Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
93 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 93 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα σας υποδουλωμνενοι ελληνες καντε υπομονη για να περασει η ζωη αχ!!!!!! ποιος να μου το έλεγε ότι παλι θα υποδουλωνομασταν στους ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ Α ΡΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ

http://hawk-girl.blogspot.com/

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:
mama katerina έγραψε:χαχαχααχχαχα ρε Σουλααααααααα πετιφουρακι?????? ποσο καιρο ειχα να το ακουσω! επεσααααα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 585182


Γιατί καλέεεεεε??
εκεί κάτω δεν έχουν πετιφούρ??

πως το λένε: βούτημα??
χι χι χι Razz


ναι βουτημα το λενε! αχ μου λειπει Η Σερρες! αγαπωωωω Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659


Εγώ πάλι δεν αγαπώ καθόλου τα Σέρρας,μια φορά τον μήνα και με το ζόρι πάω...αλλά τι να κάνω που είναι οι γονείς μου εκεί!!!!!!?????

Το άλλο το ξέρεις?
τα σαντουιτσάκια..στη Σέρρες τα λένε σιμιτάκια!!
και όταν ήρθα Θεσσαλονίκη και πήγα στον φούρνο να ζητήσω "σιμιτάκια" η κοπέλα έχασε την λαλιά της!!!σου λέει λες να έχουμε και να μην το ξέρω? confused

πολύ πλάκα έχουν όλα αυτά.. rabbit

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βιβη παιζει ρολο και το εμβολιο δεν ξερω αν παιζει τον πρωταγωνιστικο αλλα παιζει κι εγω τα ιδια οταν εκανε το εμβολιο ειχε και τα δοντια και ηρθε και εδεσε! πιστευω θα ηρεμησει τις επομενες μερες...

ευχαριστω για το ομορφη! king



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Πεμ Οκτ 27, 2011 12:18 am, 1 φορά

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamavivo έγραψε:
lidiaki έγραψε:
mamavivo έγραψε:καλημερα κοριτσια απο μια ξενυχτισμενη μανα ...ρε τι ζορια ειναι αυτα πια?κοιμαμαι ορθια παλι σημερα...πολυ ξενυχτι..

Σου ξυπναει ο κυριος???
ΞΥΠΑΝΕΙ ΚΛΑΙΓΟΝΤΑς ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΡΙΞΕΙ

mama katerina έγραψε:[]

καλημερα! δεν εισαι η μονη! δεν σε παρηγορει αυτο? ε? ε? Razz
ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΜΩς ...ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΟΜΟΡΦΗ
Σούλα έγραψε:
kalliopitsa έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:Καλημέρα .....

καλημερα να κανω καφε η εχεις? Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 438696 χαχα!


Και το ρωτάς??
έναν ελληνικό παρακαλώ,γλυκούτσικο Very Happy
σε 5' είμαι εκεί!!!!!!

ok!!!!! Wink

εγώ έναν γαλλικό ντεκαφεϊνέ γιατί με βλέπω μετά το πρωινό να την πέφτω πάλι.....
και εννοείτε ότι δε θα με ξυπνήσει ο καφές αλλά η κουβεντούλα, έτσι;;;; Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472


Και κανένα πετιφουράκι για την γκαστρούλα και για εμένα την λιγούρα!!!!!


valerakievelinaki έγραψε:καλημερα κοριτσια καλα εισαστε ;; εχει ωραια μερα εξω ε ;;; εχω επετειο σημερις με το αλλο μου μισο !! θα παω να του παρω κανενα δωρακι και ετσι θα βγουμε και βολτα με τα κοπελακια μου !


Χρόνια σας πολλά και ευτυχισμένα... Very Happy
εμείς έχουμε πολύ μουντό καιρό σήμερα και δεν έχω καθόλου κέφια. Mad

mamavivo έγραψε:καλημερα κοριτσια απο μια ξενυχτισμενη μανα ...ρε τι ζορια ειναι αυτα πια?κοιμαμαι ορθια παλι σημερα...πολυ ξενυχτι..


Καλημέρα mamavivo....δοντάκια??
ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΝΤΙΑ ΜΑΛΛΟΝ...ΜΑΧΑΙΡΙΑ ΕΙΝΑΙ
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΥΛΑΚΙ


Αστα να πάνε..κι εμένα ο καημένος μεγάλο ζόρι έχει..
πόσα έχετε...?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:καλημερα σας υποδουλωμνενοι ελληνες καντε υπομονη για να περασει η ζωη αχ!!!!!! ποιος να μου το έλεγε ότι παλι θα υποδουλωνομασταν στους ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ Α ΡΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ

αστα να πανε και που σαι ακομη! No

Σούλα έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:
mama katerina έγραψε:χαχαχααχχαχα ρε Σουλααααααααα πετιφουρακι?????? ποσο καιρο ειχα να το ακουσω! επεσααααα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 585182


Γιατί καλέεεεεε??
εκεί κάτω δεν έχουν πετιφούρ??

πως το λένε: βούτημα??
χι χι χι Razz


ναι βουτημα το λενε! αχ μου λειπει Η Σερρες! αγαπωωωω Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659


Εγώ πάλι δεν αγαπώ καθόλου τα Σέρρας,μια φορά τον μήνα και με το ζόρι πάω...αλλά τι να κάνω που είναι οι γονείς μου εκεί!!!!!!?????

Το άλλο το ξέρεις?
τα σαντουιτσάκια..στη Σέρρες τα λένε σιμιτάκια!!
και όταν ήρθα Θεσσαλονίκη και πήγα στον φούρνο να ζητήσω "σιμιτάκια" η κοπέλα έχασε την λαλιά της!!!σου λέει λες να έχουμε και να μην το ξέρω? confused

πολύ πλάκα έχουν όλα αυτά.. rabbit

χαχαχαχαχα φανταζομαι! το πετιφουρ εγραψε! ηξερα πολλς λεξεις αλλα τωρα τις εχω ξεχασει! μη νομιζεις εγω αγαπω τη Σερρες και ειναι ο μπαμπας μου κει αλλα δεν τρελαινομαι να πηγαινω γιαυτο το λογο! το αντιθετο με σενα δλδ! Shocked

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχουμε ηδη 16 μεχρι την τελευταια φορα που μετρησα ,τωρα πια δεν με αφηνει..

αλλα μολις πηρα τον γιατρο και μου ειπε οτι ειναι απο το εμβολιο...για 3-4 24ωρα αποσυντονιζονται γιαυτο να μην ανησυχω και αν δυσκολευει λιγο ντεπονακι το βραδυ να ηρεμησει ,αν θελω..

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
stefanakos έγραψε:καλημερα σας υποδουλωμνενοι ελληνες καντε υπομονη για να περασει η ζωη αχ!!!!!! ποιος να μου το έλεγε ότι παλι θα υποδουλωνομασταν στους ΓΕΡΜΑΝΟΥΣ Α ΡΕ ΠΟΥ ΚΑΤΑΝΤΗΣΑΜΕ

αστα να πανε και που σαι ακομη! No

Σούλα έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:
mama katerina έγραψε:χαχαχααχχαχα ρε Σουλααααααααα πετιφουρακι?????? ποσο καιρο ειχα να το ακουσω! επεσααααα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 585182


Γιατί καλέεεεεε??
εκεί κάτω δεν έχουν πετιφούρ??

πως το λένε: βούτημα??
χι χι χι Razz


ναι βουτημα το λενε! αχ μου λειπει Η Σερρες! αγαπωωωω Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 669659


Εγώ πάλι δεν αγαπώ καθόλου τα Σέρρας,μια φορά τον μήνα και με το ζόρι πάω...αλλά τι να κάνω που είναι οι γονείς μου εκεί!!!!!!?????

Το άλλο το ξέρεις?
τα σαντουιτσάκια..στη Σέρρες τα λένε σιμιτάκια!!
και όταν ήρθα Θεσσαλονίκη και πήγα στον φούρνο να ζητήσω "σιμιτάκια" η κοπέλα έχασε την λαλιά της!!!σου λέει λες να έχουμε και να μην το ξέρω? confused

πολύ πλάκα έχουν όλα αυτά.. rabbit

χαχαχαχαχα φανταζομαι! το πετιφουρ εγραψε! ηξερα πολλς λεξεις αλλα τωρα τις εχω ξεχασει! μη νομιζεις εγω αγαπω τη Σερρες και ειναι ο μπαμπας μου κει αλλα δεν τρελαινομαι να πηγαινω γιαυτο το λογο! το αντιθετο με σενα δλδ! Shocked



Κατερινάκι θα σου πω κι άλλα...
Σερραικά Very Happy
χι χι έλα στο δικό μου το χωριό τότε...που δεν θα είναι και ο μπαμπάς σου και θα πάρεις και μια τζούρα από τον νομό και την λίμνη Κερκύνη!!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ . ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ , ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΛΙΚΕΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΝΗ , ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ? ΠΟΛΥ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ? ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΟΥΦ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ

http://hawk-girl.blogspot.com/

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ . ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ , ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΛΙΚΕΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΝΗ , ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ? ΠΟΛΥ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ? ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΟΥΦ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ

που μενεις?
γενικα υπαρχει αποξενωση ορατη ...μην στεναχωριεσαι αφου εχεις φιλες εισαι οκ..οι πολλοι κανουν μπαχαλο ,αυτα ...φιλια πολλααααα

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:



Κατερινάκι θα σου πω κι άλλα...
Σερραικά Very Happy
χι χι έλα στο δικό μου το χωριό τότε...που δεν θα είναι και ο μπαμπάς σου και θα πάρεις και μια τζούρα από τον νομό και την λίμνη Κερκύνη!!!

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472


stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ . ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ , ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΛΙΚΕΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΝΗ , ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ? ΠΟΛΥ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ? ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΟΥΦ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ

ειναι στο χαρακτηρα γιατι δεν δοκιμαζεις να τις πλησιασεις εσυ? εγω παλι ειμαι ατομο που θα χωθω και θα γνωριστω με ολους εκτος απο το σχολειο και με μενα συμβαινει αυτο μιλαω μονο με 2-3 κοπελες!

kalliopitsa

kalliopitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σούλα έγραψε:


Και κανένα πετιφουράκι για την γκαστρούλα και για εμένα την λιγούρα!!!!!


Γειά σου βρε Σούλα που τα σκέφτεσαι όλα! Αμ πώς; Καφές χωρίς πετιφουράκι γίνεται;;; Very Happy Very Happy Very Happy

Βαρβάρα, Happy anniversary!!!! Να είστε πάντα αγαπημένοι!

Καλημερούδια σε όλες!

Ξενυχτισμένες μανούλες, κουράγιο! σε λίγο καιρό θα τα περνώ κι εγώ μαζί σας και θα σας νιώθω 100%. Υπομονή σε όλες και φιλιά!!!!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Έλενα,εύχομαι όλα να πάνε καλά με τον παππού σου!!!!!!

Κρητικοπούλα(σόρυ,δεν θυμάμαι το όνομά σου)και Κατερίνα,περαστικά στα παιδάκια σας!!!!!

Λιτσάκι,καλή ανάρρωση!!!!

Γεωργία,κουκλιά τα κοριτσάκια σου!!!!!

Καλημερούδια σε όλες!!!!!!!
Ετοιμάζω βαλίτσες,τρα λα λα!!!!!!!!!!!!

ευχαριστω αλικακι!να το δω κ να μην το πιστεψω!

mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:Καλημερα!
Τα μπουκωματα καλα κρατουν βλεπω..η μικρη ειναι καλυτερα,με δεκατα αλλα σεν σηκωσε υψηλο πυρετο.Κοιμηθηκαμε κ σαν ανθρωποι το βραδυ!επιτελους!κωλογριπηηηηηη!

καλημερα Λιτσα και περαστικα! και μενα η μεγαλη εκει που συνερχοταν παλι τα ιδια μαλλον θα ξανακολλησε απο το σχολειο! κωλογριππη δεν λες τιποτα!
ειμαι μες στα νευρα σημερα η καλη μερα απο το πρωι φαινεται λενε! σηκωθηκα να ετοιμασω τη μεγαλη για τη γιορτη του σχολειου και θα ερχοτανε η πεθερα μου να ετοιμασει τη μικρη! τελικα τις ετοιμασα μονη μου γιατι η πεθερα μου δεν ηξερε το ενα δεν ηξερε το αλλο αργησαμε κι ολας μετα ειχα εναν γερο μπροστα μου και την ωρα που ηταν η σειρα της Φωτεινης για το ποιημα του ειπα ευγενικοτατα μπορω να περασω μπροστα να τραβηξω 2 λεπτακια τη μικρη? εγω που να παω μου λεει εξω??? Mad κρατησου Κατερινα λεω!!!!!!!!!!
οταν ξεκιναω να παω καπου και ειμαι ετσι Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 911307 δεν την παλευω! τιποτα δεν ευχαριστηθηκα μονο νευρα απεκτησα! το καλο ειναι οτι η Φωτεινουλα μου το ειπε ωραια το ποιηματακι της Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 654316

καλημερα ειπα??? καλημερα σε ολες!

α τον βλακογερο! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 311356 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 311356
περαστικα κ στην ομορφη Κατερινα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
Σούλα έγραψε:



Κατερινάκι θα σου πω κι άλλα...
Σερραικά Very Happy
χι χι έλα στο δικό μου το χωριό τότε...που δεν θα είναι και ο μπαμπάς σου και θα πάρεις και μια τζούρα από τον νομό και την λίμνη Κερκύνη!!!

Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472


stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ . ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ , ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΛΙΚΕΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΝΗ , ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ? ΠΟΛΥ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ? ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΟΥΦ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ

ειναι στο χαρακτηρα γιατι δεν δοκιμαζεις να τις πλησιασεις εσυ? εγω παλι ειμαι ατομο που θα χωθω και θα γνωριστω με ολους εκτος απο το σχολειο και με μενα συμβαινει αυτο μιλαω μονο με 2-3 κοπελες!
ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΥΚΛΟ ΓΥΡΩ ΓΥΡΩ ΔΗΛΑΔΗ ΠΗΓΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ .ΜΙΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΟΤΑΝ ΜΕ ΒΛΕΠΕΙ ΕΚΤΟΣ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΔΕΝ ΜΟΥ ΜΙΛΑΕΙ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ ΔΕΝ ΤΙΣ ΕΧΩ ΚΑΙ ΤΡΕΛΗ ΑΝΑΓΚΗ

http://hawk-girl.blogspot.com/

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

α τον βλακογερο! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 311356 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 311356
περαστικα κ στην ομορφη Κατερινα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 417472

ωωωω τι καλες που ειστε... Embarassed Cool Cool Cool

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ . ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ , ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΛΙΚΕΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΝΗ , ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ? ΠΟΛΥ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ? ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΟΥΦ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ

αν καποιο απο ολα αυτα τα ατομα συμπαθεις κ σου κολλαει ετσι με την πρωτη ματια- πλησιασε το- μην διστάζεις- θελω να πω κατι που πολλες φορες συμβαινει--
νομιζουμε καμια φορα οτι οι αλλοι ειναι σνομπ απεναντι μας- αλλα το ιδιο μπορει να σκεφτονται για εμας!
μου εχει τυχει! χαλαρωσε κ πλησιασε όποιον θες -θα δεις οτι θα χαρουν πολυ να σε γνωρισουν Very Happy

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

http://hawk-girl.blogspot.com/

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

με πονο ψυχης φευγεις τριημερο κοπελια?
θα μας τρελανεις?


καλα να περασεις και να μην πονας πολυυυυυυυ

αχχαχαχαχα

καλο τριημεροοοοοοοοοο

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

με πονο ψυχης φευγεις τριημερο κοπελια?
θα μας τρελανεις?


καλα να περασεις και να μην πονας πολυυυυυυυ

αχχαχαχαχα

καλο τριημεροοοοοοοοοο


ρε Βιβη! χαχαχχαχαχχαχαχχαχα

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
mamavivo έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

με πονο ψυχης φευγεις τριημερο κοπελια?
θα μας τρελανεις?


καλα να περασεις και να μην πονας πολυυυυυυυ

αχχαχαχαχα

καλο τριημεροοοοοοοοοο


ρε Βιβη! χαχαχχαχαχχαχαχχαχα

ε μα κατερινα μου,μας μπιγει το μαχαιρι βαθια η φιλεναδα...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!ΤΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΥΠΝΟ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΟΥΣΤΩ Η ΕΡΗΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ.. affraid affraid affraid ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΑΩ ΕΓΩ 3ΗΜΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΝ ΘΕΣ!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΝΩΡΣ ΝΩΡΙΣ..ΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΞΥΠΝΑΝΕ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΝΥΧΤΑ??ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΟΥΜΕ 3 Κ ΔΕ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ...ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΣΑ ΖΟΜΠΙ..ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΙΑ ΣΑΣ... flower flower

Μόνο 3 φορές; Τυχερή είσαι και δε το ξέρεις.
Ρώτα και μένα που ο γιος μου μέχρι να χρονίσει ξυπνούσε ίσαμε και 10 φορές μέσα στη νύχτα και τις περισσότερες ήταν για να πιει γάλα.
Αντιθέτως η μεγάλη μου κοιμόταν όλη την νύχτα από 2,5 μηνών.

[quote="αλικακι"][quote="mama katerina"]
αλικακι έγραψε:
mama katerina έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Καλημερούδια σε όλες!!!!!!!
Ετοιμάζω βαλίτσες,τρα λα λα!!!!!!!!!!!!
ευχαριστουμε Αλικακι!!!!! εσυ που πας??? παρε με μαζι σου Crying or Very sad

Έλαααααααααα!!!!!!
Θα περάσουμε σούπερ!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 328109 Καλαμπάκα,πάμε!!!!!!!!!!
και μονο που το πες φτανει!!! καλα να περασετε!!!!!!! εμενα ο αντρας μου δουλευει 12ωρο αυριο Sad
Ωχ!!!!Κρίμα...
Σ'ευχαριστούμε πολύ!!
Θα σας σκέφτομαι,πάντως!!!!!!!!! Very Happy

Σήκω φύγε Αλίκη και μη σκέφτεσαι κανέναν. Κοίτα να περάσεις καλά! Cool

stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ . ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΟΥ ΜΕΝΩ ΜΕΝΩ ΕΔΩ ΚΑΙ 6 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΦΙΛΗ , ΕΧΩ ΦΙΛΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ. ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΚΟΡΗΣ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΛΙΚΕΣ. ΜΕ ΤΗΝ ΜΟΝΗ ΜΑΜΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΞΕΝΗ , ΟΧΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΕΧΩ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΣΕΜΙΝΑΡΙΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΜΠΑΘΗΤΙΚΗ. ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕς ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΜΙΛΗΣΟΥΝ. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ? ΠΟΛΥ ΑΠΟΞΕΝΩΣΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ? ΑΥΤΑ ΕΙΧΑ ΝΑ ΠΩ ΟΥΦ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ

Εγώ πάλι έκανα πολλές φίλες φέτος το καλοκαίρι στην παιδική χαρά!
Έχει δίκιο η Κατερίνα. Χώσου λίγο. Παιδιά έχετε όλες που σημαίνει ότι έχετε πολλά κοινά μεταξύ σας.

Ευτυχισμένη επέτειο σου εύχομαι Βαρβάρα.
Καλή ανάρρωση στα συναχωμένα παιδάκια.
Υπομονή στις μαμάδες που τα παιδάκια τους βγάζουν δοντάκια.
Αυτά!

Καλημέρα!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!ΤΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΥΠΝΟ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΟΥΣΤΩ Η ΕΡΗΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ.. affraid affraid affraid ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΑΩ ΕΓΩ 3ΗΜΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΝ ΘΕΣ!!!

και εσυ βρουτε?
που με το καλο?

θα προλαβεις να λουστεις?αχαχχαχαχα

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ομορφουλες μου!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλημερα ομορφουλες μου!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 22 379767

καλημερα vivian ,πως πανε τα πραγματα?ηρεμησατε καθολου?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
mama katerina έγραψε:
mamavivo έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΛΟΙΠΟΝ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΜΕ ΠΟΝΟ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΙΔΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΣΗΜΕΡΑ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ ΜΕΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΚΩΣ ΣΤΗΝ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΦΙΛΙΑ

με πονο ψυχης φευγεις τριημερο κοπελια?
θα μας τρελανεις?


καλα να περασεις και να μην πονας πολυυυυυυυ

αχχαχαχαχα

καλο τριημεροοοοοοοοοο


ρε Βιβη! χαχαχχαχαχχαχαχχαχα

ε μα κατερινα μου,μας μπιγει το μαχαιρι βαθια η φιλεναδα...

εχεις δικιο τωρα τι να πω?? Razz Razz

mamavivo έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!ΤΙ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ!!ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΙΣΗ ΩΡΑ ΥΠΝΟ??ΘΕΛΩ ΝΑ ΛΟΥΣΤΩ Η ΕΡΗΜΗ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΙΟ.. affraid affraid affraid ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΠΑΩ ΕΓΩ 3ΗΜΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΑΝ ΘΕΣ!!!

και εσυ βρουτε?
που με το καλο?

θα προλαβεις να λουστεις?αχαχχαχαχα

χαχαχαχαχαχα! τρεξεεεε Μινα


καλημερα Δεποινα!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις