Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
544 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 544 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 17]

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΠΡΙΝ ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΛΕΓΑ ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΜΗΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΤΡΕΞΩ ΛΙΓΟ?ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΤΥΧΕΡΟΣ Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 215994 ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΦΑΩ ΚΑΤΙ ΕΒΑΖΑ ΦΡΕΝΟ ΓΙΑΤΙ Η ΥΓΕΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΕΞΑΡΤΟΤΑΝ ΑΠΟ ΑΥΤΟ Very Happy Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΖΗΛΕΨΑ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΤΡΩΓΑ ΘΑ ΓΕΝΝΟΥΣΑ ΧΑ ΧΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΤΗΓΑΝΩΨΩΜΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΚΑΝΑ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ Η ΚΑΨΑ ΜΕ ΑΛΕΥΡΙ ΟΛΙΚΗΣ ΑΛΕΣΗΣ Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 215994

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
Carrie έγραψε:Πόσο σε νιώθω!!!Και εγώ αυτό ακριβώς αισθάνομαι!!Λες και σκάβει με τα χέρια του και θα δω κανένα χέρι να πετιέται!!! Shocked Shocked Shocked Και εμένα 8/11 μου έχει κολλήσει..Και είναι και κοντά... Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787

Χαχαχα,λες να γεννησουμε την ιδια μερα;;; Πλακα θα εχει!! Κριμα που δε θα ειμαστε στο ιδιο ξενοδοχειο-μαιευτηριο, να μεινουμε στο ιδιο δωματιο και να τσακωνομαστε παρεα με τις μαιες για τον θηλασμο!!! Laughing Laughing Laughing

Ναι ρε γμτ!!φαντάζεσαι??

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ax ki ego etsi tou elega.Toy ekana plaka oti tha ton trexo mesa sti nihta kai oti tha tou zitao perierga fagita.Alla telika mono logia imoyn.Ego thelo na fao mia glukia krepoyla alla tha kano upomoni.Troo ena milo kai to vaftizo krepa!!!

????????


Επισκέπτης
Εμενα προχθες με επιασε να φαω παγωτο καϊμακι με βυσσινο (και δε μ αρεσε πριν μεινω εγκυος Laughing !!!!). Καλα, με την ορεξη εμεινα εννοειται!!

Παντως κοριτσια εμενα μου ειπε που και που δε πειραζει να φαω μιση παστα πχ. Αλλα μετα απο γευμα, οχι μονη της.Χθες πχ πηγα σε κατι γενεθλια και μετα το φαγητο εφαγα ενα πολυ πολυ μικρο κομματακι τουρτα (βεβαια ηταν εντελως αγλυκη!!) και εδειξε 98 μετα το σακχαρο, τιποτα Very Happy !!

Κοριτσια, αμα θηλαζεις κανει να φας σουβλακια , πιτσα, γλυκα;;; Μηπως τσαμπα χαιρομαι και δε θα μπορω ουτε μετα να φαω;;;; Laughing Laughing Laughing

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
etoile! έγραψε:
Carrie έγραψε:
etoile! έγραψε:
Φοβαμαι να γεννησω........... Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787 Laughing Laughing Laughing

Εγώ να δεις..Που πήγα σήμερα και μου είπε πως μαλάκωσε και ο τράχηλος και μου έχει κολλήσει ότι δεν θα βγάλω το Σκ Shocked Shocked Shocked Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 585182 Είμαι τουλάχιστον ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ!!!!

Σε καταλαβαινω!! Εν τω μεταξυ καταλαβαινω και τον μικρουλη μου να με σκαλιζει, ξερεις που Embarassed και νομιζω οτι εκει που καθομαι θα δω ενα κεφαλι να πετιεται!!! Laughing Laughing Laughing
Εμενα μου ειπε οτι ειναι πιθανον μεσα στις επομενες 2 εβδομαδες να μας εμφανιστει και μου εχει κολλησει οτι θα βγει 8/11, λογω της γιορτης!!! Very Happy
Με αγχωνει πολυ γιατι ειναι μικρος ακομα ρε γαμωτο, μονο 2300... Θελω να περασει τα 2500 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 534787

Αχ, ρε κορίτσια κι εγώ σήμερα εχω αυτή την αίσθηση, ότι θα γεννήσω...και είμαι μονο 32!!!!!! Δε φοβάμαι καθόλου, για το παιδάκι μου στεναχωριέμαι. Ευτυχώς αύριο έχω ραντεβού να ελέγξουμε τον τράχηλο. Ελπίζω να είναι μονο ιδέα μου. Αυτό που περιγράφετε δε το νιώθω αλλά νιώθω ότι τραβάει το δέρμα εκεί κάτω και φοβάμαι μην είναι διαστολή. Εκτός απο τον πόνο που νιωθω στα κόκκαλα σε όλο εκείνο το σημείο που με κάνει να σκέφτομαι ότι κατέβηκε πάλι η μικρη μου και πιέζει να βγει... Πωπω, ελπίζω να γεννήσουμε όλες στην ώρα μας! Το ζάχαρο αυτές τις μέρες πάντως ανέβηκε λίγο, από το άγχος μάλλον αλλά τουλάχιστον είναι μέσα στα όρια. Άσχετο αλλά γιατί δε μου έρχεται πια email όταν γράφετε κάτι;;;; Rolling Eyes

Mariori

Mariori
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
etoile! έγραψε:Εμενα προχθες με επιασε να φαω παγωτο καϊμακι με βυσσινο (και δε μ αρεσε πριν μεινω εγκυος Laughing !!!!). Καλα, με την ορεξη εμεινα εννοειται!!

Παντως κοριτσια εμενα μου ειπε που και που δε πειραζει να φαω μιση παστα πχ. Αλλα μετα απο γευμα, οχι μονη της.Χθες πχ πηγα σε κατι γενεθλια και μετα το φαγητο εφαγα ενα πολυ πολυ μικρο κομματακι τουρτα (βεβαια ηταν εντελως αγλυκη!!) και εδειξε 98 μετα το σακχαρο, τιποτα Very Happy !!

Κοριτσια, αμα θηλαζεις κανει να φας σουβλακια , πιτσα, γλυκα;;; Μηπως τσαμπα χαιρομαι και δε θα μπορω ουτε μετα να φαω;;;; Laughing Laughing Laughing

Etoile σήμερα ήμουνα παρακολούθησα μια συνεδρία για την επισκληρίδο και μιλησαν και για το θηλασμό...η παιδίατρος είπε ότι μπορούμε να φαμε ότι θέλουμε αρκεί να μην υπερβάλλουμε με τις ποσότητες. Μεχρι και μπιζόλα με τα άιματα επιτρέπεται όπως την τρώνε εδώ! Και η σοκολάτα, που λένε ότι μπορεί να κάνει αλλεργία στο παιδί δεν είναι επικύνδινη λεει αρκεί να μην φάμε ολόκληρο το βαζάκι με τη μερέντα! Και τα θαλασσινά οκ, πάντα σε φυσιολογικές ποσότητες. Πολύ σημαντικό είναι λεει να μην αρχίσει η μάνα να κάνει πειράματα, αν δεν έχει φάει ποτέ κάτι και δε ξέρει αν την πειράζει ας μη το δοκιμάσει όσο θηλάζει. Διαφορετικά δεν υπάρχει πρόβλημα. Εγώ δεν βλέπω την ώρα να τσακίσω μια πίτσα γίγας με φρανκφούρτης και πατάτες τηγανιτές! Επίσης εδώ κυκλοφόρησε φιλαδέλεφεια με σοκολάτα μέσα!!! Εκεί δεν ήρθε ακόμα από ότι έμαθα. Θα σκάσω μέχρι να το δοκιμάσω! Δε θα μιλήσω για την καινούρια μιλκα με ολοκληρα φουντουκια και καραμέλα.. Έχω την εντύπωση πως όταν θα ξαναφάω σοκολάτα από την πολλή χαρά θα μαστουρωσω drunken drunken drunken

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etoile! έγραψε:Εμενα προχθες με επιασε να φαω παγωτο καϊμακι με βυσσινο (και δε μ αρεσε πριν μεινω εγκυος Laughing !!!!). Καλα, με την ορεξη εμεινα εννοειται!!

Παντως κοριτσια εμενα μου ειπε που και που δε πειραζει να φαω μιση παστα πχ. Αλλα μετα απο γευμα, οχι μονη της.Χθες πχ πηγα σε κατι γενεθλια και μετα το φαγητο εφαγα ενα πολυ πολυ μικρο κομματακι τουρτα (βεβαια ηταν εντελως αγλυκη!!) και εδειξε 98 μετα το σακχαρο, τιποτα Very Happy !!

Κοριτσια, αμα θηλαζεις κανει να φας σουβλακια , πιτσα, γλυκα;;; Μηπως τσαμπα χαιρομαι και δε θα μπορω ουτε μετα να φαω;;;; Laughing Laughing Laughing
ETOILE NA EISAI KALA ME EKANES KAI GELASA Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 215994 LES NA PATHIS TETIO PRAGMA KAI NA PREPI NA SINEXISI THN DIETA AMAN Very Happy Very Happy Very Happy

????????


Επισκέπτης
miki2009 έγραψε:
etoile! έγραψε:Εμενα προχθες με επιασε να φαω παγωτο καϊμακι με βυσσινο (και δε μ αρεσε πριν μεινω εγκυος Laughing !!!!). Καλα, με την ορεξη εμεινα εννοειται!!

Παντως κοριτσια εμενα μου ειπε που και που δε πειραζει να φαω μιση παστα πχ. Αλλα μετα απο γευμα, οχι μονη της.Χθες πχ πηγα σε κατι γενεθλια και μετα το φαγητο εφαγα ενα πολυ πολυ μικρο κομματακι τουρτα (βεβαια ηταν εντελως αγλυκη!!) και εδειξε 98 μετα το σακχαρο, τιποτα Very Happy !!

Κοριτσια, αμα θηλαζεις κανει να φας σουβλακια , πιτσα, γλυκα;;; Μηπως τσαμπα χαιρομαι και δε θα μπορω ουτε μετα να φαω;;;; Laughing Laughing Laughing
ETOILE NA EISAI KALA ME EKANES KAI GELASA Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 215994 LES NA PATHIS TETIO PRAGMA KAI NA PREPI NA SINEXISI THN DIETA AMAN Very Happy Very Happy Very Happy

Και θελω να θηλασω τουλαχιστον 2 χρονια! Φανταζεσαι;;;; Θα αρχισω τα ναρκωτικα Laughing αν πρεπει να τρωω εντελως υγιεινα για 2 χρονια!!!!!

????????


Επισκέπτης
Γεννησα και τρωω επιτελους τα παντα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ax na sou zisei!!!!Pragmatika poli harika!!Me kaisariki??Na einai gero!!Fae mia krepa sokolata gia mena.An sou aresei vevaia!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:Γεννησα και τρωω επιτελους τα παντα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

Κιόλας??? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Να σου ζήσει!!!!!!!!!!!!!!!!!!Πήγαν όλα καλα?????

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:Γεννησα και τρωω επιτελους τα παντα!!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

τη ωραια νεα!!!να σου ζησει!!! περιμενουμε εντιπωσεις!!Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 50580

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Very Happy Very Happy Very Happy ΦΑΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΤΙΨΗ Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 14 215994

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερα κοριτσια!Ειστε ολες καλα;Τα μωρακια σας;;Εγω απο το πρωι κλαιω.Με εχει παρει το παραπονο.Ο λογος;;;Χθες ειχαμε επισκεψεις και φερανε γλυκα ,παρηγγειλαν πιτσα .Εγω βραχος δεν εφαγα τιποτα.Ηπια μονο ενα ποτηρι χυμο και εφαγα μισο μαυρο τοστ με τυρι και γαλοπουλα.Ξυπναω λοιπον το πρωι και μετριεμαι νηστικη.110.Και λεω ρε γμτ προσεχω οσο μπορω ,γιατι αυτη η τιμη;;;Και γενικοτερα αυτες τις μερες το πρωινο μου ζαχαρο ειναι πανω απο 90.Εχω σκασει .Εμ δεν τρωω εμ να εχω αυξημενες τιμες;;ΟΥφ τα ειπα

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μήπως πρέπει να μιλήσεις με τον ενδοκρινολόγο σου?Σίγουρα πρέπει να μιλήσεις μαζί του. Εγώ όταν απορρυθμίστηκε το σάκχαρο μου μου αύξησε τις δόσεις της ινσουλίνης.Γενικώς όσο προχωράει η εγκυμοσύνη οι ανάγκες του οργανισμού αλλάζουν και το σάκχαρο ρυθμίζεται πιο δύσκολα αλλά δεν είναι κάτι ανησυχιτικό.Απλώς θα σου έλεγα να μην το αφήσεις έτσι..Μίλα μαζί του και δες τι θα σου πει. Το βράδυ δεν είχες μετρηθεί μετά το φαγητό?

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
S'euharisto poli Carrie gia tin apantisi sou.Na sou po tin alitheia mou akoloutho tis odigies tou gunaikologou.De me esteile se kapoion endokrinologo.Tha prepei na tou to zitiso na do ti tha moy pei.Eilikrina euharisto pou mou apantises.Isos hreiastei na paro ki ego insoylini.Psilofovamai alla an einai gia to kalo tis mpempas tha ksehaso kai to fovo kai ola!Kalo vradi

????????


Επισκέπτης
Γεννησα φυσιολογικα και ηταν τελεια!!! Πονεσα ελαχιστα σε σχεση με αυτο που περιμενα!! Πραγματικα τελεια εμπειρια!!
Το μονο ασχημο ειναι οτι ο μικρος μπηκε στην ΜΕΝΝ για 6 μερες επειδη δεν ετρωγε και δε με αφηναν να θηλασω, το βγαζω με θηλαστρο, με το ζορι 3-4 γευματα και στεναχωριεμαι που του δινω και σκονη, να σκασω ειμαι!!! Και απο το μαιευτηριο δεν υπηρξε καμια υποστηριξη ακομα και οταν θα μπορουσε να θηλασει, με τρομαζαν μονο...
Να φανταστειτε εμεινα επιπλεον μερες στο μαιευτηριο για να βγαζω με το θηλαστρο και να του δινω! Τρελη ταλαιπωρια! Αλλα δε το μετανοιωνω γιατι νοιωθω οτι το παιδακι μου πηρε τα πανω του και βγηκαμε γρηγορα επειδη του εδινα και το γαλατακι μου!

Ο μικρος μου ειναι μια γλυκα, ολο ναζι... Αααα, και απο την κουραση δεν εχω καμια ορεξη να φαω τιποτα, οποτε ουτε πιτσα,ουτε σουβλακι, πανε τα ονειρα που ειχα στην εγκυμοσυνη για το μετα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Κοριτσια πεταμε απο τη χαρα μας! Δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο υπεροχο ειναι!!! Δε περιγραφεται!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:Γεννησα φυσιολογικα και ηταν τελεια!!! Πονεσα ελαχιστα σε σχεση με αυτο που περιμενα!! Πραγματικα τελεια εμπειρια!!
Το μονο ασχημο ειναι οτι ο μικρος μπηκε στην ΜΕΝΝ για 6 μερες επειδη δεν ετρωγε και δε με αφηναν να θηλασω, το βγαζω με θηλαστρο, με το ζορι 3-4 γευματα και στεναχωριεμαι που του δινω και σκονη, να σκασω ειμαι!!! Και απο το μαιευτηριο δεν υπηρξε καμια υποστηριξη ακομα και οταν θα μπορουσε να θηλασει, με τρομαζαν μονο...
Να φανταστειτε εμεινα επιπλεον μερες στο μαιευτηριο για να βγαζω με το θηλαστρο και να του δινω! Τρελη ταλαιπωρια! Αλλα δε το μετανοιωνω γιατι νοιωθω οτι το παιδακι μου πηρε τα πανω του και βγηκαμε γρηγορα επειδη του εδινα και το γαλατακι μου!

Ο μικρος μου ειναι μια γλυκα, ολο ναζι... Αααα, και απο την κουραση δεν εχω καμια ορεξη να φαω τιποτα, οποτε ουτε πιτσα,ουτε σουβλακι, πανε τα ονειρα που ειχα στην εγκυμοσυνη για το μετα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Κοριτσια πεταμε απο τη χαρα μας! Δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο υπεροχο ειναι!!! Δε περιγραφεται!!!


να σου ζησει κοριτσακι μου!!!και να ειναι παντα γερος!!!!οσο για το θηλασμο μην το βαζεις κατω και εγω στο πρωτο μου παιδι ο μικρος ειχε μπει σε μοναδα για 1 εβδομαδα και εγω εβγαζα με το θηλαστρο αλλα οταν το πηρα σπιτι θηλασα αποκληστικα 6,5 μηνες!!!οποτε προσπαθησε!!!
οσο για αυτα που θελεις να φας θα σου ερθει η ορεξη οταν ποια ηρεμισεις και μπεις σε ενα προγραμμα.

????????


Επισκέπτης
naysika έγραψε:
etoile! έγραψε:Γεννησα φυσιολογικα και ηταν τελεια!!! Πονεσα ελαχιστα σε σχεση με αυτο που περιμενα!! Πραγματικα τελεια εμπειρια!!
Το μονο ασχημο ειναι οτι ο μικρος μπηκε στην ΜΕΝΝ για 6 μερες επειδη δεν ετρωγε και δε με αφηναν να θηλασω, το βγαζω με θηλαστρο, με το ζορι 3-4 γευματα και στεναχωριεμαι που του δινω και σκονη, να σκασω ειμαι!!! Και απο το μαιευτηριο δεν υπηρξε καμια υποστηριξη ακομα και οταν θα μπορουσε να θηλασει, με τρομαζαν μονο...
Να φανταστειτε εμεινα επιπλεον μερες στο μαιευτηριο για να βγαζω με το θηλαστρο και να του δινω! Τρελη ταλαιπωρια! Αλλα δε το μετανοιωνω γιατι νοιωθω οτι το παιδακι μου πηρε τα πανω του και βγηκαμε γρηγορα επειδη του εδινα και το γαλατακι μου!

Ο μικρος μου ειναι μια γλυκα, ολο ναζι... Αααα, και απο την κουραση δεν εχω καμια ορεξη να φαω τιποτα, οποτε ουτε πιτσα,ουτε σουβλακι, πανε τα ονειρα που ειχα στην εγκυμοσυνη για το μετα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Κοριτσια πεταμε απο τη χαρα μας! Δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο υπεροχο ειναι!!! Δε περιγραφεται!!!


να σου ζησει κοριτσακι μου!!!και να ειναι παντα γερος!!!!οσο για το θηλασμο μην το βαζεις κατω και εγω στο πρωτο μου παιδι ο μικρος ειχε μπει σε μοναδα για 1 εβδομαδα και εγω εβγαζα με το θηλαστρο αλλα οταν το πηρα σπιτι θηλασα αποκληστικα 6,5 μηνες!!!οποτε προσπαθησε!!!
οσο για αυτα που θελεις να φας θα σου ερθει η ορεξη οταν ποια ηρεμισεις και μπεις σε ενα προγραμμα.

Πως τα καταφερες;;; Εγω τον βαζω στο στηθος και ενω ορμαει, μετα τσαντιζεται που δε μπορει να φαει ανετα οπως με το μπιμπερο και το παραταει...

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
etoile! έγραψε:
naysika έγραψε:
etoile! έγραψε:Γεννησα φυσιολογικα και ηταν τελεια!!! Πονεσα ελαχιστα σε σχεση με αυτο που περιμενα!! Πραγματικα τελεια εμπειρια!!
Το μονο ασχημο ειναι οτι ο μικρος μπηκε στην ΜΕΝΝ για 6 μερες επειδη δεν ετρωγε και δε με αφηναν να θηλασω, το βγαζω με θηλαστρο, με το ζορι 3-4 γευματα και στεναχωριεμαι που του δινω και σκονη, να σκασω ειμαι!!! Και απο το μαιευτηριο δεν υπηρξε καμια υποστηριξη ακομα και οταν θα μπορουσε να θηλασει, με τρομαζαν μονο...
Να φανταστειτε εμεινα επιπλεον μερες στο μαιευτηριο για να βγαζω με το θηλαστρο και να του δινω! Τρελη ταλαιπωρια! Αλλα δε το μετανοιωνω γιατι νοιωθω οτι το παιδακι μου πηρε τα πανω του και βγηκαμε γρηγορα επειδη του εδινα και το γαλατακι μου!

Ο μικρος μου ειναι μια γλυκα, ολο ναζι... Αααα, και απο την κουραση δεν εχω καμια ορεξη να φαω τιποτα, οποτε ουτε πιτσα,ουτε σουβλακι, πανε τα ονειρα που ειχα στην εγκυμοσυνη για το μετα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Κοριτσια πεταμε απο τη χαρα μας! Δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο υπεροχο ειναι!!! Δε περιγραφεται!!!


να σου ζησει κοριτσακι μου!!!και να ειναι παντα γερος!!!!οσο για το θηλασμο μην το βαζεις κατω και εγω στο πρωτο μου παιδι ο μικρος ειχε μπει σε μοναδα για 1 εβδομαδα και εγω εβγαζα με το θηλαστρο αλλα οταν το πηρα σπιτι θηλασα αποκληστικα 6,5 μηνες!!!οποτε προσπαθησε!!!
οσο για αυτα που θελεις να φας θα σου ερθει η ορεξη οταν ποια ηρεμισεις και μπεις σε ενα προγραμμα.

Πως τα καταφερες;;; Εγω τον βαζω στο στηθος και ενω ορμαει, μετα τσαντιζεται που δε μπορει να φαει ανετα οπως με το μπιμπερο και το παραταει...

θελει προσπαθεια!!!και εμενα μεσα στη μοναδα μονο με μπιμπερο ηταν αλλα οταν τον εφερα σπιτι κοψαμε εντελος το μπιμπερο!!θα μαθει δεν ειναι στο χερι του!!χαχχαχαχ!αλλα πρεπει και εσυ να εχεις πολυ επιμονη και υπομονη!!σου ευχομαι να τα καταφερεις και να θηλασεις οσο περισσοτερο μπορεις!!

????????


Επισκέπτης
naysika έγραψε:
etoile! έγραψε:
naysika έγραψε:
etoile! έγραψε:Γεννησα φυσιολογικα και ηταν τελεια!!! Πονεσα ελαχιστα σε σχεση με αυτο που περιμενα!! Πραγματικα τελεια εμπειρια!!
Το μονο ασχημο ειναι οτι ο μικρος μπηκε στην ΜΕΝΝ για 6 μερες επειδη δεν ετρωγε και δε με αφηναν να θηλασω, το βγαζω με θηλαστρο, με το ζορι 3-4 γευματα και στεναχωριεμαι που του δινω και σκονη, να σκασω ειμαι!!! Και απο το μαιευτηριο δεν υπηρξε καμια υποστηριξη ακομα και οταν θα μπορουσε να θηλασει, με τρομαζαν μονο...
Να φανταστειτε εμεινα επιπλεον μερες στο μαιευτηριο για να βγαζω με το θηλαστρο και να του δινω! Τρελη ταλαιπωρια! Αλλα δε το μετανοιωνω γιατι νοιωθω οτι το παιδακι μου πηρε τα πανω του και βγηκαμε γρηγορα επειδη του εδινα και το γαλατακι μου!

Ο μικρος μου ειναι μια γλυκα, ολο ναζι... Αααα, και απο την κουραση δεν εχω καμια ορεξη να φαω τιποτα, οποτε ουτε πιτσα,ουτε σουβλακι, πανε τα ονειρα που ειχα στην εγκυμοσυνη για το μετα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Κοριτσια πεταμε απο τη χαρα μας! Δε μπορειτε να φανταστειτε ποσο υπεροχο ειναι!!! Δε περιγραφεται!!!


να σου ζησει κοριτσακι μου!!!και να ειναι παντα γερος!!!!οσο για το θηλασμο μην το βαζεις κατω και εγω στο πρωτο μου παιδι ο μικρος ειχε μπει σε μοναδα για 1 εβδομαδα και εγω εβγαζα με το θηλαστρο αλλα οταν το πηρα σπιτι θηλασα αποκληστικα 6,5 μηνες!!!οποτε προσπαθησε!!!
οσο για αυτα που θελεις να φας θα σου ερθει η ορεξη οταν ποια ηρεμισεις και μπεις σε ενα προγραμμα.

Πως τα καταφερες;;; Εγω τον βαζω στο στηθος και ενω ορμαει, μετα τσαντιζεται που δε μπορει να φαει ανετα οπως με το μπιμπερο και το παραταει...

θελει προσπαθεια!!!και εμενα μεσα στη μοναδα μονο με μπιμπερο ηταν αλλα οταν τον εφερα σπιτι κοψαμε εντελος το μπιμπερο!!θα μαθει δεν ειναι στο χερι του!!χαχχαχαχ!αλλα πρεπει και εσυ να εχεις πολυ επιμονη και υπομονη!!σου ευχομαι να τα καταφερεις και να θηλασεις οσο περισσοτερο μπορεις!!

Πραγματικα μπορεις να μου πεις τι εκανες;;; Τον τάιζες μονο με στηθος; Το πηγες σιγα σιγα παραλληλα με το μπιμπερο;;; Πες μου πως εδρασες!!! Very Happy Εχω πελαγωσει και δε ξερω τι να κανω!!

Καμια φορα ρουφαει κατι, αλλα δεν ειμαι σιγουρη αν οντως εφαγε... Πως μπορω να το καταλαβω αυτο;;; Εχω γινει κομματια με το θηλαστρο, δεν αντεχω αλλο!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Soudi δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, απλώς χρειάζεται παρακολούθηση και όλα θα πάνε καλά!!Smile

Etoile αυτό φοβάμαι και εγώ με τον θηλασμό!Την μη υποστήρηξη Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Χαίρομαι όμως που όλα πήγαν καλά?Πόσο γεννήθηκε ο μικρός και τον κράτησαν στην ΜΕΝΝ?Και που γέννησατε?

????????


Επισκέπτης
Carrie έγραψε:Soudi δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας, απλώς χρειάζεται παρακολούθηση και όλα θα πάνε καλά!!Smile

Etoile αυτό φοβάμαι και εγώ με τον θηλασμό!Την μη υποστήρηξη Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Χαίρομαι όμως που όλα πήγαν καλά?Πόσο γεννήθηκε ο μικρός και τον κράτησαν στην ΜΕΝΝ?Και που γέννησατε?

2350 γεννηθηκε το μπουμπουκακι!!
Ασε,τραβηξα τρελο λουκι... Ευτυχως τωρα ειμαστε σπιτι μας και περναμε τελεια!! (αν εξαιρεσεις την αυπνια!!! Laughing )

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς 3290!Εγώ να δεις λούκι με τον θηλασμό!Όπως τα περίμενα οι κοπέλες εκεί είχαν η κάθε μία στην άποψη τους και δεν ενδιαφερόταν και ιδιαίτερα.Αν δεν είχα την μαμά μου δεν θα μπορούσα να θηλάσω ούτε γι'αστείο..!!

????????


Επισκέπτης
Carrie έγραψε:Εμείς 3290!Εγώ να δεις λούκι με τον θηλασμό!Όπως τα περίμενα οι κοπέλες εκεί είχαν η κάθε μία στην άποψη τους και δεν ενδιαφερόταν και ιδιαίτερα.Αν δεν είχα την μαμά μου δεν θα μπορούσα να θηλάσω ούτε γι'αστείο..!!

Α,εμενα μου ειπε μια οτι εχω χαλια θηλες και δε θα θηλασω... Οσες αλλες το ακουσαν φρικαραν,γιατι μια χαρα πεταχτες ειναι...
Παντως πολεμουν να σε χωσουν στο μπουκαλι με υπουλους τροπους!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις