Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
99 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 99 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:
Kastallia έγραψε:

Φανταζεσαι να γνωριστουν ο αστεγος με τον Τασο και να αλληλογουσταρονται;;;;Και μετα εσυ με ποιον θα πας;;;Θα πρεπει να βρεις κανεναν ξαδελφο του.Κακομοιρα μου,σε λυπαμαι!!!


Αχ μη μου λες τέτοια! Είμαι και έγκυος και ταράζομαι!

Αν και τώρα που το σκέφτομαι θα έχω καβάτζα το γείτονα και τον Μπάτλερ, οπότε...



εισαι εγκυοοοςςςς...;;;;αληθειαααα...;;; Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 37 215994

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:
elenalamprini έγραψε:

Τώρα πως θα τον ξεφορτωθείς τον άστεγο???Τελίκα αποφάσισες το παιδί να το φορτώσεις στον Τάσο????


Τον άστεγο θα βάλω το σκυλί να τον κυνηγήσει.

Σκέφτηκα, να πω του Τάσου ότι είναι δικό του αλλά να το πω και στον Μπάτλερ αυτό. Θα κάνουμε όμως μυστική συμφωνία να μη μαθευτεί για να μη χαλάσει η εικόνα του στο Χόλυγουντ. Έτσι το παιδί μου, θα έχει πατέρα τον Τάσο, που τον αγαπάω και θα είναι καλός μαζί του και θα έχει και τα λεφτά του Μπάτλερ! Σωστή;;;

Έτσι!!!Όχι σαν την άλλη που πήγε με 2 και είναι και άφραγκοι!!!

http://changedyourlife.blogspot.com/

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elenalamprini έγραψε:
elena25 έγραψε:
elenalamprini έγραψε:

Τώρα πως θα τον ξεφορτωθείς τον άστεγο???Τελίκα αποφάσισες το παιδί να το φορτώσεις στον Τάσο????


Τον άστεγο θα βάλω το σκυλί να τον κυνηγήσει.

Σκέφτηκα, να πω του Τάσου ότι είναι δικό του αλλά να το πω και στον Μπάτλερ αυτό. Θα κάνουμε όμως μυστική συμφωνία να μη μαθευτεί για να μη χαλάσει η εικόνα του στο Χόλυγουντ. Έτσι το παιδί μου, θα έχει πατέρα τον Τάσο, που τον αγαπάω και θα είναι καλός μαζί του και θα έχει και τα λεφτά του Μπάτλερ! Σωστή;;;

Έτσι!!!Όχι σαν την άλλη που πήγε με 2 και είναι και άφραγκοι!!!

Χαχαχαχαχ. Μονο μην εχει πατερα τον Μπάτλερ και τα λεφτα του Τασου.. Shocked Shocked

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγώ σκέφτομαι να κάνω αυτό: http://www.sintagespareas.gr/sintages/fudge-sokolatas-me-fistikia-aiginis.html (έκανα Like στην σελίδα στο fb και μου έρχονται οι τέλειες συνταγες)
οκ το αποφάσισα! θα το κάνω!
Απο ότι καταλαβαίνω θα βοηθήσει ιδιαίτερα στην δίαιτα pig

Kastallia


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Mεινατε πισω...μολις εσκασε καινουριο φρουτο...καλα ποτε προλαβε και μαζεψε τοσους ποντους και εστειλε τοσα μηνυματα;Εγω δεν τον θυμαμαι παντως.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:ευακι θελω καιρο να στο πω,μου αρεσει πολυ το αβαταρ σου,εχεις δει το παιδικο?

ενα σου λεω!η κορη μου που ειναι σχεδον διομιση το ξερει απ'εξω!!!το ειδα και 3D στο σινεμα!!!το τηγανι ειναι για την πεθερα και μην μπερδευτεις κι εσυ πλιζ και νομιζεις οτι ειμαι ξανθια!!!!!!!!!!!! Laughing

elena25 έγραψε:
elenalamprini έγραψε:

Τώρα πως θα τον ξεφορτωθείς τον άστεγο???Τελίκα αποφάσισες το παιδί να το φορτώσεις στον Τάσο????


Τον άστεγο θα βάλω το σκυλί να τον κυνηγήσει.

Σκέφτηκα, να πω του Τάσου ότι είναι δικό του αλλά να το πω και στον Μπάτλερ αυτό. Θα κάνουμε όμως μυστική συμφωνία να μη μαθευτεί για να μη χαλάσει η εικόνα του στο Χόλυγουντ. Έτσι το παιδί μου, θα έχει πατέρα τον Τάσο, που τον αγαπάω και θα είναι καλός μαζί του και θα έχει και τα λεφτά του Μπάτλερ! Σωστή;;;

ολοσωστη!!!!!!!!!!αν εχει αντιρρησεις αυτος ή η μανα του ας ρωτησουν και την βικυ παγιατακη!!!!!!!!!!ε μα πια δεν υπαρχει καθολου εμπιστοσυνη μεταξυ των ανθρωπων πια.......

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Εγώ σκέφτομαι να κάνω αυτό: http://www.sintagespareas.gr/sintages/fudge-sokolatas-me-fistikia-aiginis.html (έκανα Like στην σελίδα στο fb και μου έρχονται οι τέλειες συνταγες)
οκ το αποφάσισα! θα το κάνω!
Απο ότι καταλαβαίνω θα βοηθήσει ιδιαίτερα στην δίαιτα pig


μολις υπερχειλησαν οι σιελογονοι αδενες μου

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:
chicken έγραψε:Εγώ σκέφτομαι να κάνω αυτό: http://www.sintagespareas.gr/sintages/fudge-sokolatas-me-fistikia-aiginis.html (έκανα Like στην σελίδα στο fb και μου έρχονται οι τέλειες συνταγες)
οκ το αποφάσισα! θα το κάνω!
Απο ότι καταλαβαίνω θα βοηθήσει ιδιαίτερα στην δίαιτα pig


μολις υπερχειλησαν οι σιελογονοι αδενες μου

Καθαρίζω τα φυστίκια τώρα, αν είναι καλό θα ενημερώσω να το κάνετε Very Happy Very Happy
Σιγά μη δεν είναι καλό, θες να σου στείλω? Laughing Laughing

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
chicken έγραψε:Εγώ σκέφτομαι να κάνω αυτό: http://www.sintagespareas.gr/sintages/fudge-sokolatas-me-fistikia-aiginis.html (έκανα Like στην σελίδα στο fb και μου έρχονται οι τέλειες συνταγες)
οκ το αποφάσισα! θα το κάνω!
Απο ότι καταλαβαίνω θα βοηθήσει ιδιαίτερα στην δίαιτα pig


μολις υπερχειλησαν οι σιελογονοι αδενες μου

Καθαρίζω τα φυστίκια τώρα, αν είναι καλό θα ενημερώσω να το κάνετε Very Happy Very Happy
Σιγά μη δεν είναι καλό, θες να σου στείλω? Laughing Laughing


''καθαριζω τα φυστικια τωρα'' ??? τι ειναι αυτο τωρα κινεζικο βασανιστηριο?
τι θα ακολουθησει? το ''ΛΙΩΝΩ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ'' μηπως? Laughing

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:

''καθαριζω τα φυστικια τωρα'' ??? τι ειναι αυτο τωρα κινεζικο βασανιστηριο?
τι θα ακολουθησει? το ''ΛΙΩΝΩ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ'' μηπως? Laughing


χαχαχαχαχα
πολύ γέλασα όταν το διάβασα!
Καλέ για ποιά με πέρασες? Είμαστε τώρα για να καθυστερούμε? Η σοκολάτα λιώνει ήδη Razz Razz Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:

''καθαριζω τα φυστικια τωρα'' ??? τι ειναι αυτο τωρα κινεζικο βασανιστηριο?
τι θα ακολουθησει? το ''ΛΙΩΝΩ ΤΗ ΣΟΚΟΛΑΤΑ'' μηπως? Laughing


χαχαχαχαχα
πολύ γέλασα όταν το διάβασα!
Καλέ για ποιά με πέρασες? Είμαστε τώρα για να καθυστερούμε? Η σοκολάτα λιώνει ήδη Razz Razz Razz

ωραια λοιπον αφου ρωτας θα σου πω για ποια σε περασα
για την τυπισσα που στην συνεχεια θα πει ''ΤΩΡΑ ΤΟ Δ-Ο-Κ-Ι-Μ-Α-Ζ-Ω και λιωνει η σοκολατα στο στομα μου''

Laughing

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:
ωραια λοιπον αφου ρωτας θα σου πω για ποια σε περασα
για την τυπισσα που στην συνεχεια θα πει ''ΤΩΡΑ ΤΟ Δ-Ο-Κ-Ι-Μ-Α-Ζ-Ω και λιωνει η σοκολατα στο στομα μου''

Laughing

σώπα ρε που θα σε αφήσω με μια απλή δήλωση, θα σου βάλω και φωτογραφία Razz Razz Razz

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
ωραια λοιπον αφου ρωτας θα σου πω για ποια σε περασα
για την τυπισσα που στην συνεχεια θα πει ''ΤΩΡΑ ΤΟ Δ-Ο-Κ-Ι-Μ-Α-Ζ-Ω και λιωνει η σοκολατα στο στομα μου''

Laughing

σώπα ρε που θα σε αφήσω με μια απλή δήλωση, θα σου βάλω και φωτογραφία Razz Razz Razz

εσεις οι δυο θα με πεθανετε σημερα!!!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
υπαγε οπισω μου!!!!!!!!!!

τζενη

τζενη
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Nena έγραψε:ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΥΣΕΤΕ ΠΙΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΤΣΙΧΛΑ.
Εμείς τη φτύνουμε, αλλά κολλάει στο παπούτσι η γαϊδάρα... Και ξέρεις τι ατιμο πράγμα ειναι η τσίχλα στο παπούτσι, ε?

ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΥΣ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΑ.ΕΓΩ ΜΑΛΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΕΓΓΡΑΦΗ.
Διότι συνεχώς τα ιδια άτομα προσβάλλεις.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΗΜΟΥΝ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΕΜΦΑΝΗΣΤΟΥΝ.
Εφυγεεεεες...

ΑΛΛΑ ΟΛΟ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΟΝΤΑΙ....ΣΑΝ ΜΥΓΕΣ ΣΤΟ ΣΚΑΤΟ...
Εχω μια πολύ καλή ιδέα ποιες είναι οι μύγες και ποια το σκατο πάντως..

ΤΕΣ ΠΑ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΑΗΔΙΑ ΤΟ ΟΛΟ ΘΕΜΑ.ΚΡΙΜΑ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΕΓΙΝΕ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.ΓΙΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΑΝΑΓΚΗ ΤΗΝ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ...ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΑΚΙΕΣ,ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΙ ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ.
Βγάλε τη σκουφια σου και βάρα μας ρε.

ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΟΥΝ ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ...
Εσένα στοχεύουμε κυρίως..

ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΑΝΕΠΙΘΥΜΗΤΑ,ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΕΣΤ...ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΑ ΜΕ ΟΛΟΥΣ.ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙΤΕ ΤΙ ΣΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ?ΝΙΩΘΕΤΕ ΩΡΑΙΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ?ΕΓΩ ΟΧΙ!
Ισια κάτω, στριβεις δεξιά, περνάς τις τουαλέτες και αμέσως μετα είναι η εξωπορτα. Good riddance!

ΘΕΩΡΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΚΡΩΣ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΕΣ ΑΝΤΙΛΗΨΕΙΣ...ΝΤΡΟΠΗ!
Αιδως Αργειοι!!

ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΜΟΡΦΩΣΗ ΠΟΥ ΔΙΑΤΥΜΠΑΝΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ[ΑΝ ΤΗΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ]
Πωωω!!! Ψεύδονται στο βιογραφικό τους??? Τζαμπα προσελήφθησαν?

ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΔΙΠΛΑΝΟ ΜΑΣ...
Οϊμέ!!

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΙΚΑΝΟΤΗΤΑ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ,ΟΤΙ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ
Τραβαω τις κοτσίδες μου!!

Κοιταξτε, ο προτερος εντιμος βίος ειναι ελαφρυντικο παντου. Όταν καποιο παλιό μέλος, χωρις προηγούμενα συμβάντα "παραφερθει", το πιθανότερο ειναι οτι ειπωθει να ειπωθει μέσω πμ "Με προσεβαλλες εκει, δεν μου άρεσε" κτλ κτλ. Υπάρχει αυτη η "οικειότητα". Αλλά όταν ένα καινουριο μέλος, στο πρωτο-πέμπτο-δέκατο μήνυμά του προσβάλλει και ειρωνεύεται, να με συγχωρει η χάρη τους, αλλά θα πρέπει μετα να αποδείξουν οτι δεν ειναι ελέφαντες. Ναι.
Εμένα μου τα εχουν κάνει και τα δύο, και με προσέβαλλαν, και με ειρωνεύτηκαν, νέα μέλη και τις δύο φορές, και ακομα δεν εχω ακουσει ουτε λέξη συγγνώμης - και ουτε προκειται όπως βλέπω. Το "νεο μέλος" πετάει χαρταετο και το παίζει άνετη.
Και μια συμβουλή προς ναυτιλομένους. Προσεχετε και με ποια άτομα κάνετε παρέα εδω στο φορουμ, κι έξω απο αυτό.
NENAKI ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ...ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΝΟΡΜΑΛ?ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ?ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ?Η ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ?Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ...ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΒΡΕΦΟΥΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΡΑΩ ΣΠΙΡΑΛ,ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΣΤΟ ΧΑΠΙ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ,ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΝ ΟΙΚ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ[ΕΚΤΡΩΣΗ ΣΕ ΕΣΧΑΤΗ]....ΡΕ ΑΝΤΕ ΧΤΥΠΑ ΚΑΜΙΑ ΟΜΕΛΕΤΑ!ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΑΒΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΣΚΕΠΑΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ...!ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ...ΟΧΙ ΜΕ P.M. ΚΑΙ ΣΚΥΠΕ.Α!ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΑΚΡΥΝΑΡΙ...ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΠΛΕΟΝ

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωχου μωρε τζενη δε βαρεθηκες πια να μπαινεις και να χαλας το κλιμα συνεχως?

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Ευάκι έγραψε:

εσεις οι δυο θα με πεθανετε σημερα!!!!!!!

Ωχ το είχα ξεχάσει πως έχουμε εγκυούλες....
Στέλνω τάχιστα Very Happy
Sorry ρε συ Rolling Eyes

tattooed_snowhite έγραψε:

υπαγε οπισω μου!!!!!!!!!!


Ρε συ κάνεις δίαιτα?
Μη κοιτάς εγώ που τρώω ότι θέλω γιατί είμαι κορμάρα - ε εντάξει είμαι λίγο κοντή, αν ήμουν 3 μέτρα θα ήμουν πολύ πολύ αδύνατη. [Άρα δεν είμαι χοντρή, κοντή είμαι Razz Razz ]
Αν κάνεις δίαιτα, πες μου πως μπας και το πάρω απόφαση για να χάσω αυτά τα 25 κιλά που με τόσο κόπο πήρα στην εγκυμοσύνη μου Embarassed Embarassed

edit: μόλις είδα το μακρυνάρι απάντηση την Νένας και έλιωσα στο γέλιο η γυναίκα.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:NENAKI ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΣΕΝΑ...ΑΝ ΚΑΙ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΔΙΝΩ...ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΝΟΡΜΑΛ?ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ?ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΟ?Η ΜΗΠΩΣ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ?Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΕΣ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΕΣ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΕΔΩΣΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ...ΔΙΟΤΙ ΜΕ ΑΠΟΚΑΛΕΣΑΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΑΓΕΝΝΗΤΟΥ ΒΡΕΦΟΥΣ,ΕΠΕΙΔΗ ΦΟΡΑΩ ΣΠΙΡΑΛ,ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΣΤΟ ΧΑΠΙ ΕΠΟΜΕΝΗΣ ΜΕΡΑΣ,ΚΑΙ ΘΕΩΡΩ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΝ ΟΙΚ.ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ[ΕΚΤΡΩΣΗ ΣΕ ΕΣΧΑΤΗ]....ΡΕ ΑΝΤΕ ΧΤΥΠΑ ΚΑΜΙΑ ΟΜΕΛΕΤΑ!ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΑΛΑΒΩΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΕ ΞΕΣΚΕΠΑΣΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΡΟΣΩΠΗ...!ΕΓΩ ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ,ΟΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΟ ΛΕΩ ΚΑΤΑΜΟΥΤΡΑ...ΟΧΙ ΜΕ P.M. ΚΑΙ ΣΚΥΠΕ.Α!ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΑΚΡΥΝΑΡΙ...ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΓΕΛΙΑ ΠΛΕΟΝ

ωπα ρε ξεσκεπαστή..! πηγαινε μιλα με τη "φιλη" σου και ενημερωσου καλυτερα.. τα εχεις μπερδεψει τα πραγματα.. για το Νενακι το ποιο μιλας δεν ειναι εδω αυτη τη στιγμη για να απαντησει.. και δεν εχει καμια σχεση με σενα... ουτε με τη φιλη σου...

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τζενη έγραψε:μπλα...μπλα...μπλαααα...

δεν ειναι το Νενάκι που ξερεις- ΑΛΛΟ μελος ειναι λέμε!! alien cat pig albino rendeer [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


κοριτσια τι κάνετε?δίαιτα???

μολις εβαλα στο πλυντηριο σοδα και ξυδι για να παρειολο τα γαριασμα απτον καδο.
αντε να δουμε!!!!!!

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γειά σας κοριτσούμπια! Τί κάνετε? Ουδέν σχόλιο για τα λεγόμενα της Τζένης μιας και τις τελευταίες μέρες μόλις μπαίνω βλέπω ένα μπάχαλο που σχεδόν πάντα προταγωνιστεί και βγαίνω. Έχω βγάλει συμπαράσματα. Ρε συ Ευάκι τί κάνεις? Καιρό έχω να σε δω. Πώς πάς? Σε ποια εβδομάδα είπαμε πως είσαι? Εγώ διανύω την 11η. Όσο για τις συνταγές σας, δεν ανοίγω καν να δω τί είναι γιατί θα λυποθυμήσω από την λιγούρα. Κανένα γιατροσόφι για τρελό πονοκέφαλο καμία. Πεθαίνωωωωωω... Γειά Χιονατούλα! τί κάνει η μπουμπού?

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:...........

μολις εβαλα στο πλυντηριο σοδα και ξυδι για να παρειολο τα γαριασμα απτον καδο.
αντε να δουμε!!!!!!

Τεν τούτο?
Ούτε που το ξέρω
Πόσο βάζεις κουκίδα? Βάζεις μετά κανονική πλύση?

Πφφφ, τίποτα δεν ξέρω πχια.... Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 37 534787

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:
koukida έγραψε:...........

μολις εβαλα στο πλυντηριο σοδα και ξυδι για να παρειολο τα γαριασμα απτον καδο.
αντε να δουμε!!!!!!

Τεν τούτο?
Ούτε που το ξέρω
Πόσο βάζεις κουκίδα? Βάζεις μετά κανονική πλύση?

Πφφφ, τίποτα δεν ξέρω πχια.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

απο το παρακατω μπλογκ το ειδα. διαβασε το εδω--->
http://noikokyrokoritso.blogspot.com/2009/05/blog-post_31.html

εχει πολλες καλες συμβουλες!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:

απο το παρακατω μπλογκ το ειδα. διαβασε το εδω--->
http://noikokyrokoritso.blogspot.com/2009/05/blog-post_31.html

εχει πολλες καλες συμβουλες!

Ευχαριστώ πάρα πολύ Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #20! - Σελίδα 37 417472

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
koukida έγραψε:
chicken έγραψε:
koukida έγραψε:...........

μολις εβαλα στο πλυντηριο σοδα και ξυδι για να παρειολο τα γαριασμα απτον καδο.
αντε να δουμε!!!!!!

Τεν τούτο?
Ούτε που το ξέρω
Πόσο βάζεις κουκίδα? Βάζεις μετά κανονική πλύση?

Πφφφ, τίποτα δεν ξέρω πχια.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

απο το παρακατω μπλογκ το ειδα. διαβασε το εδω--->
http://noikokyrokoritso.blogspot.com/2009/05/blog-post_31.html

εχει πολλες καλες συμβουλες!


πολυ καλο θα το κανω κι εγω...μετα λεει να βγαλουμε το φιλτρο..εννοει αυτο που ειναι στο κατω μερος ε?

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamamatina έγραψε:Γειά σας κοριτσούμπια! Τί κάνετε? Ουδέν σχόλιο για τα λεγόμενα της Τζένης μιας και τις τελευταίες μέρες μόλις μπαίνω βλέπω ένα μπάχαλο που σχεδόν πάντα προταγωνιστεί και βγαίνω. Έχω βγάλει συμπαράσματα. Ρε συ Ευάκι τί κάνεις? Καιρό έχω να σε δω. Πώς πάς? Σε ποια εβδομάδα είπαμε πως είσαι? Εγώ διανύω την 11η. Όσο για τις συνταγές σας, δεν ανοίγω καν να δω τί είναι γιατί θα λυποθυμήσω από την λιγούρα. Κανένα γιατροσόφι για τρελό πονοκέφαλο καμία. Πεθαίνωωωωωω... Γειά Χιονατούλα! τί κάνει η μπουμπού?

καλα ειμαι τωρα!!!περασα λιγο δυσκολες καταστασεις αλλα τωρα καλα ειμαι!στην 16η ειμαι εγω!15 μαρτη σταματαω κι απο τη δουλεια!αντε να περασει ο καιρος!αλλα θα μου πεις και σπιτι τι θα κανεις?θα βαριεσαι ολη μερα!εχω και τρελη υπνηλια!οι υπνηλιες περναν ποτε ή θα τις εχω σε ολη την εγκυμοσυνη δε ξερω!για τον πονοκεφαλο παρε ενα ντεπονακι!αν θες κατι πιο αμεσο πιες κι ενα νες μαζι με το ντεπον!!!καφεινη και κωδεινη ο απολυτος συνδυασμος!για μια φορα δεν εγινει και τιποτα να πιεις εναν καφε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις