Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
127 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 127 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
http://www.mystica.gr/knights_8.htm

κ εδω αλυσιδωτο θωρακα το αναφερει

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
elena25 έγραψε:Ναι, ούτε έτσι όμως μπορώ να το πω... γμτ... τα νεύρα μου!

τι το θες καλό μου? Razz


Κάνω ένα δοκιμαστικό μετάφρασης για έναν εκδοτικό οίκο και το κομμάτι που μου έδωσαν μιλάει για έναν ιππότη που ψάχνει πανοπλία για να αγωνιστεί σε τουρνουά και έχει αυτή τη λαλακία μέσα...

αγγελικημαρια έγραψε:καλε ποιος ειναι αυτος ο παπαδημος που θα γινει πρωθυπουργος???????

Αυτός που θα μας σώσει! Θα βρει τα λεφτά που μας λείπουν και θα βγούμε από την κρίση! Τρομερό ανέκδοτο;;;

ελενα εψαξα για την ονομασια αλλα δε βρηκα τιποτα Rolling Eyes


Ναι καλέ, ξέρω, από το μεσημέρι ψάχνω κι εγώ αλλά τζίφος! Ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο για μένα πάντως!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:καλε ποιος ειναι αυτος ο παπαδημος που θα γινει πρωθυπουργος???????

ελενα εψαξα για την ονομασια αλλα δε βρηκα τιποτα Rolling Eyes
διοικητης της Εθνικης Τραπεζας. εχει πρωτο λογο το χρημα οπως καταλαβαινεις- εδω που μας εφτασαν

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α οχι ελενα αν ειναι για δουλεια να ψαξουμε καλυτερα!!!!! αλλα οποια το βρει θα παρει ποσοστα!!!!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μήπως αλυσιδωτός χιτώνας? Razz
θυλακωτός χιτώνας? Razz
χαχαχα

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:α οχι ελενα αν ειναι για δουλεια να ψαξουμε καλυτερα!!!!! αλλα οποια το βρει θα παρει ποσοστα!!!!


Εννοείται!!! Χαχαχαχαχαχα! Πόσο θέλεις;

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
koukida έγραψε:θυμηθηκα τωρα το χθεσινο περιστατικο.

φτιαχνω το απογευμαιτνο της μικρης στην κουζινα - η μικρη στο καρεκλακι της με παρακολουθει στενα.......ησυχία στο σπίτι.....ο αντρας μου εχει παει τον σκυλο βολτα.......
ξαφνικα μεσα στην απολυτη σιγη ακουω ενα 'ΤΑΚ ΤΑΚ ΤΑΚ' .
Λεω η πορτα ειναι, θα χτυπαει ο αντρας μου σιγα σιγα για να μην ξυπνησει το μωρο σε περιπτωση που κοιμαται...τρεχω να ανοιξω....... μαυρο σκοταδι...κανεις.
αρχιζω κ αγριευομαι γιατι το ακουσα ξεκαθαρα- συνεχιζω να χτυπαω στο μπλεντερ- με το που τελειωνω το 'χτυπημα' της κρεμας- ξανα 'ΤΑΚ ΤΑΚ ΤΑΚ' εχω ψιλοαγριευτει- τι στο καλο......παω σιγα σιγα στην πορτα- βλεπω απο το ματι- μαυρο σκοτάδι.......
αρχιζει το μυαλο μου να σκεφτεται διαφορα....μεχρι οτι η γειτονισα την ψωνισε και θα μας κανει ντου...
ξεκιναω να ταιζω το μωρο- και να σου παλι το 'ΤΑΚ ΤΑΚ ΤΑΚ ΤΑΚ' και βαζω τα γελια!
η κορη μου ηταν που αμολουσε πορδες -ορθές κοφτες!!
χαχαχαχα ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΤΕ ΔΥΝΑΤΟΝ!!

μα να κλανει το παιδι και εγω να τρεχω να ανοιξω την πορτα???? Razz Razz Razz Razz


Αχαχαχαχαχαχαχα! Έλα ρε! Βρε τι ζουζού!


χαχαχαχαχαχαχα έλιωσα ρε Κούκι!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:καλε ποιος ειναι αυτος ο παπαδημος που θα γινει πρωθυπουργος???????

ελενα εψαξα για την ονομασια αλλα δε βρηκα τιποτα Rolling Eyes
διοικητης της Εθνικης Τραπεζας. εχει πρωτο λογο το χρημα οπως καταλαβαινεις- εδω που μας εφτασαν

κουκιδα σου εστειλα μηνυμα Very Happy

μα το συνταγμα της χωρας δε προβλεπει οτι εκλεγμενος απτο λαο βουλευτης μπορει να σχηματισει κυβερνηση???

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:μήπως αλυσιδωτός χιτώνας? Razz
θυλακωτός χιτώνας? Razz
χαχαχα



Καλέ εσείς είστε καλύτερες και από το SDL TRADOS! Χαχαχαχαχαχα! Προσλαμβάνεστε!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:α οχι ελενα αν ειναι για δουλεια να ψαξουμε καλυτερα!!!!! αλλα οποια το βρει θα παρει ποσοστα!!!!


Εννοείται!!! Χαχαχαχαχαχα! Πόσο θέλεις;

αν εχουμε ευρω μεχρι να τη βρω ενα 50ρικο, αν παμε σε δραχμες η τιμη αυξανεται...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
antonia32 έγραψε:

τατιανα το μπεμπινι σου καλα;

Καλα ειναι Αντωνια μου,ο δικος σου?Δωστου πολλα ρουφηχτα φιλακια στα βυζακια!!!


evvi έγραψε:

πρωτον σε ευχαριστω για τα καλα λογια και δευτερον καλεεεεεεεεεεεεεεεεεε του αντρα μου ειναι το χερι θα μπορουσα να εχω τοσο τριχωτο χερι????

καλα για το μπανιο μου φαινοταν αδιανοητο να τον κανω μονη του αλλα τωρα πεταμε πεταμε!!!

Ααααα,αξιος ο αντρας σου τοτε....Μπραβο του...Εμενα αργησε αλλα τα καταφερνει μια χαρα ο μπαμπας μας...


elena25 έγραψε:

Η Τατιάνα δε φάνηκε ακόμα... Πώς να πήγε άραγε η συνάντηση κορυφής;;;;

Αν εννοεις τα καργιολοπεθερικα,αυριο ειναι....

Οσο για τα κουμπαριλικια ΔΙΚΟΣ σας ειναι ο γαμος,εσιες αποφασιζετεεεεε...Και μενα στα βαφτισια θελαν γλεντια...Και οπως ξεκαθαρισα και στον δικο μου,αμα θελουν γλεντια και πανυγηρια,ας κανουν δικο τους παιδι να το κανουν οτι θελουν....Ρε αντε απο δω...Μη κανιες καμια βλακεια και δε βαλετε τα κκολληταρια σας...

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
Lilliput έγραψε:μήπως αλυσιδωτός χιτώνας? Razz
θυλακωτός χιτώνας? Razz
χαχαχα



Καλέ εσείς είστε καλύτερες και από το SDL TRADOS! Χαχαχαχαχαχα! Προσλαμβάνεστε!

πες μου ότι κέρδισα!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 35 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 35 654316

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κάτσε ρε Αγγελική, 50 ευρώπουλα για μια λεξούλα;;; Πανάκριβη είσαι! Κόψε κάτι, δε βγαίνω μάνα μου!

Ιωάννα, δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά αν κέρδισες αλλά επειδή κι εγώ δεν βρίσκω κάτι διαφορετικό από το μεσημέρι μάλλον θα το γράψω αλυσιδωτό θώρακα και ό,τι θέλει ας γίνει! Οπότε κερδίσατε! Είστε πανάκριβες όμως και δε μπορώ να σας προσλάβω! Χαχαχαχα!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
elena25 έγραψε:

Η Τατιάνα δε φάνηκε ακόμα... Πώς να πήγε άραγε η συνάντηση κορυφής;;;;

Αν εννοεις τα καργιολοπεθερικα,αυριο ειναι....

Οσο για τα κουμπαριλικια ΔΙΚΟΣ σας ειναι ο γαμος,εσιες αποφασιζετεεεεε...Και μενα στα βαφτισια θελαν γλεντια...Και οπως ξεκαθαρισα και στον δικο μου,αμα θελουν γλεντια και πανυγηρια,ας κανουν δικο τους παιδι να το κανουν οτι θελουν....Ρε αντε απο δω...Μη κανιες καμια βλακεια και δε βαλετε τα κκολληταρια σας...


Αύριο είναι; Νόμιζα σήμερα! Μ' αρέσει πάντως που κάθε μέρα τους στολίζεις και με μια διαφορετική βρισιά! Χαχαχαχαχα! Όσο για το γάμο, μάλλον αυτό θα κάνουμε! Όταν με το καλό γίνει δηλαδή γιατί τώρα που "έφυγε" ο παππούς πήγαν πίσω τα σχέδιά μας!

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Κάτσε ρε Αγγελική, 50 ευρώπουλα για μια λεξούλα;;; Πανάκριβη είσαι! Κόψε κάτι, δε βγαίνω μάνα μου!

Ιωάννα, δεν μπορώ να σου πω με σιγουριά αν κέρδισες αλλά επειδή κι εγώ δεν βρίσκω κάτι διαφορετικό από το μεσημέρι μάλλον θα το γράψω αλυσιδωτό θώρακα και ό,τι θέλει ας γίνει! Οπότε κερδίσατε! Είστε πανάκριβες όμως και δε μπορώ να σας προσλάβω! Χαχαχαχα!

ααα εγώ δεν είπα τίποτα για ευρώπουλα!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 35 654316

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:μεσαιωνικό αλεξίσφαιρο! Razz Razz Razz Razz


χαχαχαχαχαχα ζωγραφισες παλι!!!!!!! Laughing

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σκέφτομαι ότι δεν αντέχω άλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:
tatijana έγραψε:
elena25 έγραψε:

Η Τατιάνα δε φάνηκε ακόμα... Πώς να πήγε άραγε η συνάντηση κορυφής;;;;

Αν εννοεις τα καργιολοπεθερικα,αυριο ειναι....

Οσο για τα κουμπαριλικια ΔΙΚΟΣ σας ειναι ο γαμος,εσιες αποφασιζετεεεεε...Και μενα στα βαφτισια θελαν γλεντια...Και οπως ξεκαθαρισα και στον δικο μου,αμα θελουν γλεντια και πανυγηρια,ας κανουν δικο τους παιδι να το κανουν οτι θελουν....Ρε αντε απο δω...Μη κανιες καμια βλακεια και δε βαλετε τα κκολληταρια σας...


Αύριο είναι; Νόμιζα σήμερα! Μ' αρέσει πάντως που κάθε μέρα τους στολίζεις και με μια διαφορετική βρισιά! Χαχαχαχαχα! Όσο για το γάμο, μάλλον αυτό θα κάνουμε! Όταν με το καλό γίνει δηλαδή γιατί τώρα που "έφυγε" ο παππούς πήγαν πίσω τα σχέδιά μας!

Μα να σου πω οπως το σκεφτομουν σημερα απο την κακια τους και τα μιση τους ειναι που δε τα πανε καλα και ολο πληρωνουν και η κορη τους επισης επειδη ειναι σκατοσκυλο,ολα σκατα της πανε.Ο Νικολας που ειναι χρυση καρδια,του πανε καλα.Οχι γιατι βρηκε εμενα,χεσε με.Επειδη εκανε ενα ομορφο νινι και γενικοτερα ειναι πιο ηρεμος στην ζωη του...Οποτε καλα κανω και τους βριζω,ειναι για βρισιμο...Για χεσιμο και ξερασμα μαζι.

Παρε τον καλο σου και παντρευτειτε σε ενα ερημονησι μονοι με τα κουμπαρακια οταν ειναι...Τι βιαζεστε?Κι ετσι ομορφα δεν ειστε?Χιιχιχχ..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Μα να σου πω οπως το σκεφτομουν σημερα απο την κακια τους και τα μιση τους ειναι που δε τα πανε καλα και ολο πληρωνουν και η κορη τους επισης επειδη ειναι σκατοσκυλο,ολα σκατα της πανε.Ο Νικολας που ειναι χρυση καρδια,του πανε καλα.Οχι γιατι βρηκε εμενα,χεσε με.Επειδη εκανε ενα ομορφο νινι και γενικοτερα ειναι πιο ηρεμος στην ζωη του...Οποτε καλα κανω και τους βριζω,ειναι για βρισιμο...Για χεσιμο και ξερασμα μαζι.

Γι' αυτό σου λέω, μη δίνεις σημασία και άστους να κουρεύονται! Εσείς έχετε το θαυματάκι σας, αυτοί τι έχουν; Μόνο την κακία τους!

Παρε τον καλο σου και παντρευτειτε σε ενα ερημονησι μονοι με τα κουμπαρακια οταν ειναι...Τι βιαζεστε?Κι ετσι ομορφα δεν ειστε?Χιιχιχχ..

Χαχαχαχα! Καλά είναι, δε λέω, αλλά δε θέλουμε μωρέ να μείνουμε στον πολιτικό! Είμαστε παραδοσιακά παιδιά εμείς! Θέλουμε και την ευλογία του Θεούλη!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σκέφτομαι πως πλησιάζουν Χριστούγεννα και ενώ θέλω να χαρώ πολύ τώρα που έχουμε και το μικρό μας που καταλαβαίνει περισσότερα φέτος (πέρυσι ήταν 5 μηνών), ο άντρας μου θα φύγει πριν τις γιορτές μάλλον, οπότε μόνη μου θα τα περάσω και πάλι.
Άρα το συμπέρασμα ποιό είναι?? Ότι δεν μου αρέσουν τα Χριστούγεννα, ούτε η Πρωτοχρονιά, ούτε το Πάσχα, ούτε το καλοκαιράκι..... Όλα τα ωραία δηλαδή....Anyway....

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:σκέφτομαι ότι δεν αντέχω άλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Τι έπαθες βρε κορίτσι;

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελενα καντε το εννοειτε ειναι ομορφος ο γαμος αρκει να το κανετε οπως εσεις θελετε....Αλλιως καλυτερα να μη κανετε,θα χαλαστεις..

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:σκέφτομαι ότι δεν αντέχω άλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Τι έπαθες βρε κορίτσι;
με χτέιπησε η ανεργία στο νευρικό μου σύστημα χαχαχα χωρις πλάκα δεν παλεύεται αλλο

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
elena25 έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:σκέφτομαι ότι δεν αντέχω άλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Τι έπαθες βρε κορίτσι;
με χτέιπησε η ανεργία στο νευρικό μου σύστημα χαχαχα χωρις πλάκα δεν παλεύεται αλλο

Αναστασια μου ...συμπασχουμε...
κουραγιο!!!!!

AnastasiaKoutsourh


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κατινα έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:
elena25 έγραψε:
AnastasiaKoutsourh έγραψε:σκέφτομαι ότι δεν αντέχω άλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο


Τι έπαθες βρε κορίτσι;
με χτέιπησε η ανεργία στο νευρικό μου σύστημα χαχαχα χωρις πλάκα δεν παλεύεται αλλο

Αναστασια μου ...συμπασχουμε...
κουραγιο!!!!!

μακάρι να είχα αλλα δεν έχω...ουτε να φαμε δεν εχουμε περιμένουμε απο την εκλησσία απάντηση να δούμε αν δέχτηκαν το έτυμα για να μας δίνουν λιγο φαι

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις