Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
73 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 73 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:ξερετε ποσο περιπου εχει??

εγω βρηκα πακετο που εχει 2 μεσα με 80 ευρω! αλλα πρεπει να το κοιταξω αυτο με το μεγεθος δεν θελω κι εγω να ειναι κουμουτσα



Έχει επεξεργασθεί από τον/την mama katerina στις Παρ Οκτ 28, 2011 7:32 am, 1 φορά

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
litsakos έγραψε:
αλικακι έγραψε:Καλησπέρα από την όμορφη Καλαμπάκα!!!!Σας διαβάζω με θέα...τα Μετέωρα!!!!
Τι έχει γίνει μ'αυτό το τσιγάρο,βρε κορίτσια???Όλοι στην παρέα μας έχουν κι από ένα!!!Πάντως,απ'ότι έμαθα υπάρχει και μικρό μέγεθος,γιατί ένα που είδα εγώ ήταν τεράστιο.Μάλλον θα πάρω κι εγώ..το σκέφτομαι,σοβαρά.

καλε?απο εκει εισαι???


όχι!!!έχουμε έρθει για το τριήμερο!!!!Αλλά μου τελειώνει η μπαταρία και δεν ξέρω που έχει πρίζα και ο μικρός κοιμάται μέσα!!!Τα νε΄υρα μου,τώρα!!!

ααα...ειπα κ εγω εισαι πατριωτακι.
Εχει μουσειο συγχρονης τεχνης στην Καλαμπακα,να πατε,εχει πολυ καλη συλλογη. Very Happy Κ να πατε Καστρακι για τσιπουρα!!!Τσίπουρα ετσι?οχι τσιπούρα!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
evvi έγραψε:ξερετε ποσο περιπου εχει??

εγω βρηκα πακετο που εχει 2 μεσα με 80 ευρω! αλλα πρεπει να το κοιταξω αυτο με ο μεγεθος δεν θελω κι εγω να ειναι κουμουτσα

Κατ ειναι λιγο μεγαλυτερο απο το κανονικο.Δεν ειναι τεραστιο,φαινεται οτι δεν ειναι αληθινο βασικα.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
evvi έγραψε:ξερετε ποσο περιπου εχει??
ενας γνωστος μου που το πηρε,πληρωσε 50 ευρω για το τσιγαρο και στο συνολο μαΖι με τα σχετικα που πανε μαζι 90.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχαχαχαχαχχα Λιτσα η δευτερα παρουσια οντως Razz Razz Razz

θα πατε κι εσεις συνταγμα? να βρεθουμεεεεε

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:χαχαχαχαχαχαχχα Λιτσα η δευτερα παρουσια οντως Razz Razz Razz

θα πατε κι εσεις συνταγμα? να βρεθουμεεεεε

ναι αμε,να πιουμε και καφε!κανα γατι θα εχει να κυνηγανε τα μικρα?αλλα οχι...θα μας κυνηγανε εμας Razz

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mama katerina έγραψε:χαχαχαχαχαχαχχα Λιτσα η δευτερα παρουσια οντως Razz Razz Razz

θα πατε κι εσεις συνταγμα? να βρεθουμεεεεε

ναι αμε,να πιουμε και καφε!κανα γατι θα εχει να κυνηγανε τα μικρα?αλλα οχι...θα μας κυνηγανε εμας Razz

χαχαχαχαχαχχα και τι γατια! ΝΑ με το συμπαθειο!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
αλικακι έγραψε:
litsakos έγραψε:
αλικακι έγραψε:Καλησπέρα από την όμορφη Καλαμπάκα!!!!Σας διαβάζω με θέα...τα Μετέωρα!!!!
Τι έχει γίνει μ'αυτό το τσιγάρο,βρε κορίτσια???Όλοι στην παρέα μας έχουν κι από ένα!!!Πάντως,απ'ότι έμαθα υπάρχει και μικρό μέγεθος,γιατί ένα που είδα εγώ ήταν τεράστιο.Μάλλον θα πάρω κι εγώ..το σκέφτομαι,σοβαρά.

καλε?απο εκει εισαι???


όχι!!!έχουμε έρθει για το τριήμερο!!!!Αλλά μου τελειώνει η μπαταρία και δεν ξέρω που έχει πρίζα και ο μικρός κοιμάται μέσα!!!Τα νε΄υρα μου,τώρα!!!

ααα...ειπα κ εγω εισαι πατριωτακι.
Εχει μουσειο συγχρονης τεχνης στην Καλαμπακα,να πατε,εχει πολυ καλη συλλογη. Very Happy Κ να πατε Καστρακι για τσιπουρα!!!Τσίπουρα ετσι?οχι τσιπούρα!



χααχαχαχα!!!!Τσιπούρα διάβασα!!!!
Δεν ξέρω που θα πάμε γιατί έχουμε έρθει καμιά σαρανταριά άτομα παρέα και όπως καταλαβαίνεις ακολουθούμε μια γραμμή...από εδώ είσαι Λιτσάκι????

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:


το χει ο μπαμπας μου,αυτος δεν το κοψε βεβαια.Ειναι θεμα θελησης,τιποτα αλλο.Αντε ειναι κ θεμα βαθμου εξαρτησης!Το χω δοκιμασει,σαν καπνηστρια που ειμαι μπορω α πω οτι δεν μου κανε κουκου.Ισως φταιει οτι προτιμω το στριφτο απο το αλλο τσιγαρο.Δεν ξερω.

Το εχω κοψει μονη μου πριν 6,5 χρονια.Και καπνιζα μανιωδως.Οταν ξυπναγα δεν ετρωγα,αλλα καπνιζα..Και καπνιζα για καμια 10ετια.Οταν το πηρα αποφαση το εκοψα μαχαιρι.Το ιδιο και ο αντρας μου,το εχει κοψει εδω κι 2 χρ σχεδον....Ειεναι να το θες,ολα στο μυαλο ειναι.. Very Happy


evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mama katerina έγραψε:
evvi έγραψε:ξερετε ποσο περιπου εχει??

εγω βρηκα πακετο που εχει 2 μεσα με 80 ευρω! αλλα πρεπει να το κοιταξω αυτο με το μεγεθος δεν θελω κι εγω να ειναι κουμουτσα

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
evvi έγραψε:ξερετε ποσο περιπου εχει??
ενας γνωστος μου που το πηρε,πληρωσε 50 ευρω για το τσιγαρο και στο συνολο μαΖι με τα σχετικα που πανε μαζι 90.

ειναι αρκετα τσιμπιμενο δλδ.
αν θελει να το κοψει μονος του πολλα μου φαινονται

θα βρουμε αλλο τροπο

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κατι που εγραψε ο αδερφος μου.....

"Αντιλαμβάνεστε βεβαίως πως τα σημερινά ήταν απλώς τα "προσεχώς" για το τι αίσχη μπορεί κανείς να αναμένει για την 17η Νεομβρίου, ναι;"

........

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ σωστος ο αδερφος σου!οντως στις 17 Νοεμβρη που πλησιαζει κιολας τι θα γινει?

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Κατι που εγραψε ο αδερφος μου.....

"Αντιλαμβάνεστε βεβαίως πως τα σημερινά ήταν απλώς τα "προσεχώς" για το τι αίσχη μπορεί κανείς να αναμένει για την 17η Νεομβρίου, ναι;"

........


πωπω.....μάλλον έχει δίκιο!!!!
τι κρίμα που φτάσαμε ως εδώ!!..που μεγαλώνουν τα παιδιά μας....ΚΡΙΜΑ πραγματικά..

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:πολυ σωστος ο αδερφος σου!οντως στις 17 Νοεμβρη που πλησιαζει κιολας τι θα γινει?

Πολυ συντομα θα μαθουμε τι εχει να γινει...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
litsakos έγραψε:
αλικακι έγραψε:
litsakos έγραψε:
αλικακι έγραψε:Καλησπέρα από την όμορφη Καλαμπάκα!!!!Σας διαβάζω με θέα...τα Μετέωρα!!!!
Τι έχει γίνει μ'αυτό το τσιγάρο,βρε κορίτσια???Όλοι στην παρέα μας έχουν κι από ένα!!!Πάντως,απ'ότι έμαθα υπάρχει και μικρό μέγεθος,γιατί ένα που είδα εγώ ήταν τεράστιο.Μάλλον θα πάρω κι εγώ..το σκέφτομαι,σοβαρά.

καλε?απο εκει εισαι???


όχι!!!έχουμε έρθει για το τριήμερο!!!!Αλλά μου τελειώνει η μπαταρία και δεν ξέρω που έχει πρίζα και ο μικρός κοιμάται μέσα!!!Τα νε΄υρα μου,τώρα!!!

ααα...ειπα κ εγω εισαι πατριωτακι.
Εχει μουσειο συγχρονης τεχνης στην Καλαμπακα,να πατε,εχει πολυ καλη συλλογη. Very Happy Κ να πατε Καστρακι για τσιπουρα!!!Τσίπουρα ετσι?οχι τσιπούρα!



χααχαχαχα!!!!Τσιπούρα διάβασα!!!!
Δεν ξέρω που θα πάμε γιατί έχουμε έρθει καμιά σαρανταριά άτομα παρέα και όπως καταλαβαίνεις ακολουθούμε μια γραμμή...από εδώ είσαι Λιτσάκι????

tatijana έγραψε:
litsakos έγραψε:

εκει κοντα,ειναι το χωριο μου. Smile


το χει ο μπαμπας μου,αυτος δεν το κοψε βεβαια.Ειναι θεμα θελησης,τιποτα αλλο.Αντε ειναι κ θεμα βαθμου εξαρτησης!Το χω δοκιμασει,σαν καπνηστρια που ειμαι μπορω α πω οτι δεν μου κανε κουκου.Ισως φταιει οτι προτιμω το στριφτο απο το αλλο τσιγαρο.Δεν ξερω.

Το εχω κοψει μονη μου πριν 6,5 χρονια.Και καπνιζα μανιωδως.Οταν ξυπναγα δεν ετρωγα,αλλα καπνιζα..Και καπνιζα για καμια 10ετια.Οταν το πηρα αποφαση το εκοψα μαχαιρι.Το ιδιο και ο αντρας μου,το εχει κοψει εδω κι 2 χρ σχεδον....Ειεναι να το θες,ολα στο μυαλο ειναι.. Very Happy



ε μα ναι!η το κοβεις η οχι

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι τι καλα θα ηταν να κοιμομτουσαν οι μικρες και να εβλεπα ενα ωραιοτατο dvd!!!!!!!!ελα ομως που εχουν αντιθετη αποψη!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αληθεια τι γινεται με το θεμα του ιου εδω μεσα?Σε κανα 2-3 μου βγαζει την προειδοποιηση...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:σκεφτομαι τι καλα θα ηταν να κοιμομτουσαν οι μικρες και να εβλεπα ενα ωραιοτατο dvd!!!!!!!!ελα ομως που εχουν αντιθετη αποψη!

κοιμηθειτε μικρα μου να χαλαρωσει κ η μανουλα λιγο!!!
στο ευχομαι!! η δικια μου ειναι με το ενα ματι κλειστο! κ η πιτσα στο φουρνο! κ η ταινιουλα ετοιμη περιμενει! Laughing Laughing

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κι εγω θα δω ταινιουλα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 30 654316

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και ομως ακομα δεν εχουν κοιμηθει!τουλαχιστον η μικρη ειναι μαντρωμενη στη κουνια.....ο Μητσος βρηκε μια ταινια να βαλει αλλα εγω μαλλον θα κοιμηθω.....τρελλη νυστα και πονοκεφαλος!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="tatijana"]
marinaki <3 <3 έγραψε:τι κανετε κοριτσια μου!!!εγω εχω λιωσει σημερα!!περασα μεγαλο λουκι στο ικα αφηστε το καλυτερα!!!!ποτε θα νιωσο τον μπεμπη μουυυυ εχω σκασειιιιιιιι ποτε!!!εβαλα φωτο με τον μπεμπουλακο μου απο το α τεστ εχει κατι ποδαρακιαααα

Καλα το νινι σου Μαρινακι ειναι σουπερ...Τι μεγαλο κεφαλι και βλακειες ελεγες καλε?Μια χαρα ειναι το παιδακι σου..

athina24 έγραψε:

valerakievelinaki έγραψε:καλημερα κοριτσια καλα εισαστε ;; εχει ωραια μερα εξω ε ;;; εχω επετειο σημερις με το αλλο μου μισο !! θα παω να του παρω κανενα δωρακι και ετσι θα βγουμε και βολτα με τα κοπελακια μου !

παντα ευτυχισμενοι!!!!!!!

valerakievelinaki έγραψε:σας ευχαριστω φιλαρακια μου !! να εισαστε καλα και εσεις ............τωρα ερωτευμενοι ; τι να πω ;;; τον τρωω στην μαπα 21 χρονια ( αχχαχαχα ελπιζω να μην διαβασει αυτο το ποστ Razz ) αλλα τι να κανω που τον αγαπαω τον αλητη !!!!!!!!!!

Να ζησετε παντα ευτυχισμενοι..



Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι "βρε λες???" [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μακαρι στο ευχομαι ολοψυχα,εμενα χθες ηρθαν τα κολλητακια μου οποτε νεξτ μανθ.... Razz


Την καλημερα μου..
γεια σας κοριτσια τι κανετε χρονια πολλα!!τατι μου ετσι μου ειπε η γυναικολογος οτι εχει μεγαλο κεφαλακη.σημερα ηταν η ποιο χειροτερη μερα στην ζωη μου ειμαι τοσο στεναχωρεμενη κ εριξα τετοιο κλαμα που λεω σημερα μας μουτζοσανε δεν ξερω κοριτσια τσακοθηκα με τους παντες με τον αντρα μου ασχημα μεχρι που ειπαμε τελος χωριζουμε στα καλα καθουμενα τωρα ολα οκ,κ ετυχε πανω στον καυγα ηρθε ο αδερφος του με την κοπελια του κ εγω μηλησα αποτομα σε αυτον κ θυμωσε κ ειπε πολλες βλακειες οχι μπροστα μου στο αντρα μου στο τηλεφ,ειμαι τοσο χαλια που θελω να κοιμηθω κ να ξυπνησω κ να πω ηταν ονειρο κ περασε,κ οχι τπτ αλλο φοβαμαι για τον μπεμπη μου Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ Sad Sad Sad Sad ακομα δεν μπορω να χωνεψο αυτο με τον αδερφο του με στεναχωρησε πολυ

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
marinaki <3 <3 έγραψε:

γεια σας κοριτσια τι κανετε χρονια πολλα!!τατι μου ετσι μου ειπε η γυναικολογος οτι εχει μεγαλο κεφαλακη.σημερα ηταν η ποιο χειροτερη μερα στην ζωη μου ειμαι τοσο στεναχωρεμενη κ εριξα τετοιο κλαμα που λεω σημερα μας μουτζοσανε δεν ξερω κοριτσια τσακοθηκα με τους παντες με τον αντρα μου ασχημα μεχρι που ειπαμε τελος χωριζουμε στα καλα καθουμενα τωρα ολα οκ,κ ετυχε πανω στον καυγα ηρθε ο αδερφος του με την κοπελια του κ εγω μηλησα αποτομα σε αυτον κ θυμωσε κ ειπε πολλες βλακειες οχι μπροστα μου στο αντρα μου στο τηλεφ,ειμαι τοσο χαλια που θελω να κοιμηθω κ να ξυπνησω κ να πω ηταν ονειρο κ περασε,κ οχι τπτ αλλο φοβαμαι για τον μπεμπη μου Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ Sad Sad Sad Sad ακομα δεν μπορω να χωνεψο αυτο με τον αδερφο του με στεναχωρησε πολυ[/color]

Ειναι οι ορμονες σου,δεν μπορεις να κανεις κατι η εγκυμοσυνη σου φερνει κλαμα,τρελλα και σαματα....Υπομονη.

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα μωρε μαρινα!! ανθρωπος εισαι και εσυ και ειχες τα νευρα σου !! μπορεις να ζητησεις συγνωμη και να εξηγησεις οτι δεν ηταν και η καλητερη μερα σου !!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:

γεια σας κοριτσια τι κανετε χρονια πολλα!!τατι μου ετσι μου ειπε η γυναικολογος οτι εχει μεγαλο κεφαλακη.σημερα ηταν η ποιο χειροτερη μερα στην ζωη μου ειμαι τοσο στεναχωρεμενη κ εριξα τετοιο κλαμα που λεω σημερα μας μουτζοσανε δεν ξερω κοριτσια τσακοθηκα με τους παντες με τον αντρα μου ασχημα μεχρι που ειπαμε τελος χωριζουμε στα καλα καθουμενα τωρα ολα οκ,κ ετυχε πανω στον καυγα ηρθε ο αδερφος του με την κοπελια του κ εγω μηλησα αποτομα σε αυτον κ θυμωσε κ ειπε πολλες βλακειες οχι μπροστα μου στο αντρα μου στο τηλεφ,ειμαι τοσο χαλια που θελω να κοιμηθω κ να ξυπνησω κ να πω ηταν ονειρο κ περασε,κ οχι τπτ αλλο φοβαμαι για τον μπεμπη μου Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ Sad Sad Sad Sad ακομα δεν μπορω να χωνεψο αυτο με τον αδερφο του με στεναχωρησε πολυ[/color]

Ειναι οι ορμονες σου,δεν μπορεις να κανεις κατι η εγκυμοσυνη σου φερνει κλαμα,τρελλα και σαματα....Υπομονη.
το ξερω τατι μου η αλλη ομως δεν το καταλαβενουν,στον αδερφο του μηλησα αποτομα γτ ειμουν νευριασμενη με τον αντρα μου κ ετυχε ηρθε μαζη με την δικια του κ αυτο ηταν ολο κ το πειρε πρωσοπικα οτι κατι ειχα εγω μαζη του,κ λπ κλπ ειπε πολλα επειδη του μηλησα μπρωστα στην δικια του ετσι αλλα δεν καταλαβενει αυτος οτι ειμαι σε φαση δυσκολη κ με ειδε νευριασμενη εξ αρχης,ο χαμος κ εμενε σε εμας κ μαζεψε τα πραγματα του κ εφυγε απο το σπιτι εννιωσα πολυ χαλια δεν ξερω πως να το παρω,αχ θα σκασω!!!!ειπα στον αντρα μου να του πει καποια πραγματα να καταλαβει οτι δεν ειναι ολες η ωρες ιδιες χαχα χοχοχ κ χαχαχα χιχιχ...εσκασα στο κλαμα σημερα,

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:κι εγω θα δω ταινιουλα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #11!!  - Σελίδα 30 654316

εγω θα δω ............ονειρο ! ειμαι πολυυυυυυ κουρασμενη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις