Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
121 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 121 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Νασαι καλα,Ελενη.
Εφυγααααααααααα Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep Sleep

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ελενη το δεχτηκα το αιτημα!!οκ!
Κοριτσια αποχωρω κ εγω . . .ανακατευομαι παλι. . . .βρε νυχτιατικα. Σας καληνυχτιζω και θα τα πουμε συντομα!!φιλακια!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
blackrose έγραψε:Ελενη το δεχτηκα το αιτημα!!οκ!
Κοριτσια αποχωρω κ εγω . . .ανακατευομαι παλι. . . .βρε νυχτιατικα. Σας καληνυχτιζω και θα τα πουμε συντομα!!φιλακια!

σε ευχαριστω που το δεχτηκες!!καλη σου νυχτα !!!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καληνυχτα ποπη.καληνυχτα κλειω.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκια ευχαριστούμε για τις ευχές και την μπόλικη εγκυόσκονη Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 !!!Οταν με το καλό μείνουμε εγκυούλες και εμείς θα βγούμε στον Παπαδάκη με την Ελενα να το ανακοινώσουμε Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!Εγώ είπα να το φωνάξω και απο το μεγάφωνο του Δήμου Razz Razz Razz Razz !!!Σας καληνυχτώ γιατί με πονάει το κεφάλι μου και νυστάζω!!Ονειρα γλυκά και καλό ξημέρωμα να έχουμε όλες και καλή εβδομάδα!!!
Σας φιλώ γλυκά όλες Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 !!!!

naysika

naysika
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:Κοριτσάκια ευχαριστούμε για τις ευχές και την μπόλικη εγκυόσκονη Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 !!!Οταν με το καλό μείνουμε εγκυούλες και εμείς θα βγούμε στον Παπαδάκη με την Ελενα να το ανακοινώσουμε Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!Εγώ είπα να το φωνάξω και απο το μεγάφωνο του Δήμου Razz Razz Razz Razz !!!Σας καληνυχτώ γιατί με πονάει το κεφάλι μου και νυστάζω!!Ονειρα γλυκά και καλό ξημέρωμα να έχουμε όλες και καλή εβδομάδα!!!
Σας φιλώ γλυκά όλες Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 !!!!


καλη σου νυχτα Ναταλια!!!παω και εγω αφου φυγατε ολες!!σας καληνυχτιζω και εγω λοιπον!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σας καληνυχτώ με αυτό το τραγουδάκι!Η μάλλον με αυτη την τραγουδάρα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!






Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 334590

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
naysika έγραψε:
natali-maria έγραψε:Κοριτσάκια ευχαριστούμε για τις ευχές και την μπόλικη εγκυόσκονη Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 379767 !!!Οταν με το καλό μείνουμε εγκυούλες και εμείς θα βγούμε στον Παπαδάκη με την Ελενα να το ανακοινώσουμε Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!Εγώ είπα να το φωνάξω και απο το μεγάφωνο του Δήμου Razz Razz Razz Razz !!!Σας καληνυχτώ γιατί με πονάει το κεφάλι μου και νυστάζω!!Ονειρα γλυκά και καλό ξημέρωμα να έχουμε όλες και καλή εβδομάδα!!!
Σας φιλώ γλυκά όλες Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 315810 !!!!


καλη σου νυχτα Ναταλια!!!παω και εγω αφου φυγατε ολες!!σας καληνυχτιζω και εγω λοιπον!!
χαχα ναταλακι μου γλυκο καλο βραδυ..κ εγω παω τοτε καληνυχτα κοριτσια μου ονειρα γλυκα κ απονιρευτα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 215994

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άντε καλέ που θα βγούμε στον Παπαδάκη! Πολύ μπας κλας! Στο CNN και στο BBC θα δώσουμε αποκλειστικότητα! Άντε και στο AL JAZEERA (αν και είναι και αυτό τρε μπανάλ αλλά τεσπα)!

Καληνύχτα κορίτσια που πάτε για νάνι!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
Vivian έγραψε:Δεν σας προλαβαινω!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

όντως.. cat

62 days until Christmas!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

blackrose έγραψε:τους τσακισα τους ατιμους. . . . .τους λουκουμαδες! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 4872

και πολυ καλα τους εκανες!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 417472

kkkk έγραψε:...τη φιλεναδούλα μου που γέννησε την Παρασκευή και αύριο γυρνάει στο σπίτι της παρέα με την πανέμορφη κορούλα της!!!!

να της ζησει το νινακι![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


desT έγραψε:
kkkk έγραψε:...τη φιλεναδούλα μου που γέννησε την Παρασκευή και αύριο γυρνάει στο σπίτι της παρέα με την πανέμορφη κορούλα της!!!!

Να χαίρονται τη ζουζουνίτσα τους!

Καλησπέρα κορίτσια!
Από χθες το μεσημέρι και μετά δεν μπορώ να συνέλθω. Με χτύπησε ίωση με δέκατα που με έχουν αποδεκατίσει. Σήμερα θέλω μόνο να κοιμάμαι. Όποτε σηκώνομαι με πονάει η μέση μου και έχω φοβερή ατονία. Και πολλές ναυτίες. Μου 'χει κοπεί η ορέξη (αυτό φυσικά δεν είναι απαραίτητα κακό).
Αυτά.

περαστικα Δεσποινακι!!!!!

tatijana έγραψε:Βρε τσουπρες????Ποτε τελειωσατε το #10??????

Βιβιαν δυναμη κ κουραγιο..Μη χανετε τις ελπιδες σας.

Πηγα χθες σε μια γαμοβαφτιση....Στο κεντρο πηγα να αυτοπυροβοληθω...Τι μουσικη ηταν τουτηηηηηη?

τι Θωδη κι ετσι? Laughing Laughing Razz Razz

elena25 έγραψε:Αν θέλετε, μέσα στη ζύμη για τους λουκουμάδες δοκιμάστε να ρίξετε μία κουταλιά της σούπας μέλι και ένα κουταλάκι του γλυκού κανέλλα. Και εκτός από μέλι και κανέλλα από πάνω δοκιμάστε τους με μερέντα! Απίστευτη γεύση! Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε!

σιγα που δεν θα ξερες εσυ για τους λουκουμαδες!χχεχεχε Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 893968

athina24 έγραψε:τελικα κερδισα!!!!!!!!1,5 ευρω!!!!!!!
παω να πνιξω το καημο μου σε σουβλακια με μπολικο τζατζικι!

χαχαχαχαχα πετα ενα και απο δωωωωωω Respect

naysika έγραψε:καλησπερααα!τη κανεται κοριτσαρες;
οι κοιλιτσες σας ειναι τελειες!!!(οχι οχι δεν μου λειπουν καθολου)

καλα περιμενε για εσενα εχει αλλα σχεδια ο συζυγος!!! χαχαχαχαχα

athina24 έγραψε:
naysika έγραψε:καλησπερααα!τη κανεται κοριτσαρες;
οι κοιλιτσες σας ειναι τελειες!!!(οχι οχι δεν μου λειπουν καθολου)


εισαι σιγουρη???????γιατι νομιω πως ο αντρας σου εχει αλλη αποψη! Very Happy Very Happy
εεεε πεστα!!!!!!!!!!!!! Laughing Laughing

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΤΣΟΥΠΡΕΣ?????????ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΕΣΕΙΣ?????/ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ?????ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
σιγα που δεν θα ξερες εσυ για τους λουκουμαδες!χχεχεχε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αμ πώς;;; Είναι δυνατόν; Όλα τα ξέρω εγώ αγαπητή μου Κατιρίνα! Και φύλλο ανοίγω άμα λάχει! Αμέ! Δεν ξέρουμε μόνο να τρώμε, ξέρουμε και να τα φτιάχνουμε!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΤΣΟΥΠΡΕΣ?????????ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΕΣΕΙΣ?????/ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ?????ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


Ααααααχ.... Ευαίσθητες χορδές αγγίζεις Μίνα μου... Θα το πω λοιπόν για άλλη μια φορά αφού μου δίνεις την ευκαιρία:

ΑΣ ΟΨΕΤΑΙ ΤΟ Π.Ν.!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΤΣΟΥΠΡΕΣ?????????ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΕΣΕΙΣ?????/ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ?????ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

γεια σου Μινακι! εμενα ο δικος μου παιζει xbox και μετα θα ερθει να μου πει ελα να κατσουμε λιγο μαζι!!! οοοοοχι τωρα κυριε νυσταζω! χαχαχα Razz

elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:
σιγα που δεν θα ξερες εσυ για τους λουκουμαδες!χχεχεχε [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αμ πώς;;; Είναι δυνατόν; Όλα τα ξέρω εγώ αγαπητή μου Κατιρίνα! Και φύλλο ανοίγω άμα λάχει! Αμέ! Δεν ξέρουμε μόνο να τρώμε, ξέρουμε και να τα φτιάχνουμε!

ΚΑΤΙΡΙΝΑ??? αχαχαχχαχαχα Respect

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

Γεια σας κοπελιές!!! Εγώ αυτή τη στιγμή είμαι πολύ χαρούμενη γιατί κατάφερα μετά από πολύ καιρό, στις 23.30 να κοιμήσω την κορούλα μου (κάθε βράδυ στις 3.00 κοιμόταν), με την ευγενική συνδρομή της κλασσικής μουσικής, η οποία κάνει θαύματα τελικά!!! Την πήρα αγκαλίτσα την χόρεψα βαλς και μετά ακούμπησε το κεφαλάκι της στον ώμο μου...Στο 4ο τραγούδι είχε κοιμηθεί!! Μακάρι να μπει σε ένα πρόγραμμα το κοριτσάκι μου !!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 186253 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 186253 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 186253 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 186253 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 4 186253

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΤΣΟΥΠΡΕΣ?????????ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΕΣΕΙΣ?????/ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ?????ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


Από τις τόσες βάρδιες κοντεύουμε πια να ξεχάσουμε τι κάνει ο πεταλουδίτσος με την πεταλουδίτσα, ο μελισσούλος με τη μελισσούλα, και γενικά κοντεύουμε να ξεχάσουμε και πώς γίνεται το ρημάδι!

Πώς θα το κάνω η έρμη το παιδί;;; Με τηλεπάθεια;

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ειδα στη φωτο ποια ειναι η ελενη,που το nick ειναι ναυσικα και εχει 4 παιδια.
αυτη εχει 4 παιδια????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid
καταρεμενη κριση να μην μπορω να κανω 4 να γινω στιλακι!!!!!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΤΣΟΥΠΡΕΣ?????????ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΕΣΕΙΣ?????/ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ?????ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


Από τις τόσες βάρδιες κοντεύουμε πια να ξεχάσουμε τι κάνει ο πεταλουδίτσος με την πεταλουδίτσα, ο μελισσούλος με τη μελισσούλα, και γενικά κοντεύουμε να ξεχάσουμε και πώς γίνεται το ρημάδι!

Α ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙ ΠΑΕς ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗ ΝΑΤΑΛΙ ΔΕ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΡΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!ΒΟΥΡ!!!!!!!

Πώς θα το κάνω η έρμη το παιδί;;; Με τηλεπάθεια;

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΑ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ!ΕΜ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΟΥ ΡΘΕΙ ΚΥΡΙΕ ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ???

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΟΜΜΥ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ 1ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΤΣΙ??ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΙΜΗΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΛΕΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ 6 7 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ??????/Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΕΤΣΙ ΗΣΥΧΟ Κ ΤΗ ΜΕΡΑ???/ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
παω για υπνο.καληνυχτα κοριτσια.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΜΟΜΜΥ ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ 1ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΕΤΣΙ??ΒΛΕΠΩ ΤΟ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΚΟΙΜΗΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΛΕΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ 6 7 ΩΡΕΣ ΣΕΡΙ??????/Κ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΕΤΣΙ ΗΣΥΧΟ Κ ΤΗ ΜΕΡΑ???/ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ Η ΜΙΚΡΗ?

Σερι κοιμάται το βράδυ, αλλά το πρόβλημα είναι η ώρα που πέφτει για ύπνο..όλο παιχνίδια θέλει και γυρίζει από δω και από κει μέχρι αργά το βράδύ..Όταν ήταν πολυ μικρούλι σαν το δικό σου δε κοιμόταν αγκαλιά, μεγαλώνοντας θέλει αγκαλιά για να κοιμηθεί...προσπαθώ να την μάθω μόνη της αλλά τίποτα...και τώρα είναι και βαριά..ξεράθηκε η μέση και τα χέρια μου μέχρι να την πάρει ο ύπνος..Τι να πω είναι και στο κάθε παιδί και πως θα το μάθουμε τελικά..εγώ μάλλον την έχω καλομάθει, γενικώς δε με ακούει καθόλου, είτε φωνάξω είτε τη μαλώσω γελάει..και με πιάνουν και μένα τα γέλια, άντε να με πάρει σοβαρά, μόνο τον μπαμπά ακούει ως τώρα...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
elena25 έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΤΣΟΥΠΡΕΣ?????????ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΜΑΜΑ ΕΣΕΙΣ?????/ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΑΝΤΡΕΣ Κ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ?????ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?


Από τις τόσες βάρδιες κοντεύουμε πια να ξεχάσουμε τι κάνει ο πεταλουδίτσος με την πεταλουδίτσα, ο μελισσούλος με τη μελισσούλα, και γενικά κοντεύουμε να ξεχάσουμε και πώς γίνεται το ρημάδι!

Α ΔΕ ΘΕΛΩ ΤΕΤΟΙ ΠΑΕς ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΤΗ ΝΑΤΑΛΙ ΔΕ ΤΟΝ ΑΦΗΝΕΙ ΣΕ ΧΛΩΡΟ ΚΛΑΡΙ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ!!!ΒΟΥΡ!!!!!!!

Πώς θα το κάνω η έρμη το παιδί;;; Με τηλεπάθεια;


Πού να τον βρω καλέ για να κάνω το βουρ; Να πάω στον ναύσταθμο και να του την πέσω;;;;

Πλάκα πλάκα, δεν είναι κακή ιδέα...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Γεωργία!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:παω για υπνο.καληνυχτα κοριτσια.

ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ!!ΜΟΛΙΣ ΑΦΗΣΑ ΤΗ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΣΤΟ ΤΣΑΚ ΗΜΟΥΝ ΝΑ ΤΗ ΒΑΛΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ..ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΤΟΝ Ε Crying or Very sad ΧΩ ΕΞΟΡΙΣΕΙ..

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις