Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
50 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 50 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
αλικακι έγραψε:
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 40746
ΥΓ.Απ'την δουλειά μας γράφεις τώρα????

Ναι!!! Πήρα τώρα τηλέφωνο στον παιδικό και μου είπαν οτι το παιδάκι μου είναι πολύ χαρούμενο!!! Αχ, το είχα ένα άγχος να μην έχει ξεσυνηθίσει!Ουφ!Όλα καλά!!!


Μπράβο!!!Όλα καλά!!!Ξεαγχώσου,τώρα!!!!
υγ.Τι ωραία δουλειά κάνεις,αν επιτρέπεται,που έχεις το ελέυθερο να μπαίνεις και στο ίντερνετ????χιχιχιχ

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:
Μπράβο!!!Όλα καλά!!!Ξεαγχώσου,τώρα!!!!
υγ.Τι ωραία δουλειά κάνεις,αν επιτρέπεται,που έχεις το ελέυθερο να μπαίνεις και στο ίντερνετ????χιχιχιχ

Η δουλειά μου έχει να κάνει με Πληροφορική και είμαι όλο το 8ωρο στο internet!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Μπράβο!!!Όλα καλά!!!Ξεαγχώσου,τώρα!!!!
υγ.Τι ωραία δουλειά κάνεις,αν επιτρέπεται,που έχεις το ελέυθερο να μπαίνεις και στο ίντερνετ????χιχιχιχ

Η δουλειά μου έχει να κάνει με Πληροφορική και είμαι όλο το 8ωρο στο internet!!!


Μήπως ζητάνε νέους,ωραίους και ανειδίκευτους υπαλλήλους????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:
Μήπως ζητάνε νέους,ωραίους και ανειδίκευτους υπαλλήλους????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy:D:D...Μπα...ποιος ζητάει υπάλληλο στις μέρες μας;;;;Καταραμένη κρίση!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
αλικακι έγραψε:
Μήπως ζητάνε νέους,ωραίους και ανειδίκευτους υπαλλήλους????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Very Happy:D:D...Μπα...ποιος ζητάει υπάλληλο στις μέρες μας;;;;Καταραμένη κρίση!!!


Άσ΄τα να πάνε!!
Όσοι έχουν δουλείτσα,να κάνουν και τον σταυρό τους!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλήθεια,κοριτσάκια,όσες είστε με τους γονείς σας κοντά και βλέπεστε,πως τους φωνάζετε μπροστά στο παιδί???
Εγώ,εδώ και καιρό τους λέω "παππού και γιαγιά" γιατί παρατήρησα ότι όταν τους φώναζα "μαμά,μπαμπά",τους φώναζε έτσι και ο μικρός!!!
Και μου είναι τόσο δύσκολο!Η συνήθεια,βλέπετε...

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:

Άσ΄τα να πάνε!!
Όσοι έχουν δουλείτσα,να κάνουν και τον σταυρό τους!


Έτσι ακριβώς! Εγώ λέω "Την υγειά μας να 'χουμε, τη δουλειά μας να 'χουμε, κι όλα τ'άλλα τα παλεύουμε!"

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
αλικακι έγραψε:

Άσ΄τα να πάνε!!
Όσοι έχουν δουλείτσα,να κάνουν και τον σταυρό τους!


Έτσι ακριβώς! Εγώ λέω "Την υγειά μας να 'χουμε, τη δουλειά μας να 'χουμε, κι όλα τ'άλλα τα παλεύουμε!"


Καλή δουλειά και καλή συνέχεια!!
Ξύπνησε ο ζουζούνος μου και τραγουδάει!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 265569

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:

Καλή δουλειά και καλή συνέχεια!!
Ξύπνησε ο ζουζούνος μου και τραγουδάει!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 265569

Σ'ευχαριστώ κουκλίτσα μου! Καλή συνέχεια και σ'εσένα! Καλή συνέχεια σε άλλη μια υπέροχη μέρα στο σπίτι με το παιδάκι σου!

mangio

mangio
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα στα κορίτσια!!!Τι κάνετε σήμερα?? Μόλις κοιμήθηκε ο μικρος μου και πίνω στα γρήγορα τον καφέ μου!!Μαζί με ένα τοστάκι Embarassed !! Με τυρί μόνο ε Razz ??
Αλικάκι τώρα ξυπνησε από το βράδυ ο μικρός σου?? Εμένα είπε χτες να μου δώσει χαρά για μία και μοναδική μέρα του νέου έτους κ κοιμήθηκε σερί! Ε σήμερα ξύπνησε 2 φορές το βράδυ, έκανε κανενα 20λεπτο να κοιμηθεί(πάλι καλά!!) και στις 7+15 το μάτι γαρίδα!!
Σωτηρια , πήρες την καλύτερη απόφαση, με το καλό να ξεκινάει ο γιος σου κάθε μέρα με χαμόγελο!!Ελπίζω να έχετε καλές δασκάλες!!Α! Επίσης, κάποια άλλη κοπέλα σε καλωσόρισε χτες, μην της πάρω τη δόξα χιχιχι!! Εγω σε είχα καλωσορίσει από προχτές Razz !!
Αντζιιιιιιιι, ακούς τι κάνει η νύφη του Αλικακίου Laughing ??? Θέλω και γω νοικοκυρούλα ε Laughing ??? Είμαι σίγουρη ότι θα τα κάνει όλα τόσο γλυκά!!!
Τρελομαμα, να τη χαίρεσαι την κοράκλα σου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 417472 !!
Και μένα πετάει στα σκουπίδια, σκουπίζει με μωρομάντηλο, πιάνει και σκούπες, αλλά εντάξει άλμα επί κοντώ δεν κάνει ακόμα!!!Τώρα τον κυνηγάω πάνω στον καναπέ που τρέχει, ευτυχώς ακόμα δεν μου ανέβηκε στο τραπέζι!! Δεν θυμάμαι ποιας μαμας είχε ανέβει!!Ή μάλλον, της mamavino ο γιος θα το έκανε, μην ψάχνω άδικα Very Happy !!
Αλικάκι, εγώ φωνάζω τα πεθερικα παππού κ γιαγια μπροστά στο μικρό, αλλά εκέινος φωνάζει τη γιαγιά με το όνομά της, αφού ακουει τον παππου. Τη μαμά μου την βλέπει 1-2 φορές την εβδομάδα, αλλά το γιαγια δεν το πολυλεει σε σχεση με τις αλλες λεξεις.Δυστυχώς έχει μόνο έναν παππου, ο πάτέρας μου δεν ζει.
Κοριτσάκια μου πάω για μάζεμα κουζίνας,μαγείρεμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα,σιδέρωμα και πλυντήριο!! προλαβαίνω σε 40 λεπτά??προλαβαίνω !! Φιλάκια σε όλες!!

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mangio έγραψε:
Σωτηρια , πήρες την καλύτερη απόφαση, με το καλό να ξεκινάει ο γιος σου κάθε μέρα με χαμόγελο!!Ελπίζω να έχετε καλές δασκάλες!!Α! Επίσης, κάποια άλλη κοπέλα σε καλωσόρισε χτες, μην της πάρω τη δόξα χιχιχι!! Εγω σε είχα καλωσορίσει από προχτές Razz !!

Σ'ευχαριστώ πολύ κουκλίτσα μου! Ευτυχώς η δασκάλα του είναι μια πολύ καλή κοπελίτσα και τα πάνε πολύ καλά!Καλή σου μέρα και καλή συνέχεια στο τρέξιμο!!!

grammatiki

grammatiki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια τικανετε;καλη χρονια να εχετε .περαστικα στα αρρωστα μικρουλικα και εμενα η δικια μυο σημερα σαν να ψιλοφτερνιζεται ενταξει αν αρρωστησει παλι τι να πω του εχει αλλαξει τα φωτα αυτον τον χειμωνα.

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα μανουλες!!! Δεν ξερω αν με θυμαστε γιατι δεν γραφω και πολυ συχνα. Ειμαι η Ελευθερια για οσες δεν με θυμουνται και εχω ενα κοριτσακι 17,5 μηνων και την λενε Βιολεττα.

Προσπαθω και σας διαβαζω καθε μερα και γελαω με τα κατορθωματα των ζουζουνιων σας Razz
Τωρα καθομαι με το μπουμπουκακι μου στο σαλονι και κανει σαν το χιμπτζακι τωρα που γραφω ολο θελει να σκαρφαλωνει πανω μου Razz

Λοιπον παρολο που εμενα δεν ειναι Παρθενακι σαν την μαμα και τον μπαμπα αλλα ειναι Καρκινακι γλυκο και μενα καθαριζει με μωρομαντηλα ολες τις επιφανειες και μου φερνει τα σκουπιδακια που βρισκει κατω αλλα αμα παει στα σκουπιδια θελει να τα βγαλει εξω!!!! Τι αναποδο παιδι Rolling Eyes
Επισης σκαρφαλωνει οπου βρει και σε καναπεδες και στο τραπεζακι και στο κρεβατι Shocked παντου!!!!
Επισης εχουμε 13 δοντακια ειμαστε απο τις τελευταιες μετρησεις που εχω απο τον Οκτωβριο που πηγαμε στον παιδιατρο 80 ποντους και 9.200.
Αυτα απο μενα, σας τα ειπα ολα μαζι για να εχετε να διαβαζετε Razz
Α! και εμεις λεμε καποιες λεξουλες λοιπον: μαμα, μπαμπα, ζαζα ή γιαγια οπως της ερθει, ναι, αντε γεια, μαμουνια, μπαμπακα, μπαμπακια και αλλα πολλα!!!!
Φιλια πολλα σε εσας και στα ομορφα και γλυκα ζουζουνια σας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 417472

Sot2010

Sot2010
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσια τικανετε;καλη χρονια να εχετε .περαστικα στα αρρωστα μικρουλικα και εμενα η δικια μυο σημερα σαν να ψιλοφτερνιζεται ενταξει αν αρρωστησει παλι τι να πω του εχει αλλαξει τα φωτα αυτον τον χειμωνα.

Καλημέρα grammatiki! Καλή χρονιά με υγεία σας εύχομαι! Άντε βρε, αμέσως την ιωσούλα σκέφτηκες! Κάποιος κούκλος τη θυμήθηκε και φτερνίζεται! Think positive!!!Very Happy

siren έγραψε:Καλημερα μανουλες!!! Δεν ξερω αν με θυμαστε γιατι δεν γραφω και πολυ συχνα. Ειμαι η Ελευθερια για οσες δεν με θυμουνται και εχω ενα κοριτσακι 17,5 μηνων και την λενε Βιολεττα.

Προσπαθω και σας διαβαζω καθε μερα και γελαω με τα κατορθωματα των ζουζουνιων σας Razz
Τωρα καθομαι με το μπουμπουκακι μου στο σαλονι και κανει σαν το χιμπτζακι τωρα που γραφω ολο θελει να σκαρφαλωνει πανω μου Razz

Λοιπον παρολο που εμενα δεν ειναι Παρθενακι σαν την μαμα και τον μπαμπα αλλα ειναι Καρκινακι γλυκο και μενα καθαριζει με μωρομαντηλα ολες τις επιφανειες και μου φερνει τα σκουπιδακια που βρισκει κατω αλλα αμα παει στα σκουπιδια θελει να τα βγαλει εξω!!!! Τι αναποδο παιδι Rolling Eyes
Επισης σκαρφαλωνει οπου βρει και σε καναπεδες και στο τραπεζακι και στο κρεβατι Shocked παντου!!!!
Επισης εχουμε 13 δοντακια ειμαστε απο τις τελευταιες μετρησεις που εχω απο τον Οκτωβριο που πηγαμε στον παιδιατρο 80 ποντους και 9.200.
Αυτα απο μενα, σας τα ειπα ολα μαζι για να εχετε να διαβαζετε Razz
Α! και εμεις λεμε καποιες λεξουλες λοιπον: μαμα, μπαμπα, ζαζα ή γιαγια οπως της ερθει, ναι, αντε γεια, μαμουνια, μπαμπακα, μπαμπακια και αλλα πολλα!!!!
Φιλια πολλα σε εσας και στα ομορφα και γλυκα ζουζουνια σας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 417472

Καλημέρα siren και καλή χρονιά! Να χαίρεσαι τη νοικοκυρούλα τη ζουζούνα σου! Εμείς είμαστε 16,5 μηνών και χθες βγάλαμε το 11ο δοντάκι!!!Σε πόντους και κιλά έχουμε ξεφύγει λίγο αλλά είμαστε και ΆΝΤΡΕΣ!!! Φιλιά πολλά!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Sot2010 έγραψε:
Καλημέρα siren και καλή χρονιά! Να χαίρεσαι τη νοικοκυρούλα τη ζουζούνα σου! Εμείς είμαστε 16,5 μηνών και χθες βγάλαμε το 11ο δοντάκι!!!Σε πόντους και κιλά έχουμε ξεφύγει λίγο αλλά είμαστε και ΆΝΤΡΕΣ!!! Φιλιά πολλά!

Και εσυ να χαιρεσαι το αντρακι σου και δεν πειραζει που εχετε ξεφυγει θα ειναι αντρακι με τα ολα του οταν μεγαλωσει Very Happy Φιλια πολλα και σε σας!!!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα στις ομορφες μανουλες.

Εμεις ακομα ειμαστε αρρωστοι.τελικα τον πηγα γιατρο ,εχει ιωση και τον χτυπησε στις αμυγδαλες.σημερα απυρετος και ορεξατος ως συνηθως.ουτε αντιβιωση δεν ηπιαμε δοξα τω θεο.απλα σημερα δεν πολυ τρωει .

γελασα πολυ με τα κατορθωματα των ζουζουνιων σας.

εμενα τι να πω ?που και αρρωστος που ειναι τις ταλιμπανιες δεν τις σταματησε?χτες μου τραβηξε την κουρτινα του μπανιου ο ταλιμπαν και την εβγαλε απο την θεση της..ολη μερα τρεχει απο πισω μου και φωναζει μπαμπαααααααα...μου εχει διαλυσει το νευρικο συστημα.καλα για την σκουπα δεν το συζητω..τραβαει σαν τρελος το καλωδιο ,οποτε βαζω..δεν ακουει τιποτα ως συνηθως.και τρεχει τοσο γρηγορα που τον χανω μεσα στο σπιτι.
μας εσπασε το ποντικι του pc ,χαλασε το κινητο μου και γεμισε σαλια και δεν λειτουργει το τηλεκοντρολ.ανεβοκατεβαινει παντου και πηδαει σαν το κατσικι και χτες σκονταψα σε ενα τηγανι που ειχε παρατημενο μεσα στο σαλονι.
κανω αμαν να βρω μπολ πλεον και ταψι.
τα παιχνιδια απλα τα εχει να τα κοιταει.
πολλα πολλα πολλα ,μα τι κανει αυτο το παιδακι πια.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ...και πολλα φιλια σε ολες τις μαμαδες.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sot2010 έγραψε:
αλικακι έγραψε:

Καλή δουλειά και καλή συνέχεια!!
Ξύπνησε ο ζουζούνος μου και τραγουδάει!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 265569

Σ'ευχαριστώ κουκλίτσα μου! Καλή συνέχεια και σ'εσένα! Καλή συνέχεια σε άλλη μια υπέροχη μέρα στο σπίτι με το παιδάκι σου!



Σ'ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!


mangio έγραψε:Καλημερα στα κορίτσια!!!Τι κάνετε σήμερα?? Μόλις κοιμήθηκε ο μικρος μου και πίνω στα γρήγορα τον καφέ μου!!Μαζί με ένα τοστάκι Embarassed !! Με τυρί μόνο ε Razz ??
Αλικάκι τώρα ξυπνησε από το βράδυ ο μικρός σου?? Εμένα είπε χτες να μου δώσει χαρά για μία και μοναδική μέρα του νέου έτους κ κοιμήθηκε σερί! Ε σήμερα ξύπνησε 2 φορές το βράδυ, έκανε κανενα 20λεπτο να κοιμηθεί(πάλι καλά!!) και στις 7+15 το μάτι γαρίδα!!............

Ναι,αλλά μου είχε ξυπνήσει 2 φορές!Μία στις 4 το ξημέρωμα και μία στις 5.30,με κλάμματα...γενικά αυτή είναι η ώρα που ξυπνάει από τις 9.30 το βράδυ αλλά τις τελευταίες μέρες κάτι τρέχει και μου ξυπνάει και μένα στο ενδιάμεσο ή από τις 8 το πρωί..πάλι με κλάμματα..
Περνάνε φάσεις,μάλλον..έχουν και τα δοντάκια...



Και μένα πετάει στα σκουπίδια, σκουπίζει με μωρομάντηλο, πιάνει και σκούπες, αλλά εντάξει άλμα επί κοντώ δεν κάνει ακόμα!!!Τώρα τον κυνηγάω πάνω στον καναπέ που τρέχει, ευτυχώς ακόμα δεν μου ανέβηκε στο τραπέζι!! Δεν θυμάμαι ποιας μαμας είχε ανέβει!!Ή μάλλον, της mamavino ο γιος θα το έκανε, μην ψάχνω άδικα Very Happy !!

χαχαχαχαχ!!!!!Της Βιβήκας και βάζω και το χέρι μου στην φωτιά!!!!!


Αλικάκι, εγώ φωνάζω τα πεθερικα παππού κ γιαγια μπροστά στο μικρό, αλλά εκέινος φωνάζει τη γιαγιά με το όνομά της, αφού ακουει τον παππου. Τη μαμά μου την βλέπει 1-2 φορές την εβδομάδα, αλλά το γιαγια δεν το πολυλεει σε σχεση με τις αλλες λεξεις.Δυστυχώς έχει μόνο έναν παππου, ο πάτέρας μου δεν ζει.
Κοριτσάκια μου πάω για μάζεμα κουζίνας,μαγείρεμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα,σιδέρωμα και πλυντήριο!! προλαβαίνω σε 40 λεπτά??προλαβαίνω !! Φιλάκια σε όλες!!


Λυπάμαι για τον μπαμπά σου...καλή ξεκούραση,γιατί τέτοια ώρα υποθέτω ότι τις δουλειές τις τελείωσες!!!!


grammatiki έγραψε:καλημερα κοριτσια τικανετε;καλη χρονια να εχετε .περαστικα στα αρρωστα μικρουλικα και εμενα η δικια μυο σημερα σαν να ψιλοφτερνιζεται ενταξει αν αρρωστησει παλι τι να πω του εχει αλλαξει τα φωτα αυτον τον χειμωνα.


Και μένα άρχισε το φτέρνισμα...ωχχχχχ!!!


siren έγραψε:Καλημερα μανουλες!!! Δεν ξερω αν με θυμαστε γιατι δεν γραφω και πολυ συχνα. Ειμαι η Ελευθερια για οσες δεν με θυμουνται και εχω ενα κοριτσακι 17,5 μηνων και την λενε Βιολεττα.



Τι κάνεις Ελευθερία μου???Πως δεν σε θυμόμαστε καλέ????



mamavivo έγραψε:καλημερα στις ομορφες μανουλες.

Εμεις ακομα ειμαστε αρρωστοι.τελικα τον πηγα γιατρο ,εχει ιωση και τον χτυπησε στις αμυγδαλες.σημερα απυρετος και ορεξατος ως συνηθως.ουτε αντιβιωση δεν ηπιαμε δοξα τω θεο.απλα σημερα δεν πολυ τρωει ...............



Περαστικούλια σας!!!!
Κορυφή ο Διονυσάκης!!!!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΕΙΑ ΣΔΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...mamavivo ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΓΟΡΟΚΟΡΙΤΣΟ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ,ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΤΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΧΙΧΙΧΙΧ ΕΠΙΣΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΗΧΕΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ,ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΝ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΝ ΜΠΑΡΜΠΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΕΒΑΖΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΙΣΟΡΟΠΙΣΕΙ ΜΕΤΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ DVD ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ,ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΛΕΜΕ ΜΗ,ΕΠΙΣΗ ΣΑΝ ΝΑ ΨΙΛΟΒΗΧΕΙ ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΙΝ ΠΟΡΕΙΑ.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΔΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...mamavivo ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΓΟΡΟΚΟΡΙΤΣΟ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ,ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΤΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΧΙΧΙΧΙΧ ΕΠΙΣΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΗΧΕΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ,ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΝ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΝ ΜΠΑΡΜΠΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΕΒΑΖΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΙΣΟΡΟΠΙΣΕΙ ΜΕΤΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ DVD ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ,ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΛΕΜΕ ΜΗ,ΕΠΙΣΗ ΣΑΝ ΝΑ ΨΙΛΟΒΗΧΕΙ ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΙΝ ΠΟΡΕΙΑ.

ΒΡΕ ολα τα κοριτσακια βλεπω απο μικρες νοικοκυρες..μπραβοοο,θα μας τρελανουν τα ζουζουνακια..
ευχαριστω καμαρι μου για τα περαστικα .ελπιζω να μην ειναι τιποτα ο ψιλοβηχας σας. Very Happy Very Happy

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:καλημερα στις ομορφες μανουλες.

Εμεις ακομα ειμαστε αρρωστοι.τελικα τον πηγα γιατρο ,εχει ιωση και τον χτυπησε στις αμυγδαλες.σημερα απυρετος και ορεξατος ως συνηθως.ουτε αντιβιωση δεν ηπιαμε δοξα τω θεο.απλα σημερα δεν πολυ τρωει .

γελασα πολυ με τα κατορθωματα των ζουζουνιων σας.

εμενα τι να πω ?που και αρρωστος που ειναι τις ταλιμπανιες δεν τις σταματησε?χτες μου τραβηξε την κουρτινα του μπανιου ο ταλιμπαν και την εβγαλε απο την θεση της..ολη μερα τρεχει απο πισω μου και φωναζει μπαμπαααααααα...μου εχει διαλυσει το νευρικο συστημα.καλα για την σκουπα δεν το συζητω..τραβαει σαν τρελος το καλωδιο ,οποτε βαζω..δεν ακουει τιποτα ως συνηθως.και τρεχει τοσο γρηγορα που τον χανω μεσα στο σπιτι.
μας εσπασε το ποντικι του pc ,χαλασε το κινητο μου και γεμισε σαλια και δεν λειτουργει το τηλεκοντρολ.ανεβοκατεβαινει παντου και πηδαει σαν το κατσικι και χτες σκονταψα σε ενα τηγανι που ειχε παρατημενο μεσα στο σαλονι.
κανω αμαν να βρω μπολ πλεον και ταψι.
τα παιχνιδια απλα τα εχει να τα κοιταει.
πολλα πολλα πολλα ,μα τι κανει αυτο το παιδακι πια.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ...και πολλα φιλια σε ολες τις μαμαδες.
πωπω ρε βιβηγερος να ναι ο γιος αλλα οντως πολυ ταλιμπαν.και εχει μια γλυκεια φατσουλα,τον βλεπεις και δεν σου παει το μυαλο οτι ειναι τοσο ζωηρο.γελαω πολυ με αυτα που γραφεις οτι κανει.
αν θελω να γκρεμισω καμια φορα θα μου τον στειλεις? Laughing Laughing Laughing

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mamavivo έγραψε:καλημερα στις ομορφες μανουλες.

Εμεις ακομα ειμαστε αρρωστοι.τελικα τον πηγα γιατρο ,εχει ιωση και τον χτυπησε στις αμυγδαλες.σημερα απυρετος και ορεξατος ως συνηθως.ουτε αντιβιωση δεν ηπιαμε δοξα τω θεο.απλα σημερα δεν πολυ τρωει .

γελασα πολυ με τα κατορθωματα των ζουζουνιων σας.

εμενα τι να πω ?που και αρρωστος που ειναι τις ταλιμπανιες δεν τις σταματησε?χτες μου τραβηξε την κουρτινα του μπανιου ο ταλιμπαν και την εβγαλε απο την θεση της..ολη μερα τρεχει απο πισω μου και φωναζει μπαμπαααααααα...μου εχει διαλυσει το νευρικο συστημα.καλα για την σκουπα δεν το συζητω..τραβαει σαν τρελος το καλωδιο ,οποτε βαζω..δεν ακουει τιποτα ως συνηθως.και τρεχει τοσο γρηγορα που τον χανω μεσα στο σπιτι.
μας εσπασε το ποντικι του pc ,χαλασε το κινητο μου και γεμισε σαλια και δεν λειτουργει το τηλεκοντρολ.ανεβοκατεβαινει παντου και πηδαει σαν το κατσικι και χτες σκονταψα σε ενα τηγανι που ειχε παρατημενο μεσα στο σαλονι.
κανω αμαν να βρω μπολ πλεον και ταψι.
τα παιχνιδια απλα τα εχει να τα κοιταει.
πολλα πολλα πολλα ,μα τι κανει αυτο το παιδακι πια.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ...και πολλα φιλια σε ολες τις μαμαδες.
πωπω ρε βιβηγερος να ναι ο γιος αλλα οντως πολυ ταλιμπαν.και εχει μια γλυκεια φατσουλα,τον βλεπεις και δεν σου παει το μυαλο οτι ειναι τοσο ζωηρο.γελαω πολυ με αυτα που γραφεις οτι κανει.
αν θελω να γκρεμισω καμια φορα θα μου τον στειλεις? Laughing Laughing Laughing

αμε αμε
μετακομιζω σε ενα μηνα και λεω στον αντρα μου,θελω να μου βρεις τροπο πως θα μαζεψω το σπιτι με τον διονυση εδω...θεατρο του παραλογου θα ειναι...και γελαει ο αναισθητος...να δω τι θα κανω...εγω θα γεμιζω κουτες και ο διονυσης λογικα θα αδειαζει και θα σπαει και θα κρυβει και θα τα παραταει και αστα να πανε...

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mangio έγραψε:Καλημερα στα κορίτσια!!!Τι κάνετε σήμερα?? Μόλις κοιμήθηκε ο μικρος μου και πίνω στα γρήγορα τον καφέ μου!!Μαζί με ένα τοστάκι Embarassed !! Με τυρί μόνο ε Razz ??
Αλικάκι τώρα ξυπνησε από το βράδυ ο μικρός σου?? Εμένα είπε χτες να μου δώσει χαρά για μία και μοναδική μέρα του νέου έτους κ κοιμήθηκε σερί! Ε σήμερα ξύπνησε 2 φορές το βράδυ, έκανε κανενα 20λεπτο να κοιμηθεί(πάλι καλά!!) και στις 7+15 το μάτι γαρίδα!!
Σωτηρια , πήρες την καλύτερη απόφαση, με το καλό να ξεκινάει ο γιος σου κάθε μέρα με χαμόγελο!!Ελπίζω να έχετε καλές δασκάλες!!Α! Επίσης, κάποια άλλη κοπέλα σε καλωσόρισε χτες, μην της πάρω τη δόξα χιχιχι!! Εγω σε είχα καλωσορίσει από προχτές Razz !!
Αντζιιιιιιιι, ακούς τι κάνει η νύφη του Αλικακίου Laughing ??? Θέλω και γω νοικοκυρούλα ε Laughing ??? Είμαι σίγουρη ότι θα τα κάνει όλα τόσο γλυκά!!!
Τρελομαμα, να τη χαίρεσαι την κοράκλα σου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΙΟΥΝΙΟΥ-ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ 2010 #2 - Σελίδα 16 417472 !!
Και μένα πετάει στα σκουπίδια, σκουπίζει με μωρομάντηλο, πιάνει και σκούπες, αλλά εντάξει άλμα επί κοντώ δεν κάνει ακόμα!!!Τώρα τον κυνηγάω πάνω στον καναπέ που τρέχει, ευτυχώς ακόμα δεν μου ανέβηκε στο τραπέζι!! Δεν θυμάμαι ποιας μαμας είχε ανέβει!!Ή μάλλον, της mamavino ο γιος θα το έκανε, μην ψάχνω άδικα Very Happy !!
Αλικάκι, εγώ φωνάζω τα πεθερικα παππού κ γιαγια μπροστά στο μικρό, αλλά εκέινος φωνάζει τη γιαγιά με το όνομά της, αφού ακουει τον παππου. Τη μαμά μου την βλέπει 1-2 φορές την εβδομάδα, αλλά το γιαγια δεν το πολυλεει σε σχεση με τις αλλες λεξεις.Δυστυχώς έχει μόνο έναν παππου, ο πάτέρας μου δεν ζει.
Κοριτσάκια μου πάω για μάζεμα κουζίνας,μαγείρεμα, σκούπισμα, σφουγγάρισμα,σιδέρωμα και πλυντήριο!! προλαβαίνω σε 40 λεπτά??προλαβαίνω !! Φιλάκια σε όλες!!
με αφορμη την ερωτηση προς την αλικη της μανγκιο να ρωτησω κατι.ακομα ξυπνανε τα παιδακια σας την νυχτα?
μαλλον ειμαι πολυ τυχερη σε αυτο το θεμα.η μικρη μου απο 1μιση μηνων κοιμαται σερι ολο το βραδυ.και η μεγαλη μου απο 2 μηνων.θα με βριζεται τωρα το ξερω αλλα να μην το πω?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
mamavivo έγραψε:καλημερα στις ομορφες μανουλες.

Εμεις ακομα ειμαστε αρρωστοι.τελικα τον πηγα γιατρο ,εχει ιωση και τον χτυπησε στις αμυγδαλες.σημερα απυρετος και ορεξατος ως συνηθως.ουτε αντιβιωση δεν ηπιαμε δοξα τω θεο.απλα σημερα δεν πολυ τρωει .

γελασα πολυ με τα κατορθωματα των ζουζουνιων σας.

εμενα τι να πω ?που και αρρωστος που ειναι τις ταλιμπανιες δεν τις σταματησε?χτες μου τραβηξε την κουρτινα του μπανιου ο ταλιμπαν και την εβγαλε απο την θεση της..ολη μερα τρεχει απο πισω μου και φωναζει μπαμπαααααααα...μου εχει διαλυσει το νευρικο συστημα.καλα για την σκουπα δεν το συζητω..τραβαει σαν τρελος το καλωδιο ,οποτε βαζω..δεν ακουει τιποτα ως συνηθως.και τρεχει τοσο γρηγορα που τον χανω μεσα στο σπιτι.
μας εσπασε το ποντικι του pc ,χαλασε το κινητο μου και γεμισε σαλια και δεν λειτουργει το τηλεκοντρολ.ανεβοκατεβαινει παντου και πηδαει σαν το κατσικι και χτες σκονταψα σε ενα τηγανι που ειχε παρατημενο μεσα στο σαλονι.
κανω αμαν να βρω μπολ πλεον και ταψι.
τα παιχνιδια απλα τα εχει να τα κοιταει.
πολλα πολλα πολλα ,μα τι κανει αυτο το παιδακι πια.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ...και πολλα φιλια σε ολες τις μαμαδες.
πωπω ρε βιβηγερος να ναι ο γιος αλλα οντως πολυ ταλιμπαν.και εχει μια γλυκεια φατσουλα,τον βλεπεις και δεν σου παει το μυαλο οτι ειναι τοσο ζωηρο.γελαω πολυ με αυτα που γραφεις οτι κανει.
αν θελω να γκρεμισω καμια φορα θα μου τον στειλεις? Laughing Laughing Laughing

αμε αμε
μετακομιζω σε ενα μηνα και λεω στον αντρα μου,θελω να μου βρεις τροπο πως θα μαζεψω το σπιτι με τον διονυση εδω...θεατρο του παραλογου θα ειναι...και γελαει ο αναισθητος...να δω τι θα κανω...εγω θα γεμιζω κουτες και ο διονυσης λογικα θα αδειαζει και θα σπαει και θα κρυβει και θα τα παραταει και αστα να πανε...
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
παλι γελαω βιβη μου.θελω πολυ να τον γνωρισω τον μικρο.οσο για την μετακομιση στελτον σε καμια γιαγια. 'η μαζευε οταν κοιμαται.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να το πεις ,να το πεις Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ΤΥΧΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΔΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...mamavivo ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΑΣ!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΑΓΟΡΟΚΟΡΙΤΣΟ ΑΝΕΒΕΝΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΒΟΛΤΕΣ,ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΑ ΣΥΡΤΑΡΙΑ ΤΙΣ ΠΕΡΝΕΙ ΤΑ ΒΡΑΚΑΚΙΑ ΤΙΣ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΖΕΙ ΤΑ ΤΖΑΜΙΑ ΧΙΧΙΧΙΧ ΕΠΙΣΗ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΒΗΧΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΗΧΕΙ ΒΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΚΑΙ ΓΕΛΑΕΙ,ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ,ΣΗΜΕΡΑ ΤΙΝ ΕΒΑΛΑ ΝΑ ΔΕΙ ΤΙΝ ΜΠΑΡΜΠΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΕΔΕΙΧΝΕ ΟΤΙ ΕΒΑΖΕ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΙΣΟΡΟΠΙΣΕΙ ΜΕΤΑ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΑΠΟ ΤΟ DVD ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΕ,ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΓΚΡΙΝΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΛΕΜΕ ΜΗ,ΕΠΙΣΗ ΣΑΝ ΝΑ ΨΙΛΟΒΗΧΕΙ ,ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΙΝ ΠΟΡΕΙΑ.


Βρε την ζουζουνίτσα σου!!!
Πλάκα έχουν ρε κορίτσια σ'αυτήν την ηλικία.Παπαγαλάκια,κανονικά!!!
Επίσης και μένα άρχισε το φτέρνισμα..

Γεωργία μου,και εγώ είμαι λίγο τυχερούλα στο θέμα ύπνου.
Από 2 μηνών κοιμάται κανονικά χωρίς να ξυπνάει τα βράδυα...μέχρι σήμερα..που μου κάνει "νερά".
Εδώ και μερικές μέρες κάτι τον ενοχλεί και μου ξυπνάει κλαίγοντας.Αυτό δεν το έχει ξανακάνει και δεν ξέρω και τι έχει...δοντάκια να είναι??Κρίσεις αποχωρισμού να είναι???Τι είναι????
Στεναχωριέμαι κιόλας γιατί κλαίει.
Χτες,τα ξημερώματα του έδωσα πονστάν και ηρέμησε.Θα δείξει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις