Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
592 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 592 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

126ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 12:23 am

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ 1-15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 1-10 ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ ΑΧ ! ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠ ΕΞΩ !

127ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 12:25 am

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω!!

128ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 12:38 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μη σε αγχώνουν τα δικαιολογητικά. Θα τα μαζέψεις δεν ειναι τιποτα. Παίρνεις βεβαίωση απο οδοντίατρο και οφθαλμίατρο οτι το παιδι εξετάστηκε και απο το νήπιο σου δίνουν ενα χαρτι που το συμπληρώνει ο/η παιδίατρός σας.
Με το καλό!

129ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 4:45 am

elenaki pod


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΑ ΔΥΣΚΟΛΕΥΤΕΙ ΠΟΛΥ...Τ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΜΑΘΕΙ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ Σ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΝΑΣΥΜΒΙΩΝΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΤΟΥΣ...ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ...ΕΚΕΙΝΟ ΟΜΩΣ...?? :/
ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΑΝΕΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ...
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ... Wink

130ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 4:52 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariloy έγραψε:ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ 1-15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 1-10 ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ ΑΧ ! ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠ ΕΞΩ !

ναι ειναι και σεπτεμβρη??..και θα το παρουν στο κοντινο σχολειο σιγουρα?..γιατι εμας δεν εχει βγει μεταθεση..ποτε θα το γραψω το παιδι?...αχ με αγχώσατε τώρα!

131ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 4:58 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bou-boukitsa έγραψε:
mariloy έγραψε:ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ 1-15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 1-10 ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ ΑΧ ! ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠ ΕΞΩ !

ναι ειναι και σεπτεμβρη??..και θα το παρουν στο κοντινο σχολειο σιγουρα?..γιατι εμας δεν εχει βγει μεταθεση..ποτε θα το γραψω το παιδι?...αχ με αγχώσατε τώρα!

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ- ΜΕΣΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ.. ΓΙΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ..
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΗ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ.. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΝΗΠΙΑ, ΘΑ ΣΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ- ΑΦΟΥ ΤΑ ΝΗΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!! ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗ?

132ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 5:05 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
CHRISLA2216 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
mariloy έγραψε:ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟ 1-15 ΙΟΥΝΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ 1-10 ΣΕΠΤΕΒΡΙΟΥ ΑΧ ! ΤΑ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠ ΕΞΩ !

ναι ειναι και σεπτεμβρη??..και θα το παρουν στο κοντινο σχολειο σιγουρα?..γιατι εμας δεν εχει βγει μεταθεση..ποτε θα το γραψω το παιδι?...αχ με αγχώσατε τώρα!

ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΟΙ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Η ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ- ΜΕΣΑ ΙΟΥΝΙΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ.. ΓΙΑ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ..
ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΤΩΡΑ ΤΟΝ ΙΟΥΝΗ, ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΕΙ Η ΜΕΤΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΝ ΠΑΤΕ ΑΛΛΟΥ, ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΛΑ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ.. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΝΗΠΙΑ, ΘΑ ΣΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ- ΑΦΟΥ ΤΑ ΝΗΠΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ!! ΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΤΗΝ ΜΕΤΑΘΕΣΗ?

που να το γραψω??εδω που ειμαι τωρα??..δεν ξερω και ο στρατος με την κριση ...χαλια εγινε...ελπιζω να βγαλουνε μεταθεσεις συντομα ..αλλα δεν ξερω παλι..

133ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 5:23 am

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="bou-boukitsa"][quote="CHRISLA2216"][quote="bou-boukitsa"]
mariloy έγραψε:

που να το γραψω??εδω που ειμαι τωρα??..δεν ξερω και ο στρατος με την κριση ...χαλια εγινε...ελπιζω να βγαλουνε μεταθεσεις συντομα ..αλλα δεν ξερω παλι..

ΝΑΙ. ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ ΤΩΡΑ!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ, ΑΦΟΥ ΣΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ..
ΑΠΛΑ ΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ, ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΟΛΗ Η' ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ-ΟΠΟΥ ΠΑΤΕ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ- ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..
ΕΜΕΙΣ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΙΟΥΝΙΟ, ΚΑΙ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΗ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΕΔΩ ΜΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ..
ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΝΗΠΙΑ ΘΑ ΣΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ..
ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ...

134ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 5:43 am

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="CHRISLA2216"][quote="bou-boukitsa"][quote="CHRISLA2216"]
bou-boukitsa έγραψε:
mariloy έγραψε:

που να το γραψω??εδω που ειμαι τωρα??..δεν ξερω και ο στρατος με την κριση ...χαλια εγινε...ελπιζω να βγαλουνε μεταθεσεις συντομα ..αλλα δεν ξερω παλι..

ΝΑΙ. ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΕΤΕ ΤΩΡΑ!! ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΛΛΟΥ ΑΛΛΩΣΤΕ, ΑΦΟΥ ΣΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΚΑΤΟΙΚΙΑΣ..
ΑΠΛΑ ΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΕΤΕ ΜΕΤΑΘΕΣΗ, ΑΠΛΑ ΣΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΠΟΛΗ Η' ΠΕΡΙΟΧΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ-ΟΠΟΥ ΠΑΤΕ ΤΕΛΟΣΠΑΝΤΩΝ- ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟ ΠΑΙΔΙ..
ΕΜΕΙΣ ΓΡΑΨΑΜΕ ΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΣΤΗΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΤΟΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΙΟΥΝΙΟ, ΚΑΙ ΟΚΤΩΒΡΗ ΠΟΥ ΜΕΤΑΚΟΜΙΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΘΕΡΜΗ ΤΟΝ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΕΔΩ ΜΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ..
ΑΠΛΑ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΝΗΠΙΑ ΘΑ ΣΤΟ ΠΑΡΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ, ΕΠΕΙΔΗ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ Κ ΠΡΙΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ..
ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΜΠΟΡΕΙ Κ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΔΕΧΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΛΕΙΣΜΕΝΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ...

ναι μεγαλα νηπια ειναι...ευχαριστώ πολύ!!!

135ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 1:59 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ με αγχώσατε μ αυτά που γράφετε!!! Κι εγώ θα στείλω τα διδυμούλια μου φέτος 1η φορά στο προνήπιο...ε ρε κλάμα!!!Από τώρα το ρίχνω το δάκρυ, που κάνω έρευνα για τα ιδιωτικά κ σε όποιο πάω βλέπω τα άλλα μικράκια κ κλαίω!!Ελεος... καλέ μαζέψτε με, λέμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγώ περισσότερο αγχώνομαι για την καθαριότητα κ τις αρρώστειες που θα κουβαλάνε στο σπίτι κ θα κολλάει κ το μικράκι μου, που θα είναι 2! Βόηθα Παναγιά μου!!!!!!!! ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787

136ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 2:02 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μην αγχωνεσαι και εγω ειχα αγχωθει αλλα ολα καλα πηγαν, βεβαια με τις αρρωστιες προετοιμασου αν δεν εχουν παει παιδικο γιατι οντως ειναι ζορι

137ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 2:13 pm

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μιλουπακι έγραψε:μην αγχωνεσαι και εγω ειχα αγχωθει αλλα ολα καλα πηγαν, βεβαια με τις αρρωστιες προετοιμασου αν δεν εχουν παει παιδικο γιατι οντως ειναι ζορι
είδες????? Αρα έχω δίκιο!!!Η παιδίατρος μου είπε για κάτι βιταμίνες που αντί να αρρωστήσουμε 10 φορές, θα "φάμε" μόνο 5, αλλά εγώ πάλι αγχώνομαι.. θα το περάσουμε και αυτό... όσο περνάνε τα χρόνια γίνονται κ πιο πολλά τα "βάσανά" μας ή είναι ιδέα μου?????????!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

138ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 2:14 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτο δυστιχως δεν μπορεις να το αποφυγεις αλλα ολα μεσα στο προγραμμα ειναι, το βασικο ειναι να τους αρεσει και να πηγαινουν με χαρα

139ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Μάης 07, 2011 10:44 pm

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
cinderella έγραψε:
Μιλουπακι έγραψε:μην αγχωνεσαι και εγω ειχα αγχωθει αλλα ολα καλα πηγαν, βεβαια με τις αρρωστιες προετοιμασου αν δεν εχουν παει παιδικο γιατι οντως ειναι ζορι
είδες????? Αρα έχω δίκιο!!!Η παιδίατρος μου είπε για κάτι βιταμίνες που αντί να αρρωστήσουμε 10 φορές, θα "φάμε" μόνο 5, αλλά εγώ πάλι αγχώνομαι.. θα το περάσουμε και αυτό... όσο περνάνε τα χρόνια γίνονται κ πιο πολλά τα "βάσανά" μας ή είναι ιδέα μου?????????!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

μικρα παιδια,μικρα βασανα! μεγαλα παιδια,μεγαλα βασανα!! ετσι λενε, κι ετσι ειναι στην πραγματικοτητα..
αλλα οσο αγχωνεσαι εσυ, προσεχε μην το μεταφερεις και στα παιδια σου..
δεν ειναι τιποτα!! ετσι κι αλλιως καποια στιγμη θα πανε σχολειο κ οι αρρωστιες θα ειναι αναποφευκτες.. δεν μπορουμε να κανουμε κατι γι'αυτο!! με τον καιρο θα αλλαξει ομως κι αυτο, οπως και η προσαρμογη των παιδιων θα καλυτερεψει σταδιακα!

140ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Μάης 08, 2011 4:23 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια παντα θα αγχωνομαστε για κατι!ειδικα για κατι που θα κανουν για πρωτη φορα τα παιδακια μας!εγω πχ τωρα εχω το αγχος που θα παει πρωτη ταξη και που θα αλλαξει δοντακια!Μετα θα εχουμε αγχος για τους βαθμους τους,για τις εξετασεις τους,για τον πρωτο τους ερωτα,για το αν θα περασουν σε καποια σχολη κτλ!μα μενει μια μαμα ποτε ηρεμη?παντα εχει εναν λογο να ανησυχει για το παιδακι της!ψυχραιμια κοριτσια και καλη δυναμη σε ολες!τα παιδακια μας το βασικοτερο που χρειαζονται ειναι αγαπη,χαδια και φιλια!

141ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Μάης 08, 2011 4:24 am

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να σκεφτομαστε παντα θετικα,πως τοσες και τοσες αλλες μαμαδες τα καταφεραν,ε θα τα καταφερουμε και εμεις,αργα η γρηγορα τα καταφερνουμε!

FLEUR

FLEUR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μια πολύ απλή και ταυτόχρονα βασανιστικά σύνθετη ερώτηση...

Αναρωτιέμαι πόσες μέρες που το νηπιαγωγείο θα λειτουργεί,θα έχει την ευκαιρία (το νηπιαγωγείο πάντα...)να δει στο χώρο του την κόρη μου για συναπτές ημέρες που ΔΕΝ θα είναι άρρωστη.
ΔΥΟ χρόνια στο βρεφικό σταθμό ,το πολύ μια βδομάδα χωρίς αρρώστια κλείσαμε....
και δεν μιλάω απλά για ιώσεις.
Αμυγδαλίτιδες ,οστρακιές,πνευμονίες,λαρυγγίτιδες,βρογχιολίτιδες,γαστρίτιδες περάσαμε....ΟΛΕΣ με αντιβίωση φυσικά.
Γνωρίζει καμιά από εσάς κάποια καλή γυάλα να τη βάλω;;;;

http://www.quasimododesign.gr

143ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Σαβ Ιουν 25, 2011 1:06 pm

zefi

zefi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Και μένα κορίτσια η κόρη μου θα πάει νήπιο φέτος δηλαδή προνήπιο...Καλή τους αρχή!!!

http://paizoumemazi.blogspot.com/

144ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Ιουν 26, 2011 2:47 am

cinderella

cinderella
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
FLEUR έγραψε:Μια πολύ απλή και ταυτόχρονα βασανιστικά σύνθετη ερώτηση...

Αναρωτιέμαι πόσες μέρες που το νηπιαγωγείο θα λειτουργεί,θα έχει την ευκαιρία (το νηπιαγωγείο πάντα...)να δει στο χώρο του την κόρη μου για συναπτές ημέρες που ΔΕΝ θα είναι άρρωστη.
ΔΥΟ χρόνια στο βρεφικό σταθμό ,το πολύ μια βδομάδα χωρίς αρρώστια κλείσαμε....
και δεν μιλάω απλά για ιώσεις.
Αμυγδαλίτιδες ,οστρακιές,πνευμονίες,λαρυγγίτιδες,βρογχιολίτιδες,γαστρίτιδες περάσαμε....ΟΛΕΣ με αντιβίωση φυσικά.
Γνωρίζει καμιά από εσάς κάποια καλή γυάλα να τη βάλω;;;;


μέσα στο μυαλό μου είσαι.... τα φοβάμαι πολύ όλα αυτά.... ευαίσθητες δεν είναι οι δικές μου, ούτε φιλάσθενες, αλλά στο σχολείο όλα ανατρέπονται... εγώ τους δίνω minadex σιρόπι από τώρα..... ουφ!! ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787

145ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Ιουν 26, 2011 3:28 am

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FLEUR έγραψε:Μια πολύ απλή και ταυτόχρονα βασανιστικά σύνθετη ερώτηση...

Αναρωτιέμαι πόσες μέρες που το νηπιαγωγείο θα λειτουργεί,θα έχει την ευκαιρία (το νηπιαγωγείο πάντα...)να δει στο χώρο του την κόρη μου για συναπτές ημέρες που ΔΕΝ θα είναι άρρωστη.
ΔΥΟ χρόνια στο βρεφικό σταθμό ,το πολύ μια βδομάδα χωρίς αρρώστια κλείσαμε....
και δεν μιλάω απλά για ιώσεις.
Αμυγδαλίτιδες ,οστρακιές,πνευμονίες,λαρυγγίτιδες,βρογχιολίτιδες,γαστρίτιδες περάσαμε....ΟΛΕΣ με αντιβίωση φυσικά.
Γνωρίζει καμιά από εσάς κάποια καλή γυάλα να τη βάλω;;;;


ποσο σε καταλαβαινω κι εμενα η κορη μου πηγε προνηπιο και ολη τη χρονια σχεδον ηταν αρρωστη αφου στο τελος τη σταματησα για ενα μηνα γιατι γεννησα και φοβηθηκα για το μωρο! αντε να δουμε φετος που θα παει νηπιο τι θα γινει! ουφ! Rolling Eyes

146ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Ιουν 26, 2011 3:47 am

Αnna1975


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσιακια και μεις θα παμε νηπιο φετος .και περυσι δεν μας πηραν προνηπιο .αλλα πηγαμε στο δημο το απογευμα στο κεντρο δημηουργικης απασχολησης .εμαθε πολλα πραγματα και πηρε και μια γευση σχολειου.αλλα δεν παυει ολες να αγωνιουμε .μεγαλωνουν θα συνηθισουμε .ευχομαι καλη χρονια σε ολες τις μανουλες που τα παιδακια τους θα πανε νηπιο.

147ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Ιουν 26, 2011 6:09 am

FLEUR

FLEUR
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Μαμά Κατερίνα κούκλες οι κόρες σου!!!

Να σου ζήσουν και να είναι πάντα καλά.
έχω ειλικρινά Σ Ι Χ Α Θ Ε Ι να αρρωσταίνει συνέχεια....και για να είμαι ειλικρινής αναρωτιέμαι τι άλλο πια της έχει μείνει της δικιάς μου να κολλήσει.....(είσαστε και συνονόματες....Κατερινούλες γαρ)
όλα μπορώ να τα αντιμετωπίσω εκτός από το να βλέπω τα παιδιά μου άρρωστα...μακάρι να έρθει όλη η αρρώστια πάνω μου.Όχι όμως στα παιδιά μου....
Και αυτό που με αγχώνει είναι ότι το νήπιο είναι ένα βασικό μονοπάτι εκπαίδευσης που το παιδί προετοιμάζεται για το δημοτικό,άραγε η παρουσία του στο νηπιαγωγείο κρίνεται σημαντική....
άντε να δούμε τι θα δούμε και φέτος....

http://www.quasimododesign.gr

148ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Ιουν 26, 2011 6:20 am

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
cinderella έγραψε:
FLEUR έγραψε:Μια πολύ απλή και ταυτόχρονα βασανιστικά σύνθετη ερώτηση...

Αναρωτιέμαι πόσες μέρες που το νηπιαγωγείο θα λειτουργεί,θα έχει την ευκαιρία (το νηπιαγωγείο πάντα...)να δει στο χώρο του την κόρη μου για συναπτές ημέρες που ΔΕΝ θα είναι άρρωστη.
ΔΥΟ χρόνια στο βρεφικό σταθμό ,το πολύ μια βδομάδα χωρίς αρρώστια κλείσαμε....
και δεν μιλάω απλά για ιώσεις.
Αμυγδαλίτιδες ,οστρακιές,πνευμονίες,λαρυγγίτιδες,βρογχιολίτιδες,γαστρίτιδες περάσαμε....ΟΛΕΣ με αντιβίωση φυσικά.
Γνωρίζει καμιά από εσάς κάποια καλή γυάλα να τη βάλω;;;;


μέσα στο μυαλό μου είσαι.... τα φοβάμαι πολύ όλα αυτά.... ευαίσθητες δεν είναι οι δικές μου, ούτε φιλάσθενες, αλλά στο σχολείο όλα ανατρέπονται... εγώ τους δίνω minadex σιρόπι από τώρα..... ουφ!! ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787 ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 534787
τι ειναι αυτο το σιροπι?

149ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Ιουν 26, 2011 6:22 am

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σαν μαμά που περάσαμε το νήπιο να σας πω μερικά πραγματάκια . Αν το παιδάκι πήγανε παιδικό σταθμό δνε θα αρρωστήσει περισσότερο και αυτό γιατί έχει αποκτήσει αντισώματα . Ύστερα το νηπιαγωγείο είναι το ζέσταμα για την εισαγωγή στο δημοτικό -δυστυχώς η προετιμασία θα που γίνετε είναι ελλειπής και αυτό γιατί υπάρχουν και προνήπια και στο νήπιο δεν υπάρχει συγκεκριμένη ύλη . Υπάρχουν νηπιαγωγοί που τους μαθαίνουν γραμματακια αλλά υπάρχουν και άλλες που αρκούνται στις κατασκευές .Δυστυχώς είναι έτσι το σύστημα που δεν μπορείς να κάνεις απολύτως τίποτα. Το νηπιαγωγείο είναι η κοινωνικοποιηση του παιδιού και παιχνίδι μέσα απο το παιχνίδι μαθαίνουν ανίθετα στο δημοτικό μπαίνουν σε αυτό που λέμε μάθηση .

150ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 6 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Κυρ Ιουν 26, 2011 10:20 pm

mom3


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
και εμενα ο δευτερος μου γιος θα παει μικρα νηπια...τον εστελνα περυσι παιδικο ιδιωτικο και μαθανε παρα πολλα....ολα τα γραμματα ..να γραφει το ονομα του αριθμους να μετραει...παρα πολλα! τωρα αγχωνομαι μηπως στο προνηπιο θα παει πισω...( γνωριζω τους νηπιαγωγους εκει που θα παει και εχω πειρα απο τοπν μεγαλυτερο μου γιο οτι δεν κανουν και τποτα σπουδαιο....ενωνουν τελιτσες βαφουν αυτα που πετανε πχ )τωρα για τα χαρτια θελει πιστοποιητικο γεννησης,οικογενειακης καταστασης ,ταυτοτητα γονεα,λογαριασμο δεη...δεν ξερω αν μου διαφευγει κατι αλλα εχουν ληξει η εγγραφες ουτως η αλλως απο τις 21 ιουνιου αρχισαν διακοπες νηπιαγωγοι και δασκαλοι....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις