Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
362 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 362 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

601Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 12:20 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σοφακι το πηρα το πμ.

602Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 12:50 pm

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ηρθα παλι, θυμηθικα τι ηθελα.
σημερα που εβρασα τα λαχανικα μου περισεψαν. αυριο να βρασω αλλα ή δεν πειραζει να της δωσω τα ιδια????
και επειδη λεγατε για τα φρουτα πως τα λιωνετε, εγω σημερα τα ετριψα στον τριφτη, στο ψιλο. το μηλο αλοιφη εγινε και το αχλαδι. τωρα να δω τη μπανανα απο βδομαδα.

603Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 12:59 pm

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαλον αυριο θα μαθουμε νεα της Ντορας.

Μαρια τι ηλεκρονικα παιχνιδια?καποιο συγκεκριμενο?

Αφου εχεις ''καλα'' πιατακια της μπεμπας δεν ειναι αναγκη να χρεισιμοποιησεις αυτα που φοβασε.κατι πιο συγκεκριμενο μου ερχετε στο μυαλο ενα σημειο στα αρθρα του Παπαβεντζη που ελεγε οτι στα πλαστικα σκευη δεν πρεπει να βαζουμε καυτο νερο γτ απελευθερονοντε διαφορες βλαβερες ουσιες, δεν το αναφερει αλλα απο οτι εχω καταλαβει τα σκευη που γραφουν BRA FREE ειναι ασφαλη.

Το μικρουλι μου καπως στραβοκαταπιε και εκανε εμετο ολη τη κρεμουλα του σημερα, σοκαριστηκα γτ ειχε πααααρα πολυ καιρο να κανει εμετο ,το χα ξεχασει, + το οτι αργησε να σηνελθει μετα γτ ειναι πιο παχυρευστη η κρεμα.

Για τα λαχανικα καλητερα βρασε καινουργεια αυριο Νατασα,εμεις αυριο θα παμε γιατρο,γινομαστε6!!!λογικα θα μας πει για φρουτοκρεμα,αντε να δουμε.

Καληνυχτα κοριτσια Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 417472

604Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 1:06 pm

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τι σου είπε ο γιατρος Dora;Περιμένουμε νέα σου.Νατάσσα λυπάμαι για το μαγαζί...Να μην υπάρξει άλλη φορά...Τα λαχανικά τα έφαγε;;Veraki κρίμα που έκανε εμετό.Μαρία παιχνίδια;;Εμείς βλέπουμε ταινία ή διαβάζουμε!
A!ούτε εγώ τα εμπιστεύομαι τα του Jumbo!
Καληνύχτα και από μένα!

605Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 1:52 pm

georgia84


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!
Ντορα καλα αποτελεσματα με τις εξετασεις! Περιμενουμε νεα σου..!
Νατακως τι ασχημη εμπειρια πρεπει να ειναι αυτη! Τουλαχιστον να μην πηραν τιποτα πολυτιμο.
Σημερα ανοιξαν το απεναντι διαμερισμα σε μας! Μερα ηταν αλλα ό νικος δεν ακουσε κατι! Εγω ελειπα. Σοκ! Ο Θεος να μας φυλαει! Τουλαχιστον μην ειμαστε μεσα με το παιδι αν συμβει τοκατι.

606Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:17 pm

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια μου! Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα,μπήκα γιατί χρειάζομαι τη γνώμη σας! Η κουμπάρα μου που σας είπα οτι είναι έγκυος μόλις έμαθα οτι χθες ο γιατρός της είπε πως έχει παλίνδρομη κύηση και πως πρέπει να διακόψει την κύηση.. Μένει απόπάνω μας,θα ανέβω να την δω σε λίγο ...πείτε μου πως παρηγορείς μια γυναίκα που προσπαθούσε για 1,5 χρόνο?

(Τα δικά μου όλα καλά! Σούπερ ο γιατρός!! Μέχρι και μάθημα μου έκανε τι κάνει ο θυρεοειδής! Θα κάνω παρακέντηση και θα δείξει! )

607Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:27 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Η αδερφή μου όταν προσπαθούσε για 3ο παιδάκι απέβαλλε αυτόματα. Τότε λοιπόν είχε στεναχωρηθεί αρκετά αν και είχε ήδη 2 παιδάκια και μια θεία του άντρα της της είπε κάτι πολύ σωστό και σοφό. Η φύση αποβάλλει ότι είναι "σκάρτο", ότι δεν ειναι καλό. Κάτι δεν θα πήγαινε καλά με το μωράκι αυτό. Η φύση λοιπόν προέβλεψε να "φύγει" αυτό και να μείνει ο χώρος ελεύθερος για κάτι καινούριο ακι καλό αυτή τη φορά. Δεν ξέρω αν θα τη βοηθήσει...

Χάρηκα για τις εξετάσεις σου!

608Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:31 pm

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αχ βρε Ξανθή μου! Σ'ευχαριστώ! Πολύ συγκινητικό! Εμένα πάντως μου φαίνεται σοφο!! Άνοιξα κ θέμα να μαζέψω γνώμες,ίσως και από κάποια που θα το έχει περάσει..

Σας ευχαριστώ οοοοολες σας για το ενδιαφέρον σας! Χθες στο γιατρό πήγα με την κολλητή μου και μετά πήγαμε για ποτάκι! Πόοσο καιρό είχα να το κάνω?! Για λίγο βέβαια γιατί έπρεπε να πάρω την μικρή από την μαμά μου αλλά ήταν καλό!! Very Happy

609Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:42 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα σας!!μπράβο ντορακι για τις εξετάσεις!! Να δούμε τι θα μου η δικη μου ενδοκρινολογος την αλλη βδομάδα με το δικό μου πρόβλημα
Όσον αφορά με την κουνιαδα σου δυστηχως δεν ξέρω τι να πω απλά λίγη παρέα κ νομίζω μην την πρηξουν άλλοι συγγενείς κ γνωστοί

610Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:43 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εννοούσα κουμπαρα

611Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:46 pm

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Dora ευχάριστα νέα από το γιατρό !Άντε να δεις που όλα καλά θα πάνε και με τις εξετάσςεις!Η μητέρα μου είχε 2 αποβολές πριν από μένα....Άργησε αλλά ήρθάμε εγώ και αργότερα η αδερφή μου και της ομορφύναμε τη ζωή...Να μην απογοητευτεί.... έρχονται τα καλύτερα...

612Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 12:31 am

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερες!!

Θα συμφωνησω με τη Σασσα, παρεα κανε της,θα ακουσει ΤΟΣΑ απο ολους τους αλους,ας ''ξεκουραστει'' λιγο μαζι σου,και διξε της/πες της οτι οποτε θελει παρειτσα θα εισαι εκει,κ ας εχεις το μωρο ,να της κανεις παρεα να ξεχαστει λιγο το μυαλο της.

613Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 1:04 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
νατακως έγραψε:ηρθα παλι, θυμηθικα τι ηθελα.
σημερα που εβρασα τα λαχανικα μου περισεψαν. αυριο να βρασω αλλα ή δεν πειραζει να της δωσω τα ιδια????
και επειδη λεγατε για τα φρουτα πως τα λιωνετε, εγω σημερα τα ετριψα στον τριφτη, στο ψιλο. το μηλο αλοιφη εγινε και το αχλαδι. τωρα να δω τη μπανανα απο βδομαδα.
Αντεχουν στο ψυγειο 24ωρο οποτε μπορεις να τα δινεις και την επομενη μερα! Wink

Veraki έγραψε:Μαλον αυριο θα μαθουμε νεα της Ντορας.

Μαρια τι ηλεκρονικα παιχνιδια?καποιο συγκεκριμενο?

Αφου εχεις ''καλα'' πιατακια της μπεμπας δεν ειναι αναγκη να χρεισιμοποιησεις αυτα που φοβασε.κατι πιο συγκεκριμενο μου ερχετε στο μυαλο ενα σημειο στα αρθρα του Παπαβεντζη που ελεγε οτι στα πλαστικα σκευη δεν πρεπει να βαζουμε καυτο νερο γτ απελευθερονοντε διαφορες βλαβερες ουσιες, δεν το αναφερει αλλα απο οτι εχω καταλαβει τα σκευη που γραφουν BRA FREE ειναι ασφαλη.

Το μικρουλι μου καπως στραβοκαταπιε και εκανε εμετο ολη τη κρεμουλα του σημερα, σοκαριστηκα γτ ειχε πααααρα πολυ καιρο να κανει εμετο ,το χα ξεχασει, + το οτι αργησε να σηνελθει μετα γτ ειναι πιο παχυρευστη η κρεμα.

Για τα λαχανικα καλητερα βρασε καινουργεια αυριο Νατασα,εμεις αυριο θα παμε γιατρο,γινομαστε6!!!λογικα θα μας πει για φρουτοκρεμα,αντε να δουμε.



Καληνυχτα κοριτσια Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 417472

Συνηθως παιζουμε adventure ή με αυτοκινητα! Τωρα παιζουμε το asphalt 6. Επειδη δουλευει κοιμαται 11-11μιση και εγω διαβαζω βιβλιο ως τις 1 και καπου εκει τελειωνει η μπαταρια του ταμπλετ και αναγκαστικα πεφτω για υπνο... Εκτος αν εχω αλλες διαθεσεις και τον ξυπναω Embarassed Embarassed Embarassed , χαχαχα!

Σου πνιγηκε ε; Πωπω τρομαρα που θα πηρες!! Εμενα μου εχει μεινει μια πολυ ασχημη οψη του προσωπου του απο ενα πολυ σοβαρο πνιξιμο... Με στιγματισε εκεινο το περιστατικο.

dora. έγραψε: Καλημέρα κορίτσια μου! Δεν πρόλαβα να τα διαβάσω όλα,μπήκα γιατί χρειάζομαι τη γνώμη σας! Η κουμπάρα μου που σας είπα οτι είναι έγκυος μόλις έμαθα οτι χθες ο γιατρός της είπε πως έχει παλίνδρομη κύηση και πως πρέπει να διακόψει την κύηση.. Μένει απόπάνω μας,θα ανέβω να την δω σε λίγο ...πείτε μου πως παρηγορείς μια γυναίκα που προσπαθούσε για 1,5 χρόνο?

(Τα δικά μου όλα καλά! Σούπερ ο γιατρός!! Μέχρι και μάθημα μου έκανε τι κάνει ο θυρεοειδής! Θα κάνω παρακέντηση και θα δείξει! )

Χαιρομαι που ειναι καλα τα νεα σου! Ολα καλα να σου πανε!
Λυπαμαι για την κουμπαρα σου. Ειναι δυσκολο να πεις κατι τωρα. Τωρα ειναι πολυ στεναχωρημενη και πιθανον να κατηγορει τον εαυτο της και το σωμα της. Ισως εχει θυμο και θα την εκνευρισουν ισως καποιοι συγγενεις που θα βιαστουν να την παρηγορησουν. Νομιζω πως τωρα δε χρειαζεται παρηγορια αλλα χρονο να θρηνισει ωστε να το ξεπερασει. Εχε την απο κοντα γιατι ισως καποια στιγμη χρειαστει καποιον να πει τον πονο της. Εκει μπορεις να πεις πολλα! Μην το παρακανεις με την αισιοδοξια πανω στην προσπαθεια να την κανεις να νιωσει καλυτερα γιατι ισως νιωσει πως δεν αντιλαμβανεσαι το μεγεθος του προβληματος οπως το βιωνει. Η αληθεια ειναι οτι μετα απο αυτο το ατυχες γεγονος ξερει οτι μπορει να συλλαβει. Αυτο που ειπε η Τσιπη το ειχα ακουσει απο το γιατρο μου!

irene12 έγραψε:Dora ευχάριστα νέα από το γιατρό !Άντε να δεις που όλα καλά θα πάνε και με τις εξετάσςεις!Η μητέρα μου είχε 2 αποβολές πριν από μένα....Άργησε αλλά ήρθάμε εγώ και αργότερα η αδερφή μου και της ομορφύναμε τη ζωή...Να μην απογοητευτεί.... έρχονται τα καλύτερα...
Και η μαμα μου το ιδιο!Εγω ειμαι ταμενη. Δε φανταζεστε τι φασαρια εγινε μετα για το ονομα μου...

614Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 1:07 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Veraki έγραψε:καλημερες!!

Θα συμφωνησω με τη Σασσα, παρεα κανε της,θα ακουσει ΤΟΣΑ απο ολους τους αλους,ας ''ξεκουραστει'' λιγο μαζι σου,και διξε της/πες της οτι οποτε θελει παρειτσα θα εισαι εκει,κ ας εχεις το μωρο ,να της κανεις παρεα να ξεχαστει λιγο το μυαλο της.

Συμφωνω

615Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 2:16 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα!!!!χαιρομαι παρα πολυ γιατις εξετασεις σου dora!!!!κριμα για την κουμπαρα σου!!!με το καιρο θα περασει κι εγω συμφωνω με τη Μαρια!!!!!εμεις σημερα φαγαμε ολη μας τη φρουτοκρεμα!!!!για να δουμε ποτε θα αρχισουμε σουπες!!να ρωτησω με τι κουταλακι τις δινετε?με το ιδιο?της nuk?

616Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 2:18 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νατασα λυπαμαι για το μαγαζι...στη περιοχη μας οι ληστειες εδω κ ενα μηνα ειναι καθημερινο φαινομενο.ας μπουν να παρουν οτι θελουν μονο να μην ειμαι μεσα,σοκαριστικη εμπειρια.ειχαν κλεψει κ τη πεθερα μου πριν χρονια κ περασε καιρος για να κοιμηθουν ησυχα. ντορα χαρηκα για τις εξετασεις! οσο για τη κουμπαρα σου ασ την να σου πει εκεινη τι θελει...δυσκολη φαση!

617Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 2:19 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Sof έγραψε:καλημερα!!!!χαιρομαι παρα πολυ γιατις εξετασεις σου dora!!!!κριμα για την κουμπαρα σου!!!με το καιρο θα περασει κι εγω συμφωνω με τη Μαρια!!!!!εμεις σημερα φαγαμε ολη μας τη φρουτοκρεμα!!!!για να δουμε ποτε θα αρχισουμε σουπες!!να ρωτησω με τι κουταλακι τις δινετε?με το ιδιο?της nuk?

κ εγω αυτη την απορια εχω...

618Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 3:10 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κ απο εμενα.Dora χαρηκα για τις εξετασεις σου κ καλα εκανες που πηγες για ποτακι.
Οσο για την κουμπαρα σου το πρωτο τριμηνο ειμουν πολυ αγχωμενη μην γινει κατι κ χασω το μωρο κ ο γυναικολογος μου ειπε αυτο ακριβως που εγραψε η Tsiph, δεν θελει αισιοδοξια θελει να ακουσεις αυτα που θελει να πει να κλαψει να ξεσπασει,πιστευω αν δεν το εχει ζησει καποιος δεν μπορει να απαλυνει τον πονο της.
Οσο για το κουταλακι εγω με τα nuk του δινω κ την κρεμα κ την φρυτοκρεμα.Σημερα ετριψα κ εγω το αχλαδι κ το μηλο στον τριφτη κ βγηκε οντως καλο,βεβαια του μπεμπη δεν του αρεσε γυρνουσε το κεφαλι του.


Το βραδυ κατα της 1.30 μου ξυπνησε κ κοιμηθηκε κατα της 3 ειχε ορεξη για παιχνιδι κ ολο γελουσε,εγω κουτουλαγα. Μετα ξυπνησε 3.30 κ με πιπιλα ξανακοιμηθηκε αμεσως.

619Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 3:12 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:καλημερα!!!!χαιρομαι παρα πολυ γιατις εξετασεις σου dora!!!!κριμα για την κουμπαρα σου!!!με το καιρο θα περασει κι εγω συμφωνω με τη Μαρια!!!!!εμεις σημερα φαγαμε ολη μας τη φρουτοκρεμα!!!!για να δουμε ποτε θα αρχισουμε σουπες!!να ρωτησω με τι κουταλακι τις δινετε?με το ιδιο?της nuk?

κ εγω αυτη την απορια εχω...

και ποιος θα μας την λυσει????η Μαρια!!!!Μαριααααααααα!!!help!!!!!

620Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 4:51 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:καλημερα!!!!χαιρομαι παρα πολυ γιατις εξετασεις σου dora!!!!κριμα για την κουμπαρα σου!!!με το καιρο θα περασει κι εγω συμφωνω με τη Μαρια!!!!!εμεις σημερα φαγαμε ολη μας τη φρουτοκρεμα!!!!για να δουμε ποτε θα αρχισουμε σουπες!!να ρωτησω με τι κουταλακι τις δινετε?με το ιδιο?της nuk?

κ εγω αυτη την απορια εχω...

και ποιος θα μας την λυσει????η Μαρια!!!!Μαριααααααααα!!!help!!!!!

Χαχαχα! ΕφτασΕΕΕΕ! Οπως και η Φωφη και εγω με το ιδιο το δινω!

621Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 5:58 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:
Sof έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:
Sof έγραψε:καλημερα!!!!χαιρομαι παρα πολυ γιατις εξετασεις σου dora!!!!κριμα για την κουμπαρα σου!!!με το καιρο θα περασει κι εγω συμφωνω με τη Μαρια!!!!!εμεις σημερα φαγαμε ολη μας τη φρουτοκρεμα!!!!για να δουμε ποτε θα αρχισουμε σουπες!!να ρωτησω με τι κουταλακι τις δινετε?με το ιδιο?της nuk?

κ εγω αυτη την απορια εχω...

και ποιος θα μας την λυσει????η Μαρια!!!!Μαριααααααααα!!!help!!!!!

Χαχαχα! ΕφτασΕΕΕΕ! Οπως και η Φωφη και εγω με το ιδιο το δινω!

Μπραβο ρε Μαριω!!!!για να δουμε τι θα μας πει ο γιατρουλης αυριο!!!!

622Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 6:00 am

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαρία και εγώ ταμμένη ήμουν...Το αστείο;;;Με έταξε και η μαμά μου και η γιαγιά μου...Για αυτό και δύο ονόματα....
Κορίτσια μπήκαν χτες στο πατρικό μου στην αυλά και μας πήραν το χορτοκοπτικό..Είναι μεγάλη η αυλή και ήταν στο βάθος...Καποιος μόνο εσκεμμένα θα μπορούσε να το δει ....Αγχώθηκα...Είναι και λίγο απομωνομένο το σπίτι το δικό μας ενώ το πατρικό είναι περιτριγυρισμένο από σπίτια...
Εγώ έχω πάρει και κάτι κουταλάκια της Nuby εκτός από αυτά της NUK...
Και ένα ευχάριστο..Βγάλαμε και δεύτερο δοντάκι....χιχιχι...

623Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 6:48 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
irene12 έγραψε:Μαρία και εγώ ταμμένη ήμουν...Το αστείο;;;Με έταξε και η μαμά μου και η γιαγιά μου...Για αυτό και δύο ονόματα....
Κορίτσια μπήκαν χτες στο πατρικό μου στην αυλά και μας πήραν το χορτοκοπτικό..Είναι μεγάλη η αυλή και ήταν στο βάθος...Καποιος μόνο εσκεμμένα θα μπορούσε να το δει ....Αγχώθηκα...Είναι και λίγο απομωνομένο το σπίτι το δικό μας ενώ το πατρικό είναι περιτριγυρισμένο από σπίτια...
Εγώ έχω πάρει και κάτι κουταλάκια της Nuby εκτός από αυτά της NUK...
Και ένα ευχάριστο..Βγάλαμε και δεύτερο δοντάκι....χιχιχι...


μπραβο ειστε πολυ προχωρημενοι εσεις.

624Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 10:01 am

elenaki85

elenaki85
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσια και απο εδω...ολο στο fb σας βρισκω τελευταια...ρε κοριτσια σημερα τριτη μερα κρεμας και δεν ανοιγε το στομα με τιποτα.κλαμα κλαμα γιατι μαλλον πειναγε πολυ,αφου οταν της εδωσα το γαλα της το ειπιε μονομιας που συνηθως κανουμε μιση ωρα με 3 τεταρτα να το πιουμε ολο!μαλλον πειναγε πολυ και δεν ειχε υπομονη να μαθαινει με τα κουταλακια.αλλα στεναχωρηθηκα μωρε γιατι την πρωτη μερα κατι εφαγε,την 2η πολυ καλυτερα,και πιστευα οτι σημερα θα ηταν ακομα καλυτερα,αλλα τιποτα.με το ζορι 3 κουταλακια.εσεις βρε κοριτσια παιδευτηκατε με τις κρεμες?αν τρωει τις κρεμες οπως το γαλα χαθηκαμε...

625Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Πεμ Ιαν 12, 2012 10:52 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κοριτσάκια μου! Αυτές τις μέρες όλο σας ευχαριστώ!Ελπίζω να μην γίνομαι γραφική μόνο! Θέλω να σας ευχαριστήσω όμως για άλλη μια φορά! Smile

Είναι καλύτερα, όλη μέρα ήμουν μαζί της.Επαιξε και με την μικρή, σαν να ξεχάστηκε λίγο!

Έριχνα κλεφτές ματιές όλη μέρα και σας δίαβαζα αλλά δεν θυμάμαι κ πολλά τώρα πια!!

Σάσσα τι πρόβλημα έχεις εσύ?Έχεις πει?μωρέ δε θυμάμαι... Ελπίζω πάντως όλα καλά να στα πει ο γιατρός

Με τις φρουτόκρεμες ελπίζω εμείς να
ξεκινήσουμε από την άλλη βδομάδα!

Αυτά! Πάω για ύπνο... Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 850933

Σας στέλνω από ένα φιλί Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 25 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 25 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 33 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις