Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
84 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 84 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Ευάκι μου Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 379767 !!!


Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 334590

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αρχικα ,Μαρινακι μου το εχω αναγκη να μου πανε ολα καλα!Το πιστευω!Το θελω!Και βαση προηγουμενης εγκυμοσυνης ημουν και ητανε το μωρο αψογο!Ο θεος ξερει!ποτε και γιατι!Και θα μας πανε ολα καλα και θα μιλαμε για τα μπεμπακια μας!για το γιοκα σου και εγω τον μπεμπη η την μπεμπουλα!!!
Να ευχηθω ολοψυχα να αποκτησετε οσες επιθυμειτε ,το μωρακι σας!!Ποσο αδυμονω να το εχω στην αγκαλια!!

Ναταλακι αστιγματισμος ε???
Αμ καλα λεει η Ελενα σου μιλησαμε στο #10 κι εσυ ΠΡΟΥΤΣ!!!! Τσουτσου προυτσου!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερααα!τη κανεται κοριτσαρες;
οι κοιλιτσες σας ειναι τελειες!!!(οχι οχι δεν μου λειπουν καθολου)

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ βρε Κλειώ, στείλε κι εδώ λίγη εγκυόσκονη μπας και φουσκώσει και η δικιά μας η κοιλίτσα!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Αρχικα ,Μαρινακι μου το εχω αναγκη να μου πανε ολα καλα!Το πιστευω!Το θελω!Και βαση προηγουμενης εγκυμοσυνης ημουν και ητανε το μωρο αψογο!Ο θεος ξερει!ποτε και γιατι!Και θα μας πανε ολα καλα και θα μιλαμε για τα μπεμπακια μας!για το γιοκα σου και εγω τον μπεμπη η την μπεμπουλα!!!
Να ευχηθω ολοψυχα να αποκτησετε οσες επιθυμειτε ,το μωρακι σας!!Ποσο αδυμονω να το εχω στην αγκαλια!!

Ναταλακι αστιγματισμος ε???
Αμ καλα λεει η Ελενα σου μιλησαμε στο #10 κι εσυ ΠΡΟΥΤΣ!!!! Τσουτσου προυτσου!!


Μην μου αγχώνεστε και μην μου στενοχωριέστε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!Ολα θα πάνε τέλεια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!

αστιγματισμός καταραμένος Razz Razz Razz Razz !!!
τσουτσου προυτς Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα Ελένη μου!!Ολα καλά εσύ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena sto eyxomai mesa apo tin kardeia moy na erthi ena mwraki k ena sto natalaki moy Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 727892 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 868444 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 868444 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 868444 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 868444 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 868444 polu tha xarw otan tha mas peite ta eyxarista.nausika ela bale mpros gia ena akoma

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:καλησπερααα!τη κανεται κοριτσαρες;
οι κοιλιτσες σας ειναι τελειες!!!(οχι οχι δεν μου λειπουν καθολου)


εισαι σιγουρη???????γιατι νομιω πως ο αντρας σου εχει αλλη αποψη! Very Happy Very Happy

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη μου θα ερθει!! Ποτε δν καθοριζουμε και δν μπορουμε να καθορισουμε τα πραγματα. . . .ενα μονο να μην εχετε καθε φορα που σεξοπορνοσυναναστρεφεστε με τν συντροφο. . .να μην εχετε αγχος!Ριλααααξ . . . .σας στο ευχομαι και στο Ναταλακι!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
athina24 έγραψε:
naysika έγραψε:καλησπερααα!τη κανεται κοριτσαρες;
οι κοιλιτσες σας ειναι τελειες!!!(οχι οχι δεν μου λειπουν καθολου)


εισαι σιγουρη???????γιατι νομιω πως ο αντρας σου εχει αλλη αποψη! Very Happy Very Happy

Αθηνα μου αυτου νου μην του δινεις και πολυ σημασια!!!αστον μονο να λεει!!!εγω αποφασιζω!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
erwtoulis έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
elena25 έγραψε:Αν θέλετε, μέσα στη ζύμη για τους λουκουμάδες δοκιμάστε να ρίξετε μία κουταλιά της σούπας μέλι και ένα κουταλάκι του γλυκού κανέλλα. Και εκτός από μέλι και κανέλλα από πάνω δοκιμάστε τους με μερέντα! Απίστευτη γεύση! Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε!


Εδω στην Ροδο τα καλοκαιρια στα πανηγυρια χρονια τωρα πουλανε λουκουμαδες κ με ασπρη κ με κανονικη σοκολατα.Εμενα προσωπικα δν μαρεσουν.
Τους προτιμω με μελι,αλλα πολλοι τους τρωνε ετσι.Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.

Manoula mi milas gia loukoumades giati mou thimizeis ton dekapentaugousto pou perasame..... Megali i xari sou Razz xexexexe

Μα τι να κανω,μου μυρισαν οι λουκουμαδες!!!!!Κι στην τελικη εγω εφαγατους λιγοτερους τοτε,οι υπολοιποι τους σκισατε!!!

blackrose έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Κλειω,μολις εβαλα τη μανα μου να μ ζυμωσει λουκουμαδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 3 215994

manoula_24xr έγραψε:
πως κανεις ζυμη για λουκουμαδες????/Για πεεεεεςςςς!!

Βασικα η μανα μου βαζει μαγια,ζαχαρη,λιγο αλευρι που φουσκωνει μονο του,κι το αφηνει να φουσκωσει κανα μισαωρο,κι μετα το τηγανιζει.

ωραια,ευκολο!θενκς! Very Happy
[/quote]

Καλε ευκολο ειναι,δοκιμασε το κ θα δεις,ασε που ειναι κ σπιτικοι κ δν εχουν συντηριτικουρες.Κ σε ενα ποτηρι δισαλυω λιγο τ μελι να μην ειναι τοσο παχυρευστο με λιγο νερακι,κι βουαλα λουκουμαδες ριχνω κ μποοοοολικη κανελα!!Μιαμ μιαμ,ανυπομονωωω,α ρε Κλειω εσυ φταις βραδιατικα.[/quote]

Χαχαχαχαχα εβαλα κ φωτο στο φεις!!! Ετσι τους κανω μανουλα! Πωπω φουσκωσα!δεν παει αλλο! ΕΛΙΩΣΑΑΑΑΑΑΑ Α Α Α Α Α Α
[/quote]

Καλα εε,τους κατευχαριστηθηκα,αλλα με πονεσε λιγο το δοντι μου πουεχει φυγει το σφραγισμα,ευτυχως ηταν στιγμιαιος πονος.

elena25 έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:

Εδω στην Ροδο τα καλοκαιρια στα πανηγυρια χρονια τωρα πουλανε λουκουμαδες κ με ασπρη κ με κανονικη σοκολατα.Εμενα προσωπικα δν μαρεσουν.
Τους προτιμω με μελι,αλλα πολλοι τους τρωνε ετσι.Περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.


Έχω φάει κι εγώ στα πανηγύρια και δε μου αρέσανε καθόλου. Αυτοί βάζουν συνήθως σιρόπι σοκολάτας ή λιωμένη κουβερτούρα (δεν ξέρω σε εσάς πώς είναι). Ενώ με μερέντα είναι τελείως διαφορετικοί. Αλλά συμφωνώ με αυτό που λες: περί ορέξεως...

Κι με λιωμενη σοκολατα κανουν κ μερεντα.Βασικα η μερεντα μαρεσει μονο σε κρεπα με μπισκοτο.


blackrose έγραψε:ροκκοσ στο αλφα. . . Και . . .εμεινα εδω. . . .αψογο

Αυτο το τραγουδι δν μαρεσε ποτε,μεχρι που 2 φιλοι μαςπαντρευτηκαν κι το βαλανε τραγουδι του γαμου τους,κι δν ξερω μουκανε κλικ,ισως η αγαπη τους ομορφυνε το τραγουδι,δν ξερω.

natali-maria έγραψε:Καλησπέρα κοπελιές Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!Πολύ σκεφτόμαστε ε Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?Τι κάνετε?
Βιβιανάκι περαστικά στην γιαγιούλα!
Κλειώ μου τέλεια η κοιλίτσα!Με το καλό Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!
Πόπη και η δική σου κοιλίτσα υπέροχη Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!Με το καλό και εσύ!!
ΤΑ φιλιά μου και στις υπόλοιπες!!!

Ναταλακι νασαι καλα.Αν κ λιγο μεγαλη για 22 βδομαδες αλλα η κοιλια κ το σχημα δν μου φυγαν απο την προηγουμενη Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:Ελενη μου θα ερθει!! Ποτε δν καθοριζουμε και δν μπορουμε να καθορισουμε τα πραγματα. . . .ενα μονο να μην εχετε καθε φορα που σεξοπορνοσυναναστρεφεστε με τν συντροφο. . .να μην εχετε αγχος!Ριλααααξ . . . .σας στο ευχομαι και στο Ναταλακι!


καλε εδω το εχω αποκληση εντελος το θεμα αυτο!!!απαππαπαπαπα!!δεν αντεχω και για αλλο!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:Καλησπέρα Ελένη μου!!Ολα καλά εσύ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?


ολα καλα Ναταλακι !!εχουν τα παιδια κοιμηθη απο τις 9.30 και χαλαρωνουμε!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστούμε Μαρινάκι και Κλειώ!

Όσο για το άγχος που είπες Κλειώ μου, δεν υπάρχει, ευτυχώς! Μόνο η επιθυμία υπάρχει! Όποτε και αν θέλει ο Θεούλης ας μας το δώσει!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
blackrose έγραψε:Ναταλακι μου παραπονιαρικο μου!!! Σου ειχα γραψει στο τι σκεφτεσαι #10 που παραπονεθηκες πως δν σου μιλαει καμια! Γουρουνες! Δεν προλαβαινω να απαντω ειναι πολυλογουδες ολες!!!τσ τσ τσ!
Τι κανεις κουτσινουλα μου??
Εγω που λετε λουκουμαδες ηθελα ε? Τους κοτσαρα και φωτο στο φεις τρομαρα μου. . . . .εφαγαν ΕΞΩΣΗ απτο στομαχι μου πριν 4 λεπτα. . . . .τους τρωει η χεστρα. . . Συγνωμη αλλα συγχηστηκα!σημερα βρηκα να ξερασω???ομπω.

πωπω!που το θυμηθηκες το "ομπο"ειχα καιρο να το ακουσω,το λετε πολυ στα μερη και το ειχα κολησει και εγω και το ελεγα.
οσο για τους λουκουμαδες τους ειδαμε στο φεις,ωραιοτατοι.εγω εκανα κεικ σημερα.και με μερεντα ΤΕΛΙΟΙ.
naysika έγραψε:καλησπερααα!τη κανεται κοριτσαρες;
οι κοιλιτσες σας ειναι τελειες!!!(οχι οχι δεν μου λειπουν καθολου)
χαχαχαχαχχαχαχα

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
blackrose έγραψε:Ελενη μου θα ερθει!! Ποτε δν καθοριζουμε και δν μπορουμε να καθορισουμε τα πραγματα. . . .ενα μονο να μην εχετε καθε φορα που σεξοπορνοσυναναστρεφεστε με τν συντροφο. . .να μην εχετε αγχος!Ριλααααξ . . . .σας στο ευχομαι και στο Ναταλακι!


καλε εδω το εχω αποκληση εντελος το θεμα αυτο!!!απαππαπαπαπα!!δεν αντεχω και για αλλο!!


Νομιζω οτι με 4 παιδια,ειστε καλα,ποσο μαλλον με την κατασταση που επικρατει.
Εγω προσωπικα δν θα το σκεφτομουν καν μετα το 2ρο.Για τα δικα μου θελω 2 παιδια ειναι καλα.

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Ευχαριστούμε Μαρινάκι και Κλειώ!

Όσο για το άγχος που είπες Κλειώ μου, δεν υπάρχει, ευτυχώς! Μόνο η επιθυμία υπάρχει! Όποτε και αν θέλει ο Θεούλης ας μας το δώσει!


θα ερθει κουκλακι μου και θα χαρω πολυυ! Οταν το μαθεις θελω κ πμ εδω στο φεις μην χασω τετοιο νεο!!και το Ναταλακι!

Χαχαχα ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ,που το θυμηθηκα ελα ντε??ομπωωω!!!χαχαχα

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:
naysika έγραψε:
blackrose έγραψε:Ελενη μου θα ερθει!! Ποτε δν καθοριζουμε και δν μπορουμε να καθορισουμε τα πραγματα. . . .ενα μονο να μην εχετε καθε φορα που σεξοπορνοσυναναστρεφεστε με τν συντροφο. . .να μην εχετε αγχος!Ριλααααξ . . . .σας στο ευχομαι και στο Ναταλακι!


καλε εδω το εχω αποκληση εντελος το θεμα αυτο!!!απαππαπαπαπα!!δεν αντεχω και για αλλο!!


Νομιζω οτι με 4 παιδια,ειστε καλα,ποσο μαλλον με την κατασταση που επικρατει.
Εγω προσωπικα δν θα το σκεφτομουν καν μετα το 2ρο.Για τα δικα μου θελω 2 παιδια ειναι καλα.


οχι απλα καλα, υπεροχα!!!βεβαια ειναι λιγακι δυσκολα!!
αλλα απο την αλλη και σε αυτη την κριση που βρισκομαστε δεν θα υπηρχε περιπτωση να κανω 4 παιδια!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:
elena25 έγραψε:Ευχαριστούμε Μαρινάκι και Κλειώ!

Όσο για το άγχος που είπες Κλειώ μου, δεν υπάρχει, ευτυχώς! Μόνο η επιθυμία υπάρχει! Όποτε και αν θέλει ο Θεούλης ας μας το δώσει!


θα ερθει κουκλακι μου και θα χαρω πολυυ! Οταν το μαθεις θελω κ πμ εδω στο φεις μην χασω τετοιο νεο!!και το Ναταλακι!

Χαχαχα ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ,που το θυμηθηκα ελα ντε??ομπωωω!!!χαχαχα


blackrose!!πως εισαι στο fb;για να σε βρω!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
naysika έγραψε:
blackrose έγραψε:Ελενη μου θα ερθει!! Ποτε δν καθοριζουμε και δν μπορουμε να καθορισουμε τα πραγματα. . . .ενα μονο να μην εχετε καθε φορα που σεξοπορνοσυναναστρεφεστε με τν συντροφο. . .να μην εχετε αγχος!Ριλααααξ . . . .σας στο ευχομαι και στο Ναταλακι!


καλε εδω το εχω αποκληση εντελος το θεμα αυτο!!!απαππαπαπαπα!!δεν αντεχω και για αλλο!!


Νομιζω οτι με 4 παιδια,ειστε καλα,ποσο μαλλον με την κατασταση που επικρατει.
Εγω προσωπικα δν θα το σκεφτομουν καν μετα το 2ρο.Για τα δικα μου θελω 2 παιδια ειναι καλα.


οχι απλα καλα, υπεροχα!!!βεβαια ειναι λιγακι δυσκολα!!
αλλα απο την αλλη και σε αυτη την κριση που βρισκομαστε δεν θα υπηρχε περιπτωση να κανω 4 παιδια!!

Γιαυτο το λεωοτι καλα τα 4.
Δυσκολοι καιροι για πολλα.Εγω λεω πρωτα απολα γερο ναναι το μωρο μου,αλλα μου εφυγε ενα ψιλοβαρος που ειναι κοριτσι,γτ εχω πολλα πραγματα απο τη μεγαλη

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
naysika έγραψε:
blackrose έγραψε:
elena25 έγραψε:Ευχαριστούμε Μαρινάκι και Κλειώ!

Όσο για το άγχος που είπες Κλειώ μου, δεν υπάρχει, ευτυχώς! Μόνο η επιθυμία υπάρχει! Όποτε και αν θέλει ο Θεούλης ας μας το δώσει!


θα ερθει κουκλακι μου και θα χαρω πολυυ! Οταν το μαθεις θελω κ πμ εδω στο φεις μην χασω τετοιο νεο!!και το Ναταλακι!

Χαχαχα ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ,που το θυμηθηκα ελα ντε??ομπωωω!!!χαχαχα


blackrose!!πως εισαι στο fb;για να σε βρω!

γραψε στην αναζητηση του φμπου, Sefis Κleio
γραφω απτο κινητο δν μπορω να στο παραθεσω σε λινκ!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ας έρθει με το καλό εκείνη η ώρα Κλειώ μου και θα το βγάλω έκτακτο ανακοινωθέν στα κανάλια! Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!

Α! το ομπώ το λέμε κι εμείς!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:
naysika έγραψε:
blackrose έγραψε:
elena25 έγραψε:Ευχαριστούμε Μαρινάκι και Κλειώ!

Όσο για το άγχος που είπες Κλειώ μου, δεν υπάρχει, ευτυχώς! Μόνο η επιθυμία υπάρχει! Όποτε και αν θέλει ο Θεούλης ας μας το δώσει!


θα ερθει κουκλακι μου και θα χαρω πολυυ! Οταν το μαθεις θελω κ πμ εδω στο φεις μην χασω τετοιο νεο!!και το Ναταλακι!

Χαχαχα ΤΟΥΡΤΙΤΣΑ ,που το θυμηθηκα ελα ντε??ομπωωω!!!χαχαχα


blackrose!!πως εισαι στο fb;για να σε βρω!

γραψε στην αναζητηση του φμπου, Sefis Κleio
γραφω απτο κινητο δν μπορω να στο παραθεσω σε λινκ!!

οκ μολις σου εκανα αιτημα !!!ελπιζω να μην εκανα πουθενα αλλου!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορες παω να ξαπλωσω,μεπιασε η μεση μου στη καρεκλα.Αν κ εχω λαπτοπδν το παιρνω μαζι μου,γτ δν θελω ναρχεται σε επαφη με τη κοιλια κ τοχω μονιμο στο παγκο της κουζινας.
Παω να παρω αγκαλια τη κορη μου,λειπει ο μπαμπας σημερα κι την κοιμισα μαζι μου.
Καληνυχτα σε ολες.

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
manoula_24xr έγραψε:Κορες παω να ξαπλωσω,μεπιασε η μεση μου στη καρεκλα.Αν κ εχω λαπτοπδν το παιρνω μαζι μου,γτ δν θελω ναρχεται σε επαφη με τη κοιλια κ τοχω μονιμο στο παγκο της κουζινας.
Παω να παρω αγκαλια τη κορη μου,λειπει ο μπαμπας σημερα κι την κοιμισα μαζι μου.
Καληνυχτα σε ολες.

καληνυχτα Ποπη!!! καλο ξυμερωμα!!! Sleep Sleep

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις