Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
317 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 317 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

576Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 9:58 pm

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
cat ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΟΜΟΡΦΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΣ!!
ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ ΣΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!
ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ,ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟΝ Ο ΜΑΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΜΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΡΤΟΥΛΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΣΑΝ ΣΦΗΝΑ, ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΑΝ ΜΑΣ ΦΩΝΑΖΑΝ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΑΝΑΣΚΕΛΑ ΓΙΑΤΙ Η ΦΥΣΗ ΕΧΕΙ ΠΡΟΝΟΗΣΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΓΥΡΝΑΝΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΣΤΟ ΠΛΑΙ.Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΣ ΓΝΩΜΗΣ ΤΟ ΜΩΡΑ ΑΝΑΣΚΕΛΑ. ΤΟ ΕΦΑΡΜΟΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΟ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΑ ΩΣ ΓΝΩΣΤΟΝ ΟΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟ. ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΙΑ ΣΕ ΜΑΙΑ.ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΓΥΡΝΑΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΠΛΑΙ, ΜΠΡΟΥΜΗΤΑ, ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΩ ΑΝΑΠΟΔΑ ,ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΑΨΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΩ!!

577Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 10:06 pm

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dora. έγραψε: Καλημέρα κοριτσάκια!! Σας διάβασα μαζεμένα κ δεν θυμάμαι πολλά!! Περαστικά στα αρρωστούλικα,κουράγιο στις άυπνες! Με γεια το καινούργιο δόντι!! Άντε και στα δικά μας! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 328109

Χθες έλειπα όλη μέρα,είχα πάει από την μητέρα μου. Μήπως και η μικρή μου κάνει τα πολυπόθητα κακά της,να τα πάμε επιτέλους στο διαγνωστικό που είναι κοντά αλλά είχα κ ραντεβού με τον παθολόγο. Η μικρή δεν μας την έκανε την χάρη και έτρεχε σήμερα το πρωί ο άντρας μου!! ΝΤΟΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΔΟΥΛΕΥΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΕ ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟ, ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΛΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΙΑ ΠΙΟ ΣΑΦΗ ΕΙΚΟΝΑ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΘΑ ΜΠΕΙΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ. ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΜΕ PM THN ΓΙΑΤΡΟ. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!! Very Happy Very Happy Όταν την άφησα στη μαμά μου να πάω στο γιατρό έβαλε κάτι κλάματα!!! Ήμασταν εκεί από το πρωί για να προσαρμοστεί (το είχε κάνει κ την προηγούμενη φορά που την άφησα για να πάω για ψώνια)!! Μου είπε η μάνα μου πως ενώ ηρέμησε δεν μιλούσε,δεν λαλούσε..όταν πήγα όμως!!δώσαμε σόου!! Γέλια,κουβεντούλες!! Χαρά που είδε τη μαμά της!! Αχ, λιώνω κ εγώ η χαζομαμα...

Τα άλλα νέα μου τώρα... Είμαι "μουδιασμένη" από χθες... Έχω θυρεοειδίτιδα Hasimoto αλλά έχω και οζώδη βρογχοκήλη.Το πρόβλημα είναι οι όζοι, ο μεγάλος μας ανησυχεί πιο πολύ, είναι και 2,7 εκ. Στις αιματολογικές που έκανα μου είχε δώσει να κάνω και μια πιο συγκεκριμένη και η τιμή της είναι στο Θεό,πολύ πάνω από τα φυσιολογικά όρια. Μου είπε λοιπόν οτί η τόσο αυξημένη τιμή μαζί με την υπόλοιπη εικόνα,συνήθως σημαίνει ψυχρός όζος.. (κάπου εκεί μου κόπηκαν τα πόδια..) αλλά σαφώς πρέπει να κάνω κ άλλες εξετάσεις (παρακέντηση, σπινθηρογράφημα). Ο γιατρός αυτός είναι παθολόγος (φίλος,για αυτό ξεκίνησα από εκεί) και μου συνέστησε ενδοκρινολόγο.Σε εκείνον θα κάνω κ τις υπόλοιπες εξετάσεις,άλλωστε ο ειδικός αυτός είναι! Ναι,οκ ..σαφώς μπορεί κ να μην είναι τίποτα σοβαρό και κακό αλλά και μόνο που παίζεις με τις πιθανότητες... Κ όταν άκουσα τον γιατρό να μου λέει "ο,τι και να είναι η επιστήμη έχει προχωρήσει πολύ ..μπλα μπλα ..στο χειρότερο σενάριο είναι εγχειρήσεις ρουτίνας πια.. μπλα μπλα.. " σκέφτηκα τι λέει?! Αυτά τα λέμε στους άλλους.. όχι σε εμάς..

Και φυσικά το μόνο άγχος μου είναι το παιδί..Όχι δεν το πάω μακριά.. μέχρι τη διάρκεια των εξετάσεων/τρέξιμο.Υπάρχει η μαμά μου αλλά όπως και να έχει ένα άγχος την έχω!

Αυτά τα "λίγα"!Ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας γιατί εσείς,εκτός των άλλων, θα κατανοήσετε την αγωνία μου για την μικρή!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την ΓΑΤΑ στις Τρι Ιαν 10, 2012 10:12 pm, 1 φορά

578Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 10:11 pm

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΧΘΕΣ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ 3 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ!!! pale ΦΥΣΙΚΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΑΥΠΝΗ, ΦΥΣΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ....

579Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 10:14 pm

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
νατακως έγραψε:καλησπερααααα.
ηρθα κι εγω επιτελους..... διαβασα πολλα θυμαμαι λιγα..... εχω και μια ηλικια η γυναικα. ειμαι η δευτερη... πουπα "σ'εφαγα" χαχαχαχαχαχα
με γεια το δοντακι, περαστικα στο πουπακι (εκανα και ριμα....)
ντορα μου θα σου ευχηθω ολα να πανε καλα και να μην ειναι τιποτα. εδω θα ειμαστε να μας λες τα νεα σου.
διαβασα τι περνατε με τα φρουτα και σκεφτομαι εμεις τι θα κανουμε αυριο οεοοοοοοοοοοο???????????? αρχιζουμε και φρουτοκρεμα και σουπα!!!!!
το κοριτσι μου ειναι 8.200 γρμ. να σας πω την αληθεια δεν το περημενα, και φτασαμε τους 68 ποντους. τα ουλα ειναι πρισμενα, μας εδωσε ενα φυτικο τζελ να της βαζω μπας και ανακουφιστει και αν συνεχισει να μην τρωει να την παρω τηλ.
κατα τα αλλα η γκρινια συνεχιζεται και λιγο χειροτερεψε, ειναι και το εμβολιο σημερα..... ευτυχως το βραδυ κοιμαται, παραπονο δεν εχω.
για τον υπνο που λετε εμας μας ειχε πει μονο στο πλαι, της ειχα κι εγω σφηνακι. τωρα κοιμαται μπρουμυτα. σημερα τη ρωτησα και μου ειπε δεν πειραζει, ετσι κι αλλιως μονη της γυρναει, δεν τη βαζω εγω.
κατι αλλο δε θυμαμαι... αν θυμηθω εδω ειμαστε.
cat ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΝ ΦΡΟΥΤΟΚΡΕΜΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ!!!! cheers

580Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 10:25 pm

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σας και από μένα...Dora διάβασα χτες αυτά που έγραψες αλλά δεν είχα κουράγιο να σου γράψω....Θα κάνεις αυτέςς τις εξετάσεις και θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά...Ακόμα και αν δεν αρκεί η φαρμακευτική αγωγή και χρειαστεί εγχείριση είναι απλά μια ρουτίνα...Θα συνέλθεις αμέσως και όλα καλά θα είναι...Εγραψες 2.7 εκατοστα;

581Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 10:44 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!

Dora περαστικά και υπομονή εμ τις εξετάσεις!Εύχομαι στο τέλος μόνο η ταλαιπωρία από το τρέξιμο των εξετάσεων να μείνει!

Εγώ τον έβαζα πλάι αλλά γύρναγε μόνος του ανάσκελα. Δεν επέμενα και πολύ βέβαια!

Έχω αφήσει τον μπέμπη στη κούνια να κοιμηθεί πάλια αφού έφαγε το γάλα και αυτός τραγουδάει. Βλέπω τον μπαμπά μας να βγάζει αφρούς! Δεν πάω μέσα γιατί με βέπει και ξαγρυπνάει!

Δεν σας είπα χτες...! Πήγα αν τον αλλάξω και κάθε φορά κάνω ότι τον τρώω και λιώνει στα γέλια. Μετά συνήθως μου αρπάζει τα μαλλιά και με τραβάει. Χτες μου άρπαξε τα μαλλιά με τράβαγε πάνω του και με ανοιχτό το στόμα, ακούμπαγε στο μάγουλό μου και με πήγαινε πάλι πίσω και πάλι το ίδιο. Σαν να με φίλαγε! Έλιωσα!!!!!!!!!!!

Νατάσσα καλό κουράγιο με τα φαγητά και μη τη πιέσεις καθόλου! Όσο θέλει!

582Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 10:46 pm

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!ντορα μου μη φοβασαι ολα καλα θα πανε Very Happyγατα κουραγιο !!! παω να καθαρισω τις τσιπουρες...

583Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 10:50 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τσιπούρες ε; Ωραίες είναι! Εγώ θα κάνω αρακά σήμερα!

584Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 11:06 pm

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΕΜΕΙΣ ΑΕΡΑ ΚΟΠΑΝΙΣΤΟ, Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΜΕ ΠΑΤΑΤΕΣ, ΚΑΡΟΤΑ,ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙ ΦΡΕΣΚΟ Α ΚΑΙ ΣΕΛΗΝΟ.
ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ ΤΣΙΠΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΑΚΑ ΘΑ ΠΑΡΩ ΟΤΑΝ ΦΥΓΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΦΤΙΑΞΩ ΣΤΗΝ ΧΥΤΡΑ!

585Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 11:25 pm

irene12


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Θέλω τσιπούρα....Έχω να φάω από πριν μείνω έγκυος....
Εμείς φασολάδα....Τρελενεται ο άντρας μου...
Χτες η μπουμπού μου δάγκωνε το σαγόνι....Το έβαζε όλο στο στοματάκι της...Τραβούσα το κεφάλι μου πίσω και με έπιανε από το μαλλά ή τα μάγουλα και με τραβούσε πάλι μπροστά της και με ξαναδαγκωνε....Γελούσα εγώ ξεκαρδιζόταν εκείνη....Έρχεται ο άντρας μου της λέει γιατί γελάς αγάπη μου πού είναι το αστείο;;Και εκέινη πάλι από την αρχή...Τρελό γέλιο....
Γάτα και εμείς χτες παραλίγο αέρα κοπανιστό....Τερικά έφερε ο άντρας μου ....

586Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τρι Ιαν 10, 2012 11:55 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια!
Σημερα θα φτιαξω φακες.
Τσπουρες ξεκινησα να τρωω στην εγκυμοσυνη κ το καθιερωσα.

587Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 12:28 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα girls! Εμάς σήμερα θα παει ο θείος μου στα μέγαρα να φέρει μυδια ολοφρεσκα να τα κάνουμε μυδοπιλαφο δεν το ετρωγα εκγυος ούτε τώρα που θηλαζω αλλα απο χθες κόβω σιγά σιγά το θηλασμο κ έτσι θα το τσακισω!! Τελικά δεν αρχίζω σήμερα φρούτα αλλα το Σάββατο γτ θέλω να της το δώσω εγω πρώτη φορά που δεν δουλεύω , αυτα προς το παρόν xxx

588Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 1:23 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα αγαπες μου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Διαβαζω για μωρακια που δινουνε φιλακια και πολυ μου αρεσε! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γατα κουραγιο! Οπως παντα δηλαδη...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τα αρρωστουλια μας τι κανουν;[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Εμας σημερα το μενου εχει πιτσα μαργαριτα και παω ευθυς αμεσως να ζυμωσω![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

589Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 1:33 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα!!! Μαρία τι ωραία εικονίδια είναι αυτα?!!

Κοριτσάκια ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σας!! Χθες ήμουν πιο down και πιο μουδιασμένη, σήμερα είμαι πιο οκ!!! Έχω και το βράδυ ραντεβού με το γιατρό! Αγάπη ευχαριστώ για τη γιατρό αλλά με έστειλε ο παθολόγος σε φίλο του ενδοκρινολόγο. Αν στραβώσει όμως κάτι θα σε ενημερώσω Wink

Τι ωραία τα φιλάκια!!! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 215994 Πολύ μπροστά ο Πατρινός!!

Γιώτα μου κ εμένα μου το κάνει και όπως τα λες το βρίσκει τόσο αστείο!! Στον πατέρα της δεν το κάνει, είναι τα γένια στη μέση και μάλλον ζηλεύει λίγο!!!

590Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 2:46 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να πάνε όλα καλά κοριτσάκι μου! Θα περιμένουμε νέα σου!

591Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 3:01 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
MariaM έγραψε:Να πάνε όλα καλά κοριτσάκι μου! Θα περιμένουμε νέα σου!

Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 417472 I love you

592Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 3:31 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Dora ευχομαι να πανε ολα καλα!

593Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 6:22 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσακια μου γλυκα!!!!τι κανετε?δεν μπηκα γιατι εκανα γενικη!!!!!Φωφη πηρες το πμ?Dora περαστικα σου!!!!θα δεις ολα θα πανε καλα!!!!!

594Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 10:54 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα κοριτσια.
ντορακι ακομα δε γυρισες? περημενουμε τα νεα.
τα δικα μας νεα ειναι οτι εφαγε την φρουτοκρεμα με χαρα, γιουπη. τραβουσε το κουταλι και χτυπουσε χερια ποδια για να φαει. βεβαια ειχαμε εντελως αντιθετη αντιδραση στο φαγητακι μας. δεν της αρεσε. αυριο παλι θα δουμε.
κατα τα αλλα.... η μερα μας ξεκινησε πολυ καλα σημερα.... μας "ανοιξαν" το μαγαζι. εκαναν κατι ζημιες και πηραν μερικα χρηματα, ευτυχως δεν μας χαλασαν πολλα.
θελω μερες να σας ρωτησω κι ολο το ξεχναω. μου εχουν φερει δωρο κατι πιατακια απο το τζαμπο, να της βαζω μεσα φαγητο? εγω της εχω παρει καλο, το πληρωσα γυρω στα 6 €, αυτα τα "φοβαμαι" και κατι αλλο ηθελα, παλι το ξεχασα...

595Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:12 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ από το jumbo έχω παρει πιατάκια τα φτηνά με 1 ευρώ....! Να σε ρωτήσω κάτι; Γιατί σου ξεκίνησε μαζί φρούτα και χορταρικά; Αν το παιδί εκδήλωνε σε κάτι αλλεργία πως θα καταλάβαινες σε τι είναι αλλεργικό; Εγώ όλα τα έβαλα ένα κάθε 3 μέρες. Αύριο ξεκινάμε σούπα (πατάτα, καρότο, σέλινο) και ήθελα να τη ρωτήσω αν εμφανίσει αλλεργία που θα ξέρω ποιο φταίει;

596Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:14 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά με γειά τα μυαλά... Νατάσσα κρίμα για το μαγαζί... Ελπίζω να μην ξανατύχει. Το άσχημο είναι πουκάνουν και ζημιές γαμώτο, δε φτάνει που σε κάνουν να τρέχεις πρέπει να πληρώνεις και τα "σπασμένα"...

597Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:27 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tsiph έγραψε:Εγώ από το jumbo έχω παρει πιατάκια τα φτηνά με 1 ευρώ....! Να σε ρωτήσω κάτι; Γιατί σου ξεκίνησε μαζί φρούτα και χορταρικά; Αν το παιδί εκδήλωνε σε κάτι αλλεργία πως θα καταλάβαινες σε τι είναι αλλεργικό; Εγώ όλα τα έβαλα ένα κάθε 3 μέρες. Αύριο ξεκινάμε σούπα (πατάτα, καρότο, σέλινο) και ήθελα να τη ρωτήσω αν εμφανίσει αλλεργία που θα ξέρω ποιο φταίει;

τι να σου πω βρε ξανθη μου? δεν ξερω. ακομα και τα φρουτα μου ειπε και τα 3 μαζι, μηλο, αχλαδι, μπανανα. και γω τη ρωτησα "δεν πειραζει?" και μου ειπε οτι αυτα συνηθως δεν κανουν αλεργειες, αλλα αν θελω ας δωσω τωρα μονο μηλο-αχλαδι και μπανανα σε 5 μερες. τι να πω? θα δουμε.

598Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:28 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπερα!
Τσιπη μη φοβασαι λαχανικα δεν κανουν αλλεργια!
Νατασα μαλλον σαν γυναικα προτιμα γλυκες γευσεις η μπεμπα!Θα συνηθισει ομως! Σαν ανοιξαν το μαγαζι ε; Τι αγριο πραγμα... Παντα σοκαρομαι οταν ακουω τετοια περιστατικα.

Εγω τη μαρκα "τζαμπο" τη φοβαμαι. Αν αγορασω κατι απο κει χωρις μαρκα επιλεγω να ειναι κεραμικο.

Αυτα!Καληνυχτα απο εμενα! Το εχουμε καθιερωσει με τον αντρουλη μου και καθε βραδυ παιζουμε ηλεκτρονικα παιχνιδια! Ειμαι μπεμπεκα, σας το ειπα, χααχα! Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 567772

599Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 11:42 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
τωρα εξηγειται που χανεσε τα βραδια οταν μαζευομαστε.......
χαχαχαχαχαχ καλα κανεις βρε. εισαι μπεμπεκα και το υποστηριζεις οχι σαν μερικες μερικες.... ονοματα δε λεμε οικογενειες δε θυγουμε χαχαχαχαχαχα
καλη σου νυχτα Μαρακι.

600Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 24 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Τετ Ιαν 11, 2012 12:17 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Νατασουλα πολυ θλιβερο.
Τσιπη κ εγω γενικα πλαστικα του τζαμπο δεν τα εμπιστευομαι καπου ειχαμε διαβασει νομιζω στο facebook οτι ρωει προστιμα.Καποια απο εμας το ειχε βαλει.
Εμεις σημερα φαγαμε 1 κουταλια της σουπας αχλαδι κ αυριο εχει μισο αχλαδι κ 1 κουταλακι του γλυκου μηλο.Να δω πως θα το φτιαξω αυτο.Ολοκληρωμενη θα την φαει σε 8 ημερες.
Dora μπες να μας πεις.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις