Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πες τε μου να φτιαξω κατι με ασπρη κρεμα γαλακτος και διαφορα τυρια,ευκολο κ γρηγορο φαι εκτος απο μακαρονια..... Crying or Very sad

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Πες τε μου να φτιαξω κατι με ασπρη κρεμα γαλακτος και διαφορα τυρια,ευκολο κ γρηγορο φαι εκτος απο μακαρονια..... Crying or Very sad

κοτοπουλο στο φουρνο...

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tatijana"]Πες τε μου να φτιαξω κατι με ασπρη κρεμα γαλακτος και διαφορα τυρια,ευκολο κ γρηγορο φαι εκτος απο μακαρονια.....

πατατες σουφλε? αλλα δεν ειναι κυριως πιατο

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπιφτεκακια με σαλτσα τυριων!

aggelina 255

aggelina 255
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
koritsares ksana hrtha den mporousa na mpw me to palio mou nick k ekana allo mou lipsate oles poly to palio nick mou htan aggelina 25 eimai h nina eisaste oles kala?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Για πες Κατερινα τι να κανω ακριβως....Μου αρεσε η ιδεα σου....
Κοριτσακια ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεςι σας!!!

trilly

trilly
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:μπιφτεκακια με σαλτσα τυριων!

τι ωραια ιδεα! δεν το εχω φτιαξει ποτε ετσι.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Για πες Κατερινα τι να κανω ακριβως....Μου αρεσε η ιδεα σου....
Κοριτσακια ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεςι σας!!!

βαζεις την κρεμα γαλακτος με τα τυρια να παρουν μια βραση μετα τη ριχνεις επανω στο κοτοπουλο κι αν εχεις κι αλλη κρεμα συμπληρωνεις! ιδανικο θα ειναι αν εχεις παλι να ριξεις κανενα μανιταρι επανω στο κοτοπουλο η πιπερια πρασινη η μπεικον εγω το κανω με ολα αυτα μαζι

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οι κυριοι κυριοι παπανδρεου και καραμανλη θυμουνται που ηταν οταν μπηκαν οι γερμανοι??????????????
αφου λοιπον τοτε την εκαναν,γλιτωσαν τα παιδια τους απο την πεινα και την κατοχη,γυρισαν και καναν μπουρδελο τη χωρα με τον εμφυλιο,πηραν ησυχα οσο αλληλοσκοτωνονταν τα αδερφια μεταξυ τους την εξουσια,ξανα "αυτοεξοριστηκαν" σε παρισια και καναδα εν καιρω δικτατοριας,και ξανα γυρισαν οταν με τις θυσιες του απλου κοσμου ηρθε η δημοκρατια τωρα θελουν να τιμησουν τους ηρωες?????????????????????
τιμη για το εθνος ειναι να παρεις ενα οπλο και να το προστατευσεις και οχι να την κανεις με ελαφρα πηδηματακια στις δυσκολες στιγμες του...αφου λοιπον "τοτε" την εκανες καντην και τωρα και ασε τον απλο κοσμο να τιμησει τους ΗΡΩΕΣ του!γιατι ηρωες ειναι αυτοι που ΜΕΙΝΑΝ-ΥΠΕΜΕΙΝΑΝ-ΜΑΡΤΥΡΗΣΑΝ-ΠΕΙΝΑΣΑΝ-ΠΕΘΑΝΑΝ-ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ!!!!!!!!!!!
υγ τατι οι στρατιωτικοι παρελασαν στη θεσσαλονικη?δεν εδειξαν τιποτα οι καφροι οι δημοσιογραφοι..........

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
tatijana έγραψε:Για πες Κατερινα τι να κανω ακριβως....Μου αρεσε η ιδεα σου....
Κοριτσακια ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεςι σας!!!

βαζεις την κρεμα γαλακτος με τα τυρια να παρουν μια βραση μετα τη ριχνεις επανω στο κοτοπουλο κι αν εχεις κι αλλη κρεμα συμπληρωνεις! ιδανικο θα ειναι αν εχεις παλι να ριξεις κανενα μανιταρι επανω στο κοτοπουλο η πιπερια πρασινη η μπεικον εγω το κανω με ολα αυτα μαζι

με ξελιγωσες!
τα μπιφτεκακια με σαλτσα τυριων πως γινονται???

αραγε κλαει τωρα ο Παπουλιας?κριμαΣ...

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγινε κανονικά η παρέλαση στην Θεσσαλονίκη κορίτσια???????????

και εγώ είχα σκοπό να πάω τις μικρες αλλά φοβήθηκα με αυτα που άκουσα στην τηλεοραση...'ασε που είπαν πως τελικα για πρωτη φορα στα χρονικά ακυρωθηκε!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:δεν εδειξαν τιποτα οι καφροι οι δημοσιογραφοι..........

Μην μας βριζεις καλεεεεεεεε!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μου αρεσει το σημερινο ρε κοριτσια... Δεν ξερω, μου λεει πως ΙΣΩΣ να αρχισουμε να ξυπναμε σαν λαός.. Ελπίζω δηλαδη...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:οι κυριοι κυριοι παπανδρεου και καραμανλη θυμουνται που ηταν οταν μπηκαν οι γερμανοι??????????????
αφου λοιπον
τοτε την εκαναν,γλιτωσαν τα παιδια τους απο την πεινα και την κατοχη,γυρισαν και καναν μπουρδελο τη χωρα με τον εμφυλιο,πηραν ησυχα οσο αλληλοσκοτωνονταν τα αδερφια μεταξυ τους την εξουσια,ξανα "αυτοεξοριστηκαν" σε παρισια και καναδα εν καιρω δικτατοριας,και ξανα γυρισαν οταν με τις θυσιες του απλου κοσμου ηρθε η δημοκρατια τωρα θελουν να τιμησουν τους ηρωες?????????????????????
τιμη για το εθνος ειναι να παρεις ενα οπλο και να το προστατευσεις και οχι να την κανεις με ελαφρα πηδηματακια στις δυσκολες στιγμες του...αφου λοιπον "τοτε" την εκανες καντην και τωρα και ασε τον απλο κοσμο να τιμησει τους ΗΡΩΕΣ του!γιατι ηρωες ειναι αυτοι που ΜΕΙΝΑΝ-ΥΠΕΜΕΙΝΑΝ-ΜΑΡΤΥΡΗΣΑΝ-ΠΕΙΝΑΣΑΝ-ΠΕΘΑΝΑΝ-ΠΟΛΕΜΗΣΑΝ!!!!!!!!!!!
υγ τατι οι στρατιωτικοι παρελασαν στη θεσσαλονικη?δεν εδειξαν τιποτα οι καφροι οι δημοσιογραφοι..........
Και θα βγει και ο Μητσοτακης επιτίμως, αναπολώντας τις ωραιες μερες της κατοχης, όπου όλοι ψοφουσαν απο την πεινα, και θα θυμηθει, ολο χαρα και χαμογελο, οτι αυτος ετρωγε τρια συσσιτια, και θα χαριτολογησει κιολας.. Λες και ειχε αναγκη αυτος! ΟΥΣΤ ΡΕ!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 28 654655 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 28 654655 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 28 654655



Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nena στις Παρ Οκτ 28, 2011 4:55 am, 1 φορά

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Μου αρεσει το σημερινο ρε κοριτσια... Δεν ξερω, μου λεει πως ΙΣΩΣ να αρχισουμε να ξυπναμε σαν λαός.. Ελπίζω δηλαδη...


εδώ που έχουμε φτάσει ..όσο και να ξυπνήσουμε....τι νόημα θα έχει...αφου χρωσταμε παντου...και να μην μειωσουν τωρα ..καποια στιγμη θα πρεπει...ειτε εμεις..ειτε τα παιδια μας.δεν ξερω..αλλα καποιοι θα ξαναζήσουν περιόδους σαν της κατοχής...αυτό είναι σίγουρο!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:δεν εδειξαν τιποτα οι καφροι οι δημοσιογραφοι..........

Μην μας βριζεις καλεεεεεεεε!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

που εισαι εσυ καλε?το τηλεφωνο σου το βρηκες? Razz Razz Razz Razz Razz

Nena έγραψε:Μου αρεσει το σημερινο ρε κοριτσια... Δεν ξερω, μου λεει πως ΙΣΩΣ να αρχισουμε να ξυπναμε σαν λαός.. Ελπίζω δηλαδη...


γιατι νενα μου οι μαθητες χαζοι ειναι?δε βλεπουν σε τι απογνωση εχουν βυθιστει οι γονεις τους?

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:γιατι νενα μου οι μαθητες χαζοι ειναι?δε βλεπουν σε τι απογνωση εχουν βυθιστει οι γονεις τους?
Οχι δεν ειναι χαζοι. Ευτυχως δηλαδη. Ασχετως αν μερικοι μερικοι θελουν να τους παρουσιαζουν ετσι...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Nena έγραψε:Μου αρεσει το σημερινο ρε κοριτσια... Δεν ξερω, μου λεει πως ΙΣΩΣ να αρχισουμε να ξυπναμε σαν λαός.. Ελπίζω δηλαδη...


εδώ που έχουμε φτάσει ..όσο και να ξυπνήσουμε....τι νόημα θα έχει...αφου χρωσταμε παντου...και να μην μειωσουν τωρα ..καποια στιγμη θα πρεπει...ειτε εμεις..ειτε τα παιδια μας.δεν ξερω..αλλα καποιοι θα ξαναζήσουν περιόδους σαν της κατοχής...αυτό είναι σίγουρο!!

συμφωνω ολα επρεπε να γινουν νωριτερα! τωρα οι συμφωνιες κλειστηκαν! οι αποφασεις εχουν παρθει! για 20 χρονια ετσι θα ειναι η ζωη μας ! το μονο που μπορουμε να ελπιζουμε ειναι τα παιδια μας να δουνε αναπτυξη σε αυτη τη χωρα

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:
Nena έγραψε:Μου αρεσει το σημερινο ρε κοριτσια... Δεν ξερω, μου λεει πως ΙΣΩΣ να αρχισουμε να ξυπναμε σαν λαός.. Ελπίζω δηλαδη...


εδώ που έχουμε φτάσει ..όσο και να ξυπνήσουμε....τι νόημα θα έχει...αφου χρωσταμε παντου...και να μην μειωσουν τωρα ..καποια στιγμη θα πρεπει...ειτε εμεις..ειτε τα παιδια μας.δεν ξερω..αλλα καποιοι θα ξαναζήσουν περιόδους σαν της κατοχής...αυτό είναι σίγουρο!!


εχει νοημα,το μεγαλυτερο νοημα!δλδ αν εισαι "δουλος" πρεπει να παραμεινεις "δουλος"?Χωρις ελπιδα για το μελλον δεν υπαρχει ζωη. Κ για τα παιδια μας αλλα κ για εμας πρεπει να αγωνιζομαστε.(αγωνιζομαστε γενικα...οχι μονο στις εθνικες γιορτες)

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όσο αφορά στην Αττική πολλά σχολεία δεν κατέβηκαν καν να παρελάσουν .Τώρα όσο για το σκηνικό που πήρε θέση στη Θεσσαλονίκη και όχι μόνο θεωρώ ότι μπορεί να έγινε εν μέρη από κάποιο κόμμα αλλά εγώ είδα μια αντίδραση απο το κόσμο δεν μπορεί να αντέξει άλλο όλο αυτό που γίνεται . Τα κανάλια λένε ότι ματαιώθηκε η στρατιωτική παρέλαση και μάλιστα αναφέρουν ότι κάποια σώματα του στρατού προσπάθησε να παρελάσει αλλά ήταν δύσκολο και τελικά ματαιώθηκε .
Βέβαια την παρέλαση δεν την κάνουμε για να τιμήσουμε τους επισήμους και γενικά αυτό να γυρίζουμε το κεφάλι σε δημάρχους και προέδρους τους βολεμένους ποτέ δεν το κατάλαβα , να γυρίσω το κεφάλι μου σε έναν ανάπηρο πολέμου ναι με όλη μου τη καρδιά .
Πείραξε το Παπούλια που τον αποκάλεσαν προδότη , ναι δεν θα έπρεπε να μιλήσουν έτσι αλλά οι αγανακτισμένοι άνθρωποι που δεν έχουν να φάνε η να μεγαλώσουν τα παιδιά τους και βλέπουν το Παπούλια η το κάθε Παπούλια να είναι χαλαρός στην εξέδρα - είπε ότι με αποκάλεσαν προδότη εμένα που από τα 15 μου ήμουν αντάρτης .
Που ήταν ο Παπούλιας τόσο καιρό όταν βλέπει όλο αυτό ; Δεν ξέρανε ότι θα γίνει σήμερα χαμός; Ο κόσμος κουράστηκε να καταπίνει και να σκύβει το κεφάλι.
Κάποιος απο αυτούς είπε στους αστυνομικούς : κανονίστε σε 10 λεπτά να σταματήσει όλο αυτό να ξεκινήσει η παρέλαση ξεφτιλιζόμαστε διεθνώς . Αυτό μας ένοιαξε; τώρα; εδώ και 2 χρόνια τι γίνεται .
Θα συμφωνήσω με τη Βάσια Τριφύλλη σε αυτό που είπε ότι αυτό ήταν το δεύτερο μεγάλο ΟΧΙ της Ελλάδος .
Ο κ. Καμίνης είχε πει στην φιλαρμονική ότι αν βάλουν μαύρες κορδέλες στα όργανα τη Δευτέρα θα περάσουν απο πειθαρχικό. Η Ελλάδα έχει πένθος και καλά κάνανε και αντέδρασαν

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:

που εισαι εσυ καλε?το τηλεφωνο σου το βρηκες? Razz Razz Razz Razz Razz

Κατω απο τον καναπε και χαμηλωμένο!!! Βεβαια δεν μου κανει εντυπωση το εχω βρει και στην καταψυξη!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Nena έγραψε:Μου αρεσει το σημερινο ρε κοριτσια... Δεν ξερω, μου λεει πως ΙΣΩΣ να αρχισουμε να ξυπναμε σαν λαός.. Ελπίζω δηλαδη...


εδώ που έχουμε φτάσει ..όσο και να ξυπνήσουμε....τι νόημα θα έχει...αφου χρωσταμε παντου...και να μην μειωσουν τωρα ..καποια στιγμη θα πρεπει...ειτε εμεις..ειτε τα παιδια μας.δεν ξερω..αλλα καποιοι θα ξαναζήσουν περιόδους σαν της κατοχής...αυτό είναι σίγουρο!!


εχει νοημα,το μεγαλυτερο νοημα!δλδ αν εισαι "δουλος" πρεπει να παραμεινεις "δουλος"?Χωρις ελπιδα για το μελλον δεν υπαρχει ζωη. Κ για τα παιδια μας αλλα κ για εμας πρεπει να αγωνιζομαστε.(αγωνιζομαστε γενικα...οχι μονο στις εθνικες γιορτες)

αυτο λεω κι εγω! απο την αρχη επρεπε να γινει η "επανασταση" κοψανε κοψανε πηρανε αποφασεις για λογαριασμο μας κι εμεις κατοπιν εορτης "φωναζουμε" φυσικα και δεν πρεπει να ειμαστε δουλοι αλλα αντικειμενικα ολα εχουν προσυμφωνηθει και δυστυχως θα περασουμε δυσκολα χρονια! δεν εινα κανενας εναντιον του αγωνα Λιτσακι και μακαρι να γινει κατι αλλα θα γινει? εγω αυτο λεω...



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Παρ Οκτ 28, 2011 5:11 am, 1 φορά

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

που εισαι εσυ καλε?το τηλεφωνο σου το βρηκες? Razz Razz Razz Razz Razz

Κατω απο τον καναπε και χαμηλωμένο!!! Βεβαια δεν μου κανει εντυπωση το εχω βρει και στην καταψυξη!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

χαχαχα στην καταψυξη δε πειραζει!σε καναν φουρνο μη το βαλουν καμια μερα και παρετε φωτια!!!!!!χαχαχα ρε τι πλακα εχουν!
παω να κανω λουκανικοπιτακια!!!!
pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Vivian έγραψε:
Ευάκι έγραψε:

που εισαι εσυ καλε?το τηλεφωνο σου το βρηκες? Razz Razz Razz Razz Razz

Κατω απο τον καναπε και χαμηλωμένο!!! Βεβαια δεν μου κανει εντυπωση το εχω βρει και στην καταψυξη!!!! Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

χαχαχα στην καταψυξη δε πειραζει!σε καναν φουρνο μη το βαλουν καμια μερα και παρετε φωτια!!!!!!χαχαχα ρε τι πλακα εχουν!
παω να κανω λουκανικοπιτακια!!!!
pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig

Σε μισω!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil pig pig pig pig pig pig

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Όσο αφορά στην Αττική πολλά σχολεία δεν κατέβηκαν καν να παρελάσουν .Τώρα όσο για το σκηνικό που πήρε θέση στη Θεσσαλονίκη και όχι μόνο θεωρώ ότι μπορεί να έγινε εν μέρη από κάποιο κόμμα αλλά εγώ είδα μια αντίδραση απο το κόσμο δεν μπορεί να αντέξει άλλο όλο αυτό που γίνεται . Τα κανάλια λένε ότι ματαιώθηκε η στρατιωτική παρέλαση και μάλιστα αναφέρουν ότι κάποια σώματα του στρατού προσπάθησε να παρελάσει αλλά ήταν δύσκολο και τελικά ματαιώθηκε .
Βέβαια την παρέλαση δεν την κάνουμε για να τιμήσουμε τους επισήμους και γενικά αυτό να γυρίζουμε το κεφάλι σε δημάρχους και προέδρους τους βολεμένους ποτέ δεν το κατάλαβα , να γυρίσω το κεφάλι μου σε έναν ανάπηρο πολέμου ναι με όλη μου τη καρδιά .
Πείραξε το Παπούλια που τον αποκάλεσαν προδότη , ναι δεν θα έπρεπε να μιλήσουν έτσι αλλά οι αγανακτισμένοι άνθρωποι που δεν έχουν να φάνε η να μεγαλώσουν τα παιδιά τους και βλέπουν το Παπούλια η το κάθε Παπούλια να είναι χαλαρός στην εξέδρα - είπε ότι με αποκάλεσαν προδότη εμένα που από τα 15 μου ήμουν αντάρτης .
Που ήταν ο Παπούλιας τόσο καιρό όταν βλέπει όλο αυτό ; Δεν ξέρανε ότι θα γίνει σήμερα χαμός; Ο κόσμος κουράστηκε να καταπίνει και να σκύβει το κεφάλι.
Κάποιος απο αυτούς είπε στους αστυνομικούς : κανονίστε σε 10 λεπτά να σταματήσει όλο αυτό να ξεκινήσει η παρέλαση ξεφτιλιζόμαστε διεθνώς . Αυτό μας ένοιαξε; τώρα; εδώ και 2 χρόνια τι γίνεται .
Θα συμφωνήσω με τη Βάσια Τριφύλλη σε αυτό που είπε ότι αυτό ήταν το δεύτερο μεγάλο ΟΧΙ της Ελλάδος .
Ο κ. Καμίνης είχε πει στην φιλαρμονική ότι αν βάλουν μαύρες κορδέλες στα όργανα τη Δευτέρα θα περάσουν απο πειθαρχικό. Η Ελλάδα έχει πένθος και καλά κάνανε και αντέδρασαν

κ τι λεει ο ανταρτης για τις συνταξεις της αντιστασης?/βγηκε να μιλησει για τους συναγωνιστες του?με τα στεφανια κ τις παρελασεις δεν ζει ο κοσμος.Εκτος κι αν τρωγονται τα στεφανια...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 28 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις