Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
45 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 45 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
black beauty έγραψε:ελπιζω να μην το εννοεις,ειπαμε αλλα οχι και ετσι καλε!

Και τον αντρα σου δεν το σκεφτεσαι?

πλακα κανεις τωρα ε????η καλυτερη του!!!γυναικα στη φυλακη και μανα ζωντανη?!-ακομη δε θα εχω παρει αδεια-μετα αφου του τα πρηξει θα παρακαλαει να παρω αδεια για να την αποτελειωσω!!!!!!!!!χαχαχαχαχαχα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

elenalamprini έγραψε:
Ευάκι έγραψε:εν τω μεταξυ εγω διαβαζω στην τατιανα -εκανε ζαπινγκ η κορη μου και στα πεταχτα ειδα τον τιτλο- "νυφη μαχαιρωσε την πεθερα με 20 μαχαιριες" και να λεει η τατιανα "πωπω ασυλλυπτο!δε το χωραει ο νους!πρωτογνωρο!" και λεω μεσα μου καλα μωρη εισαι ηλιθια????καθε ελληνιδα νυφη ευχεται να μπορουσε να εχει μαχαιρωσει την πεθερα!θα μας τρελανεις???εγω προσωπικα μετα απο κατι ατακες του στυλ "εισαι η κορη που ποτε δεν ειχα" μετα απο ολες τις παπαριες που μου εχει κανει φανταζομαι να την μαχαιρωνω να την μεταφερω οριακα στο νοσοκομειο για να σωθει και να την ξαναμαχαιρωσω σε καποια αδεια της φυλακης!!!!!!!!!!!χοχοχοχοχοχο Rolling Eyes

Απο οτι φαίνεται αυτή δεν έχει πεθερα για αυτο της φαίνεται τόσο πρωτογνωρο!!!

κοιτα και πεθερα να εχει αν το καλοσκεφτεις ποτε να την δει?οταν τρεχει σε γυμναστηρια-σπα-εκπομπες-ψωνια-δεξιωσεις κτλ????μη κοιτας που εμεις τα βαριομαστε αφορητα ολα αυτα και τρωμε στη μαπα τις πεθερες!!! Razz Razz Razz Razz Razz

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
black beauty έγραψε:
Βιβιαν ποσο μου αρεσουν τα ονοματα σας,εννοω το δικο σου και των κοριτσιων σου ειναι ιδιαιτερα και οχι τοσο συνηθισμενα!Τα διαλεξατε απο συγγενεις η ειναι δικη σας επιλογη?

Σορυ για την καθυστερημενη απαντηση αλλα ιλοτρεχω με τα μικρα! Οχι τα διαξεξαμε εμεις δεν ειναι απο συγγενικα πρόσωπα! Εγω εχω παρει της γιαγιας μου! Παρσκευη ειναι ολοκληρο το ονομα μου!

Αργω αλλααααα σας διαβαζω!!!
\

τι συγγνωμη καλε!

ειναι τελεια!

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Aγαπες Καλησπερα!!!
Σας σκεφτομουν..τη μιση μερα!!!
Την αλλη μιση ημουν στο νεο σπιτι...και ειχα την αδερφη μου και τον αντρα μου να μου κανουν δουλειες!!!
Αλλη μια με δυο μερουλες και τελειωνουν ΟΛΑ~!Το σπιτι μας γινεται κουκλακι!
Μονο που σκεφτηκα να μη βαλω τις ταπετσαριες...γιατι ειναι ενοικιο...και οταν θα θελουμε να φυγουμε,θα πανε χαμενες και θελει διαδικασια να βγουνε.θα τις κρατησω για το δικο μας σπιτι...ειναι και ωραιες κριμα να πανε ετσι χαμενες μετα! Cool
Θα βαλω αυτοκολλητο τοιχου,πιο πρακτικο!!!Και φυσικα καθρεφτες,που τους αγαπω!!Και εχω σε διαφορα σχηματα!!! Wink

Αυριο βραδυ θα μεινουμε μεσα με το καλο!!!Θα αναψουμε και το τζακι μας και θα χουχουλιασουμε!!!....Αυτο μονο.Χουχουλιασμα μονο... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


Αλλα ειστε και εσεις πολυ  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 875502 παρλαπιπες  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 875502 !!!!Ολο μπλα μπλα μπλα μπλα αμα σας αρχισω στα  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 654655  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 654655 μαθατε και γεμιζετε τις σελιδες και εχω  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 911307  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 911307 να σας διαβασω οσο μπορω ....
ΘΑ ΚΑΤΑΡΡΕΥΣΩ!!!  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 585182  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 585182  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 585182  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 585182  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 585182

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχχαχα γεια σου Κλειω!!!

με το καλο να μπειτε!Ειμαστε πολυλογουδες και δεν μπορουμε να το κρυψουμε!

εφαγες κλωτσουλες σημερα?

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
black beauty έγραψε:χαχχαχα γεια σου Κλειω!!!

με το καλο να μπειτε!Ειμαστε πολυλογουδες και δεν μπορουμε να το κρυψουμε!

εφαγες κλωτσουλες σημερα?


Τωρα αυτη τη στιγμη τρωω!!!!Αχ η ψυχουλα μου!!!ΔΩΣΕ ΔΩΣΕ!!!!!! Laughing

black beauty

black beauty
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ορεξη!

χεχεχ

nasioutzik


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
εγω να σας πω την αληθεια αυτη τη στιγμη σκεφτομαι αυριο να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνης παρολο που μου ηρθε περιοδος.μου εκανε κατι περιεργα τη τελευταια φορα δηλ. 2 ημερες αιμα και μικρη ροη,την τριτη καφε,τη τεταρτη σχεδον τιποτα αλλα μετα απο επαφη με τον αντρα μου μια μεγαλη κοκκινη κοιλιδα αιμα και μετα παλι τιποτα.η αληθεια ειναι οτι γενικα εχω λιγο αιμα στις περιοδους μου αλλα δεν ξερω γιατι μου εχει κατσει ετσι.εσεις τι λετε>να το παρω το τεστ?????

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nasioutzik έγραψε:εγω να σας πω την αληθεια αυτη τη στιγμη σκεφτομαι αυριο να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνης παρολο που μου ηρθε περιοδος.μου εκανε κατι περιεργα τη τελευταια φορα δηλ. 2 ημερες αιμα και μικρη ροη,την τριτη καφε,τη τεταρτη σχεδον τιποτα αλλα μετα απο επαφη με τον αντρα μου μια μεγαλη κοκκινη κοιλιδα αιμα και μετα παλι τιποτα.η αληθεια ειναι οτι γενικα εχω λιγο αιμα στις περιοδους μου αλλα δεν ξερω γιατι μου εχει κατσει ετσι.εσεις τι λετε>να το παρω το τεστ?????

ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΙ ΜΕΡΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ

nasioutzik


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
thequeen86 έγραψε:
nasioutzik έγραψε:εγω να σας πω την αληθεια αυτη τη στιγμη σκεφτομαι αυριο να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνης παρολο που μου ηρθε περιοδος.μου εκανε κατι περιεργα τη τελευταια φορα δηλ. 2 ημερες αιμα και μικρη ροη,την τριτη καφε,τη τεταρτη σχεδον τιποτα αλλα μετα απο επαφη με τον αντρα μου μια μεγαλη κοκκινη κοιλιδα αιμα και μετα παλι τιποτα.η αληθεια ειναι οτι γενικα εχω λιγο αιμα στις περιοδους μου αλλα δεν ξερω γιατι μου εχει κατσει ετσι.εσεις τι λετε>να το παρω το τεστ?????

ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΙ ΜΕΡΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ
16 μερα του κυκλου

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια δεν μπορω να θυμηθω που εχω βαλει την βερα μου.θα σκασω αν δεν την βρω.το σαββατο εκανα πιτσα και την εβγαλα για να ζυμωσω το ζυμαρι και μετα εξαφανιστηκε.ρωτησα την κορη μου αν την πηρε,μου ειπε οχι,το μικρο τι να το ρωτησω κα τι να καταλαβει.στα σκουπιδια εψαξα μηπως την πεταξα,αλλα τζιφος και εκει.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
nasioutzik έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
nasioutzik έγραψε:εγω να σας πω την αληθεια αυτη τη στιγμη σκεφτομαι αυριο να παρω ενα τεστ εγκυμοσυνης παρολο που μου ηρθε περιοδος.μου εκανε κατι περιεργα τη τελευταια φορα δηλ. 2 ημερες αιμα και μικρη ροη,την τριτη καφε,τη τεταρτη σχεδον τιποτα αλλα μετα απο επαφη με τον αντρα μου μια μεγαλη κοκκινη κοιλιδα αιμα και μετα παλι τιποτα.η αληθεια ειναι οτι γενικα εχω λιγο αιμα στις περιοδους μου αλλα δεν ξερω γιατι μου εχει κατσει ετσι.εσεις τι λετε>να το παρω το τεστ?????

ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΤΙ ΜΕΡΑ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ
16 μερα του κυκλου

ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ Κ ΚΑΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΠΙΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:Καλησπέρα, πως είστε κορίτσια? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Εγώ ας τα πούμε καλά. pale pale
Σήμερα είδα από κοντά το marinaki <3 <3
και έχω να δηλώσω ότι έχει πολύ όμορφη κοιλίτσα. Very Happy Very Happy Very Happy

Ελα!Βρεθηκατε οι συμφορουμιτισες? cheers

natali-maria έγραψε:Κορίτσια μου καλησπέρα!!Εχω ερώτηση:Μια εγκυμονούσα 5 εβδομάδων είχε αίμα το Σάββατο και τώρα έχει καφέ υγρά και κάτι ψιλοπονάκια!Της έδωσε ο γιατρός ουτροτζεσστάν όμως τις φέρνουν λιποθυμιά και τα σταμάτησε χθές!Πήγε στο νοσοκομείο σήμερα και της είπαν οτι δεν βλέπουν ακόμη σάκο και κουκίδα και οτι μπορεί να είναι μερική εγκυμοσύνη!Αυτο σημαίνει οτι έγινε η σύλληψη όμως δεν προχωράει η εγκυνοσύνη!Και οτι υπάρχει περίπτωση να αποβάλλει και να έχει τα καφέ υγρά και τα πονάκια!!!Εχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?

Μου εχει τυχει πριν κανω τα παιδια,στην 5η εβδομαδα ημουν κ εγω,αλλα δεν μου δωσε ουτροτζεσταν,μου ειπε να παω για χοριακη αφου δεν εβλεπε σακο για να βεβαιωθει (η ηλιθια η γυναικολογος που ειχα τοτε!!) οτι ειμαι εγκυος. Και πηγα βεβαια και μετα που γυρισα σπιτι ....φανταζομαι το σωστοτερο θα ηταν να παραμεινω ξαπλα και να παρω καποιο φαρμακο.Η χοριακη εδειξε κυηση παντως.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ρε κοριτσια δεν μπορω να θυμηθω που εχω βαλει την βερα μου.θα σκασω αν δεν την βρω.το σαββατο εκανα πιτσα και την εβγαλα για να ζυμωσω το ζυμαρι και μετα εξαφανιστηκε.ρωτησα την κορη μου αν την πηρε,μου ειπε οχι,το μικρο τι να το ρωτησω κα τι να καταλαβει.στα σκουπιδια εψαξα μηπως την πεταξα,αλλα τζιφος και εκει.

Μηπως την εβαλες στο ζυμαρι? Γυρω απο τον νεροχυτη? Μικρη σουπια εγινες πρωταγωνιστρια? Razz cheers

Ελενα θα μεινετε εκει τελικα? Καλυτερα στην Καβαλα ρε συ,θα εχει περισσοτερη ζωη και θα εχεις κ καλες συναναστροφες εκει  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 4872


Φοβαμαι οτι ο μικρος εχει γαστρεντεριτιδα....και θα ερθει η νονα της μικρης αυτες τις μερες στην Αθηνα ελπιζω να μπορεσουμε να βρεθουμε ,αλλα αν τα εχω αρρωστα χλωμες μας βλεπω...γμτ.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:

Ελενα θα μεινετε εκει τελικα? Καλυτερα στην Καβαλα ρε συ,θα εχει περισσοτερη ζωη και θα εχεις κ καλες συναναστροφες εκει  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 4872

χαχαχχαχαχαχαχα

Φοβαμαι οτι ο μικρος εχει γαστρεντεριτιδα....και θα ερθει η νονα της μικρης αυτες τις μερες στην Αθηνα ελπιζω να μπορεσουμε να βρεθουμε ,αλλα αν τα εχω αρρωστα χλωμες μας βλεπω...γμτ.

περαστικα Λιτσακι στον μικρο! να βρεθειτε μωρε στα πεταχτα το πολυ πολυ να την παει λιγο τσιρλιπιπι μετα τη νονα Cool

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:

Ελενα θα μεινετε εκει τελικα? Καλυτερα στην Καβαλα ρε συ,θα εχει περισσοτερη ζωη και θα εχεις κ καλες συναναστροφες εκει  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 4872

χαχαχχαχαχαχαχα

Φοβαμαι οτι ο μικρος εχει γαστρεντεριτιδα....και θα ερθει η νονα της μικρης αυτες τις μερες στην Αθηνα ελπιζω να μπορεσουμε να βρεθουμε ,αλλα αν τα εχω αρρωστα χλωμες μας βλεπω...γμτ.

περαστικα Λιτσακι στον μικρο! να βρεθειτε μωρε στα πεταχτα το πολυ πολυ να την παει λιγο τσιρλιπιπι μετα τη νονα Cool


Ευχαριστω κοριτσι!
Σωστο κι αυτο! Στο κατω κατω δεν εχει παιδακι για να το κολλησει Razz

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:Λοιπόν Τατιάνα είναι μικρούλης μην νομίζεις ότι ο ίδιος θα καταλάβει πολλά πράγματα . Απο θέμα διακόσμησης εμένα τα γενέθλια του Σταύρου πέφτουν συνήθως απόκριες οπότε στόλιζα το σπίτι με μάσκες πολλά μπαλόνια και τα παιδάκια μασκαρευόντουσαν.
Λοιπόν αρχικά πρέπει να σκεφτείς τη θέμα θα έχει η Τούρτα εμείς είχαμε την πρώτη χρονιά θέμα με το μίκυ μαους τα πάντα όλα είχαν σχέση με αυτό. Στο Τζάμπο πουλάνε κάτι μπαλόνια τα οποία τα φουσκώνεις και τα ενώνεις και φτιάχνεις ήρωες είναι φτηνά περίπου 4 ευρώ αλλά κάνεις μεγάλες φιγούρες μπορείς να πάρεις ένα και να το βάλεις στη είσοδο . Πάρε ένα μεγάλο μπαλόνι και άνοιξε το θέλει 2 άτομα και βάλε μέσα καραμέλες . φούσκωσε το και δέστο πάνω απο την τουρτά κοντά την ώρα που θα σβήσει τα κεράκια το σκας θα δεις τα μικρά θα πάθουν . τι ηλικίες θα είναι οι προσκεκλημένοι ;


Έχουν τέτοια μπαλόνια στα jumbo???Θα πάω να πάρω κι εγώ για την γιορτούλα μας!!!!!Ωραία ιδέα!!!!!


Ευάκι έγραψε:εν τω μεταξυ εγω διαβαζω στην τατιανα -εκανε ζαπινγκ η κορη μου και στα πεταχτα ειδα τον τιτλο- "νυφη μαχαιρωσε την πεθερα με 20 μαχαιριες" και να λεει η τατιανα "πωπω ασυλλυπτο!δε το χωραει ο νους!πρωτογνωρο!" και λεω μεσα μου καλα μωρη εισαι ηλιθια????καθε ελληνιδα νυφη ευχεται να μπορουσε να εχει μαχαιρωσει την πεθερα!θα μας τρελανεις???εγω προσωπικα μετα απο κατι ατακες του στυλ "εισαι η κορη που ποτε δεν ειχα" μετα απο ολες τις παπαριες που μου εχει κανει φανταζομαι να την μαχαιρωνω να την μεταφερω οριακα στο νοσοκομειο για να σωθει και να την ξαναμαχαιρωσω σε καποια αδεια της φυλακης!!!!!!!!!!!χοχοχοχοχοχο Rolling Eyes


Τςςςςςςςςςςςςς........σατανικό μυαλό.......!!!!!!!!!!!!


TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ρε κοριτσια δεν μπορω να θυμηθω που εχω βαλει την βερα μου.θα σκασω αν δεν την βρω.το σαββατο εκανα πιτσα και την εβγαλα για να ζυμωσω το ζυμαρι και μετα εξαφανιστηκε.ρωτησα την κορη μου αν την πηρε,μου ειπε οχι,το μικρο τι να το ρωτησω κα τι να καταλαβει.στα σκουπιδια εψαξα μηπως την πεταξα,αλλα τζιφος και εκει.



Είσαι σίγουρη δηλαδή ότι την έβγαλες και δεν την φάγατε??????Κάπου θα την βρεις,δεν μπορεί...
Μήπως την έβαλες κάπου αλλού και δεν θυμάσαι???
Τι θυμήθηκα τώρα,ολίγον τι άσχετο...
Προχθές έκρυψα τα λεφτά για την ΔΕΗ κάπου,για να μην τα κουβαλάω μαζί μου και τα χάσω...και την άλλη μέρα δεν θυμόμουν που!!!!!!
Άτιμο αλτσχάιμερ!!!Τελικά το απόγευμα ψάχνοντας στα τυφλά τα βρήκα,ευτυχώς!!!!!



Καλημέρα!!!!!!!!!

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ?

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:ρε κοριτσια δεν μπορω να θυμηθω που εχω βαλει την βερα μου.θα σκασω αν δεν την βρω.το σαββατο εκανα πιτσα και την εβγαλα για να ζυμωσω το ζυμαρι και μετα εξαφανιστηκε.ρωτησα την κορη μου αν την πηρε,μου ειπε οχι,το μικρο τι να το ρωτησω κα τι να καταλαβει.στα σκουπιδια εψαξα μηπως την πεταξα,αλλα τζιφος και εκει.


μέσα στα τάπερ με τα ζαμπονοτύρια που έβαλες στην πίτσα; μέσα στο αλεύρι που περίσσεψε; στο ψυγείο;
ελπίζω να τη βρεις
συγχαρητήρια  Τι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή #21 - Σελίδα 11 50580
είσαι κι εσύ πλέον μια πρωταγωνίστρια! Smile


καλημέρα κορίτσια!
έπιασε πάλι κρύο και βρέχει ασταμάτητα.
δεν μπορώ άλλο χειμώνα. Twisted Evil θέλω καλοκαίρι, ήλιο, θάλασσα, βουτιές και βόλτες. αμάν πια

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερούδια! Γεωργία, στο καλάθι με τα παιχνίδια? Στο καλάθι με τα άπλυτα? Εγώ βρίσκω πολλά εκεί! Κι εγώ δεν μπορώ χειμώνα. Μου τη σπάει! Mad

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
AΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΟΧΗ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΑΥΡΙΛΑ Crying or Very sad

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Κορίτσια μου καλησπέρα!!Εχω ερώτηση:Μια εγκυμονούσα 5 εβδομάδων είχε αίμα το Σάββατο και τώρα έχει καφέ υγρά και κάτι ψιλοπονάκια!Της έδωσε ο γιατρός ουτροτζεσστάν όμως τις φέρνουν λιποθυμιά και τα σταμάτησε χθές!Πήγε στο νοσοκομείο σήμερα και της είπαν οτι δεν βλέπουν ακόμη σάκο και κουκίδα και οτι μπορεί να είναι μερική εγκυμοσύνη!Αυτο σημαίνει οτι έγινε η σύλληψη όμως δεν προχωράει η εγκυνοσύνη!Και οτι υπάρχει περίπτωση να αποβάλλει και να έχει τα καφέ υγρά και τα πονάκια!!!Εχετε ακούσει κάτι παρόμοιο?


Αυτή η εγκυμονούσα που λες,τα χάπια τα σταμάτησε μετά από συννενόηση με τον γιατρό της???
Στο νοσοκομείο που πήγε ο δικός της ο γιατρός την είδε???
Του έχει,γενικά,εμπιστοσύνη??
Εγώ δεν είχα παρόμοια εμπειρία αλλά ξέρω από την κουμπάρα μου που είχε δει αίμα και καφέ υγρά στην αρχή της εγκυμοσύνης της,της έδωσε ο γιατρός αυτά τα χάπια σε συνδυασμό με ξεκούραση και πλήρη ακινησία και πήγαν όλα καλά!!
Τώρα έχει τον γιόκα της και τον καμαρώνει!
Στην αρχή της εγκυμοσύνης,δεν βλέπεις και πολλά πράγματα,πάντως,και δεν σημαίνει ότι αυτό δεν είναι καλό!
Γι'αυτό και όλες οι εγγυούλες περιμένουν να ακούσουν καρδούλα για να χαρούν απόλυτα!
Και αυτό δεν γίνεται από την αρχή.
Εύχομαι τα καλύτερα!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα κοριτσιακια!!

Αλικακι το πηρα το μηνυμα ολα ενταξει!! Wink Wink Wink

Τι κανετε;;

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλημερα κοριτσιακια!!

Αλικακι το πηρα το μηνυμα ολα ενταξει!! Wink Wink Wink

Τι κανετε;;


καλημέρα Βίβιαν!
τι κάνουν τα μωρά σου;

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα κοριτσια !!!

http://hawk-girl.blogspot.com/

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημερα κοριτσιακια!!

Αλικακι το πηρα το μηνυμα ολα ενταξει!! Wink Wink Wink

Τι κανετε;;


καλημέρα Βίβιαν!
τι κάνουν τα μωρά σου;

Καλα ειναι Φλωρουκο μου!! Τα δυο ΄΄μεγαλα΄΄ τρελαινουν την μανουλα!! Η μικρουλα ειναι ενας αγγελος!! Μου εχει παρει τα μυαλα 32 ημερων οτι θελει με κανει χαχαχα!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:καλημερα κοριτσια !!!


καλημέρα Νίνα!


Vivian έγραψε:
florentiab έγραψε:
Vivian έγραψε:Καλημερα κοριτσιακια!!

Αλικακι το πηρα το μηνυμα ολα ενταξει!! Wink Wink Wink

Τι κανετε;;


καλημέρα Βίβιαν!
τι κάνουν τα μωρά σου;

Καλα ειναι Φλωρουκο μου!! Τα δυο ΄΄μεγαλα΄΄ τρελαινουν την μανουλα!! Η μικρουλα ειναι ενας αγγελος!! Μου εχει παρει τα μυαλα 32 ημερων οτι θελει με κανει χαχαχα!!!




μεγάλα;;;; χαχαχαχα
καλά σου κάνουν και τα τρία! Smile

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις