Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
353 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 353 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Lilliput έγραψε:
tatijana έγραψε:Εχω καθυστερηση σας το ειπα?Μαλλον απο αγχος γιατι για κατι αλλο το αποκλειω..

Δηλαδή να μην ελπίζουμε? Wink

Ρε Ιωαννα δεν ελεγα κατι αλλο?Να παω να παιξω κανα λοττο?τζοκερ?Μολις μου ηρθε η περιοδος....Χαχα..

χάρηκες ή στεναχωρήθηκες? Razz Razz

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
tatijana έγραψε:
Lilliput έγραψε:
tatijana έγραψε:Εχω καθυστερηση σας το ειπα?Μαλλον απο αγχος γιατι για κατι αλλο το αποκλειω..

Δηλαδή να μην ελπίζουμε? Wink

Ρε Ιωαννα δεν ελεγα κατι αλλο?Να παω να παιξω κανα λοττο?τζοκερ?Μολις μου ηρθε η περιοδος....Χαχα..

χάρηκες ή στεναχωρήθηκες? Razz Razz

Χαρηκα γιατι ηξερα οτι ειναι απο το αγχος....Δεν υπηρχε περιπτωση για εγκυμοσυνη γιατι βαζω προφυλακτικο κ δεν εχει σπασει,αν τυχον ομως "τυχενε" να μεινω τωρα εγκυος αν και θα μου εφευγε ο κωλος θα το κραταγα με μεγαλη χαρα....Χαχαχ....Μπορει να θεωρω οτι ειναι νωρις για μενα ενα 2ο νινι,απο την αλλη λεω αχ και να ημουν εγκυος.....Χεχε..

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
oh yes... φορέθηκε και το πρώτο μακρυμάνικο μπλουζάκι !! κάνει κρύο και αυτή τη φορά δεν είμαι η μόνη που το λέει! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

aggelina25

aggelina25
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhspera koritsia ti kanete?ontws exei mia psyxra eksw,

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...βρε κοριτσια και εγω Ελλαδα μενω,που ειναι η ψυχρα και εχω πλανταξει στη ζεστη?? Shocked Shocked

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν εχω τηλ,δεν εχω ιντερνετ..[κλεβω απο αλλον τωρα] κ δε μπορω ουτε με την τεχνικη υποστιριξη νακαλεσω....Τι ηθελα κ εβαλα cyta????

καλα που το ανεφερες σκεφτομουν σοβαρα να βαλω κι εγω!

Xmmmm...Δε θα το ελεγα να κανεις τετοια κινηση....Ειλικρινα...Ουτε την τεχνικη υποστηριξη δε μπορω να καλεσω....

ναι θα το ψαξω πολυ προς το παρον εχω ιντερνετ απο τη γραμμη της πεθερας μου και θελω να τη καταργησω και να βαλω δικια μου μαζι με τηλεφωνο


μαμα κατερινα εγω εχω forthnet και ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενη....κι απο οτι ακουω εξισου καλη ειναι και η on....αλλα μονο για την πρωτη που χρησιμοποιω μπορω να εγγυηθω.... Very Happy

και εμεις forthnet εχουμε και ειμαστε αρκετα ικανοποιημενη. spapastamou εχουμε αρκετα κοινα μου φαινετε ε??

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γτ καθε φορα που βραδιαζει πρεπει να οργιαζει ο μικρος??? ολη την μερα τπτ!!!! τι παιδι θα βγαλω πια?? βρικολακακι??

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν εχω τηλ,δεν εχω ιντερνετ..[κλεβω απο αλλον τωρα] κ δε μπορω ουτε με την τεχνικη υποστιριξη νακαλεσω....Τι ηθελα κ εβαλα cyta????

καλα που το ανεφερες σκεφτομουν σοβαρα να βαλω κι εγω!

Xmmmm...Δε θα το ελεγα να κανεις τετοια κινηση....Ειλικρινα...Ουτε την τεχνικη υποστηριξη δε μπορω να καλεσω....

ναι θα το ψαξω πολυ προς το παρον εχω ιντερνετ απο τη γραμμη της πεθερας μου και θελω να τη καταργησω και να βαλω δικια μου μαζι με τηλεφωνο


μαμα κατερινα εγω εχω forthnet και ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενη....κι απο οτι ακουω εξισου καλη ειναι και η on....αλλα μονο για την πρωτη που χρησιμοποιω μπορω να εγγυηθω.... Very Happy

και εμεις forthnet εχουμε και ειμαστε αρκετα ικανοποιημενη. spapastamou εχουμε αρκετα κοινα μου φαινετε ε??

οντως....!!!εμ,αν δεν ταιριαζαμε δε θα συμπεθεριαζαμε που λενε....!!!γι'αυτο εχουμε μεινει τα 2 μας.... Very Happy

lidiaki

lidiaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μηπως ξερετε αν εχει κανενα σουπερ μαρκετ εκπτωσεις στις πανες libero or pampers??Γιατι με τρια παιδια δεν γινεται πολλα τα λεφτα...... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467

https://www.facebook.com/#!/maria.triviza

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
anthaki έγραψε:...βρε κοριτσια και εγω Ελλαδα μενω,που ειναι η ψυχρα και εχω πλανταξει στη ζεστη?? Shocked Shocked

ναι, μωρε.... που ειναι;;;;;;;; οεο;;;;;;;; Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 534787 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 534787

geli


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
lidiaki έγραψε:Μηπως ξερετε αν εχει κανενα σουπερ μαρκετ εκπτωσεις στις πανες libero or pampers??Γιατι με τρια παιδια δεν γινεται πολλα τα λεφτα...... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467

Στο φυλλάδιο του ΑΒ είδα ότι από Δευτέρα έχει τα pampers -20%. Αν έχεις και κανένα κουπόνι...

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lidiaki έγραψε:Μηπως ξερετε αν εχει κανενα σουπερ μαρκετ εκπτωσεις στις πανες libero or pampers??Γιατι με τρια παιδια δεν γινεται πολλα τα λεφτα...... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 804467


http://www.killdeal.gr/τσεκαρε εδω!συνηθως βαζει ολες τις προσφορες!

αγαπη 25

αγαπη 25
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σκεφτομαι οτι ειμαι χαλια ψυχολογικα....................

ΑΓΑΠΗ@

ΑΓΑΠΗ@
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!
ΕΧΩ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!!
ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ!!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 850933 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 850933 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 850933 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 688264 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 688264 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 688264 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 688264 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 688264 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 688264

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
evvi έγραψε:
spapastamou έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Δεν εχω τηλ,δεν εχω ιντερνετ..[κλεβω απο αλλον τωρα] κ δε μπορω ουτε με την τεχνικη υποστιριξη νακαλεσω....Τι ηθελα κ εβαλα cyta????

καλα που το ανεφερες σκεφτομουν σοβαρα να βαλω κι εγω!

Xmmmm...Δε θα το ελεγα να κανεις τετοια κινηση....Ειλικρινα...Ουτε την τεχνικη υποστηριξη δε μπορω να καλεσω....

ναι θα το ψαξω πολυ προς το παρον εχω ιντερνετ απο τη γραμμη της πεθερας μου και θελω να τη καταργησω και να βαλω δικια μου μαζι με τηλεφωνο


μαμα κατερινα εγω εχω forthnet και ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενη....κι απο οτι ακουω εξισου καλη ειναι και η on....αλλα μονο για την πρωτη που χρησιμοποιω μπορω να εγγυηθω.... Very Happy

και εμεις forthnet εχουμε και ειμαστε αρκετα ικανοποιημενη. spapastamou εχουμε αρκετα κοινα μου φαινετε ε??

οντως....!!!εμ,αν δεν ταιριαζαμε δε θα συμπεθεριαζαμε που λενε....!!!γι'αυτο εχουμε μεινει τα 2 μας.... Very Happy

μηπως να συμπεθεριασουμε οντως??? αχχαχαχαχα Laughing Laughing Laughing

και να γεννησουμε την ιδια μερα θα εχει πλακα!!!!

geli


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Την επόμενη φορά που θα ανέβω στη ζυγαριά (αύριο) θέλω να είμαι 10 κιλά λιγότερη Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #3 - Σελίδα 34 13953
Γίνεται;;; Sad Sad Sad

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα τσουπρες!!!!!

σημερα σας αφηνω χωρις πονακια χωρις τπτ Sad ........

δλδ πρεπει να κλεισω ολες τις μερες τις εγκυμοσυνης??? ουτε μια μερα πιο πριν??

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αναρωτιεμαι πως μπορει να πιστευει ενα ζευγαρι οτι θα ηρεμησει ενα 2μηνο μωρο φωναζοντας πανω απτο κεφαλι του και κρατωντας το σαν να ειναι ψευτικη κουκλα...
ταχω παρει με φιλικο μου ζευγαρι-το λυπαμαι το μωρο πολυ... Sad

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα τσουπρες και εδω!!!
3 μερες λεει ακομη........αιντε να δουμε Smile

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκεφτομαι τα χτεσινά, που πήγαμε στο σπίτι των κουμπάρων μας, έκλειναν 10 χρονια γαμου και είχαμε ένα χαπενινγκ ωραίο, και βάλαμε να δουμε το DVD του γάμου, και μας είδαμε όλους πώς ήμασταν πριν απο 10 χρόνια...
Δεν χρειαστηκε να δω πολλά, μόνο το πόδι που είχα τότε είδα κι έπαθα μια μιινι κατάθλιψη για το πώς είμαι τώρα... Shocked Shocked Shocked Shocked

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
...οπως ελεγε και ο συγχωρεμενος ο Βεγγος...'και νυσταζω και βαριεμαι και διψω και κατουριεμαι'..μαλλον για τις εγκυες το εβγαλε το ποιηματακι.. Wink Wink

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσο γρήγορα περνά ο καιρός.. άλλος ένας μήνας ξεκούραση και μετά τέλος. Razz

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σκέψη Νο1)Σκέφτομαι πως μου έκατσε στο στομάχι το φαί! Θα σκάσω....

Σκέψη Νο2)Πότε επιτέλους θα μου έρθει η περίοδος οεο;;;;;;;;;; Με τα νεύρα μου παίζει κάθε φορά!

Σκέψη Νο3)Θέλω τόσο πολύ να πω σε κάποιους: get a life!!! Δεν το λέω όμως γιατί δεν υπάρχει περίπτωση να το καταλάβουν! (και όχι γιατί είναι στα αγγλικά...)

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εχω συμμαζεμα και λογω περιοδου σερνομαιιιιι..

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!


Αυτό το βιντεάκι με συγκίνησε απίστευτα.Δείτε με τι πάθος χορεύουν οι Έλληνες του εξωτερικού..Μπορεί να έχουν φύγει από την πατρίδα τους αλλά δεν την αποχωρίζονται ποτέ από την καρδιά και την ψυχή τους..Μπράβο σε όλους αυτούς που τιμούν την πατρίδα τους έστω και από μακρυά.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 37 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις