε στη θέση τους. Περίμενε καμία να ρωτήσει τον άντρα της βλέπεις τσόντες και να πει με τη μία ναι? Δε νομίζω. Άλλο να το φέρει η κουβέντα κι άλλο σε στυλ ανάκρισης που συνήθως το κάνουμε. Έχω να δηλώσω πάντως ότι τους άντρες μας μια χαρά τους εκθέσαμε.χαχαχα Στην ερώτηση της τζιζ σόρυ όλο ξεχνάω το όνομά σου, καμία δεν απάντησε. Όλες παρθενοπιπίτσες είμαστε.

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
emena den mou aresoun giati einai pseytika xwris synnesfima ,an einai mia esfisiakh tainia ok tha katsw na tin dw ,mia fora ekatsa na dw tsonta me ton andra mou e ayto htan

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κορίτσια αντίθετα με σας εγώ αν έβλεπα τον άντρα μου να βλεπει κατι τετοιο ή έστω είχα την υπόνοια ότι είδε κατι θα έκανα παρτι. Δεν κανω πλακα σε αυτό. όταν ημουν έγκυος επειδη φοβόταν δεν κάναμε τίποτα απο ....κουνια μπέλα να το πω? μέχρι και να δούμε μαζι τσ..... του πρότεινα μπας και φτιαχτει και δω ασπρη μερα αλλά ηταν ανενδοτος. Σε γενικές γραμμές δεν είναι από τις ταινίες που προτιμά.Αλλά όπως είπε μία κοπέλα εδώ μέσα την ταινία της Τζούλιας και της Ντούβλη την ειδαμε και γελασαμε . Ειδικα με τη δεύτερη. τώρα να πιασουμε και την άλλη μεριά.
Δεν πιστεύω ότι οι γυναίκες δεν βλεπουν τέτοιες ταινίες ποτέ. Σιγουρα έστω και για πλακα ή περιέργεια ή για να κανουν το χατηρι του έταιρου ήμισυ θα δουν. Μη με ντοματώσετε αν κάνω λαθος. αφηήστε τις ντοματούλες για τη σαλάτα σας Very Happy

fratzolaki

fratzolaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κι από εμένα!!!
Εμείς όταν ήμασταν φοιτητές μου είχε προτείνει να πάρουμε να δούμε μαζί.Τέλος πάντων του κάνω το χατήρι και παίρνουμε.Όταν το βάλαμε όμως, εγώ σπάστικα πάρα πολύ(δεν είμαι παρθενοπιπίτσα καθόλου παρεπιπτόντως,το αντίθετο θα έλεγα,χι,χι) και το σταματάμε.Πέφτουμε για ύπνο.Σε κάποια φάση μες στη μαύρη νύχτα, ξυπνάω η μαύρη να πιω νερό και τι βλέπω?(ενημερωτικά, στο δωμάτιό μου απέναντι από το κρεββάτι μου ήταν η τηλεόραση)Βλέπω ανοιχτή την τηλεόραση να παίζει η τσόντα!Λέω μπα θα άνοιξε από μόνο του το βίντεο(δεν υπήρχαν ακόμα τα dvd!)
Και πως γυρνάω το κεφάλι μου και τον βλέπω να "χαιδεύει ττο φιδάκι του" πάνω από το κεφάλι μου, πίσω από το κρεββάτι!!!Κάγκελο κ εγώ, κάγκελο και το μωρό μου!Το δε φίδι, ψόφησε μεμιας!
Για να μην μακρυγορώ, έχει κατά διαστήματα κρύψει και στο πατάρι ταινίες, τάχαμου ενός φίλου,στο πορτπαγκάζ του αυτ/του και με ηλίθιες δικαιολογίες πάντα.Παλιά θύμωνα πάρα πολύ γιατί το έβλεπα σαν απιστία, αλλά πλέον κταλαβαίνω ότι είναι για τους άντρες κάτι το εντελώς φυσιολογικό και δεν πρόκειται ποτέ μα ποτέ να το κόψουν.Οπότε καλύτερα χειροτεχνία στο σπίτι, παρά εξωσχολικές δραστηριότητες!

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fratzolaki έγραψε:Και πως γυρνάω το κεφάλι μου και τον βλέπω να "χαιδεύει ττο φιδάκι του" πάνω από το κεφάλι μου, πίσω από το κρεββάτι!!!Κάγκελο κ εγώ, κάγκελο και το μωρό μου!Το δε φίδι, ψόφησε μεμιας!

Να σαι καλά βραδιάτικα. Laughing Laughing Laughing Laughing
Εσύ είπες ότι όλες έχουμε κάποια στιγμή ή η κοπέλα που είπε για την σαλάτα? Πάντως εγώ έφαγα την ντοματούλα μου και δεν στη ρίχνω. Εγώ έχει τύχει να δω, πότε μ αρέσει πότε το βαριέμαι και το κλείνουμε. Ρε κορίτσια μ αρέσει που έχουν και σενάριο. Άμα ξαναδώ ποτέ με τον άντρα μου θα του πω κάτσε θέλω να δω τι θα γίνει στο τέλος. και θα μου απαντήσει τι θες να γίνει θα του πάρει π.... και μετά θα την πη....

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δεν πα να εισαι μοντελο της victoria secret δεν πα να του κανεις ακροβατικα στο κρεββατι, να σε ποθουν ολοι οι αντρες να εισαι η σουπερ γυναικα! ο αντρας θα την δει την τσοντα του και θα την αρμεξει την σαυρα του! Laughing Laughing Laughing

ειναι φυσικο φαινομενο ρε παιδι μου πως βγαινει ο ηλιος το πρωι? και το φεγγαρακι το βραδυ? καπως ετσι Razz Razz

αυτο δεν σημαινει οτι δεν σε γουσταρει πια η δεν κανεις καλη ιππασια -πως τα λεω με το γαντι-

εμενα θυμαμαι η πρωτη φορα που με πειραξε που ειδε το ''αγορι μου'' τσοντα ηταν στα 17 !!! που δεν ηξερα τι επαιζε οκ λογικο για τοτε

elenidek

elenidek
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
giouli73 έγραψε:
fratzolaki έγραψε:Και πως γυρνάω το κεφάλι μου και τον βλέπω να "χαιδεύει ττο φιδάκι του" πάνω από το κεφάλι μου, πίσω από το κρεββάτι!!!Κάγκελο κ εγώ, κάγκελο και το μωρό μου!Το δε φίδι, ψόφησε μεμιας!

Να σαι καλά βραδιάτικα. Laughing Laughing Laughing Laughing
Εσύ είπες ότι όλες έχουμε κάποια στιγμή ή η κοπέλα που είπε για την σαλάτα? Πάντως εγώ έφαγα την ντοματούλα μου και δεν στη ρίχνω. Εγώ έχει τύχει να δω, πότε μ αρέσει πότε το βαριέμαι και το κλείνουμε. Ρε κορίτσια μ αρέσει που έχουν και σενάριο. Άμα ξαναδώ ποτέ με τον άντρα μου θα του πω κάτσε θέλω να δω τι θα γίνει στο τέλος. και θα μου απαντήσει τι θες να γίνει θα του πάρει π.... και μετά θα την πη....


χαχαχα αυτό με το σενάριο που το βάζεις? εμ τους διαλόγους που έχουν? είναι όλα τα λεφτά!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenidek έγραψε:
giouli73 έγραψε:
fratzolaki έγραψε:Και πως γυρνάω το κεφάλι μου και τον βλέπω να "χαιδεύει ττο φιδάκι του" πάνω από το κεφάλι μου, πίσω από το κρεββάτι!!!Κάγκελο κ εγώ, κάγκελο και το μωρό μου!Το δε φίδι, ψόφησε μεμιας!

Να σαι καλά βραδιάτικα. Laughing Laughing Laughing Laughing
Εσύ είπες ότι όλες έχουμε κάποια στιγμή ή η κοπέλα που είπε για την σαλάτα? Πάντως εγώ έφαγα την ντοματούλα μου και δεν στη ρίχνω. Εγώ έχει τύχει να δω, πότε μ αρέσει πότε το βαριέμαι και το κλείνουμε. Ρε κορίτσια μ αρέσει που έχουν και σενάριο. Άμα ξαναδώ ποτέ με τον άντρα μου θα του πω κάτσε θέλω να δω τι θα γίνει στο τέλος. και θα μου απαντήσει τι θες να γίνει θα του πάρει π.... και μετά θα την πη....


χαχαχα αυτό με το σενάριο που το βάζεις? εμ τους διαλόγους που έχουν? είναι όλα τα λεφτά!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ!!!

και βγαλμενα μεσα απο τη ζωη κοριτσια μην το ξεχνατε! ερχετε ο υδραυλικος που ειναι θεος, με 35 κοιλιακους κομματια, εσυ ντυμενη στα προχειρα με ενα λαμε φορεμα κομμωτηριο 4 ωρων τη σκια μεχρι το μετωπο και το κοκκινο κραγιον μεχρι το πιγουνι, σου φτιαχνει τη βρυση και μετα σε παιρνει (οχι βολτα) πανω στο πλυντηριο Laughing Laughing

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εγω παντως κοριτσια ..αν και ολες εισαστε πολυ cool...
οσο φυσικο και αναμενιμενο να ειναι δεν εχω καμια ορεξη να βλεπω τον αντρα μου να βλεπει τσοντα...ουτε εχω καμια ορεξη να δω εγω....ουτε εχουμε δει ποτε μαζι..ουτε μου το εχει ζητησει..
ας δει στα κρυφα αμα θελει...

και δεν θελω να το ξερω γιατι μου φαινονται χαμηλου επιπεδου ΄΄διασκεδαση΄΄ ..!

μια μια τις ντοματες παρακαλω..!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 215994

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω πεθανει με τις απαντησεις σας!!!!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 654316 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 654316 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 654316 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 654316 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 654316 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 654316 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 654316 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 654316

giouli73

giouli73
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="bou-boukitsa"]εγω παντως κοριτσια ..αν και ολες εισαστε πολυ cool...
οσο φυσικο και αναμενιμενο να ειναι δεν εχω καμια ορεξη να βλεπω τον αντρα μου να βλεπει τσοντα...ουτε εχω καμια ορεξη να δω εγω....ουτε εχουμε δει ποτε μαζι..ουτε μου το εχει ζητησει..
ας δει στα κρυφα αμα θελει...

και δεν θελω να το ξερω γιατι μου φαινονται χαμηλου επιπεδου ΄΄διασκεδαση΄΄ ..!

μια μια τις ντοματες παρακαλω..!! Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 215994 Αν πιανατε τον αντρα σας να βλεπει τσ@ντ@ τι θα κανατε? - Σελίδα 2 215994



Καλέ σιγά μη σου ρίξουμε ντομάτες. Πλάκα κάνουμε όλες. Αλλά εντάξει δεν είπαμε ότι η τσόντα είναι καμιά ταινία με περιεχόμενο υψηλού επιπέδου.

Ελένη οι διάλογοι όντως είναι όλα τα λεφτά. Αχ δεν μπορώ τα θυμάμαι και γελάω. Σωτηρία είδες ο υδραυλικός κορμάρα. Έτσι χτίζονται οι κοιλιακοί.

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
-ΤΟ ΣΦΥΡΑΕΙ ΤΟ ΠΕΝΑΛΝΤΙ ....!!!

Επίσης .. αν ενας εξωγηινος ήθελε να μαθει για τον πολιτισμό μας βλέποντας μια τσοντες σε τι συμπερασματα θα κατέληγε?... :

1. Στο σπιτι εχουμε κερια για φωτισμο και γουνες στο πατωμα, ενω το τζακι καιει χειμωνα-καλοκαιρι.
2. Οι γυναικες ξαπλωνουν παντα φορωντας τα ψηλοτακουνα τους
3. Κανονικα κανεις δεν φορα εσωρουχα κατω απο τα ρουχα του. Τα εσωρουχα τα φοραμε μονο οταν καθομαστε μονοι μας στο σπιτι.
4. Οι γυναικες ποτε δεν ειναι κουρασμενες, εχουν πονοκεφαλο, ή περιοδο.
5. Οι γυναικες οταν δεν εχουν πως να περασουν την ωρα τους, παιζουν με τον εαυτο τους.
6. Αν ενας ανδρας μπει σε ενα δωματιο που μια γυναικα παιζει με τον εαυτο της, δεν ζηταει συγγνωμη και φευγει, αλλα της προσφερει το πεος του.
7. Το μεσο μηκος του αντρικου οργανου ειναι 30 εκατοστα.
8. Η γυναικα παντα εντυπωσιαζεται οταν βρισκει μεσα στο παντελονι ενος αντρα ενα πεος γιαυτο το βγαζει εξω και το κοιταει.
9. Αν αυτη παρ'ολα αυτα, δειξει αδιαφορια, ο αντρας της το χτυπαει στο κουτελο, μεχρι να κεντρισει το ενδιαφερον της.
10. Αυτη μην εχοντας τι να το κανει, το βαζει στο στομα της.
11. Αυτη η πραξη γνωριμιας τους ενωνει, γιατι και οι δυο βογγανε.
12. Η γυναικα δειχνει να το απολαμβανει πιο πολυ απο τον αντρα γιατι την πιανει φρενιτης και δεν λεει να το φτυσει.
13. Καμια φορα ο αντρας καλο ειναι να της υπενθυμιζει τι να το κανει.
14. Τα χερια του αντρα πρεπει να ειναι στη μεση του για να τον στηριζουν οση ωρα την αφηνει να το απολαυσει.
15. Οταν βαρεθει ο αντρας, ή μουδιασουν οι μυς του προσωπου της, αλλαζουν θεση.
16. Το στοματικο σεξ προς τη γυναικα σε χρονο διαρκει το 1/10 απ'οτι προς τον ανδρα, παρ'ολα αυτα αυτη "τελειωνει" αλλες 4 φορες.
17. Ο αντρας παντα κατι ψαχνει να βρει μεσα στη γυναικα, αλλα τελικα δεν το βρισκει ποτε.
18. Οταν αποφασιζουν να ενωθουν, το ιεραποστολικο απαγορευεται.
19. Το κρεβατι ειναι μονο για τα προκαταρτικα, για την πραξη αυτη καθ'αυτη προτιμάται η χρηση των επιπλων.
20. Αν κατα την διαρκεια της συνουσιας, ανοιξει παλι η πορτα και μπει ο υδραυλικος, η γυναικα με χαρα θα βαλει στο στομα της και το δικο του πεος.
21. Δεν τους πιανει καθολου γελιο, γιατι προκειται για πολλη σοβαρη πραξη.
22. Παρα το γεγονος οτι ο γυναικείος κολπος εχει βαθος μονο 8 ~12 εκατοστα, φωναζει συνεχεια να εισχωρησει ο αντρας πιο βαθεια.
23. Ολες οι γυναικες ειναι ευλύγιστες σαν τον Τιραμολα.
24. Οι γυναικες ειναι ατριχες παντου.
25. Με χαρα θα δεχτουν και τον βοηθο του υδραυλικου στην παρεα και ευχαριστως θα βαλΕΙ και αυτου το πεος στο στομα της. Μαλλον προκειται για καποιο ειδος χαιρετισμου, οπως τα σκυλια κουνανε την ουρα τους.
26. Αυτο που ξεκινησε σαν μια ησυχη βραδια, κατεληξε σαν το Ι.Κ.Α. Αμαρουσιου πρωι Δευτερας, γιατι τωρα προστεθηκε και η οικιακη βοηθος και ο κηπουρος στην παρεα.
27. Η οικιακη βοηθος ειναι μικρης ηλικιας γιατι εχει κοτσιδακια.
28. Οι αντρες ανεξαιρετως φωναζουν συχνα πυκνα "Oh yeah!" και αλλαζουν θεσεις κατι σαν μουσικες καρεκλες.
29. Η γυναικα δεν ειναι ευχαριστημενη αν δεν κλεισουν ολες οι διαθεσιμες σωματικες της κοιλοτητες ταυτοχρονα, γιαυτο κι οταν συμβε,ι αυτη το δειχνει χαμογελωντας στο κινηματογραφικο συνεργειο.
30. Το κινηματογραφικο συνεργειο ΠΟΤΕ δεν παιρνει μερος ακομα κι αν τα πραγματα περιπλεκονται και λογω ελλειψης αντρων οι γυναικες αρχιζουν να το κανουν μεταξυ τους.
31. Η μεση διαρκεια μιας ερωτικης πραξης ειναι 15 με 20 λεπτα ενω η ολη ιεροτελεστια διαρκει 90 και πειλαμβανει κι εξωτερικους χωρους, αλλα και αλλα μελη της παρεας.
32. Οι γυναικες γενικα φωναζουν πολυ και οι αντρες απλα υπομενουν στωικα την διαδικασια.
33. Ο μονος τροπος για να ερθει σε οργασμο ενας αντρας παρόλα αυτα, ειναι να αυνανιστει, ενω μια γυναικα τουλαχιστον ειναι απο κατω και περιμενει τα πρωτοβροχια.
34. Οι ανδρες οταν ερθει η ωρα, "τελειωνουν" στο δερμα της γυναικας και πρεπει το σπερμα να απλωθει σε μεγαλη επιφανεια χρησιμοποιοντας το οργανο τους σαν πινελο.
35. Κανεις δεν φευγει μεχρι να τελειωσουν ολοι οι ανδρες με αυτον τον τροπο.
36. Οι ασιατες δεν κανουν σεξ!!

stefy

stefy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοιτα να δεις... Χαλσαν τα υδραυλικα μου!!! Λεω να φωναξω το γκρουπ!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 16]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις