Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
38 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 38 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Angie_77 έγραψε:Καλημέρα σε ΟΛΕΣ !!!!!!!

Σήμερα έχουμε mmr και ξυπνήσαμε στις 11.00 και τώρα τρέχω και δεν φτάνω να κάνω καμια δουλίτσα. Εμας έρχεται σπίτι η παιδίατρος γιατί με το ταξί και με τα κλάματα δεν παλεύεται. Παίρνει 50 ευρώ αλλά κόβει απόδειξη 20 ευρώ και τα παίρνω πίσω από το ΝΑΤ μετά. Οπότε μου βγαίνει 30 ευρώ η επισκεψη. Άντε να σταματήσουμε τα εμβόλια να μήν έχουμε κάθε μήνα επίσκεψη. Εσείς πόσο πληρώνεται παιδίατρο??

Όταν ξαναμπώ θα σχολιάσω αναλυτικά τα δικά σας postakia.

Φιλάκιαααα !!!!

εμεις στο ιατρειο της δινουμε 50 ευρω και κατ'οικον δινουμε 70 ευρω οποτε σπανια τη φωναζω να ερθει σπιτι.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από εμένα!!! Εμείς δίνουμε 50 ευρώ επίσκεψη στο σπίτι και 30 στο ιατρείο αν πάμε!! Αλλά δε την αλλάζω τη παιδίατρο μας να σας πω την αλήθεια χαλάλι γιατί είναι πολύ καλή και πάντα διαθέσιμη στο τηλέφωνο...

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΕΙ 40Ε ΣΤΟ ΙΑΤΡΕΙΟ ΚΑΙ 60 ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΕ ΣΠΙΤΙ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΦΩΝΑΞΑ ΣΠΙΤΙ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΑΣΑΡΑΝΤΙΣΤΕΙ! Angie και εμεις τιν προηγουμενη εβδομαδα το καναμε!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πηγα στα orchestra το πρωι και επαθα πλακα.
τα εχουν βαλει ολα 50%.
αγορασα δωρακια τρομερα.παλτουδακι κοριτσιστικο με 18 ευρω τελειιιοοο.
2 τελεια μπλουζακια για αγορακια 18 ευρω.
πηγενετε να ριξετε μια ματια.αξιζει!!

http://www.orchestra.com.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemid=

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:πηγα στα orchestra το πρωι και επαθα πλακα.
τα εχουν βαλει ολα 50%.
αγορασα δωρακια τρομερα.παλτουδακι κοριτσιστικο με 18 ευρω τελειιιοοο.
2 τελεια μπλουζακια για αγορακια 18 ευρω.
πηγενετε να ριξετε μια ματια.αξιζει!!

http://www.orchestra.com.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemid=


Σοβαρά???Αν και μας φέρνει πολλά δώρα ο μπαμπάς μου από Αμέρικα,θα πάω να ρίξω μια ματιά.Ξέρεις για πόσο θα έχουν εκπτώσεις????
ΥΓ.Ευχαριστούμε που μας το'πες,βρε!!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλημερα μανουλες ,zoyzoynitsa ,αλικακιπρωινες σας βλεπω...
τι μου κανετε?εγω δουλεια βαριεμαι..τελικα θα παρω πανες βρακακι να δοκιμασω τις βρηκα και προσφορα στο market in .λιμπερο ομως!!

Να πάρεις,θα σε βολέψουν!!Και εσένα,και τον μικρό σου!!!
Εγώ είμαι πολύ πρωινός τύπος.
Αν όμως πω καμιά μέρα να κοιμηθώ λίγο παραπάνω ..εεε..εκείνη την μέρα θα ξυπνήσει ο ζουζούνος μου για νεράκι και άλλαγμα.Δεν θέλει να κοιμάμαι το παιδάκι μου!!!!



grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσακια τι κανετε;η δικια μου χτες ανακαλυψε να στεκεται ορθια στον καναπε και να χοροπηδαει.ειναι μεχρι να σκασει με το κεφαλι στο εδαφος.


Να την προσέχεις πολύ!!Να σε ρωτήσω και κάτι..χοροπηδάει κανονικά,εννοείς??Γιατί εμένα ακόμα δεν ξέρει να το κάνει.Του κάνει προπόνηση ο άντρας μου και δεν μπορεί..


Γειά σου ζουζουνίτσα!!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
mamavivo έγραψε:πηγα στα orchestra το πρωι και επαθα πλακα.
τα εχουν βαλει ολα 50%.
αγορασα δωρακια τρομερα.παλτουδακι κοριτσιστικο με 18 ευρω τελειιιοοο.
2 τελεια μπλουζακια για αγορακια 18 ευρω.
πηγενετε να ριξετε μια ματια.αξιζει!!

http://www.orchestra.com.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=10&Itemid=


Σοβαρά???Αν και μας φέρνει πολλά δώρα ο μπαμπάς μου από Αμέρικα,θα πάω να ρίξω μια ματιά.Ξέρεις για πόσο θα έχουν εκπτώσεις????
ΥΓ.Ευχαριστούμε που μας το'πες,βρε!!!!
δεν γνωριζω αλλα για να βαζουν μεσα στα χριστουγεννα σημαινει οτι θα το συνεχισουν.αδειο ηταν οταν πηγα.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Οκ.θα πάω να ρίξω μια ματιά,σίγουρα!
Εχουν πολύ ωραία ρούχα.Ό,τι έχω πάρει μου έχει βγεί καλό.
Όχι σαν κάτι άλλα επώνυμα,κιόλας,που είναι στραβοραμένα και κάνουν κόμπους με τα πολλά πλυσίματα..

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βιβή μου σ' ευχαριστώ για τη σελίδα! Εν τέλει τα "τραβάει" από το youtube αλλά τα έχει τουλάχιστον συγκεντρωμένα. Την τιμήσαμε και σήμερα τη σελίδα με τη μικρή! Πήγαμε και βόλτα, ψωνίσαμε και τώρα έχει ξεραθεί στον ύπνο! Razz

Αλικάκι μου αφού το είπαμε, είναι κουκλάκι ο μικρός σου, τον κλείσαμε, χαχαχα! Wink

Εμένα η μικρή αν την αφήσω να κοιμηθεί θα κοιμάται μέχρι τις 11+, αλλά δε θέλω να την αφήνω, ώστε να τρώει πιο σωστές ώρες και να κοιμάται μεσημέρι (και όχι απόγευμα) και τελικά να κοιμάται όσο το δυνατόν πιο νωρίς το βράδυ. Γιατί γενικά το βράδυ έχουμε θέμα και το νωρίτερο που θα ξαπλώσει είναι στις 11 και συχνά μας πάει μετά τις 12! Αν είναι δυνατόν το σκατουλάκι να αντέχει πιο πολύ από εμάς!!!

Γραμματική μου πρόσεχε τώρα! Μ' ένα σάλτο είναι ικανή να βρεθεί κάτω προτού καν το καταλάβεις! Εμείς χοροπηδάμε καιρό τώρα στον καναπέ, αλλά τουλάχιστον δεν ανεβαίναμε μόνες μας, οπότε ήταν ελεγχόμενο. Τώρα... δύσκολα!!! Rolling Eyes

Άντζυ μου άντε να ξεμπερδέψετε και με αυτό το εμβόλιο, εμείς ίσως να πάμε αύριο πάλι για τα άλλα τα επαναληπτικά που έχουμε. Εμείς δίνουμε 30 στο ιατρείο και 50 για επίσκεψη στο σπίτι. Αλλά στο σπίτι ήρθε μόνο 2 φορές, μέχρι να σαραντήσει. Άλλωστε προτιμούμε το ιατρείο γιατί αρέσει στη μικρή και επειδή είναι και απόγευμα έρχεται και ο μπαμπάς μας μαζί...

Δεν το ξερα αυτό για τα orchestra. Αν και δεν έχουμε κάποιο δίπλα μας, αν μπορέσουμε θα περάσουμε να δούμε...

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σου,Αλικάκι μου!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 315810

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
mamavivo έγραψε:καλημερα μανουλες ,zoyzoynitsa ,αλικακιπρωινες σας βλεπω...
τι μου κανετε?εγω δουλεια βαριεμαι..τελικα θα παρω πανες βρακακι να δοκιμασω τις βρηκα και προσφορα στο market in .λιμπερο ομως!!

Να πάρεις,θα σε βολέψουν!!Και εσένα,και τον μικρό σου!!!
Εγώ είμαι πολύ πρωινός τύπος.
Αν όμως πω καμιά μέρα να κοιμηθώ λίγο παραπάνω ..εεε..εκείνη την μέρα θα ξυπνήσει ο ζουζούνος μου για νεράκι και άλλαγμα.Δεν θέλει να κοιμάμαι το παιδάκι μου!!!!



grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσακια τι κανετε;η δικια μου χτες ανακαλυψε να στεκεται ορθια στον καναπε και να χοροπηδαει.ειναι μεχρι να σκασει με το κεφαλι στο εδαφος.


Να την προσέχεις πολύ!!Να σε ρωτήσω και κάτι..χοροπηδάει κανονικά,εννοείς??Γιατί εμένα ακόμα δεν ξέρει να το κάνει.Του κάνει προπόνηση ο άντρας μου και δεν μπορεί..


Γειά σου ζουζουνίτσα!!!!

δεν χοροπηδαει κανονικα αλλα τα κουναει τα ποδια περα δωθε ετοιμη ειναι για κανονικο χοροπηδημα

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Α,εντάξει Γραμματική.Γιατί έχω και τον άντρα μου που λέει γιατί δεν χοροπηδάει το παιδί..Τώρα ετοιμάζεται και ο δικός μου.Τι ωραία!!!Θέλουν πολύ προσοχή.
Έτσι να γυρίσω την πλάτη μου έχει ανέβει στον καναπέ και αρχίζει τα πάνω κάτω!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Α,εντάξει Γραμματική.Γιατί έχω και τον άντρα μου που λέει γιατί δεν χοροπηδάει το παιδί..Τώρα ετοιμάζεται και ο δικός μου.Τι ωραία!!!Θέλουν πολύ προσοχή.
Έτσι να γυρίσω την πλάτη μου έχει ανέβει στον καναπέ και αρχίζει τα πάνω κάτω!!!
ενταξει μην σας πω οτι ο διονυσης οχι μονο χοροπηδαει,ο ταλιμπαν,πηδαει και απο τον καναπε κατω σαν τα Ο.Υ.Κ ενα πραγμα.το τι καρουμπαλο παιζει δεν λεγετε.τωρα θελει να πηδαει απο την καρεκλα και τον μαλωνω πολυ για να μην το κανει..θα σκοτωθει αυτο. Very Happy

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Γεια σας κοριτσια, ελπιζω να είστε καλά!!
Sot2010, καλωσήρθες!!Υπομονή με το εμβόλιο σας! Ελα εδώ να λες τα δικά σου, οπως κάνουμε όλες μας και θα είσαι καλύτερα Very Happy !!
Να δω τώρα τι θυμάμαι!
Athand, να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και να είναι παντα καλά!!
Ζουζουνιτσα, πώς πηγε το εμβολιο??Μαλλον η μικρη σου θελει μαμαδισια αγκαλιτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 328109 !!
mamavino, με το καλο να παρεις τα λεφτα!!
Υπομονή στις πεθερόπληκτες! Μόνο αυτη η λύση υπάρχει!
Γραμματική, καλά χοροπηδηματάκια!!
Βρε κοριτσια πολύ καλο να έρχεται η παιδιατρος σπίτι, εμενα δε νομιζω να το κανει αυτο! Δεν πληρωναμε επισκεψη λογω δημοσιου, αλλά τωρα είναι 20 ευρω η επισκεψη και πάλι καλά! Απο εμβολια κάναμε πριν 1μησι μηνα το τριπλο , ευτυχως δεν ειχαμε πυρετο(παραδοξως!) και πριν 1 εβδομαδα του πνευμονιοκοκκου.Το επομενο αρχες Φεβρουαριου(varivax λέγεται).
Κουκλιτσες, πάω για ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 517142 , ευτυχως με την πρεσσα, σωθηκα!! Σωθηκα σωθηκα, αλλά τα βουνα ακόμα σχηματιζονται ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 4872 !!! Φιλάκια!!

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Γειά σου,Αλικάκι μου!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 315810

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 379767

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
ενταξει μην σας πω οτι ο διονυσης οχι μονο χοροπηδαει,ο ταλιμπαν,πηδαει και απο τον καναπε κατω σαν τα Ο.Υ.Κ ενα πραγμα.το τι καρουμπαλο παιζει δεν λεγετε.τωρα θελει να πηδαει απο την καρεκλα και τον μαλωνω πολυ για να μην το κανει..θα σκοτωθει αυτο. Very Happy [/quote]


Αχ,Παναγιά μου!!!Τι παιδί είν'αυτό???χαχαχα!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πριν απο λιγο πηρα σπιτι να δω τι κανει η μικρη μου και δεν αφηνε την πεθερα μου να μου μιλησει ηθελε να μιλησει αυτη.τι γελιο εριξα δε λεγεται.ολο γεια σου μου ελεγε μαμα μαμα μαμα συνεχεια κατι ακαταλαβιστικα μετα και στο τελος γεια και κατι πατησε και τελος η συνομιλια. Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mangio έγραψε:Γεια σας κοριτσια, ελπιζω να είστε καλά!!
Sot2010, καλωσήρθες!!Υπομονή με το εμβόλιο σας! Ελα εδώ να λες τα δικά σου, οπως κάνουμε όλες μας και θα είσαι καλύτερα Very Happy !!
Να δω τώρα τι θυμάμαι!
Athand, να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και να είναι παντα καλά!!
Ζουζουνιτσα, πώς πηγε το εμβολιο??Μαλλον η μικρη σου θελει μαμαδισια αγκαλιτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 328109 !!
mamavino, με το καλο να παρεις τα λεφτα!!
Υπομονή στις πεθερόπληκτες! Μόνο αυτη η λύση υπάρχει!
Γραμματική, καλά χοροπηδηματάκια!!
Βρε κοριτσια πολύ καλο να έρχεται η παιδιατρος σπίτι, εμενα δε νομιζω να το κανει αυτο! Δεν πληρωναμε επισκεψη λογω δημοσιου, αλλά τωρα είναι 20 ευρω η επισκεψη και πάλι καλά! Απο εμβολια κάναμε πριν 1μησι μηνα το τριπλο , ευτυχως δεν ειχαμε πυρετο(παραδοξως!) και πριν 1 εβδομαδα του πνευμονιοκοκκου.Το επομενο αρχες Φεβρουαριου(varivax λέγεται).
Κουκλιτσες, πάω για ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 517142 , ευτυχως με την πρεσσα, σωθηκα!! Σωθηκα σωθηκα, αλλά τα βουνα ακόμα σχηματιζονται ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 4872 !!! Φιλάκια!!
καλησπερα κοπελιτσα μου.
μακαρι να τα παρω νωριτερα τα λεφτα.το varivax ειναι της ανεμοβλογιας ,εμεις θα το κανουμε μεσα στο γεναρη.χτες το εγραψα και πηγα και το πηρα απο το φαρμακειο γιατι μου ειπε ο φαρμακοποιος οτι θα τα πληρωνουμε απο την τσεπη μας(ξεκινανε αποχη να μην δεχοντε συνταγες απο τα ταμεια)

crazymommy

crazymommy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:Α,εντάξει Γραμματική.Γιατί έχω και τον άντρα μου που λέει γιατί δεν χοροπηδάει το παιδί..Τώρα ετοιμάζεται και ο δικός μου.Τι ωραία!!!Θέλουν πολύ προσοχή.
Έτσι να γυρίσω την πλάτη μου έχει ανέβει στον καναπέ και αρχίζει τα πάνω κάτω!!!
ενταξει μην σας πω οτι ο διονυσης οχι μονο χοροπηδαει,ο ταλιμπαν,πηδαει και απο τον καναπε κατω σαν τα Ο.Υ.Κ ενα πραγμα.το τι καρουμπαλο παιζει δεν λεγετε.τωρα θελει να πηδαει απο την καρεκλα και τον μαλωνω πολυ για να μην το κανει..θα σκοτωθει αυτο. Very Happy

Καλά εντάξει με αυτό το παιδί!!!!! Shocked Βιβή έγραψες πάλι!!!

Αυτό με την καρέκλα μας το έκανε κι εμάς (της έχουμε πάρει καρεκλάκι ΙΚΕΑ αν και της είναι κάπως μεγάλο ακόμα) κι έτσι την έχουμε αποσύρει προσωρινά...

Καλά κι εμείς όταν λέμε πηδάει δεν εννοούμε να σηκώνεται στον αέρα, αυτό το πάνω-κάτω που λέτε όλες εννοούμε... ευτυχώς!!! Αλλά πλέον τρέχουμε κανονικά και της αρέσει να περπατάει (γρήγορα!) πάνω σε κρεβατοκαναπέδες και αυτό είναι το πιο επικίνδυνο!!! Shocked

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mangio,καλό σιδέρωμα!!!Εγώ σιδέρωνα χτες.. Mad

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
mangio έγραψε:Γεια σας κοριτσια, ελπιζω να είστε καλά!!
Sot2010, καλωσήρθες!!Υπομονή με το εμβόλιο σας! Ελα εδώ να λες τα δικά σου, οπως κάνουμε όλες μας και θα είσαι καλύτερα Very Happy !!
Να δω τώρα τι θυμάμαι!
Athand, να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και να είναι παντα καλά!!
Ζουζουνιτσα, πώς πηγε το εμβολιο??Μαλλον η μικρη σου θελει μαμαδισια αγκαλιτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 328109 !!
mamavino, με το καλο να παρεις τα λεφτα!!
Υπομονή στις πεθερόπληκτες! Μόνο αυτη η λύση υπάρχει!
Γραμματική, καλά χοροπηδηματάκια!!
Βρε κοριτσια πολύ καλο να έρχεται η παιδιατρος σπίτι, εμενα δε νομιζω να το κανει αυτο! Δεν πληρωναμε επισκεψη λογω δημοσιου, αλλά τωρα είναι 20 ευρω η επισκεψη και πάλι καλά! Απο εμβολια κάναμε πριν 1μησι μηνα το τριπλο , ευτυχως δεν ειχαμε πυρετο(παραδοξως!) και πριν 1 εβδομαδα του πνευμονιοκοκκου.Το επομενο αρχες Φεβρουαριου(varivax λέγεται).
Κουκλιτσες, πάω για ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 517142 , ευτυχως με την πρεσσα, σωθηκα!! Σωθηκα σωθηκα, αλλά τα βουνα ακόμα σχηματιζονται ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 4872 !!! Φιλάκια!!
καλησπερα κοπελιτσα μου.
μακαρι να τα παρω νωριτερα τα λεφτα.το varivax ειναι της ανεμοβλογιας ,εμεις θα το κανουμε μεσα στο γεναρη.χτες το εγραψα και πηγα και το πηρα απο το φαρμακειο γιατι μου ειπε ο φαρμακοποιος οτι θα τα πληρωνουμε απο την τσεπη μας(ξεκινανε αποχη να μην δεχοντε συνταγες απο τα ταμεια)

ωχ ναι;ευτυχως προλαβα και το αγορασα και εγω το εμβολιο της ανεμοβλογιας

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:πριν απο λιγο πηρα σπιτι να δω τι κανει η μικρη μου και δεν αφηνε την πεθερα μου να μου μιλησει ηθελε να μιλησει αυτη.τι γελιο εριξα δε λεγεται.ολο γεια σου μου ελεγε μαμα μαμα μαμα συνεχεια κατι ακαταλαβιστικα μετα και στο τελος γεια και κατι πατησε και τελος η συνομιλια. Very Happy
αχ το γλυκο μου τι εξυπνοοοο.. Very Happy Very Happy Very Happy .ζηλευωωωω.εμενα μονο να καταστρεφει ξερει,να πει καμαι κουβεντα δεν λεει.φαντασου να καταστρεφει και να φωναζει ταυτοχρονα..ΘΡΙΛΕΕΕΡ Very Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
grammatiki έγραψε:πριν απο λιγο πηρα σπιτι να δω τι κανει η μικρη μου και δεν αφηνε την πεθερα μου να μου μιλησει ηθελε να μιλησει αυτη.τι γελιο εριξα δε λεγεται.ολο γεια σου μου ελεγε μαμα μαμα μαμα συνεχεια κατι ακαταλαβιστικα μετα και στο τελος γεια και κατι πατησε και τελος η συνομιλια. Very Happy


Αχχχ,μωρέ την γλυκούλα μου!!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
grammatiki έγραψε:πριν απο λιγο πηρα σπιτι να δω τι κανει η μικρη μου και δεν αφηνε την πεθερα μου να μου μιλησει ηθελε να μιλησει αυτη.τι γελιο εριξα δε λεγεται.ολο γεια σου μου ελεγε μαμα μαμα μαμα συνεχεια κατι ακαταλαβιστικα μετα και στο τελος γεια και κατι πατησε και τελος η συνομιλια. Very Happy
αχ το γλυκο μου τι εξυπνοοοο.. Very Happy Very Happy Very Happy .ζηλευωωωω.εμενα μονο να καταστρεφει ξερει,να πει καμαι κουβεντα δεν λεει.φαντασου να καταστρεφει και να φωναζει ταυτοχρονα..ΘΡΙΛΕΕΕΡ Very Happy

χαχαχαχα μην το μελετας γιατι κοντοζυγωνει η στιγμη που θα καταστρεφει και θα μιλαει ταυτοχρονα και τοτε να δεις γλεντια. Very Happy

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymommy έγραψε:
mamavivo έγραψε:
αλικακι έγραψε:Α,εντάξει Γραμματική.Γιατί έχω και τον άντρα μου που λέει γιατί δεν χοροπηδάει το παιδί..Τώρα ετοιμάζεται και ο δικός μου.Τι ωραία!!!Θέλουν πολύ προσοχή.
Έτσι να γυρίσω την πλάτη μου έχει ανέβει στον καναπέ και αρχίζει τα πάνω κάτω!!!
ενταξει μην σας πω οτι ο διονυσης οχι μονο χοροπηδαει,ο ταλιμπαν,πηδαει και απο τον καναπε κατω σαν τα Ο.Υ.Κ ενα πραγμα.το τι καρουμπαλο παιζει δεν λεγετε.τωρα θελει να πηδαει απο την καρεκλα και τον μαλωνω πολυ για να μην το κανει..θα σκοτωθει αυτο. Very Happy

Καλά εντάξει με αυτό το παιδί!!!!! Shocked Βιβή έγραψες πάλι!!!

Αυτό με την καρέκλα μας το έκανε κι εμάς (της έχουμε πάρει καρεκλάκι ΙΚΕΑ αν και της είναι κάπως μεγάλο ακόμα) κι έτσι την έχουμε αποσύρει προσωρινά...

Καλά κι εμείς όταν λέμε πηδάει δεν εννοούμε να σηκώνεται στον αέρα, αυτό το πάνω-κάτω που λέτε όλες εννοούμε... ευτυχώς!!! Αλλά πλέον τρέχουμε κανονικά και της αρέσει να περπατάει (γρήγορα!) πάνω σε κρεβατοκαναπέδες και αυτό είναι το πιο επικίνδυνο!!! Shocked
ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΛΥ ΕΙΔΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΧΕΝΑ ΤΟΥς ΦΟΒΑΜΑΙ ΕΤΣΙ ΠΩς ΠΕΦΤΟΥΝ
αλικακι έγραψε:Mangio,καλό σιδέρωμα!!!Εγώ σιδέρωνα χτες.. Mad
εγω τα εδωσα στην αδελφη μου να τα σιδερωσει,μενει στο πανω διαμερισμα..ααχχαχα
grammatiki έγραψε:
mamavivo έγραψε:
mangio έγραψε:Γεια σας κοριτσια, ελπιζω να είστε καλά!!
Sot2010, καλωσήρθες!!Υπομονή με το εμβόλιο σας! Ελα εδώ να λες τα δικά σου, οπως κάνουμε όλες μας και θα είσαι καλύτερα Very Happy !!
Να δω τώρα τι θυμάμαι!
Athand, να χαιρεσαι το κοριτσακι σου και να είναι παντα καλά!!
Ζουζουνιτσα, πώς πηγε το εμβολιο??Μαλλον η μικρη σου θελει μαμαδισια αγκαλιτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 328109 !!
mamavino, με το καλο να παρεις τα λεφτα!!
Υπομονή στις πεθερόπληκτες! Μόνο αυτη η λύση υπάρχει!
Γραμματική, καλά χοροπηδηματάκια!!
Βρε κοριτσια πολύ καλο να έρχεται η παιδιατρος σπίτι, εμενα δε νομιζω να το κανει αυτο! Δεν πληρωναμε επισκεψη λογω δημοσιου, αλλά τωρα είναι 20 ευρω η επισκεψη και πάλι καλά! Απο εμβολια κάναμε πριν 1μησι μηνα το τριπλο , ευτυχως δεν ειχαμε πυρετο(παραδοξως!) και πριν 1 εβδομαδα του πνευμονιοκοκκου.Το επομενο αρχες Φεβρουαριου(varivax λέγεται).
Κουκλιτσες, πάω για ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 517142 , ευτυχως με την πρεσσα, σωθηκα!! Σωθηκα σωθηκα, αλλά τα βουνα ακόμα σχηματιζονται ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 11 4872 !!! Φιλάκια!!
καλησπερα κοπελιτσα μου.
μακαρι να τα παρω νωριτερα τα λεφτα.το varivax ειναι της ανεμοβλογιας ,εμεις θα το κανουμε μεσα στο γεναρη.χτες το εγραψα και πηγα και το πηρα απο το φαρμακειο γιατι μου ειπε ο φαρμακοποιος οτι θα τα πληρωνουμε απο την τσεπη μας(ξεκινανε αποχη να μην δεχοντε συνταγες απο τα ταμεια)

ωχ ναι;ευτυχως προλαβα και το αγορασα και εγω το εμβολιο της ανεμοβλογιας
παλι καλα δεν ξερεις τι θα γινει τωρα.κατσε να δουμε..ξεκινανε με απεργιες δευτερα-τριτη

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις