Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
390 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 390 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 43]

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Αχ βρε κορίτσια,
λίγο πολύ όλες έχουμε αυτό το ρημαδοάγχος. Και εγώ που περιμένω την άλλη Δευτέρα νιώθω λίγο πρήξιμο στο στήθος αλλά μέχρι εκεί.Και ήδη φαντάζομαι...
Τέλος πάντων ας είμαστε όλες καλά , υγιείς και αγαπημένες με τους άντρες μας και όλα θα έρθουν.Φιλιά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια καλή η παρέα σας αλλά πρέπει να πάω για δουλειά...τα λέμε αργότερα,καλό μεσημέρι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 417472

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αχ κορίτσια κι εγώ ανυπομονώ να στολίσω. Λαυτρεύω οτιδήποτε σχετίζεται με τα χριστούγεννα I love you I love you I love you
Ο γάμος μου έγινε την επομένη των Χριστουγέννων και το τραγούδι που κάναμε "είσοδο" ήταν το "All I want for Christmas", για να καταλάβετε πόσο μου αρέσουν! Εγώ λέω να στολίσω το Σάββατο. Είπα και στην κουμπάρα μου να μου φέρει τη βαφτιστική μου και την αδερφή της για να στολίσουμε παρέα Smile

Ελευθερία μου νομίζω ότι δε χάθηκε η ευκαιρία. Εγώ κάνω συχνά τεστάκια και η 2η αχνή γραμμή φαίνεται περίπου ένα 12ωρο πριν ξανακάνω το τεστ και μου βγουν 2 έντονες (πάντα για μένα μιλάμε, μπορεί σε άλλη κοπέλα να διαφέρει). Η αλήθεια είναι όμως ότι δεν ξέρω αν αχνοφαίνεται ξανά μόλις τελειώσει η ωορηξία. Μια φορά είχα κάνει επαναληπτικό τεστ ένα 24ωρο μετά το θετικό με τις έντονες γραμμές και είχε βγεί αρνητικό. Λογικά όταν γίνεται η ωορηξία η ορμόνη πέφτει και δεν ανιχνεύεται, άρα εσύ είσαι στα πλαίσια. Ξανακάνε τεστ σε ένα 12ωρο.

Εγώ είχα θετικό τεστ ωορηξίας την προηγούμενη Δευτέρα το βράδυ και λογικά Τρίτη ή Τετάρτη έκανα ωορηξία. Ενώ συνήθως με ενοχλεί το στήθος μου σχεδόν αμέσως μετά την ωορηξία και πρήζομαι πολύ μέχρι να δω περίοδο, αυτή τη φορά πέρασε μια εβδομάδα και ακόμα τίποτα. Λογικά το θετικό τεστ σημαίνει απλά ότι προετοιμάστηκε ο οργανισμός για ωορηξία, αλλά δεν είναι και σίγουρο ότι έγινε, έτσι δεν είναι κορίτσια; Ξέρει καμιά;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οταν βγαινει θετικο το τεστ ωορρηξιας σημαινει οτι σε 24-32 ωρες θα γινει! Οτι εχει φτασει η ορμονη στο μεγιστο και απο στιγμη σε στιγμη θα σκασει το αυγουλακι και θα πεσει το ωαριο!Αλλιως λογικα δν θα γινοταν θετικο!
Μαλλον τα εχει παιξει κι εσενα ο οργανισμος σου οπως και τις υπολοιπες εδω μεσα..μας εφαγε η πολυ προσπαθεια!!! Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Οταν βγαινει θετικο το τεστ ωορρηξιας σημαινει οτι σε 24-32 ωρες θα γινει! Οτι εχει φτασει η ορμονη στο μεγιστο και απο στιγμη σε στιγμη θα σκασει το αυγουλακι και θα πεσει το ωαριο!Αλλιως λογικα δν θα γινοταν θετικο!
Μαλλον τα εχει παιξει κι εσενα ο οργανισμος σου οπως και τις υπολοιπες εδω μεσα..μας εφαγε η πολυ προσπαθεια!!! Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

Βρε μηπως να σταματησουμε την προσπάθεια μπας και έρθει;;; Χαχα! Στο άκυρο ... Ξέρεις... Εγκυος;;; Εγώ;;; Μα πως;;;!!! Με τον κρίνο;;;;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:Οταν βγαινει θετικο το τεστ ωορρηξιας σημαινει οτι σε 24-32 ωρες θα γινει! Οτι εχει φτασει η ορμονη στο μεγιστο και απο στιγμη σε στιγμη θα σκασει το αυγουλακι και θα πεσει το ωαριο!Αλλιως λογικα δν θα γινοταν θετικο!
Μαλλον τα εχει παιξει κι εσενα ο οργανισμος σου οπως και τις υπολοιπες εδω μεσα..μας εφαγε η πολυ προσπαθεια!!! Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing


Βρε μηπως να σταματησουμε την προσπάθεια μπας και έρθει;;; Χαχα! Στο άκυρο ... Ξέρεις... Εγκυος;;; Εγώ;;; Μα πως;;;!!! Με τον κρίνο;;;;
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαχαχχαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 215994
ρε μπας να γεμίζαμε το σπίτι με κρίνους μήπως και μας κάτσει ;

εμένα τελείωσε χθες η περίοδος μου,
άντε άλλος ένας μήνας προσπαθειών Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 679259

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
χαχαχχαχα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 215994
ρε μπας να γεμίζαμε το σπίτι με κρίνους μήπως και μας κάτσει ;

εμένα τελείωσε χθες η περίοδος μου,
άντε άλλος ένας μήνας προσπαθειών Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 679259

χαχαχαχα λες? Τουλαχιστον η προσπαθεια για μωρο σαν διαδικασια ειναι απιστευτα ευχαριστη!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 215994 Μαλλον την εκανε ετσι ο Θεουλης για να μην παραπονιομαστε οταν αργει να γινει!! Να κανουμε παρτι καθε μηνα μεχρι να κανει δουλεια ο κρινος!χαχαχα

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
siren έγραψε:Θυμαμαι οτι καποιες απο σας κανετε τεστ ωορρηξιας.

Λοιπον εχω μια ερωτηση: στην 9η ημερα του κυκλου μου ειχα πονακια οπως οταν εχω ωορρηξια ουτε να περπατησω θα μπορουσα.
Στην 10η ημερα ειχα παλι λιγα πονακια και σημερα τιποτα.
Σημερα που καταφερα να κανω ενα τεστ βγαινει η μια γραμμη και η δευτερη τελειως αγχνη ομως, αυτο σημαινει οτι εχασα την ωορρηξια μου? pale

Ξερει καμια κοπελα να μου πει? Crying or Very sad


Τα τεστ ωορηξίας είναι όπως τα τεστ εγκυμοσύνης. Ακόμη και πολύ αχνή γραμμή να βγει, είναι θετικά! Οπότε Ελευθερίτσα, βουρ!

Α! Και το τεστ ωορηξίας δε βγαίνει ποτέ θετικό μετά την ωορηξία! Πάντα πριν!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευχαριστω για τις απαντησεις παρεακι μου!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 893968

Θα κανω κανονικα τις ζουζουνιες μου και θα δειξει ο καιρος Razz

Θα κανω και αλλο ενα τεστ αυριο και θα σας πω μπας και καταλαβουμε τι γινεται. Very Happy

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοπελαρες μου σας διαβαζω καθε μερα αλλα με τα παιδια δεν μπορω να καθομαι κ πολυ ωρα.Δουλευω κ δεν τα προλαβενω κ ολα.Εμεις ακομα να στολισουμε. santa

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
elena25 έγραψε:
siren έγραψε:Θυμαμαι οτι καποιες απο σας κανετε τεστ ωορρηξιας.

Λοιπον εχω μια ερωτηση: στην 9η ημερα του κυκλου μου ειχα πονακια οπως οταν εχω ωορρηξια ουτε να περπατησω θα μπορουσα.
Στην 10η ημερα ειχα παλι λιγα πονακια και σημερα τιποτα.
Σημερα που καταφερα να κανω ενα τεστ βγαινει η μια γραμμη και η δευτερη τελειως αγχνη ομως, αυτο σημαινει οτι εχασα την ωορρηξια μου? pale

Ξερει καμια κοπελα να μου πει? Crying or Very sad


Τα τεστ ωορηξίας είναι όπως τα τεστ εγκυμοσύνης. Ακόμη και πολύ αχνή γραμμή να βγει, είναι θετικά! Οπότε Ελευθερίτσα, βουρ!

Α! Και το τεστ ωορηξίας δε βγαίνει ποτέ θετικό μετά την ωορηξία! Πάντα πριν!
Λετε να ειμαι μεσα?Το ειχα κανει Παρασκευη κ εδιξε 2 γραμμες αλλα μετα το Σαββατο κ Κυριακη εδιξε 1 γραμμη,,αλλα η ζουζουνια εγινε την Κυριακη. Embarassed

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κ απο μενα.. Very Happy με μια αντε δυο ερωτησουλες...την ωορηξια πως την μετρας???εγω εχω κυκλο καθε 26-27 μερες δηλαδη μου ξεκινησε στις 6 κ τελειωσε μετα απο 4 μερες...ποια μερα μου μετα ειναι γονιμη??? Smile κ κατι αλλο κανενα νεο απ την Αυγολεμονη δεν εχουμε???εχω σκασει απ την αγωνια...

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
asoula@live.com έγραψε:καλησπερα κ απο μενα.. Very Happy με μια αντε δυο ερωτησουλες...την ωορηξια πως την μετρας???εγω εχω κυκλο καθε 26-27 μερες δηλαδη μου ξεκινησε στις 6 κ τελειωσε μετα απο 4 μερες...ποια μερα μου μετα ειναι γονιμη??? Smile κ κατι αλλο κανενα νεο απ την Αυγολεμονη δεν εχουμε???εχω σκασει απ την αγωνια...
Ειναι η 12 κ 13 μερα του κυκλου σου κ την μετρας απο την πρωτη ημερα περιοδο σου δηλ στις 6 του μηνα ειναι η πρωτη μετα κ μερτας αλλες 12,13 μερες 18,19 του Νοεβμβριου επρεπε να ειχες κανει ωορρηξια. Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Οταν βγαινει θετικο το τεστ ωορρηξιας σημαινει οτι σε 24-32 ωρες θα γινει! Οτι εχει φτασει η ορμονη στο μεγιστο και απο στιγμη σε στιγμη θα σκασει το αυγουλακι και θα πεσει το ωαριο!Αλλιως λογικα δν θα γινοταν θετικο!
Μαλλον τα εχει παιξει κι εσενα ο οργανισμος σου οπως και τις υπολοιπες εδω μεσα..μας εφαγε η πολυ προσπαθεια!!! Razz Razz Laughing Laughing Laughing Laughing

Λές? confused confused confused Το ελπίζω. Ότι και να είναι δε θα στεναχωρηθώ, θα ελπίζω κι εγώ σε χριστουγεννιάτικο δώρο και μάλιστα του εξωτερικού (στις γόνιμες του Δεκέμβρη θα είμαι ταξιδάκι με τον άντρα μου) Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 654316

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχου τι καλα...ειχα ερθει σε επαφη στις 18..μακαρι...σε ευχαριστω πολυ καλη μου.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 215994

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
asoula@live.com έγραψε:αχου τι καλα...ειχα ερθει σε επαφη στις 18..μακαρι...σε ευχαριστω πολυ καλη μου.. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 215994
Δεν κανει τιποτα.Αντε μακαρι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 567772

a-niki


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια. ξερω οτι δεν με εχετε προσεξει αλλα εγω σας διαβαζω συχνα αν οχι καθημερινα. Εχω αγχωθει γιατι απο το μαιο που εκανα αποξεση λογω ανεβρυικης κυησης δεν καταφεραμε ακομη να μεινω εγγυος. Ελπιζω τον επομονο μηνα να σας πω ευχαριστα νεα. Very Happy

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
allo έγραψε:
elena25 έγραψε:
siren έγραψε:Θυμαμαι οτι καποιες απο σας κανετε τεστ ωορρηξιας.

Λοιπον εχω μια ερωτηση: στην 9η ημερα του κυκλου μου ειχα πονακια οπως οταν εχω ωορρηξια ουτε να περπατησω θα μπορουσα.
Στην 10η ημερα ειχα παλι λιγα πονακια και σημερα τιποτα.
Σημερα που καταφερα να κανω ενα τεστ βγαινει η μια γραμμη και η δευτερη τελειως αγχνη ομως, αυτο σημαινει οτι εχασα την ωορρηξια μου? pale

Ξερει καμια κοπελα να μου πει? Crying or Very sad


Τα τεστ ωορηξίας είναι όπως τα τεστ εγκυμοσύνης. Ακόμη και πολύ αχνή γραμμή να βγει, είναι θετικά! Οπότε Ελευθερίτσα, βουρ!

Α! Και το τεστ ωορηξίας δε βγαίνει ποτέ θετικό μετά την ωορηξία! Πάντα πριν!
Λετε να ειμαι μεσα?Το ειχα κανει Παρασκευη κ εδιξε 2 γραμμες αλλα μετα το Σαββατο κ Κυριακη εδιξε 1 γραμμη,,αλλα η ζουζουνια εγινε την Κυριακη. Embarassed


Τα τεστ ωορηξίας όταν βγουν θετικά σημαίνει πως κάποια στιγμή μέσα σε 48 ώρες θα συμβεί η ωορηξία. Οπότε μπορεί να το πετύχατε!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
a-niki έγραψε:καλησπερα κοριτσια. ξερω οτι δεν με εχετε προσεξει αλλα εγω σας διαβαζω συχνα αν οχι καθημερινα. Εχω αγχωθει γιατι απο το μαιο που εκανα αποξεση λογω ανεβρυικης κυησης δεν καταφεραμε ακομη να μεινω εγγυος. Ελπιζω τον επομονο μηνα να σας πω ευχαριστα νεα. Very Happy

Καλώς το κορίτσι. Σε θυμάμαι, έχω την εντύπωση ότι είχα γράψει στο θέμα σου, αλλά δεν είμαι σίγουρη (συγχώρα με, είμαι λίγο χρυσόψαρο Embarassed ). Είχα μια παλίνδρομη και μια ανεμβρυική κύηση. Τελικά είχα διάφραγμα στη μήτρα. Αν είχα κάνει ένα απλό σαλπιγγογράφημα σαν εξέταση ρουτίνας σε κάποια φάση της ζωής μου θα είχα γλιτώσει αυτόν τον διπλό πόνο. Τώρα έκανα επέμβαση και θεωρητικά είμαι οκ, απλά προσπαθώ όπως οποιαδήποτε κοπέλα.

Αυτό που θέλω να σου πω είναι να μην αγχώνεσαι γιατί απ' τη στιγμή που έμεινες έγκυος μια φορά σημαίνει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα. Μετά την πρώτη παλίνδρομη επειδή ήμουν λιγότερο αγχωμένη έμεινα έγκυος σε 5 μήνες. Μετά την ανεμβρυική και την επέμβαση ακόμα να μείνω, αλλά είναι νωρίς να αγχωθώ, τον Απρίλιο ξεκίνησα ξανά προσπάθειες. Φυσικά ανυπομονώ και είναι και αυτό μια πηγή στρες. Το κοίταξες καθόλου ή επειδή ήταν η πρώτη φορά (αν κατάλαβα καλά) είπατε να μην το κοιτάξετε;

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ????

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακαρι να ειναι εξω και το γιορταζει με την οικογενεια της!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 35468
Μας εχει φαει η αγωνιαααααααα!!!

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Μακαρι να ειναι εξω και το γιορταζει με την οικογενεια της!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 35468
Μας εχει φαει η αγωνιαααααααα!!!

ΜΑΚΑΡΙ boubou ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΕΙΔΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 990599

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?εγω ειμαι λιγο μπερδεμενη και χρειαζομαι την βοηθεια σας!μπορει και να ειμαι τρελη και να τα νομιζω ολα αυτα,αλλα δεν εχω αγχος αν θα ειμαι η οχι!εχω 8 μερες απο την ωορηξια,ειναι να μου ερθει την κυριακη,χθες και σημερα παρατηρησα οτι νυσταζω πολυ και σημερα το στομαχι μου ειναι χαλια!ανακατευομαι και ταυτοχρονα πειναω!εχω και πονακια χαμηλα και με πεθαινει η μεση μου!ειναι η φαντασια μου η οχι?τι να κανω?σωστε με!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να ξαπλώσεις να ξεκουραστείς γιατί ήσουν κι άρρωστη απ' οσο θυμάμαι και μπορεί να μη σου έχει περάσει τελείως!! Razz Razz
Μη κοιτάς βρε συμπτώματα!! όλοι λένε ότι είναι νωρίς κι ότι στις περισσότερες των περιπτώσεων τα συμπτώματα ξεκινούν μετά την καθυστέρηση..λιγες μέρες μας έμειναν για να δούμε αν πετύχαμε τον στόχο αυτόν τον μήνα!! Υπομονή!Στα λέω εσένα για να τα ακούω κι εγώ που με έχει πιάσει ανυπομονησία!! Embarassed Embarassed

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εχεις δικιο boubou μου!θα κανω υπομονη και θα δουμε!παω για ξαπλα!φιλια πολλα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 11 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 27 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις