Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
593 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 593 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

26ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τρι Μάης 25, 2010 12:02 pm

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι ρουλα μου ετσι ειναι εμενα ο γιος μου γεννηθηκε 2005, απλα ειπα τι μηνα ειναι γεννημενα στην κοπελα γιατι τις λενε πολλες ηλικιες και αυτο γιατι αλλα παιδακια θα ειναι 5 χρονων οντως που πανε νηπιο και αλλα οπως ο δικος μου ακομα 4 εκει ειναι που μπερδευονται και λενε αλλες ηλικιες οι γνωστοι

27ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τρι Μάης 25, 2010 12:09 pm

ρουλα

ρουλα
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
εχεις δικιο αυτα που λενε οι γνωστοι σε μπερδευουν τελειως.ειναι ενα ξεχωριστο θεμα απο μονο του απο την αρχη της εγκυμοσυνης μεχρι τον τροπο που θα μεγαλωσεις το παιδι σου εχουν ολοι αποψη,ακομα και ξενοι στο δρομο.μαλλον πρεπει να ξεκινησουμε καινουργιο θεμα Laughing

28ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τετ Μάης 26, 2010 12:17 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Οπως τα λεει η Ρουλα ειναι. Τωρα τα παίρνουν με βαση τη χρονιά γέννησης και οχι με την ηλικια.
Ρουλα με άγχωσες. Το ειχα ακουσει η αληθεια ειναι το ειχα στο βαθος του μυαλου μου αλλα τωρα μου το θυμησες!
Εφιαλτικό σεναριο για μενα! χαχαχαχαχα

29ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τετ Μάης 26, 2010 1:00 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΣ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΤΟΥ 2007 ΠΡΟΣ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ . ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2011;

30ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τετ Μάης 26, 2010 1:15 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
faye έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΣ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΤΟΥ 2007 ΠΡΟΣ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ . ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΤΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2011;

Σωστά κατάλαβες! Κουραγιο! χαχαχαχα

31ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τετ Μάης 26, 2010 1:19 am

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ.ΕΜΕΝΑ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΦΕΤΟΣ ΠΡΟΝΗΠΙΟ ΚΑΙ ΗΔΗ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΙΑΣΕΙ ΕΝΑΣ ΚΟΜΠΟΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ.ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΟΥ.

32ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τετ Μάης 26, 2010 1:23 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εμενα κοριτσια θα παει του χρονου
προνηπια..πηγα φετος για να τον γραψω στ
παιδικο αλλα η διευθυντρια μου ειπε πως
επειδη δεν δουλευω ειναι δυσκολο να
τον παρουν...δεν θα τρελαθω ομως
..μια χαρα τα καταφερνουν και τα
παιδακια που πανε κατευθειαν προνηπια...
και ο Σωκρατης πιστευω μια χαρα
θα τα καταφερει... Smile

33ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τετ Μάης 26, 2010 1:25 am

areti1

areti1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
faye έγραψε:ΕΜΕΝΑ ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΝΗΜΕΣ ΤΟΝ ΑΠΡΙΛΙΟ ΤΟΥ 2007 ΠΡΟΣ ΤΑ ΤΕΛΗ ΤΟΥ ΒΕΒΑΙΑ . ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΡΟΝΗΠΙΑ ΤΟ ΣΕΠ

ΤΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2011;


ναι...και εμενα τοτε θα παει

34ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Τετ Μάης 26, 2010 2:36 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΠΩ ΠΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΜΑΥΡΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΗΛΠΙΖΑ ΟΤΙ ΑΠΟ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΠΡΩΙΝΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΙΟ ΗΡΕΜΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΓΕΡΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ . Laughing

35ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 10:47 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πηγα νηπιαγωγείο σημερα. Μου ειπε η διευθύντρια οτι παίρνουν τα νήπια πρωτα και αν περισσέψουν θεσεις παιρνουν και προνηπια.
Νταξει οτι ειχα ακουσει και εγω! Παντως αν δεν παει σχολειο και φετος δεν θα το αντεξω! χαχαχαχα

36ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 10:49 am

faye

faye
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dimitroula έγραψε:Πηγα νηπιαγωγείο σημερα. Μου ειπε η διευθύντρια οτι παίρνουν τα νήπια πρωτα και αν περισσέψουν θεσεις παιρνουν και προνηπια.
Νταξει οτι ειχα ακουσει και εγω! Παντως αν δεν παει σχολειο και φετος δεν θα το αντεξω! χαχαχαχα
ΜΗΝ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΗΛΠΙΖΑ ΟΤΙ ΣΕ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΤΙΣ ΣΤΕΙΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΡΟΝΗΠΙΑ. ΠΩ ΠΩ ΠΙΚΡΑ. Sad

37ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 10:51 am

Kathy

Kathy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ρουλα έγραψε:εγω ηδη εχω ξεκινησει να μαζευω χαρτια και αυτα που χρειαζονται ειναι οφθαλμιατρος,οδοντιατρος μετα φτιαχνει το χαρτι ο παιδιατρος.χρειαζετε επισης χαρτι δεη ή οτε για να φανει η διευθυνση κατοικιας και υπευθυνη δηλωση για το ποιος θα πηγαινιφερνει το παιδι.αυτα τα ολιγα Wink

Μη ξεχάσετε και πιστοποιητικό γέννησης που το προμηθεύεστε από ΚΕΠ-δημοτικά διαμερίσματα!

38ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 10:54 am

Kathy

Kathy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ioanna έγραψε:ΟΙ ΕΓΡΑΦΕΣ ΞΕΚΙΝΑΝΕ 01 ΙΟΥΝΙΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 20.

ΠΟΛΛΑ ΧΑΡΤΙΑ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΜΑΖΕΥΩ.

Μέχρι 15 Ιουνίου είναι.

39ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 10:55 am

Μιλουπακι

Μιλουπακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα εννοειτε και πιστοποιητικο κατι βλακειες ομως τα παιδια ειναι στην οικογενειακη μας μεριδα γραμενα στο δημο και δεν συμαζευετε, ναι θα παω ενα παιδι νηπιο που δεν εχει γεννηθει χαχαχα ημαρτον δηλ. ξερει καμια αν χρειαζεται κατι αν το γραψουμε σε διπλα σχολειο απο αυτο που ανηκει κανονικα; γιατι εγω θα τον γραψω στο σχολειο που πηγαινα παλια, ειναι κοντα μας αλλα εντομεταξυ εγινε ενα καινουριο στο απο πανω μας στενο και ανηκουμε εκει κανονικα

40ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 11:00 am

Kathy

Kathy
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μιλουπακι έγραψε:καλα εννοειτε και πιστοποιητικο κατι βλακειες ομως τα παιδια ειναι στην οικογενειακη μας μεριδα γραμενα στο δημο και δεν συμαζευετε, ναι θα παω ενα παιδι νηπιο που δεν εχει γεννηθει χαχαχα ημαρτον δηλ. ξερει καμια αν χρειαζεται κατι αν το γραψουμε σε διπλα σχολειο απο αυτο που ανηκει κανονικα; γιατι εγω θα τον γραψω στο σχολειο που πηγαινα παλια, ειναι κοντα μας αλλα εντομεταξυ εγινε ενα καινουριο στο απο πανω μας στενο και ανηκουμε εκει κανονικα

Κανονικά το παιδί πάει εκεί που ανήκει γιατί αν αρνηθείς τότε θα μπλέξεις με τις πρωτοβάθμιες!!!

41ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 11:40 am

catherine


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαριτσάκι μου μην μου αγχώνεσαι... Ο Σωκράτης εκτός από ένα πολύ κοινωνικό παιδάκι, είναι και πανέξυπνο!!! Οπότε δεν υπάρχει περίπτωση να μείνει πίσω... Θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά!!! Wink

Να του δώσεις ένα φιλί από μένα!!! Και στη νυφούλα μου φυσικά!!!
ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 334590

42ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 10:36 pm

Mama Maria

Mama Maria
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Kalhmeraaa mamades mou!!
Loipon piga shmera gia na dw ti xriazete gia na grapsw ton dimitri mou sto pronipio
Apo mas zitane
1)PISTOPITIKO GENNISEOS
2)XARTI APO PEDIATRO
3)APO ODONTIATRO
4)BIBLIARIO YGIAS
kai ta upolipa tha ta ftiaxoume ekei...

43ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 11:00 pm

Ifigeneia

Ifigeneia
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μιλουπακι τώρα το είδα το θέμα!!!

Το αστέρι μας θα πάει νήπιο!!!
Πωπω... Πέρα από το άγχος θα φουσκώνεις από περηφάνεια ε?

Και ο Μητσάρας μας προνήπιο???!!!

Μεγάλωσαν τα αντράκια της παρέας μας!!!
Καλή πρόοδο να έχουνε!

Κι εμείς από το Σεπτέμβριο παιδικό και να πω ότι δεν έχω από τώρα αγωνία?
Ψέματα θα πω!!!

Very Happy

44ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 11:22 pm

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Και μενα με πιανει ενα σφιξιμο στην καρδια οταν σκεφτομαι το ενδεχομενο να παει παιδικο σταθμο απο Σεπτεμβρη...Αλλα πρεπει να απαγκιστρωθουν απο πανω μας... εμενα ειναι κ αγορακι... ποσο πια θα μεινει με τη μαμα ???

45ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Πεμ Μάης 27, 2010 11:58 pm

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κι'εμενα με πιανει Κατερινα σφιξιμο στην καρδια οταν το σκεφτομαι... Sad

Δεν θελω να τον στηλω ακομα αλλα θα εξαρτηθει απο πολλα...!!! Θα προτιμουσα να ξεκινησει απο 3 ετων... θα δουμε ομως...!!! :|

Ειναι κι'αυτο που λες... ειναι και αγορακια και πρεπει να απαγκιστρωθουν απο πανω μας... αυτο ητανε ο λογος που αρχικα σκεφτηκα τον παιδικο σταθμο...!!! :!:

46ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Παρ Μάης 28, 2010 12:20 am

Katerinaki

Katerinaki
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Ειναι κ ο σοβαροτερος λογος αυτος βρε Μαρινα! Μπορει κ η δικη μας υπομονη να εχει εξαντληθει γιατι οπως ειδα κ οπως ειδες ειναι ΘΗΡΙΑΚΙΑ τα παιδια μας αλλα αυτο πες οτι το ξεπερναμε! Το γεγονος ομως οτι εμενα με ακολουθει μεσα στο σπιτι παντου, θελει να βλεπει ο,τι κανω (πχ οταν στεγνωνω τα μαλλια μου καθεται κ με κοιταει ) εχει αρχισει κ με εκνευριζει οχι για μενα αλλα για τον ιδιο...δεν ειναι δουλεια αυτη!

47ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Παρ Μάης 28, 2010 12:25 am

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και εμενα θα παει το κοριτσακι μου μαλλον στο προνηπιο και .... η μιση μου μερια γελαει και η αλλη μιση κλαιει !! απ την μια χαιρομαι που θα της αρεσει πολυ θα παιζει θα κανει φιλαρακια αλλα απ την αλλη το λυπαμαι μωρε που θα το ξυπναω το καυμενουλι και κοιμαται τοσο ωραια χαχαχα Razz

48ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Παρ Μάης 28, 2010 12:45 am

ioanna

ioanna
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΜΑΔΕΣ

ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΣΤΟ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΜΕ ΤΗ ΛΗΞΙΑΡΧΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΓΕΝΝΗΣΗΣ?ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ 'Η ΟΧΙ?ΠΟΙΟ ΖΗΤΑΝΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ?

49ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Παρ Μάης 28, 2010 1:07 am

dimitroula

dimitroula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα κοριτσια μου!
Εμενα δεν μου ζητησαν δικαιολογητικά. Λογικο αφου το Σεπτεμβρη θα με ειδοποιήσουν αν θα τον παρουν. Εγω θελω να παει για να ξεφυγει απ το σπιτι. Κακα τα ψέματα τα παιδακια θελουν παρεα. επειδη ο Μητσακος εχει καθυστέρηση στην ομιλια ολοι οι γιατροι που τον εχουν δει με συμβούλεψαν να τον στειλω παιδικο σταθμο. Δεν μπορουσα να τον στειλω ομως διοτι σε δημοσιο δεν τον παιρνουν αλλα δεν υπαρχουν και λεφτα για ιδιωτικό. Θα μου στοιχίσει πολυ αν δεν τον παρουν! Sad

50ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! Παρ Μάης 28, 2010 2:55 am

Michelangelo

Michelangelo
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Εγω οταν στεγνωνω τα μαλλια μου, βαφομαι, ντυνομαι κτλ τον βαζω στο δωματιο του με το πορτακι του jumbo για να μην βλεπει αυτα τα γυναικεια Wink αλλα γενικοτερα τον εχω ολη μερα πισω μου...!!! Ουτε να μαγειρεψω δεν μπορω ουτε να κανω δουλειες... μονο αν τον βαλω στο δωματιο του αλλα και παλι δεν καθεται παντα...!!!

Εχω αρχισει και το σκεφτομαι πιο σοβαρα...!!! ΦΕΤΟΣ ΝΗΠΙΟ!!!! - Σελίδα 2 875502

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 8]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις