Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 42]

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
HLIANA έγραψε:Καλημέρα κορίτσια!! Τέλειο το δωματιάκι σας!!! Σε λίγο θα γεμίσει και με γέλια (άντε και λίγα κλαματάκια)και μπολικη μωρουδίλα!!
Εμείς επειδή θα βάλουμε ταπετσαρία περιμένουμε τον ταπετσέρη να γυρίσει από διακοπές στις 22 και μετά να το φτιάξουμε, οπότε όλα περιμένουν στο υπόγειο!
Την αλλαξιέρα από mothercare την πήρατε? Και το θερμόμετρο δωματίου είναι σετάκι?

Έλα HLIANA μου!
Καλημέρα!
Η ταπετσαρία τι θέμα έχει!
Ε σε λίγες μέρες θα έρθει ο ταπετσέρης! Για πότε θα περάσουν...!!!
Χαίρομαι που σου άρεσε το δωματιάκι μας!!!
Και την αλλαξιέρα και το θερμόμετρο δωματίου τα πήρα από mothercare! ... Και πολλά άλλα της ίδιας σειράς!
Η αλλαξιέρα είχε περίπου 20 ευρώ αν θυμάμαι καλά και το θερμόμετρο γύρω στα 5-6 ευρώ!
Πήραμε και την ασορτί προίκα, υπνόσακο, πετσετούλες, σαλιάρες, σάκο για τα άπλυτα...
μπορεί και άλλα που ξεχνάω!

Ναι θυμάμαι τα είχα δει κι εγώ! Είναι πολύ ωραία!! Καλοφόρετα!!! Εμάς θα είναι σε ροζ-καφέ απαλό αποχρώσεις και έχει διαφορα ζωάκια του δάσους, όπως σκιουράκια, σκατζοχεράκια, πουλάκια κλπ! Κάθε τοίχος παίζει διαφορετικός! Και αντίστοιχα έχω πάρει ύφασμα για κουρτίνα-διάδρομο κα μαξιλάρες! Θα έχω φώτο σίγουρα να σας δείξω!

Πολύ όμορφο μου φαίνεται ότι θα γίνει...!!! Άντε με το καλό να τα χαρούν και τα μωράκια μας!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fennnia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΟΥΛΑ,ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΑΣΤΡΑΠΕΣ.ΕΧΤΕΣ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ,ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ.

Καλημέρα Fennnia μου!
Είδες δροσιά και είπες να πιάσεις το σίδερο ε?
Εμένα προσφέρθηκε η μανούλα μου από μόνη της οπότε θα δεχτώ την προσφορά Laughing

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα σε ολες σας!!!
Να στε καλα για τα καλα σας λογια αλλα ενταξει σημερα σηκωθηκα λιγο πιο ηρεμη!!! πηγα κ στο Ικα να θεωρησω μια συνταγη κ μαζευτηκα στο σπιτι....
Τι τρελος αερας ειναι αυτος καλε;;;;
Ολο χωμα παντου.... Twisted Evil

Κ εγω θελω να σιδερωσω τα ρουχα των μικρων,μια κ θα ερθουν το Σαββατο τα επιπλακια τους αλλα σερνομαι!!!
Εχω κ τον αντρα μου,αστα να στα κανω εγω!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΓΑΠΗ@ έγραψε:ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ ΜΟΥ!!!
ΑΝ ΜΕ ΚΑΛΥΨΕΣ ΛΕΕΙ????
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΕ 4 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ 3 Κ ΚΑΤΙ Smile

Ε θα φτάσει! Που θα πάει?
Να δω η δικιά μου η μινιατουρίτσα πόσο θα φτάσει...!!!
Χτες το βράδυ είχαμε πάρτυ μέσα στην κοιλιά μου!
Με τις μέρες της είναι η σκατού...!!!

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
fennnia έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΟΝΤΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΔΡΟΣΟΥΛΑ,ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΑΜΕ ΠΟΛΥ ΒΡΟΧΗ ΚΑΙ ΑΣΤΡΑΠΕΣ.ΕΧΤΕΣ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΑΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ,ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΤΟΥΜΠΑΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΑΦΗΣΑ ΣΤΗΝ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΣΕΙ.

Καλημέρα Fennnia μου!
Είδες δροσιά και είπες να πιάσεις το σίδερο ε?
Εμένα προσφέρθηκε η μανούλα μου από μόνη της οπότε θα δεχτώ την προσφορά Laughing

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΕΙΠΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΑΣΤΑ ΝΑ ΤΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΜΟΝΗ ΜΟΥ.ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ,ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΒΑΛΑΜΕ ΜΑΛΑΚΤΙΚΟ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΥΡΙΖΑΝ ΤΙΠΟΤΑ.

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ, τι καλά που έχετε λίγη βοήθεια. ετσι Δεσποινάκι, καθε βοηθεια δεκτή!!
εγω μέρες μερες τα παίζω.
και γω Δωρα ελπίζω οτι τα 3 κιλάκια θα τα φτασει.

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sevi έγραψε:Καλημερα σε ολες σας!!!
Να στε καλα για τα καλα σας λογια αλλα ενταξει σημερα σηκωθηκα λιγο πιο ηρεμη!!! πηγα κ στο Ικα να θεωρησω μια συνταγη κ μαζευτηκα στο σπιτι....
Τι τρελος αερας ειναι αυτος καλε;;;;
Ολο χωμα παντου.... Twisted Evil

Κ εγω θελω να σιδερωσω τα ρουχα των μικρων,μια κ θα ερθουν το Σαββατο τα επιπλακια τους αλλα σερνομαι!!!
Εχω κ τον αντρα μου,αστα να στα κανω εγω!!!

Μα τι καλός ο άντρας σου...!!!
Καλημέρα Sevi μου!
Χαίρομαι που σήμερα είσαι πιο ήρεμη!!!
Θα πάθεις πλάκα όταν στηθούν τα επιπλάκια!!!
Όλο μέσα στο δωματιάκι τους θα χώνεσαι...!!!
Πω πω! Έχω μπει στον 8ο και ακόμα να το πιστέψω...!!!
Πέρασε ο καιρός...!!!
Σαν χτες θυμάμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης μου που δεν ένιωθα αρχικά την μπέμπα και έλεγα είναι καλά τώρα το σκατούλι?
Είχα και μια παλίνδρομη πριν και ήμουν στην αρχή μέσα στο άγχος...!!!
Μετά όταν άρχισα να την νιώθω το πήρα πολύ χαλαρά!!!
Τώρα που πλησιάζει ο καιρός... από την μια λέω αχ τι καλά... σε λίγες εβδομάδες θα την έχω αγκαλιά.... από την άλλη αγχώνομαι και λίγο…!!! …Γυναίκες…!!! Χιχιχιχιχι!!!!!

fennnia


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΑΣ Η ΜΠΕΜΠΑ 4 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΗΤΑΝ 1.300,ΛΙΓΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΕΓΩ ΤΑ ΠΑΙΡΝΩ?ΜΟΝΤΕΛΑΚΙ ΘΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΦΕΝΕΤΑΙ. Smile

bouba


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγω αγχόνομαι πολύ. ίσως περισσότερο απ' ότι στη μικρή.

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[/quote]

Μα τι καλός ο άντρας σου...!!!
Καλημέρα Sevi μου!
Χαίρομαι που σήμερα είσαι πιο ήρεμη!!!
Θα πάθεις πλάκα όταν στηθούν τα επιπλάκια!!!
Όλο μέσα στο δωματιάκι τους θα χώνεσαι...!!!
Πω πω! Έχω μπει στον 8ο και ακόμα να το πιστέψω...!!!
Πέρασε ο καιρός...!!!
Σαν χτες θυμάμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης μου που δεν ένιωθα αρχικά την μπέμπα και έλεγα είναι καλά τώρα το σκατούλι?
Είχα και μια παλίνδρομη πριν και ήμουν στην αρχή μέσα στο άγχος...!!!
Μετά όταν άρχισα να την νιώθω το πήρα πολύ χαλαρά!!!
Τώρα που πλησιάζει ο καιρός... από την μια λέω αχ τι καλά... σε λίγες εβδομάδες θα την έχω αγκαλιά.... από την άλλη αγχώνομαι και λίγο…!!! …Γυναίκες…!!! Χιχιχιχιχι!!!!!
[/quote]

Ο καλος μου με ειχε βοηθησει κ στα σεντονακια τους γιατι χωρις μαλακτικο ηταν κοκαλο!!! απο δουλειες πια ολα εκεινος τα κανει!!!
Τα εχει παιξει αλλα δεν λεει τπτ...
Κ το σπιτι μας δεν ειναι μικρο 170 τμ....
Το βαψιμο εχουμε κανει κ ολο εκει ειμαι στο δωματιο τους!!!
Αγχος πολυ ειχα κ εγω γιατι ηταν εξωσωματικη με διδυμα κ ολοι οι γιατροι μου λεγανε οτι ειναι υψηλου κινδυνου κυηση!!!
Το μονο καλο ειναι οτι ολη μερα κλωτσανε,κουνιουντε....γινεται η κοιλια εξωγηινη,ποτε τριγωνη,ποτε τετραγωνη,ποτε στρογγυλη κ καθομαστε την χαζευουμε ολη την ωρα!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sevi έγραψε:

Μα τι καλός ο άντρας σου...!!!
Καλημέρα Sevi μου!
Χαίρομαι που σήμερα είσαι πιο ήρεμη!!!
Θα πάθεις πλάκα όταν στηθούν τα επιπλάκια!!!
Όλο μέσα στο δωματιάκι τους θα χώνεσαι...!!!
Πω πω! Έχω μπει στον 8ο και ακόμα να το πιστέψω...!!!
Πέρασε ο καιρός...!!!
Σαν χτες θυμάμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης μου που δεν ένιωθα αρχικά την μπέμπα και έλεγα είναι καλά τώρα το σκατούλι?
Είχα και μια παλίνδρομη πριν και ήμουν στην αρχή μέσα στο άγχος...!!!
Μετά όταν άρχισα να την νιώθω το πήρα πολύ χαλαρά!!!
Τώρα που πλησιάζει ο καιρός... από την μια λέω αχ τι καλά... σε λίγες εβδομάδες θα την έχω αγκαλιά.... από την άλλη αγχώνομαι και λίγο…!!! …Γυναίκες…!!! Χιχιχιχιχι!!!!!
[/quote]

Ο καλος μου με ειχε βοηθησει κ στα σεντονακια τους γιατι χωρις μαλακτικο ηταν κοκαλο!!! απο δουλειες πια ολα εκεινος τα κανει!!!
Τα εχει παιξει αλλα δεν λεει τπτ...
Κ το σπιτι μας δεν ειναι μικρο 170 τμ....
Το βαψιμο εχουμε κανει κ ολο εκει ειμαι στο δωματιο τους!!!
Αγχος πολυ ειχα κ εγω γιατι ηταν εξωσωματικη με διδυμα κ ολοι οι γιατροι μου λεγανε οτι ειναι υψηλου κινδυνου κυηση!!!
Το μονο καλο ειναι οτι ολη μερα κλωτσανε,κουνιουντε....γινεται η κοιλια εξωγηινη,ποτε τριγωνη,ποτε τετραγωνη,ποτε στρογγυλη κ καθομαστε την χαζευουμε ολη την ωρα!!![/quote]

Εμείς πέρσι το καλοκαίρι που ήμουν έγκυος είχαμε πολύ άγχος από την αρχή! Τα έκανε όλα ο αντρούλης μου! Ούτε πιάτο δεν με άφηνε να πλύνω! Τώρα την δεύτερη φορά είπαμε να το πάρουμε πιο χαλαρά… πάλι κάνει πράγματα αλλά με μέτρο! … Καμία σχέση με την προηγούμενη φορά! Καμιά φορά με πειράζει και λέει… για να μας πάνε όλα καλά αυτή την φορά ας τα κάνουμε όλα διαφορετικά από την προηγούμενη! Χιχιχιχι!!! Αλλά εντάξει…!! Δόξα τον Θεό μέχρι τώρα η μπέμπα δεν με ταλαιπώρησε καθόλου! Ούτε ζαλάδες, ούτε κομάρες, ούτε αναγούλες…!!! Ελπίζω έτσι να συνεχίσουμε και μετά…!! Να είναι σχετικά ήσυχη…!!! … Τώρα μου έδωσε μια κλωτσιά…!!! Δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει….!!! … Κάνε όνειρα μάνα…??? Χιχιχιχιχι!!! Γερά να είναι μωρέ πάνω από όλα τα μωράκια μας και ας είναι και ζωηρούτσικα….!!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki εμενα καποιες φορες οπως τωρα λυσσανε κ ειδικα ο μεγαλος που ειναι χαμηλα με ποναει κιολας!!!
Ας ειναι καλα τα μωρα κ ας ειναι μεσα στην σκονη το σπιτι!!!
Να πανε καλα ολα για ολες μας!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αααα χτες ξέχασα να σας πω! Είχαμε πάλι δωράκι! Η πεθερά μου έφερε στην μπεμπούλα ένα σετάκι ρουχαλάκια pierre cardin (φουστίτσα φρουφρουδένια φούξια με ασορτί ροζ μπλουζάκι με κοντό μανικάκι για 12 μηνών νομίζω και με κάτι στρασάκια πάνω όνειρο, καλτσούλες ροζ και λευκές με φρουφρουδάκια, πεδιλάκι λευκό με στρασάκια όνειρο σας λέω και σετ εσωρουχάκια με δαντελίτσα)! Μόνο που την σκέφτηκα να τα φοράει έλιωσα! Τα παπουτσάκια είναι νούμερο 20. Για τι ηλικία είναι? Και αυτά κοντά στον χρόνο ε? Ελπίζω να μην πάνε χαμένα! Θα τα βγάλω καμιά φώτο να σας τα δείξω…!!! Σου λέει η γυναίκα η τρελή η νύφη μου έχει πάρει ένα κάρο ρουχάκια για τώρα…!!! Ας πάρω εγώ μεγαλύτερα! Πλάκα πλάκα έχω ένα συρτάρι τεράστιο τίνγκα! Για μέχρι 9 μηνών έχω διάφορα κομμάτια! Η αδερφή μου όπως σας είπα δουλεύει και στα GAP οπότε όταν βγάλαν τα περσινά σε πολύ χαμηλές τιμές μου έφερε μπόλικα! Τώρα ότι δωράκι μου φέρνουν με βλέπω να το αλλάζω και να το παίρνω για πιο μεγάλη ηλικία! Μπορεί και 1 χρονών! Εκτός αν είναι κάτι με το οποίο πάθω πλάκα… και εξυπακούεται βέβαια να υπάρχει και καρτούλα αλλαγής…!!! Γιατί πολλές φορές φέρνουν δώρο κάτι μακρινοί συγγενείς και ούτε υπάρχει καρτούλα αλλαγής!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μολις με πηραν τηλ να μου πουνε οτι το Σαββατο απο τις 9 μεχρι τις 11 θα εχουμε τα πραγματα των μικρων!!!! γιουπιιιιιιιιιιι......... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sevi έγραψε:Despoinaki εμενα καποιες φορες οπως τωρα λυσσανε κ ειδικα ο μεγαλος που ειναι χαμηλα με ποναει κιολας!!!
Ας ειναι καλα τα μωρα κ ας ειναι μεσα στην σκονη το σπιτι!!!
Να πανε καλα ολα για ολες μας!!!

Είναι και 2 τα πουλάκια μου! Που να βολευτούνε? Όλο και κάπου θα πατάνε που δεν πρέπει! Εγώ πόνο μέχρι στιγμής δεν έχω νιώσει! Ο μόνος πόνος καμιά φορά είναι στην μέση και πάλι αν κάτσω πολλές ώρες σε καρέκλα! Τις 2 προηγούμενες μέρες βέβαια η μπεμπούλα πρέπει να πίεζε κάπου που δεν πρέπει και ήμουν όλη την ώρα στην τουαλέτα…!!! ;Ο) Πόσο χώρο έχουν μωρέ και αυτά τα γλυκουλίνια? Και όσο περνάει ο καιρός θα λιγοστεύει κιόλας!!! Εσένα Sevi μου μοιράζονται τον ίδιο σάκο τα αγοράκια σου?

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sevi έγραψε:Μολις με πηραν τηλ να μου πουνε οτι το Σαββατο απο τις 9 μεχρι τις 11 θα εχουμε τα πραγματα των μικρων!!!! γιουπιιιιιιιιιιι......... ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994

Τ Ε Λ Ε Ι Α !!!!!!!!!!!!!!!!
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994

kathrinkaterina


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια! εγω σημερα μπαινω στησ 35 βδομαδες (μπηκα στο μηνα μου δλδ) η μικρουλα μου ηταν 2200 και 35 εκ!! τωρα περιμενουμε να παρει κανα γραμμαριακη γιατι πρεπει να βγει κ ολασς! (λογο καισαρικης)αντε να δουμε μακαρι!!! μιλησα με τον γιατρο σημερα α παω να κανω καποιες εξετασεισ αιματος και μου ειπε απο εδω και περα οσο αντεχεις εσυ αλλα ακομα ειναι καλα! εμεισς φτιαξαμε τησ μπεμπας το δωματιο αλλα σημερα θα παω να δω για συρταριερα γιατι με αλλα 3 αγορακια εδω μεσα που να τα βαλω ολα αυτα τα ρουχα!!! φτιαξαμε και το παιδικο των αγοριων και περιμενουμε να μασ ερθουν τα γραφεια πεφτουν και ολα μαζι σχολεια-γεννες! παντως φετοσ θα περασουμε ολες ομορφο χειμωνα με τα μπουμουκια μασ αγγαλια! I love you I love you

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kathrinkaterina έγραψε:καλημερα κοριτσια! εγω σημερα μπαινω στησ 35 βδομαδες (μπηκα στο μηνα μου δλδ) η μικρουλα μου ηταν 2200 και 35 εκ!! τωρα περιμενουμε να παρει κανα γραμμαριακη γιατι πρεπει να βγει κ ολασς! (λογο καισαρικης)αντε να δουμε μακαρι!!! μιλησα με τον γιατρο σημερα α παω να κανω καποιες εξετασεισ αιματος και μου ειπε απο εδω και περα οσο αντεχεις εσυ αλλα ακομα ειναι καλα! εμεισς φτιαξαμε τησ μπεμπας το δωματιο αλλα σημερα θα παω να δω για συρταριερα γιατι με αλλα 3 αγορακια εδω μεσα που να τα βαλω ολα αυτα τα ρουχα!!! φτιαξαμε και το παιδικο των αγοριων και περιμενουμε να μασ ερθουν τα γραφεια πεφτουν και ολα μαζι σχολεια-γεννες! παντως φετοσ θα περασουμε ολες ομορφο χειμωνα με τα μπουμουκια μασ αγγαλια! I love you I love you

Μια χαρά Κατερινάκι μου! Τον έφαγες τον γάιδαρο! 35 ε? Μια χαρά! Προγραμματισμένη καισαρική κανονικά σε ποια εβδομάδα κάνουν? 38? Καλό είναι να μείνει ακόμα λίγο μέσα να πάρει και άλλα γραμμαριάκια! Πριγκίπισσα θα την έχουν τα τρία αγοράκια σου!!! Το δωμάτιο της μπέμπας σε τι απόχρωση το κάνατε? Συρταριέρες ωραίες και οικονομικές έχει και στο ikea πάντως! Ρίξε μια ματιά! Και πιστεύω ότι παίρνουν και πιο πολλά ρουχαλάκια από τις βρεφικές! Αχ ναι! Τέλεια θα είναι τον χειμώνα! Θα έχουμε τα ζουζούνια μας αγκαλιά! Μόνο που σκέφτομαι να την βγάζουμε φώτος ντυμένη με χριστουγεννιάτικο φορμάκι δίπλα στο χριστουγεννιάτικο δέντρο… τρελαίνομαι…!!!!!!!

Sevi

Sevi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Despoinaki έγραψε:
Sevi έγραψε:Despoinaki εμενα καποιες φορες οπως τωρα λυσσανε κ ειδικα ο μεγαλος που ειναι χαμηλα με ποναει κιολας!!!
Ας ειναι καλα τα μωρα κ ας ειναι μεσα στην σκονη το σπιτι!!!
Να πανε καλα ολα για ολες μας!!!

Είναι και 2 τα πουλάκια μου! Που να βολευτούνε? Όλο και κάπου θα πατάνε που δεν πρέπει! Εγώ πόνο μέχρι στιγμής δεν έχω νιώσει! Ο μόνος πόνος καμιά φορά είναι στην μέση και πάλι αν κάτσω πολλές ώρες σε καρέκλα! Τις 2 προηγούμενες μέρες βέβαια η μπεμπούλα πρέπει να πίεζε κάπου που δεν πρέπει και ήμουν όλη την ώρα στην τουαλέτα…!!! ;Ο) Πόσο χώρο έχουν μωρέ και αυτά τα γλυκουλίνια? Και όσο περνάει ο καιρός θα λιγοστεύει κιόλας!!! Εσένα Sevi μου μοιράζονται τον ίδιο σάκο τα αγοράκια σου?

Oχι σε ξεχωριστο σακο ειναι ο καθενας!!! Ο μεγαλος με πιεζει χαμηλα κ ολο πιπι θελω κ με ποναει εκει κιολας!!! Σαν να με χτυπαει ρευμα καποιες φορες...
Κ μενα ο γιατρος ξαπλα μου ειπε αλλα οταν του εξηγησα ποσο ποναω ξαπλωτη,μου λεει κατσε οπως θες αρκει να εισαι ενταξει!!!
Τελικα η μονη θεση που με βολευει απο την αρχη της εγκυμοσνης ειναι καθιστη,στην καρεκλα του γραφειου....

swsw

swsw
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!! ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΩΡΟΥΔΙΛΑΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 654316
ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΤΖΑΜΠΑ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ! ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΕΙ, ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 328109
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΜΟΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΖΑΡΑ HOME? NOMΙΖΩ ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ.. ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΟΜΟΛΑΚΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ, ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΠΟΙΚΙΛΙΑ? ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ? I love you
ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ BORN 2011 ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΣΑΝ ΤΗΝ ΗΛΙΑΝΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΣΤΑΜΠΟΥΛΑ! ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΛΙΓΟ AGGRESIVE!! pirat pirat AΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΖΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΒΑΦΑΜΕ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!! ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ, ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 654316 ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΥΦΑΣΜΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑΣ!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
swsw έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 215994 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΙ ΝΑ ΖΗΣΕΤΕ!! ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ, ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΑΚΙ ΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΩΡΟΥΔΙΛΑΑ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 654316
ΔΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ!! ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΤΖΑΜΠΑ ΑΓΧΩΝΟΣΟΥΝ! ΚΑΙ ΣΕ ΔΥΟ ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΞΑΝΑΔΕΙ, ΟΥΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 328109
ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΙ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΟΜΟΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΖΑΡΑ HOME? NOMΙΖΩ ΕΚΕΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ.. ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΠΟΜΟΛΑΚΙΑ ΣΕ ΜΙΑ ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕΤΑΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗ ΜΠΕΜΠΑ, ΕΚΕΙ ΕΧΕΙ ΠΟΙΚΙΛΙΑ? ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΙΒΑ? I love you
ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΦΟΡΜΑΚΙ BORN 2011 ΤΟ ΠΗΡΑΜΕ ΣΑΝ ΤΗΝ ΗΛΙΑΝΑ ΣΕ ΑΣΠΡΟ ΜΕ ΜΑΥΡΗ ΣΤΑΜΠΟΥΛΑ! ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΛΙΓΟ AGGRESIVE!! pirat pirat AΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΖΑΚΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ, ΔΕΝ ΤΟ ΕΙΧΕ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑΜΕ!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΤΕΣ ΒΑΦΑΜΕ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ. ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ!! ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ, ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟΣ, ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΙΛΩ!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΜΕ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ-ΟΚΤΩΒΡΙΟ 2011       ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ!!! - Σελίδα 17 654316 ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΥΦΑΣΜΑ ΚΟΥΡΤΙΝΑΣ!

Έλα Swsw μου!
Καλημέρα!
Με μαύρη στάμπα όταν το είχα πάρει εγώ δεν υπήρχε!
Τα πομολάκια ναι, από zara home τα πήρα! Αν θυμάμαι καλά το πακετάκι με τα δυο πομολάκια είχε γύρω στα 5,90 ευρώ. Με τις εκπτώσεις όμως τα είχαν κατεβάσει σε τιμή! Πήγαινε να δεις...!!! Έχει μερικά σχεδιάκια...!!!

Να δες και μερικά σχέδια εδώ:

http://www.zarahome.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/zarahomegr/en/80219909/13551/Knobs

Τα δικά μας είναι τα πρώτα!

Μόλις ανακάλυψα και ασορτί κρεμάστρα με τα πομολάκια! Τώρα θα την φέρανε...!!!

http://www.zarahome.com/webapp/wcs/stores/servlet/category/zarahomegr/en/80219909/13558/To%2BOrganise

HLIANA

HLIANA
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
τέλεια τα πομολάκια! Πιο οικονομικά αρκετά είχα δει και σε praktiker!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sevi έγραψε:
Despoinaki έγραψε:
Sevi έγραψε:Despoinaki εμενα καποιες φορες οπως τωρα λυσσανε κ ειδικα ο μεγαλος που ειναι χαμηλα με ποναει κιολας!!!
Ας ειναι καλα τα μωρα κ ας ειναι μεσα στην σκονη το σπιτι!!!
Να πανε καλα ολα για ολες μας!!!

Είναι και 2 τα πουλάκια μου! Που να βολευτούνε? Όλο και κάπου θα πατάνε που δεν πρέπει! Εγώ πόνο μέχρι στιγμής δεν έχω νιώσει! Ο μόνος πόνος καμιά φορά είναι στην μέση και πάλι αν κάτσω πολλές ώρες σε καρέκλα! Τις 2 προηγούμενες μέρες βέβαια η μπεμπούλα πρέπει να πίεζε κάπου που δεν πρέπει και ήμουν όλη την ώρα στην τουαλέτα…!!! ;Ο) Πόσο χώρο έχουν μωρέ και αυτά τα γλυκουλίνια? Και όσο περνάει ο καιρός θα λιγοστεύει κιόλας!!! Εσένα Sevi μου μοιράζονται τον ίδιο σάκο τα αγοράκια σου?

Oχι σε ξεχωριστο σακο ειναι ο καθενας!!! Ο μεγαλος με πιεζει χαμηλα κ ολο πιπι θελω κ με ποναει εκει κιολας!!! Σαν να με χτυπαει ρευμα καποιες φορες...
Κ μενα ο γιατρος ξαπλα μου ειπε αλλα οταν του εξηγησα ποσο ποναω ξαπλωτη,μου λεει κατσε οπως θες αρκει να εισαι ενταξει!!!
Τελικα η μονη θεση που με βολευει απο την αρχη της εγκυμοσνης ειναι καθιστη,στην καρεκλα του γραφειου....

Μια χαρά σε βρίσκω αφού τα καταφέρνεις στην καρέκλα του γραφείου!
Εγώ κάθομαι 7 ώρες μέχρι να έρθει το μεσημέρι και στο τέλος το μόνο που σκέφτομαι είναι να πάω σπιτάκι μου να ισιώσω στον καναπέ!
Βέβαια σηκώνομαι για καμιά βολτίτσα να ξεπιαστώ αλλά δεν γίνονται και πολλά!
Πάλι καλά που έμεινε ακόμα μια μέρα μόνο στην δουλειά και μετά γεια σας!!!!!!

Despoinaki

Despoinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
HLIANA έγραψε:τέλεια τα πομολάκια! Πιο οικονομικά αρκετά είχα δει και σε praktiker!

Ευχαριστώ HLIANA μου!
Πήραμε και την ασορτί κορνίζα για να βάλουμε την φατσούλα της μπεμπούλας όταν με το καλό έρθει! Την μεγάλη...!!! Η μικρή έπαιρνε μια φωτογραφία μια σταλίτσα...!!!

http://www.zarahome.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/zarahomegr/en/80219909/13547/30102/Kids%2BTac%2BPhoto%2BFrame

Ranou

Ranou
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="AntoniaA."]Sevi θέλεις μάλωμα... Εσένα τώρα τίποτα δε πρέπει να σε ρίχνει ψυχολογικά. Μπορεί να είναι δύσκολο και να σε επηρεάζουν οι καταστάσεις (ειδικά όταν είναι μέσα στην οικογένεια) αλλά εσύ να έχεις στο μυαλό σου τα ζουζούνια σου Very Happy Very Happy .

Ranou σου έστειλα πμ. Ενώ το έχω στείλει πολύ ώρα μου το έχει στα εξερχόμενα και όχι στα απεσταλμένα. Έτσι πρέπει να λειτουργεί? Το έλαβες?

Antonia μου δεν ελαβα κανενα μυνημα αλλα εκανα μια μικρη εραυνα σχετικα με το ζητημα και συγκεκριμενα για το ιδρυμα ερευνων και επικοινωνησα μαζι τους και μου ειπαν να παω απο κοντα για ενημερωση και για το κιτ.Και εμεις στην δωρεα καταληξαμε τελικα γιατι με τα αλλα δεν ειμαστε και πολυ πεπεισμενοι.....Σε ευχαριστω παντως και αν θελεις κανε εναν κοπο να μου το ξαναστειλεις..! Wink Wink Wink Wink Wink Wink

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις