Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
285 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 285 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

76Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Κυρ Ιαν 01, 2012 10:59 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κοριτσαρες μου!!
βερακι μεγια το δοντακι!!!!
εμεισ χθες ηταν να κανει ενα μεγαλο τραπεζι η πεθερα κ λογω γιορτης βασιλικη τη λενε τα ειχε σχεδον ολα ετοιμα απο το προηγουμενο βραδυ...ειχε στρωσει, ειχε κανει τα κυριως ...κ χθεσ κρεβατωθηκε κ το ακυρωσε...περαστικα της.. παλι καλα δεν δουλευα σημερα κ κραταω τη μικρη!αυριο ομως?θα την παρω μαζι μου στο γραφειο!
η μικρη κανει γκουχου γκουχου ελπιζω να μην ειναι τπτ σαν ψεματα το κανει οταν το κανει κ τη κοιταμε γελαει θα παρω τη γιατρο σε λιγακι
χχχ

77Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 1:33 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!σασσα αυτο που βηχει στα ψεμματα με τρελαινει!μια σταλια ειναι κ μας δουλευουν!
ελενακι πτυχιακη κανεις ή χρωστας μαθηματα?πρεπει να το χεις πει αλλα δε θυμαμαι...
δηλαδη 2 δοντακια στη παρεα!αντε να παιρνουν κ αλλοι σειρα!!!σημερα δε καλοεφαγε η μπουμπου!μηπως δε της αρεσει η μπανανα???

78Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 1:54 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημερα!!!!!!!!!Καλη Χρονιααααααααααααα!!!!!!!πολλα φιλια σε ολες σας!!!!!!συγχαρητηρια για το δοντακι σας!!!!αντε κ στα δικα μας!!!!Αλικη το κειμενο σου τρομερο!!!!!!πωες ειστε???εμεις πολυ καλα!!!!δεν δουλευει κ σημερα ο μπαμπας μας κ παμε βολτουλες!!!!!θα τα ξαναπουμε!!!!!!

79Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 2:15 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και από μένα! ΚαλήΧρονιά να έχουμε!

Veraki συγχαρητήρια για το δοντάκι!

Αγγελική το κείμενό σου με άγγιξε γιατί με εκφράζει απόλυτα! Η μια κολλητή μου γέννησε 2 μήνες πριν από μένα. Και με αυτή έχουμε χαθεί αλλά μιλάμε συχνά στο τηλ και την δικαιολογώ. Τις υπόλοιπες όμως;;; Τους λέω να έρθουν σπίτι για καφέ τώρα που είμαι μόνη μου (στο πατρικό μου δεν είχα δικό μου δωμάτιο) και ολο ναι ακούω αλλά δεν το βλέπω... Περισσότερο η νονά του μπέμπη έρχεται για να δει και το μωρό. Οι άλλες; πρέπει να τις πάρω εγώ τηλ.... Και συμφωνώ... Έχω βρει μια υπέροχη παρέα εδώ. Η Μαρία με βοήθησε πάρα πολύ και θέλω να της πω ένα μεγάλο ευχαριστώ. Με εσένα Αλίκηγελάω πάρα πολύ και θέλω σαν τρελήνα σε γνωρίσω από κοντά. Όπως και όλα τα άλλα κορίτσια βέβαια! Κάθε πρωί πίνω το τσάι μου διαβάζοντας νέα σας και νιώθω ότι μου κάνετε παρέα!

Εμείς κρυώσαμε! Είχε λίγες μέρες τώρα που ρουθούνιζε αλλά από προχτές του έκλεισε η φωνή (προσπαθούσε ο κακομοίρης να φωνάξει, δεν έβγαινε φωνή και παραξενευόταν Crying or Very sad ) και ξεκίνησε και βήχας αλλά όχι συχνά. Με κόλλησε και μένα και το βράδυ πνίγηκα από το βήχα! Αν ανεβάσει πυρετό θα πάρω την παιδίατρο τηλ αλλιώς αύριο θα την πάρω σίγουρα. Αύριο θα του ξεκινήσω και φρούτα να δω πως θα τα πάει...!

80Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 2:42 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλημερα μανουλες.
βερακι με γεια το δοντακι. καλη αρχη.
εμεις συνεχιζουμε τα ιδια. τωρα ειναι αλμα????!!!! ειναι τα δοντια????!!!! ποιος ξερει? θα φανει οτι ειναι.
τσιπη περαστικα σας κοπελα μου.
το ψευτικο βηχαλακι ειναι τρελα!!!!! μ'αρεσει που την κοροιδευω κι εγω και γελαει.
σημερα περημενω κοσμο. θα ερχοταν το βαφτιστηρι μας και σημερα μου ειπε ο αντρας μου οτι θελουν να ερθουν και οι νονοι της μικρης. ευκαιρια. θα ερθουν ολοι μαζι και θα ξεμπερδευω. πολλα παιδια θα μαζευτουν.... 3 οι νονοι και 2 το βαφτιστηρι!!!!! χαμος θα γινει. θα χασει και η μικρη τη σειρα της... αντε μερα ειναι θα περασει.
ισως τα πουμε το βραδακι, αλλιως αυριο παλι. φιλια σε οοοοοοοοολες. Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 417472 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 417472 Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 417472

81Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 5:24 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ερχεται μια θεια στο σπιτι να φερει δωρο στο παιδι.μπαινει την κερναω μπλα μπλα γυρναει κ λεει στο παιδι<αχ μωρε αρκουδα> Shocked
αλικη ηρεμα λεω εγω...<αχ μωρε αρκουδιαρικο>ξαναλεει η θεια. Madτης ειπα με τροπο να μη το ξαναπει κ μου λεει <ε αφου ειναι σαν αρκουδα πως να το πω?>
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted EvilΝΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΧΟΥΛΟ ΑΛΛΑ ΑΡΚΟΥΔΑ???ΟΧΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ! ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ???κ εγω τη φωναζω μπιφτεκακι, ζυμαρακι, φραντζολακι αλλα αρκουδα???το παιδακι μου!

82Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 5:32 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλικη ο Χριστος και η Παναγια!!! Δεν ειμαστε καλά! Αρκουδα αυτο το κουκλι?????? Και να ειναι στο κατω κατω ενα παιδακι καπως που το δικο σου ειναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ και σου ρχεται να το φας!, ειναι δυνατον να το αποκαλεις με μειωτικους χαρακτηρισμους? Βαλτε ΧΧΧΧ στη θεια και ο αποκλεισμος να ειναι ισοβιος. Και πες της οτι η αρκουδα ειναι αυτη.
Απαπαπαπαπαπα....
Α!Ανοιξα θεμα με τα ζωδια μας! Περιμενω απαντηση!

83Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 5:55 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπέρα κορίτσια!! Η πρώτη μέρα του χρόνου με βρήκε συναχωμένη,βραχνιασμένη και με πονόλαιμο γ@μωτο! Έτσι μου έρχεται να αποκεφαλιστώ!! Ευτυχώς που είναι εδώ ο άντρας μου και με βοηθάει.

Πραγματικά.. αρκούδα το παιδί?!!? Τι να πω?! Κ εμένα στρουμπουλό είναι αλλά ευτυχώς προς το παρόν έχουμε γλιτώσει τέτοιους χαρακτηρισμούς! Άκου εκεί αρκούδα.. !

Πουπα πάω να γράψω κ εγώ!

84Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 6:25 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κορίτσια!
Περαστικα στους αρρωστους της παρέας!
Όχι κι αρκούδα η κούκλα σου καλέ Αλίκη!Αν είναι δυνατόν δηλαδή!Είναι ζουμπουρλουδικο αλλά της πάει τόσο πολύ!!! Δηλαδή δεν ξέρω αν θα ήταν τόσο όμορφη αν ήταν πιο αδύνατη!Ακου αρκούδα...χαμένα θα τα χει η θεία.
Κάντε ένα πέρασμα από την ομάδα στο φεις το σηντομοτερο.

85Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 8:02 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εεεεε οχι και αρκουδα η γλυκουλα!!!!!θεα ειναι η νυφουλα μας!!!!!!εχεδι τρελαθει ο κοσμος!!!!!

86Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 8:10 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αυτο λεω κ εγω!αρκουδα το παιδι?? το καμαρι μου!αχ τωρα εγινε κατι κ στεναχωρεθηκα παρα πολυ(α ρε μανα!!!) θα σας γραψω οταν προλαβω

87Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 9:34 am

Veraki

Veraki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αλικη εκατσε πολυ η καλη θεια?και την κερασες και γλυκο.τσαμπα το καημενο.

Ευχαριστω κοριστσια που χερεστε με τη χαρα μου για το δοντακι,φενετε να υποφερει ομως ρε κοριτσια,υποθετω οτι και το δοντι αγκιζει/γρατσουναει το απο πανω ουλο και ποναει το καημενουλι μου.ΦΤΑΝΕΙ πες μας ζαλισες με το δοντι!!!

τι ειδα?κατεβασατε ολες τις φοτο απο τα νινακια μας Wink

Θα παω και εγω να γραψω στα ζωδια.

Tsiph περνετε τπτ σε αυτη τη περιπτωση με το ρουθουνισμα?κατι προληπτικα?

Θελα να ροτησω και κατι για καρεκλακι αμαξιου λε κοριτσια,εγω ειχα παρει ενα μικρο,απλο,φτηνω με την προοπτικη ΤΩΡΑ που μεγαλωσαμε και δεν μας χωραει να παρουμε ενα βαρβατο, μπορειτε να μου πειτε εσεις πιο εχετε?εχω ομως ενα σκαλωμα.αυτα πανε με κιλα,εμεις λογικα ειμαστε 9 παρα, υπαρχουν ''ξαπλωτα'' καρεκλακια για αυτα τα κιλα?γτ ακομα δεν καθομαστε στο ποπο μας.Καταλαβατε που εχω μπλεχτει?

88Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 10:06 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βερακι λογικά μέχρι να φτασετε 13 κιλά αντέχει. Η επόμενη κατηγορία είναι καθιστά. Άλλαξα και εγώ σχετικά νωρίς. Ο μικρός ήταν 9 μηνών αλλαδεν πήγαινε άλλο! Αλλά μπορείς να ξεκινησεις έρευνα αγοράς από τωρα Wink

89Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 10:47 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πωπω μια μερα σημερα ολο προσοχη ηθελε η μικρη!ευτυχως κοιμηθηκε!!!!!ξεπατωθηκα σημερα
αρκουδα ε?!καλα...πες της να παει να κοιταξει τα ματια της....
ειχα ανοιξει παραθυρο να γραψω απο της 12 το μεσημερι κ τωρα εκατσα...βλεπω ολα καλα,περαστικα ντορακι...παντως με ανησυχησατε με το αλλο θεμα...

90Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 10:55 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κ εμεις ανησυχησαμε...βερακι εγω δε πηρα ακομα καθισμα θα παρω κατευθειαν καθιστο,προς το παρον τρωμε αγκαλια ή στο καροτσι

91Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 11:06 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="αγγελικημαρια"]κ εμεις ανησυχησαμε...βερακι εγω δε πηρα ακομα καθισμα θα παρω κατευθειαν καθιστο,προς το παρον τρωμε αγκαλια ή στο καροτσι[/quote
]αλικη ρωταει για καθισματακι αυτοκινητου...εγω για καθισματακι αυτοκινητου εχω ενα που μπαινει κ στο καροτσι της peg perego...einai απο νεογεννητο μεχρι 13 κιλα περιπου...2 σε 1

92Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 11:11 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχ βρε κοριτσια κι εγω τρομαξα!!!!!αν λεμε το ιδιο συγνωμη!!!!!!!

93Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 11:12 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γτ συγνωμη?

94Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 11:13 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Αυτό με το κάθισμα,τι πονοκέφαλος!! Η δικιά μου είναι 9.200 γρ (τελευταία μέτρηση)και το καρεκλάκι είναι μέχρι 13 κιλά,επομένως σύντομα θα ψάχνουμε κάθισμα. Όταν όμως υπερβεί τα κιλά θα είναι σε θέση για καθιστό? Ευτυχώς έχουμε κ ένα εφεδρικό (εως 13 κιλά κ αυτό) και είναι πιο άνετο. Βρήκα ένα κάθισμα 9 εως 36 κιλά,θα της είναι κατάλληλο?! Λέω να κάνουμε κ εμείς αυτή την έρευνα αγοράς να γυρίσουμε τα καταστήματα να δω τι θα μας πουν. Αλλά ρε κορίτσια δεν υπάρχει η δυνατότητα να δώσουμε ένα κάρο λεφτά (έχω δει και πάνω 200 ευρω) και να ξανα αλλάξουμε σύντομα. Η ασφάλεια του παιδιού μου πάνω από όλα αλλά.. Μαρία τι κάθισμα έχεις πάρει?ποιας εταιρίας?

95Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 11:16 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
α!εγω νομιζα φαγητου παλι!οτι να ναι...εμας μας εφεραν δωρο .πανακριβα ειναι κ αυτα ρε κοριτσια.

96Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 12:25 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ντορα μου πιο σημαντικό είναι το κριτήριο της ηλικίας και ύστερα των κιλών. Είναι νωρίς ακόμα αλλά καλό Είναι να ξεκινήσετε έρευνα! Εμείς μετά από έρευνα 2 μηνών και με πρώτο κριτήριο την ασφάλεια καταληξαμε στο cubex pallas. Είναι αυτο: Υπάρχει όμως και ένα που μπαίνει το παιδί ανάποδα μέχρι 4 χρονών! Δε θυμάμαι πως το λένε.

97Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 12:31 pm

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρία μου δεν ανοίγει το λινκ! 2 μήνες ε?! θα ξεκινήσουμε κ εμείς σιγά σιγά!

98Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 12:55 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dora. έγραψε: Μαρία μου δεν ανοίγει το λινκ! 2 μήνες ε?! θα ξεκινήσουμε κ εμείς σιγά σιγά!

http://m.youtube.com/#/watch?desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3DiPzhGUR89dU&v=iPzhGUR89dU&gl=US



Ανοίγει;

99Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 1:03 pm

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια, αυτο που διαβασα προσφατα ειναι οτι οσο πιο πολυ χρονο το παιδι κοιταζει αναποδα τοσο πιο ασφαλες ειναι, λογικο θα μου πεις σε πιθανοτητα συγκρουσης. Επισης τα ορια των κιλων να ειναι κοντινα για να ταιριαζει στο παιδικο σωματακι οσο το δυνατον καλυτερα. Το θεμα εινια οτι στη δικια μου δεν αρεσει καθολου το αναποδο καθισματακι, αν δεν κοιμαται δυσανασχετει εντονα!!!Πάντως υπαρχουν οικονομικα καθισματα, οπως της fisherprice που εχω εγώ και της nania που δεν κανουν πανω απο 70 ευρω αν θυμαμαι καλα.

100Μανουλες Ιουλιου Ν.4! - Σελίδα 4 Empty Απ: Μανουλες Ιουλιου Ν.4! Δευ Ιαν 02, 2012 1:14 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμείς για διαλεξουμε τότε,κοιτζαμε πίνακες με βαθμολογίας καθισμάτων της adac, που κάνει τα crush tests. Τα chicco έπαιρναν πολύ χαμηλό βαθμό! Αυτό που λέει η pupa για την ανάποδη θεση ισχύει. Καταπονειται πολύ λιγότερο η σπονδυλική στήλη του παιδιού με μετωπική πρόσκρουση.

Δειτε:

http://m.youtube.com/index?desktop_uri=%2F&gl=US#/watch?v=fKIeExpDLDA

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις