Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
311 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 311 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 17]

????????


Επισκέπτης
Carrie έγραψε:Εγώ σε αντίθεση με εσάς είμαι σε κατάσταση να χτυπήσω αλύπητα τον γιατρό μου σήμερα που θα πάω γιατί σηκώθηκε και έφυγε 10 μέρες και το ζάχαρο μου πήγε στον Θεό!!Χθες έφαγα 1 μικρό μήλο και ένα τοστ και είχα κάνει και ινσουλίνη και πήγε 170!!!!!!!!!! Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 679259 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 679259 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 679259 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 679259 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 679259

Πω πω ψυχη μου!!! Η κορτιζονη σου εκανε τη ζημια!!!
Εγω σημερα εκανα καρδιοτοκογραφημα και ειχα συσπασεις και μετα κοιταξαν τον τραχηλο, εχει κοντυνει και φοβουνται για προωρο...
Απο την ωρα που γυρισα ειμαι ξαπλα!! Φοβηθηκα πολυ!!
Παλι καλα ομως ειμαι σε προχωρημενη εβδομαδα και λογικα δε θα εχουμε προβληματα, εχους ωριμασει ολα, ειναι και λιγο πανω απο 2 κιλα, για να δουμε....
Πλεον δε σκεφτομαι αν θα πονεσω στη γεννα, αλλα να πανε ολα καλα.. Και με εχει πιασει μια γλυκια αγωνια να τον αγκαλιασω.... Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 35468

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τα νέα είναι ότι ο γιατρός ήτανε απόλυτα χαλαρός!Απέδωσε το χαόσ στο σάκχαρο στο γεγονός ότι η εγκυμοσύνη προχωράει και έτσι η αντίσταση στην ινσουλίνη μεγαλώνει περισσότερο.Δεν μπορούμε ωστόσο να αυξήσουμε τις δόσεις απότομα για να μην κάνω υπογλυκαιμία και έτσι το κάνουμε σταδιακά.Πήγαμε ήδη στο 14 το πρωί και 13 το βράδυ και βλέπουμε..Είμαι πολύ στεναχωρημένη που τώρα στο τέλος στράβωσε αυτό γιατί όλα πήγαιναν μία χαρα ως τώρα..

????????


Επισκέπτης
Carrie έγραψε:Τα νέα είναι ότι ο γιατρός ήτανε απόλυτα χαλαρός!Απέδωσε το χαόσ στο σάκχαρο στο γεγονός ότι η εγκυμοσύνη προχωράει και έτσι η αντίσταση στην ινσουλίνη μεγαλώνει περισσότερο.Δεν μπορούμε ωστόσο να αυξήσουμε τις δόσεις απότομα για να μην κάνω υπογλυκαιμία και έτσι το κάνουμε σταδιακά.Πήγαμε ήδη στο 14 το πρωί και 13 το βράδυ και βλέπουμε..Είμαι πολύ στεναχωρημένη που τώρα στο τέλος στράβωσε αυτό γιατί όλα πήγαιναν μία χαρα ως τώρα..

Σκεψου οτι εμεινε πολυ λιγο!!!! Very Happy
Αρκει που ειναι καλα το μπεμπακι σου!!!! I love you

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟριτσια καλησπερα.Εγω εχω ΠΗΤ 20-2-2012.Το λεω ετσι γιατι δεν ξερω ποσο μηνων η εβδομαδων ειμαι.Εχω μπερδευτει.Αλλο ειναι το θεμα βεβαια.Εκανα καμπυλη ζαχαρου και βγηκε χαλια.Οποτε αρχιζω διατροφη και μετρηση ζαχαρου καθημερινα.Διαβαζοντας τις δικες ιστοριες πηρα λιγο θαρρος γιατι διαππιστωνω οτι συμβαινει σε πολλες εγκυουλες.Αντε τωρα θα παρω τα πανω μου!!!!Με το καλο να γεννησουμε τα μωρακια μας!!! Smile

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
soudi έγραψε:ΚΟριτσια καλησπερα.Εγω εχω ΠΗΤ 20-2-2012.Το λεω ετσι γιατι δεν ξερω ποσο μηνων η εβδομαδων ειμαι.Εχω μπερδευτει.Αλλο ειναι το θεμα βεβαια.Εκανα καμπυλη ζαχαρου και βγηκε χαλια.Οποτε αρχιζω διατροφη και μετρηση ζαχαρου καθημερινα.Διαβαζοντας τις δικες ιστοριες πηρα λιγο θαρρος γιατι διαππιστωνω οτι συμβαινει σε πολλες εγκυουλες.Αντε τωρα θα παρω τα πανω μου!!!!Με το καλο να γεννησουμε τα μωρακια μας!!! Smile

Καλώς ήρθες στην παρέα μαςSmile Τίποτα δεν είναι,απλώς θέλει λίγη προσοχή!Βάλε ένα τικεράκι να βλέπουμε πόσο είσαι!Συνήθως την καμπύλη την κάνουμε 24-26η βδομάδα πάντως..

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ki ego auto eiha diavasei sto internet alla o giatros me evale na tin kano noritera.Nai tha valo ena tickeraki giati opoios me rotaei poso eimai den ksero ti na toy po.O antras moy me koroideuei.Mou leei tha genniseis kai ta les oti eisai 8 minon!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εντάξει είναι θέμα γιατρού πάντα. Η ξαδέρφη μου την έκανε πχ 28η βδομάδα,ότι κρίνει ο κάθε γιατρός σωστό!

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι οντως.Ο καθε γιατρος εχει τα δικα του.Κανω απλα οτι μου λεει .Δεν εχω κι αλλη επιλογη!!Αντε να δουμε τι θα δουμε.Πολυ αγχος!!!

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
νιμιζω πεζει ρολο και το αν υπαρχει ιστορικο διαβητη στην οικογενεια οπως ηταν στην δικια μου περιπτωση I love you I love you I love you

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι μίκι παίζει αν και στην δική μου τουλάχιστον περίπτωση δεν υπήρχε..

Επίσης πρόσεξε γενικώς και το θέμα του άγχους γιατί και αυτό ανεβάζει το σάκχαρο!!

????????


Επισκέπτης
soudi έγραψε:ΚΟριτσια καλησπερα.Εγω εχω ΠΗΤ 20-2-2012.Το λεω ετσι γιατι δεν ξερω ποσο μηνων η εβδομαδων ειμαι.Εχω μπερδευτει.Αλλο ειναι το θεμα βεβαια.Εκανα καμπυλη ζαχαρου και βγηκε χαλια.Οποτε αρχιζω διατροφη και μετρηση ζαχαρου καθημερινα.Διαβαζοντας τις δικες ιστοριες πηρα λιγο θαρρος γιατι διαππιστωνω οτι συμβαινει σε πολλες εγκυουλες.Αντε τωρα θα παρω τα πανω μου!!!!Με το καλο να γεννησουμε τα μωρακια μας!!! Smile

Ναι, ειναι της μοδας!!!Μεχρι και η ανηψια μου εχει, 22 χρονων κοριτσακι!!!! Ασε!! Με τη διατροφη θα φτιαξει!!! Εγω πλεον τρυπιεμαι ελαχιστα γιατι εχει πεσει πολυ!!!

????????


Επισκέπτης
soudi έγραψε:Ki ego auto eiha diavasei sto internet alla o giatros me evale na tin kano noritera.Nai tha valo ena tickeraki giati opoios me rotaei poso eimai den ksero ti na toy po.O antras moy me koroideuei.Mou leei tha genniseis kai ta les oti eisai 8 minon!!


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμενα με βοηθησε πολυ αυτο (γιατι και εγω δεν εβγαζα ακρη!!!)


1ος μήνας: 1η, 2η, 3η, 4η βδομάδα
2ος μήνας: 5η, 6η, 7η, 8η βδομάδα
3ος μήνας: 9η, 10η, 11η, 12η, 13η βδομάδα (εδώ έχουμε μία παραπάνω!)
4ος μήνας: 14η, 15η, 16η, 17η βδομάδα
5ος μήνας: 18η, 19η, 20η, 21η βδομάδα
6ος μήνας: 22η, 23η, 24η, 25η, 26η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)
7ος μήνας: 27η, 28η, 29η, 30η βδομάδα
8ος μήνας: 31η, 32η, 33η, 34η, 35η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)
9ος μήνας: 36η, 37η, 38η, 39η, 40η βδομάδα (και εδώ έχουμε μία παραπάνω!)

Ελπιζω να σου φανει χρησιμο!!!

????????


Επισκέπτης
Carrie πως πας;; Εμενα μου ειπε οτι θα γεννησω τις επομενες 2 εβδομαδες και εχω αγχωθει!!! Αλλα εχω και μεγαλη χαρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Δηλαδη Etoile με βαση αυτο εγω διανυω τον 6 μηνα;;;;;Εχω μεινει τωρα!!!!!Σε ευχαριστω που μου ανοιξες τα ματια.Καλα κανει και με κοροιδευει ο αντρουλης μου!!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:Carrie πως πας;; Εμενα μου ειπε οτι θα γεννησω τις επομενες 2 εβδομαδες και εχω αγχωθει!!! Αλλα εχω και μεγαλη χαρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Αναμένουμε..!!Ξέρω και γώ?Ο μπέμπης την Δευτέρα που τον είδαμε στον υπέρηχο φαίνεται να είναι στον δρόμο προς τα κάτω αλλά δεν έχει κατέβει ακόμη κανονικά. Σήμερα θα πάω για νστ και ζήτησα του γιατρού να δει και τον τράχηλο γιατί τα ΣΚ με αγχώνουν λίγο μήπως συμβεί κάτι και με βρει απροετοίμαστη Shocked Shocked Αύριο θα πάω ξανά στον ενδοκρινολόγο,έκανα προχθές ξανά και εξετάσεις για τον θυροειδή και φαίνονται καλύτερες από τις προηγούμενες..Να δούμε!!

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kalhmera koritsia sas parakoloutho giati perasa ki ego ta idia ke sas katalabeno gia afto skeftika kati gia nas anevaso to ithiko Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 215994 den ksero an to anaferate ala exi ke thn kali tou plebra o diabitis kiisis Very Happy to exete skefti oti meta apo Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 654316 oli afti tin dieta tha iste kapia kila mion? Very Happy ego otan genisa imoun 6 kila mion Very Happy ante me to kalo na kratisete ta morakias leptoules ke omorfoules

????????


Επισκέπτης
soudi έγραψε:Δηλαδη Etoile με βαση αυτο εγω διανυω τον 6 μηνα;;;;;Εχω μεινει τωρα!!!!!Σε ευχαριστω που μου ανοιξες τα ματια.Καλα κανει και με κοροιδευει ο αντρουλης μου!!!!

Καλα,ολες ετσι ειμαστε , μη νομιζεις!!
Και εγω στο ιντερνετ εψαχνα να δω σε τι μηνα ειμαι!
Φαντασου οτι μπηκα στο μηνα μου προχθες και νομιζα οτι μπαινω σημερα, επειδη αλλαζα καθε Πεμπτη εβδομαδα Laughing Laughing Laughing

????????


Επισκέπτης
Carrie έγραψε:
etoile! έγραψε:Carrie πως πας;; Εμενα μου ειπε οτι θα γεννησω τις επομενες 2 εβδομαδες και εχω αγχωθει!!! Αλλα εχω και μεγαλη χαρα!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Αναμένουμε..!!Ξέρω και γώ?Ο μπέμπης την Δευτέρα που τον είδαμε στον υπέρηχο φαίνεται να είναι στον δρόμο προς τα κάτω αλλά δεν έχει κατέβει ακόμη κανονικά. Σήμερα θα πάω για νστ και ζήτησα του γιατρού να δει και τον τράχηλο γιατί τα ΣΚ με αγχώνουν λίγο μήπως συμβεί κάτι και με βρει απροετοίμαστη Shocked Shocked Αύριο θα πάω ξανά στον ενδοκρινολόγο,έκανα προχθές ξανά και εξετάσεις για τον θυροειδή και φαίνονται καλύτερες από τις προηγούμενες..Να δούμε!!

Μια χαρα ολα!! Αντε, να φαμε κανενα φαγητουλι!!! Laughing
Μη σε αγχωνει ο θυρεοειδης, μετα τον 6ο δεν εχεις κανενα κινδυνο για το παιδι!! Τουλαχιστον ετσι μου ειχε πει εμενα ο ενδοκρινολογος!!!
Φοβαμαι να γεννησω........... Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Laughing Laughing Laughing

????????


Επισκέπτης
miki2009 έγραψε:kalhmera koritsia sas parakoloutho giati perasa ki ego ta idia ke sas katalabeno gia afto skeftika kati gia nas anevaso to ithiko Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 215994 den ksero an to anaferate ala exi ke thn kali tou plebra o diabitis kiisis Very Happy to exete skefti oti meta apo Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 654316 oli afti tin dieta tha iste kapia kila mion? Very Happy ego otan genisa imoun 6 kila mion Very Happy ante me to kalo na kratisete ta morakias leptoules ke omorfoules

Εγω ουτως ή αλλως ειχα παρει μονο ενα κιλο μεχρι τον 7ο (και παραμενω μονο σε αυτο μεχρι τωρα!!), οποτε θα προτιμουσα να μπορω να φαω κανονικα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Ασε, γιατι με βλεπω την εβδομαδα μετα τη γεννα να παιρνω 2-3 κιλα με τον καημο που εχω να φαω σουβλακι-πιτσα-γλυκο κτλ κτλ Laughing Laughing Laughing
Να σε ρωτησω κατι; Μολις γεννας χανεις 6-7 κιλα;;; Δηλαδη θα ειμαι και πιο αδυνατη απο πριν, αφου εχω παρει μονο 1;;; Σουπερ ειναι αυτο!!! Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
etoile! έγραψε:
Φοβαμαι να γεννησω........... Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Laughing Laughing Laughing

Εγώ να δεις..Που πήγα σήμερα και μου είπε πως μαλάκωσε και ο τράχηλος και μου έχει κολλήσει ότι δεν θα βγάλω το Σκ Shocked Shocked Shocked Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 585182 Είμαι τουλάχιστον ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ!!!!

????????


Επισκέπτης
Carrie έγραψε:
etoile! έγραψε:
Φοβαμαι να γεννησω........... Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Laughing Laughing Laughing

Εγώ να δεις..Που πήγα σήμερα και μου είπε πως μαλάκωσε και ο τράχηλος και μου έχει κολλήσει ότι δεν θα βγάλω το Σκ Shocked Shocked Shocked Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 585182 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 585182 Είμαι τουλάχιστον ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΜΕΝΗ!!!!

Σε καταλαβαινω!! Εν τω μεταξυ καταλαβαινω και τον μικρουλη μου να με σκαλιζει, ξερεις που Embarassed και νομιζω οτι εκει που καθομαι θα δω ενα κεφαλι να πετιεται!!! Laughing Laughing Laughing
Εμενα μου ειπε οτι ειναι πιθανον μεσα στις επομενες 2 εβδομαδες να μας εμφανιστει και μου εχει κολλησει οτι θα βγει 8/11, λογω της γιορτης!!! Very Happy
Με αγχωνει πολυ γιατι ειναι μικρος ακομα ρε γαμωτο, μονο 2300... Θελω να περασει τα 2500 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσο σε νιώθω!!!Και εγώ αυτό ακριβώς αισθάνομαι!!Λες και σκάβει με τα χέρια του και θα δω κανένα χέρι να πετιέται!!! Shocked Shocked Shocked Και εμένα 8/11 μου έχει κολλήσει..Και είναι και κοντά... Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787

????????


Επισκέπτης
Carrie έγραψε:Πόσο σε νιώθω!!!Και εγώ αυτό ακριβώς αισθάνομαι!!Λες και σκάβει με τα χέρια του και θα δω κανένα χέρι να πετιέται!!! Shocked Shocked Shocked Και εμένα 8/11 μου έχει κολλήσει..Και είναι και κοντά... Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787 Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 534787

Χαχαχα,λες να γεννησουμε την ιδια μερα;;; Πλακα θα εχει!! Κριμα που δε θα ειμαστε στο ιδιο ξενοδοχειο-μαιευτηριο, να μεινουμε στο ιδιο δωματιο και να τσακωνομαστε παρεα με τις μαιες για τον θηλασμο!!! Laughing Laughing Laughing

miki2009

miki2009
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
etoile! έγραψε:
miki2009 έγραψε:kalhmera koritsia sas parakoloutho giati perasa ki ego ta idia ke sas katalabeno gia afto skeftika kati gia nas anevaso to ithiko Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 215994 den ksero an to anaferate ala exi ke thn kali tou plebra o diabitis kiisis Very Happy to exete skefti oti meta apo Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 654316 oli afti tin dieta tha iste kapia kila mion? Very Happy ego otan genisa imoun 6 kila mion Very Happy ante me to kalo na kratisete ta morakias leptoules ke omorfoules

Εγω ουτως ή αλλως ειχα παρει μονο ενα κιλο μεχρι τον 7ο (και παραμενω μονο σε αυτο μεχρι τωρα!!), οποτε θα προτιμουσα να μπορω να φαω κανονικα!!! Laughing Laughing Laughing Laughing
Ασε, γιατι με βλεπω την εβδομαδα μετα τη γεννα να παιρνω 2-3 κιλα με τον καημο που εχω να φαω σουβλακι-πιτσα-γλυκο κτλ κτλ Laughing Laughing Laughing
Να σε ρωτησω κατι; Μολις γεννας χανεις 6-7 κιλα;;; Δηλαδη θα ειμαι και πιο αδυνατη απο πριν, αφου εχω παρει μονο 1;;; Σουπερ ειναι αυτο!!! Very Happy
ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ 83 ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΙΝΗΣ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΕΠΕΣΡΕΨΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΗΜΟΥΝ 77 Very Happy ΒΕΒΑΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΡΑΤΗΘΗΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΤΑ ΠΗΡΑ ΠΑΛΙ Very Happy Very Happy Very Happy ΤΩΡΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 25 ΜΗΝΕΣ ΕΙΜΑΙ 82

soudi

soudi
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ego Miki2009 eho parei 3 kila.Nai skeftomai thetika opos les.Oti mporei na haso me olo ton periorismo.Alla fovamai opos kai i Etoile mi me piasei lussa otan genniso kai fao oti den efaga olo ton kairo!!!Ax pos moy aresei poy ta leo kapou pou sumpasxei mazi moy kai me katalavainei!! Εγκυούλες-Μαμάδες με διαβήτη κύησης - Σελίδα 13 604962

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 17]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις